Футбол » 29.04.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
ІСПАНІЯ: Ла Ліга
22:00Барселона - Валенсія 4:2ІТАЛІЯ: Серія А
21:45Дженоа - Кальярі 3:0АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга
18:00Зіра - Араз 0:1АЗІЯ: АФК Кубок Азії U23 - Плей-оф
17:00Індонезія U23 - Узбекистан U23 0:220:30Японія U23 - Ірак U23 2:0
АЛБАНІЯ: Перший дивізіон
16:00Біліс - Фламуртарі 4:219:00АФ Ельбасані - Вора 2:0
АНГЛІЯ: Чемпіоншип
22:00Престон - Лестер 0:3АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2
14:00Саутгемптон U21 - Манчестер Юнайтед U21 3:621:00Вест Бромвіч U21 - Лідс U21 4:2
21:00Вулвергемптон U21 - Брайтон U21 1:1
21:00Дербі U21 - Евертон U21 3:0
21:00Кристал Пелес U21 - Тоттенгем U21 5:0
21:00Ноттінгем U21 - Редінг U21 0:0
21:00Ньюкасл Юнайтед U21 - Астон Вілла U21 0:1
АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку
13:00Шеффілд Венсдей U21 - Свонсі U21 0:115:00Віган U21 - Вотфорд U21 1:3
15:00Перенес.Крю U21 - Чарльтон U21 -:-
21:00Бірмінгем U21 - Борнмут U21 3:2
АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ
01:10Олл Бойз - Чакаріта Хуніорс 0:003:10Расінг Кордоба - Кільмес 1:0
АРГЕНТИНА: Торнео Федераль
23:00Хувентуд Антоніана - Сентраль Норте 1:101:00Сантамаріна - Чіполетті 0:0
АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура
21:30Сакачіспас - Вілла Дальміне 1:1АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура
21:30Клейпоул - Спортіво Барракас 0:221:30КСР Еспаньйол - Депортіво Парагвайо 1:0
АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Апертура
23:00Перенес.Рівер Плейт Ж - Росаріо Сентраль Ж -:-21:00УАІ Уркіса Ж - Бельграно Ж 2:0
АРУБА: Дивізіон ді Онор - Вибування
23:00КДРА - Юністарз 1:401:00Спорт Бойз - Йонг Аруба 1:3
03:00Ла Фама - Санта-Фе 8:1
БЕЛЬГІЯ: Про Ліга U21
21:00Льєрс U21 - СК Беверен U21 3:1БОЛГАРІЯ: Перша ліга - Conference League Group
17:45ЦСКА 1948 Софія - Арда 1:1БОЛГАРІЯ: Перша ліга - Група вибування
20:15Бероє - Етар 3:0БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура - плей-оф
23:00Стронгест - Універсітаріо де Вінто 1:3пен01:00Індепендьєнте - СА Було Було 3:1
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: WWIN Liga BiH
17:30Тузла Сіті - Ігман Коніц 1:2БРАЗИЛІЯ: Серія А
00:30Жувентуде - Атлетіко ПР 1:100:30Форталеза - Брагантіну 1:1
02:00Інтернасьйонал - Атлетіку Гояніенсе 1:1
БРАЗИЛІЯ: Серія Б
00:30Гояс - Понте-Прета 3:0БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап
01:00Ботафогу ПБ - СЕР Кашіас 1:101:30Волта-Редонда - Флореста 2:1
БРАЗИЛІЯ: Серія D
23:00Конкордія - Бразіл ді Пелотас 2:000:00Міксто - КРАК ГО 1:1
БРАЗИЛІЯ: Матогросенсе 2
23:00Касерес - Жуара 1:123:00Спорт Сіноп - Кампу-Ново 3:1
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
21:00Фламенгу Ж - Сантос Ж 7:0БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії A2 (Жінки)
21:00УД Алагоана Ж - Спорт Ресіфі Ж 0:0БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії A3 (Жінки)
21:00Кресспон Ж - Собрадінью Ж 0:1пен22:00Ботафогу ПБ Ж - Місту ПБ Ж 2:0
22:00Тірадентіс Ж - ІАПЕ Ж 2:1
БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга
19:00Вітесс - Сонабель Уагадугу 0:0ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ - Apertura - Quadrangular
00:00Карабобо - Португеза 2:102:30Пуерто Кабельйо - Ангостура 1:1
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ 2 - Апертура
23:00Арагуа - Урена 3:123:00Трухільянос - Яракуянос 0:3
В’ЄТНАМ: Кубок В'єтнаму
14:00Тханьхоа - Хайфон 2:1пенВІРМЕНІЯ: Перша ліга
15:00Перенес.Онор - Алашкерт 2 -:-ГАЇТІ: Національний чемпіонат - Увертюр
23:00Расінг Гаітьєн - Кавалі 0:223:00Расінг де Гонев - Фіка 1:0
23:00Уанамінте - Капуаз 1:0
23:00Ювентус - Америка де Кає 0:4
00:00Тріомф Ліанкур - Тампет 0:1
ГАНА: Прем'єр-ліга
18:00Нсоатреман - Бофоаква Тано 0:0ГАНА: Перший дивізіон
18:00Акаці Олл-Старз - Голден Кік 2:218:00Віжн - Кофорідуа Юс 0:2
ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура - плей-оф
23:30Мунісіпаль - Малакатеко 4:003:00Антігуа - Сінабахуль 2:1
ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура
00:30Віда - Мотагуа 1:200:30Депортіво Хенесіс - УПНФМ 1:0
00:30Маратон - Оланчо 2:1
00:30Олімпія - Вікторія 2:0
00:30Реал Сосьєдад - Реал Еспанья 2:1
ГРЕЦІЯ: Суперліга 2 - Група вибування
16:00Айолікос - ПАОК B 1:2ГРЕЦІЯ: Суперліга 2 - Група підвищення у класі
16:00Іонікос - Каллітея Афіни 0:2ДАНІЯ: Суперліга - Чемпіонська група
20:00Сількеборг - Мідтьюлланн 3:0ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ
23:00Перенес.Дельфінес Дель Есте - Сібао -:-ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап
23:00Макара - Аукас 0:202:00Емелек - СК Барселона 1:1
ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга
19:00Кераміка Клеопатра - Фарко 1:1ЄГИПЕТ: Дивізіон 2 А - Група підвищення у класі
16:30Аль-Канах - Аль-Секка 3:016:30Газль Ель-Махалла - Ла В'єна 2:1
16:30Петроджет - Ваді Дегла 3:1
16:30Рая - Проксі 1:1
16:30Танта - Харас Ель-Ходуд 0:1
ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
20:00Хапоель Беер-Шева - Сахнін 2:120:30Хапоель Хайфа - Маккабі Хайфа 0:2
ІНДІЯ: ІСЛ - Плей-оф
17:00Мумбай Сіті - Гоа 2:0ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1
11:00Персікабо 1973 - ПС Баріто Путера 3:4ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон
22:00Шемрок Роверс - Дрогеда 4:0ІСЛАНДІЯ: Беста-дейлд карла
21:00Валюр - Фрам 1:122:15Філкір - Стьярнан 0:1
ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2
21:30Ферроль - Мірандес 0:2ІТАЛІЯ: Прімавера 1
15:30Сампдорія U19 - Рома U19 0:219:00Ювентус U19 - Торіно U19 2:0
КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади
00:00Кевалрі - Пасифік ФК 0:0КЕНІЯ: Суперліга
10:00Сілібвет - Матхаре Юнайтед 1:1КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга
14:00Алай Ош - Нефтчі Кочкор-Ата 1:1КІПР: Чемпіонат Кіпру - Група вибування
17:00Отеллос Атьєну - Закакіу 3:119:30Аполлон - Карміотісса 0:0
19:30Докса - АЕЛ Лімасол 2:2
КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура
23:00Патріотас - Деп. Пасто 0:301:00Агілас - Форталеза 1:1
01:00Букараманга - Петролера 1:0
01:00Деп. Калі - Хуніор 0:0
01:00Енвігадо - Інд. Медельїн 0:1
01:00Ла Екідад - Перейра 0:2
01:00Мільйонаріос - Чіко 3:0
01:00Онсе Кальдас - Америка де Калі 0:0
01:00Ягуарес де Кордоба - Санта-Фе 1:0
КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура
23:30Картахена - Реал Сантандер 3:102:00У. Магдалена - Уїла 2:0
03:00Кіндіо - Льянерос 1:0
КОЛУМБІЯ: Ліга (Жінки)
00:00Кукута Ж - Петролера Ж 0:004:00Ла Екідад Ж - Деп. Пасто Ж 1:2
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
01:00Сапрісса - Гуанакастека 4:1КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура - плей-оф
23:00КС Уругвай - АДР Хікараль 0:0КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга - Група вибування
17:30СК Казма - Аль-Шабаб 2:020:15Хайтан - Аль-Джахра 2:4
ЛИТВА: I Ліга
18:00Банга 2 - ФК Паневежис 2 1:219:00Хегельманн Літауен 2 - Жальгіріс Каунас 2 0:3
ЛІВІЯ: Прем'єр-ліга
18:00Аль-Башер - Абу Салім 2:018:00Аль-Іттіхад - Аль-Малааб Ель-Ліббі 3:2
МАРОККО: Ботола Про
23:00Могреб Тетуан - Юссуфія Беррешид 0:023:00Перенес.Раджа Касабланка - Беркан -:-
МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура
03:00Некакса - Монтеррей 2:503:00Сантос Лагуна - Атлетіко Сан-Луїс 0:3
МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура - плей-оф
02:00Атланте Табаско - Канкун 2:104:05Леонес Негрос - Мінерос де Сакатекас 3:0
МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура
02:00Атлетіко Сан-Луїс Ж - Пуебла Ж 2:202:00Чівас Гвадалахара Ж - Крус Асуль Ж 4:0
04:06Масатлан ФК Ж - УНАМ Пумас Ж 2:7
НІГЕР: Суперліга
18:30Дуане Ніамей - НІГЕЛЕК 0:118:30Зумунта - Сахель 1:1
НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі
21:00Йонг Утрехт - Ден Гааг 0:221:00ФК Еммен - Хелмонд 3:0
НІКАРАГУА: Прімера - Клаусура
00:00Халапа - Діріанген 1:001:00УНАН-Манагуа - Спорт Себако 6:3
04:00Естелі - Матагальпа 1:0
04:00Ферретті - Окоталь 1:0
НІКАРАГУА: Прімера U20 - Клаусура
01:00Естелі U20 - Матагальпа U20 8:0НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1
14:00Вікінг 2 - Браттвог 3:217:00Бранн 2 - Ейк-Тонсберг 3:4
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2
18:00Сола - Одд 2 2:119:00Відар - Саннефйорд 2 5:2
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3
20:00Нордстранд - Мйондален 2 4:120:00Сарпсборг 2 - Аскер 0:3
20:15К. Осло 2 - Шейд 2 3:0
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4
19:00Ліллестрем 2 - Стремсгодсет 2 1:2НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5
19:00Крістіансунн 2 - Олесунн 2 0:220:00Молде 2 - Хедд 2 2:1
ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура
00:302 де Майо - Лібертад Асунсьйон 2:000:30Гуарані - Насьйональ Асунсьйон 3:1
03:00Серро Портеньйо - Хенераль Кабальєро 4:0
ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон
00:15Гуайрена ФК - 3 де Фебреро 1:2ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура
01:30ФБК Мельгар - Альянса Ліма 1:004:00Депортіво Гарсіласо - Лос Чанкас 1:1
04:00Універсітаріо - Комерсіантес Унідос 6:0
ПЕРУ: Ліга 2
23:15Комерсіантес - Депортіво Мунісіпаль 1:121:00АД Кантолао - Бінасьйональ 1:0
23:30Сан-Маркос - Карлос Стейн 3:1
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U20 (Жінки) - Фінальна група
00:00Перу U20 W - Венесуела U20 W 1:6ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга
20:30Мамелоді Сандаунз - ТС Гелаксі 3:0ПОЛЬЩА: Екстракляса
20:00Пуща - Корона Кєльце 1:1ПОЛЬЩА: Дивізіон 1
19:00Одра Ополє - Мотор Люблін 0:219:00Хробри Глогув - Плоцьк 0:2
ПОЛЬЩА: Дивізіон 2
19:00ЛКС Лодзь II - Ол. Грудзьондз 1:119:15Стоміл Ольштин - Лех Познань II 1:0
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії
22:15Ештрела Амадора - СК Фаренсе 0:3РОСІЯ: Прем'єр-ліга
13:00Крилья Совєтов Самара - Краснодар 0:015:15Рубін Казань - Урал 1:1
17:30Сочі - Факел Воронеж 0:0
19:45ФК Ростов - Оренбург 2:1
РОСІЯ: ФНЛ
17:00Чeрноморець Н. - Динамо Махачкала 0:0РУМУНІЯ: Ліга 1 - Група вибування
17:30Петролул - ФК Ботошані 1:2РУМУНІЯ: Ліга 1 - Чемпіонська група
20:30Рапід Бухарест - Університатя Крайова 1:2РУМУНІЯ: Ліга 2 - Чемпіонська група
15:00Корвінул Хунедоара - Севішул Шелімбер 3:1САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура
00:0011 Депортіво - ФАС 0:000:30Агіла - Драгон 3:1
САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1
19:10Аль-Арабі - Охoд 3:219:10Аль-Фейсалі - Аль-Айн 0:2
20:50Хаджер - Аль-Адальх 1:1
СВІТ: Міжнародні товариські матчі
11:15Хорватія U16 - Фінляндія U16 2:013:30Уругвай U16 - Швеція U16 0:2
СВІТ: Клубні товариські матчі
19:00Скасовано Онсала (Swe) - Ландветтер (Swe) -:-СЛОВЕНІЯ: Перша ліга
18:30Мура - Алюміній 3:1СОМАЛІ: Національна ліга
15:30Джінйо - Кігс 2:1СУРІНАМ: SML
23:30Лео Віктор - Інтер Монготапо 2:302:00Інтер Ваніка - Брокі 1:3
США: МЛС Next Pro
23:00ФК Лос-Анджелес II - Портленд Тімберс 2 2:023:00ФК Цинцинатті 2 - Філадельфія Юніон II 3:1
00:00Нью Йорк Ред Буллс 2 - Коламбус Крю 2 0:2
00:00Спортінг К. II - Міннесота Юнайтед 2 4:1
03:30Норт Тексас - Х'юстон Динамо 2 3:2пен
05:00Реал Монархс - Ванкувер Вайткепс 2 1:0
США: NISA
03:00Ірвайн Зіта - Аризона Монсун 4:0США: USL League One Cup
23:00Лексінгтон - Форвард Медісон 1:0США: NWSL (Жінки)
00:00Готем Ж - Расінг Луїсвілл Ж 1:1СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
19:15Холіфа Старз - Луава 4:019:30СЛІФА - Бхантал 0:0
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1
14:30Бангкок Юнайтед - Прачуап 0:0ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга
16:00ЖКТ Танзанія - Мтібва Шугар 2:1ТУРЕЧЧИНА: Суперліга
20:00Карагюмрюк - Антальяспор 4:1УГОРЩИНА: НБ ІІ
21:00Айка - Ньїредьгаза 1:0УКРАЇНА: Прем'єр-ліга
18:00Полісся - Ворскла 1:0УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Група вибування
15:30Пантери Умань Ж - Динамо К. Ж 0:1УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Чемпіонська група
12:00Ладомир Ж - Кривбас Ж 3:112:00Шахтар Д. Ж - Ворскла Ж 1:3
15:00Житлобуд-1 Ж - Колос Ж 0:0
УРУГВАЙ: Прімера - Апертура
00:00КА Серро - Насьйональ 1:202:30Дефенсор Спортінг - Вондерерс 2:2
21:00Расінг Монтевідео - Фенікс 2:0
ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга
20:0007 Вестур Сорвагур - ХБ Торсхавн 0:320:00Б36 Торсхавн - Фуглафйордур 3:3
21:00НСІ Рунавік - Вікінгур 0:1
21:00Скала Ітроттарфелаг - Тофтір 3:1
ФІНЛЯНДІЯ: Ykkosliiga
18:30СІК Акатемія - ТПС 0:3ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В
18:30ЕБК - Ільвес 2 2:1ФІНЛЯНДІЯ: Кубок Фінляндії
20:00Конту - ГрІФК 0:1пенФРАНЦІЯ: Ліга 2
21:45Дюнкерк - Осер 1:3ФРАНЦІЯ: Насьональ
22:00Нім - Ред Стар 1:0ЧИЛІ: Прімера
01:00Коло-Коло - Уніон Ла Калера 3:103:30Депортес Ікіке - Палестіно 2:1
ЧИЛІ: Прімера В
23:00Перенес.С. Вондерерз - Сан-Луїс -:-01:00Сан-Феліпе - Рейнджерс 1:2
ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан
20:00Броммапойкарна - Гетеборг 0:320:00Ельфсборг - Сіріус 2:0
20:00М'єльбю - Кальмар 3:2
20:10Хаммарбю - Вестерос 2:1
ШВЕЦІЯ: Супереттан
20:00Треллеборг - Дегерфорс 1:1ЯПОНІЯ: Надесіко-ліга (Жінки)
09:00Харіма Альбіон Ж - Шідзуока Боніта Ж 2:0Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.