Футбол » 27.03.2024 » Завершені
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Чемпіонат світу - Кваліфікація - Перший етап
01:00О-ви Теркс і Кайкос - Ангілья 1:2пенАВСТРАЛІЯ: A-Ліга (Жінки)
07:00Канберра Ж - Сідней Ж 1:0АЛБАНІЯ: Перший дивізіон
15:00Аполонія Фієр - Берат 2:115:00Беса Кавая - Лузі 4:1
15:00Буррель - Біліс 1:0
15:00Кастріоті - АФ Ельбасані 2:2
15:00Корабі Пешкопі - Фламуртарі 1:1
АНГЛІЯ: Національна ліга - Північ (Жінки)
21:45Хаддерсфілд Ж - Галіфакс Ж 0:0АНГОЛА: Жирабола
17:00Перенес.Петру Атлетіку - Прімейру де Агошту -:-АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура
00:00Мідленд - Архентіно де Мерло 0:120:30Лаферрере - Фландрія 1:1
АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура
20:30Вікторіано А. - Депортіво Еспаньйол 0:020:30Клейпоул - Архентіно де Росаріо 2:2
20:30Лугано - Депортіво Парагвайо 0:1
20:30Пуерто Нуево - Хусто Хосе де Уркіса 0:1
20:30Сентраль Баллестер - Деф. де Камбасерес 0:1
20:30Хенераль Ламадрід - Клуб Лухан 1:0
20:30Хувентуд Уніда С.-М. - Реал Пілар 0:3
20:35Леандро Н. Алем - Атлас 2:1
00:00Ітусаїнго - Ель Порвенір 1:4
00:00Мерседес - Берасатегі 2:3
00:00Сентраль Кордоба - Юпанкі 0:3
АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини
22:45Індепендьєнте Рівадавія - Архентіно де Кільмес 1:0АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Перший етап
20:00Банфілд 2 - Росаріо Сентраль 2 0:020:00Бельграно 2 - Барракас Сентраль 2 1:1
20:00Депортіво Рієстра 2 - Хімнасія і Есгріма 2 1:2
20:00Індепендьєнте 2 - Платенсе 2 3:0
20:00Тігре 2 - Годой Крус 2 0:2
00:00Атл. Тукуман 2 - Сан-Лоренсо 2 1:1
00:30Бока Хуніорс 2 - Уніон де Санта-Фе 2 1:1
АРУБА: Дивізіон ді Онор - Вибування
02:00ФК Юнайтед - Атлантіко Депортіво 14:0БЕЛЬГІЯ: Національний дивізіон 1
21:00Сен-Елої - Тессендерло 1:1БЕЛЬГІЯ: Перший національний дивізіон (Жінки)
20:00Брюгге II W - Алкен Ж 4:020:00РФК Льєж Ж - Лувен II W 0:5
21:00Ст. Льєж II W - Вестерло Ж 1:3
БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Схід
15:00Родопа Смолян - Атлетік Куклен 3:0БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - РС
16:00БСК Баня-Лука - Омарска 5:216:00Дріна Зворник - Раднік Бієліна 0:0
16:00Козара - Невесинє 5:0
16:00Козарська Дубиця - Любич Прнявор 1:0
16:00Лакташі - Сутьєска Фоча 3:0
16:00Леотар - Железнічар Баня-Лука 2:1
16:00Мрконіч Град - Фамос Войковичі 1:0
16:00Славія - Прієдор 1:1
20:00Модрича - Романія Пале 2:0
БРАЗИЛІЯ: Акреано - Перший етап
23:00Науас - Сан-Франсішку 0:201:00СК Умаїта - Пласіду-ді-Кастру 1:0
БРАЗИЛІЯ: Амапаенсе
01:00Сантана - Індепенденте АП 1:1БРАЗИЛІЯ: Каріока - Кубок Ріо
00:30Боавішта - Ботафогу 0:4БРАЗИЛІЯ: Сеаренсе 2
01:00Гуарані де Жуазейру - Пакатуба 2:021:00Ітапіпока - Пакажус 3:2
БРАЗИЛІЯ: Гаушу - Плей-оф
02:00Греміу - СЕР Кашіас 3:2БРАЗИЛІЯ: Гояно - Плей-оф
00:30Віла-Нова - Апаресіденсе 3:0БРАЗИЛІЯ: Мараньєнсе
20:30Перенес.Шападінья - Сампайо Корреа -:-БРАЗИЛІЯ: Пауліста A2 - Плей-оф
00:00Ферровіарія - Жувентус-СП 0:1пен00:30Сан-Бенту - Нороесте 1:2
БРАЗИЛІЯ: Рондоньєнсе
21:30Порту Велью - Вільєна 4:2БРАЗИЛІЯ: Рорайменсе - Перший етап
01:00Реал Сан-Луїс - ГАС 1:203:00Рівер-РР - Прогрессо 4:0
БРАЗИЛІЯ: Кубок Алагоас - Плей-оф
01:00Мурісі - КСА 0:3БРАЗИЛІЯ: Copa Rio U20
15:00Фламенгу U20 - Мадурейра U20 3:220:00Боавішта U20 - Сампаю Корреа ФЕ U20 2:4
20:00Нова-Ігуасу U20 - Васку U20 0:4
20:00Португеза РЖ U20 - Волта-Редонда U20 1:1
20:00Флуміненсе U20 - Одакс РЖ U20 3:0
БРАЗИЛІЯ: Баяно U20
20:00Жакуйпенсе U20 - Іпіранга U20 3:120:00Жуазейренсе U20 - Баїя U20 2:2
20:00Катуенсе U20 - Алагоіньяс U20 4:2
БРАЗИЛІЯ: Capixaba U20
20:00Перенес.Колатіна U20 - Жагуаре U20 -:-БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе U20
20:00Насау U20 - Барра ФК U20 0:2БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
20:00Аваї Кіндерманн Ж - Амеріка Мінейру Ж 1:3ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура
23:00Ачуапа - Сінабахуль 2:0ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 3
13:00Ерміонідас-Ерміс - Еліас Сіру 0:2ДР КОНГО: Ліга 1 - Група вибування
15:30Перенес.Мотема Пембе - АК Куя -:-ДР КОНГО: Ліга 1 - Чемпіонська група
15:00Дофен Нуар - Лубумбаші Спорт 2:117:30Дон Боско - Егле дю Конго 1:2
ЕКВАДОР: Серія В
02:00Сан-Антоніо ФК - Кунібуро 1:022:00Варгас Торрес - Леонес дель Норте 1:1
22:00Нуеве де Октубре - Гуаякіль Сіті 0:0
ЄВРОПА: Ліга чемпіонів (Жінки) - Плей-оф
19:45Ліон Ж - Бенфіка Ж 4:122:00Челсі Ж - Аякс Ж 1:1
ІНДІЯ: І-Ліга 2
11:30Судева Делі - Демпо 0:0ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1
15:30Арема - Персебая 0:115:30Дева Юнайтед - Персіта 4:1
ІРАК: Суперліга
20:30Аль-Кахраба - Багдад 1:0ІРАН: Дивізіон 1
17:45Дамаш Гілан - Мес Шахр Бабак 2:117:45Мес Керман - Аріо Есламшахр 2:0
17:45Мес Соонгоун - Естеглаль Моласані 1:0
17:45Нафт Ганчсаран - Шахін Бандар Амері 2:0
17:45Нафт М.І.С. - Шахре Раз 2:1
17:45Парс Джанубі Джам - Чадормалу 1:2
17:45Сайпа - Астара 0:1
17:45Фаджр Сепасі - Дар'я Бабол 1:0
17:45Хушех Талай - Хейбар Хоррамабад 0:1
ІСЛАНДІЯ: Кубок ліги - Плей-оф
21:15Брейдаблік - Акранес 4:1ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 5
21:00Хімнастіка Сеговіана - Гвадалахара 2:0ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 2
21:00Саудаль Депортіво - Барсія 2:2ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 3
18:00Наваль Рейноса - Тропесон 1:221:30КД Коліндрес - Картес 2:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 4
20:30Анайтасуна ФТ - КД Вікторія 0:221:00Деріо - Пасая 1:0
21:00Урдуліс - Сан-Ігнасіо 2:1
22:00Аньйорга - Лейоа 0:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 6
19:15Сілья - Патакона 3:4ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 10
18:00Севілья C - Коніль 1:1ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11
20:00Платхес де Кальвія - Соллер 5:121:00Ареналь - Мальорка B 0:3
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12
21:30Ербанія - Гран Тарахаль 0:0ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 15
20:00Лерін - КД Кантолагуа 1:120:30Пенья - Оберена 1:1
20:45Памплона - Субіса 1:2
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 17
20:30Альмудевар - Атлетіко Монсон 3:1ІТАЛІЯ: Серія D - Група Е
16:30Орв'єтана - Гівіццано Борго 3:0КАМЕРУН: Елітний дивізіон - Група вибування
16:00Фову Баам - Авіон Академі 3:2КАМЕРУН: Еліт 2 - Група вибування
16:00Перенес.Бафанг - Ренесанс -:-16:00Перенес.Леопар Дуала - ІСОХСА -:-
16:00Перенес.Рейнджерс ща Бафут - Яфут -:-
16:00Перенес.Фонша - АС Фап -:-
КАМЕРУН: Еліт 2 - Чемпіонська група
16:00Перенес.Бафменг Юнайтед - Фючю -:-16:00Перенес.Егль Мунго - Едінг Спорт -:-
16:00Перенес.Пантер - Бафуссам -:-
16:00Перенес.Тонер - Драгон Яунде -:-
КАТАР: Кубок КФА - Плей-оф
20:30Аль-Шаханія - Аль-Бідда 1:2пенКЕНІЯ: Суперліга
11:00Кібера - Дімба Петріотс 0:2КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура
23:00Букараманга - Агілас 1:0КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура
23:00Картахена - Барранкілья 1:103:05Богота - Тігрес 0:1
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
01:00Селедон - Спортінг Сан-Хосе 1:202:00Сантос де Гуапілес - Гуанакастека 0:0
03:30Ліберія - Алахуеленсе 0:4
23:00Гресія - ФК Пунтаренас 0:1
МАРОККО: Кубок Марокко
00:00Амаль Тізніт - Адрар Сусс 1:000:00Мулудія Ужда - Кенітра 2:1пен
00:00Стад Марокан - Могреб Тетуан 0:4
00:00Фатх Касабланка - Відад Фес 2:0
МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура
03:05Канкун - Тапатіо 1:105:05Алебріхес де Оахака - Тепатітлан де Морелос 1:0
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А
01:00Мексікалі - Гавіланес Матаморос 0:1МЕКСИКА: Ліга MX U23 - Клаусура
17:00Пуебла U23 - Пачука U23 1:2НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ
19:30Санкт-Паулі II - Фенікс Любек 0:0НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід
19:30Мойзельвіц - Бабельсберг 0:020:00Хемі Лейпциг - Енергі Коттбус 3:0
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен
20:30Еддерсгайм - Ганау 2:0НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ
20:00Вюрцбург ФФ - Ноймаркт 1:2НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг
20:00Профцгайм - Бакнанг 3:0НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн
20:30Зонсбек - Хомберг 1:120:30Фрінтроп - Шоннебек 2:3
21:00Клеве - ТФД Фельберт 4:1
ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура
00:00Такуарі - Амельяно 1:1ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Чемпіоншип ФЛПІ
22:00ФК Бангор - Інститьют 0:1ПОЛЬЩА: Polish Cup Women
14:30Р. Жешув Ж - Шльонск Вроцлав Ж 0:315:00УКС СМС Лодзь Ж - Стоміланкі Ольштин Ж 1:0пен
16:00Бєлява Ж - Гданськ Ж 0:1
18:00ГКС Катовіце Ж - Ленчна Ж 2:1
РУМУНІЯ: Кубок Румунії (Жінки)
15:00Васас Одорхей Ж - Рапід Бухарест Ж 4:2САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура
23:15Хокоро - ФАС 1:323:30Агіла - 11 Депортіво 3:1
23:30Луїс Анхель Фірпо - Фуерте Сан-Франсіско 1:0
23:30Платенсе Мунісіпаль - Мунісіпаль Ліменьйо 1:1
САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1
20:45Аль-Наджма - Аль-Букайрія 3:1СВІТ: Міжнародні товариські матчі
23:00Алжир - Південна Африка 3:323:00Алжир U20 - Мавританія U20 3:1
23:00Скасовано Аргентина - Нігерія -:-
23:00Малі - Нігерія 2:0
23:00Марокко U18 - Грузія U18 2:2
23:30Марокко U20 - США U19 1:0
00:00Марокко - Мавританія 0:0
00:00Нігер - Буркіна-Фасо 1:1
00:00Того - Лівія 1:1
01:30Парагвай U23 - Домініканська Республіка U23 1:2
03:00Нікарагуа - Куба 0:1
03:00Сальвадор - Гондурас 1:1
03:30Перу - Домініканська Республіка 4:1
04:45Аргентина - Коста-Рика 3:1
СВІТ: Клубні товариські матчі
14:00Сівасспор (Tur) - Токат (Tur) 6:115:30Люсеклостер (Nor) - Вікінг 2 (Nor) 3:2
15:30Стьєрдальс-Блінк (Nor) - Браттвог (Nor) 4:0
16:00Фюллінгсдален (Nor) - Ус ТФ (Nor) 3:4
16:30Стріндхейм (Nor) - Нардо (Nor) 3:0
19:00Мадла ІЛ (Nor) - Саннес Ульф 2 (Nor) 5:3
СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)
17:00Швеція U16 W - Португалія U16 W 4:019:00Мексика U16 W - Нідерланди U16 W 1:2
19:00Франція U16 W - Японія U16 W 1:3
СЕНЕГАЛ: Ліга 1
18:30Діамбар - Пікін 0:0СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Братислава
17:00Бернолаково - Сенец 0:217:00Вракуна Б. - Русовце 2:2
17:00Дунайска Лужня - Томашов 4:1
17:00Інтер Б. - Нова Дедінка 4:0
17:00НСК 1922 Братислава - Рогожник 0:4
17:00Пезінок - Доміно 0:0
17:00Ровінка - Модра 3:2
17:00Слован Мост - Слован І. 0:1
США: NISA
23:00Перенес.Джорджія Лайонс - Ірвайн Зіта -:-23:00Перенес.Мічіган Старз - Капо -:-
23:00Перенес.Меріленд Бобкетс - Лос-Анджелес Форс -:-
23:00Перенес.Саванна Кловерс - Аризона Монсун -:-
СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
18:30Перенес.Бо Рейнджерс - Холіфа Старз -:-18:30Перенес.Кахунла - Портс Оторіті -:-
18:30Перенес.Луава - Олд Едвардіанс -:-
18:30Перенес.СЛІФА - Майті Блекпул -:-
ТРИНІДАД І ТОБАГО: Прем'єр-ліга ТТ
22:00Сандо - Прізон Сервіс 2:100:00Ла Оркетта - Сентрал ФК 4:4
00:00Норт Іст Старз - Іглз ФК 2:1
00:00Пойнт Фортін - Поліс 2:3
УЕЛЬС: Кімру Південь
21:30Бритон Феррі - Таффс Велл 1:0УЕЛЬС: Прем'єр (Жінки) - Група вибування
21:45Кардіфф Мет. Ж - Беррі Ж 2:021:45Нью-Сейнтс Ж - Понтіпрідд Ж 4:0
УЕЛЬС: Прем'єр (Жінки) - Чемпіонська група
21:45Еберіствіт Ж - Рексем Ж 0:221:45Кардіфф Сіті Ж - Свонсі Ж 4:0
УЗБЕКИСТАН: Pro Liga
13:30Шуртан Гузар - Дустлік Ташкент 2:0УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Чемпіонська група
12:00Шахтар Д. Ж - Колос Ж 1:2УРУГВАЙ: Прімера - Апертура
21:00Прогресо - Рампла Хуніорс 4:2ХОРВАТІЯ: Перша ФЛ
17:30Орієнт - Вуковар 1991 0:0ЧЕХІЯ: ФНЛ
16:00Варнсдорф - Лішень 1:1ЧИЛІ: Primera Division Women
21:30Евертон Ж - Коло-Коло Ж 0:4ШВЕЙЦАРІЯ: Ліга підвищення
21:00Біль - Бавуа 4:0ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1
21:00Портаблан - Коффран 1:1ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 2
21:15Лангеталь - Дітікон 1:2ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 3
21:00Фраєнбах - Грассхоппер II 1:1ШОТЛАНДІЯ: Ліга Хайленд
22:00Бакі Тісл - Бріхин 2:1ЯПОНІЯ: WE-Ліга (Жінки)
07:00Урава Ж - Альбірекс Ніїгата Ж 2:0Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.