ОНОВИТИ

Футбол » Завтра » Усі матчі

ЄВРОПА: Ліга Європи - Груповий етап

19:45Мальме - Уніон Берлін -:-
19:45Монако - Трабзонспор -:-
19:45Омонія - Манчестер Юнайтед -:-
19:45ХІК - Лудогорець -:-
19:45Црвена Звезда - Ференцварош -:-
19:45Цюрих - ПСВ -:-
19:45Шериф - Реал Сосьєдад -:-
19:45Штурм Грац - Лаціо -:-
22:00Арсенал - Буде/Глімт -:-
22:00Брага - Рояль Уніон СЖ -:-
22:00Мідтьюлланн - Феєнорд -:-
22:00Олімпіакос Пірей - Карабах -:-
22:00Ренн - Динамо К. -:-
22:00Рома - Бетіс -:-
22:00Фенербахче - АЕК Ларнака -:-
22:00Фрайбург - Нант -:-

ЄВРОПА: Ліга конференцій - Груповий етап

19:45Андерлехт - Вест Гем -:-
19:45Дніпро-1 - Вадуц -:-
19:45Лех Познань - Хапоель Беер-Шева -:-
19:45Молде - Шемрок Роверс -:-
19:45Пюнік Єреван - Жальгіріс -:-
19:45Сівасспор - Баллкані -:-
19:45Сількеборг - Стяуа Б. -:-
19:45Словацко - Ніцца -:-
22:00АЗ Алкмар - Аполлон -:-
22:00Базель - Слован Братислава -:-
22:00Вільярреал - Аустрія Відень -:-
22:00Гент - Юргорден -:-
22:00Кельн - Партизан -:-
22:00РФС - Башакшехір -:-
22:00Славія Прага - ЧФР Клуж -:-
22:00Хартс - Фіорентина -:-

АЛЖИР: Ліга U21

17:30Кабілі U21 - Параду U21 -:-
17:30Константін U21 - МК Алжир U21 -:-
17:30КР Белуіздад U21 - Біскра U21 -:-
17:30Магра U21 - Арба U21 -:-
18:00ЮСМ Алжир U21 - ЕС Сетіф U21 -:-

АРГЕНТИНА: Прімера

01:00Атлетіко Тукуман - Платенсе -:-
01:00Дефенса і Хустісія - Расінг -:-
03:30Індепендьєнте - Сентраль Кордоба -:-
03:30Рівер Плейт - Естудіантес Л.-П. -:-

БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга

16:45Аль-Хала - Аль-Мухаррак -:-
19:45Аль-Хадд - Манама Клуб -:-

БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Клаусура

01:00Томаяпо - Олвейс Реді -:-
02:30Аврора - Стронгест -:-
03:30Орієнте Петролеро - Санта-Крус -:-

БОЛІВІЯ: Насьйональ В - Плей-оф

00:00Маріскаль Сукре - Сур-Кар -:-
20:00Академія дель Баломпіє - Лібертад Гран Маморе -:-
22:00Гарсія Агреда - 24 де Септьємбре -:-
00:00Вака Діес - Атлетіко Бермехо -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія А

01:00Атлетіку Гояніенсе - Флуміненсе -:-
01:00Брагантіну - Куяба -:-
01:00Сеара - Гояс -:-
01:30Атлетіко ПР - Форталеза -:-
03:30Сантос - Атлетіку Мінейру -:-
03:30Фламенгу - Інтернасьйонал -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

03:30Крузейру - Ітуано -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Кубок Лібертадорес - плей-оф

00:00Метрополітанос - Карабобо -:-
02:15Самора - Монагас -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Південноамериканський кубок - плей-оф

00:00Депортіво Тачіра - Португеза -:-

В’ЄТНАМ: Національна ліга (Жінки)

11:30Хошимін Сіті 2 W - ТКС В'єтнам Ж -:-

ВІРМЕНІЯ: Кубок Вірменії

14:00Лернаїн Арцах - Ван -:-
15:00БКМА - Ноах -:-

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Апертура

04:00Комунікасьйонес - Сінабахуль -:-

ЕКВАДОР: Серія В

23:00Індеп. Хуніорс - Лібертад -:-
23:00Санто-Домінго - Імбабура -:-
03:00Буос УЛВР - Чакарітас -:-

ЕКВАДОР: Кубок Еквадору - Груповий етап

03:00Мушук Руна - Нуеве де Октубре -:-

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

13:00Етіо Електрік - Сент-Джордж -:-
16:00Легетафо Легедаді - Діре Дава -:-

ЄВРОПА: Кубок регіонів УЄФА - Кваліфікація

17:30Женева (Am) - Пешт (Am) -:-
20:00Галісія (Am) - Любляна (Am) -:-

ЄВРОПА: Чемпіонат світу (Жінки) - Кваліфікація - Підвищення у класі - плей-оф

20:00Португалія Ж - Бельгія Ж -:-
21:15Уельс Ж - Боснія і Герцеговина Ж -:-
21:35Шотландія Ж - Австрія Ж -:-

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Північ

19:00Хапоель Раанана - Іроні Нешер -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

12:00Перенес.Персіс Соло - РАНС Нусантара -:-
16:30Перенес.Персіта - Балі Юнайтед -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 2 - Перший раунд

14:30Перенес.Семен Паданг - ПСКК Кімахі -:-

ІРАН: Про-ліга

14:30Нассаджі Мазандаран - Зоб Ахан -:-
15:30Пейкан - Алюмініум Арак -:-

ІРАН: Дивізіон 1

16:00Омід Вахдат - Естеглаль Моласані -:-
16:15Арман Гохар - Фаджр Сепасі -:-
16:15Чадормалу - Шахрдарі Хамедан -:-
16:30Хушех Талай - Дар'я Бабол -:-
16:45Ванпарс - Мес Шахр Бабак -:-
16:45Чука Талеш - Хейбар Хоррамабад -:-
16:45Шамс Азар Казвін - Астара -:-
17:00Естеглаль Хузестан - Сайпа -:-
17:00Халідж Фарс Махшахр - Парс Джанубі Джам -:-

ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга

18:00Шабаб Аль-Ордон - Могхаєр Аль-Сархан -:-
20:30Акаба - Маан -:-

КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади

02:00Фордж - Пасифік ФК -:-

КАТАР: Дивізіон 2

20:00Аль-Вааб - Аль-Месаймір -:-

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Перенес.Поліс ФК - Таланта -:-

КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга

13:00Алай Ош - Кара-Балта -:-
13:00Ілбірс - Алга -:-

КІПР: Кубок Кіпру

17:00АЕЛ Лімасол - Ерміс -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Клаусура

03:30Санта-Фе - Мільйонаріос -:-

КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга

19:15Аль-Сахел - Аль-Арабі -:-

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура

01:00Алакранес де Дуранго - Атлетіко Морелія -:-
03:05Алебріхес де Оахака - Рая2 -:-
05:05Коррекамінос - Атлетіко Ла-Пас -:-

МЕКСИКА: Ліга MX U20 - Апертура - плей-оф

19:00Сантос Лагуна U20 - Пачука U20 -:-

М’ЯНМА: Національна ліга

12:00М'яваді - Чінленд -:-

НІКАРАГУА: Прімера - Апертура

02:00УНАН-Манагуа - Халапа -:-

НІКАРАГУА: Прімера U20 - Апертура

23:00УНАН-Манагуа U20 - Халапа U20 -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2

19:00Волеренга 2 - Берум -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Клаусура

23:30Хенераль Кабальєро - Гуайрена ФК -:-
02:00Олімпія Асунсьйон - Такуарі -:-
02:00Серро Портеньйо - Амельяно -:-
23:30Ресістенсія - Лібертад Асунсьйон -:-
23:30Соль де Америка - Насьйональ Асунсьйон -:-

ПЕРУ: Ліга 1 - Клаусура

23:00АДТ Тарма - ФБК Мельгар -:-
23:30Аякучо - Спортінг Кристал -:-
04:00Універсітаріо - Карлос Маннуччі -:-
21:00Спорт Бойз - Альянса Атлетіко -:-

ПІВДЕННА АМЕРИКА: South American Games U19

15:00Чилі U19 - Еквадор U19 -:-
17:15Колумбія U19 - Аргентина U19 -:-
21:00Перу U19 - Венесуела U19 -:-
22:00Парагвай U19 - Уругвай U19 -:-

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Ліга КОНКАКАФ

04:00Мотагуа (Hon) - Олімпія (Hon) -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса

21:45П'яст Глівіце - Ракув -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Апертура

00:3011 Депортіво - Метапан -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

18:30Аль-Таавон - Аль-Вахда -:-
18:30Аль-Таі - Аль-Халідж -:-
21:00Аль-Батін - Дхамк -:-
21:00Аль-Еттіфак - Аль-Хіляль -:-
21:00Аль-Шабаб - Аль-Раед -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

11:00Кіпр U17 - Болгарія U17 -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)

10:25Японія Ж - Нігерія Ж -:-
11:30Англія U23 W - Норвегія U23 W -:-
15:00Йорданія Ж - Єгипет Ж -:-
16:00Кіпр Ж - Ліхтенштейн Ж -:-
16:00Португалія U23 W - Нідерланди U23 W -:-
17:00Бельгія U23 W - Швеція U23 W -:-
19:00Іспанія U23 W - Італія U23 W -:-
19:45Скасовано Нідерланди Ж - Замбія Ж -:-
20:30Канада Ж - Аргентина Ж -:-
20:30Польща Ж - Марокко Ж -:-
00:00Клуб Америка Ж - Чилі Ж -:-

СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: Перший дивізіон

17:00Ред Стар - Сент-Джон Боско -:-

СОМАЛІ: Національна ліга

15:30Могадішу Сіті - Бадбаадо -:-

США: МЛС

02:00Шарлотт - Коламбус Крю 0:0
03:00Інтер Маямі - Орландо Сіті -:-

США: USL Чемпіоншип

02:30Луїсвілл Сіті - Детройт -:-
03:00Мемфіс - Ріо-Гранде -:-
04:00Ель-Пасо - Колорадо Спрінгс -:-
04:00Нью-Мексико - Лос-Анджелес Гелаксі 2 -:-

США: USL Ліга Один

05:00Тусон - Сентрал Веллі Фуего -:-

США: NISA

05:00Каліфорнія Юнайтед - Меріленд Бобкетс -:-

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

12:00Колос U19 - Інгулець U19 -:-
13:00Верес Рівне U19 - Металіст Х. U19 -:-

УРУГВАЙ: Кубок Уругваю

02:30Пласа Колонія - Пеньяроль -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга - Чемпіонська група

17:45Хонка - Інтер Турку -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.