ОНОВИТИ

Теніс » Сьогодні » Усі матчі

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Індіан-Веллс (США), хард

23:50Фріц Т. (Usa) - Звєрєв А. (Ger) 2:1
23:30Дімітров Г. (Bul) - Норрі К. (Gbr) -:-

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Москва (Росія) - Qualification, хард (indoor)

10:10Албот Р. (Mda) - Марченко І. (Ukr) 0:2
12:10Істомін Д. (Uzb) - Родіонов Ю. (Aut) 0:2
13:40Demin Y. (Rus) - Коларж З. (Cze) 0:2
15:10Джумгур Д. (Bih) - Жуков М. (Rus) 2:1
16:10Котов П. (Rus) - Імер Е. (Swe) 0:2
Сет 2Герасимов Є. (Blr) - Раманатан Р. (Ind) 1:0 (6:3,2:1)
19:20Гойо Б. (Cro) - Полманс М. (Aus) -:-
20:35Беранкіс Р. (Ltu) - Попко Д. (Kaz) -:-

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Tenerife (Іспанія) - Qualification, хард

12:35Крістіан Ж. А. (Rou) - Бартель М. (Ger) 2:0
12:40Радваньска У. (Pol) - Керкхове Л. (Ned) 0:2
12:40Феррандо К. (Ita) - Фліпкенс К. (Bel) 1:2
13:55Фогеле Ш. (Sui) - Мрдежа Т. (Cro) 2:0
14:40Ван С. (Chn) - Джоровіч І. (Srb) 2:0
15:25Фетт Я. (Cro) - Бондар А. (Hun) 0:2
15:45Бассольс М. (Esp) - Бонавентюр І. (Bel) 1:2
15:45Мінелла М. (Lux) - Райна А. (Ind) 2:0
Сет 2Гальфі Д. (Hun) - Яні Р.-Л. (Hun) 0:1 (6:7,4:4)
17:20Векіч Д. (Cro) - Бузас Манейро Дж. (Esp) 2:0
Сет 2Хромачова І. (Rus) - Большова А. (Esp) 0:1 (3:6,2:5)
19:15Юван К. (Slo) - Lobo Corral E. (Esp) -:-

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Індіан-Веллс (США), хард

04:05Азаренка В. (Blr) - Остапенко Є. (Lat) 2:1
06:45Жабер О. (Tun) - Бадоса Х. П. (Esp) 0:2

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Москва (Росія) - Qualification, хард (indoor)

10:10Лапко В. (Blr) - Бронцетті Л. (Ita) 2:0
10:10Пера Б. (Usa) - Андреєва Е. (Rus) 2:0
11:30Томова В. (Bul) - Тіхонова А. (Rus) 1:2
11:40Баре І. М. (Rou) - Віхлянцева Н. (Rus) 2:0
14:00Кужмова В. (Svk) - Калінская А. (Rus) 1:2
14:15Бултер К. (Gbr) - Круніч А. (Srb) 0:2
16:25Чжен Ц. В. (Chn) - Гасанова А. (Rus) 2:0
Сет 2Дяченко В. (Rus) - Горгодзе Є. (Geo) 1:0 (6:3,6:5)
Сет 2Рахімова К. (Rus) - Шнайдер Д. (Rus) 0:1 (4:6,1:4)
19:05Фрідзам А.-Л. (Ger) - Грамматікопулу В. (Gre) -:-
19:10Селехметьєва О. (Rus) - Родіонова А. (Aus) -:-
20:50Шрамкова Р (Svk) - Цуренко Л. (Ukr) -:-

ATP - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Індіан-Веллс (США), хард

04:10Карацев А./Рубльов А. - Пюц Т./Вінус М. 2:1
05:50Пірс Дж./Полашек Ф. - Додіг І./Мело М. 2:0

WTA - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Індіан-Веллс (США), хард

21:00Кудерметова В./Рибакіна Є. - Се Ш./Мертенс Е. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Santiago 3 (Чилі), грунт

01:40Варільяс Х. П. (Per) - Барріос Т. (Chi) 0:2
20:00Мелігені Родрігеш Алвеш Ф. (Bra) - Пучінеллі де Алмейда М. (Bra) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Аліканте (Іспанія), хард

12:10Соуза Ж. (Por) - Лестьєнн К. (Fra) 0:2
14:20Греньє Ю. (Fra) - Отте О. (Ger) 2:1

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Неаполь 2 (Італія), грунт

14:40Грікспор Т. (Ned) - Коболлі Ф. (Ita) 2:0
16:05Агаменоне Ф. (Ita) - Річард А. (Usa) 0:2

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Napoli 2 (Італія), грунт

12:40Бортолотті М./Мартос Горнес С. - Браун Д./Вавассорі А. 2:1

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Santiago 3 (Чилі), грунт

21:30Гах Г./Реєс-Варела М. - Кінг Е./Шнур М. Дж. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Аліканте (Іспанія), хард

16:40Молчанов Д./Вега Ернандес Д. - Арнеодо Р./Рід М. 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Antalya 27 (Туреччина), грунт

10:00Піннінгтон Джонс Дж. (Gbr) - Манда К. (Rou) 2:0
10:00Полухін С. (Rus) - Апостол Б. Й. (Rou) 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Kazan 2 (Росія), хард (indoor)

11:00Качмазов А. (Rus) - Лютаревич І. (Blr) 2:1
11:30Вербін П. (Rus) - Бобров Б. (Rus) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Monastir 41 (Туніс), хард

11:30Ашаргі М. (Tun) - Мансурі С. (Tun) 2:0
11:30Дугаз А. (Tun) - Мартінес М. Н. (Arg) 1:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Naples, FL 2 (США), грунт

16:40Бейкер Б. (Gbr) - Вале Д. (Por) 0:2
Сет 3Венгер Д. (Sui) - Шан Д. (Chn) 1:1 (2:6,6:3,1:3)

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Platja D'Aro 2 (Іспанія), грунт

12:10Дамас М. (Esp) ВІДМОВА - Шазаль М. (Fra) 0:1
14:05Санчес Ховер К. (Esp) - Толедо Б. П. (Esp) 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Sharm El Sheikh 12 (Єгипет), хард

11:00Генгел М. (Cze) - Лі Нам Х. (Vie) 2:1
11:00Покорни Л. (Svk) - Файта П. (Hun) 1:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Sozopol 3 (Болгарія), хард

12:30Бондаревскій Я. (Rus) - Полсон Е. (Cze) 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Доха 2 (Катар), хард

16:00Вашеро В. (Mon) - Ерел Я. (Tur) 2:0
16:00Декерс А. (Ned) - Морайнг О. (Ger) 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Канкун 4 (Мексика), хард

18:00Сімабукуро Ш. (Jpn) - Хассі Дж. (Gbr) -:-
18:30Дескотте М. Ф. (Arg) - Ленгмо К. (Usa) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25+H Rodez (Франція), хард (indoor)

15:00Макх'ю Е. (Gbr) - Дамм М. (Usa) 2:0
16:30Дубрівний А. (Rus) - Ескофф'є А. (Fra) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Loule (Португалія), хард

11:55Герх Л. (Ger) - Нойкріст М. (Aut) 2:0
14:25Учіда К. (Jpn) - Араужу П. (Por) 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Ліма 2 (Перу), грунт

18:00Дутра Да Сілва Д. (Bra) - Хуарес Ф. (Arg) -:-
18:00Клір Жуніор Ж. (Bra) - Мріда Й. (Swe) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Antalya 27 (Туреччина), грунт

10:00Вісенс Мас Р. (Esp) - Дадачу С. (Rou) 2:0
10:00Яценко П. (Rus) - Картал С. (Gbr) 0:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Monastir 41 (Туніс), хард

11:30Кавагучі Н. (Jpn) - Россі Ф. (Ita) 2:1
11:30Пашек Т. (Aut) - Ма Є. (Chn) 2:0

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Norman, OK (США), хард

18:00Корлі І. (Usa) - Кінгслі Р. (Usa) -:-
18:00Ксу Е. (Can) - Дзеруло М. (Ita) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Piracicaba (Бразилія), грунт

23:30Босіо В. (Arg) - Munhoz . J. (Bra) 2:1
23:30Тона М. (Ita) - Астете Ф. (Chi) 2:0
17:00Босіо В. (Arg) - Маєр Ауф Дер Гайде Л. (Ger) -:-
23:30Леон С. (Usa) - Тона М. (Ita) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Sharm El Sheikh 12 (Єгипет), хард

11:00Бай Ч. (Chn) - Ву Хо Ч. (Hkg) 2:0
11:00Лінд Е. (Gbr) - Сімідзу Е. (Jpn) 2:1

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Sozopol 3 (Болгарія), хард

12:30Колар Н. (Slo) - Тержийска Ю. (Bul) ВІДМОВА 0:0

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Казань (Росія), хард (indoor)

11:00Маклакова Є. (Rus) - Овчаренко Є. (Rus) 2:0
11:30Altukhova V. (Rus) - Кудашова Д. (Rus) 0:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Канкун 4 (Мексика), хард

18:00Монтез П. (Usa) - Гайліс Р. (Usa) -:-
18:00Семеністая Д. (Lat) - Сіг М. (Usa) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Florence, SC (США), хард

00:30Ван С. (Chn) - Жу Е. (Usa) 2:0
17:00Матеас М. (Usa) ВІДМОВА - Аранго Е. (Col) 0:1
00:30Ван С. (Chn) - Андріанжафітрімо Т. (Fra) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Lagos (Португалія), хард

13:00Шинікова І. (Bul) - Малечкова Дж. (Cze) ВІДМОВА 0:0
15:30Папаміхаїл Д. (Gre) - Ружич А. (Cro) 0:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Lima 2 (Перу), грунт

02:30Пігоссі Л. (Bra) - Есс А. (Fra) 0:2
18:00Алвеш Кароліна М. Р. (Bra) - Герлах К. (Ger) -:-
18:00Херджелаш Д. (Bih) - Есс А. (Fra) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W60 Rancho Santa Fe, CA (США), хард

23:50Кучова К. (Svk) - Ферро Ф. (Fra) 1:2
21:00Петерсон Р. (Swe) - Бренгл М. (Usa) -:-
22:30Калієва Е. (Usa) - Ферро Ф. (Fra) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Antalya 27 (Туреччина), грунт

10:30Жекан М. А./Томеску Д. А. - Мадарас Г./Міхальскі Д. 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Monastir 41 (Туніс), хард

16:00Горбель А./Мартінес М. - Мартінес М. Н./Рай А. 1:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Naples, FL 2 (США), грунт

19:00Інгільдсен Й./Вале Д. - Кузухара Б./Шелбай А. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Platja D'Aro 2 (Іспанія), грунт

12:05Хаукес М./Віскер Н. - Баррена А./Лопес Монтагуд К. 2:1

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Sharm El Sheikh 12 (Єгипет), хард

12:30Бокк Л./Гуерр'єрі А. - Крету Цезар/Генгел М. 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Доха 2 (Катар), хард

16:00Кеш Дж./Сігсгорд К. - Лі Х./Жукаєв Б. 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Казань 2 (Росія), хард (indoor)

11:30Файзієв С./Лок Б. - Леоненко О./Згіровський О. 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Канкун 4 (Мексика), хард

23:30Бертран П./Мбіті М. - Бланч Д./Байбел Н. 2:0
23:30Гомес Ф. А./Райнберг Е. - Сімабукуро Ш./Тадзіма Н. 0:2
20:00Бертран П./Мбіті М. - Сімабукуро Ш./Тадзіма Н. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Loule (Португалія), хард

17:00Фалькау Г./Ліповсек П. Т. - Хіджіката Р./Велдхеер М. 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Ліма 2 (Перу), грунт

00:00Буено Г./Бусе І. - Уертас Дель Піно А./Уертас Дель Піно К. 0:2
00:00Дутра Да Сілва Д./Лейте В. WO - Кастельнуово Л./Мріда Й. -:-
21:00Дутра Да Сілва Д./Лейте В. - Уертас Дель Піно А./Уертас Дель Піно К. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Antalya 27 (Туреччина), грунт

10:30Драгота Сабо Д./Тот А. К. - Чісовска Р./Надь А. 2:1

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Monastir 41 (Туніс), хард

16:00Мансурі Я./Пашек Т. - Бенер Л./Джакович М. 2:0

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Norman, OK (США), хард

02:30Орпана О./Дзеруло М. - Міямото А./Савангкаев М. 2:0

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Piracicaba (Бразилія), грунт

00:00Леон С./Маєр Ауф Дер Гайде Л. - Климович Ж./Конісі Камаргу Сілва Ж. 2:0
06:30Дольдан Г./Дольдан С. - Астете Ф./Босіо В. 1:2
22:00Леон С./Маєр Ауф Дер Гайде Л. - Астете Ф./Босіо В. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Sharm El Sheikh 12 (Єгипет), хард

12:00Влчкова К./Ван Д. - Чонг Ю. В./Вон Х. Ї К. 0:2

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Sozopol 3 (Болгарія), хард

12:30Аніл Дж./Сезер М. - Гавріла О./Зайбольд Е. 1:2
13:40Дімітрова К./Попа-Теюсану В. Й. Г. - Колар Н./Вангелова А. 0:2
16:30Колар Н./Вангелова А. - Гавріла О./Зайбольд Е. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Казань (Росія), хард (indoor)

11:30Крупеніна М./Овчаренко Є. - Маклакова Є./Поспєлова А. 0:2

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Канкун 4 (Мексика), хард

20:00Ечеверрія Н./Віджесундера Р. - Монрой Ю./Монтез П. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Florence, SC (США), хард

20:00Епплтон Е./Міязакі Л. - Андерсон Р./Болтон Е. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Lagos (Португалія), хард

16:30Колодзєйова М./Малечкова Дж. - Марцінкевич Д./Юань Ю. WO -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Lima 2 (Перу), грунт

23:00Родрігес В./Сегель Д. - Карле М. Л./Пігоссі Л. 1:2
21:00Перес Гарсія М. П./Пласас Дж. - Карле М. Л./Пігоссі Л. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W60 Rancho Santa Fe, CA (США), хард

23:20Куліков А./Вальдес Р. - Лян Е. Ш./Маріно Р. 1:2
01:10Кава К./Міхалкова Т. - Бренгл М./Інгліс М. 2:0
00:00Кава К./Міхалкова Т. - Лян Е. Ш./Маріно Р. -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати теніс - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.