ОНОВИТИ

Хокей » Сьогодні » Усі матчі

РОСІЯ: КХЛ

2-й періодАвангард - Сибір 3:2
2-й періодВітязь - Динамо Рига 3:3
2-й періодСеверсталь - Нафтохімік 5:1

США: НХЛ

02:00Нью-Джерсі - Чикаго 4:3от
02:00Філадельфія - Ванкувер 4:5бул
05:00Анахайм - Міннесота 1:2
20:00Баффало - Аризона -:-

УКРАЇНА: УХЛ

13:00Білий Барс - Рулав Одд 0:1
16:00Сокіл - Краматорськ 4:2

ФІНЛЯНДІЯ: Ліга

2-й періодЕссят Порі - Ільвес 1:2
ПаузаКярпят - Хяменлінна 1:0
2-й періодЛукко - КалПа 2:2
2-й періодСайПа - Спорт Вааса 3:2
2-й періодТаппара - Пеліканс 2:0
18:30Юкуріт - ХІФК -:-

ШВЕЦІЯ: Елітсеріен

3-й періодБрюнес - Лулео 2:2
3-й періодЛександ - Еребру 2:0
3-й періодМальме - Шеллефтео 2:1
3-й періодРегле - Фар'єстад 5:2
19:00Лінчепінг - Фрелунда -:-
19:00Оскарсхамн - Векше -:-
19:00Тімро - Юргорден -:-

АВСТРІЯ: ICE Hockey League

19:30Black Wings Linz - Валь Пустерія -:-
20:45Больцано - Фехервар АВ19 -:-

БІЛОРУСЬ: Паріматч Екстраліга

12:10Локомотив Орша - Юність Мінськ 4:3от
2-й періодВітебськ - Молодечно 2:2
ПаузаХімік-СКА - Солігорськ 0:2

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Еліт-АллЕттан-ліга

20:00Guildford - Данді -:-
21:00Кардіфф - Белфаст -:-
21:00Манчестер - Файф -:-

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Challenge Cup

21:00Шеффілд - Ноттінгем -:-

ДАНІЯ: Метал Ліга

20:00Оденсе Буллдогз - Ольборг -:-

ЕСТОНІЯ: Hokiliiga

1-й періодNarva PSK - Курбадс 0:0

ЄВРОПА: Альпійська хокейна ліга

19:00Ріттен - Вієнна Кепіталз II -:-
20:00Клагенфурт II - Мерано -:-
20:15Зальцбург 2 - Фасса -:-
20:30Брегенцервальд - Айсберен -:-
20:30Кіцбюель - Steel Wings Linz -:-
21:30Азіаго - Кортіна -:-

ЄВРОПА: БеНе-ліга

21:00Левен - Еренталь -:-
21:15Зутермер - Херенвен -:-
21:30Мехелен - Liege Bulldogs -:-

ІСПАНІЯ: ЛНХХ

16:00Барселона - Пуйсарда -:-
21:45Milenio Logrono - Хака -:-
22:00Урдін - Уарте -:-

ІТАЛІЯ: IHL

20:30Кальтерн - Unterland -:-
21:00Toblach - Valdifiemme -:-

КАЗАХСТАН: Чемпіонат

14:00Кулагер - Сариарка 0:3

КАНАДА: OHL

02:00Гемілтон Буллдогз - Ніагара АйсДогз 4:0
02:00Кінгстон Фронтенакс - Садбері Вулвз 5:4
02:00Норт-Бей Баталіон - Міссісога Стілхедс 7:1
02:00Оттава 67с - Ошава Дженералз 1:4
02:30Гвелф Сторм - Су-Сен-Марі 2:4
02:30Кітченер Рейнджерс - Сарнія Стінг 5:1
02:30Лондон Найтс - Віндзор Спітфайрс 5:1

КАНАДА: WHL

04:00Едмонтон Ойл Кінгз - Летбридж Харрікейнз 4:0
04:00Калгарі Хітмен - Ред-Дір Рібелз 1:8
04:00Принс-Альберт Рейдерс - Муз-Джо Ворріорз 1:4
04:00Реджайна Петс - Вінніпег Айс 2:4
04:00Саскатун Блейдс - Медісин-Хет Тайгерс 4:0
05:05Келоуна Рокетс - Камлупс Блейзерс 4:2
05:05Сіетл Тандербердс - Еверетт Сілвертіпс 4:5от
05:05Трай-Сіті Амеріканс - Спокен Чіфс 0:3
22:00Ред-Дір Рібелз - Калгарі Хітмен -:-

КАНАДА: QMJHL

01:00Галіфакс Музхедс - Шовініган Катарактс 6:4
01:00Сент-Джон Сі Догз - Кейп-Бретон Скрімінг Іглз 4:5бул
02:00Бає-Комо Драккар - Шербрук Фінікс 6:7
02:00Віаль-д'Ор Форерз - Бленвіль-Буабріан Армада 3:2
02:00Вікторіявіль Тайгерс - Драммонвіль Вольтіжер 0:6
02:00Руен-Норанда Хаскіз - Квебек Ремпартс 2:6
02:30Шикутімі Сагенен - Гатіно Олімпік 3:0
22:00Акаді-Батюрст Тітан - Монктон Вайлдкетс -:-
23:00Вікторіявіль Тайгерс - Рімускі Оушеанік -:-
23:00Шикутімі Сагенен - Шербрук Фінікс -:-

КАНАДА: LNAH

03:00Assurancia de Thetford Mines - Сорель-Трасі 1:2
03:00Жонкір Маркіз - Рів'єр-дю-Луп 3Л 5:2
03:00Сент-Джорджс - Petroliers du Nord 6:4

КАНАДА: Ю-Спортс

01:00UNB - Сент-Меріс 5:2
01:00UPEI - StFX 4:3
01:00Акаді - Монктон 3:2
04:00Калгарі - Манітоба 5:2
04:00Маунт Роял - Альберта 3:1
04:00Реджайна - Мак'юен 3:4
05:00UBC - Trinity Western 5:1
23:00Калгарі - Манітоба -:-
00:00Реджайна - Мак'юен -:-

ЛАТВІЯ: Хокейна ліга Optibet

13:00Лієпая - HK Olimp 0:3
13:00ПеренесеноРига Призма - ХС Рига -:-
ПаузаЗемгале - Мого 0:1

НОРВЕГІЯ: Fjordkraft-ligaen

ПаузаМанглеруд - Фріск Аскер 0:1
2-й періодРінгеріке - Стьєрнен 4:2
ПаузаСпарта Сарпсборг - Волеренга 1:1
19:00Ставангер - Сторхамар -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 1

ПаузаКомет - Нідарос 2:1
ПаузаЛеренскуг - Хаугесунн 5:1
ПаузаФурусет - Євік 3:4
1-й періодХасле/Лерен - Нарвік 0:2

РОСІЯ: ВХЛ

15:00Рубін - Хімік 1:2от
15:00Торос - Молот-Прикам'я 4:3
ПаузаZvezda Moscow - СКА Нева 2:4

РОСІЯ: ВХЛ-Б

2-й періодЧелни - Чебоксари 0:3

РОСІЯ: Паріматч чемпіонат молодіжної хокейної ліги

13:00Динамо СПб - Тайфун 7:1
13:00СКА Варяги - Сахалінські Акули 5:4
15:00Мамонти Югри - Омські Яструби 4:6

РОСІЯ: NMHL

13:00Металург Ч. - Дизеліст 3:2от
13:00Тверічі - Кристал БДК 3:2бул
13:00ХК Розсош - Mikhaylov Academy U20 2:0
ПаузаSokol Novocheboksarsk - GUOR 4:2

РОСІЯ: ВХЛ Жінки

11:00Білі Ведмеді Ж - Торпедо Ж 1:5
13:00Свердловська обл. Ж - Агідель Уфа Ж 2:7

СЛОВАЧЧИНА: 2. Ліга

18:15Дольни Кубін - Детва -:-
18:30Кежмарок - Сабінов -:-
18:45HK Kosice - Рімавска Собота -:-
19:00Hamuliakovo - П'єштяни -:-
19:00Брезно B - Требішов -:-
19:00Партизанске - Пухов -:-
19:00Сеніца - Lucenec -:-
19:15Ліптовскі Мікулаш B - Бардейов -:-

СЛОВЕНІЯ: IHL

18:00Войводіна - Медвещак -:-
19:00Загреб - КХЛ Сісак -:-
19:00Младост - Црвена Звезда -:-

СЛОВЕНІЯ: Хокейна ліга

16:15HK Olimpija - ХК МК Блед 1:5
17:00Hidria Jesenice - Цельє -:-
20:00Славія - Марибор -:-

США: АХЛ

02:00Гренд-Репідс Гриффінс - Рокфорд АйсХогс 6:1
02:00Лаваль Рокет - Беллвілл Сенаторс 6:2
02:00Лейк Ері Монстерс - Сірак'юз Кранч 4:6
02:00Хартфорд Вулф Пек - Bridgeport Islanders 2:1
05:00Henderson Silver Knights - Колорадо Іглз 5:4бул
05:00Стоктон Хіт - Тусон Роудраннерс 0:1от
23:00Торонто Марліз - Манітоба Муз -:-

США: SPHL

02:05Роанок - Фаєттвілл Марксмен 1:4
02:35Ноксвілл Айс Берз - Мейкон Мейхем 3:1
03:00ПеренесеноVermilion County Bobcats - Піорія Рівермен -:-
03:00Хантсвілл Хевок - Бірмінгем Буллз 7:4
03:10Квод-Сіті - Евансвілл 3:5

США: USHL

02:05США U18 - Медісон Кепітолз 5:8
02:10Маскігон Ламберджекс - Чикаго Стіл 6:5от
03:05Дебюк Файтінг Сейнтс - Грін-Бей Гемблерс 4:2
03:05Омаха Лансерс - Ватерлоо Блек Хокс 2:1бул
03:05Сіу Фоллз Стампід - Sioux City 3:4
03:05Фарго Форс - Лінкольн Старз 2:4

УГОРЩИНА: Ерсте Ліга

15:15Фехервар Тітанок - Gyori ETO 1:5

УГОРЩИНА: Кубок Угорщини

15:00Worm Angels - Zempleni Hiuzok 7:1
1-й періодДАБ - Уйпешт 2 1:0

ФІНЛЯНДІЯ: Местіс

2-й періодKiekko-Espoo - Пелітат 2:1
ПаузаІПК - СаПКо 1:1
2-й періодКеттеря - ТуТо 4:0
2-й періодРоКі - КеуПа 3:2
2-й періодХоккі - К-Вантаа 2:1
20:00ФПС - Гермес Коккола -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Суомі-серія

16:00Хантерз - С-Кієкко 7:3
16:00ЮХТ - Пюрю 11:3
ПаузаТінааніт - Рієму 2:4
ПаузаЛазер ХТ - Д-Кієкко 0:4

ФІНЛЯНДІЯ: SM-sarja U20 - Перший етап

12:30Кярпят U20 - ХІФК U20 1:5
12:30Лукко U20 - Пеліканс U20 2:3бул
12:30СайПа U20 - Таппара U20 0:2
13:30Юкуріт U20 - Kiekko-Espoo U20 6:2
13:40РоКі U20 - Йокеріт U20 1:7
14:45Ільвес U20 - Спорт Вааса U20 4:8
15:30Ювяскюля U20 - ТПС U20 1:6
16:00Хяменлінна U20 - КалПа U20 5:4от
ПаузаТуТо U20 - КооКоо U20 1:2

ФІНЛЯНДІЯ: Naisten Liiga

13:15Sport Ж - Ільвес Ж 1:7
13:30ТПС Ж - Кярпят Ж 1:3
14:00Хяменлінна Ж - РоКі Ж 1:2
15:00Куортане Ж - КалПа Ж 5:1

ФРАНЦІЯ: D1

19:00Нант - Кан -:-
19:00Страсбур - Неї-сюр-Марн -:-
20:30Дюнкерк Корсар - Брест -:-
20:30Марсель - Шамбері -:-
20:30Шоле - Епіналь -:-
21:00Тур - Мон Блан -:-
21:30Клермон-Ферран - Монпельє -:-

ЧЕХІЯ: Chance Ліга

1-й періодВрхлабі - Тржебіч 2:0
1-й періодВсетін - Усті-над-Лабем 1:0
1-й періодКадань - Фрідек-Містек 0:2
1-й періодЛітомержіце - Славія Прага 1:1
1-й періодПоруба - Простейов 0:2
1-й періодПржеров - Соколов 0:0
1-й періодШумперк - Бенатки 2:1
18:30Їглава - Гавіржов -:-

ЧЕХІЯ: 2. Ліга - Північ

1-й періодГронов - Mostecti Lvi 2:1
1-й періодЛетняни - Двур Кралове 3:0
19:00Дечин - Нова Пака -:-
19:00Яблонець - Біліна -:-

ЧЕХІЯ: 2. Liga - South

1-й періодПісек - Cheb 1:1
18:30Клатови - Pribram -:-
19:00Ржісути - Гавлічкув Брод -:-
19:00Табор - Кобра Прага -:-

ЧЕХІЯ: 2. Ліга - Схід

1-й періодВалашске Мезіржічі - Годонін 1:0
ПаузаКопрживніце - Велке Мезіржічі 0:0
18:30Ждяр-над-Сазавою - Нови Їчин -:-
19:00Kometa Brno B - Опава -:-

ЧЕХІЯ: ELJ

13:00Злін U20 - Оломоуц U20 4:2
13:00Їглава U20 - Пльзень U20 2:4
13:00Кладно U20 - ХК Маунтфілд U20 0:6
13:00Тржінец U20 - Ліберец U20 7:3
13:00Хомутов U20 - Ческе-Будейовіце U20 7:6бул
14:00Комета Брно U20 - Вітковіце U20 3:2
14:00Литвинов U20 - Зальцбург U20 7:0
14:00Спарта Прага U20 - Пардубіце U20 4:3
15:45Гавіржов U20 - Млада Болеслав U20 3:2бул
1-й періодСлавія Прага U20 - Карлові Вари U20 0:1

ЧЕХІЯ: ULLH

13:00UK Prague - Cavaliers Brno 5:1

ШВЕЙЦАРІЯ: Національна ліга

20:45Ажуа - Фрібур -:-
20:45Берн - Амбрі-Піотта -:-
20:45Лозанна - Тайгерс -:-
20:45Лугано - Давос -:-
20:45Серветт - Рапперсвіль -:-
20:45Цюрих - Біль -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Швейцарська ліга

1-й періодГКК Лайонс - Тургау 1:0
18:30Вінтертур - Клотен -:-
18:30Лангенталь - Ла Шо-де-Фон -:-
18:30Ольтен - Сьєрр-Анівьєр -:-
19:45Академі Цуг - Тічіно Рокетс -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: MySports League

1-й періодЛіс - Arosa 0:0
18:30Базель - Huttwil -:-
18:30Дюдінген - Seewen -:-
18:45Бюлах - Martigny -:-
19:30Кур - Вікі-Мюзінген -:-
21:00Тун - Дюбендорф -:-

ШВЕЦІЯ: ХокейАллсвенскан

19:00БІК Карлскуга - Вестервікс ІК -:-
19:00МОДО - Троя/Юнгбю -:-

ШВЕЦІЯ: ХокейЕттан - Північ

16:00Веннес - Буден 1:7
3-й періодКалікс У. - Сундсвалль 8:1
16:00Кіруна - Естерсунд 2:3

ШВЕЦІЯ: SuperElit U20

13:00АІК U20 - Тімро U20 4:0
14:00ХВ-71 U20 - Фрелунда U20 6:4
15:00Векше U20 - Фар'єстад U20 5:0
15:00Оскарсхамн U20 - Еребру U20 3:10
16:00Карлскруна U20 - Седертельє U20 1:5
16:00Юргорден U20 - МОДО U20 5:2
3-й періодМальме U20 - Лінчепінг U20 0:1

ШВЕЦІЯ: СДХЛ (Жінки)

3-й періодАІК Ж - Лулео Ж 2:2
18:30СДЕ ХФ Ж - МОДО Ж -:-
20:00Брюнес Ж - Гетеборг Ж -:-
20:00Лександ Ж - ХВ-71 Ж -:-

ЯПОНІЯ: Japan Cup

11:00Тохоку Фрі Блейдс - Одзі Іглз 1:2

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати хокей - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.