ОНОВИТИ

Теніс » Сьогодні » Усі матчі

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Кубок Девіса - Світова група II (Світ) - Preliminary

18:00Бакші А. (Geo) - Прадо Анхело Х. К. (Bol) -:-
19:30Ткемаладзе З. (Geo) - Гарсія Р. (Bol) -:-

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Ліон (Франція), хард (indoor)

13:00Ковініч Д. (Mne) - Бондар А. (Hun) -:-
14:30Потапова А. (Rus) - Бюрель К. (Fra) -:-
16:00Заневська М. (Bel) - Чжан Ш. (Chn) -:-
19:30Гарсія К. (Fra) - Ван Ейтванк Е. (Bel) -:-
21:00Паоліні Я. (Ita) - Андреєва Е. (Rus) -:-

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Хуахін (Таїланд), хард

09:10Хібіно Н. (Jpn) - Костюк М. (Ukr) 0:2
Сет 2Хан Н. (Kor) - Вотсон Х. (Gbr) 0:1 (3:6,5:4)
11:05Ястремська Д. (Ukr) - Марія Т. (Ger) -:-
12:35Андреєску Б. (Can) - Захарова А. (Rus) -:-

WTA - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Ліон (Франція), хард (indoor)

17:30Голубіч В./Нікулеску М. - Крістіан К./Сантамарія С. -:-

WTA - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Хуахін (Таїланд), хард

11:15Чань Л./Гуарачі А. - Хань С.-Ю./Маттек-Сендс Б. -:-
12:45Хан Н./Чан С. Ч. - Ван С./Чжу Л. -:-
13:30Кумхум Л./Пліпуек П. WO - Фругвіртова Л./Калінская А. -:-
14:05Перес Е./Зіданшек Т. - Чань Х.-Ч./Ву Ф. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Tenerife 2 (Іспанія), хард

13:00Мочізукі С. (Jpn) - Арнальді М. (Ita) -:-
14:30Бонадіо Р. (Ita) - Табернер К. (Esp) -:-
14:30Бранкаччо Р. (Ita) - Кокс Д. (Gbr) -:-
17:00Крутих О. (Ukr) - Роє В. (Fra) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Берні (Австралія), хард

08:35Дакворт Дж. (Aus) - Делейні Дж. (Aus) 2:1
Сет 2Секулич Ф. (Aus) - Морія Х. (Jpn) 1:0 (7:6,4:5)
08:45Маккейб Дж. (Aus) - Келлі Д. (Aus) 2:0
Сет 2Елліс Б. (Aus) - Хіджіката Р. (Aus) 0:1 (1:6,2:4)

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Клівленд (США), хард (indoor)

00:10Джонсон С. (Usa) - Сілінг К. (Usa) 2:0
18:00Кіркхаймер С. (Usa) - Ву Ї. (Chn) -:-
18:00Швайда З. (Usa) - Мікелсен А. (Usa) -:-
19:30Козлов С. (Usa) - Гаррісон Р. (Usa) -:-
00:00Холт Б. (Usa) - Сандгрен Т. (Usa) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Кобленц (Німеччина), хард (indoor)

14:00Ескофф'є А. (Fra) - Сафіуллін Р. (Rus) -:-
15:30Колліньйон Р. (Bel) - Лааксонен Х. (Sui) -:-
17:00Андреєв А. (Bul) - Мартерер М. (Ger) -:-
19:00Поспішил В. (Can) - Розенкранц М. (Ger) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Калі (Колумбія), грунт

02:45Сербан Г. (Cyp) - Пігоссі Л. (Bra) 0:2
18:00Алвеш Кароліна М. Р. (Bra) - Страхова В. (Ukr) -:-
18:00Подороска Н. (Arg) - Монне К. (Fra) -:-
20:00Сарасуа Р. (Mex) - Аранго Е. (Col) -:-
23:30Кольменья М. (Ita) - Лісарасо Ю. (Col) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Tenerife 2 (Іспанія), хард

13:00Маркора Р./Пер Б. - Бортолотті М./Мартос Горнес С. -:-
16:00Джонсон Л./Вербек С. - Карузо С./Джаннессі А. -:-
17:30Магер Дж./Травалья С. - Гаррісон К./Мочізукі С. -:-
18:30Призупин.Бранкаччо Р./Скугор Ф. - Гіганте М./Пассаро Ф. 1:1

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Клівленд (США), хард (indoor)

00:10Діалло Г./Ковачевич А. - Козьбінов А./Чжу Е. 2:0
01:40Бойко Л./Марченко І. - Форейтек Й./Квятковскі Т. С. 0:2
01:55Кінг Е./Клан Б. - Хоппер Дж./Сміт Р. 2:0
19:30Діалло Г./Ковачевич А. - Гонсалес Р./Сталдер Р. -:-
21:00Гелловей Р./Гах Г. - Кіркхаймер С./Сігуан Б. -:-
23:00Чеппелл Н./Мікелсен А. - Кінг Е./Клан Б. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Кобленц (Німеччина), хард (indoor)

15:00Чандрасекар А./Прашант В. - Фаллерт Ф./Єбенс Х. -:-
16:30Хаасе Р./Чжан Ч. - Освальд Ф./Вальков Ш. -:-
18:00Оліветті А./Різ Х. - Коларж З./Сачко В. -:-
20:30Ессерік Ж./Молчанов Д. - Францен К./Зандкаулен Т. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Калі (Колумбія), грунт

00:40Аранго Е./Сарасуа Р. - Окамура К./Ю С. 1:2
19:30Карле М. Л./Рієра Х. - Аншба А./Калієва Е. -:-
22:00Подороска Н./Сербан Г. - Фальковска В./Кава К. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Sharm ElSheikh (Єгипет), хард

10:00Барнат Ї. (Cze) - Сторрі Р. Дж. (Gbr) -:-
10:00Капеккі Д. (Ita) - Кальдес Х. (Esp) -:-
10:00Кубеліч К. (Ger) - Жуков М. (Rus) -:-
10:00Ск'ябазі Л. (Ita) - Мікелі М. (Ita) -:-
11:30Alhogbani A. F. (Sau) - Россі Л. (Ita) -:-
11:30Ден Ауден Г. (Ned) - Бутулія Б. (Srb) -:-
11:30Дуда Ф. (Cze) - Бредшоу Дж. (Aus) -:-
11:30Філіппов Є. (Rus) - Хамза Регіг С. (Alg) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Монастір 5 (Туніс), хард

11:00Леоненко О. (Blr) - Джакоміні Л. (Ita) -:-
11:00Мацца М. (Ita) - Яннакконе Ф. (Ita) -:-
11:00Перес Санс Д. (Esp) - Букер А. (Fra) -:-
11:00Чжоу Ю (Chn) - Біттуан К. (Fra) -:-
11:00Чікамі Ш. (Jpn) - Ічікава Т. (Jpn) -:-
12:30Івановскі К. (Mkd) - Пєчковскі О. (Pol) -:-
12:30Му Т. (Chn) - Зоргер С. (Aut) -:-
12:30Сакелларідіс С. (Gre) - Мілічевич Л. (Srb) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Antalya (Туреччина), грунт

09:00Галоппіні Д. (Ita) - Абоян В. (Arg) -:-
09:00Ерард М. (Fra) - Брайнін О. (Ukr) 2:0
09:00Лаваньйо Е. (Ita) - Фіорентіні А. (Ita) 2:0
09:00Мартін Тіффон П. (Esp) - Де Вінчентіс М. (Ita) 2:0
09:00Родрігес Л. Х. (Arg) - Чепелев А. (Rus) 0:2
10:30Зєліньскі М. (Ger) - Баррена А. (Arg) -:-
10:30Мадараш Н. (Swe) - Шніцар І. (Mda) -:-
10:30Мартінес Мартінес Х. (Esp) - Делльєн Веласко М. А. (Bol) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Monastir (Туніс), хард

10:30Гайо Ф. (Ita) - Абдеррахман В. (Tun) -:-
10:30Де Йонг Є. (Ned) - Бланч Д. (Usa) -:-
10:30Кумар О. (Usa) - Оберляйтнер Н. (Aut) -:-
10:30П'єтрі Б. (Fra) - Аддед Д. (Fra) -:-
12:00Гадамаурі Б. (Bel) - Руджері В. С. (Ita) -:-
12:00Саїто К. (Jpn) - Бург М. (Fra) -:-
12:00Сунь Ф. (Chn) - Маркс К. (Usa) -:-
12:00Форті Ф. (Ita) - Дітріх Д. (Sui) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Monastir (Туніс), хард

10:30Гут М. (Ger) WO - Лазаренко К. (Ukr) -:-
10:30Келлер Н. (Sui) - Франкен Петерс А. (Ned) -:-
10:30Курамочі М. (Jpn) - Різер В. (Sui) -:-
11:00Баттесті А. (Fra) - Феррандо К. (Ita) -:-
12:00Коллер А. (Aut) - Леонард М. (Fra) -:-
12:00Лю Ф. (Chn) - Лі Я. (Tpe) -:-
12:00Сюгно Т. (Sui) - Цакаревіч С. (Fra) -:-
12:30Ферро Ф. (Fra) - Кескі Г. (Ita) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Sharm ElSheikh (Єгипет), хард

09:30Бубеліте К. (Ltu) - Кужмова К. (Svk) -:-
09:30Ву Хо Ч. (Hkg) - Кобаясі Х. (Jpn) 2:0
09:30Даль С. (Ger) - Шауга Д. (Blr) 0:2
09:30Озекі М. (Jpn) - Кім Ч. (Kor) 2:0
11:00Другдова С. (Svk) - Мері Е. (Svk) -:-
11:00Зелнічкова Р. (Svk) - Павлова К. (Rus) -:-
11:00Себестова І. (Cze) - Тверійонайте Е. (Ltu) -:-
12:00Waligora A. (Bel) - Педоне Дж. (Ita) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Antalya (Туреччина), грунт

09:00Ер'явец В. (Slo) - Мендез С. (Aus) -:-
09:00Тураті А. (Ita) - Діну К. (Rou) -:-
09:00Херджелаш Д. (Bih) - Парк С. (Kor) 2:0
10:30Лодікова Д. (Rus) - Соболєва А. (Ukr) -:-
10:30Топалова Г. (Bul) - Рей Гарсія А. (Esp) -:-
10:30Штруплова Ю. (Cze) - Поточнік Н. (Slo) -:-
11:00Мартінес Кірес К. (Esp) - Керубіні Д. (Ita) -:-
11:00Самір С. (Egy) - Аксу А. (Tur) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W40 Mexico City (Мексика), хард

18:30Бектас Е. (Usa) - Папаміхаїл Д. (Gre) -:-
18:30Юань Ю. (Chn) - Нг Т. (Usa) -:-
20:00Костулас С. (Bel) - Глушко Л. (Isr) -:-
20:00Лісіцкі С. (Ger) - Дженгіз Б. (Tur) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W40 Porto (Португалія), хард (indoor)

12:00Ін-Альбон І. (Sui) - Горгодзе Є. (Geo) -:-
12:00Снігур Д. (Ukr) - Наеф С. (Sui) -:-
13:30Бошковіч Л. (Cro) - Taн А. (Fra) -:-
13:30Крістіан Ж. (Rou) - Вісмане Д. (Lat) -:-
15:00Паке Х. (Fra) - Кортес Льорка Л. (Esp) -:-
15:00Раме А. (Fra) - Лансере С. (Rus) -:-
16:30Бондаренко М. (Rus) - Стефаніні Л. (Ita) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W60 Burnie (Австралія), хард

03:00Зайдель Е. (Ger) - Хонтама М. (Jpn) -:-
03:00Кабрера Л. (Aus) - Бейнс Н. (Gbr) -:-
03:00Форліс Дж. (Aus) - Ходзумі Е. (Jpn) -:-
03:00Хон П. (Aus) - Шибахара Е. (Jpn) -:-
09:50Призупин.Ма Є. (Chn) - Біррелл К. (Aus) 0:0
10:00Родіонова А. (Aus) - Гадецкі О. (Aus) -:-
10:00Сандерс С. (Aus) - Бозовіч А. (Aus) -:-
10:00Х'юле П. (Aus) - Сміт Т. Н. (Aus) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W60 Rome, GA (США), хард (indoor)

18:00Кнутсон Г. (Cze) - Крюгер Е. (Usa) -:-
18:00Лі Е. (Usa) - Радовчич Л. (Sui) -:-
18:00Монтгомері Р. (Usa) - Лейхі Е. (Usa) -:-
18:00Стернс П. (Usa) - Андерсон Р. (Usa) -:-
19:30Інуе Х. (Usa) - Ді Лоренцо Ф. (Usa) -:-
19:30Ласаро Гарсія А. (Esp) - Петра М. (Cro) -:-
19:30Сакаріас М. (Mex) - Деаветтіла С. (Usa) -:-
19:30Ховде Л. (Usa) - Свеннсен Й. К. (Den) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Sharm ElSheikh (Єгипет), хард

11:30Бредшоу Дж./Ель Саллалі А. - Бондаревскій Я./Сторрі Р. Дж. -:-
13:30Кірджі К./Мартінес І. - Агафонов Є./Іванов В. -:-
13:30Капеккі Д./Мікелі М. - Крошлак Я./Ланік Т. -:-
13:30Дев С. Д. П./Сетен Н. - Кубеліч К./Ужиловський В. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Монастір 5 (Туніс), хард

14:00Роджерс А./Валльнер М. - Леоненко О./Згіровський О. -:-
14:00Нейбур Р./Перес Санс Д. - Мацца М./Піккьоне А. -:-
14:00Ічікава Т./Тадзіма Н. - Albrecht P. A./Салтон Д. -:-
14:00Біттуан К./Чікамі Ш. - Бакс Ф./Букер А. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Antalya (Туреччина), грунт

12:30Чунгу Р./Мартінес Мартінес Х. - Абоян В./Делльєн Веласко М. А. -:-
12:30Лаваньйо Е./Ноймаєр Л. - Де Вінчентіс М./Галоппіні Д. -:-
12:30Аксу Дж./Оздемір С. М. - Херманс М./Мартін Тіффон П. -:-
12:30Чепелев А./Шніцар І. - Хіменес І./Дзанеллато Н. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Monastir (Туніс), хард

14:30Бланч Д./Кумар О. - Абдеррахман В./Ван А. -:-
14:30Аддед Д./Санчез Л. - Генов А./Дімітріс С. -:-
15:00Bozemoj B./Гадамаурі Б. - Далла Валле Е./Форті Ф. -:-
15:00Потенца Л./Руджері В. С. - Еванс Т./Оберляйтнер Н. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Monastir (Туніс), хард

12:00Карамоко Н./Марінковіч Б. - Боусо Н./Вільдгрубер А. -:-
14:30Kashyap T./Курамочі М. - Гут М./Кунг Л. -:-
14:30Келлер Н./Цао Ч. Ї WO - Лазаренко К./Єсипчук Д. -:-
15:00Лі Я./Ян Ї. - Ді Джіроламі Т./Радованович Н. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Sharm ElSheikh (Єгипет), хард

12:00Кобаясі Х./Озекі М. - Бестетті Дж./Станьйо Б. -:-
12:00Кужмова К./Шауга Д. - Ідрізович Ф./Попа М. С. -:-
13:00Грдінкова Д./Себестова І. - Божика С./Кубаха З. -:-
13:00Дадачу С./Тодоні А. А. - Бубеліте К./Ву Хо Ч. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Antalya (Туреччина), грунт

11:00Маклакова Є./Пріданкіна Є. - Фен Ш./Йорук І. -:-
12:30Самір С./Вон Х. Ї К. - Херджелаш Д./Лукаш Т. -:-
12:30Хосокі Ю./Овчаренко Є. - Діну К./Радішич Н. -:-
12:30Кадар Є.-Т./Парк С. - Ер'явец В./Ловрич П. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W40 Mexico City (Мексика), хард

23:45Сайго Р./Сайго Ю. - Папаміхаїл Д./Вівіані М. 2:0
21:30Чонг Ю./Мікульскіте Ю. - Фейлла Дж./Ямачкіне А. -:-
21:30Інохоса Гомес Дж./Родрігес В. - Ламенс С./Семеністая Д. -:-
23:00Бегулова Б./Жу Е. - Наварро М. Ф./Нг Т. -:-
23:00Дженгіз Б./Сьюїнг С. - Сайго Р./Сайго Ю. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W40 Porto (Португалія), хард (indoor)

16:30Наеф С./Вікмаєр Я. - Казіонова Є./Кокліна Є. -:-
16:30Жорже Ф./Жорже М. - Грамматікопулу В./Ін-Альбон І. -:-
18:00Дражич М./Сакелларіді С. - Бошковіч Л./Вісмане Д. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W60 Burnie (Австралія), хард

04:30Хаясі Е./Сема Е. - Хонтама М./Ходзумі Е. -:-
04:30Гібсон Т./Х'юле П. - Мацуда М./Сімідзу Е. -:-
06:00Бозовіч А./Кабрера Л. - Сакацуме Х./Саваянагі Р. -:-
09:00Родіонова А./Шибахара Е. - Аява Д./Бейнс Н. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W60 Rome, GA (США), хард (indoor)

00:15Хартоно А./Веддер Е. - Козирєва М./Лейхі Е. 0:2
00:20Бурільйо Ескоріуела І./Ласаро Гарсія А. - Петра М./Свеннсен Й. К. 1:2
00:30Х'юїтт Д./Йокіч К. - Ді Лоренцо Ф./Сакаріас М. 2:0
00:30Прайс Г./Шеффер К. - Гумулья Б./Се Ш.-Ї. 0:2
23:00Чанг С./Дей К. - Гумулья Б./Се Ш.-Ї. -:-
23:00Козирєва М./Лейхі Е. - Андерсон Р./Матеас М. -:-
00:30Штоллар Ф./Радовчич Л. - Х'юїтт Д./Йокіч К. -:-
00:30Петра М./Свеннсен Й. К. - Аюкава М./Кнутсон Г. -:-

КОМАНДИ - ЧОЛОВІКИ: Кубок Девіса - Світова група II (Світ) - Preliminary

18:00Грузія - Болівія -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати теніс - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.