ОНОВИТИ

Хокей » Сьогодні » Усі матчі

ЕСТОНІЯ: Hokiliiga

16:00Everest - HC Vipers -:-
16:10HC Panter - Narva PSK -:-

ЄВРОПА: Альпійська хокейна ліга

16:00Клагенфурт II - Валь Пустерія -:-
18:15Єсеніце - Азіаго -:-
19:30Гердейна - Кіцбюель -:-
20:00Steinbach BW II - Кортіна -:-
20:15Зальцбург 2 - Ріттен -:-
20:30Брегенцервальд - ХК Олімпія -:-
20:30Віпітено - Фельдкірх -:-
20:30Фасса - Лустенау -:-

ІСПАНІЯ: ЛНХХ

16:15Махадаонда - Барселона -:-

КАНАДА: WHL

03:00Ред-Дір Рібелз - Медісин-Хет Тайгерс 4:5от
3-й періодЕдмонтон Ойл Кінгз - Летбридж Харрікейнз 5:1

КАНАДА: QMJHL

01:00Кейп-Бретон Скрімінг Іглз - Галіфакс Музхедс 2:3
02:00ПеренесеноВіаль-д'Ор Форерз - Драммонвіль Вольтіжер -:-
02:00ПеренесеноКвебек Ремпартс - Вікторіявіль Тайгерс -:-
02:00ПеренесеноРімускі Оушеанік - Шовініган Катарактс -:-
02:00ПеренесеноРуен-Норанда Хаскіз - Бленвіль-Буабріан Армада -:-
20:00Шербрук Фінікс - Гатіно Олімпік -:-
21:00Рімускі Оушеанік - Драммонвіль Вольтіжер -:-
21:00Шикутімі Сагенен - Квебек Ремпартс -:-
22:00Кейп-Бретон Скрімінг Іглз - Шарлоттаун Айлендерс -:-
23:00ПеренесеноРуен-Норанда Хаскіз - Драммонвіль Вольтіжер -:-

ЛАТВІЯ: Хокейна ліга Optibet

13:00ХС Рига - Земгале -:-
15:00HK Olimp - Рига Призма -:-
15:00Лієпая - Мого -:-

ЛИТВА: Чемпіонат - Плей-оф

17:00Kaunas Hockey - Kaunas Baltu Ainiai -:-

НІМЕЧЧИНА: ДЕЛ

18:30Швеннінгер - Інгольштадт -:-

ПОЛЬЩА: Польська хокейна ліга - Плей-оф

19:00Санок - Тихи -:-
19:30Краків - Торунь -:-

РОСІЯ: КХЛ

11:00Металург Магнітогорськ - Трактор -:-
13:30Авангард - Барис Нур-Султан -:-
13:30Автомобіліст - Сибір -:-
15:30Сочі - Северсталь -:-
16:00Ак Барс - ЦСКА -:-
16:00Куньлунь - Динамо Москва -:-
16:00Локомотив - Салават Юлаєв -:-
16:00Нафтохімік - Торпедо -:-
16:00СКА Санкт-Петербург - Динамо Мінськ -:-
16:00Спартак Москва - Вітязь -:-
17:00Динамо Рига - Амур -:-

РОСІЯ: ВХЛ - Плей-оф

14:00Челмет - Хімік -:-
16:00Zvezda Moscow - Металург Н. -:-
16:00Рязань - Нафтовик А. -:-
16:00Тамбов - Gornyak -:-

РОСІЯ: ВХЛ-Б - Плей-оф

08:00Красноярські Рисі - Челни -:-

РОСІЯ: Паріматч чемпіонат молодіжної хокейної ліги

2-й періодАмурські Тигри - Атланти 1:2
08:00Кузнєцкі Ведмеді - Реактор -:-
08:00Сибірські Снайпери - Чайка -:-
09:00Омські Яструби - Ірбіс -:-
10:00Толпар - Авто -:-
12:00Крилья Совєтов - Червона армія -:-
12:00МХК Спартак - СКА-1946 -:-
12:00ХК Рига - СКА Варяги -:-
13:00Алмаз - Локо -:-
16:00Mikhaylov Academy U20 - Динамо Москва -:-

РОСІЯ: NMHL

15:00Прогрес Глазов - Локо -:-

РОСІЯ: ВХЛ Жінки

12:00Бірюса W - Vanke Rays W -:-

РУМУНІЯ: Національний чемпіонат

18:30Дунеря Галац - Меркуря-Чук -:-

СЛОВАЧЧИНА: 1. Ліга

16:00ХК 19 Гуменне - Поважська Бистриця -:-

СЛОВЕНІЯ: IHL

14:45Hidria Jesenice - Цельє -:-
20:30Славія - Триглав -:-

США: НХЛ

02:00Рейнджерс - Бостон 6:2
03:00Міннесота - Лос-Анджелес 3:1
3-й періодАризона - Колорадо 0:1
20:00Баффало - Філадельфія -:-
20:00Нью-Джерсі - Вашингтон -:-
20:00Оттава - Калгарі -:-
22:00Нешвілл - Коламбус -:-

США: АХЛ

23:00Стоктон Хіт - Торонто Марліз 8:1
00:00Вілкс-Беррі/Скрентон - Ліхай Веллі Фентомс 4:2
02:00Binghamton Devils - Херші Берз 3:6
02:00Гренд-Репідс Гриффінс - Чикаго Вулвз 4:1
02:00Лаваль Рокет - Манітоба Муз 4:3
02:00Ютіка Кометс - Рочестер Амеріканс 7:2
03:00Тексас Старз - Айова Вайлд 3:5
3-й періодHenderson Silver Knights - Сан-Дієго Галлс 3:2
3-й періодКолорадо Іглз - Тусон Роудраннерс 3:1
20:00Хартфорд Вулф Пек - Провіденс Брюїнз -:-
23:00Лаваль Рокет - Манітоба Муз -:-
23:00Херші Берз - Binghamton Devils -:-
00:00Henderson Silver Knights - Сан-Дієго Галлс -:-

США: ECHL

02:00Орландо Солар Берз - Джексонвілл Айсмен 3:2
02:05Грінвілл Свомп Реббітс - Аллен Амеріканс 4:5
02:05Індіанаполіс - Форт-Вейн Кометс 3:2от
02:10Вілінг Нейлерс - Юта Гріззліс 5:2
02:30Флорида Еверблейдз - Саут Кароліна Стінгрейс 6:5бул
03:05Вічіта Тандер - Репід Сіті Раш 4:5от
03:05Канзас-Сіті - Талса Ойлерс 1:3

США: ФХЛ

02:30Скасовано Вотертаун Вулвз - Elmira Enforcers -:-
02:30Порт-Гурон Праулерс - Columbus River Dragons 3:5

США: SPHL

02:35Ноксвілл Айс Берз - Пенсакола Айс Флаєрз 2:0
03:00Хантсвілл Хевок - Мейкон Мейхем 1:4

США: USHL

02:05Янгстаун Фантомс - Маскігон Ламберджекс -:-
03:00Де-Мойн Бакканірс - Чикаго Стіл -:-
03:05Sioux City - Лінкольн Старз -:-
03:05Грін-Бей Гемблерс - США U18 -:-
03:05Омаха Лансерс - Ватерлоо Блек Хокс -:-

ТУРЕЧЧИНА: Super Lig

12:15Zeytinburnu Istanbul - Yukselis -:-
15:15Істанбул ББ - Gumus Patenler -:-

УКРАЇНА: УХЛ

14:30Дніпро Х. - Крижані Вовки -:-
17:00Маріуполь - Білий Барс -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Ліга

15:00КооКоо - Кярпят -:-
15:00Юкуріт - КалПа -:-
17:00Таппара - СайПа -:-
17:00Хяменлінна - Ільвес -:-
19:00Ессят Порі - ХІФК -:-
19:00Спорт Вааса - Лукко -:-
19:00ТПС Турку - ЮП -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Местіс

17:00Kiekko-Espoo - ТуТо -:-
17:00К-Вантаа - Коовее -:-
17:00ФПС - Пелітат -:-
17:00Хоккі - КеуПа -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Суомі-серія

15:00Д-Кієкко - Рієму -:-
16:00HC Giants - Ярвенпяа -:-
16:00С-Кієкко - Муйк Хокей -:-
16:00ЮХТ - Лазер ХТ -:-
17:00Тінааніт - Індіанс Кааріна -:-

ФІНЛЯНДІЯ: SM-sarja U20 - Другий етап

16:00КалПа U20 - Ювяскюля U20 -:-
16:30ТуТо U20 - Хяменлінна U20 -:-
18:00ПеренесеноЙокеріт U20 - ТПС U20 -:-
18:00ПеренесеноКоове U20 - Таппара U20 -:-
18:30Спорт Вааса U20 - РоКі U20 -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Naisten Liiga - Етап невдах

16:15РоКі W - Куортане W -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Naisten Liiga - Етап переможців

12:15Ільвес W - Kiekko-Espoo W -:-
18:00ПеренесеноТПС W - КалПа W -:-

ФРАНЦІЯ: D1

19:00Кан - Брест -:-
19:00Шоле - Дюнкерк Корсар -:-
19:05Епіналь - Мон Блан -:-
19:30Монпельє - Шамбері -:-
19:30Страсбур - Клермон-Ферран -:-
20:00Тур - Нант -:-

ЧЕХІЯ: Chance Ліга

17:00Бенатки - Всетін -:-
17:00Усті-над-Лабем - Пржеров -:-
17:30Тржебіч - Славія Прага -:-
18:00Кадань - Кладно -:-
18:00Простейов - Гавіржов -:-
18:00Соколов - Врхлабі -:-
18:00Фрідек-Містек - Літомержіце -:-
18:00Шумперк - Колін -:-
18:30Їглава - Поруба -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Національна ліга

20:45Рапперсвіль - Лозанна -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Швейцарська ліга

18:00ГКК Лайонс - Ольтен -:-
18:00Фісп - Тічіно Рокетс -:-
18:30Вінтертур - Клотен -:-
18:30Лангенталь - Тургау -:-
19:00Ажуа - Академі Цуг -:-
19:00Ла Шо-де-Фон - Сьєрр-Анівьєр -:-

ШВЕЦІЯ: Елітсеріен

16:15Векше - Лулео -:-
16:15ПеренесеноЛександ - Оскарсхамн -:-
16:15Лінчепінг - Еребру -:-
16:15Мальме - ХВ-71 -:-
16:15Фрелунда - Юргорден -:-
19:00ПеренесеноБрюнес - Фар'єстад -:-
19:00Регле - Шеллефтео -:-

ШВЕЦІЯ: ХокейАллсвенскан

18:30Альмтуна - Бьєрклевен -:-
18:30Крістіанстад - Вестервікс ІК -:-

ШВЕЦІЯ: ХокейЕттан - Північ - Етап невдах

18:00Kiruna AIF - Лейон -:-

ШВЕЦІЯ: АллЕттан - Північ

17:00Енчепінг - Тегс -:-
17:00Естерсунд - Калікс У. -:-
17:00Тюресе Ханвікен - Пітео -:-
17:00Форсхага - Борленге -:-
17:00Худіксвалль - Буден -:-

ШВЕЦІЯ: АллЕттан - Південь

16:00Меррумс ГоІС - Віммербю -:-
17:00Нюбру - Вісбю/Рома -:-

ЯПОНІЯ: Japan Cup

08:00ПеренесеноОдзі Іглз - Тохоку Фрі Блейдс -:-
09:00ПеренесеноYokohama Grits - Нікко Айс Бакс -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати хокей - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.