Футбол » Завтра » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга
14:30Ньюкасл Юнайтед - Вест Гем -:-17:00Борнмут - Евертон -:-
17:00Ноттінгем - Кристал Пелес -:-
17:00Тоттенгем - Лутон -:-
17:00Челсі - Бернлі -:-
17:00Шеффілд Юнайтед - Фулгем -:-
19:30Астон Вілла - Вулвергемптон -:-
22:00Брентфорд - Манчестер Юнайтед -:-
ІСПАНІЯ: Ла Ліга
15:00Хетафе - Севілья -:-17:15Альмерія - Осасуна -:-
19:30Валенсія - Мальорка -:-
22:00Барселона - Лас-Пальмас -:-
ІТАЛІЯ: Серія А
13:30Наполі - Аталанта -:-16:00Дженоа - Фрозіноне -:-
16:00Торіно - Монца -:-
19:00Лаціо - Ювентус -:-
21:45Фіорентина - Мілан -:-
НІМЕЧЧИНА: Бундесліга
16:30Айнтрахт Франкфурт - Уніон Берлін -:-16:30Баєр Леверкузен - Гоффенгайм -:-
16:30Боруссія М. - Фрайбург -:-
16:30Вердер Бремен - Вольфсбург -:-
16:30РБ Лейпциг - Майнц -:-
19:30Баварія Мюнхен - Боруссія Д. -:-
ФРАНЦІЯ: Ліга 1
18:00Мец - Монако -:-22:00Ліон - Реймс -:-
АВСТРАЛІЯ: А-Ліга
08:30Мельбурн Сіті - Ньюкасл Джетс -:-10:45ФК Сідней - Сентрал Коуст Марінерс -:-
АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ
07:30Сазерленд Шаркс - АПІА Лейххардт -:-08:00Сідней Олімпік - Вуллонгонг Вулвз -:-
10:00ВС Вондерерс U21 - Сент-Джордж Сейнтс -:-
10:00Марконі Сталліонс - Сентрал Коуст U21 -:-
10:00Хіллс Брамбіс - Менлі Юнайтед -:-
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія
06:30Кемпбеллтаун Сіті - Саут Аделаїда -:-06:30Модбері Джетс - Аделаїда Олімпік -:-
06:30Пара - Кройдон -:-
08:30ФК Београд - Аделаїда Кометс -:-
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Західна Австралія
09:00Армадейл - Перт Редстар -:-09:00Балькатта - Перт Глорі U21 -:-
09:00Вестерн Найтс - Флоріт Атена -:-
09:00Олімпік Кінгсвей - Фрімантл Сіті -:-
09:00Стерлінг Маседонія - Бейсвотер -:-
АВСТРАЛІЯ: A-Ліга (Жінки)
05:00Веллінгтон Фенікс Ж - ВС Вондерерс Ж -:-07:00Брісбен Роар Ж - Канберра Ж -:-
АВСТРІЯ: Бундесліга - Група вибування
18:00Аустрія Лустенау - ВСГ Сваровскі -:-18:00Вольфсберг - Альтах -:-
АВСТРІЯ: 2. Ліга
15:30Дорнбірн - Хорн -:-15:30Лафніц - Брегенц -:-
АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід
16:00Донауфельд Відень - Фаворітнер -:-17:00Аустрія (Am) - Мауерверк -:-
17:00Вінер Вікторія - Леобендорф -:-
АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр
16:30Уніон Гуртен - Санкт-Анна-ам-Айген -:-18:00Рід (Am) - Форвертс Штайр -:-
АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід
15:00Куфштайн - РВ Ранквайль -:-16:00Бішофсгофен - Аустрія Зальцбург -:-
16:00Вальс-Грюнау - Гоенемс -:-
17:00Дорнбірнер - Райхенау -:-
17:00Ретіс - Альтах U21 -:-
АВСТРІЯ: Бургенланд
16:00Горічон - Маргаретен -:-16:30Клінгенбах - Кофідіш -:-
АВСТРІЯ: Каринтія
15:00АТУС Ферлах - Трайбах -:-16:00А. Клагенфурт (Am) - Санкт-Якоб/Рос -:-
АВСТРІЯ: Нижня Австрія
16:00Варт - Рорбах -:-16:30Санкт-Петер-ін-дер-Ау - Рец -:-
17:00Санкт-Пельтен (Am) - Вайдгофен/Тая -:-
АВСТРІЯ: Верхня Австрія
16:00Прегартен - Фрідбург -:-16:30АСК Санкт-Валентин - Мондзеє -:-
16:30Дітах - Бад Ішль -:-
16:30СПГ Вельс II - Санкт-Мартін-ім-Мюлькрайс -:-
АВСТРІЯ: Зальцбург
15:00Тальгау - УСК Аніф -:-АВСТРІЯ: Штирія
17:00Хартберг (Am) - СФ Уніон Гнас -:-АВСТРІЯ: Тіроль
14:15Санкт-Йоганн - Іннсбрукер -:-17:00Еббс - Вергль -:-
АВСТРІЯ: Vorarlberg
12:00Аустрія Лустенау (Am) - Гербранц -:-15:30Лаутерах - Гефіс -:-
16:00Адміра Дорнбірн - Андельсбух -:-
16:00Егг - Лохау -:-
16:00Ненцінг - ФК Лустенау -:-
16:00ФК Гехст - Гард -:-
17:00Альбершвенде - Ротенберг -:-
АВСТРІЯ: OFB Cup Women
14:00Альтах/Фордерланд Ж - Аустрія Відень Ж -:-14:00Санкт-Пельтен Ж - Фірст Відень Ж -:-
АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга
14:30Сабаїл - Туран -:-17:00Сабах Баку - Зіра -:-
АЛБАНІЯ: Суперліга
16:00Лачі - Партизані -:-19:00Динамо Тирана - Скендербеу -:-
АЛЖИР: Ліга 2
16:30Айн-Темушент - Маскара -:-16:30ВА Мостаганем - Мешерія -:-
16:30Гуїр Абадла - Куба -:-
16:30Еулма - Батна -:-
16:30ЖСМ Тіарет - Ель-Хеміс -:-
16:30Колеа - Відад Адабі де Буфарік -:-
16:30Медея - Арба -:-
16:30Міла - Хеміс Ель Хешна -:-
16:30МСП Батна - Ель Гозіан -:-
16:30Телагема - Олімпік Магран -:-
16:30Уаргла - Шелгум -:-
16:30Уед Слі - АСМ Оран -:-
16:30Харрах - Ель-Хруб -:-
АЛЖИР: Кубок Алжиру
23:00Аннаба - Константін -:-23:00Белуіздад - Олімпік Акбу -:-
23:00Біскра - Оран -:-
23:00Мостаганем - Хуссейн Дей -:-
16:00Азазга - Тлемсен -:-
16:00Бен Акнун - Джиджель -:-
16:30Хеншела - МК Алжир -:-
АНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон
17:00Атертон - Бесфорд -:-17:00Бамбер Бридж - Гейнсборо -:-
17:00Ворксоп - Хайд -:-
17:00Гайзлі - Ланкастер -:-
17:00Ілкстон - Бредфорд ПА -:-
17:00Маклсфілд - ФК Юнайтед -:-
17:00Метлок - Марін -:-
17:00Морпет - Воррінгтон Райлендс -:-
17:00Стаффорд - Воркінгтон -:-
АНГЛІЯ: Південна ліга - Центральний дивізіон
17:00Алвечерч - Мікловер -:-17:00Кеттерінг - Барвелл -:-
17:00Коулвілл - Бромсгроув -:-
17:00Лейстон - Беркхамстед -:-
17:00Лімінгтон - Хейлсовен -:-
17:00Садбері - Сент-Айвс -:-
17:00Стаурбридж - Стретфорд -:-
17:00Стемфорд - Ройстон -:-
АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон
17:00Вінчестер - Дорчестер -:-17:00Свіндон С - Солсбері -:-
17:00Тівертон - Мертир Таун -:-
17:00Ханвелл Таун - Дідкот -:-
17:00Хендон - Біконсфілд -:-
17:00Шолінг - Плімут Парквей -:-
АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон
17:00Богнор Реджис - Енфілд Таун -:-17:00Вайтхок - Кенві -:-
17:00Далвіч Гамлет - Біллерікі -:-
17:00Кінгстоніан - Хештег -:-
17:00Поттерс - Маргейт -:-
17:00Хорнчерч - Вінгейт енд Фінчлі -:-
17:00Чесхант - Хоршем -:-
АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги - Плей-оф
15:00Лідс U21 - Челсі U21 -:-АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга U18
13:00Арсенал U18 - Фулгем U18 -:-14:00Лестер U18 - Редінг U18 -:-
15:00Вест Бромвіч U18 - Кристал Пелес U18 -:-
АНГЛІЯ: Суперліга (Жінки)
14:30Астон Вілла Ж - Лестер Ж -:-14:30Ліверпуль Ж - Манчестер Сіті Ж -:-
АНГОЛА: Жирабола
16:00КРД Ліболу - Вільєте -:-16:00Уніан де Маланж - Сан-Сальвадор -:-
16:30Інтер - Деспортіво Уїла -:-
17:00Саграда - Санта-Ріта -:-
АРГЕНТИНА: Кубок Дієго Марадони
23:00Дефенса і Хустісія - Естудіантес Л.-П. -:-23:00Тігре - Бельграно -:-
01:30Уракан - Рівер Плейт -:-
22:00Бока Хуніорс - Сан-Лоренсо -:-
00:00Сентраль Кордоба - Расінг -:-
АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ
00:05Агропекуаріо - Кільмес -:-18:05Арсенал Саранді - Чакаріта Хуніорс -:-
20:00Хімнасія Мендоса - Колон Санта-Фе -:-
21:00Альмагро - Атлетіко Рафаела -:-
21:00Темперлей - Дефенсорес Унідос -:-
21:00Трістан Суарес - Ферро -:-
АРГЕНТИНА: Торнео Федераль
23:00Спортіво Естудіантес - Бібліотека Атенас -:-21:00Депортіво Рінкон - Кімберлі -:-
21:30Архентіно ММ - Сьюдад Болівар -:-
21:30Вілья Мітре - Сансіньєна -:-
21:30Крусеро дель Норте - Сармьєнто Ресістенсія -:-
00:00Сантамаріна - Херміналь -:-
00:00Уньйон Сунчалес - Сарм'єнто де Ла Банда -:-
АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура
20:30Акассусо - Вілла Дальміне -:-20:30Архентіно де Мерло - Фенікс -:-
20:30Вілья Сан-Карлос - Лос Андес -:-
20:30Колехіалес - Депортіво Мерло -:-
20:30Комунікасьонес - Депортіво Арменіо -:-
20:30Спортіво Італьяно - Мідленд -:-
20:30УАІ Уркіса - Сакачіспас -:-
21:40Сан-Мартін Бурсако - Екскурсіоністас -:-
АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура
16:00Юпанкі - Пуерто Нуево -:-20:05Ель Порвенір - Хенераль Ламадрід -:-
20:30Архентіно де Росаріо - Сентраль Баллестер -:-
00:00Реал Пілар - Клейпоул -:-
АРГЕНТИНА: Torneo Promocional Amateur - Апертура
20:30Провінсіаль - Депортіво Металургіко -:-АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Апертура
16:00Сосіаль Атлетіко Телевісьйон Ж - Ньюелз Олд Бойз Ж -:-20:00КА Естудіантес Ж - Екскурсіоністас Ж -:-
20:00Росаріо Сентраль Ж - Уракан Ж -:-
20:00Ферро Ж - УАІ Уркіса Ж -:-
АФРИКА: Ліга чемпіонів КАФ - Плей-оф
15:00Мазембе - Петру Атлетіку -:-20:00Янг Африканс - Мамелоді Сандаунз -:-
23:00Есперанс Туніс - АСЕК Мімосас -:-
БАНГЛАДЕШ: Прем'єр-ліга
10:45Бразерс Ю. - Башундара Кінгз -:-11:15Рахматгандж МФС - Абахані Лімітед -:-
БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Conference League Group
19:15Левен - Мехелен -:-БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Чемпіонська група
21:45Андерлехт - Антверпен -:-БЕЛЬГІЯ: Челленджер Про Ліга
17:00Андерлехт U23 - Франк Борен -:-21:00Дейнзе - Варегем -:-
21:00Стандард U23 - Льєрс -:-
БЕЛЬГІЯ: Національний дивізіон 1
21:00Антверпен B - Візе -:-21:00РААЛ Ла-Лув'єр - Локерен-Темсе -:-
БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV A
21:00Діккелвенне - Петегем -:-БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки) - Етап невдах
17:00Мехелен Ж - Шарлеруа Ж -:-БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки) - Етап переможців
14:30Гент Ж - Лувен Ж -:-17:15Брюгге Ж - Ст. Льєж Ж -:-
БЕЛЬГІЯ: Перший національний дивізіон (Жінки)
15:15Вестерло Ж - Монс Ж -:-16:00Генк II W - РФК Льєж Ж -:-
16:00Гент II W - Брюгге II W -:-
16:30Алст Ж - Зюлте-Варегем II W -:-
18:00Шастр Ж - Молдаво Ж -:-
20:30КСК Андерлехт II W - Тінен Ж -:-
БЕНІН: Ліга 1 - Група вибування
17:00Аджіджа - АСВО -:-17:00Азіза - Авранку Омніспорт -:-
17:00Бюффле дю Боргу - Тоннер -:-
17:00Одіо - Пантерес -:-
17:00Поліс - Джеффа -:-
17:00Реал Спорт - Динамо Параку -:-
БЕНІН: Ліга 1 - Чемпіонська група
17:00Бані Гансе - Собемап -:-17:00ЖС Поб - Такуннін -:-
17:00Кавальєрс - Аєма -:-
17:00Рекен - Дадже -:-
БІЛОРУСЬ: Вища ліга
13:00Нафтан - БАТЕ -:-15:00Вітебськ - Славія Мозир -:-
17:00Іслоч Мінськ - Шахтар Солігорськ -:-
БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Жінки)
12:00ДЮСШ-ПолісДУ Ж - ФК Гомель Ж -:-15:00Динамо-Брест Ж - Дніпро М. Ж -:-
БОЛГАРІЯ: Перша ліга
14:00Ботев Враца - Хебар -:-16:30Лок. Пловдив - Лудогорець -:-
19:00Лок. Софія - ЦСКА Софія -:-
БОЛГАРІЯ: Друга ліга
15:30Бдін Видин - Добруджа -:-15:30Беласиця - Септемврі Софія -:-
15:30Марек - Маріца Пловдив -:-
15:30Спартак - Дунав Русе -:-
БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Схід
15:00Асеновец - Ямбол 1915 -:-15:00Гігант Саєдіненіє - Созополь -:-
15:00Димитровград - Несебир -:-
15:00Загорец - Родопа Смолян -:-
15:00Карнобат - Атлетік Куклен -:-
15:00Левскі Карлово - Спартак Пловдив -:-
15:00Розова Долина - Ботев Пловдив II -:-
15:00Секірово Раковскі - Бероє II -:-
15:00Слівен - Хасково -:-
БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Захід
15:00Бансько - Кюстенділ -:-15:00Бистріца - Віхрен -:-
15:00Ботев Іхтіман - Септемврі Сімітлі -:-
15:00Оборіште - Балкан Ботевград -:-
15:00Разлог - ЦСКА 1948 Софія III -:-
15:00Рилскі Спортист - Міньор Перник -:-
15:00Хебар 2 - Сливнішкі Герой -:-
16:00Славія Софія 2 - Левскі II -:-
БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Схід
16:00Локомотив Русе - Доростол -:-16:00Светкавіца - Устрем Дончево -:-
16:00Септемврі Тервел - Чорноморець -:-
16:00Черно Море II - Рилці -:-
БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Захід
16:00Академік Свіштов - Віхар Славяново -:-16:00Боруна - Павликени -:-
16:00Етар II - Ювентус Малчика -:-
16:00Лок. Горна - Дреновець -:-
16:00ОФК Левскі - Партизан Червен-Бряг -:-
БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура
01:00Санта-Крус - Стронгест -:-21:00СА Було Було - Томаяпо -:-
23:30Гуабіра - Універсітаріо де Вінто -:-
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: WWIN Liga BiH
14:30Звієзда 09 - Широкі Брієг -:-17:00Борац Баня-Лука - Зріньскі -:-
21:45ГОСК Габела - Посуше -:-
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - ФБіГ
17:00Бановичі - Єдінство Біхач -:-17:00Горажде - Челік Зеніца -:-
17:00Горні Рахич - Какань -:-
17:00Градачац - БФК Сімм-Бау -:-
17:00Градіна Сребренік - Слобода -:-
17:00Младост ДК - Томіслав -:-
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - РС
16:30Любич Прнявор - Дріна Зворник -:-16:30Невесинє - Козарська Дубиця -:-
16:30Прієдор - Модрича -:-
16:30Романія Пале - Козара -:-
16:30Славія - Мрконіч Град -:-
19:00Сутьєска Фоча - БСК Баня-Лука -:-
БОТСВАНА: Прем'єр-ліга
16:00БДФ ХІ - Суа Фламінгойс -:-16:00Елевен Ейнджелс - Тауншип Роллерс -:-
16:00Перенес.Елевен Ейнджелс - Габороне Юнайтед -:-
16:00Морупуле - Габороне Юнайтед -:-
16:00Перенес.Морупуле - ВТМ ФК -:-
16:00Перенес.Ніко Юнайтед - БДФ ХІ -:-
16:00Перенес.Поліс ХІ - Орапа Юнайтед -:-
16:00Сек'юріті Системс - ВТМ ФК -:-
16:00Перенес.Сек'юріті Системс - Холі Гоуст -:-
БРАЗИЛІЯ: Акреано - Перший етап
22:00Васку да Гама АК - Акреану -:-00:00Андіра - Індепенденсія -:-
БРАЗИЛІЯ: Алагоано - Плей-оф
22:00АСА - КРБ -:-БРАЗИЛІЯ: Амазоненсе - Другий етап - Плей-оф
01:00Амазонас - Парінтінс -:-01:00Манаус - Сан Раймундо АМ -:-
21:30Манауара - Насьйонал АМ -:-
БРАЗИЛІЯ: Капішаба - Плей-оф
22:00Ріу-Бранку ЕС - Порту Віторія -:-БРАЗИЛІЯ: Каріока - Кубок Гуанабара - плей-оф
22:00Нова-Ігуасу - Фламенгу -:-БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе - Плей-оф
21:30Брускі - Крісіума -:-БРАЗИЛІЯ: Сеаренсе - Плей-оф
21:40Форталеза - Сеара -:-БРАЗИЛІЯ: Гаушу - Плей-оф
21:30Жувентуде - Греміу -:-БРАЗИЛІЯ: Мараньєнсе
21:00Мараньян - Імператріз -:-БРАЗИЛІЯ: Матугросенсе - Плей-оф
21:30Куяба - Уніау Рондонополіс -:-00:00Міксто - Луверденсе -:-
БРАЗИЛІЯ: Мінейру - Плей-оф
21:30Атлетіку Мінейру - Крузейру -:-БРАЗИЛІЯ: Параенсе - Плей-оф
22:00Пайсанду - Агуя Ді Мараба -:-БРАЗИЛІЯ: Паранаенсе - Плей-оф
22:00ФК Марінга - Атлетіко ПР -:-БРАЗИЛІЯ: Пауліста A3 - Плей-оф
20:00Деспортіво - Катандува -:-22:00Брагантіну II - Греміу Пруденте -:-
22:00Сертанзінью - ЕК Сан-Бернарду -:-
00:15Марілія - Вотупорангенсе -:-
БРАЗИЛІЯ: Пауліста А4
20:00Аудакс-СП - Пеньяполенсе -:-20:00Барретос ЕК - Жау -:-
20:00Насьйонал СП - СКА Бразіл -:-
20:00Ріу-Бранку СП - Індепендьєнте СП -:-
20:00Сан-Карленсе - Восен -:-
20:00Такуарітінга - КА Жозеенсе -:-
20:00Уніао Барбаренсе - Жабакуара -:-
20:00Франкана - Америка СП -:-
БРАЗИЛІЯ: Пернамбукано - Плей-оф
21:30Наутіко - Спорт Ресіфі -:-БРАЗИЛІЯ: Піауїенсе - Плей-оф
21:00Парнаіба - АЕ Алтуш -:-БРАЗИЛІЯ: Потігуар - Другий етап
21:00КЕ Форса е Луж - Америка Натал -:-00:00Потігуар де Моссоро - Потігуар Серідоенсе -:-
БРАЗИЛІЯ: Рондоньєнсе
21:30Порту Велью - Барселона РО -:-БРАЗИЛІЯ: Рорайменсе - Перший етап
22:30Атлетіку Ріу-Негру - Атлетіку Рорайма -:-00:30ФК Наутіко - Сан-Раймундо РР -:-
БРАЗИЛІЯ: Сержіпану - Плей-оф
21:00Ітабаяна - Доренсе -:-БРАЗИЛІЯ: Сул-Матугросенсе - Плей-оф
00:00Корумбаенсе - Доурадос -:-БРАЗИЛІЯ: Токантіненсе - Плей-оф
22:00Токантінополіс - Уніау Кармоланденсе -:-БРАЗИЛІЯ: Copa Rio U20
20:00Ботафогу U20 - Боавішта U20 -:-20:00Васку U20 - Мадурейра U20 -:-
20:00Волта-Редонда U20 - Нова-Ігуасу U20 -:-
20:00Сампаю Корреа ФЕ U20 - Одакс РЖ U20 -:-
20:00Фламенгу U20 - Португеза РЖ U20 -:-
20:00Флуміненсе U20 - Бангу U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Баяно U20
13:00ССА U20 - Віторія U20 -:-15:00Естрела де Марсу U20 - Камасар'єнсе U20 -:-
20:00Алагоіньяс U20 - Жуазейренсе U20 -:-
20:00Баїя U20 - Баїя де Фейра U20 -:-
20:00Жекіє U20 - Конкіста U20 -:-
20:00Ітабуна U20 - Барселона U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Capixaba U20
21:00Реал Нороесте U20 - Нова Венеція U20 -:-00:30Жагуаре U20 - Сан-Матеус U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе U20
20:00Жойнвіль U20 - Марсіліо Діас U20 -:-БРАЗИЛІЯ: Гояно U20
14:00Атлетіку Гояніенсе U20 - Апаресіденсе U20 -:-20:30Віла-Нова U20 - Роял U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Паранаенсе U20 - Перший етап
20:30Апукарана СК U20 - Роландія U20 -:-20:30Каскавел U20 - Греміу Марінга U20 -:-
20:30Корітіба U20 - Іраті U20 -:-
20:30Лондріна U20 - Араукарія U20 -:-
20:30Патріотас U20 - Камбе U20 -:-
20:30Ріу-Бранку ПР U20 - Андраус Бразіл U20 -:-
20:30Сан-Жозеенсе U20 - Кампу-Моран U20 -:-
21:00Парана U20 - Бател U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
23:00Атлетіку Мінейру Ж - Фламенгу Ж -:-00:00Сантос Ж - Брагантіну Ж -:-
00:00Флуміненсе Ж - Сан-Паулу Ж -:-
02:30Корінтіанс Ж - Інтернасьйонал Ж -:-
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ - Апертура
21:00Райо Суліано - Універсідад Сентраль -:-23:45Каракас - Інтер Барінас -:-
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ 2 - Апертура
01:00Фундасьйон АІФІ - Марітіму -:-21:30Академія Ансоатегі - Нуева Еспарта -:-
21:30Фронтера - Трухільянос -:-
22:00Динамо Пуерто - Атлетіко Ла-Крус -:-
22:00Ероес де Фалькон - Яракуянос -:-
В’ЄТНАМ: В.Ліга 1
12:00Зялай - Кханьхоа -:-13:00Сонглам Нгеан - Хайфон -:-
14:15В'єттел - Куангнам -:-
В’ЄТНАМ: В.Ліга 2
11:00Донгтхап - Футхо -:-12:00Донгнай - Дананг -:-
13:00ПВФ-КАНД - ТТБД Пху Донг -:-
ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга
13:00Алашкерт - Арарат Єреван -:-17:00Урарту - Ван -:-
ГАБОН: Чемпіонат D1
16:30Буенгіді - Стад Манджі -:-16:30Вотур - Мбері Спортіф -:-
16:30Пелікан Ламбарене - Мангаспорт -:-
ГАЇТІ: Національний чемпіонат - Увертюр
22:00Фіка - Расінг де Гонев -:-23:00Рівартібонітьєнн - Космополіте -:-
ГАНА: Кубок Гани
17:00Нсоатреман - Карела -:-ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура
00:00Депортіво Мікско - Малакатеко -:-ГВІНЕЯ: Ліга 1
18:00Ашанті ГБ - Ренесанс -:-18:00Вакрія - Фламм Олімпік -:-
18:00Лубха - Ганган -:-
18:00Хороя - Сангареді -:-
ГІБРАЛТАР: Національна ліга
17:30Монс Кальпе - Коледж 1975 -:-20:30Глесіс Юнайтед - Мегпіс -:-
ГОНКОНГ: Прем'єр-ліга
09:00ХК U23 - Самсейпоу -:-12:00Ресорсес Кепітал - Кітчі -:-
ГРЕЦІЯ: Суперліга - Група вибування
15:00Пансерраїкос - Астерас Тріполі -:-17:30Волос - Кіфісіа -:-
19:30Яніна - Панетолікос -:-
20:00ОФІ Крит - Атромітос -:-
ГРЕЦІЯ: Суперліга 2 - Група вибування
14:00Іракліс - ФК Козані -:-16:00Гіухтас - Егалео -:-
16:00Кардіца - Кампаніакос -:-
16:00Олімпіакос Пірей B - Панахаїкі -:-
16:00Панатінаїкос B - Діагорас -:-
16:00ПАОК B - Айолікос -:-
ГРЕЦІЯ: Суперліга 2 - Група підвищення у класі
14:00AEK B - Лариса -:-16:00Левадіакос - Нікі Волос -:-
ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 3
16:00Марко - Піліу -:-16:00Месолонгі АЕ - Панар'якос -:-
ГРЕЦІЯ: Дивізіон А (Жінки)
13:45Ельпідес Кардіцас Ж - Волос 2004 Ж -:-ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі
17:00Динамо Тбілісі - Самтредія -:-19:00Гагра - Самгуралі -:-
ДАНІЯ: 1-й дивізіон - Група підвищення у класі
17:30Ольборг - Сеннерйюск -:-ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки) - Вибування
15:00Нествед Ж - Оденсе Кв. Ж -:-15:30Естербро Ж - Тістед ФК Ж -:-
ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки) - Чемпіонська група
15:00Норшелланн Ж - Брондбю Ж -:-16:00Фортуна Х'єррінг Ж - Орхус Ж -:-
ДЖИБУТІ: Дивізіон 1
20:00Опіталь - Жандармері -:-ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап
02:00Макара - СК Барселона -:-20:00Мушук Руна - Аукас -:-
22:30Лібертад - Текніко У. -:-
ЕСВАТІНІ: Прем'єр-ліга МТН
15:00Мадленя - Езулвіні -:-15:00Мбабане Сволловс - Монені Пайретс -:-
15:00Мбабане Хайлендерс - Нсінгізіні Хотсперс -:-
ЕСТОНІЯ: Мейстріліга
12:30Вапрус Пярну - Нимме Калью -:-14:30Нарва - Нимме Юнайтед -:-
ЕСТОНІЯ: Есілііга
17:00Віймсі ЙК - ФК Таллінн -:-17:00Ельва - Калев Таллінн U21 -:-
17:00Пайде Ліннамеесконд U21 - Тарту Велко -:-
17:00Табасалу - Хар'ю Лаагрі -:-
17:00Флора U21 - Левадія U21 -:-
ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Бахір Дар Кенема - Волкіте Кенема -:-18:00Ефіопіан Іншуренс - Хавасса -:-
ЗАМБІЯ: Суперліга
15:00Пауер Дайнамос - Ред Ерроус -:-16:00Грін Іглз - Кансанші -:-
16:00ЗЕСКО - Занако -:-
16:00Конкола - Мутондо Старз -:-
16:00Муфуліра - Трайдент -:-
16:00НАПСА Старз - Форест Рейнджерс -:-
16:00Нквазі - Нкана -:-
16:00Прізон Леопардс - МЮЗА -:-
16:00ФК Грін Баффалос - Кабве -:-
ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
15:00Хапоель Беер-Шева - Хапоель Хайфа -:-19:00Маккабі Тель-Авів - Сахнін -:-
ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга - Група вибування
16:00Хапоель Хадера - Хапоель Петах-Тіква -:-18:30Маккабі Петах-Тіква - МС Ашдод -:-
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Північ
20:00Хапоель Карф-Канна - Хапоель Бней Залфа -:-ІНДІЯ: ІСЛ
13:30Бангалор - Одіша -:-16:00Джамшедпур - Керала Бластерс -:-
ІНДІЯ: І-Ліга
10:30Реал Кашмір - НЕРОКА -:-15:00Мохаммедан - Інтер Каші -:-
ІНДІЯ: І-Ліга 2
11:30Демпо - Махараштра Орандж -:-12:30Судева Делі - СК Гоа -:-
ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1
15:30Балі Юнайтед - Персія Джакарта -:-15:30Персіс Соло - РАНС Нусантара -:-
ІРЛАНДІЯ: Національна ліга (Жінки)
17:00Богеміанс ЖФК Ж - Корк Сіті Ж -:-18:00Шемрок Роверс Ж - Тріті Юнайтед Ж -:-
19:00Пімаунт Ж - Вексфорд Ж -:-
21:00Слайго Роверс Ж - Голвей Юнайтед Ж -:-
21:30Атлон ЖФК Ж - Шелбурн Ж -:-
ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2
15:00Вальядолід - Леванте -:-17:15Ейбар - Ельденсе -:-
17:15Леганес - Картахена -:-
17:15ФК Андорра - Мірандес -:-
19:30Альбасете - Уеска -:-
19:30Спортінг Х. - Расінг С. -:-
ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1
17:00Корнелья - Депортіво -:-17:00Уніоністас де Саламанка - СД Логроньєс -:-
17:00Фуенлабрада - Сабадель -:-
19:00Сестао - Райо Махадаонда -:-
19:00Тарасона - Сельта Віго B -:-
19:00Теруель - Р. Уньйон -:-
ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2
19:00Сеута - Альхесірас -:-21:00Антекера - Алькояно -:-
21:00Кастельйон - Рекреатіво Уельва -:-
21:00Меріда - Кордоба -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 1
17:30Арандіна - Понтеведра -:-17:45Расінг Клуб Вільяльбес - Вальядолід Промесас -:-
20:00Оуренсе - Кайон -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 2
17:00Атлетік B - Калаорра -:-17:00Егуес - АД Сан-Хуан -:-
18:00Барбастро - Баракальдо -:-
18:00Бреа - Нахара -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 3
18:00Альсіра - Еркулес -:-18:00Бадалона Футур - Андрач -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 4
18:00Марбелья - Сан-Роке -:-18:00Сьюдад Реал - Оріуела -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 5
18:00Нумансія - Уньйон Адарве -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 3
18:30Ревілья - Гуарнісо -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 5
18:00Л'Ескала - Сан-Крістобаль КП -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 6
13:00Аценета - Рода -:-18:00Торрельяно - Асеро -:-
18:00Хове - Гандія -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 7
17:00Райо Вальєкано B - Реал Мадрид C -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 9
13:00Хаен - Атлетіко Мелілья -:-19:00КД Торреперохіль - Манча -:-
19:00Малага B - Малага Сіті -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11
17:30Інтер Манакор - Алайор -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12
14:00КД Бусанада - Сан-Бартоломе -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 13
18:00Монтекасільяс - Бульєнсе -:-18:00Расінг Мурсія - КД Альгар -:-
18:30Пульпілено - Плюс Ультра -:-
19:00Бальсікас Атлетіко - Лорка Депортіва -:-
19:00Мулено - Каравака -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 14
19:00Дон Беніто - Вальвердено -:-ІСПАНІЯ: Ліга Ф (Жінки)
13:00Севілья Ж - Реал Сосьєдад Ж -:-15:00Бетіс Ж - Ейбар Ж -:-
17:00Атлетіко Мадрид Ж - Валенсія Ж -:-
20:00Вільярреал Ж - Реал Мадрид Ж -:-
ІСПАНІЯ: Прімера Федерасьйон (Жінки)
12:30Осасуна Ж - Касереньйо Ж -:-13:30Алавес Ж - Еспаньйол Ж -:-
14:00Атлетіко B W - Атлетік Більбао B W -:-
17:00Мадрид КФФ B W - ДУКС Логроньйо Ж -:-
ІТАЛІЯ: Серія С - Група А
15:00Альбінолеффе - Тренто -:-17:15Арціньяно - Трієстіна -:-
17:15Новара - Лумеццане -:-
19:30Віртус Верона - Ренате -:-
19:30Джана Ермініо - Фйоренцуола -:-
19:30Мантова - Аталанта U23 -:-
19:30Про Патрія - Леньяно Салюс -:-
21:45Алессандрія - Про Верчеллі -:-
21:45Про Сесто - Віченца Віртус -:-
ІТАЛІЯ: Серія С - Група В
15:00Ареццо - Ювентус U23 -:-15:00Ольбія - Сестрі Леванте -:-
17:15Анкона - СПАЛ -:-
17:15Ентелла - Понтедера -:-
17:15Чезена - Пескара -:-
21:45АСД Пінето Кальчо - Реканатезе -:-
ІТАЛІЯ: Серія С - Група С
15:00Касертана - Таранто -:-15:00Монополі - Сорренто -:-
15:00Монтерозі ФК - Беневенто -:-
17:15Юве Стабія - Мессіна -:-
19:30Латіна - Фоджа -:-
19:30Потенца - Кротоне -:-
21:45Авелліно - Пічерно -:-
21:45Аудаче Черіньйола - Турріс -:-
21:45Бріндізі - Віртус Франкавілла -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група С
15:30Доломіті-Беллунезі - Тревізо -:-ІТАЛІЯ: Прімавера 1
11:45Інтер U19 - Лечче U19 -:-14:00Емполі U19 - Торіно U19 -:-
14:00Сассуоло U19 - Кальярі U19 -:-
16:00Фіорентина U19 - Аталанта U19 -:-
16:00Фрозіноне U19 - Болонья U19 -:-
ІТАЛІЯ: Прімавера 2
12:00Кротоне U19 - Беневенто U19 -:-12:00Перуджа U19 - Ентелла U19 -:-
12:00Пескара U19 - Чезена U19 -:-
12:45Алессандрія U19 - Реджана U19 -:-
14:30Палермо U19 - Наполі U19 -:-
15:30Асколі U19 - Тернана U19 -:-
15:30Падова U19 - Венеція U19 -:-
15:30Парма U19 - Кремонезе U19 -:-
15:30Ренате U19 - Комо U19 -:-
15:30Спеція U19 - Піза U19 -:-
15:30Фералпісало U19 - Зюдтіроль U19 -:-
16:00Барі U19 - Нуова Козенца U19 -:-
ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки) - Група вибування
13:30Наполі Ж - Сампдорія Ж -:-19:00Комо Ж - Мілан Ж -:-
ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки) - Чемпіонська група
16:00Ювентус Ж - Фіорентина Ж -:-ІТАЛІЯ: Serie B Women
13:00Сан-Марино Академі Ж - Дженоа Ж -:-13:30Верона Ж - Тернана Ж -:-
15:30Павія Ж - Болонья Ж -:-
15:30Парма Ж - Ареццо Ж -:-
15:30РЕС Рома Ж - Равенна Ж -:-
15:30Таваньякко Ж - К'єво Верона Ж -:-
15:30Фрідом Ж - Брешія Ж -:-
ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга
21:30Аль-Хуссейн - Маан -:-21:30Шабаб Аль-Ордон - Аль-Рамта -:-
КАЗАХСТАН: Прем'єр-ліга
11:00Шахтар Караганда - Туран -:-13:30Атирау - Жетису Талдикорган -:-
КАМБОДЖА: CPL
10:45Кірівонг Сок Сен Чей - Дангкор -:-13:00Бенг Кет - НагаВорлд -:-
КАТАР: КСЛ
20:30Аль-Арабі - Аль-Гарафа -:-20:30СК Катар - Аль-Вакра -:-
КЕНІЯ: Суперліга
12:00Луанда Вілла - Найвас ФК -:-14:00Дімба Петріотс - Віхіга -:-
14:00Кісуму Олл-Старз - Найробі Юнайтед -:-
15:00Момбаса Старз - Дараджані Гого -:-
КЕНІЯ: FKF Cup
11:00Бідко Юнайтед - ККБ -:-11:00Бунгома Суперстарс - Софапака -:-
14:00Какамега Хоумбойз ФК - Таскер -:-
14:00Поліс ФК - Момбаса Старз -:-
КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга
11:30Талант - Дордой Бішкек -:-15:30Ілбірс - Алга -:-
КИТАЙ: Суперліга
09:30Ухань Трі Таунс - Бейцзин Гоань -:-13:00Ченду Рончен - Нантон Чжиюн -:-
13:35Ціндао Вест Коуст - Ціндао Хайню -:-
14:00Шанхай Порт - Хенань Соншань Лонмен -:-
КИТАЙ: Перша ліга
09:30Далянь Їнбо - Хейлонцзян Айс Сіті -:-09:30Шанхай Цзядін - Яньбянь Лондін -:-
13:30Гуанчжоу ФК - Юньнань Юкунь -:-
13:30Чунцин Тонлянлон - Цзянсі Лушань -:-
КИТАЙ: Друга ліга
09:30Ганьчжоу Руїші - Гуансі Хенчень -:-09:30Сянь Ронхай - Шаансі Юніон -:-
09:30Хубей Істар - Ланфан Глорі Сіті -:-
09:30Шаньдон Тайшань B - Далянь Куньчен -:-
13:30Гуаньсі Ланьхан - Гуандон ГЗ-Павер -:-
КИТАЙ: Суперліга (Жінки)
09:00Ухань Цзянсу Ж - Хенань Соншань Лонмен Ж -:-09:00Хайнань Цьончжон Ж - Чжецзян Ж -:-
КІПР: Чемпіонат Кіпру - Група вибування
19:00АЕЛ Лімасол - Ахнас -:-19:00Неа Саламіна - Карміотісса -:-
КІПР: Дивізіон 2 - Група вибування
16:00Енад - ПО Ксилотімпу 2006 -:-16:00Ерміс - Дігеніс Акрітас -:-
16:00Хлорака - ПАЕЕК -:-
КІПР: Дивізіон 2 - Чемпіонська група
16:00Айя Напа - Ол. Нікосія -:-16:00АСІЛ Лісі - Омонія 29-го травня -:-
16:00Паралімні - Омонія Арадіпу -:-
16:00Пейя 2014 - Іпсонас -:-
КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура
00:00Петролера - Депортес Толіма -:-02:30Хуніор - Ла Екідад -:-
21:00Енвігадо - Атл. Насьйональ -:-
23:10Деп. Пасто - Онсе Кальдас -:-
КОСОВО: Суперліга
14:00Малішева - Дріта -:-14:00Приштина - Баллкані -:-
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
03:00Селедон - Сантос де Гуапілес -:-КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1
17:30Ліс Сассандра - Стелла Аджаме -:-17:30Расінг д'Абіджан - Зоман -:-
17:30СО Арме - Стад д'Абіджан -:-
17:30Спортінг Ганьйоа - СОЛ -:-
19:45АСІ д'Абенгуру - Корого -:-
КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
20:30Аль-Насер - Аль-Кувейт -:-20:30Аль-Сальмія - Аль-Арабі -:-
ЛАТВІЯ: Virsliga
14:00ФК Лієпая - РФС -:-16:00ДФЦ Даугавпілс - Тукумс 2000 -:-
ЛАТВІЯ: 1. Liga Women
17:00Метта/ЛУ Ж - Ауда Ж -:-18:00СФК Рига Ж - ФК Лієпая Ж -:-
ЛЕСОТО: Прем'єр-ліга
15:00Банту - Ліфофане -:-15:00ЛКС - Лінаре -:-
15:00Матлама - ЛМПС -:-
ЛИТВА: А Ліга
15:00Гегельманн - ФК Паневежис -:-17:00Шауляй ФА - Трансінвест -:-
ЛИТВА: I Ліга
13:00Гарлява - Таурас Таураге -:-15:00Атмосфера - Рітеряй -:-
15:00БФА Вільнюс - Бабрунгас -:-
15:00Екранас - Мінія -:-
ЛІВАН: Прем'єр-ліга - Етап невдах
14:15Аль-Газієх - Аль-Хікма -:-15:00Аль-Сахель - Аль-Ахлі Набатія -:-
ЛЮКСЕМБУРГ: Лга БГЛ
17:00Женесс Еш - Діфферданж -:-17:00Шиффланж - Кер'єнг -:-
17:30Вікторія Роспорт - Фола -:-
19:00Есперанж - Мондерканж -:-
19:00Маріска Мерш - Мондорф -:-
19:00Уньйон Тітус Петанж - Расінг Люксембург -:-
19:00Ф91 Дюделанж - УНА Штрассен -:-
19:30Нідеркорн - Вільц -:-
МАВРИТАНІЯ: Ліга 1
00:30Тевраг-Зейна - Інтер Нуакшот -:-МАКАО: Еліт-ліга
09:00Чен Фун - Монте-Карло -:-11:00Бенфіка - Чао Пак Чей -:-
МАЛЬТА: Кубок Мальти
15:00Гзіра - Мджарр -:-15:00Марсашлокк - Флоріана -:-
16:00Біркіркара - Хамрун -:-
17:30Моста - Сліма -:-
МАРОККО: Кубок Марокко
00:00Олімпік Хурібга - Діфаа Ель-Джадіді -:-00:00Шабаб Мохамеддія - Юссуфія Беррешид -:-
00:00Раджа Касабланка - Олімпік Сафі -:-
00:00Ренесанс Земамра - Шабаб Бенгерір -:-
МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура
03:00Пуебла - УАНЛ Тігрес -:-04:00Клуб Америка - Атлетіко Сан-Луїс -:-
05:00Масатлан ФК - Клуб Тіхуана -:-
МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура
02:00Селая - Тласкала -:-МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А
02:00Текос - Сімарронес де Сонора 2 -:-02:45Оргульйо Рейноса - Депортіво Тепік -:-
04:00Чихуахуа - Аподака -:-
19:00Леонес Негрос 2 - Мексікалі -:-
20:00Сан-Хуан-де-Арагон - Ребосерос де Ла П'єдад -:-
00:00Агуакатерос Перібан - Петролерос Саламанка -:-
00:00Коліма - Алакранес де Дуранго -:-
00:00Трітонес Вальярта - Лос Кабос -:-
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В
01:00Поса-Ріка - Аєнсе -:-20:00Ураканес Іскальї - Сьєрвос -:-
20:00Чільпансінго - Сантьяго -:-
00:00КДМ - Канонерос Маріна -:-
00:00Пачука 2 - Артесанос Метепек -:-
МЕКСИКА: Ліга MX U23 - Клаусура
17:00УНАМ Пумас U23 - Крус Асуль U23 -:-17:30Пачука U23 - Толука U23 -:-
МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура
23:45Крус Асуль Ж - Клуб Америка Ж -:-01:00Керетаро Ж - Некакса Ж -:-
03:06Клуб Леон Ж - Масатлан ФК Ж -:-
МОЛДОВА: Суперліга - Група вибування
15:00Дрокія - Бардар -:-15:00Універ-Огузспорт - Флорешть -:-
МОЛДОВА: Суперліга - Чемпіонська група
17:00Зімбру Кишинів - Бєльці -:-МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга
10:15Брера Ілч - Улан-Батор -:-13:15Фелконс - Тув Буганууд -:-
НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі
17:30Неймеген - ПСВ -:-19:45Спарта Роттердам - Сіттард -:-
21:00Валвейк - Херенвен -:-
21:00Гоу Ехед Іглс - Ексельсіор -:-
22:00АЗ Алкмар - Вітесс -:-
НІДЕРЛАНДИ: Тведе Дивізі
15:30АКВ Ассен - АДО 20 Хемскерк -:-15:30Ексельсіор Масслейс - Де Трефферс -:-
15:30Ліссе - Квик Бойз -:-
15:30Нордвейк - Козаккен Бойз -:-
15:30Харденберг - ГВВВ -:-
16:00АФК - Райнсбургсе Бойс -:-
16:30ГФК - Йонг Спарта Роттердам -:-
16:30Катвейк - Схевенінген -:-
19:00Йонг Алмере Сіті - Спакенбург -:-
НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі
15:00АВК - ТОГБ -:-15:00Блаув Гел - Росмален -:-
15:00ХФ & КФ Квік - ГВВ Унітас -:-
15:30Барендрехт - Гемерт -:-
15:30ВВ ДОВО - Кампонг -:-
15:30Емдейк - ХСК 21 -:-
15:30Рейнфогелс - Харкемасе Бойз -:-
15:30Стапхорст - ВВСБ -:-
15:30Стедоко - Бароні -:-
16:00Ейсселмірвогелс - Ермело -:-
16:00ОДІН '59 - Генемюйден -:-
16:00Спарта Нейкерк - РКАВ Волендам -:-
16:00Спортлюст - Груне Стер -:-
16:00Урк - ВВ Хогевен -:-
16:30ДЕМ - УСВ Херкулес -:-
19:00Меерссен - Осс -:-
19:00УНА - ТЕК -:-
НІДЕРЛАНДИ: Дивізі 1 U21 - Весняний сезон
15:30Зволле U21 - Камбур U21 -:-16:00Віллем ІІ U18 - Гронінген U18 -:-
НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)
15:00Твенте Ж - Ден Гааг Ж -:-15:00Феєнорд Ж - Телстар Ж -:-
17:30Зволле Ж - Ексельсіор Ж -:-
17:30Сіттард Ж - Утрехт Ж -:-
НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга
14:00Брауншвейг - Ельферсберг -:-14:00Гольштайн Кіль - Ганза Росток -:-
14:00Кайзерслаутерн - Дюссельдорф -:-
21:30Герта Берлін - Нюрнберг -:-
НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга
15:00Боруссія Д. II - Мангейм -:-15:00Пройссен Мюнстер - Дрезден -:-
15:00Регенсбург - Галлешер -:-
15:00Ульм - Ауе -:-
15:00Унтерхахінг - Інгольштадт -:-
17:30Фрайбург II - Мюнхен 1860 -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ
17:00Ольденбург - ТСФ Гавельзе -:-НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід
14:00Берлінер АК 07 - Альтглініке -:-14:00Ганза Росток II - Єна -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід
15:00Алеманнія Аахен - Фортуна Кельн -:-15:00Віденбрюк - Шальке II -:-
15:00Гютерсло - Бохольт -:-
15:00Ліппштадт - Вупперталер -:-
15:00Фельберт - Боруссія М. II -:-
15:00Фортуна Д. II - Ален -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід
15:00Айнтрахт Франкфурт II - Аален -:-15:00Балінгер - Кассель -:-
15:00Гоффенгайм II - Штутг. Кіккерс -:-
15:00Фрайберг - Балінген -:-
15:00ШОТТ Майнц - Майнц II -:-
15:00Штутгарт II - Кікерс Оффенбах -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія
15:00Аугсбург II - Іллертіссен -:-15:00Байройт - Бухбах -:-
15:00Вюрцбургер Кікерс - Бамберг -:-
15:00Меммінген - Аубштадт -:-
15:00Нюрнберг II - Гройтер Фюрт II -:-
15:00Тюркюджю Мюнхен - Бурггаузен -:-
15:00Фільцінг - Ансбах 09 -:-
15:00Шальдінг-Гайнінг - Ашаффенбург -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь
14:30Грімма - Ауербах -:-15:00Галле - Хальберштадт -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн
14:30Пройссен Райнфельд - СК Вайхе-08 II -:-15:00Вайхе Фленсбург - Тодесфельде -:-
15:00Дорнбрайте Любек - Гоенвештедт -:-
15:00Нордмарк Сатруп - Ольденбургер -:-
15:00Хайдер - Ноймюнстер -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург
14:00Дассендорф - Альстербрюдер -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен
14:00Ватан Бремен - Обернойланд -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія
16:00Рамлінген-Елерсгаузен - Ольденбург -:-17:00Армінія Ганновер - Хеслінгер -:-
17:00Борнрайге - Ротенбургер -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален
16:00Ваттеншайд - Пройссен Мюнстер 2 -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен
15:00Ганау - Ганауер СК -:-15:00Марбург - Штайнбах -:-
16:00Гунфельдер - Фрідберг -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар
14:00Гонзенгайм - Кайзерслаутерн II -:-15:00Айнтрахт Т. - Космос Кобленц -:-
15:00Пірмазенс - Енгерс -:-
15:30Бітбург - Пфеддерсхайм -:-
16:30Ауерсмахер - Мехтерсхайм -:-
16:30Дуденгофен - Вальдальгесхайм -:-
16:30Карбах - РВ Кобленц -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ
15:00Баварія Гоф - Хам -:-15:00Фойхт - Інгольштадт II -:-
16:00Аммерталь - Айхштет -:-
16:00Вюрцбург ФФ - Ханкофен-Хайлінг -:-
16:00Фортуна Регенсбург - Корнбург -:-
17:00Абтсвінд - Ерлянген -:-
17:00Коберг - Ноймаркт -:-
18:00Ельтерсдорф - Гебенбах -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь
15:00Дахау - Кірханшерінг -:-15:00Коттерн-Санкт-Манг - Дайзенгофен -:-
15:00Ландсберг - Ерльбах -:-
15:00Тюркспор Аугсбург - Райн/Лех -:-
16:00Гундельфінген - Зонтхофен -:-
16:00Піпінсрід - Гархінг -:-
16:30Нордлінген - Швабен Аугсбург -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг
15:00Бакнанг - ФК Гольцгаузен -:-15:00Геппінгер СФ - ФК Норманнія Гмюнд -:-
15:00Профцгайм - Денцлінген -:-
16:00Ессінген - Оффенбургер -:-
16:00Оберахерн - Біссінген -:-
16:00Ройтлінген - Мангейм -:-
16:00Холленбах - Гросашпах -:-
16:30ФК 08 Філлінген - Рафенсбург -:-
НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга (Жінки)
12:00Гамбург Ж - Гоффенгайм II W -:-НІМЕЧЧИНА: Кубок Німеччини (Жінки)
14:00Вольфсбург Ж - СГС Ессен Ж -:-ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ
20:00Аль-Айн - Аль-Шарджа -:-20:00Аль-Батаех - Аль-Джазіра -:-
20:00Аль-Васл - Хорфаккан -:-
ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1
20:00Аль-Дафра - Дібба Аль-Фуджейра -:-20:00Аль-Уруба - Юнайтед ФК -:-
20:00Галф Хіроус - Аль-Таїд -:-
ОМАН: Професійна ліга
20:00Аль-Вахда - Сур Клаб -:-20:00Аль-Рустак - Бахла -:-
ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура
00:00Серро Портеньйо - Насьйональ Асунсьйон -:-ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура
02:00Куско - Уніон Комерсіо -:-21:15Грау - Карлос Маннуччі -:-
23:45ФБК Мельгар - С'єнсіано -:-
ПЕРУ: Ліга (Жінки)
17:30Універсітаріо Ж - Дефенсорес Ж -:-22:00Кільяс Ж - Б'яво Ж -:-
ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга
15:30Голден Ерроуз - Річардс Бей -:-15:30Кейптаун Сіті - Кайзер Чіфс -:-
15:30Полокване Сіті - Чіппа Юнайтед -:-
15:30Стелленбош - Роял АМ -:-
17:30ТС Гелаксі - АмаЗулу -:-
17:45Сехухуне - Орландо Пайретс -:-
ПІВДЕННА АФРИКА: Діскі Челлендж
10:00Роял АМ U23 - Голден Ерроуз U23 -:-10:00Сволловс U23 - Полокване Сіті U23 -:-
10:00Суперспорт Юнайтед U23 - Кейптаун Сіті U23 -:-
10:00Чіппа Юнайтед U23 - Кайзер Чіфс U23 -:-
12:00Сехухуне U23 - Орландо Пайретс U23 -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1
07:00Інчхон - Теджон -:-07:00Чонбук - Ульсан ХД -:-
09:30Сувон ФК - Кімчхон Сангму -:-
09:30Чеджу Юнайтед - Пхохан -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2
07:00Асан - Чхонджу -:-09:30Сеул Е-Ленд - Аньян -:-
09:30Соннам - Кімпхо -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3
07:00Тегу 2 - Гімхе -:-07:00Чханвон - Пхаджу Сітізен -:-
08:00Мокпо - Ульсан Сітізен -:-
08:00Теджон Корейл - Хвасон -:-
ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Чемпіоншип ФЛПІ
17:00Нокбреда - Харланд енд Волфф -:-ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Кубок Північної Ірландії
19:30Кліфтонвілл - Ларн -:-ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 1. МФЛ
16:00Тіквеш - Сілекс -:-16:00Шкупі - Вардар -:-
ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 2. МФЛ
16:00Арсімі - ФК Скоп'є -:-16:00Башкімі - Детоніт Плачковіца -:-
16:00Беса 1976 - Караорман -:-
16:00Осогово - Новаці -:-
16:00Охрід - Беласіца -:-
16:00Пелістер - Неготіно -:-
16:00Победа - Саса -:-
16:00Тетекс - Кожуф Гевгелія -:-
ПОЛЬЩА: Екстракляса
13:30Ракув - Рух -:-16:00Ягеллонія - ЛКС Лодзь -:-
18:30П'яст Глівіце - Шльонск Вроцлав -:-
21:00Погонь Щецін - Краковія -:-
ПОЛЬЩА: Дивізіон 1
13:40Р. Жешув - Ленчна -:-16:00Легніца - Арка Гдиня -:-
18:30Хробри Глогув - Вісла -:-
21:00Подбескідзє - Термаліца -:-
ПОЛЬЩА: Дивізіон 2
13:00Стенжиця - Скра -:-13:00Стоміл Ольштин - Гутнік Краків -:-
14:00Заглембє II - Ол. Грудзьондз -:-
15:30Хойнічанка - Каліш -:-
16:00Погонь Сєдльце - Лех Познань II -:-
18:00ЛКС Лодзь II - Полонія Битом -:-
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I
13:00Замбрув - Світ -:-13:00Легія II - Млава -:-
14:00Легьоново - ГКС Погонь -:-
15:00Варта Серадз - Вікторія Сулеювек -:-
15:00Вікелєц - ЛКС Ломжа -:-
16:00ГКС Белхатув - Піліца Бялобжегі -:-
16:00Пелікан - Конкордія Ельблаг -:-
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II
13:00Картусія Картузи - Завіша -:-13:00Нове Скальмєжіце - Клечев -:-
14:00Свіноуйсцє - Срода -:-
15:00Старогард-Гданський - Столем Гневіно -:-
16:00Елана Торунь - Геданія Гданськ -:-
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III
13:00Битом-Оджанський - Польковіце -:-13:00Царіна Губін - Стілон Гожув -:-
14:00Бєльсько-Бяла - Єленя Гура -:-
14:00Гочалковіце Здруй - Шльонск Вроцлав II -:-
14:00Унія Турза Шльонска - Ракув II -:-
16:00Старовіце-Дольне - Павловіце -:-
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV
13:00Віслянє Ясковіце - Чарні Поланец -:-13:00Карпати Кросно - Стар Стараховіце -:-
13:00Орлента Радзинь - Унія Тарнув -:-
14:00Авіа Свіднік - Подгале Нови Тарг -:-
14:00Бяла Подляска - Віслока Дембіца -:-
14:00Гарбарня - Сярка Тарнобжег -:-
14:00Хелмянка Хелм - Свіднічанка Свідник -:-
14:30Вянзовніца - Вєчиста Краків -:-
ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга
12:00Одра Ополє U19 - Корона Кєльце U19 -:-13:00Відзев Лодзь U19 - Гурнік Забже U19 -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії
17:30Ароука - СК Фаренсе -:-17:30Гімарайнш - Морейренсе -:-
20:00Боавішта - Ріу Аве -:-
22:30Ешторіл - Порту -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2
13:00Лейрія - Насьонал -:-16:00Марітіму - Лейшоеш -:-
17:30АВС - Санта-Клара -:-
17:30Порту B - Пенафієл -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга 3 - Група вибування
17:00Амора - Перу Піньєйру -:-17:00Анадія - Трофенсе -:-
17:00Віаненсе - Канелас 2010 -:-
17:00Дезембру - Олівейра-ду-Ошпітал -:-
17:00Санжуаненсе - АД Фафе -:-
19:00Калдаш - Спортінг B -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга 3 - Група підвищення у класі
17:00Варзім - Академіка -:-21:30Фелгейраш - Спортінг К. -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Campeonato de Portugal - Group B
13:00Бейра Мар - Віла Мея -:-ПОРТУГАЛІЯ: Campeonato de Portugal - Group C
13:00Маріньєнсе - Фонтіньяш -:-ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії U19 - Група вибування
18:00Академіка U19 - Торреенсе U19 -:-18:00Бейра Мар U19 - Алверка U19 -:-
18:00Белененсеш U19 - Ешторіл U19 -:-
18:00Візела U19 - Лузітанія U19 -:-
18:00Жил Вісенте U19 - Шавіш U19 -:-
18:00Ріу Аве U19 - Боавішта U19 -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії U19 - Чемпіонська група
13:00Брага U19 - Порту U19 -:-18:00Бенфіка U19 - Академіко Візеу U19 -:-
18:00Фамалікан U19 - Спортінг U19 -:-
РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1
16:00ЖС Таланге - Вегас -:-19:00Отоо д'Oйо - Дьябль Нуар -:-
РОСІЯ: Прем'єр-ліга
13:00Крилья Совєтов Самара - Зеніт -:-15:30Сочі - ЦСКА Москва -:-
16:30Балтика - Парі НН -:-
18:00Спартак Москва - Урал -:-
РОСІЯ: ФНЛ
07:00Єнісей - Хімки -:-13:00СКА Хабаровськ - Саратов -:-
15:00Арсенал Тула - Тюмень -:-
15:00Торпедо Москва - Камаз -:-
15:00Шинник Ярославль - Ленінградець -:-
18:30Родіна - Волгар-Астрахань -:-
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон А Золото - Весняний сезон
11:00Уфа - Велес Москва -:-12:00ФК Новосибирск - Муром -:-
14:00Ротор В. - Липецьк -:-
15:00Краснодар 2 - Родіна 2 -:-
16:00Чайка Піщанокопське - Челябінськ -:-
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон А Срібло - Весняний сезон
13:00Омськ - Міас -:-13:30С. Кострома - Ульяновськ -:-
14:00Курськ - Д. Брянськ -:-
14:00Хімік - Текстильник -:-
15:00Машук - Калуга -:-
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 1
13:00Астрахань - Нарт Черкеськ -:-13:00Біолог - Побєда Хасав'юрт -:-
13:00Спартак Нальчик - Динамо Ставрополь -:-
14:00Аланія 2 - Форте Таганрог -:-
15:00Майкоп - ФК Ростов 2 -:-
РОСІЯ: Вища ліга (Жінки)
10:00Звєзда 2005 Ж - Чертаново М. Ж -:-10:45ФК Єнісей Ж - ЦСКА Москва Ж -:-
12:00Локомотив Москва Ж - Краснодар Ж -:-
РУАНДА: Прем'єр-ліга
12:30Горила - Поліс -:-15:00Кійову - Мусанзе -:-
15:00Мукура Вікторі Спортс - Район Спорт -:-
РУМУНІЯ: Ліга 1 - Група вибування
15:45ФК Ботошані - Політехніка Ясси -:-18:00Унів. Клуж - УТА Арад -:-
РУМУНІЯ: Ліга 1 - Чемпіонська група
21:00Університатя Крайова - Рапід Бухарест -:-РУМУНІЯ: Ліга 2 - Група вибування
11:00Александрія - Думбревіца -:-11:00Війторул Тиргу-Жіу - Стяуа Бухарест -:-
11:00Конкордія - Прогресул Спартак -:-
11:00КСМ Решица - Уніря Деж -:-
11:00Тунарі - Хіндія Тирговіште -:-
11:00Чехлаул - Металоглобус Бухарест -:-
РУМУНІЯ: Ліга 2 - Чемпіонська група
11:00Униря Слобозія - Міовень -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 1 - Група підвищення у класі
15:00Буковина Радівці - Бакеу -:-15:00ФКМ Бакеу - Штінца Мірослава -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 2 - Група вибування
15:00Браїла - Фортіно Янка -:-15:00Хаманджія Бая - Воїнца Лімпезіш -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 2 - Група підвищення у класі
15:00Металул Бузеу - Уніря Браніштя -:-15:00ЧСМ Фокшани - Спортінг Лієшть -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 3 - Група вибування
15:00Аксіополіс Чернаводе - Інайнте Моделу -:-15:00Глорія Беняса - Прогресул Фундуля -:-
15:00Реколта Георге-Дожа - Волунтарі 2 -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 3 - Група підвищення у класі
15:00Афумаць - ЛПС ХД Клічень -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 4 - Група вибування
15:00Морень - Триколорул Бряза -:-15:00Плопень - Мускелул Кимполунг -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 5 - Група вибування
15:00Тиргу-Секуєск - Терлунджень -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 5 - Група підвищення у класі
15:00Кимпулунг - Кідс Тимпа Брашов -:-15:00Олімпік Зернешть - Цетате Ришнов -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 6 - Група вибування
15:00Хорезу - Келіменешті -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 7 - Група вибування
15:00Лупак - Жіул Петрошани -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 7 - Група підвищення у класі
15:00Філіаші - Війторул Шімян -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 8 - Група вибування
15:00Прогресул Печіка - Інеу -:-15:00Соймій Ліпова - Сокодор -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 8 - Група підвищення у класі
15:00Політехніка Тімішоара - Печу-Ноу -:-15:00ФК Біхор - Фінікс Бузіаш -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 9 - Група вибування
15:00Уніря Алба-Юлія - Війторул Клуж -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 9 - Група підвищення у класі
15:00АКС Медіас - Уніря Унгень -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 10 - Група вибування
15:00Вікторія Карей - Мінерул Окна-Деж -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 10 - Група підвищення у класі
15:00КСМ Сату-Маре - Синтандрей -:-РУМУНІЯ: Ліга 1 (Жінки) - Група вибування
11:00Тиргу-Муреш Ж - Глорія 2018 Бистриця Ж -:-РУМУНІЯ: Ліга 1 (Жінки) - Чемпіонська група
12:00Меркуря-Чук Ж - Політехніка Тімішоара Ж -:-14:00Фарул Констанца Ж - Ол. Клуж Ж -:-
САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура
23:00Перенес.Драгон - Хокоро -:-23:00Перенес.Мунісіпаль Ліменьйо - 11 Депортіво -:-
23:00Перенес.Платенсе Мунісіпаль - Санта-Текла -:-
23:00Перенес.ФАС - Луїс Анхель Фірпо -:-
23:00Перенес.ФК Альянса - Агіла -:-
23:00Перенес.Фуерте Сан-Франсіско - Метапан -:-
САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга
21:00Аль-Вахда - Аль-Фатех -:-21:00Аль-Наср - Аль-Таі -:-
21:00Аль-Ріяд - Абха -:-
21:00Аль-Шабаб - Аль-Хіляль -:-
СВІТ: Міжнародні товариські матчі
19:00Саудівська Аравія U16 - Кот-д’Івуар U16 -:-19:00Уельс U16 - Мексика U16 -:-
19:00Франція U16 - Аргентина U16 -:-
19:00Японія U16 - Чехія U16 -:-
СВІТ: Клубні товариські матчі
11:30КСС Слатіна (Rou) - АКС Арджеш (Rou) -:-14:00Гроруд (Nor) - Фолло (Nor) -:-
14:00Стреммен (Nor) - Улл/Кіса (Nor) -:-
14:45СІК (Fin) - Хака (Fin) -:-
15:00Єрв (Nor) - Флеккерей (Nor) -:-
15:00Лахті (Fin) - Гністан (Fin) -:-
15:00Спрінт-Єлей (Nor) - Ейк-Тонсберг (Nor) -:-
18:00КТП (Fin) - Валтті (Fin) -:-
СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)
14:00Еребру Ж (Swe) - АІК Ж (Swe) -:-16:00Уппсала Ж (Swe) - Юргорден Ж (Swe) -:-
СЕРБІЯ: Суперліга
15:00Раднічки 1923 - Напредак -:-15:00Раднічки Ниш - Младост Лучани -:-
17:00Явор - Црвена Звезда -:-
19:30Партизан - Спартак Суботіца -:-
СЕРБІЯ: Перша ліга
16:00Графічар Белград - Младость ГАТ -:-16:00Нови Сад - Вршац -:-
16:00ОФК Белград - Смедерево -:-
16:00Текстілац Оджаці - Сремска Мітровіца -:-
18:00Колубара - Інджія -:-
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград
12:00Прва Іскра - Студентскі Град -:-12:00Ушце - Раднічки Обреновац -:-
14:30Торлак - Телеоптік -:-
17:00Будучност Добановці - Сіндєліч Б. -:-
17:00Рад Белград - Бродарац -:-
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Войводина
17:001. Май Рума - Раднічки Зренянін -:-17:00Бечей - Кабел Нови Сад -:-
17:00Єдінство СП - Динамо Панчево -:-
17:00Железнічар Інджія - Бачка -:-
17:00Нафтагас - Кікінда -:-
17:00Хайдук 1912 - Подунавац Белегиш -:-
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Схід
16:30Джердап - Тімочанін -:-16:30Єдінство Крушевац - Житорадя -:-
16:30Мешево - Пчіня -:-
16:30Раднічки Свілайнац - Дунав Прахово -:-
16:30Траял Крушевац - Раднічки Пірот -:-
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Захід
16:30Борац 1926 - Слога Петровац -:-16:30Златібор Чаєтіна - Будучност Крушик -:-
16:30Йосаніца - ФАП -:-
16:30Лозніца - Слога Пожега -:-
16:30Омладінац Заблаче - Полет Любич -:-
16:30Реал Подунавці - Младі Раднік -:-
16:30Тутін - ОФК Михайловац -:-
СИРІЯ: Прем'єр-ліга
14:00Аль-Іттіхад Алеппо - Аль-Сахель -:-14:00Аль-Карамах - Аль-Талія -:-
14:00Джаблех - Аль-Джайш -:-
14:00Футуа - Хоррія -:-
14:00Хоттін - Тішрін -:-
СЛОВАЧЧИНА: Nike liga - Група вибування
16:00Банська Бистріца - Тренчин -:-16:00Злате Моравце-Врабле - Кошице -:-
16:00Скаліца - Міхаловце -:-
СЛОВАЧЧИНА: Nike liga - Чемпіонська група
18:30Слован Братислава - Подбрезова -:-СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга
15:00Л. Мікулаш - Миява -:-16:00Шаморин - Спішска Нова Вес -:-
СЛОВАЧЧИНА: 3. Ліга - Схід
16:00Лученець - Бардейов -:-16:00Любовня - Наместово -:-
СЛОВАЧЧИНА: 3. Ліга - Захід
16:00Галанта - Белуша -:-16:00Єднота Банова - МСК Мартін -:-
16:00Легота-под-Втачником - Вельке Лудінце -:-
16:00Шаля - Академія Гамшика -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Центр
16:00Бадін - Банік Страняви -:-16:00К. Нове Место - Прібелце -:-
16:00Маков - ОСК Бенешова -:-
16:00Славія Слашков - Ліпт. Штявніца -:-
16:00Чадця - Тврдошін -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Схід
11:30Сокол Люботіце - Раславіце -:-16:00Сабінов - Собранце-Собранецко -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Захід
16:00Нове Замки - Тренчанске Станковце -:-СЛОВАЧЧИНА: 1. Ліга (Жінки)
12:00ГФК Ж - Жиліна Ж -:-СЛОВЕНІЯ: Перша ліга
16:00Олімпія Любляна - Копер -:-18:30Цельє - Алюміній -:-
СЛОВЕНІЯ: Друга ліга
16:30Білє - Гросуплє -:-16:30Дравіня - Примор'є -:-
16:30НК Бистріца - Горіца -:-
21:00Нафта - Белтинці -:-
СЛОВЕНІЯ: 3. СНЛ - Схід
16:00Відем - Заврч -:-16:00Коротан - Гайдина -:-
16:00Лютомер - Драва -:-
16:00Подвінці - Брежице -:-
16:00Раче - Дравоград -:-
17:00Шампіон Цельє - Кршко -:-
19:00Добровце - НК Смартно -:-
СЛОВЕНІЯ: 3. СНЛ - Захід
16:30Єсеніце - Дрен Врхника -:-16:30Жірі - Собєц Лесце -:-
16:30Кочев'є - Доб -:-
16:30НК Адрія - Фама Віпава -:-
16:30Слован Любляна - Брда -:-
16:30Шкоф'я-Лока - Ізола -:-
СЛОВЕНІЯ: 1. СЖНЛ (Жінки)
16:00Мура Ж - Драва Ж -:-16:30Примор'є Ж - Газон Ж -:-
СУРІНАМ: SML
01:00Брокі - ПВВ -:-22:30Флора - Лео Віктор -:-
США: МЛС
20:00Філадельфія Юніон - Міннесота Юнайтед -:-22:00Колорадо Репідс - ФК Лос-Анджелес -:-
США: USL Чемпіоншип
01:00Північна Кароліна - Хартфорд Атлетік -:-22:00Луїсвілл Сіті - Бірмінгем -:-
США: МЛС Next Pro
23:00Ванкувер Вайткепс 2 - Портленд Тімберс 2 -:-США: USL Ліга Один
01:00Лексінгтон - Грінвілл -:-04:00Сентрал Веллі Фуего - Форвард Медісон -:-
22:00Ван Ноксвілл - Тормента -:-
США: NISA
23:00Перенес.Клуб де Ліон - Капо -:-23:00Перенес.Мічіган Старз - Ірвайн Зіта -:-
23:00Перенес.Саванна Кловерс - Лос-Анджелес Форс -:-
США: NWSL (Жінки)
01:00Орландо Прайд Ж - Чикаго Ж -:-04:00Сан-Дієго Вейв Ж - Рейн Ж -:-
21:30Канзас-Сіті Каррент Ж - Енджел Сіті Ж -:-
СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
18:15Перенес.Бо Рейнджерс - Реал Репабліканс -:-18:15Перенес.Ламбой - Вусум Старс -:-
18:15Перенес.Майті Блекпул - Кахунла -:-
18:15Перенес.Холіфа Старз - Луава -:-
18:30Ламбой - Даймонд Старз -:-
20:00Каллон - Фрітаун Сіті -:-
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1
13:00Утай Тані - Прачуап -:-13:30Лампхун Ворріор - Порт МТІ -:-
14:00Сукхотай - Ратчабурі -:-
15:00ФК Трат - Патум Юнайтед -:-
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 2
12:30Паттая Юнайтед - Чайнат -:-13:00Крабі - Нонг Буа Пітчая -:-
13:00ФК Чіангмай - Аюттхая Юнайтед -:-
13:30Накхонратчасіма - Чіангмай Юнайтед -:-
14:00Касетсарт - Районг -:-
ТОГО: Національний чемпіонат
17:00Гбікінті Бассар - Барракуда -:-17:00Думбе - Юніспорт -:-
ТУРЕЧЧИНА: Суперліга (Жінки)
11:00Амед СК Ж - Адана Ідманьюрдуспор Ж -:-11:00Галатасарай Ж - Хаккарігюджю Ж -:-
11:00Трабзонспор Ж - Беледієсі Ж -:-
11:00Фатіх Ватанспор Ж - Караденіз Ерегліспор Ж -:-
12:00Бешикташ Ж - Фенербахче Ж -:-
13:00Бейлербеї СК Ж - Фомгет Генчлік Ве Спор Ж -:-
13:00Карагюмрюк Ж - 1207 Антальяспор Ж -:-
14:00Газіантеп Ж - АЛГ Спор Ж -:-
ТУРКМЕНІСТАН: Йокари Ліга
13:00Алтин Асир - Небітчі -:-14:00Аркадаг - Ахал -:-
УГАНДА: Прем'єр-ліга
15:00Вілла - Мбарара Сіті -:-18:00Уганда Ревенью - Вайперс -:-
УГАНДА: Велика ліга
15:00Блекс Пауер - Кааро Карунгі -:-15:00Келварі - Ндедже Юніверсіті -:-
15:00К'єтуме - Джінджа Норт -:-
15:00Кіїнда Бойз - Янг Елефант -:-
15:00Мбале Хіроус - Лугазі -:-
15:00Ондупарака - Кігезі ХоумБойз -:-
15:00Поліс - Бума -:-
УГОРЩИНА: НБ І
15:30Кішварда - Дебрецен -:-18:00МТК Будапешт - Кечкемет -:-
20:30Залаеґерсеґ - ДВТК -:-
УГОРЩИНА: НБ ІІ
17:00Мошонмадяровар ТЕ - Ньїредьгаза -:-УГОРЩИНА: NB III - Northeast
16:00Карцаг - Дебрецен II -:-УГОРЩИНА: NB III - Northwest
15:00Комаромі - Залаегерсег II -:-17:00ВЛС Веспрем - Пушкаш Академі II -:-
УГОРЩИНА: NB III - Southwest
14:00Пакш II - Ерд -:-УГОРЩИНА: НБ І (Жінки)
15:00Пушкаш Академі Ж - Халадаш Ж -:-15:00Сексард Ж - Астра Хангарі Ж -:-
15:00Ференцварош Ж - Фехервар ФК Ж -:-
16:00ДВТК Ж - МТК Хунгарія Ж -:-
16:00Дьор Ж - Сент-Міхай Ж -:-
17:00Сороксар Ж - СК Будайорш Ж -:-
УЕЛЬС: Кубок Уельсу
19:15Кардіфф Метрополітен - Нью-Сейнтс -:-УЗБЕКИСТАН: Суперліга
16:00Андіжан - Насаф Карші -:-16:00Пахтакор - Согдіана -:-
УКРАЇНА: Прем'єр-ліга
13:00Оболонь - Шахтар Д. -:-15:30Полісся - Чорноморець -:-
18:00Верес - Кривбас -:-
УКРАЇНА: Перша ліга - Група вибування
12:00Хуст - Гірник-Спорт -:-13:00Нива Т. - Діназ Вишгород -:-
13:30Буковина - Чернігів -:-
УКРАЇНА: Перша ліга - Група підвищення у класі
12:30СК Полтава - Епіцентр -:-14:00Інгулець - Нива Бузова -:-
УКРАЇНА: Друга ліга
17:00Тростянець - Скала 1911 -:-УКРАЇНА: Ліга U19
12:00Колос U19 - Дніпро-1 U19 -:-13:00Зоря U19 - Металіст 1925 U19 -:-
УРУГВАЙ: Прімера - Апертура
18:30Рампла Хуніорс - Фенікс -:-21:00Ліверпуль Монтевідео - Рівер Плейт -:-
00:00Дефенсор Спортінг - Данубіо -:-
УРУГВАЙ: Сегунда - Torneo Competencia
15:00Хувентуд - Оріенталь -:-21:00Купер - Атенас -:-
21:00Пласа Колонія - Серріто -:-
21:00Суд Америка - Такуарембо -:-
ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: 1. Дейлд
15:30Хойвік - Клаксвік 2 -:-16:00Вікінгур 2 - ФК Сувурой -:-
16:00Сандур - НСІ Рунавік 2 -:-
17:00ТБ/ФКС/Ройн - АБ Аргір -:-
19:15Б36 Торсхавн 2 - ХБ Торсхавн 2 -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Кубок ліги - Плей-оф
15:00Інтер Турку - КуПС -:-ФРАНЦІЯ: Ліга 2
16:00Валансьєнн - Сент-Етьєн -:-20:00Ам'єн - По -:-
20:00Бордо - ФК Париж -:-
20:00Гренобль - Генгам -:-
20:00Дюнкерк - Аннесі -:-
20:00Кевіллі Руан - Кан -:-
20:00Конкарно - Анже -:-
20:00Лаваль - Бастія -:-
20:00Труа - Родез -:-
ФРАНЦІЯ: Насьональ
20:30Авранш - Руан -:-20:30Вільфранш - Сошо -:-
20:30Нансі - ГОАЛ ФК -:-
ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група A
19:00Алес - Єр -:-19:00Тулон - Андрезьє -:-
19:00Фрежюс Сен-Рафаель - Ле-Пюї-ан-Веле -:-
ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група B
19:30Авуан - Треліссак -:-ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)
14:00Генгам Ж - Сент-Етьєн Ж -:-15:30Реймс Ж - Бордо Ж -:-
15:30Флері 91 Ж - Лілль Ж -:-
ХОРВАТІЯ: ХФЛ
15:50Вараждин - Горіца -:-18:00Рудеш - Рієка -:-
20:30Хайдук Спліт - Динамо Загреб -:-
ХОРВАТІЯ: Друга ФЛ
14:00Марсонія - Редник Кріжевці -:-16:30Беліще - Трнє -:-
16:30Ядран Пореч - Крк -:-
ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ (Жінки)
14:00Задар Ж - Меджимур'є Чаковець Ж -:-16:00Осієк Ж - ЖНК Спліт Ж -:-
17:00Аграм Загреб Ж - Горіца Ж -:-
ЧАД: Premiere Division - LPFN
17:00Ема - Фарша -:-17:00Старз Дж. Телентс - Агрі-Чад -:-
17:00Турбійон - Газель -:-
ЧЕХІЯ: 1. Ліга
16:00Богеміанс - Яблонець -:-16:00Вікторія Пльзень - Ліберец -:-
16:00Сігма Оломоуц - ФК Пардубіце -:-
19:00Словацко - Славія Прага -:-
ЧЕХІЯ: ФНЛ
11:15Вишков - Таборско -:-11:30Простейов - Хрудім -:-
ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В
11:30Пржеперже - Ческа Ліпа -:-17:30Запи - Брозани -:-
ЧЕХІЯ: МСФЛ
11:15Тржінец - Словацко B -:-16:00Фридлант - Унічов -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон А
11:15Арітма Прага - Домажліце B -:-11:30ФК Комаров - Їндржихув Градец -:-
17:30Доубравка - Горжовіце -:-
17:30Катовіце - Соколов -:-
17:30Рокицани - Пржибрам B -:-
17:30Собєслав - Тахов -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон В
17:30Неспеки - Гвєзда Хеб -:-ЧЕХІЯ: Дивізіон С
11:15Летоград - Високе Мито -:-11:30Космоноси - Бенешов -:-
11:30Славія Градец-Кралове - Бенатки -:-
17:30Нови Биджов - Хрудім B -:-
17:30Усті-над-Орліці - Трутнов -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон D
11:15Бржецлав - Гумполец -:-11:15Гавлічкув Брод - Нове Место-на-Мораві -:-
16:00Спержіце - Стара Ржіше -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон Е
16:00Нове Сади - Козловіце -:-16:00Штернберк - Бзенец -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон F
11:15Опава B - Глубіна -:-16:00Вітковіце - Богумін -:-
16:00Єсенік - Крнов -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південночеського краю
15:00Семіце - СК Рудолфов -:-16:00Тин-над-Влтавоу - Дражіце -:-
16:00Тргове Свіни - Мілевско -:-
16:00Янков - Протівін -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південноморавського кр.
11:30Погоржеліце - Роусінов -:-ЧЕХІЯ: Чемпіонат Карловарського кр.
11:30КВ Двори - Карлові Вари B -:-15:30Маріанські Лазні B - Тоужим -:-
16:30Банік К. П. - Грознетін -:-
16:30Вінтіржов - Ходов -:-
16:30Ломніце - Локо Карлові Вари -:-
16:30Уніон Нове Седло - ФК Остров B -:-
16:30Цітіце - Трстеніце -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краловоградецького краю
17:30Двур Кралове - Поліце-над-Метуї -:-17:30Лібчани - Солніце -:-
17:30Тржебеш - Їчин -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Ліберецького краю
11:30Велке Гамри B - Седмігорки -:-11:30Фридлант - Нови Бор -:-
16:00Вішньова - Желени Брод -:-
16:00Градек-над-Нісоу - Скаліце -:-
16:00Коштялов-Лібштат - Пенчін -:-
16:00Ломніце-над-Попелкою - Храстава -:-
16:00Страж-под-Ралскем - Рапід Ліберец -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Мораво-Сілезького краю
16:30Гержманіце - Вржесіна -:-16:30Дольни Бенешов - Красне Поле -:-
16:30Петржвалд-на-Моравє - Брушперк -:-
16:30Стонава - Мораван Олдржішов -:-
16:30Якубчовіце - Пуста Полом -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Оломоуцького краю
11:30Літовел - Медлов -:-16:00Могельніце - Коніце -:-
16:00Постржелмов - Чеховіце -:-
16:00Урчіце - Рапотін -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пардубицького краю
16:00Гержманув Местец - Ческа Тржебова -:-16:00Горні Ржедіце - Хоцень -:-
16:00Тржемошніце - Лібішани -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.
13:30Кошутка Пльзень - Нірско -:-16:00Мито - Вейпрніце -:-
17:30Непомук - Радніце -:-
17:30Стржібро - Хотіков -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Середньочеського краю
11:30Хлумец - Кутна Гора -:-17:30Велім - Мілін -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Устецького краю
11:30Черновіце - Кадан -:-ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краю Височина
16:30Ждяр-над-Сазавоу B - Окржішки -:-16:30Каменіце-над-Ліпоу - Ледеч-над-Сазавоу -:-
16:30ФС Тржебич - Нова Вес -:-
16:30Хотеборж - Жировніце -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.
16:00Осветімани - Боршице -:-16:00Слушовіце - Бистржіце-под-Гостинем -:-
ЧЕХІЯ: Ліга U19
11:00Острава U19 - Вікторія Пльзень U19 -:-12:00Фрідек-Містек U19 - Словацко U19 -:-
14:00Славія Прага U19 - Сігма Оломоуц U19 -:-
14:30Спарта Прага U19 - Карвіна U19 -:-
ЧЕХІЯ: Перша ліга (Жінки)
13:00Вікторія Пльзень Ж - Локомотив Брно Ж -:-14:00Острава Ж - Ліберец Ж -:-
15:00Славія Прага Ж - Пардубіце Ж -:-
ЧЕХІЯ: 2. Ліга (Жінки)
11:30Спарта Прага B W - ФК Прага Ж -:-15:00Дукла Прага Ж - Прага Репторс Ж -:-
ЧИЛІ: Прімера
01:30Кобресаль - Палестіно -:-17:00Уачіпато - У. Католіка -:-
23:00Коло-Коло - Евертон -:-
ЧИЛІ: Прімера В
23:00Сан-Феліпе - Лімаче -:-23:00Куріко Унідо - Ла-Серена -:-
ЧИЛІ: Сегунда
23:00Д. Пуерто-Монт - Д. Консепсьйон -:-ЧИЛІ: Primera Division Women
15:30Евертон Ж - Депортес Ікіке Ж -:-16:00Антофагаста Ж - Кокімбо Ж -:-
16:00Палестіно Ж - У. Де Консепсьйон Ж -:-
16:00У. Еспаньйола Ж - С. Морнінг Ж -:-
23:00Аудакс Італьяно Ж - У. Католіка Ж -:-
ЧОРНОГОРІЯ: Перша ліга
16:00Арсенал Тиват - Дечич -:-16:00Єдінство - Младост ДГ -:-
16:00Єзеро - Морнар Бар -:-
16:00Сутьєска - Рудар -:-
19:00Будучност - ОФК Петровац -:-
ЧОРНОГОРІЯ: Друга ліга
16:00Бокель - ФК Подгоріца -:-16:00Ігало - Ловчен -:-
16:00Іскра - Грбаль -:-
16:00Ком Подгоріца - Інтернасьйонал -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга
19:00Вінтертур - Серветт -:-19:00Лозанна Уші - Лугано -:-
21:30Базель - Цюрих -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга
19:00Баден - Віль -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Ліга підвищення
16:00Базель II - Бюль -:-16:00Лугано II - Хам -:-
17:00Брюль - Етуаль Каруж -:-
17:00Люцерн II - Санкт-Галлен II -:-
17:00Цюрих II - Рапперсвіль -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1
20:30Івердон II - Монте -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 2
16:00Блек Старс - Емменбрюке -:-17:00Волен - Дітікон -:-
17:00Куртетелль - Конкордія -:-
17:00Шец - Лангеталь -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 3
16:00Ешен - Вінтертур II -:-16:00Мендрізіо - Кройцлінген -:-
17:00Веттсвіль-Бонштеттен - Таверн -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга (Жінки)
17:00Арау Ж - Грассхопперс Ж -:-17:00Рапперсвіль Ж - Цюрих Ж -:-
18:30Тун Ж - Серветт Ж -:-
19:00Базель Ж - Янг Бойз Ж -:-
20:00Люцерн Ж - Санкт-Галлен Ж -:-
ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан
16:00Норрчепінг - Мальме -:-ШВЕЦІЯ: Супереттан
14:00Сундсвалль - Естерсунд -:-16:00Ергрюте - Ютсіктенс -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ
13:00Стоксунд - Фріска Вільор -:-14:00Еребру Сюр. - Стокгольм Інтернаціонале -:-
17:00Юнайтед Нордік - АФК Ескільстуна -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь
14:00Ескільсмінне - Твокер -:-17:00Єнчепінг - Олімпік -:-
17:00Оскархамн - Юнгшіле -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд
15:00Ельгарна-Гернесанд - Іттерхогдаль -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд
15:00Хесслехольм ІФ - Лодде -:-ШВЕЦІЯ: Кубок Швеції (Жінки) - Плей-оф
16:00Пітео Ж - Русенгорд Ж -:-ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга
17:00Абердін - Росс Каунті -:-17:00Мотервелл - Сент-Міррен -:-
17:00Рейнджерс - Хіберніан -:-
17:00Сент-Джонстон - ФК Данді -:-
17:00Хартс - Кілмарнок -:-
ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип
17:00Арброт - Данфермлін -:-17:00Данді Юнайтед - Рейт -:-
17:00Мортон - Квінс Парк -:-
17:00Партік - Інвернесс -:-
ШОТЛАНДІЯ: Перша ліга
17:00Аллоа - Аннан -:-17:00Гемілтон - Квін оф Саут -:-
17:00Келті Хартс - Едінбург Сіті -:-
17:00Коув Рейнджерс - Стерлінг -:-
19:30Монтроз - Фолкерк -:-
ШОТЛАНДІЯ: Друга ліга
17:00Дамбартон - Стенхаузмур -:-17:00Іст Файф - Елгін Сіті -:-
17:00Пітерхед - Клайд -:-
17:00Спартанс - Форфар Атлетік -:-
17:00Странрар - Боннірігг Роуз -:-
ШОТЛАНДІЯ: Ліга Хайленд
16:00Вік Акедемі - Бріхин -:-17:00Деверонвейл - Бакі Тісл -:-
17:00Кійт - Хантлі -:-
17:00Клехнакаддін - Бенкс О'Ді -:-
17:00Стратспі Тісл - Нейрн Каунті -:-
17:00Тарріфф Юнайтед - Лоссімут -:-
17:00Форрс Механікс - Формартін Юнайтед -:-
ШОТЛАНДІЯ: Ліга Лоуленд
17:00Лінлітгоу Роуз - Ковденбіт -:-17:00Сівіл Сервіс Строллерс - Альбіон Роверс -:-
17:00Стерлінг Юніверсіті - Едінбург Юніверсіті -:-
ЯПОНІЯ: J1-ліга
06:00Хіросіма - Гамба Осака -:-07:00Альбірекс Ніїгата - Касіва -:-
07:00Кобе - Саппоро -:-
08:00Кавасакі Фронтале - ФК Токіо -:-
08:00Касіма - Джубіло Івата -:-
08:00Мачіда - Саган Тосу ФК -:-
08:00Урава - Авіспа Фукуока -:-
09:00Нагоя - Йокогама Марінос -:-
09:00Сересо Осака - Сьонан -:-
ЯПОНІЯ: J2-ліга
06:00Кофу - Ренова Ямагучі -:-07:00Блаубліц - Івакі -:-
07:00Йокогама - Вегалта Сендай -:-
07:00Міто - Кагосіма Юнайтед -:-
07:00Монтедіо Ямагата - Сімідзу -:-
07:00Ойта - Окаяма -:-
07:00Токусіма - Кусацу -:-
08:00Кумамото - Чіба -:-
09:00Ехіме - Фудзієда -:-
11:00Точігі - В-Варен Нагасакі -:-
ЯПОНІЯ: J3-ліга
06:00Осака - Імабарі -:-06:00Сагаміхара - Каматамаре -:-
07:00Нагано - Асуль Кларо Нумадзу -:-
09:00Рюкю - Тояма -:-
ЯПОНІЯ: WE-Ліга (Жінки)
08:00Белеза Ж - Мінаві Сендай Ж -:-10:30Ноджіма Стелла Ж - Альбірекс Ніїгата Ж -:-
ЯПОНІЯ: Надесіко-ліга (Жінки)
06:00Ехіме Ж - Такацукі Ж -:-06:00Харіма Альбіон Ж - Орка Камогава Ж -:-
06:00Шідзуока Боніта Ж - НГУ Нагоя Ж -:-
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.