Футбол » 21.04.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга
15:30Евертон - Ноттінгем -:-17:00Астон Вілла - Борнмут -:-
17:00Кристал Пелес - Вест Гем -:-
18:30Фулгем - Ліверпуль -:-
АНГЛІЯ: Кубок Англії
17:30Ковентрі - Манчестер Юнайтед -:-ІСПАНІЯ: Ла Ліга
15:00Хетафе - Реал Сосьєдад -:-17:15Альмерія - Вільярреал -:-
19:30Алавес - Атлетіко -:-
22:00Реал Мадрид - Барселона -:-
ІТАЛІЯ: Серія А
13:30Сассуоло - Лечче -:-16:00Торіно - Фрозіноне -:-
19:00Салернітана - Фіорентина -:-
21:45Монца - Аталанта -:-
НІМЕЧЧИНА: Бундесліга
16:30Вердер Бремен - Штутгарт -:-18:30Боруссія Д. - Баєр Леверкузен -:-
20:30Фрайбург - Майнц -:-
ФРАНЦІЯ: Ліга 1
16:00Гавр - Мец -:-16:00Лілль - Страсбург -:-
16:00Реймс - Монпельє -:-
18:05Брест - Монако -:-
20:00Тулуза - Марсель -:-
22:00ПСЖ - Ліон -:-
АВСТРАЛІЯ: А-Ліга
08:00Сентрал Коуст Марінерс - Аделаїда Юнайтед -:-10:00Перт Глорі - Вестерн Юнайтед -:-
АВСТРАЛІЯ: НПЛ АКТ
06:15Югалі - Монаро Пантерс -:-08:00Гангалін - Канберра Олімпік -:-
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Північний НПУ
07:30Броудмідоу - Мейтленд -:-07:30Чарлстаун Адзуррі - Лембтон Джаффас -:-
АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ
08:00Вуллонгонг Вулвз - ФК Сідней U23 -:-08:00Сідней Вондерерс U23 - Блектаун Сіті -:-
08:00Сідней Олімпік - НВС Спіріт -:-
08:00Сідней Юнайтед - Марконі Сталліонс -:-
09:30АПІА Лейххардт - Рокдейл Ілінден -:-
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Квінсленд
09:15Рочдейл - Брісбен Роар U23 -:-09:30ФК Олімпік - Голд Коуст -:-
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія
08:30Аделаїда Юнайтед U23 - Саут Аделаїда -:-АВСТРАЛІЯ: Northern NSW State League
07:30Wallsend Red Devils - Саут Кардіфф -:-АВСТРАЛІЯ: Queensland Premier League
07:30СВК Тандер - Сент-Джордж Віллавонг -:-АВСТРАЛІЯ: Tasmania Southern Championship
07:00Саут Хобарт U21 - Hobart Utd. -:-АВСТРАЛІЯ: Victoria Premier League
08:00Мельбурн Сіті U21 - Престон Лайонс -:-АВСТРАЛІЯ: A-Ліга (Жінки) - Плей-оф
08:00Ньюкасл Ж - Мельбурн Сіті Ж -:-10:45Сентрал Коуст Марінерс Ж - Сідней Ж -:-
АВСТРІЯ: Бундесліга - Чемпіонська група
15:30ЛАСК - Хартберг -:-18:00Зальцбург - А. Клагенфурт -:-
АВСТРІЯ: 2. Ліга
11:30Грацер АК - Санкт-Пельтен -:-АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр
16:00Вольфсберг (Am) - АСК Фойтсберг -:-16:30АСК Клагенфурт - Форвертс Штайр -:-
АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід
11:30Райхенау - Швац -:-АВСТРІЯ: Зальцбург
17:00ТСУ Брамберг - Пух -:-АВСТРІЯ: Відень
11:30Брігіттенау - Вінербергер -:-АВСТРІЯ: Бундесліга (Жінки)
12:00Фірст Відень Ж - Дорнбірн Ж -:-13:00ФК Бергхайм 2000 Ж - Санкт-Пельтен Ж -:-
13:45Штурм Грац Ж - Вакер Іннсбрук Ж -:-
14:00Кляйнмюнхен Ж - Аустрія Відень Ж -:-
14:30Нойленгбах Ж - Альтах/Фордерланд Ж -:-
АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга
15:30Кяпаз - Сабах Баку -:-18:00Араз - Сабаїл -:-
АЗІЯ: АФК Кубок Азії U23
18:30Йорданія U23 - Індонезія U23 -:-18:30Катар U23 - Австралія U23 -:-
АЛБАНІЯ: Перший дивізіон
16:00Аполонія Фієр - Біліс -:-16:00Вора - Берат -:-
16:00Кастріоті - Буррель -:-
16:00Люшня - Беса Кавая -:-
16:00Фламуртарі - АФ Ельбасані -:-
АНГЛІЯ: Чемпіоншип
14:30Блекберн - Шеффілд Венсдей -:-АНГЛІЯ: Суперліга (Жінки)
14:00Манчестер Юнайтед Ж - Тоттенгем Ж -:-16:00Арсенал Ж - Лестер Ж -:-
16:15Манчестер Сіті Ж - Вест Гем Ж -:-
АНГЛІЯ: Чемпіоншип (Жінки)
14:00Редінг Ж - Дарем Ж -:-16:00Бірмінгем Ж - Шеффілд Юнайтед Ж -:-
16:00Льюїс Ж - Кристал Пелес Ж -:-
16:00Сандерленд Ж - Чарльтон Ж -:-
16:00Саутгемптон Ж - Лондон Сіті Ж -:-
АНГЛІЯ: Національна ліга - Північ (Жінки)
16:00Бернлі Ж - Ліверпуль Федс Ж -:-16:00Вулвергемптон Ж - Ноттінгем Ж -:-
16:00Вулвергемптон Ж - Дербі Ж -:-
16:00Галіфакс Ж - Ньюкасл Юнайтед Ж -:-
16:00Сток Сіті ЛФК Ж - Вест Бромвіч Ж -:-
16:00Файлд Ж - Хаддерсфілд Ж -:-
АНГЛІЯ: Національна ліга - Південь (Жінки)
16:00Біллерікі Ж - Плімут Ж -:-16:00Іпсвіч Ж - Кардіфф Сіті Ледіс Ж -:-
16:00Лондон Біз Ж - Регбі Боро Ж -:-
16:00Оксфорд Юнайтед Ж - Мілтон Кінз Донз Ж -:-
16:00Хештег Ж - Чатем Ж -:-
16:00Челтнем Ж - Портсмут Ж -:-
АНГОЛА: Жирабола
17:00Сан-Сальвадор - Інтер -:-17:00Санта-Ріта - Спортінг де Кабінда -:-
18:00Вільєте - Деспортіво Уїла -:-
АНДОРРА: Прімера
12:00Пенья - Санта Колома -:-14:30Пас-де-ла-Каса - АК Ескальдес -:-
17:00Інтер Клуб Ескальдес - Есперанса -:-
19:30Ордіно - УЕ Санта Колома -:-
АНТИГУА ТА БАРБУДА: Прем'єр-ліга
23:00Олл Сейнтс Ютд - Піготтс Буллетс -:-01:00Гарден Старз - САП -:-
03:00Грінбей Хопперс - Парем -:-
23:00Астон Вілла - Емпайр -:-
АРГЕНТИНА: Кубок Дієго Марадони - Плей-оф
00:30Естудіантес Л.-П. - Барракас Сентраль -:-03:15Годой Крус - Велес Сарсфілд -:-
21:30Рівер Плейт - Бока Хуніорс -:-
АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ
01:00Колон Санта-Фе - Темперлей -:-21:00Арсенал Саранді - Сан-Мартін С.-Х. -:-
21:30Чакаріта Хуніорс - Агропекуаріо -:-
22:00Альдосіві - Нуева Чикаго -:-
22:00Депортіво Мадрин - Чако Фор Евер -:-
22:00Клуб Атлетіко Мітре - Хімнасія Мендоса -:-
22:00Хімнасія і Тіро - Хімнасія Хухуй -:-
23:00Атлетіко Рафаела - Сан-Тельмо -:-
00:00Естудіантес Ріо-Куарто - Депортіво Морон -:-
АРГЕНТИНА: Торнео Федераль
21:30Бібліотека Атенас - Сан-Мартін М. -:-21:30Бока Унідос - Соль де Америка -:-
21:30Дефенсорес Бельграно ВР - Ель-Лінкеньйо -:-
21:30Дуглас Хайг - Індепендьєнте Чівілкой -:-
21:30Кімберлі - Вілья Мітре -:-
21:30Олімпо Баїя-Бланка - Сантамаріна -:-
21:30Сан-Мартін Формоса - Сармьєнто Ресістенсія -:-
21:30Сансіньєна - Депортіво Рінкон -:-
21:30Сарм'єнто де Ла Банда - Хувентуд Антоніана -:-
21:30Сентраль Норте - Крусеро дель Норте -:-
21:30Соль де Майо - Херміналь -:-
21:30Спортіво Бельграно - Хімнасія Е.Р. -:-
21:30Спортіво Естудіантес - Архентіно ММ -:-
21:30Спортіво Лас Парехас - Деф. Пронунсіамьенто -:-
21:30Сьюдад Болівар - Хувентуд УУ -:-
21:30Уракан Лас Ерас - Депортіво Каміонерос -:-
21:30Ферро Хен. Піко - Гутьєррес Мендоса -:-
21:30Чіполетті - Сіркуло Депортіво -:-
АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура
23:05Комунікасьонес - Архентіно де Мерло -:-17:00Вілла Дальміне - Лінієрс -:-
17:00Фенікс - Фландрія -:-
19:00Лос Андес - Колехіалес -:-
21:30Архентіно де Кільмес - Вілья Сан-Карлос -:-
21:30Сакачіспас - Екскурсіоністас -:-
00:15Мідленд - Док Суд -:-
АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура
17:00Ель Порвенір - Пуерто Нуево -:-17:00Клуб Лухан - Лугано -:-
17:00Реал Пілар - КСР Еспаньйол -:-
17:00Хенераль Ламадрід - Мерседес -:-
21:30Депортіво Парагвайо - Вікторіано А. -:-
21:30Ітусаїнго - Сентраль Кордоба -:-
АРГЕНТИНА: Torneo Promocional Amateur - Апертура
17:00Бельграно Сарате - Естрелья Беріссо -:-21:30Евертон Ла-Плата - Атлетіко Пілар -:-
АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Апертура
17:00Расінг Ж - Сосіаль Атлетіко Телевісьйон Ж -:-23:00Перенес.Бельграно Ж - Рівер Плейт Ж -:-
АРУБА: Дивізіон ді Онор - Вибування
23:00Спорт Бойз - Ла Фама -:-АРУБА: Дивізіон ді Онор - Етап переможців
01:30Рівер Плейт - Дакота -:-03:30Естрелья - Депортіво Насьйональ -:-
АФРИКА: Кубок конфедерації КАФ - Плей-оф
19:00Замалек - Дрімс -:-22:00ЮСМ Алжир - Беркан -:-
БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Група вибування
17:00Кортрейк - РВДМ -:-20:15Шарлеруа - Ейпен -:-
БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Чемпіонська група
14:30Серкль Брюгге - Антверпен -:-19:30Рояль Уніон СЖ - Брюгге -:-
БЕЛЬГІЯ: Національний дивізіон 1
16:00Капеллен - Тінен -:-16:00Левен B - Тессендерло -:-
16:00Намюр - Дессель -:-
БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група ACFF
16:00Бенш - ЮР Ла Лувьєр -:-16:00Рояль Уніон СЖ 2 - Гансхорен -:-
16:00Стоке-Варфюзе - Уньйон Рошфортуаз -:-
БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV A
16:00Алст - Нінове -:-16:00Веттерен - Петегем -:-
16:00Зелзате - Олса Бракел -:-
16:00Серкль Брюгге 2 - КРС Харельбеке -:-
БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV В
16:00Дігем - ФК Леббеке -:-16:00Мехелен 2 - Бом -:-
БЕЛЬГІЯ: Перший національний дивізіон (Жінки)
16:00Лувен II W - Монс Ж -:-16:00Ст. Льєж II W - Молдаво Ж -:-
БЕНІН: Ліга 1 - Група вибування
18:00Бюффле дю Боргу - Одіо -:-18:00Етуаль Філант - Авранку Омніспорт -:-
18:00ЖАК - Азіза -:-
18:00Реал Спорт - Пантерес -:-
18:00Тоннер - Бембереке -:-
18:00Уїда - Аджіджа -:-
БІЛОРУСЬ: Вища ліга
14:00Слуцьк - Іслоч Мінськ -:-16:00Динамо М. - Торпедо-БелАЗ -:-
18:00Німан - Вітебськ -:-
БІЛОРУСЬ: Перша ліга
13:00Орша - Нива Довбизно -:-15:00Шахтар Солігорськ 2 - Енергетик-БГУ -:-
16:00Локомотив Гомель - Молодечно -:-
17:00Ліда - Макслайн -:-
БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Жінки)
14:00Вітебськ Ж - Білорусь U19 W -:-16:00ДЮСШ-ПолісДУ Ж - ФК Мінськ Ж -:-
БОЛГАРІЯ: Перша ліга
15:15Лок. Пловдив - ЦСКА 1948 Софія -:-17:45Лок. Софія - Ботев Пловдив -:-
20:15Арда - ЦСКА Софія -:-
БОЛГАРІЯ: Друга ліга
17:00Лудогорець II - Янтра Габрово -:-БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Схід
16:00Кубрат - Доростол -:-16:00Устрем Дончево - Спартак II -:-
БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Захід
17:00Ювентус Малчика - ОФК Левскі -:-БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - ФБіГ
18:00Бановичі - Градачац -:-18:00Єдінство Біхач - Ступчаниця -:-
18:00ТОСК Тешань - Горажде -:-
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - РС
17:30Омарска - Железнічар Баня-Лука -:-БОТСВАНА: Прем'єр-ліга
16:30ФК Тафік - Ніко Юнайтед -:-16:30Холі Гоуст - Масітоака -:-
БРАЗИЛІЯ: Серія А
23:00Перенес.Крісіума - Форталеза -:-00:30Брагантіну - Корінтіанс -:-
00:30Греміу - Куяба -:-
03:00Атлетіку Мінейру - Крузейру -:-
22:00Атлетіко ПР - Інтернасьйонал -:-
22:00Віторія - Баїя -:-
22:00Палмейрас - Фламенгу -:-
00:30Атлетіку Гояніенсе - Сан-Паулу -:-
00:30Ботафогу - Жувентуде -:-
БРАЗИЛІЯ: Серія Б
23:00Амазонас - Спорт Ресіфі -:-00:00Сеара - Гояс -:-
00:00Понте-Прета - Корітіба -:-
БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап
23:00Ремо - Волта-Редонда -:-23:00Томбенсе - Сан-Жозе -:-
01:30СЕР Кашіас - Атлетік Клуб -:-
01:30ФК Іпіранга - КСА -:-
22:30Наутіко - Сан-Бернанду -:-
22:30Фігейренсе - Ферровіаріу -:-
БРАЗИЛІЯ: Акреано - Другий етап
23:00Галвез - СК Умаїта -:-БРАЗИЛІЯ: Сеаренсе 2 - Плей-оф
23:00Ікаса - Карірі ФК -:-БРАЗИЛІЯ: Гаушу 2
01:00ГЕ Глорія - Фредерікенсе -:-17:00Гаучо - Веранополіс -:-
21:00Інтер Санта-Марія - Баже -:-
21:00Крузейру - Еспортіву -:-
21:30Бразіл Фарропілья - Пасу-Фунду -:-
00:30Лажеаденсе - Футвіда -:-
БРАЗИЛІЯ: Мараньєнсе - Плей-оф
16:00Мараньян - Сампайо Корреа -:-БРАЗИЛІЯ: Пауліста A3 - Плей-оф
00:00Вотупорангенсе - Деспортіво -:-16:00ЕК Сан-Бернарду - Греміу Пруденте -:-
БРАЗИЛІЯ: Пауліста А4 - Плей-оф
01:30СКА Бразіл - Франкана -:-БРАЗИЛІЯ: Рондоньєнсе
02:00Уніау Какоаленсе - Жі-Парана -:-22:30Порту Велью - Женус -:-
БРАЗИЛІЯ: Рорайменсе - Другий етап
23:30ГАС - Атлетіку Ріу-Негру -:-01:30ФК Наутіко - Монте Рорайма -:-
БРАЗИЛІЯ: Сул-Матугросенсе - Плей-оф
22:00Операріо - Доурадос -:-БРАЗИЛІЯ: Баяно U20
15:00Жакуйпенсе U20 - Жуазейренсе U20 -:-21:00Віторія-да-Конкіста U20 - Ітабуна U20 -:-
21:00Леоніку U20 - Камасар'єнсе U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе U20
21:00Крісіума U20 - Марсіліо Діас U20 -:-21:00Шапекоенсе СК U20 - Брускі U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Пернамбукано U20 - Перший етап
21:00Америка ПЕ U20 - Ретро U20 -:-БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
16:30Інтернасьйонал Ж - Фламенгу Ж -:-21:00Атлетіку Мінейру Ж - Крузейру Ж -:-
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії A2 (Жінки)
01:00Досе Мел Ж - Сан-Жозе Ж -:-16:00Мінас ІКЕСП Ж - Атлетіко ПР Ж -:-
17:00Міксто Ж - Баїя Ж -:-
21:00ВФ4 Ж - УД Алагоана Ж -:-
22:00Реканту Ж - 3B да Амазонія Ж -:-
22:30Ремо Ж - ДЗК Ж -:-
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ - Апертура
02:00Депортіво Ла-Гуайра - Депортіво Тачіра -:-02:00Інтер Барінас - Монагас -:-
00:30Універсідад Сентраль - Пуерто Кабельйо -:-
ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Пюнік Єреван - Арарат-Вірменія -:-ВІРМЕНІЯ: Перша ліга
15:00Нікарм - Лернаїн Арцах -:-ГАНА: Прем'єр-ліга
18:00Асанте Котоко - Самартекс -:-18:00Бібіані Голд Старз - Адуана -:-
18:00Бофоаква Тано - Бечем Юнайтед -:-
18:00Реал Тамале - Нсоатреман -:-
18:00Харт оф Лайонс - Нейшнс ФК -:-
ГАНА: Перший дивізіон
18:00Берекум Сіті - Бронг-Ахафо -:-18:00Ва Павер - Маана -:-
18:00Дебібі - Течіман Ліберті -:-
18:00Ебусуа - Веномус Вайперс -:-
18:00Елевен Вандерз - Баффур СА -:-
18:00Кофорідуа Юс - Хохо Юнайтед -:-
18:00Майті Роялс - Янг Апостлс -:-
18:00На Год - Віжн -:-
18:00Окваву - Акаці Олл-Старз -:-
18:00Роспак - ПАК Акедемі -:-
18:00Сведру Олл Блекс - Сефві Олл-Старз -:-
18:00Скай - Холі Старз -:-
18:00Соккер Інтелекчуалс - Кінг Файсал -:-
18:00Стилл Белів - АДВСА -:-
18:00Ф'ючер Старз - Нзема Котоко -:-
18:00Хоум Старз - Кінгс Пелес -:-
ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура
00:00Коатепеке - Мунісіпаль -:-00:00Кобан Імперіаль - Гуастатоя -:-
00:00Комунікасьйонес - Ачуапа -:-
00:00Малакатеко - Сакапа -:-
00:00Сінабахуль - Антігуа -:-
00:00Шелаху - Депортіво Мікско -:-
ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура
00:00Маратон - Реал Еспанья -:-02:15Реал Сосьєдад - Віда -:-
04:30Депортіво Хенесіс - Оланчо -:-
ГОНКОНГ: Прем'єр-ліга
10:00Норт Дістрікт - Ресорсес Кепітал -:-10:00ХК U23 - Істерн АА -:-
ГРЕЦІЯ: Суперліга - Група вибування
15:00Пансерраїкос - Яніна -:-ГРЕЦІЯ: Суперліга - Чемпіонська група
17:00Ламія - Панатінаїкос -:-19:30Аріс - AEK -:-
20:30Олімпіакос Пірей - ПАОК -:-
ГРЕЦІЯ: Суперліга 2 - Група вибування
16:00Гіухтас - Панахаїкі -:-16:00Кардіца - ФК Козані -:-
16:00Панатінаїкос B - Егалео -:-
16:00ПАОК B - Кампаніакос -:-
ГРЕЦІЯ: Суперліга 2 - Група підвищення у класі
16:00ПАЕ Ханія - Іонікос -:-17:00Каллітея Афіни - Іліуполі -:-
ГРЕЦІЯ: Дивізіон А (Жінки)
12:00AEK Ж - Ретимніакос Ж -:-12:00Ельпідес Кардіцас Ж - Панатінаїкос Ж -:-
13:30Астерас Тріполі Ж - ОФІ Крит Ж -:-
15:00ПАОК Ж - Атроміту Ж -:-
16:00Лариса Ж - Трикала Ж -:-
16:00Олімпіада Імітту Ж - Волос 2004 Ж -:-
ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі
19:00Гагра - Діла Горі -:-ДАНІЯ: Суперліга - Група вибування
15:00Віборг - Люнгбю -:-15:00Відовре ІФ - Вайле -:-
ДАНІЯ: Суперліга - Чемпіонська група
17:00Копенгаген - Сількеборг -:-19:00Брондбю - Мідтьюлланн -:-
ДАНІЯ: 1-й дивізіон - Група підвищення у класі
16:00Ольборг - Кольдинг -:-ДАНІЯ: 3-й дивізіон - Група вибування
14:00Люсенг - Ванлесе -:-ДАНІЯ: 3-й дивізіон - Чемпіонська група
14:00Ісхей Болдклуб - Хольбек -:-ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки) - Чемпіонська група
14:00КольдингК Ж - Фортуна Х'єррінг Ж -:-16:00Норшелланн Ж - Орхус Ж -:-
ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ
23:00Дельфінес Дель Есте - Мока -:-01:00Сан-Крістобаль - Сібао -:-
17:00Атлантіко - Вега Реал -:-
ДР КОНГО: Ліга 1 - Чемпіонська група
16:00АС Маньєма - Дон Боско -:-16:00Перенес.Мазембе - Дофен Нуар -:-
17:30АС Віта Клуб - Лубумбаші Спорт -:-
ЕСТОНІЯ: Мейстріліга
14:30Курессаре - Нарва -:-17:00Флора - Нимме Калью -:-
ЕСТОНІЯ: Есілііга
12:30Ельва - Табасалу -:-12:30Калев Таллінн U21 - Хар'ю Лаагрі -:-
12:30Пайде Ліннамеесконд U21 - ФК Таллінн -:-
12:30Тарту Велко - Левадія U21 -:-
ЕСТОНІЯ: Мейстріліга (Жінки)
19:00Калев Таллінн Ж - Спортінг Саку Ж -:-ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга
16:00Ефіопія Бунна - Дефенс Форс -:-19:00Ефіопія Нігд Банк - Сідама Бунна -:-
ЄВРОПА: Прем'єр-ліга (Крим)
17:00Гвардія - Кизилташ -:-17:00Спарта-КТ - Алушта-Крим -:-
ЄВРОПА: Кубок Олл-Айленд (Жінки)
18:00Крузейдерс Ж - Тріті Юнайтед Ж -:-18:00Лісберн Ледіс Ж - Пімаунт Ж -:-
21:00Атлон ЖФК Ж - Слайго Роверс Ж -:-
ЄГИПЕТ: Дивізіон 2 А - Група підвищення у класі
16:30Аль-Секка - Танта -:-16:30Ваді Дегла - Аль-Канах -:-
16:30Газль Ель-Махалла - Рая -:-
16:30Проксі - Петроджет -:-
16:30Харас Ель-Ходуд - Ла В'єна -:-
ЗАМБІЯ: Суперліга
16:00Грін Іглз - Кабве -:-16:00ЗЕСКО - Мутондо Старз -:-
16:00Кансанші - Занако -:-
16:00Конкола - МЮЗА -:-
16:00НАПСА Старз - Муфуліра -:-
16:00Прізон Леопардс - Трайдент -:-
16:00ФК Грін Баффалос - Ред Ерроус -:-
ЗІМБАБВЕ: Прем'єр-ліга
16:00Булавайо Чіфс - Сімба Бхора -:-16:00Дайнамос - ТелВан -:-
16:00Маніка - КАПС Юнайтед -:-
16:00Хайлендерс - Чікен Інн -:-
16:00Хванге - Нгезі Платінум -:-
ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга - Група вибування
19:00Хапоель Хадера - МС Ашдод -:-20:15Хапоель Петах-Тіква - Бейтар Єрусалим -:-
ІНДІЯ: І-Ліга 2
13:30Кенкре - СК Бенгалуру -:-13:30СК Гоа - Демпо -:-
ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1
11:00Мадура Юнайтед - ПСМ Макассар -:-15:00Борнео - Арема -:-
15:00ПС Баріто Путера - Персія Джакарта -:-
ІРАК: Stars League
15:45Аль-Мінаа - Кербела -:-18:00Перенес.Аль-Карх - Аль-Зарваа -:-
18:00Перенес.Аль-Кассім - Духок -:-
18:00Перенес.Аль-Талаба - Невроз -:-
18:00Перенес.Багдад - Аль-Худод -:-
18:00Перенес.Захо - Аль-Кува Аль-Джавія -:-
18:00Перенес.Нафт Аль-Басра - Аль-Наджаф -:-
18:15Нафт Міссан - Аль-Кахраба -:-
20:30Ербіль - Аль-Шорта -:-
ІРАН: Про-ліга
16:00Зоб Ахан - Алюмініум Арак -:-16:30Малаван - Сепахан -:-
ІРАН: Дивізіон 1
16:30Аріо Есламшахр - Дамаш Гілан -:-16:30Хейбар Хоррамабад - Дар'я Бабол -:-
16:45Мес Соонгоун - Нафт М.І.С. -:-
17:00Мес Шахр Бабак - Хушех Талай -:-
17:15Чадормалу - Нафт Ганчсаран -:-
17:30Парс Джанубі Джам - Сайпа -:-
17:30Шахін Бандар Амері - Астара -:-
17:30Шахре Раз - Мес Керман -:-
17:45Естеглаль Моласані - Фаджр Сепасі -:-
ІСЛАНДІЯ: Беста-дейлд карла
17:00КА Акурейрі - Вестрі -:-20:00Акранес - Філкір -:-
22:15Вікінгур Рейк'явік - Брейдаблік -:-
ІСЛАНДІЯ: Беста дейлд (Жінки)
18:00Валюр Ж - Тор/Ка Ж -:-19:00Тіндастолл Ж - Хапнарфйордур Ж -:-
ІСЛАНДІЯ: Кубок Ісландії (Жінки)
17:00Волсунгур Ж - Ф'ярдаб/Хоттур/Лейкнір Ж -:-17:00Н'ярдвік Ж - ІХ Хапнарфйордур Ж -:-
18:00Аугнаблік Ж - Фрам Ж -:-
18:00Смарі Ж - Гріндавік Ж -:-
19:00Сіндрі Ж - Фйолнір Ж -:-
ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2
15:00Еспаньйол - ФК Андорра -:-17:15Ейбар - Алькоркон -:-
17:15Ельденсе - Альбасете -:-
19:30Мірандес - Бургос -:-
ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1
13:00Хімнастік - Сельта Віго B -:-17:00Барселона B - Луго -:-
19:00Арентейро - Понферрадіна -:-
19:00Р. Уньйон - Уніоністас де Саламанка -:-
21:00СД Логроньєс - Осасуна B -:-
ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2
13:00Гранада B - Сан-Фернандо -:-13:00Малага - Мурсія -:-
13:00Мелілья - Меріда -:-
13:00Сеута - Балеарес -:-
13:00УД Ібіса - Атлетіко B -:-
19:00Лінарес - Кастельйон -:-
21:00Інтерсіті - Кордоба -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 1
13:00Кайон - Торрелавега -:-13:00Райо Кантабрія - Арандіна -:-
18:00Гіхуело - Расінг Клуб Вільяльбес -:-
18:00Лангрео - Вальядолід Промесас -:-
18:00Понтеведра - Оуренсе -:-
19:00Маріно де Луанко - Самора -:-
19:00Реал Авілес - Ковадонга -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 2
13:00Аренас Клуб - Сарагоса B -:-13:00Бреа - Утебо -:-
18:00Герніка Клуб - Логроньєс -:-
18:00Калаорра - Егуес -:-
18:00Нахара - Барбастро -:-
18:00Туделано - Ісарра -:-
19:00Баракальдо - Алавес B -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 3
13:00Еркулес - Пенья Депортіна -:-13:00КЕ Еуропа - Бадалона Футур -:-
13:00Пенья Індепендент - Еспаньйол B -:-
18:00Серданьола - Льєйда -:-
19:00Сант-Андреу - Торрент -:-
19:00Террасса - Сагунтіно -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 4
12:00Антоньяно - КД Естепона -:-12:30Бетіс B - Агілас -:-
12:30Ла-Уньйон - Сьюдад Реал -:-
13:00Велес - Севілья B -:-
13:00Картахена B - Кадіс B -:-
13:00УКАМ Мурсія - Сан-Роке -:-
18:00Ель Пало - Расінг Картахена ММ -:-
19:00Єклано - Марбелья -:-
19:00Оріуела - Ліненсе -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 5
13:00Сан-Себастьян Реєс - Менсахеро -:-13:00Уньйон Адарве - Хетафе B -:-
13:00Урсарія - Нумансія -:-
13:30Монтіхо - Бадахос -:-
14:00Сан-Фернандо - Навалькарнеро -:-
18:00Талавера - Ільєскас -:-
18:30Касереньйо - Атлетіко Пасо -:-
19:00Хімнастіка Сеговіана - Лієрененсе -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 1
13:00Вівейро - Естраденсе -:-13:15Атлетіко Артейшо - Сільва СД -:-
18:00Арсуа - Пайосако -:-
19:00Алондрас - Сарріана -:-
19:00Оренсе - СК Ароса -:-
19:00Сомосас - Бетансос -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 2
13:00Леальтад - Уньйон Клуб Сеарес -:-13:00Лененсе - Льянера -:-
13:00Реал Тітаніко - Барсія -:-
13:00Спортінг Х. B - Льянес -:-
13:00Хіхон Індустріаль - Прав'яно -:-
18:00Басіко Уррака - Авілес Стедіум -:-
18:30КД Колунга - Л'ентрегу -:-
18:30Туілья - Луарка -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 3
13:00Гуарнісо - Сіете Вільяс -:-17:30Веларде - КД Коліндрес -:-
18:00Картес - Торіна -:-
18:00Кастро - Бесана -:-
18:00Тропесон - Віменор -:-
19:00Наваль Рейноса - Ларедо -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 4
14:00Аньйорга - Урдуліс -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 5
12:45Грама - Побла Мафумет -:-13:00Кастельдафелс - Вільяфранка -:-
13:00Мольєрусса - Жирона B -:-
13:00Прат - Реус ФКР -:-
13:00Сан-Крістобаль КП - Паралада -:-
13:30Л'Успіталет - Л'Ескала -:-
17:30Олот - УЕ Тона -:-
18:30Бадалона - Монтаньєса -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 6
18:00Сілья - Онтіньєнт 1931 -:-18:30Асеро - Леванте B -:-
18:30Сонеха - Аценета -:-
19:00Патакона - Вільярреал C -:-
19:00Райо Ібенсе - Ілісітано -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 7
12:30АД Торрехон - Алькоркон B -:-12:30Кольядо Вільяльба - Трес Кантос -:-
12:30Леганес B - Посуело-де-Аларкон -:-
12:30Парла - Мостолес -:-
12:30Тріваль Вальдерас - Вільянуева -:-
13:00Колонія Москардо - Райо Вальєкано B -:-
13:00Лос Росас - Канільяс -:-
13:00РСД Алькала - Реал Мадрид C -:-
19:00Галапагар - Паракуельйос -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 8
18:00Атлетіко Тордесільяс - Саламанка -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 9
13:00Альмерія B - Хаен -:-13:00КП Альмерія - КД Торреперохіль -:-
13:00Хувентуд Торремолінос - Уетор-Вера -:-
14:00Манча - Атлетіко Мелілья -:-
19:00Марасена - Аренас Армілья -:-
19:00Рінкон - Малага B -:-
19:00Торредонхімено - Мотріль -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 10
12:30КД Херена - Севілья C -:-13:00ФК Корія - КД Херес -:-
18:00Пособланко - КД Утрера -:-
19:00Аямонте - Кордоба B -:-
19:00Херес Депортіво - Кабесенсе -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11
13:00Мальорка B - Побленсе -:-13:30Портмані - Констансія -:-
17:00Алькудія - Меркадаль -:-
18:00Алайор - Кольєренсе -:-
18:00Соллер - Інтер Манакор -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12
13:00Тенеріфе B - КД Бусанада -:-14:00Атлетіко Вікторія - Тамарасейте -:-
14:00Гран Тарахаль - Терор -:-
14:00Лас-Пальмас B - Арукас -:-
14:30Лансароте - Маріно -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 13
12:30Моліненсе - Депортіво Мінера -:-13:00Плюс Ультра - Сьюдад Сьєса -:-
17:00УКАМ Мурсія B - Монтекасільяс -:-
18:00Сьюдад де Мурсія - Бальсікас Атлетіко -:-
18:30КД Альгар - Е.Г. Ель Пальмар -:-
19:00Каравака - Расінг Мурсія -:-
19:00Лорка Депортіва - Пульпілено -:-
19:00Мулено - Реал Мурсія B -:-
19:30Бульєнсе - Алькантарілья -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 14
12:30Каламонте - Фуенте де Кантос -:-13:30Монтеермосо - Морало -:-
13:30Пуеблонуево - Олівенса -:-
13:30Трухільйо - Діокесано -:-
19:00Вальвердено - Асуага -:-
19:00КД Корія - Дон Беніто -:-
19:00Хараїс - Каструера -:-
19:00Херес - Арройо -:-
20:00Дон-Альваро - Віллафранка -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 15
17:30КД Кантолагуа - Алесвес -:-18:00Лагунак - Бурладес -:-
18:00Сірбонеро - Беті Коскор -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 16
13:00Расінг Ріоха - Касаларрейна -:-17:30Ангіано - Логроньєс B -:-
18:00Альфаро - Ойонеса -:-
18:00Тедеон - КДФК Сальсада -:-
18:30Арнедо - ККД Альберіте -:-
19:00Аро Депортіво - Комільяс -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 17
18:00Атлетіко Монсон - Каспе -:-18:00Ільюека - Борха -:-
18:00Каріньєна - Куарте -:-
18:00Фуентес - Епіла -:-
18:30Ехеа - Бінефар -:-
18:30Тамаріте - Фрага -:-
18:30Утрільяс - Каламоча -:-
19:00Альмудевар - Бельчіте 97 -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 18
13:00Сокуельямос - Марчамало -:-18:00Вільярробледо - Вільяканьяс -:-
18:00Торріхос - Конкенсе -:-
19:00Кінтанар - Касалегас -:-
19:00Ла Солана - Альбасете B -:-
19:00Пуертольяно - Сан-Клементе -:-
19:00Томельйосо - Уракан де Баласоте -:-
ІСПАНІЯ: Ліга Ф (Жінки)
13:00Атлетіко Мадрид Ж - Бетіс Ж -:-15:00Вільярреал Ж - Севілья Ж -:-
17:00Валенсія Ж - Реал Сосьєдад Ж -:-
ІСПАНІЯ: Прімера Федерасьйон (Жінки)
13:00Мадрид КФФ B W - Альбасете Ж -:-13:00СЕ АЕМ Ж - Атлетік Більбао B W -:-
17:00Алавес Ж - КЕ Еуропа Ж -:-
17:00Атлетіко B W - Алама Ж -:-
17:00Барселона B W - Еспаньйол Ж -:-
17:00Депортиво Ж - Касереньйо Ж -:-
17:00Осасуна Ж - ДУКС Логроньйо Ж -:-
ІТАЛІЯ: Серія С - Група В
17:30Луккезе - Каррарезе -:-17:30Перуджа - Ареццо -:-
17:30Пескара - Анкона -:-
17:30Понтедера - Ольбія -:-
17:30Реканатезе - Губбіо -:-
17:30Ріміні - Ентелла -:-
17:30Сестрі Леванте - Вис Пезаро -:-
17:30СПАЛ - АСД Пінето Кальчо -:-
17:30Торрес - Чезена -:-
17:30Ювентус U23 - Фермана -:-
ІТАЛІЯ: Серія С - Група С
21:00Беневенто - Латіна -:-21:00Віртус Франкавілла - Юве Стабія -:-
21:00Джульяно - Касертана -:-
21:00Кротоне - Монополі -:-
21:00Мессіна - Потенца -:-
21:00Пічерно - Бріндізі -:-
21:00Сорренто - Катанія -:-
21:00Таранто - Авелліно -:-
21:00Турріс - Монтерозі ФК -:-
21:00Фоджа - Аудаче Черіньйола -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група А
16:00Альчоне Мілано - Боргозезія -:-16:00Бра - Вадо -:-
16:00Вогерезе - Альбенга -:-
16:00Гоццано - Тічіно -:-
16:00Дертона - Феццанезе -:-
16:00К'єрі - Санремезе -:-
16:00Кізола - Чітта ді Варезе -:-
16:00Лаваньєзе - Асті -:-
16:00ПДОА - Альба -:-
16:00Пінероло - Лігорна -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група В
16:00Варезіна - Понте Сан-П'єтро -:-16:00Вілла Валле - Леньяно -:-
16:00Караваджо - Арконатезе -:-
16:00Кастелланцезе - П'яченца -:-
16:00Клівенсе - Брусапорто -:-
16:00Реал Калепіна - Кальдьєро Терме -:-
16:00Трітіум - Дезенцано Кальвіна -:-
16:00УСД Казатезе - Клуб Мілано -:-
16:00Фольгоре Каратезе - Палаццоло -:-
16:00Чізерано-Бергамо - Крема -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група С
16:00Больцано - Адрієзе -:-16:00Брену - Монтебеллуна -:-
16:00Есте - Доломіті-Беллунезі -:-
16:00Кастеньято - Монтеккьо-Маджоре -:-
16:00К'ярлінс Мудзане - Бассано -:-
16:00Местре - Морі -:-
16:00Портогруаро - Камподарсего -:-
16:00Тревізо - Кйонс -:-
16:00Уніон Клодьєнсе - Лупаренсе -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група D
16:00АК Карпі - Форлі -:-16:00Альянезе Кальчо - Прогрессо -:-
16:00Віктор Сан-Марино - Імолезе -:-
16:00Кортічелла - Сан-Донніно -:-
16:00Лентіджоне - Прато -:-
16:00Меццолара - Саммаурезе -:-
16:00Равенна - Чертальдо -:-
16:00Санджуліано Сіті - Фанфулла -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група Е
16:00Гівіццано Борго - Серавецца Поцці -:-16:00Ліворно - Санджованнезе -:-
16:00Мобільєрі Понсакко - Фоллоніка Гаворрано -:-
16:00Монтеваркі - Орв'єтана -:-
16:00Поджібонсі - Ченая -:-
16:00П'янезе - Віві Альтовере -:-
16:00Реал Форте Кверчета - Тау -:-
16:00Сан-Донато Таварнелле - Гроссето -:-
16:00Трестіна - Фільїне -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група F
16:00Атлетіко Асколі - Самбенедеттезе -:-16:00ВІЗ - Вастоджирарді -:-
16:00Кампобассо - СН Нотареско -:-
16:00Л'Аквіла - Юнайтед Річчоне -:-
16:00Матезе - Термолі -:-
16:00Реал Монтеротондо - Кальчо К'єті -:-
16:00Рома Сіті - Фоссомброне -:-
16:00Сора - Фано -:-
16:00Тіволі Кальчо - Авеццано -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група G
16:00Будоні - Бореале -:-16:00Гладіатор - Атлетіко Урі -:-
16:00Ночеріна - Латте Дольче -:-
16:00Нуова Флорида - Анціо Кальчо -:-
16:00Остія Маре - Романа -:-
16:00Саррабус Ольястра - Сан-Марцано -:-
16:00Трастевере Кальчо - Іскія -:-
16:00Фламінія - Кассіно -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група H
16:00АКД Нардо - Ротонда -:-16:00Альтамура - Галліполі -:-
16:00Ангрі - Паганезе -:-
16:00Гравіна - Бітонто -:-
16:00Казарано - Матера -:-
16:00Мартіна Кальчо - Барлетта -:-
16:00Пальмезе 1914 - Джельбісон -:-
16:00Фіделіс Андрія - Манфредонія -:-
16:00Чітта ді Фазано - Санта-Марія Чіленто -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група І
16:00Акрагас - Сан-Лука -:-16:00Вібонезе - Сіракуза -:-
16:00Канікатті - АС Ачіреале -:-
16:00Кастровілларі - Портічі 1906 -:-
16:00Локрі 1909 - Реджо Калабрія -:-
16:00Рагуза - Нуова Джоєзе -:-
16:00Санкатальдезе - Іджеа Віртус -:-
ІТАЛІЯ: Прімавера 1
12:00Монца U19 - Лаціо U19 -:-14:00Торіно U19 - Фрозіноне U19 -:-
16:00Емполі U19 - Верона U19 -:-
ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки) - Група вибування
13:30Сампдорія Ж - Мілан Ж -:-16:00Наполі Ж - Помільяно Ж -:-
ІТАЛІЯ: Serie B Women
16:00Ареццо Ж - Брешія Ж -:-16:00Верона Ж - РЕС Рома Ж -:-
16:00Лаціо Ж - Таваньякко Ж -:-
16:00Павія Ж - Сан-Марино Академі Ж -:-
16:00Парма Ж - Равенна Ж -:-
16:00Тернана Ж - Дженоа Ж -:-
16:00Фрідом Ж - Болонья Ж -:-
16:00Чезена Ж - К'єво Верона Ж -:-
КАЗАХСТАН: Прем'єр-ліга
14:30ФК Астана - Тобол -:-17:00Жетису Талдикорган - Шахтар Караганда -:-
КАМБОДЖА: CPL
11:45Ангкор Тайгер - НагаВорлд -:-11:45Прей Венг - Вісакха -:-
14:00Тіффі Армі - Дангкор -:-
КАМЕРУН: Елітний дивізіон - Група вибування
17:00Лез Астр - Фову Баам -:-17:00УМС де Лум - Юніон Дуала -:-
17:00ФК Бамбутос - АПЕЖЕС Академі -:-
17:00Фов Азур Еліт - Егль Рояль -:-
17:00Фортуна Мфу - Баменда -:-
КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади
23:00Йорк - Фордж -:-КЕНІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Гор Махіа - Леопардс -:-15:00Муранг'а - Мухороні Юс -:-
15:00Улінзі Старз - Таскер -:-
КЕНІЯ: Суперліга
13:00Матхаре Юнайтед - Кісуму Олл-Старз -:-13:00Мулембе Юнайтед - Дімба Петріотс -:-
15:00Момбаса Старз - Сілібвет -:-
15:00МЧФ - Віхіга -:-
15:00Рейнбоу - Найробі Юнайтед -:-
КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга
15:00Киргизалтин - Нефтчі Кочкор-Ата -:-КИТАЙ: Суперліга
14:00Хенань Соншань Лонмен - Ціндао Хайню -:-14:35Мейчжоу Хакка - Шанхай Порт -:-
15:00Бейцзин Гоань - Ціндао Вест Коуст -:-
КИТАЙ: Перша ліга
10:30Далянь Їнбо - Яньбянь Лондін -:-10:30Фошань Наньші - Чунцин Тонлянлон -:-
14:30Гуанчжоу ФК - Усі Угу -:-
14:30Нанкін Сіті - Сучжоу Донву -:-
КИТАЙ: Кубок ФА
09:30Фучжоу Чанле Цзінантуй - Хунань Сянтао -:-09:30Ціндао Еліт - Хубей Істар -:-
10:00Шанхай Шеньшуй - Хайку Мінчен -:-
10:30Цюйцзін - Гуансі Хенчень -:-
КИТАЙ: Суперліга (Жінки)
10:00Чанчунь Дачжон Чжуоє Ж - Йончуань Чашань Ж -:-10:00Чжецзян Ж - Дзінсу Сунін Ж -:-
10:00Шааньсі Чаньгань Ж - Хайнань Цьончжон Ж -:-
КІПР: Чемпіонат Кіпру - Чемпіонська група
17:00Пафос - Анортосіс -:-19:00АЕК Ларнака - Омонія -:-
19:30АПОЕЛ - Аріс -:-
КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура
00:00Перейра - Мільйонаріос -:-02:10Хуніор - Онсе Кальдас -:-
04:30Петролера - Ягуарес де Кордоба -:-
22:00Санта-Фе - Америка де Калі -:-
00:10Деп. Калі - Енвігадо -:-
КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура
23:00Леонес - Картахена -:-23:30Атлетіко ФК - Кіндіо -:-
23:30Уїла - Барранкілья -:-
23:30Реал Сантандер - Бока Хуніорс К. -:-
КОЛУМБІЯ: Ліга (Жінки)
23:30Деп. Калі Ж - Індеп. Санта-Фе Ж -:-02:00Мільйонаріос Ж - Кукута Ж -:-
02:30Депортіво Перейра Ж - Льянерос Ж -:-
00:00Петролера Ж - Америка Калі Ж -:-
КОСОВО: Суперліга
16:00Малішева - Приштина -:-16:00ФК Ллапі - Фуше Косова -:-
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
01:00Селедон - Гресія -:-05:00Алахуеленсе - Сапрісса -:-
00:00Гуанакастека - Ередіано -:-
КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура - плей-оф
23:00АД Сарчі - КС Уругвай -:-23:00Кепос Камбуте - Санта-Ана -:-
23:00Лимон Блек Стар - АДР Хікараль -:-
КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1
18:30АСІ д'Абенгуру - СО Арме -:-18:30Буаке - СОЛ -:-
18:30Корого - Стад д'Абіджан -:-
21:00АСЕК Мімосас - Спортінг Ганьйоа -:-
ЛАТВІЯ: Virsliga
14:00Метта/ЛУ - ФК Рига -:-16:00Ауда - Тукумс 2000 -:-
ЛАТВІЯ: 1. Ліга
17:30ФК Вентспілс - Валмієра 2 -:-18:00РФС 2 - ФК Смілтене -:-
ЛАТВІЯ: 1. Liga Women
19:00Метта/ЛУ Ж - Ризька ФШ Ж -:-ЛЕСОТО: Прем'єр-ліга
16:00Лінаре - Матлама -:-ЛИТВА: А Ліга
13:00ФК Паневежис - Трансінвест -:-15:00Гегельманн - Банга -:-
18:25Жальгіріс - Джюгас Телшяй -:-
ЛІВАН: Прем'єр-ліга - Етап невдах
16:00Тадамон - Аль-Сахель -:-ЛІВАН: Lebanese Cup
16:00Аль-Ансар - Неджмех СК -:-ЛІВІЯ: Прем'єр-ліга
17:00Аль-Таавун - Аль-Ахдар -:-17:00Аль-Хіляль Бенгазі - Аль-Тахадді -:-
ЛЮКСЕМБУРГ: Лга БГЛ
17:00Кер'єнг - Вікторія Роспорт -:-17:00Расінг Люксембург - Вільц -:-
17:00УНА Штрассен - Фола -:-
17:00Ф91 Дюделанж - Шиффланж -:-
МАКАО: Еліт-ліга
13:00Чао Пак Чей - Хан Сай -:-15:00Так Чун Ка І - Спортінг Макау -:-
МАЛАВІ: Суперліга
15:30Бака Сіті - МАФКО -:-15:30Дедза Дайнамос - Сілвер Страйкерс -:-
15:30Камузу Барракс - ФОМО -:-
15:30Майті Вондерерс - Крек Спортінг -:-
МАЛІ: Прем'єр-дивізіон
19:30АС Поліс - Джоліба -:-19:30Стад Мальєн - Кіта -:-
21:30Корофіна - Бінга -:-
МАЛЬТА: Прем'єр-ліга
12:00Сайренс - Гуджа -:-15:00Моста - Хіберніанс -:-
17:15Валлетта - Бальцан -:-
МАЛЬТА: Челлендж-ліга - Група вибування
15:00Зейтун - Свікі -:-17:30Лука - Сент-Ендрюс -:-
17:30Мсіда - Фгура -:-
МАЛЬТА: Челлендж-ліга - Група підвищення у класі
15:00Зуррік - Заббар -:-МАРОККО: Ботола Про
23:00Відад - Хассанія Агадір -:-19:00Перенес.Беркан - Могреб Тетуан -:-
19:00Юньйон Туарга - ЖСС -:-
21:00ФАР Рабат - Магриб Фес -:-
23:00Ренесанс Земамра - Раджа Касабланка -:-
МАРОККО: Ботола 2
21:00Діфаа Ель-Джадіді - Іттіфак Марракеш -:-21:00Кавкаб Марракеш - Женесс Массіра -:-
21:00Раджа Бені Меллаль - Дшейра -:-
21:00ЮСМ Ужда - Мекнес -:-
МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура
02:00Клуб Леон - Монтеррей -:-04:05Сантос Лагуна - Пачука -:-
04:05УАНЛ Тігрес - Некакса -:-
04:05Чівас Гвадалахара - Керетаро -:-
06:10УНАМ Пумас - Клуб Америка -:-
МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Clausura - Play In
23:00Атлетіко Ла-Пас - Алебріхес де Оахака -:-МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А
01:00Інтер Керетаро - Ребосерос де Ла П'єдад -:-01:00Піонерос - Сан-Хуан-де-Арагон -:-
02:00Агуакатерос Перібан - Порто Палмейрас -:-
02:00Ірапуато - Ескорпіонес -:-
02:00Канамі - Тампіко Мадеро -:-
06:00Лос Кабос - Мексікалі -:-
20:00Салтільйо - Трітонес Вальярта -:-
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В
01:00Сьєрвос - Пачука 2 -:-01:00Уруапан - Ураканес Іскальї -:-
03:00Аєнсе - Каха Облатос -:-
МЕКСИКА: Ліга MX U23 - Клаусура
18:00Крус Асуль U23 - Атлас U23 -:-20:00Сантос Лагуна U23 - Пачука U23 -:-
МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура
21:00Пуебла Ж - Хуарес Ж -:-МОЗАМБІК: Мокамбола
16:00Кошта ду Сол - Блек Буллс -:-16:00Текстафрика - УД Сонго -:-
16:00Ферроваріу Лішінга - Ферровіаріу -:-
16:00Ферровіаріу Нампула - Ферровіаріу Бейра -:-
МОЛДОВА: Суперліга - Чемпіонська група
15:00Шериф - Буюкань -:-18:00Зімбру Кишинів - Мілсамі -:-
МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга
11:15Фелконс - Хоромхон -:-14:15Улан-Батор - Дерен -:-
НАМІБІЯ: МТС Прем'єршип
15:00Жуліньйо Спортінг - Блю Вотерс -:-15:00Ішоке - Лайф Файтерс -:-
15:00Окакарара - Окаханджа -:-
15:00Онгос - Африкан Старз -:-
15:00УНАМ - Майті Ганнерс -:-
15:00Янг Африканс - Орландо Пайретс -:-
15:00Янг Бразіліанс - Тайгерс -:-
17:30Хомас Нампол - Сівікс -:-
НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга
18:00Кано - Гомбе -:-18:00Каціна Юнайтед - Спортінг Лагос -:-
18:00Лобі - Бендел -:-
18:00Найджер Торнадос - Дома Юнайтед -:-
18:00Плато - Ремо Старз -:-
18:00Ріверс Юнайтед ФК - Енугу -:-
18:00Саншайн Старз - Еньїмба -:-
НІДЕРЛАНДИ: Тведе Дивізі
15:00АДО 20 Хемскерк - Йонг Алмере Сіті -:-НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі
15:00АВК - УНА -:-15:00Бароні - Блаув Гел -:-
15:00Осс - Росмален -:-
15:00ТОГБ - ХФ & КФ Квік -:-
НІДЕРЛАНДИ: Кубок Нідерландів
19:00Феєнорд - Неймеген -:-НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)
13:15Ден Гааг Ж - Феєнорд Ж -:-13:15Ексельсіор Ж - Сіттард Ж -:-
13:15Утрехт Ж - Твенте Ж -:-
НІКАРАГУА: Прімера - Клаусура
01:00Масачапа - Ферретті -:-03:00Спорт Себако - Матагальпа -:-
04:00Окоталь - Халапа -:-
НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга
14:30Ганза Росток - Магдебург -:-14:30Ганновер - Санкт-Паулі -:-
14:30Карлсруе - Герта Берлін -:-
НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга
14:30Мангейм - РВ Ессен -:-17:30Пройссен Мюнстер - Фрайбург II -:-
20:30Ульм - Регенсбург -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ
13:00Ганновер II - Ольденбург -:-14:00Аймбюттелер - Гольштайн Кіль II -:-
15:00Санкт-Паулі II - Дрохтерзен / Ассель -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід
14:00Бабельсберг - Енергі Коттбус -:-14:00Герта Берлін II - ФК Хемніцер -:-
14:00Єна - Берлінер АК 07 -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід
15:00ФСФ Франкфурт - Штутг. Кіккерс -:-15:00ШОТТ Майнц - Айнтрахт Франкфурт II -:-
15:00Штутгарт II - Штайнбах Гайгер -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ
13:00Маккабі Берлін - Нойштреліц -:-14:30Тасманія Берлін - Мальсдорф -:-
15:00Фюрстенвальде - Спарта Л. -:-
15:00Целендорф - Штакен -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь
15:00Галле - Арнштадт -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн
15:00Айхеде - Інтер Тюркспор Кіль -:-17:30Любек II - Ноймюнстер -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург
11:45ГЕБК Гамбург - ЕТСФ Гамбург -:-15:00Буххольц 08 - Альстербрюдер -:-
15:00Ругенберген - Торнеш -:-
15:00Хальстенбек-Реллінген - Ніндорфер -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен
12:00Гестемюнде - Комет Арстен -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія
11:15Ольденбург - Дельменхорст -:-16:00Лупо-Мартіні Вольфсбург - Берзенбрюк -:-
16:00Хеслінгер - Боруссія Хільдесхайм -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален
15:00Бофінгхаузен - Гіфенбек -:-16:00Айнтрахт Райне - Фреден -:-
16:00Вестфалія Рюнерн - Брюннінггаузен -:-
16:00Кларгольц - АСК 09 Дортмунд -:-
16:00Лотте - Зіген -:-
16:00Тюркспор Дортмунд - Фіннентроп/Баменоль -:-
16:30Еннепеталь - Ваттеншайд -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен
16:00Гунфельдер - Ганауер СК -:-16:00Еддерсгайм - Фернвальд -:-
16:00Штайнбах - Баварія Альценау -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар
14:30Вормс - Айнтрахт Т. -:-15:00Космос Кобленц - Пірмазенс -:-
16:00Вальдальгесхайм - Діффлен -:-
16:00Кайзерслаутерн II - Карбах -:-
16:30Квіршід - Дуденгофен -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь
14:00Гархінг - Ландсберг -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг
15:00Гросашпах - Мангейм -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Середній Рейн
16:00Бергіш Гладбах - Хеннеф -:-16:00Зігбургер - Айнтрахт Гокеппель -:-
16:00Порц - Хюрт -:-
16:15Фрехен - Боннер -:-
16:15Шафгаузен - Фрайальденхофен -:-
16:30Фіхтталь - Кенігсдорф -:-
16:30Фортуна Кельн II - Германія Теферен -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн
16:00Германія Ратінген - Баумберг -:-16:00Зонсбек - Гамборн -:-
16:00Фрінтроп - Хомберг -:-
16:00Хільден - ТФД Фельберт -:-
16:00Шварц-Вайс Ессен - Будеріх -:-
16:30Мюльгайм - Шоннебек -:-
17:00Меербуш - Юрдінген -:-
НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Північ
12:00Дрезден U19 - Оснабрюк U19 -:-14:30Брауншвейг U19 - Ганновер U19 -:-
15:00Уніон Берлін U19 - Гамбург U19 -:-
НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Південь
11:30Гайденгайм U19 - Майнц U19 -:-12:00Баварія U19 - Інгольштадт U19 -:-
НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Захід
12:00Білефельд U19 - Падерборн U19 -:-12:00Бохум U19 - Фортуна Д. U19 -:-
12:00Вупперталер U19 - Леверкузен U19 -:-
НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)
15:00Кельн Ж - Фрайбург Ж -:-19:30Дуйсбург Ж - Вольфсбург Ж -:-
НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга (Жінки)
12:00Айнтрахт Франкфурт II W - Боруссія М. Ж -:-12:00Баварія Мюнхен II W - Меппен Ж -:-
12:00Гоффенгайм II W - Потсдам Ж -:-
12:00Гютерсло Ж - Інгольштадт Ж -:-
15:00Вайнберг Ж - Андернах Ж -:-
15:00Гамбург Ж - Вольфсбург II W -:-
15:00Занд Ж - Єна Ж -:-
НОРВЕГІЯ: Елітсеріен
15:30Хам-Кам - Стремсгодсет -:-18:00Бранн - Одд -:-
18:00Вікінг - Фредрікстад -:-
18:00Крістіансунн - Тромсе -:-
18:00Саннефйорд - Ліллестрем -:-
18:00Сарпсборг 08 - КФУМ Осло -:-
18:00Хаугесунн - Русенборг -:-
20:15Буде/Глімт - Молде -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1
16:00Єрв - Хедд -:-НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2
15:00Стреммен - Волеренга 2 -:-15:45Алта - Улл/Кіса -:-
16:00Ейдсвольд - Юнкерен -:-
17:30Гроруд - Тромсдален -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1
16:00Асане 2 - Ус ТФ -:-НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2
16:00Саннес Ульф 2 - Старт 2 -:-НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3
18:00Оссіден - Мйондален 2 -:-НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4
14:00Русенборг 2 - Ліллестрем 2 -:-14:30Стремсгодсет 2 - Сурнадал -:-
16:00Мельхус - Стабек 2 -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5
15:30Трефф - Леренског -:-16:00Олесунн 2 - Г'єллеросен -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 6
14:00Елверум - Флея -:-16:30Ульфстінн - Конгсвінгер 2 -:-
16:30Харстад - Буде/Глімт 2 -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)
14:00КІЛ/Хемне Ж - Авалдснес Ж -:-16:00Одд Ж - Евреволл Хосле Ж -:-
16:00Тромсе Ж - Олесунн Ж -:-
ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ
17:00Аль-Батаех - Аль-Наср -:-17:00Хорфаккан - Бані Яс -:-
19:30Аль-Ахлі Дубай - Іттіхад Кальба -:-
19:30Аль-Шарджа - Аль-Джазіра -:-
ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1
16:55Аль-Джазіра Хамра - Аль-Таїд -:-16:55Дібба - Аль-Фуджейра -:-
17:00Аль-Арабі - Аль-Рамс -:-
17:00Аль-Хамрія - Дібба Аль-Фуджейра -:-
ПАНАМА: ЛПФ - Апертура
00:00Еррера - Сан-Франциско -:-04:30Пласа Амадор - Тауро -:-
04:30УД Універсітаріо - Верагуас -:-
00:00Арабе Унідо - Альянса -:-
ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура
00:30Амельяно - Хенераль Кабальєро -:-03:00Лібертад Асунсьйон - Спортіво Трініденсе -:-
00:30Такуарі - Гуарані -:-
ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон
16:30Індепендьєнте - 12 де Хуніо -:-16:30Фернандо де ла Мора - Енкарнасьйон -:-
ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура
23:30АДТ Тарма - Сесар Вальєхо -:-23:30Карлос Маннуччі - Кахамарка -:-
19:00Спортінг Кристал - Куско -:-
22:30Грау - ФБК Мельгар -:-
ПЕРУ: Ліга 2
23:00Перенес.АД Кантолао - Бінасьйональ -:-23:00Перенес.Депортіво Коопсоль - Сантос -:-
23:00Перенес.Комерсіантес - Депортіво Мунісіпаль -:-
23:00Перенес.Мокегуа - Універсідад Сан-Мартін -:-
23:00Перенес.Пірата - АДА Хаен -:-
23:00Перенес.Сан-Маркос - Карлос Стейн -:-
23:00Перенес.Уніон Уараль - Хуан Ауріч -:-
23:00Перенес.Хуан Пабло II - Альянса Уануко -:-
21:00Альянса Уануко - Льякуабамба -:-
ПЕРУ: Ліга (Жінки)
23:00Кільяс Ж - Депортіво Мунісіпаль Ж -:-18:30Універсітаріо Ж - АД Кантолао Ж -:-
23:00Спортінг Кристал Ж - Б'яво Ж -:-
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U20 (Жінки)
00:00Венесуела U20 W - Чилі U20 W -:-02:30Бразилія U20 W - Колумбія U20 W -:-
ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга
16:00Полокване Сіті - Кейптаун Сіті -:-16:00Річардс Бей - Кайзер Чіфс -:-
18:30ТС Гелаксі - Стелленбош -:-
ПІВДЕННА АФРИКА: Мотсепе Фаундейшн Чемпіоншип
16:00Орбіт Коледж - НБ Ла-Масія -:-16:00Преторія Келліс - Хангрі Лайонс -:-
ПІВДЕННА АФРИКА: Діскі Челлендж
10:30Чіппа Юнайтед U23 - Орландо Пайретс U23 -:-11:00Кейптаун Сперз U23 - Сехухуне U23 -:-
12:30Мамелоді Сандаунз U23 - Кайзер Чіфс U23 -:-
13:00Річардс Бей U23 - Голден Ерроуз U23 -:-
13:00Сволловс U23 - Амазулу U23 -:-
13:00Стелленбош U23 - Кейптаун Сіті U23 -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1
08:00Канвон - Інчхон -:-10:30Тегу - Теджон -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2
08:00Ансан Грінерс - Кімпхо -:-08:00Аньян - Сувон -:-
10:30Асан - Чоннам -:-
10:30Кьоннам - Сеул Е-Ленд -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3
08:00Каннин - Йоджу Сітізен -:-08:00Хвасон - Пхочхон -:-
09:00Кьонджу КГНП - Мокпо -:-
09:00Чханвон - Янгпйонг -:-
ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 1. МФЛ
17:00Вардар - Воска Спорт -:-17:00КФ Гостівар - Брера Струмиця -:-
17:00Македонія ГП - Струга -:-
17:00Сілекс - Шкупі -:-
17:00Тіквеш - Шкендія -:-
ПОЛЬЩА: Екстракляса
13:30Краковія - Пуща -:-16:00ЛКС Лодзь - Лех Познань -:-
18:30Легія - Шльонск Вроцлав -:-
ПОЛЬЩА: Дивізіон 1
13:40Арка Гдиня - Плоцьк -:-16:00Легніца - Мотор Люблін -:-
19:00Термаліца - ГКС Катовіце -:-
ПОЛЬЩА: Дивізіон 2
13:00Лех Познань II - Стальова Воля -:-14:00Стенжиця - ГКС Ястшембє -:-
15:00Заглембє II - Хойнічанка -:-
15:00Котвіца Колобжег - ЛКС Лодзь II -:-
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III
18:00Ключборк - Царіна Губін -:-ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга
12:00Заглембє U19 - Арка Гдиня U19 -:-13:00Гурнік Забже U19 - Ракув Ченстохова U19 -:-
13:00Погонь Щецін U19 - Одра Ополє U19 -:-
13:00Ягеллонія U19 - Краковія U19 -:-
ПОЛЬЩА: Екстраліга (Жінки)
14:00Стоміланкі Ольштин Ж - Погонь Щецін Ж -:-ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії
17:30Фамалікан - Портімоненсе -:-17:30Шавіш - Ешторіл -:-
20:00Каса Піа - Порту -:-
22:30Спортінг - Гімарайнш -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2
13:00Олівейренсе - Уш Белененсеш -:-16:00Академіко Візеу - Мафра -:-
17:30Вілаверденсе - Марітіму -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Campeonato de Portugal - Promotion Group
18:00АД Ліміануш - Сан-Жуан-де-Вер -:-18:00Лузітанія - Монкарапашенсе -:-
18:00Певідем - Амаранте -:-
18:00Сетубал - Сантарем -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Taça de Portugal Women
17:15Спортінг Ж - Бенфіка Ж -:-18:00Рейсінг Павер Ж - Брага Ж -:-
РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1
17:00В. Клуб Моканда - ЖС Таланге -:-17:00Леопард - Дьябль Нуар -:-
20:00Отоо д'Oйо - АС БНГ -:-
РЕЮНЬЙОН: Регіональ 1
14:30Голуаз - Сент-Полуаз -:-14:30Сен-Луїзьєн - Сент-Роз -:-
14:30Сент-Сюзанн - Сен-Дені -:-
14:30Тампонез - Пітон -:-
14:30Труа Бассен - Равін Бланш -:-
15:00Жанна д'Арк - Ексельсіор -:-
15:00Сен-П'єруаз - Сент-Луїс -:-
РОСІЯ: Прем'єр-ліга
14:00Парі НН - Динамо Москва -:-16:15Зеніт - Оренбург -:-
18:15Сочі - Урал -:-
20:30ФК Ростов - Спартак Москва -:-
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 2
12:00Спартак Москва 2 - Динамо Москва 2 -:-14:00Зеніт 2 - Динамо Вологда -:-
14:00Родіна U21 - Динамо СПб -:-
15:00Знамя Труда - Твер -:-
17:00Балтика 2 - Єнісей 2 -:-
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 3
06:00Динамо Владивосток - Обнінськ -:-08:00Сахалін - Коломна -:-
13:00Спартак Тамбов - Салют-Бєлгород -:-
13:00Хімки 2 - СКА Хабаровськ 2 -:-
14:00Арсенал Тула 2 - Космос -:-
14:00Композит - Орел -:-
14:00Пенза - Рязань -:-
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 4
15:00Уралець Нижній Тагіл - Динамо Барнаул -:-РОСІЯ: Вища ліга (Жінки)
11:30Звєзда 2005 Ж - Спартак Москва Ж -:-15:00Краснодар Ж - Чертаново М. Ж -:-
РУАНДА: Прем'єр-ліга
16:00Бугесера ФК - Район Спорт -:-16:00Горила - Мусанзе -:-
16:00Етансель - Рвамагана Сіті -:-
16:00Мукура Вікторі Спортс - АС Кігалі -:-
РУМУНІЯ: Ліга 1 - Група вибування
16:00Оцелул - Унів. Клуж -:-РУМУНІЯ: Ліга 1 - Чемпіонська група
19:00Шепші - Університатя Крайова -:-РУМУНІЯ: Ліга 2 - Чемпіонська група
11:00Севішул Шелімбер - Униря Слобозія -:-13:30Глорія Бузеу - Меркуря-Чук -:-
РУМУНІЯ: Ліга 1 (Жінки) - Група вибування
11:00Тиргу-Муреш Ж - Банат Ж -:-15:00Глорія 2018 Бистриця Ж - КСМ Александрія Ж -:-
РУМУНІЯ: Ліга 1 (Жінки) - Чемпіонська група
13:00Політехніка Тімішоара Ж - Фарул Констанца Ж -:-САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура
00:30Хокоро - Агіла -:-04:00ФАС - Мунісіпаль Ліменьйо -:-
00:30Драгон - Фуерте Сан-Франсіско -:-
00:30Луїс Анхель Фірпо - Метапан -:-
00:30Платенсе Мунісіпаль - ФК Альянса -:-
00:30Санта-Текла - 11 Депортіво -:-
САН-МАРИНО: Чемпіонат
16:00Лібертас - Пеннаросса -:-16:00Ювенес/Догана - Сан-Джованні -:-
19:15Фольгоре - Сан-Марино Академі U22 -:-
СВІТ: Клубні товариські матчі
13:00Лайон Сіті (Sgp) - Тампінес (Sgp) -:-СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)
11:00Грузія U16 W - Естонія U17 W -:-11:00Сан-Марино U16 W - Люксембург U16 W -:-
СЕРБІЯ: Суперліга - Група вибування
17:00Спартак Суботіца - Явор -:-21:00Нови Пазар - ФК Вождовац -:-
21:00Раднічки Ниш - Раднік -:-
СЕРБІЯ: Перша ліга - Група вибування
18:00Дубочіца - Слобода -:-19:00Металац - Раднічки Белград -:-
21:00Колубара - Нови Сад -:-
СЕРБІЯ: Перша ліга - Чемпіонська група
17:00ОФК Белград - Єдінство У. -:-19:00Мачва Шабац - Графічар Белград -:-
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград
17:30БАСК - Телеоптік -:-17:30Єдінство Сурчин - Раднічки Обреновац -:-
17:30Падінска Скела - Сіндєліч Б. -:-
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Войводина
12:00Омладінац НБ - Железнічар Інджія -:-17:30Борац Шайкас - Подунавац Белегиш -:-
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Схід
17:30Житорадя - Власіна -:-17:30СФС Борац - Джердап -:-
17:30Тімочанін - Траял Крушевац -:-
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Захід
17:00Врело Спорт - Младі Раднік -:-СЛОВАЧЧИНА: Nike liga - Чемпіонська група
18:30Спартак Трнава - Слован Братислава -:-СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга
11:30Жиліна B - Миява -:-СЛОВАЧЧИНА: 3. Ліга - Схід
12:00Славія Кошице - Любовня -:-17:30Калиново - Спішске Подградє -:-
17:30Рімавска Собота - Снина -:-
17:30Стропков - Липани -:-
17:30Філаково - Лученець -:-
СЛОВАЧЧИНА: 3. Ліга - Захід
17:30Вельке Лудінце - Середь -:-17:30Подконіце - Дубніца -:-
17:30Шаля - Малацки -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Братислава
18:00Дунайска Лужня - Пезінок -:-18:00Ровінка - Рогожник -:-
18:00Русовце - Бернолаково -:-
18:00Слован І. - НСК 1922 Братислава -:-
18:00Слован Мост - Вракуна Б. -:-
18:00Томашов - Інтер Б. -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Центр
11:30ОСК Бенешова - Медзіброд -:-17:00Ліпт. Штявніца - Красно -:-
17:00Сокол Зуброглава - Чадця -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Схід
17:00Velky Saris - Кехнец -:-17:00Локомотив Кошице - Младост Калша -:-
17:00Медзев - Чаня -:-
17:00Павловце-над-Угом - Рудняни -:-
17:00Раславіце - Герлахов -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Захід
17:00Гбели - Блава -:-17:00Злате Моравце-Врабле B - Левіце -:-
17:00Кристал - Імель -:-
17:00Локомотива Козаровце - Трстіце -:-
17:00Пата - Габчиково -:-
17:00Тренчанске Станковце - Требатіце -:-
СЛОВЕНІЯ: Перша ліга
16:00Марибор - Рогашка -:-18:30Цельє - Домжале -:-
21:15Копер - НК Браво -:-
СЛОВЕНІЯ: Друга ліга
18:00Гросуплє - Ядран Декані -:-18:00Примор'є - Ілірія -:-
18:00Табор Сежана - НК Бистріца -:-
СЛОВЕНІЯ: 3. СНЛ - Схід
17:30НК Смартно - Раче -:-СЛОВЕНІЯ: 3. СНЛ - Захід
18:00Брда - Кочев'є -:-СЛОВЕНІЯ: 1. СЖНЛ (Жінки) - Група вибування
12:00Газон Ж - Драва Ж -:-16:00Примор'є Ж - Церклє Ж -:-
СЛОВЕНІЯ: 1. СЖНЛ (Жінки) - Чемпіонська група
14:00Мура Ж - Олімпія Л. Ж -:-СОМАЛІ: Національна ліга
15:30Декедда - Міднімо -:-СУРІНАМ: SML
23:30Інтер Монготапо - Флора -:-02:00Робінгуд - Брокі -:-
23:30Ноч - СВ Трансвааль -:-
США: МЛС
02:30Атланта Юнайтед - ФК Цинцинатті -:-02:30Інтер Маямі - Нешвілл СК -:-
02:30Клуб де Фут Монреаль - Орландо Сіті -:-
02:30Коламбус Крю - Портленд Тімберс -:-
02:30Нью-Йорк Сіті - Ді Сі Юнайтед -:-
02:30ФК Торонто - Нью-Інгленд Революшн -:-
03:30Спортінг Канзас-Сіті - Сент-Луїс Сіті -:-
03:30Х'юстон Динамо - Остін -:-
03:30Чикаго Файр - Реал Солт Лейк -:-
04:30Колорадо Репідс - ФК Даллас -:-
05:30Сіетл Саундерс - Ванкувер Вайткепс -:-
05:30ФК Лос-Анджелес - Нью Йорк Ред Буллс -:-
США: USL Чемпіоншип
23:00Детройт - Оукленд Рутс -:-23:00Лаудун - Луїсвілл Сіті -:-
00:00Хартфорд Атлетік - Сан-Антоніо -:-
01:00Талса - Чарльстон -:-
02:00Маямі ФК - Бірмінгем -:-
02:00Північна Кароліна - Нью-Мексико -:-
02:30Тампа-Бей - Ель-Пасо -:-
03:00Колорадо Спрінгс - Інді Елевен -:-
03:00Лас-Вегас Лайтс - Род-Айленд -:-
03:00Мемфіс - Монтерей-Бей -:-
05:00OK Блюз - Сакраменто Репаблік -:-
05:30Фінікс Райзінг - Піттсбург -:-
США: МЛС Next Pro
23:00Вентура Каунті - Спортінг К. II -:-03:00Гантсвілл - Чаттануга -:-
05:00Таун ФК - Остін II -:-
22:00Атланта Юнайтед 2 - ФК Цинцинатті 2 -:-
22:00Коламбус Крю 2 - Нью-Йорк Сіті II -:-
22:00Філадельфія Юніон II - Нью Йорк Ред Буллс 2 -:-
23:30Колорадо Репідс 2 - Норт Тексас -:-
00:00Портленд Тімберс 2 - Міннесота Юнайтед 2 -:-
США: USL Ліга Один
01:00Річмонд Кікерс - Спокен Велосіті -:-02:30Чаттануга Ред Вулвз - Нортерн Колорадо -:-
США: NISA
02:00Клуб де Ліон - Саванна Кловерс -:-05:30Капо - Аризона Монсун -:-
США: NWSL (Жінки)
00:00Расінг Луїсвілл Ж - Юта Роялс Ж -:-02:30Канзас-Сіті Каррент Ж - Бей ФК Ж -:-
05:00Портленд Торнс Ж - Х'юстон Деш Ж -:-
СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
19:15Перенес.Даймонд Старз - Бай Буре Ворріорз -:-19:15Перенес.Іст-Енд Лайонс - Бо Рейнджерс -:-
19:15Перенес.Каллон - Олд Едвардіанс -:-
19:15Кахунла - Бай Буре Ворріорз -:-
19:15Олд Едвардіанс - Холіфа Старз -:-
19:15Перенес.Фрітаун Сіті - Вусум Старс -:-
22:00Фрітаун Сіті - Майті Блекпул -:-
ТАДЖИКІСТАН: Вища ліга
16:00Істіклол Душанбе - Куктош -:-16:00Регар-ТадАЗ - Худжанд -:-
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1
13:30Муангтонг Юнайтед - Лампхун Ворріор -:-14:00Прачуап - Сукхотай -:-
15:00Накхонпатом - Бангкок Юнайтед -:-
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 2
13:30ФК Чіангмай - Чайнат -:-14:00Районг - Самут Пракан Сіті -:-
14:30Канчанабурі - Чіангмай Юнайтед -:-
15:00Крабі - Лампанг -:-
ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга
14:00Табора Юнайтед - Гейта Голд -:-16:00Сінгіда Фаунтен Гейт - Машуджаа -:-
19:00Азам - Іхефу -:-
ТОГО: Національний чемпіонат
17:00Антант II - Какадль -:-17:00АСК Кара - Гболое-Су -:-
17:00Барракуда - Тамбо -:-
17:00Гомідо - Еспуар -:-
17:00Динамік Тоголез - Гбікінті Бассар -:-
17:00Думбе - Біна -:-
17:00ОТР - Семассі -:-
17:00Юніспорт - Кара -:-
ТУНІС: Кубок Тунісу
16:30Бен Кардан - Африкан -:-16:30Бушамма - Етуаль Сахель -:-
16:30Женесс Спортів - ЮС Татауїн -:-
16:30Мензель Камель - Олімпік Беджа -:-
16:30Мітлаві - Монастір -:-
16:30Мокнін - Бен-Арус -:-
16:30Прогрес Сак'єт - Тазарка -:-
ТУРЕЧЧИНА: Суперліга
13:30Башакшехір - Різеспор -:-19:00Антальяспор - Хатайспор -:-
19:00Газіантеп - Касимпаша -:-
19:00Галатасарай - Пендікспор -:-
ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга
13:30Бодрумспор - Шанліурфаспор -:-16:00Генчлербірлігі - Ерзурумспор -:-
16:00Чорум - Аданаспор -:-
19:00Сакар'яспор - Кечіоренгюджю -:-
ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Біла група
15:00Адіяман ФК - Трабзон ФК -:-15:00Алтинорду - Єні Мерсін Ідман'юрду -:-
15:00Анкара Демірспор - Діярбекірспор -:-
15:00Бейоглу Єні Чарші - Ванспор -:-
15:00Буджаспор 1928 - Ерокспор -:-
15:00Бурсаспор - Афьонспор -:-
15:00Кіршехір СК - Кірклареліспор -:-
15:00Назілліспор - Караджабей Блд. -:-
15:00Серік Беледієспор - Зонгулдак -:-
ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Червона група
15:00Аксарай Блд. - Сарієр -:-15:00Амедспор - Ігдір -:-
15:00Арнавуткой Бл. - Фетхієспор -:-
15:00Беледіє Деріндже - Сома Спор -:-
15:00Етімесгут - Ерзінджан -:-
15:00Іскендерунспор - Денізліспор -:-
15:00Іспарта 32 Спор - Інеголспор -:-
15:00Караман - Кастамонуспор -:-
15:00Ушакспор - Менеменспор -:-
ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 1
15:00Едірнеспор - Мардін ББ -:-15:00Єні Ордуспор - Кючюкчекмедже -:-
15:00Інегол Кафкас - Тарсус -:-
15:00Карабюк Ідманьюрду - Аргуван -:-
15:00Кепез Блд. - Айваликгюджю -:-
15:00Кіріккале Бююк Анадолу - Гюмюшханеспор -:-
15:00Таласгюджю - Хопаспор -:-
ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 2
15:00Анадолу Універсітесі - Булварспор -:-15:00Батман Петролспор - Пазарспор -:-
15:00Елязигспор - Сапанджа Генчлікспор -:-
15:00Ергене Велімеше - Амасьяспор -:-
15:00Каршияка - Хаджеттепе 1945 -:-
15:00Келкіт - Ефелер 09 -:-
15:00Сіліфке - Ейнесіл -:-
ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 3
15:001922 Коньяспор - Фатса Беледієспор -:-15:00Агрі 1970 - Даріджа Генчлербірлігі -:-
15:00Акхісарспор - Ербааспор -:-
15:00Байбурт - Сівас Дорт Ейлюспор -:-
15:00Каракопру - Османієспор -:-
15:00Кутахьяспор - Тепеджик -:-
15:00Сілівріспор - Борнова -:-
ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 4
15:00Адана - Чаталджа -:-15:00Бергама - Баликесірспор -:-
15:00Себат Генчлікспор - Невшехір -:-
15:00Сійрт Озел - Кестел -:-
15:00Султанбейлі - Мусспор -:-
15:00Токат - Бурса -:-
15:00Чанкая - 23 Елазіг ФК -:-
ТУРЕЧЧИНА: Суперліга (Жінки)
12:00Амед СК Ж - Хаккарігюджю Ж -:-12:00Беледієсі Ж - Адана Ідманьюрдуспор Ж -:-
12:00Фатіх Ватанспор Ж - АЛГ Спор Ж -:-
12:30Газіантеп Ж - Карагюмрюк Ж -:-
14:00Бейлербеї СК Ж - 1207 Антальяспор Ж -:-
14:00Бешикташ Ж - Фомгет Генчлік Ве Спор Ж -:-
14:00Галатасарай Ж - Караденіз Ерегліспор Ж -:-
14:00Трабзонспор Ж - Фенербахче Ж -:-
УГАНДА: Прем'єр-ліга
15:00Вілла - Брайт Старз -:-УГАНДА: Велика ліга
16:00Бума - Блекс Пауер -:-16:00Джінджа Норт - Катака -:-
16:00Кааро Карунгі - Ондупарака -:-
16:00Лугазі - Кіїнда Бойз -:-
16:00Поліс - Мбале Хіроус -:-
16:00Янг Елефант - Кігезі ХоумБойз -:-
УГОРЩИНА: НБ І
15:05Кечкемет - Мезекевешд-Жорі -:-17:00Фехервар ФК - Залаеґерсеґ -:-
19:30Уйпешт - МТК Будапешт -:-
УГОРЩИНА: НБ ІІ
18:00Гонвед - МФК Печ -:-18:00Козармішлень СЕ - Айка -:-
18:00Сороксар - Будафок -:-
18:00Тісакечке - Казінцбарцика -:-
18:00Халадаш - Мошонмадяровар ТЕ -:-
18:00Чаквар - Дьормот -:-
18:00Шіофок - БВСК-Зугло -:-
УГОРЩИНА: NB III - Northeast
12:00Дебрецен II - Уйпешт II -:-18:00Дьєндьєш - Тісафюред -:-
18:00Егер - РЕАК -:-
18:00Карцаг - ШБТК -:-
18:00Путнок - Дебрецен ЕАК -:-
18:00Тисауйварош - Хатван -:-
18:00Циганд СЕ - Кішварда II -:-
18:00Шеньйо-Карніфекс - ДВТК II -:-
УГОРЩИНА: NB III - Northwest
12:00Дьормот II - СК Шопрон -:-12:00Пушкаш Академі II - Комаромі -:-
18:00III. керулеті ТУЕ УПЕ - Залаегерсег II -:-
18:00Балатонфюред - Голодаш Занаті -:-
18:00Бічкей - Келен -:-
18:00Дорог - ВЛС Веспрем -:-
18:00СК Будайорш - Дьор II -:-
18:00Татабанья - Чорна -:-
УГОРЩИНА: NB III - Southeast
12:00Вашаш II - Мартфуй -:-12:00Сегед-Чанад II - Дабаш -:-
18:00Бекешчаба 1912 - БКВ Ельоре -:-
18:00Годмезевашаргей - Фузешдьярматі -:-
18:00Керешладань - Гонвед II -:-
18:00Пензудьор - Монорі -:-
18:00Сольнок - ЕСМТК Будапешт -:-
18:00Цегледі - Кечкемет II -:-
УГОРЩИНА: NB III - Southwest
12:00Фехервар ФК II - Дунайварош Пальхальма -:-18:00Гардонь Варош - Пакш II -:-
18:00Дунафельдвар - Надьканіжа -:-
18:00Ерд - Майоші -:-
18:00Капошвар - МТК Будапешт II -:-
18:00Мохач - Іванча -:-
18:00ПТЕ-ПЕАЦ - Сексард -:-
18:00Сентльорінц - Ференцварош II -:-
УЕЛЬС: Кімру Прем'єр - Чемпіонська група
16:15Кардіфф Метрополітен - Ньютаун -:-16:15Карнарвон - Бала Таун -:-
16:15Нью-Сейнтс - Конна Квей -:-
УЕЛЬС: Кімру Прем'єр - Група вибування
16:15Еберіствіт - Понтіпрідд -:-16:15Колвін-Бей - Беррі -:-
16:15Пенібонт - Хейвердфордвест -:-
УКРАЇНА: Прем'єр-ліга
13:00Верес - Дніпро-1 -:-15:30Олександрія - ЛНЗ Черкаси -:-
18:00Динамо К. - Полісся -:-
УКРАЇНА: Перша ліга - Група вибування
14:15Кремінь - Нива Т. -:-15:00Чернігів - Металіст -:-
УКРАЇНА: Перша ліга - Група підвищення у класі
12:00Епіцентр - Лівий берег -:-15:00Нива Бузова - Вікторія -:-
УКРАЇНА: Друга ліга
12:30Звягель - Карпати Л. 2 -:-15:00ЮКСА - Рух 2 -:-
УКРАЇНА: Ліга U19
11:00Шахтар U19 - Зоря U19 -:-12:00Минай U19 - Рух U19 -:-
17:05Металіст 1925 U19 - Оболонь U19 -:-
УРУГВАЙ: Прімера - Апертура
00:00Насьйональ - Рампла Хуніорс -:-02:30Мальдонадо - Мірамар -:-
19:00Фенікс - Вондерерс -:-
21:30Рівер Плейт - Прогресо -:-
УРУГВАЙ: Сегунда - Torneo Competencia
16:00Хувентуд - Суд Америка -:-17:00Серріто - Колон -:-
21:30Атенас - Монтевідео Сіті -:-
23:50Оріенталь - Уругвай Монтевідео -:-
ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга
17:0007 Вестур Сорвагур - Скала Ітроттарфелаг -:-17:00Вікінгур - Б36 Торсхавн -:-
19:00Фуглафйордур - НСІ Рунавік -:-
ФІДЖІ: Прем'єр-ліга
04:00Надрога - Сува -:-04:30Насіну - Лабаса -:-
06:00Навуа - Тайлеву Найтасірі -:-
06:00Наді - Ба -:-
ФІЛІППІНИ: ФФЛ
10:00Сталліон - Маніла Монтет -:-11:00Давао Агілас - Маніла Діггер -:-
12:30Філіппін Ейр Форс - Юнайтед Сіті -:-
15:00Махарліка - Кая -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга
18:30Екенас - АК Оулу -:-ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен
16:00КуПС Акатемія - Клубі-04 -:-16:00ОЛС Оулу - Атлантіс -:-
20:00Кескі-Уусімаа - Джаз Порі -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група А
18:30ГрІФК - ЯПс 2 -:-ФІНЛЯНДІЯ: Кубок Фінляндії
19:00ПОХУ/Хур'їн - ЛоПа -:-20:00Міллбрук - НІС III -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Ykkonen Women
14:00Ільвес 2 W - ВІФК Ж -:-17:00HJK Akatemia Ж - КТП Ж -:-
ФРАНЦІЯ: Дивізіон 2 (Жінки)
14:00Мец Ж - Страсбург Ж -:-16:00Ле-Ман Ж - Тонон-Евіан Ж -:-
16:00Марсель Ж - Ланс Ж -:-
16:00Монтобан Ж - Ніцца Ж -:-
16:00Родез Ж - Альбі-Марссак Ж -:-
ХОРВАТІЯ: ХФЛ
18:00Локомотива Загреб - Динамо Загреб -:-20:30Рієка - Горіца -:-
ХОРВАТІЯ: Перша ФЛ
15:50Цибалія - Орієнт -:-ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ (Жінки)
17:00Меджимур'є Чаковець Ж - ЖНК Спліт Ж -:-18:00Аграм Загреб Ж - Динамо Максимір Ж -:-
18:00Задар Ж - Горіца Ж -:-
18:00Осієк Ж - Хайдук Спліт Ж -:-
ЧЕХІЯ: 1. Ліга
16:00Ліберец - Градец-Кралове -:-16:00Славія Прага - Сігма Оломоуц -:-
16:00ФК Пардубіце - Млада Болеслав -:-
19:00Словацко - Вікторія Пльзень -:-
ЧЕХІЯ: ФНЛ
11:15Жижков - Хрудім -:-18:00Варнсдорф - Простейов -:-
18:00Їглава - Спарта Прага B -:-
18:00Кромержиж - Дукла Прага -:-
19:00Опава - Влашим -:-
ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група А
11:15Богеміанс 1905 B - Сілон Таборско -:-11:15Дукла Прага B - Славія Прага B -:-
11:30Вікторія Пльзень B - Адміра Прага -:-
18:00Повлтавска ФА - Влтавін -:-
ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В
11:15Градец-Кралове B - Млада Болеслав B -:-11:15Ліберец B - Яблонець B -:-
11:15Хлумец-над-Цідліноу - Банік Мост-Соуш -:-
12:00Тепліце B - Усті-над-Лабем -:-
18:00Брозани - Живаніце -:-
ЧЕХІЯ: МСФЛ
11:15Словацко B - Годонін -:-11:15Унічов - Карвіна B -:-
11:30Злін B - Фридлант -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон А
11:00Пржибрам B - Арітма Прага -:-11:30Домажліце B - Соколов -:-
17:00Їндржихув Градец - Клатови -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон С
18:00Нови Биджов - Добровіце -:-18:00Трутнов - Космоноси -:-
18:00Турнов - Бенатки -:-
18:00Часлав - Глінско -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон D
11:15Брно B - Велке Мезіржічі -:-16:00Гумполец - Тасовіце -:-
17:00Cлавой Польна - Бржецлав -:-
17:00Ждяр-над-Сазавоу - Гавлічкув Брод -:-
17:00Пелгржімов - Ждірец -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон Е
17:00Вшеховіце - Страні -:-17:00Козловіце - Батов -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон F
11:15Гавіржов - Єсенік -:-16:00Крнов - Шумперк -:-
17:00Біловец - Богумін -:-
17:00Френштат-под-Радгоштем - Вратімов -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південночеського краю
11:30Тржебонь - Тргове Свіни -:-16:00Тржебетіце - Семіце -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південноморавського кр.
17:30Моравська Славія - Мутеніце -:-17:30Раєчко - Спарта Брно -:-
17:30Райградіце - Куржім -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Карловарського кр.
11:00Карлові Вари B - Банік К. П. -:-18:00ФК Остров B - Цітіце -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краловоградецького краю
15:00Рихнов-над-Кнежноу - Яромерж -:-15:00Хлумец-над-Цідліноу B - Лібчани -:-
18:00Горжіце - Тржебеш -:-
18:00Поліце-над-Метуї - Ческа-Скаліце -:-
18:00Червени Костелец - Тиніштє-над-Орліці -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Ліберецького краю
11:30Велке Гамри B - Коштялов-Лібштат -:-18:00Вішньова - Градек-над-Нісоу -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Мораво-Сілезького краю
17:00Вржесіна - Орлова -:-17:00Краварже - Мораван Олдржішов -:-
17:00Пуста Полом - Стонава -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Оломоуцького краю
17:00Богуньовіце - Могельніце -:-17:00Велке Лосіни - Белотін -:-
17:00Коніце - Урчіце -:-
17:00Медлов - Постржелмов -:-
17:00Рапотін - СК Ліпова -:-
17:00Чеховіце - Забржег -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пардубицького краю
18:00Гержманув Местец - Високе Мито B -:-ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.
17:00Голишов - Пльзень-Черніце -:-18:00Зруч - Кошутка Пльзень -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Середньочеського краю
18:00Поржічани - Велім -:-18:00Седлчани - Докси -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краю Височина
11:30Сапелі Полна - Ждяр-над-Сазавоу B -:-17:00Ледеч-над-Сазавоу - ФС Тржебич -:-
17:00Нова Вес - Хотеборж -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.
17:00Боршице - Слушовіце -:-17:00Штітіна-над-Вларжі - Граховец -:-
ЧИЛІ: Прімера
00:30У. Католіка - Коло-Коло -:-03:30Кокімбо - О'Хіггінс -:-
19:30Уачіпато - Депортес Ікіке -:-
22:00Палестіно - У. Де Чилі -:-
00:30У. Еспаньйола - Копіапо -:-
ЧИЛІ: Прімера В
03:30Рейнджерс - С. Морнінг -:-19:30Антофагаста - Реколета -:-
00:30Лімаче - С. Вондерерз -:-
ЧИЛІ: Сегунда
00:30Трасандіно - Сан-Антоніо Унідо -:-19:30Депортес Ренго - Конкон Насьйональ -:-
22:00Осорно - Лаутаро -:-
00:30Провінсіаль Овальє - Д. Консепсьйон -:-
ЧИЛІ: Primera Division Women
18:00Антофагаста Ж - У. Католіка Ж -:-18:00Аудакс Італьяно Ж - Депортес Ікіке Ж -:-
18:00С. Морнінг Ж - Палестіно Ж -:-
18:00У. Де Консепсьйон Ж - Кокімбо Ж -:-
18:00У. Де Чилі Ж - Евертон Ж -:-
18:00У. Еспаньйола Ж - Коло-Коло Ж -:-
ЧОРНОГОРІЯ: Перша ліга
16:00Рудар - ОФК Петровац -:-17:30Арсенал Тиват - Морнар Бар -:-
19:00Сутьєска - Єдінство -:-
20:00Дечич - Младост ДГ -:-
20:00Єзеро - Будучност -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга
17:30Вінтертур - Янг Бойз -:-17:30Люцерн - Базель -:-
17:30Цюрих - Санкт-Галлен -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Ліга підвищення
16:00Біль - Серветт U21 -:-17:00Лугано II - Брюль -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1
15:00Івердон II - Ла Шо-Де-Фон -:-16:00Коффран - Терр Сант -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 2
16:00Лангеталь - Муттенц -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 3
15:00Госсау - Кройцлінген -:-ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан
15:00АІК - Юргорден -:-15:00ГАІС - М'єльбю -:-
17:30Геккен - Хаммарбю -:-
17:30Хальмстад - Броммапойкарна -:-
ШВЕЦІЯ: Супереттан
14:00Уддеволд - Єфле -:-16:00Браге - Ландскруна -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ
14:00Пітео - Еребру Сюр. -:-16:00Тебю - ФК Умео -:-
17:00Карлберг - Хаммарбю ТФФ -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь
14:00Твокер - Олімпік -:-16:00Фалькенберг - Норрбю -:-
16:00Юнгшіле - Торн -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд
14:00ІФК Естерсунд - Лулео -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд
15:00Кумла - Сеффле -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд
14:00Єрфелла - Сандвікенс -:-17:00Арланда - Худіксвалл -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд
17:00Карлсгамн - ІФК Берга -:-14:00Енскеде - М'єльбю АІ ФФ -:-
14:00Худдінге - Арамейск-Сюріанска -:-
15:30Сильвія - Слейпнер -:-
16:00БК Юнгсбру - Нака Ілірія -:-
19:00ІФК Ескільстуна - Сюріанска -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд
14:00Варгберг - Квідінг -:-15:00Саведален - БК Астріо -:-
16:00Торд - Хіттарпс -:-
17:00Фрелунда - Екере -:-
ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)
14:00Хаммарбю Ж - ІФ Броммапойкарна Ж -:-16:00Крістіанстад Ж - Русенгорд Ж -:-
16:00Треллеборг Ж - Пітео Ж -:-
ШВЕЦІЯ: Елітеттан (Жінки)
15:00Кальмар Ж - Мальме Ж -:-15:00Уппсала Ж - Ескільстуна Юнайтед Ж -:-
15:00ФК Лідчепінг Ж - Сундсвалль Ж -:-
ШОТЛАНДІЯ: Кубок Шотландії
17:00Рейнджерс - Хартс -:-ШОТЛАНДІЯ: ШЖПЛ 1 (Жінки) - Група вибування
18:00Гемілтон Ж - Спартанс ЛФК Ж -:-18:00Данді Юнайтед Ж - Абердін Ж -:-
18:00Мотервелл Ж - Монтроз Ж -:-
ШОТЛАНДІЯ: ШЖПЛ 1 (Жінки) - Чемпіонська група
15:00Партік Ж - Рейнджерс Ж -:-15:00Хіберніан Ж - Глазго Сіті Ж -:-
18:10Селтік Ж - Хартс Ж -:-
ЯПОНІЯ: J1-ліга
09:00Нагоя - Сересо Осака -:-09:00ФК Токіо - Мачіда -:-
ЯПОНІЯ: J2-ліга
08:00В-Варен Нагасакі - Йокогама -:-08:00Кагосіма Юнайтед - Точігі -:-
08:00Ойта - Івакі -:-
08:00Ренова Ямагучі - Міто -:-
08:00Чіба - Блаубліц -:-
ЯПОНІЯ: J3-ліга
07:00Ванрауре - Джіраванц Кітакюсю -:-07:00Фукусіма Юнайтед - Омія Ардія -:-
ЯПОНІЯ: WE-Ліга (Жінки)
06:30Сересо Осака Ж - Белеза Ж -:-07:00Альбірекс Ніїгата Ж - Парсейро Нагано Ж -:-
07:00Мінаві Сендай Ж - Урава Ж -:-
08:00Ноджіма Стелла Ж - Інак Кобе Леонеса Ж -:-
08:00Сайтама Ж - Хіросіма Ж -:-
09:00Омія Ардія Ж - Джеф Юнайтед Ж -:-
ЯПОНІЯ: Надесіко-ліга (Жінки)
07:00Йокогама ФК Сігаллс Ж - Ніттайдаї Ж -:-07:00НГУ Нагоя Ж - Гумма Ж -:-
07:00Орка Камогава Ж - Куноічі Ж -:-
07:00Такацукі Ж - Харіма Альбіон Ж -:-
08:00ФК Сетагая Сфіда Ж - Ехіме Ж -:-
09:00Шідзуока Боніта Ж - Міядзакі Ж -:-
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.