Баскетбол » Завтра » Усі матчі
Робіть ставки на Баскетбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
ІСПАНІЯ: АКБ
19:00Паленсія - Тенеріфе -:-19:00Ріо Бреоган - Більбао -:-
21:45Басконія - Сарагоса -:-
21:45Унікаха - Баскет Жирона -:-
ІТАЛІЯ: Ліга А
18:00Тревізо - Пезаро -:-19:00Тортона - Кремона -:-
20:00Баскет Наполі - Венеція -:-
20:30Тренто - Скафаті -:-
21:00Бріндізі - Сассарі -:-
21:30Реджо-Емілія - Мілан -:-
22:00Варезе - Брешія -:-
РОСІЯ: Об'єднана ліга ВТБ - Етап переможців
17:00УНІКС Казань - Парма Перм -:-США: НБА
01:00Вашингтон - Детройт -:-01:00Індіана - Лейкерс -:-
01:00Орландо - Кліпперс -:-
01:00Шарлот - Голден Стейт -:-
01:30Бруклін - Чикаго -:-
01:30Клівленд - Філадельфія -:-
02:00Маямі - Портленд -:-
02:00Оклахома-Сіті - Фінікс -:-
02:00Сан-Антоніо - Нью-Йорк -:-
03:00Денвер - Міннесота -:-
03:30Юта - Х'юстон -:-
04:00Сакраменто - Даллас -:-
23:00Нью-Орлеан - Бостон -:-
ТУРЕЧЧИНА: Суперліга
12:00Тюрк Телеком - Маніса -:-14:30Даруссафака - Меркезефенді -:-
17:00Пінар Каршияка - Бахчешехір Унів. -:-
ФРАНЦІЯ: ЛНБ
17:00Лімож - Шалон/Сон -:-19:30Ада Блуа - Ле-Ман -:-
19:30Нансі - Шоле -:-
19:30Роанн - Булонь-Леваллуа -:-
19:30Страсбур - Ліон-Віллербан -:-
22:00Сен-Кантен - Монако -:-
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Центр
11:45Норт-Аделейд Рокетс - Стерт Сейбрз -:-АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Центр (Жінки)
10:00Норт-Аделейд Рокетс Ж - Стерт Сейбрз Ж -:-АВСТРІЯ: Суперліга - Етап невдах
19:00ББК Норд - Капфенберг Буллз -:-20:00Відень Тімбервулвз - Оберварт Ганнерс -:-
20:00Фюрстенфельд - Відень Баскет -:-
АВСТРІЯ: Суперліга - Етап переможців
18:30Грац УБСК - Санкт-Пельтен -:-18:30Свонс Гмунден - Трайскірхен Лайонс -:-
АВСТРІЯ: Друга ліга - Плей-оф
18:30Куфштайн - Містельбах -:-19:00Ваграм - Вертерзее Піратен -:-
АВСТРІЯ: Суперліга (Жінки) - Плей-оф
21:15Санкт-Пельтен Ж - УБІ Грац Ж -:-АЗІЯ: Кубок Азії 3x3
09:05Китай 3x3 - Іран 3x3 -:-09:35Японія 3x3 - Австралія 3x3 -:-
10:25Сінгапур 3x3 - Іран 3x3 -:-
12:30Філіппіни 3x3 - Австралія 3x3 -:-
12:55Китай 3x3 - Сінгапур 3x3 -:-
14:10Японія 3x3 - Філіппіни 3x3 -:-
АЗІЯ: Кубок Азії 3x3 (Жінки)
08:15Японія 3x3 W - Іран 3x3 W -:-08:40Нова Зеландія 3x3 W - Індія 3x3 W -:-
10:00Таїланд 3x3 W - Іран 3x3 W -:-
13:20Нова Зеландія 3x3 W - Австралія 3x3 W -:-
13:45Японія 3x3 W - Таїланд 3x3 W -:-
14:35Австралія 3x3 W - Індія 3x3 W -:-
АЛБАНІЯ: Суперліга
19:00Влазнія Шкодра - Фієрі -:-19:00Ельбасані - Беселіджа -:-
19:00Камаза Баскет - Теута Дуррес -:-
19:00Партизані Тирана - Аполонія Фієр -:-
19:00Фламуртарі - Скендербеу -:-
АРГЕНТИНА: Ліга А
03:00Сарате - Уньйон де Санта-Фе -:-16:00Сан-Мартін - Кімса -:-
АРГЕНТИНА: Ліга Феменіна (Жінки) - Клаусура
23:00Берасатегі Ж - Уніон Флоріда Ж -:-23:00Інстітуто Ж - Хувентуд Амегіно Ж -:-
23:00Кімса Ж - Сікліста Олімпіко Ж -:-
23:00Ріачуело Ж - Монмартр Ж -:-
23:00Ферро Ж - Обрас Санітаріас Ж -:-
БЕЛЬГІЯ: Вищий дивізіон (Жінки)
19:15Льєж Ж - Фантомс Ж -:-21:30Ларне Ж - Кортрейк Ж -:-
21:30Намюр Ж - Люммен Ж -:-
БІЛОРУСЬ: Прем'єр-ліга
12:00Рубон - Гродно -:-14:00БК Мінськ 2 - Борисфен -:-
14:00Гомель - Імпульс -:-
БІЛОРУСЬ: Прем'єр-ліга (Жінки)
12:00БК Мінськ Ж - Вікторія Гродно Ж -:-12:00Горизонт Мінськ Ж - РДУОР Мінськ Ж -:-
12:00Гродно Ж - Брест Ж -:-
БОЛГАРІЯ: НБЛ - Етап невдах
19:00Бероє - Академік Пловдів -:-БОЛІВІЯ: ЛіБоБаскет
01:00Кінва - Ла-Саль Таріха -:-02:30Сарачо - Леонес Потосі -:-
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Першість БіГ - Етап невдах
18:00Посушє - Прієдор -:-20:30Промо - Славія -:-
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Першість БіГ - Етап переможців
21:00Слобода - Широкі -:-БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Prvenstvo BiH Women
19:00Млади Країшнік Ж - Бановичі Ж -:-21:00Челік Зеніца Ж - Ігман Ж -:-
БРАЗИЛІЯ: НББ
00:30Уніау Корінтіанс - Франка -:-22:10Мінаш - Корінтіанс Пауліста -:-
23:00Васку да Гама - Сан-Паулу -:-
23:00Пату - Піньєйруш -:-
БРАЗИЛІЯ: ЛБФ (Жінки)
02:00Корінтіанс Ж - Вера Круз Ж -:-22:30Сампаю Ж - Санту-Андре Ж -:-
ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: ББЛ
19:00Суррей Юнайтед - Каледонія Гладіаторс -:-22:00Бристоль Флаєрс - Плімут Сіті Петріотс -:-
ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: ЖББЛ (Жінки)
15:00Дарем Палатінейтс Ж - Ньюкасл Іглз Ж -:-20:00Оуклендс Вулвз Ж - Кардіфф Мет Арчерс Ж -:-
ГРЕЦІЯ: Баскетбольна ліга - Етап невдах
18:00ПАОК - Аполлон Патри -:-19:00Лавріо - АС Кардіцас -:-
ГРЕЦІЯ: Баскетбольна ліга - Етап переможців
17:15Перістері - Колоссос -:-ГРЕЦІЯ: Еліт-ліга
16:00Аяс Евосму - Лефкадас -:-16:00Елефтеруполі - Психіку -:-
16:00Ерміс Шіматарі - НЕ Мегарідас -:-
16:00Есперос - Амінтас -:-
16:00Іракліс - Паніоніос -:-
16:00Короївос - Панерітраїкос -:-
16:00Мілон Аонс - Папагу -:-
16:00Харілаос Трікупіс - Міконос -:-
ГРЕЦІЯ: А1 (Жінки)
16:30Панатінаїкос Ж - Яніна Ж -:-ГРУЗІЯ: Суперліга
12:00Мега Тбілісі - Гурджаані Дельта -:-17:00Кутаїсі - Орбі -:-
ДАНІЯ: Баскетбольна ліга - Етап переможців
18:30Баккен Берз - Хорсенс -:-ЄВРОПА: Ліга АВА
18:00Крка - Цедевіта Олімпія -:-20:00Морнар Бар - Борац -:-
22:00Цибона - Ігокеа -:-
ЄВРОПА: Ліга BNXT - Етап невдах
20:30Ден Хелдер - Віллебрук -:-21:00ЛВД Баскет - Левен Берз -:-
21:30Окапі Алст - Кортрейк -:-
ЄВРОПА: Ліга BNXT - Етап переможців
21:00БАЛ Вверт - Антверпен Джаєнтс -:-21:00Лейден - Льєж -:-
ЄВРОПА: Латвійсько-естонська ліга - Плей-оф
17:00Прометей - БК Огре -:-ІЗРАЇЛЬ: Суперліга
21:10Галіл Еліон - Маккабі Тель-Авів -:-ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт
19:00Маккабі Хайфа - Маккабі Реховот -:-19:45Еліцур Шомрон - Еліцур Маккабі Нетанья -:-
20:00Маккабі Раанана - Маккабі Маалє-Адумім -:-
20:00Сафед - Маккабі Рішон-ле-Ціон -:-
ІЗРАЇЛЬ: Кубок Ізраїлю
18:50Хапоель Холон - Хапоель Беер-Шева -:-ІРЛАНДІЯ: Суперліга - Плей-оф
21:00Марі - Інна БК -:-21:15Кіллестер - ЮКК Дімонс -:-
ІСПАНІЯ: ЛЕБ Оро
20:00Вальядолід - Сан-Пабло Бургос -:-ІСПАНІЯ: ЛЕБ Плата
18:45Матаро - Фібві Пальма -:-19:00Гран Канарія B - Салу -:-
19:00Картахена - Баскет Л'Орта Годелья -:-
19:30Сорноца СТ - Енріке Солер -:-
20:00Альхесірас - Уельва -:-
20:00КБ Таррагона - Бенікарло -:-
20:00Ла Рода - Уеска -:-
20:00Хувентуд Алькала - Самора -:-
20:30Альбасете - Іраургі СБ -:-
20:30Сант-Антоні - Альхінет -:-
20:30Сьюдад де Уельва - Понферрада -:-
ІТАЛІЯ: Серія А2
20:00Ченто - Латина -:-21:00Форлі - ЮВі Кремона -:-
21:00Чівідале - Канту -:-
21:30Верона - Луїсс Рома -:-
21:30Паллаканестро Нардо - Трапані -:-
21:30Трієст - Віджевано -:-
21:30Фортітудо Болонья - Уранія Мілан -:-
21:45Ассіджеко П'яченца - Агрідженто -:-
ІТАЛІЯ: Серія А1 (Жінки)
17:00Сассарі Ж - Бріксія Ж -:-20:00Скіо Ж - Рагуза Ж -:-
20:30Венеція Ж - Віртус Болонья Ж -:-
21:30Кампобассо Ж - Баттіпалья Ж -:-
21:30Оксіджен Рома Ж - Сан-Мартіно Ж -:-
21:30Сан-Джованні Ж - Фаенца Ж -:-
КАЗАХСТАН: Національна ліга - Плей-оф
15:00Тобол Костанай - Алмати -:-КАНАДА: Super League
01:30Монреаль Тундра - Віндзор -:-23:30Ньюфаундленд Рогс - Род-Айленд Кракен -:-
КИТАЙ: КБА
13:35Дунгуань - Шаньдун -:-13:35Січуань - Чжецзян Чоучжоу -:-
13:35Фуцзянь - Шанхай -:-
13:35Цзянсу Дрегонс - Бейцзин Роял Файтерс -:-
ЛИТВА: ЛКЛ
16:00Невежис - Рітас -:-17:20БК Вулвз - Ювентус -:-
ЛІВАН: Division 1
21:00Аль-Ріяді - Аль-Хекмех Бейрут -:-ЛЮКСЕМБУРГ: LBBL Women - Вибування
18:00Ширен Ж - Еш Ж -:-19:00Мусел Пайкс Ж - Солевр Ж -:-
ЛЮКСЕМБУРГ: LBBL Women - Етап переможців
19:30Гренгевальд Гюштерт Ж - Бертранж Ж -:-19:30Контерн Ж - Амікале Штайнсел Ж -:-
20:00Ле Сангліє Волц Ж - Дюделанж Ж -:-
ЛЮКСЕМБУРГ: LBBL - Група вибування
20:00Кордалл Стілерс - Мусел Пайкс -:-21:30Гренгевальд Гюштерт - Мамбра Мамер -:-
ЛЮКСЕМБУРГ: LBBL - Плей-оф
21:00Вальферданж - Ларошетт -:-21:30Амікале Штайнсел - Бертранж -:-
НІДЕРЛАНДИ: ЖБЛ (Жінки) - Етап невдах
14:00Лейден Ж - Ден Хелдер Ж -:-НІДЕРЛАНДИ: ЖБЛ (Жінки) - Етап переможців
19:30Джоллі Джамперс Ж - Тріпл Трет Ж -:-20:30Лендслейк Лайонс Ж - Катвейк Ж -:-
НІМЕЧЧИНА: ББЛ
17:00Сінтайнікс МБК - Хемніц -:-19:30Гайдельберг - Крайльсхайм -:-
21:00Бонн - Фехта -:-
21:00Вюрцбург - Тюбінген -:-
НІМЕЧЧИНА: Про А
20:00Дюссельдорф - Бохум -:-20:00Кірхгайм - Байройт -:-
20:00Фенікс Хаген - ПС Карлсруе -:-
20:30Артланд - Гіссен -:-
20:30Трір - Нюрнбергер -:-
НІМЕЧЧИНА: Про В
16:00Берлін Брейвз - Ріст Ведель -:-16:30Людвігсбург 2 - Скайлайнерс 2 -:-
18:30Фельдбах - Левен -:-
20:00Бернау - Ізерлон Кенгарус -:-
20:00Іббенбюрен - Вольмірштедт -:-
20:00Пантерз Швеннінген - Брайтенгюсбах -:-
20:30БІС Баскетс Шпеєр - Рондорф -:-
20:30Герфорд - Росток 2 -:-
20:30Ітцего - Леверкузен -:-
20:30Ляйтерсгофен/Штадтберген - Кобург -:-
20:30Швельм - РСФ Айнтрахт -:-
НІМЕЧЧИНА: ДББЛ (Жінки) - Плей-оф
17:00Оснабрюк Ж - ТК Ганновер Ж -:-19:30Нордлінген Ж - Галле Ж -:-
НОВА ЗЕЛАНДІЯ: НБЛ
04:00Отаго Наггетс - Саутленд Шаркс -:-08:30Манавату Джетс - Таранакі Ейрс -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: WKBL (Жінки) - Плей-оф
11:00Вурі ВОН Ж - КБ Старз Ж -:-ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Перша ліга
19:00Работнічкі - Гостівар -:-19:30ФМП Академія - МЗТ Скоп'є -:-
20:00Кожув - Пелістер -:-
21:30ТФТ Скоп'є - Фенікс 2010 -:-
22:00Чаїр 2030 - Охрід -:-
ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Перша ліга (Жінки)
14:00МЗТ Скоп'є Ж - Крива Паланка Ж -:-14:30Струга Ж - Бадел 1862 Скоп'є Ж -:-
19:30Вардар Ж - Куманово-Грізлі Ж -:-
ПОЛЬЩА: Basket Liga
16:30Ланьцут - Трефль Сопот -:-18:30Люблін - Дзікі Варшава -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Proliga - Етап невдах
17:00Баррейренсе - Васку Да Гама Порту -:-17:00Бенфіка B - Академіка -:-
18:30Салезіануш - Імортал B -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Proliga - Етап переможців
17:00Брага - Галітуш Баррейру -:-17:00Сангальюш - КАБ Мадейра -:-
20:00Ільябум - КА Келуш -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Taca da Liga - Груповий етап
17:00Повуа/Монтеадріану - Бенфіка -:-17:30Лузітанія - Спортінг КП -:-
23:30Ежгейра - Оваренсе -:-
ПОРТУГАЛІЯ: LFB Women - Плей-оф
17:00Натасан Ж - Уніао Спортіва Ж -:-18:00Імортал Ж - ГДЕССА Баррейру Ж -:-
20:30Барселус Ж - Бенфіка Ж -:-
20:30Кінта Душ Ломбуш Ж - Ежгейра Ж -:-
РОСІЯ: Прем'єр-ліга (Жінки)
12:30МБА Москва Ж - УГМК Єкатеринбург Ж -:-15:00Динамо Москва Ж - Спартак Москва Ж -:-
СЕРБІЯ: Перша ліга
17:00Войводина Нови Сад - ОКК Белград -:-18:00Суботіца - Чачак 94 -:-
19:00Вршац - Раднічки -:-
20:00КК Металац - Слобода -:-
20:00Таміс - Слога -:-
СЕРБІЯ: 1. ЖЛС (Жінки)
19:00ЖКК Кралєво Ж - Црвена Звезда Ж -:-19:00Слога Пожега Ж - Мега МІС Ж -:-
19:00Тополчанка Ж - Войводина 021 Ж -:-
СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга
16:30БК Нітра - Левіце -:-19:00Іскра Світ - БК Прєвідза -:-
19:00Спішскі Ритьєрі - МБК Гандлова -:-
СЛОВЕНІЯ: Ліга Нова КБМ
14:00Геліос Домжале - Шенчур -:-19:00Тріглав Крань - Ползела -:-
20:00Тайфун Шентюр - Подчетртек -:-
СЛОВЕНІЯ: 1. СКЛ (Жінки)
16:00Домел Скоф'я Лока Ж - Єжица Ж -:-17:00Ілірія Ж - Марибор Ж -:-
19:00Атлет Цельє Ж - Тріглав Ж -:-
США: Джі-Ліга НБА
01:00Вестчестер - Мемфіс Хасл -:-01:00Осеола Меджик - Форт Вейн Мед Ентс -:-
01:30Репторс 905 - Мотор Сіті Круз -:-
02:00Айова Вулвз - Остін Торос Сперс -:-
02:00Вінді Сіті Буллз - Вісконсин Херд -:-
02:00Сіу Фоллз Скайфорс - Ріно БігХорнс -:-
02:30Ріо-Гранде Веллі Вайперс - Солт-Лейк-Сіті Старз -:-
03:00Ріп Сіті Ремікс - Санта-Круз Ворріорз -:-
04:00Саут Бей Лейкерс - Мехіко Капітанес -:-
00:00Делавер 87ерс - Оклахома-Сіті Блю -:-
00:00Ріп Сіті Ремікс - Санта-Круз Ворріорз -:-
00:30Коледж Парк Скайхокс - Лонг-Айленд Нетс -:-
США: NCAA - Плей-оф
01:09Маркетт - НК Стейт -:-01:39Пердью - Гонзага -:-
03:39Х'юстон - Дюк Блю Девілз -:-
04:09Теннессі - Крейтон -:-
00:09Юконн - Іллінойс Файтінг Іланай -:-
ТАЙВАНЬ: СБЛ
11:00Чанхуа - Тайвань Бір -:-13:00Банк оф Тайвань - Юлонь Лаксджен Дайнос -:-
ТАЙВАНЬ: П. Ліга+
08:30Таоюань Пауєнь Пайлотс - Сіньчжу Джко Лайонірс -:-11:00Новий Тайбей Кінгс - Фубон Брейвз -:-
ТАЙВАНЬ: Т1 Ліга
08:00Тайнань ТСГ ГоустХокс - Новий Тайбей КТБК ДЕА -:-ТАЙВАНЬ: ЖСБЛ (Жінки)
07:00Чунхуа Телеком Ж - Катай Лайф Ж -:-09:00Тайпауер Ж - Тайюань Ж -:-
ТУРЕЧЧИНА: ТБЛ
12:00Sigortam.net ІТУ - Коньяспор -:-13:00Коджаелі - Есенлер Ерокспор -:-
13:00ОГМ Орманспор - Фенербахче 2 -:-
14:00Анкара Колейлілер - Капаклі Спор -:-
15:00Газіантеп - Мерсін Б. -:-
16:00Харем Спор - МКЕ Анкарагюджю -:-
19:00Яловаспор - Алагоз -:-
ТУРЕЧЧИНА: ТКБЛ (Жінки) - Плей-оф
13:00Ардана БК Ж - Боташ 2 W -:-14:00Бодрум Ж - Емлак Конут Гелішім 2 W -:-
14:30Ферхатоглу Ж - Ялова Ж -:-
15:00Бурса Антспор Ж - Тургутлу Ж -:-
УГОРЩИНА: НБ І. А
19:00Альбакомп - Сомбатгей -:-19:00Атомерому Пакш - KTE-Дуна -:-
19:00Гонвед Будапешт СЕ - Залакерамія -:-
19:00Капошвар - Солнокі Олай -:-
19:00НКА Печ - Керменд -:-
19:00ОСЕ Лайонс - Шопроні КК -:-
19:00Седеак - Дебрецен Едьєтем -:-
УГОРЩИНА: Дивізіон І (Жінки) - Плей-аут
19:00Цеглед Ж - Сігетсенміклош Ж -:-УГОРЩИНА: Дивізіон І (Жінки) - Плей-оф
15:30ПЕАЦ-Печ Ж - Шопрон Ж -:-19:00Вашаш Чата Ж - УНІ Дьйор Ж -:-
20:00ТФСЕ-МТК Ж - Сексард Ж -:-
20:00Уйбуда Ж - ДВТК Ж -:-
УКРАЇНА: ФБУ Суперліга - Плей-оф
19:00Говерла - Київ-Баскет -:-УКРАЇНА: Суперліга (Жінки) - Плей-оф
13:00Київ-Баскет Ж - Інтерхім-СДЮСШОР Ж -:-16:00БК Франківськ-Галичина Ж - Рівне-ОШВСМ Ж -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Корісліга - Етап невдах
17:00Байзонс Лоймаа - Лахті Баскетбол -:-17:00Коувот Коувола - Кобрат -:-
17:00КТП Котка Баскет - Пюрінто Тампере -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Корісліга - Етап переможців
17:00Катая - Салон Вілпас -:-17:00УУ-Коріхайт Уусіукаупункі - Карху Баскет -:-
17:00Хельсінкі Сігаллс - БК Нокіа -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Корісліга (Жінки) - Плей-оф
17:00Форссан Алку Ж - Пюрінто Ж -:-ФРАНЦІЯ: Про В
21:00Булазак - Пуатьє -:-ФРАНЦІЯ: Еспуар U21
15:30Нансі U21 - Шоле U21 -:-16:00Ада Блуа U21 - Ле-Ман U21 -:-
16:00Сен-Кантен U21 - Монако U21 -:-
16:00Страсбур U21 - Ліон-Віллербан U21 -:-
20:30Лімож U21 - Шалон/Сон U21 -:-
ФРАНЦІЯ: ЛФБ (Жінки)
21:30ЕСБ Ліль Ж - Ланд Ж -:-21:30Ла-Рош Ж - Латте Монпельє Ж -:-
21:30Ліон Ж - Ландерно Бретань Ж -:-
21:30Тарб ЖБ Ж - Бурж Ж -:-
21:30Флеймз Кароло Ж - Анжер Ж -:-
21:30Шарне Бургонь Сюд Ж - Уньон Ено Ж -:-
ФРАНЦІЯ: Ligue 2 Women
21:00Монбрізон Ж - Ла-Тронш-Мейлан Ж -:-21:00Ніцца Ж - Фейтья Ж -:-
21:00Ольнуа АС Ж - Авенір Шартр Ж -:-
21:00Пеї Вуаронне Ж - Граффенстаден Ж -:-
21:00Тулуза Ж - Мондвіль Ж -:-
21:00Шампань Ж - Сентр Федераль ББ Ж -:-
ХОРВАТІЯ: Прем'єр-ліга
18:30Алкар - Дубрава -:-19:00ГКК Шибенка - Задар -:-
ЧЕХІЯ: НБЛ - Етап невдах
18:30НГ Острава - Славія Прага -:-ЧЕХІЯ: НБЛ - Етап переможців
18:30Дечин - Німбурк -:-18:30Опава - Усті-над-Лабем -:-
18:30Пардубіце - УСК Прага -:-
18:45Колін - Брно -:-
ЧИЛІ: ЛНБ
00:00Еспаньйол Осорно - КД Пуерто-Варас -:-01:15Еспаньйол де Талька - Католіка -:-
01:30У. Де Консепсьйон - Леонес де Кільпе -:-
00:15Лас Анімас - Пуерто-Монтт -:-
00:30Пуенте-Альто - Спортіва Італьяна -:-
00:45Анкуд - Вальдівія -:-
ЧИЛІ: ЛНБ 2
20:30Кільпуе Баскетбол - Брісас -:-23:30Коло-Коло - Труенос Талька -:-
00:00Арабе Вальпараїсо - Артуро Прат Сан Феліпе -:-
00:15Стадіо Італьяно - Мунісіпаль Чільян -:-
ЧОРНОГОРІЯ: Перша А Ліга
19:00Даніловград - Подгоріца -:-19:00Єдінство - Котор -:-
19:00Ібар Рожає - Міленіюм -:-
19:00Ловчен Цетинє - Примор'є -:-
19:00Тіват - Плєвля -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: СБ-Ліга - Плей-оф
18:30САМ Массаньйо - Лозанна Баскет -:-18:30Фрібур Олімпік - Сдент ББК Ньйон -:-
19:00Женева Лайонс - ББК Монте -:-
ЯПОНІЯ: B.League
07:05Акіта - Сан Рокерс Сібуя -:-07:05Осака - Хоккайдо -:-
07:05Сінсю - Нагоя Файтінг Іглз -:-
07:05Хіросіма Д. - Гумма -:-
08:05Йокогама - Алварк -:-
08:05Нагоя Долфінс - Тояма -:-
08:05Сіхорсес Мікава - Уцономія Брекс -:-
08:05Чіба - Канагава Тандерс -:-
09:05Нагасакі - Сімане -:-
09:05Сага - Кіото -:-
09:05Сендай - НеоФенікс -:-
11:05Окінава - Ібаракі Роботс -:-
ЯПОНІЯ: B2.League
07:00Сіга - Нара -:-08:00Алтірі Чіба - Фукусіма -:-
08:00Аоморі - Кумамото -:-
08:00Ехіме Орандж Вайкінгс - Фукуока -:-
08:00Косігая Альфас - Ямагата Вайвернс -:-
09:00Кобе - Сідзуока -:-
10:00Івате - Ніїгата -:-
ЯПОНІЯ: W-ліга (Жінки) - Плей-оф
06:00Шансон В-Меджик Ж - Айсін Вінгз Ж -:-08:00Саншайн Реббітс Ж - Хітачі Кугарс Ж -:-
Робіть ставки на Баскетбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати баскетбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.