ОНОВИТИ

Хокей » Вчора » Усі матчі

НІМЕЧЧИНА: ДЕЛ

15:00Аугсбургер - Кельнер Хайє 4:5бул
15:00Інгольштадт - Штраубінг 8:1
15:00Швеннінгер - Бітігхайм/Біссінген 2:5
17:30Ізерлон - Бремергафен 5:6
17:30Крефельд - Дюссельдорф 6:3
18:00Адлер Мангайм - Мюнхен 3:2от
20:00Айсберен Берлін - Нюрнберг 1:3

РОСІЯ: КХЛ

09:00Адмірал - Сочі 2:8
09:00Амур - Салават Юлаєв 2:1
12:30Сибір - Автомобіліст 3:1
13:00Спартак Москва - Динамо Москва 4:1
16:00Йокеріт - Локомотив 2:0
16:00Нафтохімік - Ак Барс 2:3бул
16:10Динамо Мінськ - Трактор 2:1
17:00Динамо Рига - ЦСКА 2:3
18:30Куньлунь - Металург Магнітогорськ 1:5

США: НХЛ

01:00Флорида - Сіетл 1:4
02:00Вегас - Едмонтон 2:3
02:00Детройт - Баффало 3:2от
02:00Лос-Анджелес - Оттава 4:2
02:00Піттсбург - Монреаль 3:6
03:00Аризона - Даллас 2:3
03:00Сент-Луїс - Коламбус 6:3
04:00Колорадо - Нешвілл 6:2
05:00Калгарі - Вінніпег 2:4
20:00Кароліна - Вашингтон 2:4
21:00Міннесота - Тампа-Бей 4:2

УКРАЇНА: УХЛ

13:00Скасовано Краматорськ - Рулав Одд -:-

ЧЕХІЯ: Екстраліга

16:00Спарта Прага - Ліберец 4:1
16:30Литвинов - Вітковіце 3:4бул
16:30Тржінец - Оломоуц 5:1
17:00Млада Болеслав - Злін 3:1
17:30Пльзень - Кладно 4:1
18:00Комета Брно - ХК Маунтфілд 1:3

АВСТРІЯ: ICE Hockey League

17:00Вієнна Кепіталз - Блек Вінгс Лінц 5:4
17:30Зальцбург - Олімпія 2:3бул
18:30Зноймо - Больцано 10:2
18:30Клагенфурт - Фехервар АВ19 3:1
19:00Валь Пустерія - Філлах 2:3от

БІЛОРУСЬ: Паріматч Екстраліга

13:00Молодечно - Вітебськ 1:4
13:00Солігорськ - Хімік-СКА 1:2от
13:00Юність Мінськ - Локомотив Орша 3:2

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Еліт-АллЕттан-ліга

18:00Белфаст - Данді 2:3
18:00Ноттінгем - Файф 2:4
19:30Манчестер - Брейхед 1:5
20:00Guildford - Шеффілд 1:3
20:00Ковентрі - Кардіфф 0:2

ДАНІЯ: Метал Ліга

16:00Есб'єрг - Ольборг 5:4

ЕСТОНІЯ: Hokiliiga

16:30HC Vipers - Віру Спутнік 12:6
17:00Вялк 494 - Еверест 4:3

ЄВРОПА: БеНе-ліга

19:15Левен - Херенвен 1:2
20:00Лімбург - Мехелен 4:6
21:00Еренталь - Зутермер 7:3

ІСПАНІЯ: ЛНХХ

23:00Махадаонда - Уарте 5:0

ІТАЛІЯ: IHL

19:00Варезе - Еппан 6:3
20:00Перджіне - Unterland 4:0

КАЗАХСТАН: Чемпіонат

13:00ПеренесеноСариарка - Сніжні Барси -:-
13:00Торпедо - Павлодар 8:1

КАНАДА: OHL

23:00Гемілтон Буллдогз - Кінгстон Фронтенакс 4:5бул
02:00Еррі Оттерс - Гвелф Сторм 2:3
02:00Флінт Фаєрбердз - Сарнія Стінг 3:4
02:05Сагіно Спіріт - Віндзор Спітфайрс 6:5от
02:30Беррі Кольтс - Ніагара АйсДогз 5:4бул
02:30Оуен Саунд Аттек - Лондон Найтс 4:5бул
21:00Гвелф Сторм - Еррі Оттерс 7:3
21:00Міссісога Стілхедс - Кінгстон Фронтенакс 4:5
21:05Петерборо Пітс - Оттава 67с 3:2
21:05Садбері Вулвз - Беррі Кольтс 2:4
21:05Сарнія Стінг - Су-Сен-Марі 0:2

КАНАДА: WHL

03:00Брендон Віт Кінгз - Принс-Альберт Рейдерс 1:2
03:00Муз-Джо Ворріорз - Свіфт-Каррент Бронкос 6:2
04:00Вінніпег Айс - Медісин-Хет Тайгерс 7:2
04:00Ред-Дір Рібелз - Реджайна Петс 4:2
04:05Еверетт Сілвертіпс - Камлупс Блейзерс 2:3
04:05Сіетл Тандербердс - Трай-Сіті Амеріканс 5:1
05:05Келоуна Рокетс - Принс-Джордж Кугарс 4:1
05:05Спокен Чіфс - Ванкувер Джаєнтс 1:3
20:00Калгарі Хітмен - Реджайна Петс 10:3

КАНАДА: QMJHL

23:00Рімускі Оушеанік - Гатіно Олімпік 1:2
01:00Галіфакс Музхедс - Бленвіль-Буабріан Армада 5:4от
01:00Сент-Джон Сі Догз - Бає-Комо Драккар 5:4от
21:00Акаді-Батюрст Тітан - Бає-Комо Драккар 8:3
21:00Кейп-Бретон Скрімінг Іглз - Руен-Норанда Хаскіз 4:6
21:00Шарлоттаун Айлендерс - Бленвіль-Буабріан Армада 5:2
22:00Драммонвіль Вольтіжер - Вікторіявіль Тайгерс 5:4от
22:00Шербрук Фінікс - Віаль-д'Ор Форерз 3:7
22:00Шовініган Катарактс - Шикутімі Сагенен 1:5

КАНАДА: LNAH

02:00Тетфорд Майнс - Жонкір Маркіз 5:2

КАНАДА: Ю-Спортс

23:00Мак'юен - Trinity Western 7:0
23:00Реджайна - Калгарі 4:0
00:15Брок - Раєрсон 2:3от
01:00UBC - Саскачеван 6:3
01:00UPEI - Далхаузі 4:3
01:00Монктон - Акаді 3:4
01:00Сент-Меріс - UNB 1:4
02:00UQTR - Карлтон 5:2
02:00Ватерлоо - Гвелф 4:6
02:30Віндзор - Вестерн 6:3
04:00Альберта - Манітоба 6:2
22:00UOIT - Квінз 1:5
22:00Оттава - Макгілл -:-

ЛИТВА: Чемпіонат

13:50БА-Клайпеда - Каунас 5:4бул
16:15Пункс Вільнюс - LTeam Select 5:2

НІМЕЧЧИНА: ДЕЛ2

18:00Лаузіцер Фюхсе - Кауфенбойрен 4:1
19:30Гайльброннер - Бад-Наугайм 3:4от
19:30Тольцер Льовен - Равенсбург 0:6
19:30Фрайбург - Дрезднер Айсльовен 2:1
19:30Франкфурт Льовен - Зельбер Вольфе 4:1

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Північ

17:00Ерфурт - Росток 2:4
19:00Лейпциг - ХК Ганновер 2:1
19:30Гаммер Айсберен - Крокодайлс Гамбург 3:6
19:30Гернер - Крефельд 9:4
19:30Ессен - Diez-Limburg 4:5от
20:00Ганновер Скорпіонс - Герфорд 4:3
20:00Тілбург Трепперс - Галле 3:4бул

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Південь

18:00Старбуллз Розенгайм - Пассау 4:1
19:00Ліндау - Рісерзее 4:3от
19:00Меммінген - Регенсбург 6:4
19:00Пайтінг - Гохштадтер 3:2
19:30Вайден - Ландсберг 10:1
19:45Деггендорфер - Фюссен 6:3

НОРВЕГІЯ: Fjordkraft-ligaen

16:30Стьєрнен - Ставангер 0:5
19:00Грюнер - Манглеруд 2:6

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 1

13:45Фурусет - Нідарос 2:8
18:00Комет - Євік 4:2

ПОЛЬЩА: Польська хокейна ліга

18:00ММКС Подгале - Ястржембє 1:2
18:00Торунь - Тихи 2:4
18:00Унія Освенцим - Краків 4:2
19:00Санок - Заглембє Сосновєц 4:2

РОСІЯ: ВХЛ

14:00Молот-Прикам'я - Лада 3:4
14:00Торос - ЦСК ВВС 4:0
15:00Іжсталь - Барс 3:2бул
16:00Динамо СПб - Gornyak 4:3
16:00СКА Нева - Зауралля 0:1
16:00Хімік - Челмет 2:3

РОСІЯ: ВХЛ-Б

08:00Красноярські Рисі - Чебоксари 2:1
16:00Челни - Динамо-Алтай 4:5от

РОСІЯ: Паріматч чемпіонат молодіжної хокейної ліги

09:00Омські Яструби - Толпар 0:2
10:00Авто - Молот-Прикам'я 2:3
12:00Ірбіс - Мамонти Югри 3:4
12:00Ладья - Сармати 2:3бул
13:00ХК Рига - Червона армія 2:6

РОСІЯ: NMHL

12:00Mikhaylov Academy U20 - СКА-ГУОР Карелія 3:4
12:00Брянськ - Arktika 3:4бул
15:00Прогрес Глазов - Олімпія 3:1
16:00Bobrov - Dinamo 576 5:3

РОСІЯ: ВХЛ Жінки

12:00Торнадо Ж - Свердловська обл. Ж 6:2
13:00Vanke Rays Ж - Білі Ведмеді Ж 1:0

РУМУНІЯ: Національний чемпіонат

18:30Георгень - Fenestela 2:3
18:30Стяуа - Сапієнція U23 5:0

СЛОВАЧЧИНА: Extraliga

17:00Слован - Попрад 4:2
18:00ПеренесеноPresov - Міхаловце -:-
18:00Дукла Тренчин - Зволен 2:3
18:00Ліптовскі Мікулаш - Банська Бистриця 1:3
19:00ПеренесеноКошице - Спішска Нова Вес -:-

США: АХЛ

23:00Торонто Марліз - Лейк Ері Монстерс 4:3от
00:05Колорадо Іглз - Стоктон Хіт 5:1
01:00Шарлотт Чекерс - Ютіка Кометс 0:1
01:05Вілкс-Беррі/Скрентон - Провіденс Брюїнз 1:5
02:00Беллвілл Сенаторс - Лаваль Рокет 7:3
02:00Сірак'юз Кранч - Рочестер Амеріканс 2:4
02:05Ліхай Веллі Фентомс - Бриджпорт Айлендерс 1:4
03:00Чикаго Вулвз - Рокфорд АйсХогс 3:2бул
04:00ПеренесеноОнтаріо Рейн - Сан-Хосе Барракуда -:-
04:00Тусон Роудраннерс - Abbotsford Canucks 5:4
05:00Бейкерсфілд Кондорс - Сан-Дієго Галлс 1:2
22:00Манітоба Муз - Тексас Старз 5:3
22:00Шарлотт Чекерс - Ютіка Кометс 2:5
23:00Хендерсон Сільвер Найтс - Айова Вайлд 6:5
23:00Чикаго Вулвз - Гренд-Репідс Гриффінс 3:1
00:00Рокфорд АйсХогс - Мілуокі Адміралс 2:1
00:00ПеренесеноХерші Берз - Ліхай Веллі Фентомс -:-

США: ECHL

02:00Адірондак Тандер - Мен Марінерс 5:3
02:00Джексонвілл Айсмен - Флорида Еверблейдз 1:3
02:00Індіанаполіс - Форт-Вейн Кометс 2:3
02:00Каламазу Вінгз - Цинциннаті Сайклонс 4:2
02:00Орландо Солар Берз - Норфолк Адміралс 4:3бул
02:30Атланта Гладіейторз - Саут Кароліна Стінгрейс 1:2
03:00Iowa Heartlanders - Вілінг Нейлерс 2:4
03:05Вічіта Тандер - Репід Сіті Раш 6:4
03:05Талса Ойлерс - Юта Гріззліс 1:3
04:10Айдахо Стілхедс - Аллен Амеріканс 2:4
22:00Орландо Солар Берз - Норфолк Адміралс 1:6
22:05Вустер Рейлерс - Ньюфаундленд 0:6
22:05Саут Кароліна Стінгрейс - Атланта Гладіейторз 4:3от
00:05Вічіта Тандер - Репід Сіті Раш 3:2бул
00:05Талса Ойлерс - Юта Гріззліс 6:5от

США: ФХЛ

01:05Carolina Thunderbirds - Danbury Hat Tricks 2:3от
02:00Delaware Thunder - Бінгемтон Блек Берз 4:5бул
02:30Вотертаун Вулвз - Columbus River Dragons 9:0
22:00Delaware Thunder - Danbury Hat Tricks 2:8

США: SPHL

01:30Мейкон Мейхем - Евансвілл 3:2
03:10Квод-Сіті - Vermilion County Bobcats 5:1

США: USHL

02:05Омаха Лансерс - Лінкольн Старз 2:1
02:05Сіу Фоллз Стампід - Су-Сіті 2:0
02:05Фарго Форс - Трай-Сіті Сторм 5:4от
02:10Маскігон Ламберджекс - Медісон Кепітолз 5:4
03:05Грін-Бей Гемблерс - США U18 2:5
03:05Дебюк Файтінг Сейнтс - Де-Мойн Бакканірс 7:5
03:05Седар Репідс - Ватерлоо Блек Хокс 5:3
23:05США U18 - Чикаго Стіл 7:5
00:05Омаха Лансерс - Су-Сіті 5:4от

ТУРЕЧЧИНА: Super Lig

14:30Buz Adamlar - Gumus Patenler 9:1
15:30Ізмір - Зейтінбурну Стамбул 1:11
17:30Істанбул ББ - Yukselis 4:0

УГОРЩИНА: Ерсте Ліга

15:00Уйбуда - ДВТК 3:1
18:30Меркуря-Чук - Брашов 8:1
19:30Уйпешт - Gyori ETO 2:1
19:30Ференцварош - Дебрецен 4:1

ФІНЛЯНДІЯ: Суомі-серія

16:00Муйк Хокей - Д-Кієкко 1:5
16:00Хантерз - ЮХТ 4:1
17:00Тінааніт - Індіанс Кааріна 4:3
17:30Рієму - Лазер ХТ 8:1

ФІНЛЯНДІЯ: Naisten Liiga

12:00Кярпят Ж - Куортане Ж 4:2
14:00Хяменлінна Ж - Sport Ж 5:3
14:30ТПС Ж - КалПа Ж 5:2

ФРАНЦІЯ: Ліга Магнус

19:30Бордо - Ам'єн 2:3
19:30Ніцца - Гап 3:5

ШВЕЙЦАРІЯ: Національна ліга

16:45Рапперсвіль - Ажуа 6:3

ШВЕЙЦАРІЯ: Швейцарська ліга

16:45Академі Цуг - Сьєр 3:1
17:00Вінтертур - Ла Шо-де-Фон 1:6
18:30Лангенталь - Клотен 5:4бул
18:30Ольтен - Тічіно Рокетс 5:2
18:45Фісп - Тургау 2:4

ШВЕЙЦАРІЯ: MySports League

18:15Кур - Тун 3:5

ШВЕЦІЯ: ХокейАллсвенскан

16:00БІК Карлскуга - Альмтуна 4:1
16:00Вестервікс ІК - Віта Хестен 6:4
16:00Мура - Бьєрклевен 1:4
17:30АІК - Троя/Юнгбю 4:1
19:00МОДО - Вестерос 5:1
19:00Тінгсрюд - Седертельє 1:5
19:00ХВ-71 - Крістіанстад 2:3

ШВЕЦІЯ: SuperElit U20

11:00Мура U20 - Шеллефтео U20 2:4
12:00Лександ U20 - Лулео U20 3:5
19:00Брюнес U20 - АІК U20 3:4

ШВЕЦІЯ: СДХЛ (Жінки)

13:00Лінчепінг Ж - Гетеборг Ж 4:1
14:00Брюнес Ж - Лулео Ж 3:1
14:00Лександ Ж - МОДО Ж 1:3
16:00Юргорден Ж - ХВ-71 Ж 2:1

ЯПОНІЯ: Japan Cup

08:00Іст Хоккайдо Крейнс - Нікко Айс Бакс 2:3
08:00Одзі Іглз - Yokohama Grits 6:1

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати хокей - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.