ОНОВИТИ

Теніс » Вчора » Усі матчі

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Кубок Девіса - Світова група (Світ) - Play Offs

14:10Рубльов А. (Rus) - Кепфер Д. (Ger) 2:0
15:30Медвєдєв Д. (Rus) - Штруфф Я.-Л. (Ger) 2:0

ATP - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Кубок Девіса - Світова група (Світ) - Play Offs

17:00Скасовано Карацев А./Рубльов А. - Кравіц К./Пюц Т. -:-
17:15Карацев А./Хачанов К. - Кравіц К./Пюц Т. 1:2

КОМАНДИ - ЧОЛОВІКИ: Кубок Девіса - Світова група (Світ) - Play Offs

14:10RTF - Німеччина 2:1

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Forli 2 (Італія), хард (indoor)

16:35Селс Є. (Ned) - Крессі М. (Usa) 0:2
18:10Бахінгер М. (Ger) - Родіонов Ю. (Aut) 2:1

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Сан-Паулу (Бразилія), грунт

15:00Мелігені Родрігеш Алвеш Ф. (Bra) - Дардері Л. (Ita) WO -:-
15:35Фіковіч Х. П. (Arg) - Харрі Н. (Chi) 2:0

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Forli 2 (Італія), хард (indoor)

12:40Росол Л./Сачко В. - Санчич А./Вайссборн Т.-С. 1:2

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Сан-Паулу (Бразилія), грунт

18:00Матуш Р./Мелігені Родрігеш Алвеш Ф. - Барьєнтос Н./Гомес А. WO -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Antalya 34 (Туреччина), грунт

10:00Філь А. (Fra) - Толедо Б. П. (Esp) 2:0
11:00Харріс Б. (Gbr) - Венгер Д. (Sui) 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Cairo 18 (Єгипет), грунт

10:00Гілл Ф. (Gbr) - Мансілья Діес М. (Esp) 2:0
10:00Хабіб Х. (Leb) - Відаль Асорін Х. Ф. (Esp) 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Monastir 46 (Туніс), хард

09:00Бланше Ю. (Fra) WO - Ашаргі М. (Tun) -:-
10:30Полсон Е. (Cze) - Паркер С. (Gbr) 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Іракліон 9 (Греція), хард

10:00Брум Ч. (Gbr) - Понтйодікромо С. (Ned) 2:0
10:00Фері А. (Gbr) - Сілінг К. (Usa) 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Канкун 7 (Мексика), хард

17:00Войцик Я. (Usa) - Гандель Т. (Ger) 1:2
17:00Грегг П. (Usa) - Строуд А. (Usa) 1:2
17:00Ель-Мідаві А. (Usa) ВІДМОВА - Драксль Л. (Can) 0:1
17:00Ернандес Х. А. (Mex) - Біттуан К. (Fra) 1:2
17:00Лі Нам Х. (Vie) - Шії Дж. (Usa) 2:0
17:00Панну К. (Nzl) - Уертас Дель Піно К. (Per) 2:1
17:00Руссо Х. (Hai) - Шпец М. (Slo) 0:2
17:00Стетем Х. Р. (Nzl) - Тамм К. (Est) 2:1
21:00Строуд А. (Usa) - Драксль Л. (Can) 2:0
22:00Біттуан К. (Fra) - Гандель Т. (Ger) 2:1
22:00Лі Нам Х. (Vie) - Панну К. (Nzl) 2:0
22:00Стетем Х. Р. (Nzl) - Шпец М. (Slo) 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Санто-Домінго (Домініканська Республіка), хард

15:30Інгільдсен Й. (Den) - Бруньєротто М. (Ita) 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Villa Allende (Аргентина), грунт

00:30Кароу І. (Uru) - Пас Х. П. (Arg) 0:2
00:30Комесана Ф. (Arg) - Навоне М. (Arg) 2:0
21:00Торрес Х. Б. (Arg) - Пас Х. П. (Arg) 1:2
00:00Родрігес Таверна С. (Arg) - Комесана Ф. (Arg) 1:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Antalya 34 (Туреччина), грунт

11:00Ласкутова К. (Rus) - Тот А. К. (Hun) 2:1
11:00Мартінес Кірес К. (Esp) - Васілеску А. (Rou) 0:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Bengaluru (Індія), хард

03:30Ядлапаллі П. (Ind) - Бхамідіпаті Ш. Р. (Ind) 2:1
06:30Бхосале Р. (Ind) - Бавісетті С. (Ind) 1:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Cairo 18 (Єгипет), грунт

10:00Дмітріченко К. (Kaz) - Вісенс Мас Р. (Esp) 0:2
10:00Самір С. (Egy) - Нефьодова А. (Usa) 0:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Curitiba (Бразилія), грунт

23:30Гамарра Мартінс І. (Bra) - Капурро-Таборда М. (Arg) 0:2
16:00Курата Н. (Bra) - Педретті Г. Т. (Bra) 0:2
21:30Се Г. (Bra) - Капурро-Таборда М. (Arg) 2:1

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Lousada 2 (Португалія), хард (indoor)

15:00Сабанін Н. (Hun) - Морателлі А. (Ita) 0:2
15:00Фалкнер Ж. (Slo) - Сервіно Руїс С. (Esp) 1:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Monastir 46 (Туніс), хард

10:30Гіороає І.-Г. (Rou) - Radovanovic . N. (Fra) 2:0
10:30Карунаратне А. (Sri) - Ма Є. (Chn) ВІДМОВА 0:0

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Santo Domingo (Домініканська Республіка), хард

15:30Ван Нгуєн Ш. (Usa) - Віджесундера Р. (Usa) 2:0

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Іракліон 9 (Греція), грунт

10:00Амаріей І. Д. (Rou) - Хірін Н. (Isr) 1:2
10:00Фосса Н. (Ita) - Зелнічкова Р. (Svk) 0:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Канкун 6 (Мексика), хард

18:00Біссетт А. (Gbr) - Русова А. (Svk) 0:2
18:00Ерреро Лінана А. (Esp) - Монтез П. (Usa) 1:2
18:00Інохоса Гомес Дж. (Mex) - Фанг С. (Can) 0:2
18:00Інуе Х. (Usa) - Конвей Дж. (Gbr) 2:1
18:00Каратанчева Л. (Bul) WO - Фіке Т. (Fra) -:-
18:00Лемпл К. (Usa) - Кісселл Дж. (Usa) 2:0
18:00Су Ч. (Tpe) - Кінгслі Р. (Usa) 2:1
18:00Сьюїнг С. (Usa) - Кривой С. (Arg) WO -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Jablonec nad Nisou 2 (Чехія), хард (indoor)

11:00Грей С. Б. (Gbr) - Монне К. (Fra) ВІДМОВА 0:0
11:00Кужмова В. (Svk) - Кулікова А. (Fin) 0:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Selva Gardena (Італія), хард (indoor)

12:00Юань Ю. (Chn) - Андреєва Е. (Rus) 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Antalya 34 (Туреччина), грунт

11:45Ломакін Г./Приходько О. - Мацуї Т./Уесугі К. 2:1

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Cairo 18 (Єгипет), грунт

12:45Хо Рей/Шелль Н. - Мансілья Діес М./Відаль Асорін Х. Ф. 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Monastir 46 (Туніс), хард

14:30Букер А./Паркер С. - Йович В./Уакаа А. 1:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Іракліон 9 (Греція), хард

13:15Понтйодікромо С./Венельт К. - Брум Ч./Паттен Х. 1:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Санто-Домінго (Домініканська Республіка), хард

18:30Інгільдсен Й./Перес А. - Бікнелл Б./Філліпс Р. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Villa Allende (Аргентина), грунт

03:00Навоне М./Отегі Х. Б. - Фархат Т./Лінгуа Лавальєн А. Л. 1:2

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Antalya 34 (Туреччина), грунт

12:30Ласкутова К./Тот А. К. - Осте Феррер К./Мартінес Кірес К. 2:0

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Bengaluru (Індія), хард

10:15Бавісетті С./Бхосале Р. - Чамарті С. С./Садік С. 2:0
12:00Бавісетті С./Бхосале Р. - Чаудхарі В./Ядав М. 2:0

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Cairo 18 (Єгипет), грунт

14:00Дмітріченко К./Самір С. - Фалей А./Золотарьова А. 0:2

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Curitiba (Бразилія), грунт

23:30Каул М. Л./Велкер Е. - Ескауріса Л./Себальйос Н. 0:2
20:00Курата Н./Пьяй Е. - Ескауріса Л./Себальйос Н. 0:2

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Lousada 2 (Португалія), хард (indoor)

17:45Сервіно Руїс С./Жорже М. - Гімбрере Я./Сміт А. 2:0

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Monastir 46 (Туніс), хард

14:00Мансурі Я./Сімоне А. - Сайго Р./Сайго Ю. 1:2

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Іракліон 9 (Греція), грунт

13:30Ольяновская В./Ольяновская Н. - Фосса Н./Джон-Баптіст Л. 0:2

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Канкун 6 (Мексика), хард

04:00Акіяма М./Kuramochi M. - Coelho R. A. M./Fernandez L. 2:0
04:00Barrera A. I./Торрес Мурсія М. К. - Пітт А./Yamalapalli S. 1:2

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Jablonec nad Nisou 2 (Чехія), хард (indoor)

12:30Хвалінська М./Себов К. - Гавлічкова Л./Клімовічова Л. 2:0

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати теніс - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.