ОНОВИТИ

Волейбол » Сьогодні » Усі матчі

ІТАЛІЯ: SuperLega

19:00Равенна - Таранто -:-
21:30Cisterna - Падова -:-

ПОЛЬЩА: Плюс Ліга

15:45Заверцє - ГКС Катовіце 3:1
Сет 1Кендзєжин-Козьле - Luk Lublin 0:0
21:30Белхатув - ПВШЗ Ниса -:-

УКРАЇНА: Суперліга

14:00Барком-Кажани - Житичі Житомир 1:3
17:30Епіцентр-Подоляни - МХП-Вінниця 3:0

АВСТРІЯ: АВЛ

Сет 4ВБК Клагенфурт - Вайц 2:1
19:00Рід - Сокол Відень -:-
20:30Тіроль Іннсбрук - ТСВ Гартберг -:-

АВСТРІЯ: 2. Бундесліга - Перший етап

15:00Waidhofen - Вольфурт 1:3
19:00Вінер-Нойштадт - Деблінг -:-
20:00Lenzing - Штайр -:-
20:00ВБК Клагенфурт 2 - Вайц 2 -:-
20:30Гаусманнштаттен - Aich/Dob 2 -:-

АВСТРІЯ: АВЛ (Жінки)

17:30СГ СВС ТІ-Волей Ж - Бізамберг Ж 3:0
19:30Лінц-Штег Ж - Вайлдкетс Ж -:-
20:00Айзенерц/Трофаях Ж - СГ СВС Пост Ж -:-
20:00ВК Тіроль Ж - Хартберг Ж -:-

АВСТРІЯ: 2. Бундесліга (Жінки) - Перший етап

15:00ВБК Клагенфурт Ж - Вайц Ж 2:3
15:00СГ СВС ТІ-Волей 2 W - Зекірхен Ж 3:0
16:30Дорнбірн Ж - Брунненбау Ж 3:1
17:00Лінц-Штег 2 W - СУ Інцінгволей Ж 1:3
Сет 4Брюкль Ж - Вольфсберг Ж 2:1
17:30СГ Айзенерц/Трофаях 2 W - Суперволей Вельс Ж 3:0
Сет 3Гаусманнштаттен Ж - Вайлдкетс 2 W 1:1
19:00Філлах Ж - Єннерсдорф Ж -:-

АНГЛІЯ: Суперліга

15:30Шеффілд - Ньюкасл -:-
16:30Дарем - Сандерленд -:-
17:30Тендрінг - Richmond Docklands -:-

АНГЛІЯ: Суперліга (Жінки)

14:30London Inter Crocs Ж - Ноттінгем Ж -:-
14:30Дарем Ж - Derbyshire Ж 3:0
14:45Тендрінг Ж - Лондон Оркас Ж -:-
16:30Мелорі Іглз Ж - Кембридж Ж 3:0

БЕЛЬГІЯ: Ліга А (Жінки)

19:00Jaraco LVL Ж - Tchalou Ж -:-
21:30Asterix Avo Ж - Аудегем Ж -:-
21:30Антверпен Ж - Шарлеруа Ж -:-

БЕЛЬГІЯ: Belgian Cup Women

20:30Зандховен Ж - Варем Ж -:-

БІЛОРУСЬ: Дивізіон А

15:00Строітєль Мінськ - Energia Gomel 3:0
17:00Могильов - Марко Вітебськ 0:3
17:30Bate-BGUFK - Західний Буг 0:3
Сет 3Мапід Мінськ - Солігорськ 0:2

БІЛОРУСЬ: Чемпіонат (Жінки)

17:00Скасовано Атлант Барановичі Ж - Мінськ 2 W -:-
17:00Комунальник Гродно Ж - Могильов Ж 3:0
17:00Прибужжя Ж - Жемчужина Ж 0:3

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

17:00Bijeljina - Какань -:-
18:00Gradina Herceg - Калесія -:-
19:00Bosna - Ljubinje-Bankom -:-
21:00Борац - Domaljevac -:-

ГРЕЦІЯ: А1

17:00OFI - Олімпіакос 0:3
19:00Filippos - АОНС Мілон -:-

ГРЕЦІЯ: А1 (Жінки)

18:00Thira Ж - Ілісіакос Ж -:-
Сет 3Аріс Ж - АСП Тетіс Ж 2:0
Сет 3Маркопуло Ж - Ламія Ж 2:0
Сет 1АЕК Ж - ПАОК Ж 0:0
19:00Олімпіакос Пірей Ж - Евосму Ж -:-
19:30Амазонес Ж - АО Порфіра Ж -:-
20:00Панатінаїкос Ж - Паннаксіакос Ж -:-

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Захід

12:00Сковбаккен - Aalborg Volley 1:3
15:00Aarhus 3 - Hornsyld 2:3
15:00Люсенг - Aarhus 2 3:1

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Захід (Жінки)

11:00ASV Aarhus 2 W - Aarhus 1900 Ж 3:0
13:00Фундер Ж - Сковбаккен Ж 3:0
16:30Есб'єрг Ж - Aalborg Volley Ж -:-

ЕСТОНІЯ: Esiliiga

12:00Tallin University - Вільянді 3:1
12:00Неемеко - Валіо Вору 3:0
12:00Пере Лейб Тарту 2 - Сааремаа 1:3
13:00Eesti Maaulikooli - Ноортекоондіс 3:2
14:00Раквере - Ярвамаа 3:2
17:00Пилтсамаа - Кійлі 1:3

ЄВРОПА: Чемпіонат MEVZA

20:00Aich/Dob (Aut) - Вальдфіртель (Aut) -:-

ЄВРОПА: Балтійська ліга

Сет 2Єкабпілс - Даугавпілс 1:0
Сет 2Таллінн - Пярну 0:1
19:00Amber Queen Klaipedos - РТУ -:-

ЄВРОПА: Балтійська ліга (Жінки)

12:00РСУ-МВС Ж - Єлгава Ж 0:3
16:00Ausrine KKSC Ж - Ноортекоондіс Ж 3:0
16:00ВК міЛАТсс Ж - Таллінна Ж 1:3
Сет 3Kaunas Ж - Тарту Улікоол Ж 0:2
Сет 3Алітус Ж - Фаміла/Виру ВК Ж 1:1

ІСЛАНДІЯ: Mizunodeild

16:00Вестрі - КА Акурейрі 3:1
Сет 3Throttur Nes - Throttur Vogum 2:0

ІСПАНІЯ: Суперліга

Сет 2Емеве Луго - Guaguas 1:0
19:00Манакор - Valencia -:-
19:30Волейбол Теруель - Мелілья -:-
20:30San Sadurnino - Волей Пальма -:-
20:30Альмерія - Boiro -:-
20:30Ріо-Дуеро - Ібіца -:-

ІСПАНІЯ: Суперліга (Жінки)

Сет 2CV Kiele Socuellamos Ж - Емеве Луго Ж 1:0
20:00Avarca de Menorca Ж - Аро Ріоха Ж -:-
20:00Леганес Ж - Кахасоль Ж -:-

ІТАЛІЯ: Серія А1 (Жінки)

21:30Скандіччі Ж - Бергамо Ж -:-

ІТАЛІЯ: Серія А2 (Жінки)

21:30Futura Volley Giovani Ж - Брешія Ж -:-

ЛАТВІЯ: Національна ліга

14:00Кулдігас - Вецумнієкі 1:3
16:00РТУ - Даугавпілс 2:3
Сет 3Айзпуте - Озолнієкі 1:1
Сет 3Лімбажі - Вентспілс 1:1

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

15:30Папендал/Арнем - Таурус 3:0
19:00Слідрехт - Лімбург -:-
20:30RECO - Неймеген -:-
20:30Адвізіє/ССС - Оріон -:-
21:00Гронінген/Лікургус - VCN -:-
21:00Laudame Financials Ж - Сумма Пілпуш Ж -:-
21:00Аполло 8 Ж - Зволле Ж -:-
21:00Сет-Ап 65 Ж - Апелдорн Ж -:-
21:00Снек Ж - Voltena Ж -:-
21:30Слідрехт Ж - Утрехт Ж -:-

НІМЕЧЧИНА: 1. Бундесліга

Сет 1Герршінг - Люнебург 0:0
21:00Фрідріхсгафен - БР Волліс -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Північ

19:30Варнемюнде - Мондорф -:-
20:00Біттенфельд - Ліндов/Гранзее -:-
20:30Брауншвейг - Мерзер -:-
20:30Ессен - Кіль -:-
21:00Баден - Шютторф -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Південь

20:00L. E. Volleys - Дрезден -:-
20:00Гаммельбург - Гота -:-
20:30Швайг - Карлсруе -:-
21:00Mimmenhausen - Гонзенхайм -:-
21:00Кріфтель - Графінг -:-

НІМЕЧЧИНА: 1. Бундесліга (Жінки)

19:00Аахен Ж - Erfurt Ж -:-
20:00Потсдам Ж - Зуль Ж -:-
20:30Штраубінг Ж - Нойвід Ж -:-
20:30Штутгарт Ж - Мюнстер Ж -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Північ (Жінки)

18:00Ойте Ж - Штральзунд Ж -:-
19:00Essen-Borbeck Ж - Бонн Ж -:-
19:30Зорпезее Ж - Емліхгайм Ж -:-
20:00ETV Hamburg Ж - Боркен Ж -:-
20:00Кельн Ж - Берлін Ж -:-
20:30Дінгден Ж - Леверкузен Ж -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Південь (Жінки)

19:30Freisen Ж - Фільсбібург II W -:-
20:00Planegg-Krailling Ж - Штутгарт II W -:-
20:00Альтдорф Ж - ВК Вісбаден II W -:-
20:00ВКО Дрезден Ж - Бад-Зоден Ж -:-
21:00Вальдгірмес Ж - Гольц Ж -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

16:00Колл - Ферде 3:1
17:00Аскер - Вікінг 0:3

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен (Жінки)

14:00Ск'єттен Ж - Колл Ж 0:3
17:00Волда Ж - Рандаберг Ж 0:3
17:00Осло Ж - Вікінг ТІФ Ж 3:0

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Волейбольна ліга

08:00КАЛ Джамбос - Вурі 3:1

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Волейбольна ліга (Жінки)

10:00ГС Калтекс Ж - Хонкук Ж 3:0

ПОЛЬЩА: I. Liga

Сет 3AGH Krakow - Strzelce Opolskie 0:2
18:00Chrobry Glogow - Кріспол Вжесьня -:-
Сет 2Lechia Tomaszow Mazowiecki - Olimpia Sulecin 1:0
Сет 2Norwid Czestochowa - Бельсько-Бяла 0:1
Сет 2Бидгощ - Ключборк 1:0
Сет 2Свідник - Бендзин 0:1

ПОЛЬЩА: TAURON Liga Women

Сет 3Ополе Ж - Радом Ж 1:1
19:00Хемік Поліце Ж - ЛКС Лодзь Ж -:-

ПОЛЬЩА: I. Liga Women

16:00San Jaroslaw Ж - AZS AWF Warszawa Ж 3:0
18:30Стенжица Ж - Nowy Dwor Mazowiecki Ж -:-
19:00Александрув-Лодзькі Ж - Сосновєц Ж -:-
19:00Бялисток Ж - Tarnow Ж -:-
19:00Карпати Кросно Ж - Сольна Велічка Ж -:-
19:00Мелець Ж - СМС ПЗПС Щирк Ж -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Campeonato Nacional

Сет 4Sporting CP - Академіка де Еспінью 1:2
Сет 3Санту-Тирсу - Лейшоеш СК 1:1
Сет 2СК Калдаш - Ешморіш ГК 0:1
20:00Віана - АЖФ Баштарду -:-
20:00Каштелу Мая ГК - Vitoria -:-
20:30Бенфіка - Спортінг де Ешпінью -:-

ПОРТУГАЛІЯ: 1. Дивізіон (Жінки)

17:00Вілаконденсе Ж - Clube Kairos Ж 0:3
17:00Каштелу Мая Ж - Фамалікан Ж 3:0
Сет 3Боавішта Ж - Спортінг де Ешпінью Ж 0:2
Сет 1AJM/FC Porto Ж - Бенфіка Ж 0:0
19:00Лейшоеш Ж - Лузуфона Ж -:-
19:00Порту Волей Ж - Віторія Гімарайш Ж -:-
20:00Спортінг КП Ж - CD Aves Ж -:-

РОСІЯ: Паріматч Суперліга

13:00Кемерово - Оренбург 3:1
15:00Новосибірськ - Динамо Москва 3:0
16:00Новий Уренгой - Динамо Ленінградська обл. 1:3
16:00Уфа - Красноярськ 2:3
Сет 2ASK N. Novgorod - Нижньовартовськ 0:1
Сет 2Зеніт С.-П. - Бєлгород 0:1

РОСІЯ: Вища ліга А

15:00Kama - Челябінськ 1:3
15:00Tarhan - Барнаул 3:1
15:00Тюмень - Magnitka-Universitet 2:3
16:00Новокуйбишевськ - Локомотив-Ізумруд 3:0
17:00Академія Казань - Volzhanin Kostroma 3:1
Сет 5Грозний - Автомобіліст 2:2
17:00Іскра - МГТУ Москва 1:3
Сет 3Ярославль - ЦСКА Москва 2:0

РОСІЯ: Суперліга (Жінки)

15:00Uralochka-NTMK Ж - Одінцово Ж 3:0
17:00Динамо Казань Ж - Калінінград Ж 0:3
Сет 3Краснодар Ж - Єнісей Ж 1:1
Сет 5Ленінградка Ж - Липецьк Ж 2:2
17:00Саратов Ж - Туліца Ж 0:3
Сет 3Динамо Москва Ж - Динамо-Метар Ж 2:0

РУМУНІЯ: Дивізіон А1

14:00Аркада Галац - Тімішоара 3:0
17:00Stiinta Bucuresti - Універсітатя Клуж 3:0
17:00Стяуа Бухарест - Стіінта Бая-Маре 3:0
19:00Залеу - Рапід Бухарест -:-

РУМУНІЯ: Дивізіон А1 (Жінки)

Сет 5Крайова Ж - Міовень Ж 2:2
17:00Стіінта Бакеу Ж - Універсітатя Клуж Ж 3:0
Сет 3Альба Блаж Ж - Турда Ж 2:0
Сет 2Рапід Бухарест Ж - Волунтарі Ж 0:1
Сет 1Лугож Ж - Динамо Бухарест Ж 0:0

СЕРБІЯ: Ліга

Сет 1Войводіна - Партизан 0:0
20:00Спартак Ліг - Црвена Звезда -:-

СЕРБІЯ: Ліга (Жінки)

20:00Klek MD Zrenjanin Ж - Інджія Ж -:-
20:00Уб Ж - Стара Пазова Ж -:-

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга

Сет 3Прешов - Прєвідза 2:0
Сет 3Свидник - ВКП Братислава 2:0
19:00Комарно - Тренчин -:-

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга (Жінки)

15:00SVK Pezinok Ж - Projekt RD SVF Ж 3:2
19:00Нове-Место-над-Вагом Ж - Брусно Ж -:-
19:00Славія Братислава Ж - ВКП Братислава Ж -:-
21:00УКМ Трнава Ж - УКФ Нітра Ж -:-

СЛОВЕНІЯ: Перший дивізіон

Сет 2Триглав Крань - АЦХ Любляна 0:1
19:00Помград - Салоніт Ангово -:-
21:00Кальцит Камнік - Крка -:-
21:30Чрнуче - ОК Марибор -:-

СЛОВЕНІЯ: Перший дивізіон (Жінки)

Сет 2GEN-I Volley NG Ж - Бранік Марибор Ж 0:1
Сет 2Кальцит Камнік Ж - Альянса Ж 0:1
20:00Анкаран Ж - Лука Копер Ж -:-
20:30Krim Ж - Гросуплє Ж -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ligi

13:00Maliye Ihtisas - Малатія БСБ 3:1
13:00Yesilkent Spor - Hatay B.Sehir 1:3
13:00Кула Блд. - Urgup Spor 2:3
13:00Ніксар - Haliliye 3:2
14:00Kagitspor - Bigadic Bld. 1:3
14:00Kutahya - Конья БСБ 1:3
14:00Sanliurfa B.Sehir Bld. - Akkus Bld 0:3
14:00Tursad - Develi 3:2
14:00Істанбул ББ - Alanya Bld 1:3
15:00Saint Joseph - Milas Bld 3:0
15:30Коледжлілер - Мелікгазі Блд. 3:0
Сет 4Aydin Buyuksehir Belediye Spor - HGTC Bursa 1:2

ТУРЕЧЧИНА: Sultanlar Ligi Women

13:00Вакіфбанк Ж - Фенербахче Ж 1:3
14:00Анкара ПТТ Ж - Aydin B.Sehir Bld. Ж 3:1
15:00Галатасарай Ж - Kuzey Boru Genclik Ж 3:0
15:00Нілюфер Блд. Ж - Анкара Карайолларі Ж 3:1
Сет 4Mert Grup Sigorta Ж - Болу Беледіє Ж 2:1
Сет 4Сарієр Ж - Еджзаджібаші Ж 1:2
Сет 3THY Ж - Єшіл Юрт Ж 2:0

УГОРЩИНА: НБ І (Жінки)

17:00Corecomm Ж - Геделле Ж -:-
19:00Kispest SE Ж - DSZC Eotvos Ж -:-
19:00Уйпешті Будапешт Ж - Діошдьйор ВТК Ж -:-
19:30Будаорс Ж - MAV Elore SC Ж -:-
20:30Вашаш Будапешт Ж - SZBBRA Ж -:-

УКРАЇНА: Суперліга (Жінки)

11:00Волинь Луцьк Ж - Білозгар-Медуніверситет Ж 2:3
12:00Запоріжжя Ж - Полтавчанка Ж 3:0
13:30Регіна-МЕГУ Ж - Хімік Ж 0:3
17:00Полісся Ж - Прометей Ж 0:3
19:30Тернопіль Ж - Аланта-ДНУ Ж -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Местарууслііга

Сет 4Акаа - ЕТТА 2:1
17:00Вантаа Дакс - ТуТо 3:0
Сет 4Кареліан Хурмос - Саво 2:1
Сет 4Лойму - ВаЛеПа 1:2
Сет 2Тійкеріт - Хуррікаані 0:1

ФІНЛЯНДІЯ: Местарууслііга (Жінки)

15:00ПуВо Ж - Кангсала Ж 2:3
16:30Helsinki Ж - Hameenlinna Ж 0:3
17:00ЛійгаПлокі Ж - ОрПо Ж 0:3

ФРАНЦІЯ: Ліга A

19:00Париж - Нант -:-
21:00Камбре - Пуатьє -:-
21:00Нарбонн - Тур -:-
21:00Шомон - Ле-Плессі-Робенсон -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга B

19:30Мартіг - Сен-Кантен -:-
20:00Нансі - Іллакез -:-
21:00Аяччо - Lozere -:-
21:00Ренн - France Avenir -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга А (Жінки)

20:00Сен-Рафаель Ж - ТФОК Ж -:-
20:30Марк Баруель Ж - Мюлуз Ж -:-
21:00France Avenir 2024 Ж - Вандевр Ж -:-
21:00Шамальєруа Ж - Нант Ж -:-

ХОРВАТІЯ: Суперліга

Сет 3Вараждин - Центрометал 1:1
Сет 3Сісак - Горіца 1:1
Сет 2ХАОК Младост - Mladost Ribola Kastela 1:0
19:00Рієка - Спліт -:-

ХОРВАТІЯ: Суперліга (Жінки)

17:15Марина К. Ж - Дубровник Ж 3:0
Сет 3ЖОК Осієк Ж - Велі Врх Ж 2:0
19:00Брда Ж - Вуковар Ж -:-

ХОРВАТІЯ: Перша ліга (Жінки)

16:00Дон Боско Ж - Умаг Ж 3:0
18:00ПеренесеноNebo Ж - ЖОК Осієк II W -:-
19:00Нова Градішка Ж - Младост II W -:-

ЧЕХІЯ: Екстраліга

19:00Карловарско - Пржибрам -:-
19:00Кладно - Бескиди -:-
19:00Ліберец - Усті -:-
19:00Одолена Вода - ЧЗУ Прага -:-
19:00Ческе-Будейовіце - Острава -:-

ЧЕХІЯ: Екстраліга (Жінки)

Сет 2Оломоуц Ж - Selmy Brno Ж 0:1
Сет 2Острава Ж - Олімп Прага Ж 0:1
Сет 3Простейов Ж - Пржеров Ж 2:0
Сет 3Фрідек-Містек Ж - КП Брно Ж 0:2
Сет 3Штернберк Ж - ВК Ліберец Ж 0:2

ЧЕХІЯ: 1. liga

12:00Volejbal Ostrava - Tesla Brno 1:3
12:00Ческе-Будейовіце 2 - Добржіховіце 3:2
18:00Бенатки - Градец-Кралове -:-
18:00Ческа Ліпа - Ліберец B -:-
19:00Velke Mezirici - Старе Место -:-
19:00Вікторія Пльзень - МФФ Прага -:-

ЧЕХІЯ: 1. liga Women

11:00Hradec Kralove Ж - Havlickuv Brod Ж 3:0
11:00Сокол Нусле Ж - Гронов Ж 3:0
11:00Стржешовіце Ж - КП Брно B W 3:0
12:00Добржиховіце Ж - Вікторія Пльзень Ж 3:0
13:00Жижков Ж - Яблонець Ж 1:3
19:00Skola volejbalu Ж - Ческе-Будейовіце Ж -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: НЛА

Сет 1Шененверд - Нефельс 0:0
19:00Шенуа - ТСФ Йона -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: НЛА (Жінки)

16:00Женева Ж - Еш Пфеффінген Ж 0:3
Сет 1Тоггенбург Ж - Шаффхаузен Ж 0:0
21:00Лугано Ж - Шесо Ж -:-

ШВЕЦІЯ: Елітсеріен

15:00Вінгокер - Фалькенберг 1:3
16:00Floby - Фальчепінг 3:0
17:00Седертельє - Еркельюнга 3:0
Сет 4Уппсала - Лунд 2:1
Сет 2Соллентуна - Hylte/Halmstad 0:1

ШВЕЦІЯ: Елітсеріен (Жінки)

15:00Вернаму Ж - Лінчепінг Ж 3:0
15:00ІКСУ Ж - Лунд ВК Ж 0:3
15:00Іславед Ж - Фальчепінг Ж 3:1
15:30Соллентуна Ж - Хюльте/Гальмстад Ж 0:3

ЯПОНІЯ: В.Ліга

07:00Осака Сакай - Ойта Мійосі 1:3
07:00Санторі Санбердс - ФК Токіо 3:2
08:11Панасонік Пантерз - Нагоя 2:3
09:30Nagano - Торей Ерроуз 0:3
12:00JTEKT - Дж.Т. Тандерс 3:2

ЯПОНІЯ: В.Ліга (Жінки)

06:00Боді Квінсейс Ж - Дж.Т. Марвелос Ж 1:3
07:00Денсо Ейрібіз Ж - ПФЮ Блю Кетс Ж 3:1
07:00НЕК Ред Рокетс Ж - Kurobe Aqua Fairies Ж 3:0
07:05Хісаміцу Спрінгс Ж - Хітачі Ж 2:3
08:00Окаяма Сігаллс Ж - Агео Ж 2:3
11:30Торей Ерроуз Ж - Himeji Victorina Ж 3:0

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати волейбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.