Футбол » Завтра » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
ІСПАНІЯ: Ла Ліга
22:00Барселона - Валенсія -:-ІТАЛІЯ: Серія А
21:45Дженоа - Кальярі -:-АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга
18:00Зіра - Араз -:-АЗІЯ: АФК Кубок Азії U23 - Плей-оф
17:00Індонезія U23 - Узбекистан U23 -:-20:30Японія U23 - Ірак U23 -:-
АЛБАНІЯ: Перший дивізіон
16:00Біліс - Фламуртарі -:-19:00АФ Ельбасані - Вора -:-
АНГЛІЯ: Чемпіоншип
22:00Престон - Лестер -:-АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2
14:00Саутгемптон U21 - Манчестер Юнайтед U21 -:-21:00Вест Бромвіч U21 - Лідс U21 -:-
21:00Вулвергемптон U21 - Брайтон U21 -:-
21:00Дербі U21 - Евертон U21 -:-
21:00Кристал Пелес U21 - Тоттенгем U21 -:-
21:00Ньюкасл Юнайтед U21 - Астон Вілла U21 -:-
АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку
13:00Шеффілд Венсдей U21 - Свонсі U21 -:-15:00Віган U21 - Вотфорд U21 -:-
15:00Крю U21 - Чарльтон U21 -:-
21:00Бірмінгем U21 - Борнмут U21 -:-
АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ
01:10Олл Бойз - Чакаріта Хуніорс -:-03:10Расінг Кордоба - Кільмес -:-
АРГЕНТИНА: Торнео Федераль
23:00Хувентуд Антоніана - Сентраль Норте -:-01:00Сантамаріна - Чіполетті -:-
АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура
21:30Сакачіспас - Вілла Дальміне -:-АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура
21:30Клейпоул - Спортіво Барракас -:-21:30КСР Еспаньйол - Депортіво Парагвайо -:-
АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Апертура
23:00Рівер Плейт Ж - Росаріо Сентраль Ж -:-21:00УАІ Уркіса Ж - Бельграно Ж -:-
АРУБА: Дивізіон ді Онор - Вибування
23:00КДРА - Юністарз -:-01:00Спорт Бойз - Йонг Аруба -:-
03:00Ла Фама - Санта-Фе -:-
БЕЛЬГІЯ: Про Ліга U21
21:00Льєрс U21 - СК Беверен U21 -:-БОЛГАРІЯ: Перша ліга - Conference League Group
17:45ЦСКА 1948 Софія - Арда -:-БОЛГАРІЯ: Перша ліга - Група вибування
20:15Бероє - Етар -:-БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура - плей-оф
23:00Стронгест - Універсітаріо де Вінто -:-01:00Індепендьєнте - СА Було Було -:-
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: WWIN Liga BiH
17:30Тузла Сіті - Ігман Коніц -:-БРАЗИЛІЯ: Серія А
00:30Жувентуде - Атлетіко ПР -:-00:30Форталеза - Брагантіну -:-
02:00Інтернасьйонал - Атлетіку Гояніенсе -:-
БРАЗИЛІЯ: Серія Б
00:30Гояс - Понте-Прета -:-БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап
01:00Ботафогу ПБ - СЕР Кашіас -:-01:30Волта-Редонда - Флореста -:-
БРАЗИЛІЯ: Серія D
23:00Конкордія - Бразіл ді Пелотас -:-00:00Міксто - КРАК ГО -:-
БРАЗИЛІЯ: Матогросенсе 2
23:00Касерес - Жуара -:-23:00Спорт Сіноп - Кампу-Ново -:-
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
21:00Фламенгу Ж - Сантос Ж -:-БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії A2 (Жінки)
21:00УД Алагоана Ж - Спорт Ресіфі Ж -:-БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії A3 (Жінки)
21:00Кресспон Ж - Собрадінью Ж -:-22:00Ботафогу ПБ Ж - Місту ПБ Ж -:-
22:00Тірадентіс Ж - ІАПЕ Ж -:-
БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга
19:00Вітесс - Сонабель Уагадугу -:-ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ - Apertura - Quadrangular
00:00Карабобо - Португеза -:-02:30Пуерто Кабельйо - Ангостура -:-
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ 2 - Апертура
23:00Арагуа - Урена -:-23:00Трухільянос - Яракуянос -:-
В’ЄТНАМ: Кубок В'єтнаму
14:00Тханьхоа - Хайфон -:-ВІРМЕНІЯ: Перша ліга
15:00Онор - Алашкерт 2 -:-ГАЇТІ: Національний чемпіонат - Увертюр
23:00Расінг Гаітьєн - Кавалі -:-23:00Расінг де Гонев - Фіка -:-
23:00Уанамінте - Капуаз -:-
23:00Ювентус - Америка де Кає -:-
00:00Тріомф Ліанкур - Тампет -:-
ГАНА: Прем'єр-ліга
18:00Нсоатреман - Бофоаква Тано -:-ГАНА: Перший дивізіон
18:00Акаці Олл-Старз - Голден Кік -:-18:00Віжн - Кофорідуа Юс -:-
ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура - плей-оф
23:30Мунісіпаль - Малакатеко -:-03:00Антігуа - Сінабахуль -:-
ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура
00:30Віда - Мотагуа -:-00:30Депортіво Хенесіс - УПНФМ -:-
00:30Маратон - Оланчо -:-
00:30Олімпія - Вікторія -:-
00:30Реал Сосьєдад - Реал Еспанья -:-
ГРЕЦІЯ: Суперліга 2 - Група вибування
16:00Айолікос - ПАОК B -:-ГРЕЦІЯ: Суперліга 2 - Група підвищення у класі
16:00Іонікос - Каллітея Афіни -:-ДАНІЯ: Суперліга - Чемпіонська група
20:00Сількеборг - Мідтьюлланн -:-ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ
23:00Дельфінес Дель Есте - Сібао -:-ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап
23:00Макара - Аукас -:-02:00Емелек - СК Барселона -:-
ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга
19:00Кераміка Клеопатра - Фарко -:-ЄГИПЕТ: Дивізіон 2 А - Група підвищення у класі
17:30Аль-Канах - Аль-Секка -:-17:30Газль Ель-Махалла - Ла В'єна -:-
17:30Петроджет - Ваді Дегла -:-
17:30Рая - Проксі -:-
17:30Танта - Харас Ель-Ходуд -:-
ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
20:00Хапоель Беер-Шева - Сахнін -:-20:30Хапоель Хайфа - Маккабі Хайфа -:-
ІНДІЯ: ІСЛ - Плей-оф
17:00Мумбай Сіті - Гоа -:-ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1
11:00Персікабо 1973 - ПС Баріто Путера -:-ІРАК: Stars League
18:00Аль-Васат - Кербела -:-18:00Аль-Кахраба - Аль-Наджаф -:-
18:00Аль-Кува Аль-Джавія - Аль-Карх -:-
18:00Аль-Талаба - Багдад -:-
18:00Ербіль - Аль-Мінаа -:-
ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон
22:00Шемрок Роверс - Дрогеда -:-ІСЛАНДІЯ: Беста-дейлд карла
21:00Валюр - Фрам -:-22:15Філкір - Стьярнан -:-
ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2
21:30Ферроль - Мірандес -:-ІТАЛІЯ: Прімавера 1
15:30Сампдорія U19 - Рома U19 -:-19:00Ювентус U19 - Торіно U19 -:-
КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади
00:00Кевалрі - Пасифік ФК -:-КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга
14:00Алай Ош - Нефтчі Кочкор-Ата -:-КІПР: Чемпіонат Кіпру - Група вибування
17:00Отеллос Атьєну - Закакіу -:-19:30Аполлон - Карміотісса -:-
19:30Докса - АЕЛ Лімасол -:-
КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура
23:00Патріотас - Деп. Пасто -:-01:00Агілас - Форталеза -:-
01:00Букараманга - Петролера -:-
01:00Деп. Калі - Хуніор -:-
01:00Енвігадо - Інд. Медельїн -:-
01:00Ла Екідад - Перейра -:-
01:00Мільйонаріос - Чіко -:-
01:00Онсе Кальдас - Америка де Калі -:-
01:00Ягуарес де Кордоба - Санта-Фе -:-
КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура
23:30Картахена - Реал Сантандер -:-02:00У. Магдалена - Уїла -:-
03:00Кіндіо - Льянерос -:-
КОЛУМБІЯ: Ліга (Жінки)
00:00Кукута Ж - Петролера Ж -:-04:00Ла Екідад Ж - Деп. Пасто Ж -:-
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
01:00Сапрісса - Гуанакастека -:-КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура - плей-оф
23:00КС Уругвай - АДР Хікараль -:-КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга - Група вибування
17:30СК Казма - Аль-Шабаб -:-20:15Хайтан - Аль-Джахра -:-
ЛИТВА: I Ліга
18:00Банга 2 - ФК Паневежис 2 -:-19:00Хегельманн Літауен 2 - Жальгіріс Каунас 2 -:-
ЛІВІЯ: Прем'єр-ліга
18:00Аль-Башер - Абу Салім -:-18:00Аль-Іттіхад - Аль-Малааб Ель-Ліббі -:-
МАРОККО: Ботола Про
23:00Могреб Тетуан - Юссуфія Беррешид -:-23:00Перенес.Раджа Касабланка - Беркан -:-
МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура
03:00Некакса - Монтеррей -:-03:00Сантос Лагуна - Атлетіко Сан-Луїс -:-
МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура - плей-оф
02:00Атланте Табаско - Канкун -:-04:05Леонес Негрос - Мінерос де Сакатекас -:-
МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура
02:00Атлетіко Сан-Луїс Ж - Пуебла Ж -:-02:00Чівас Гвадалахара Ж - Крус Асуль Ж -:-
04:06Масатлан ФК Ж - УНАМ Пумас Ж -:-
НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга
18:00Баєлса Юнайтед - Ріверс Юнайтед ФК -:-НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі
21:00Йонг Утрехт - Ден Гааг -:-21:00ФК Еммен - Хелмонд -:-
НІКАРАГУА: Прімера - Клаусура
00:00Халапа - Діріанген -:-01:00УНАН-Манагуа - Спорт Себако -:-
04:00Естелі - Матагальпа -:-
04:00Ферретті - Окоталь -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1
14:00Вікінг 2 - Браттвог -:-17:00Бранн 2 - Ейк-Тонсберг -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2
18:00Сола - Одд 2 -:-19:00Відар - Саннефйорд 2 -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3
20:00Нордстранд - Мйондален 2 -:-20:00Сарпсборг 2 - Аскер -:-
20:15К. Осло 2 - Шейд 2 -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4
19:00Ліллестрем 2 - Стремсгодсет 2 -:-НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5
19:00Крістіансунн 2 - Олесунн 2 -:-20:00Молде 2 - Хедд 2 -:-
ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура
00:302 де Майо - Лібертад Асунсьйон -:-00:30Гуарані - Насьйональ Асунсьйон -:-
03:00Серро Портеньйо - Хенераль Кабальєро -:-
ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон
00:15Гуайрена ФК - 3 де Фебреро -:-ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура
01:30ФБК Мельгар - Альянса Ліма -:-04:00Депортіво Гарсіласо - Лос Чанкас -:-
04:00Універсітаріо - Комерсіантес Унідос -:-
ПЕРУ: Ліга 2
23:15Комерсіантес - Депортіво Мунісіпаль -:-21:00АД Кантолао - Бінасьйональ -:-
23:30Сан-Маркос - Карлос Стейн -:-
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U20 (Жінки) - Фінальна група
00:00Перу U20 W - Венесуела U20 W -:-ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга
20:30Мамелоді Сандаунз - ТС Гелаксі -:-ПОЛЬЩА: Екстракляса
20:00Пуща - Корона Кєльце -:-ПОЛЬЩА: Дивізіон 1
19:00Одра Ополє - Мотор Люблін -:-19:00Хробри Глогув - Плоцьк -:-
ПОЛЬЩА: Дивізіон 2
19:00ЛКС Лодзь II - Ол. Грудзьондз -:-19:15Стоміл Ольштин - Лех Познань II -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії
22:15Ештрела Амадора - СК Фаренсе -:-РОСІЯ: Прем'єр-ліга
13:00Крилья Совєтов Самара - Краснодар -:-15:15Рубін Казань - Урал -:-
17:30Сочі - Факел Воронеж -:-
19:45ФК Ростов - Оренбург -:-
РОСІЯ: ФНЛ
17:00Чeрноморець Н. - Динамо Махачкала -:-РУМУНІЯ: Ліга 1 - Група вибування
17:30Петролул - ФК Ботошані -:-РУМУНІЯ: Ліга 1 - Чемпіонська група
20:30Рапід Бухарест - Університатя Крайова -:-РУМУНІЯ: Ліга 2 - Чемпіонська група
15:00Корвінул Хунедоара - Севішул Шелімбер -:-САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура
00:0011 Депортіво - ФАС -:-00:30Агіла - Драгон -:-
САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1
19:10Аль-Арабі - Охoд -:-19:10Аль-Фейсалі - Аль-Айн -:-
20:50Хаджер - Аль-Адальх -:-
СВІТ: Міжнародні товариські матчі
11:15Хорватія U16 - Фінляндія U16 -:-13:30Уругвай U16 - Швеція U16 -:-
СВІТ: Клубні товариські матчі
19:00Онсала (Swe) - Ландветтер (Swe) -:-СЛОВЕНІЯ: Перша ліга
18:30Мура - Алюміній -:-СОМАЛІ: Національна ліга
15:30Джінйо - Кігс -:-СУРІНАМ: SML
23:30Лео Віктор - Інтер Монготапо -:-02:00Інтер Ваніка - Брокі -:-
США: МЛС Next Pro
23:00ФК Лос-Анджелес II - Портленд Тімберс 2 -:-23:00ФК Цинцинатті 2 - Філадельфія Юніон II -:-
00:00Нью Йорк Ред Буллс 2 - Коламбус Крю 2 -:-
00:00Спортінг К. II - Міннесота Юнайтед 2 -:-
03:30Норт Тексас - Х'юстон Динамо 2 -:-
05:00Реал Монархс - Ванкувер Вайткепс 2 -:-
США: NISA
03:00Ірвайн Зіта - Аризона Монсун -:-США: USL League One Cup
23:00Лексінгтон - Форвард Медісон -:-США: NWSL (Жінки)
00:00Готем Ж - Расінг Луїсвілл Ж -:-СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
19:30СЛІФА - Бхантал -:-19:30Холіфа Старз - Луава -:-
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1
14:30Бангкок Юнайтед - Прачуап -:-ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга
16:00ЖКТ Танзанія - Мтібва Шугар -:-ТУРЕЧЧИНА: Суперліга
20:00Карагюмрюк - Антальяспор -:-УГОРЩИНА: НБ ІІ
21:00Айка - Ньїредьгаза -:-УКРАЇНА: Прем'єр-ліга
18:00Полісся - Ворскла -:-УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Група вибування
15:30Пантери Умань Ж - Динамо К. Ж -:-УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Чемпіонська група
12:00Ладомир Ж - Кривбас Ж -:-12:00Шахтар Д. Ж - Ворскла Ж -:-
15:00Житлобуд-1 Ж - Колос Ж -:-
УРУГВАЙ: Прімера - Апертура
00:00КА Серро - Насьйональ -:-02:30Дефенсор Спортінг - Вондерерс -:-
21:00Расінг Монтевідео - Фенікс -:-
ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга
20:0007 Вестур Сорвагур - ХБ Торсхавн -:-20:00Б36 Торсхавн - Фуглафйордур -:-
21:00НСІ Рунавік - Вікінгур -:-
21:00Скала Ітроттарфелаг - Тофтір -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Ykkosliiga
18:30СІК Акатемія - ТПС -:-ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В
18:30ЕБК - Ільвес 2 -:-ФІНЛЯНДІЯ: Кубок Фінляндії
20:00Конту - ГрІФК -:-ФРАНЦІЯ: Ліга 2
21:45Дюнкерк - Осер -:-ФРАНЦІЯ: Насьональ
22:00Нім - Ред Стар -:-ЧИЛІ: Прімера
01:00Коло-Коло - Уніон Ла Калера -:-03:30Депортес Ікіке - Палестіно -:-
ЧИЛІ: Прімера В
23:00Перенес.С. Вондерерз - Сан-Луїс -:-01:00Сан-Феліпе - Рейнджерс -:-
ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан
20:00Броммапойкарна - Гетеборг -:-20:00Ельфсборг - Сіріус -:-
20:00М'єльбю - Кальмар -:-
20:10Хаммарбю - Вестерос -:-
ШВЕЦІЯ: Супереттан
20:00Треллеборг - Дегерфорс -:-ЯПОНІЯ: Надесіко-ліга (Жінки)
09:00Харіма Альбіон Ж - Шідзуока Боніта Ж -:-Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.