ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: Жіноча ліга

10:05ВС Вондерерс W - Мельбурн Сіті W 1:0
12:35Перт W - Сідней W 2:6

АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга

13:00Габала - Сумгаїт 1:0
14:00Зіра - Нефтчі Баку 1:0
15:30Сабах Баку - Кешла 1:1
16:30Карабах - Сабаїл 1:0

АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини

22:10Уракан - Спортіво Естудіантес -:-

АФРИКА: Кубок конфедерації КАФ - Кваліфікація

16:00Намунго (Tan) - Прімейру де Агошту (Ang) 1:3

АФРИКА: Кубок африканських націй U20 - Плей-оф

31'Камерун U20 - Гана U20 0:0
21:00Буркіна-Фасо U20 - Уганда U20 -:-

БАНГЛАДЕШ: Прем'єр-ліга

11:00Арамбагх - Бангладеш Поліс 1:2
12:00Бразерс Ю. - Джамал 1:3

БЕНІН: Ліга 1

17:00Adjidja - AS Cotonou -:-
17:00Солей - АСПАК -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Амазоненсе

21:30Манаус - Пеньяроль -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Баяно

23:00Досе Мел - Баїя 0:2

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Катаріненсе

01:00Марсіліо Діас - Брускі 1:2
01:30Аваї - Греміу Жувентус 2:0
02:00Крісіума - Ерсіліу Луж 1:1
21:00Метрополітано - Фігейренсе -:-
21:00Проспера Крісіума - Жойнвіль -:-
22:00Конкордія - Шапекоенсе СК -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мараньєнсе

00:30Мото Клуб - Хувентуде 1:0
00:30ПеренесеноСампайо Корреа - Імператріз -:-
00:00Імператріз - ІАПЕ -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пернамбукано

00:00Вера Круз - Спорт Ресіфі 1:3
01:00Салгейру - Афогадуш да Інгазейра 1:0
02:30Санта-Крус - Академіка Віторія 2:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Піауїенсе

21:00Фламенгу ПІ - Парнаіба -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Потігуар - Перший етап

02:45АБС - Глобо 2:0
20:00Америка Натал - КЕ Форса е Луж -:-
20:00Палмейра да Уна - Ассу РН -:-

БУРУНДІ: Прімус Ліга

15:00Бужумбура Сіті - Рукінзо 0:1

ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга

13:00Арарат Єреван - Арарат-Вірменія 1:0

ВІРМЕНІЯ: Кубок Вірменії

12:00Пюнік Єреван - Урарту 0:0

ГАНА: Прем'єр-ліга

71'Дрімс - Ашанті 3:0
20:00Асанте Котоко - Бечем Юнайтед -:-

ГВІНЕЯ: Ліга 1

18:00Ашанті ГБ - Вакрія -:-
18:00Калум Стар - Сателліт -:-
18:00Фламм Олімпік - Елефан Колеа -:-

ГІБРАЛТАР: Національна ліга

20:30Глесіс Юнайтед - Лінкольн Ред Імпс -:-

ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура - 1-а стадія

23:00Реал Мінас - Платенсе 1:4
00:30Мотагуа - Реал Сосьєдад 2:0
01:15Віда - Маратон 0:1
03:00Олімпія - УПНФМ 5:1
03:00Реал Еспанья - Гондурас Прогресо 1:0

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон

20:00Есб'єрг - Сількеборг -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

16:30Дофен Нуар - Груп Базано -:-
16:30РКК - Лубумбаші Спорт -:-

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

09:00Діре Дава - Хавасса 0:0
14:00Сідама Бунна - Велайта Діча 0:1

ЄВРОПА: Ліга Європи - Плей-оф

19:55Арсенал - Бенфіка -:-
19:55Аякс - Лілль -:-
19:55Вільярреал - Зальцбург -:-
19:55Гоффенгайм - Молде -:-
19:55Наполі - Гранада -:-
19:55Рейнджерс - Антверпен -:-
19:55Шахтар Д. - Маккабі Тель-Авів -:-
22:00Баєр Леверкузен - Янг Бойз -:-
22:00Брюгге - Динамо К. -:-
22:00Динамо Загреб - Краснодар -:-
22:00Лестер - Славія Прага -:-
22:00Манчестер Юнайтед - Реал Сосьєдад -:-
22:00Мілан - Црвена Звезда -:-
22:00ПСВ - Олімпіакос Пірей -:-
22:00Рома - Брага -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

14:30Ель-Ентаг Ель-Харбі - Енппі 0:0
65'Аль-Іттіхад - Ваді Дегла 1:1
19:30Пайрамідс - Ель-Гуна -:-

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Джамшедпур - Бангалор 3:2

ІСЛАНДІЯ: Кубок Ліги

ПерерваБрейдаблік - Вестманнаейяр 0:0

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 5

21:00УЕ Сантс - Грама -:-
21:15Вілассар де Мар - Гранольєрс -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 7

19:00ПеренесеноПаракуельйос - Уньйон Адарве -:-
21:00Мораталас - Райо Вальєкано B -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 14

21:00Каламонте - Морало -:-
21:45Вальвердено - Олівенса -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 16

21:00Рівер Ебро - Касаларрейна -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 17

19:30Сабінаніго - Епіла -:-

КАТАР: Дивізіон 2

17:15Шамаль - Аль-Бідда -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура

23:00Агілас - Ла Екідад 1:2
01:05Букараманга - Атл. Насьйональ 3:2
03:10Санта-Фе - Чіко 2:0
21:00Онсе Кальдас - Деп. Пасто -:-
23:00Ягуарес де Кордоба - Перейра -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура

00:00Кортулуа - Реал Сан-Андрес 1:0

КОСОВО: Суперліга

14:00Беса - Арберія 0:3
14:00Феронікелі - Дреніца 1:3

МАРОККО: Ботола Про

20:30Раджа Касабланка - ІР Танжер -:-

МАРОККО: Ботола 2

16:00ТАС Касабланка - Відад Темара 2:2

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура

01:00Алебріхес де Оахака - Коррекамінос 2:2
03:05Cancun - Тапатіо 1:0
05:05Леонес Негрос - Атланте Табаско 0:3

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A

00:00Інтер Плая-дель-Кармен - Канонерос Маріна 4:0

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура

23:45Клуб Америка W - УНАМ Пумас W -:-

МОЛДОВА: Національний дивізіон

12:30Сфинтул Георге - Мілсамі 1:3

НІГЕР: Ліга 1

17:15Олімпік Ніамей - Урана -:-
17:15Сахель - УС Жандармері -:-

НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга

73'Адамава Юнайтед - Лобі 0:0
70'Каціна Юнайтед - ФК МФМ 0:0
74'Хартленд - Даккада 1:1

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ

15:30Аль-Дафра - Аль-Айн 2:1
15:30Аль-Фуджейра - Іттіхад Кальба 0:3
16'Аль-Васл - Аль-Вахда 1:0

ПАЛЕСТИНА: Ліга Західного берегу

15:00Аль-Халіл - Такафі Тулькарем 5:0
15:00Джабаль Аль-Мукабер - Шабаб Аль-Дхахірія 4:3
31'Альбіра - Ахлі Аль-Халіл 0:0

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

00:00Гуайрена ФК - Лібертад Асунсьйон 1:0

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Кубок Лібертадорес - Кваліфікація

00:15Сесар Вальєхо (Per) - Каракас (Ven) 0:0
02:30Рояль Парі (Bol) - Гуарані (Par) 1:4

ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії

22:30Алжуштреленсе - Піньялновенсе -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23 - Етап невдах

13:00Ріу Аве U23 - Бенфіка U23 0:4

РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1

15:00Етуаль дю Конго - Наталіс 3:0
17:00ЖС Таланге - В. Клуб Моканда -:-
17:00Шеміно - Кондзо -:-

РУАНДА: Premier League

13:00ПеренесеноГасогі Юнайтед - Мусанзе -:-
15:00ПеренесеноМарін - Муханга -:-
15:00ПеренесеноМукура Вікторі Спортс - Етансель -:-
15:00ПеренесеноСанрайз - Бугесера ФК -:-
15:30ПеренесеноGorilla - Поліс -:-
18:00ПеренесеноКійову - Район Спорт -:-

РУМУНІЯ: Ліга 2

74'Глорія Бузеу - Рапід Бухарест 0:0

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

14:40Аль-Наджум - Аль-Жабален 2:1
14:50Аль-Кавкаб - Аль-Букайрія 2:1
15:10Аль-Таі - Аль-Адальх 1:3

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

23:00Гватемала - Нікарагуа 1:0
18:00Скасовано Палестина - Кувейт -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

10:30Райдалмер Лайонс (Aus) - Сент-Джордж Сейнтс (Aus) 2:3
10:30ФК Новосибирск (Rus) - Чeрноморець Н. (Rus) 2:4
13:00Скасовано Бранн (Nor) - Ойгарден (Nor) -:-
15:00Скасовано Волеренга (Nor) - Саннефйорд (Nor) -:-
15:00Динамо-Брест (Blr) - Німан (Blr) 3:3
15:00Звєзда Перм (Rus) - Зеніт Іжевськ (Rus) 0:3
16:00Єсентуки (Rus) - Салют-Бєлгород (Rus) 1:4
19:00Скасовано Рауфосс (Nor) - Русенборг (Nor) -:-
19:30Хеллеруп (Den) - Хіллерброд (Den) -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)

23:00Еквадор W - Болівія W 2:2

СВІТ: SheBelieves Cup Women

23:00Канада W - Бразилія W 0:2
02:00США W - Аргентина W 6:0
02:00Скасовано США W - Японія W -:-

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга

16:00Горіца - Алюміній 0:0
16'Копер - Мура 0:0

СОМАЛІ: Національна ліга

14:30Хорсід - Geeska Afrika 3:1

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1

13:30Районг - Патум Юнайтед 0:1
14:00Бангкок Юнайтед - Чонбурі 5:1

ТУНІС: Професійна ліга 1

15:00Стад Тунізьєн - Монастір 0:0

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

12:30Болуспор - Баликесірспор 0:0
15:00Анкараспор - Тузласпор 0:0
31'Бурсаспор - Менеменспор 0:0

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 1

12:00Arnavutkoy Bl. - Алемдаг 4:1
12:00Беледіє Деріндже - Хопаспор 1:1
12:00Діярбекірспор - Невшехірспор 1:0
12:00Едірнеспор - Чанкая 0:0
12:00Кемерспор 2003 - Малатья 1:3
12:00Манісаспор - Буджа 0:1
12:00Офспор - Кизилджаболукспор 0:0
12:00Паясспор - Фатса Беледієспор 2:0

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 2

12:00Ceyhanspor - Караман Блд. 1:1
12:00Іскендерун - Даріджа Генчлербірлігі 0:0
12:00Кахта - Текірдагспор 2:2
12:00Кутахьяспор - Назілліспор 2:1
12:00Мардін ББ - Йозгатспор 1:1
12:00Токатспор - Агрі 1970 1:1
12:00Фетхієспор - Тепеджик 1:1
12:00Халіде Едіп - Ченгелкой 0:0

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 3

12:00Архавіспор - Чаршамбаспор 0:0
12:00Голджюкспор - Шіле Їлдізспор 0:1
12:00Джізреспор - Каршияка 1:0
12:00Елазіг Каракочан - Ічел 1:1
12:00Ерокспор - Алтіндаг Блд. 2:0
12:00Іспарта 32 Спор - Османієспор 1:1
12:00Чаталджа - Сома Спор 0:2
12:00Яловаспор - Батман Петролспор 0:0

ТУРЕЧЧИНА: 3. Lig Group 4

12:00Kestel - Каракопру 1:1
12:00Аксарай Блд. - Козанспор 0:0
12:00Бергама Блд. - Мугласпор 2:2
12:00Дюзджеспор - Байрампаша 0:1
12:00Єні Ордуспор - Сійрт Озел 4:0
12:00Келкіт - Адіяманспор 0:1
12:00Модафенспор - Кіріккале Бююк 3:0
12:00Султанбейлі - Сілівріспор 1:0

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

13:00Десна U21 - Інгулець U21 1:2

ФРАНЦІЯ: Кубок Франції

15:00Роморантен - Мцапер 2:0

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.