ОНОВИТИ

Теніс » Сьогодні » Усі матчі

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Монте-Карло (Монако), грунт

12:00Пуй Л. (Fra) - Давідовіч Фокіна А. (Esp) -:-
12:00Ціціпас С. (Gre) - Гарін К. (Chi) -:-
13:30Гоффен Д. (Bel) - Звєрєв А. (Ger) -:-
13:30Джокович Н. (Srb) - Еванс Д. (Gbr) -:-
15:00Дімітров Г. (Bul) - Надаль Р. (Esp) -:-
15:00Фоньїні Ф. (Ita) - Країнович Ф. (Srb) -:-
16:30Рубльов А. (Rus) - Баутіста-Агут Р. (Esp) -:-
16:30Рууд К. (Nor) - Карреньо-Буста П. (Esp) -:-

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Charleston 2 (США), грунт

00:05Томлянович А. (Aus) - Таусон К. (Den) 0:2
01:50Ді Лоренцо Ф. (Usa) - Хібіно Н. (Jpn) 0:2
20:00Макхейл К. (Usa) - Осоріо Серрано М. К. (Col) -:-
22:00Жабер О. (Tun) - Паркс А. (Usa) -:-
23:30Бренгл М. (Usa) - Шарма А. (Aus) -:-

ATP - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Монте-Карло (Монако), грунт

13:00Кабаль Х.-С./Фарах Р. - Оже Альяссім Ф./Хуркач Х. -:-
14:30Беар А./Ескобар Г. - Мектіч Н./Павіч М. -:-
16:00Додіг І./Полашек Ф. - Еванс Д./Скупскі Н. -:-

WTA - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Charleston 2 (США), грунт

23:10Чанг С./Наварро Е. - Баптіст Х./Макнеллі К. 0:2
18:00Перес Е./Сандерс С. - Пітер К./Ван Я. -:-
19:30Леб Дж./Раутліфф Е. - Вахачик Ю./Сарасуа Р. -:-
00:00Лешемья Е./Ніл І. - Броуді Н./Шарма А. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Belgrade (Сербія), грунт

13:30Броуді Л. (Gbr) - Накашима Б. (Usa) -:-
13:30Даніель Т. (Jpn) - Джумгур Д. (Bih) -:-
15:00Карбальєс Баена Р. (Esp) - Рола Б. (Slo) -:-
15:00Ковалік Й. (Svk) - Багніс Ф. (Arg) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Орландо (США), хард

17:00Ковачевич А. (Usa) - Гаррісон К. (Usa) -:-
17:00Юбенкс К. (Usa) - Ммо М. (Usa) -:-
18:30Ван Рейгховен Т. (Ned) - Кудла Д. (Usa) -:-
18:30Гуннесваран П. (Ind) - Сок Дж. (Usa) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Спліт 2 (Хорватія), грунт

12:00Башич М. (Bih) - Кольяріні А. (Arg) -:-
12:00Вукіч А. (Aus) - Коларж З. (Cze) -:-
12:00Мартерер М. (Ger) - Жук К. (Pol) -:-
13:30Качін П. (Arg) - Алі К. (Fra) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Belgrade (Сербія), грунт

12:00Троіцкі В./Зекіч М. - Бркич Т./Чачич Н. -:-
12:00Меджедович Х./Топо М. - Єбави Р./Зеленай І. -:-
16:30Ерліх Й./Василевський А. - Сітак А./Вега Ернандес Д. -:-
16:30Дуран Г./Молтені А. - Бегеманн А./Вавассорі А. -:-
18:00Горанссон А./О'Мара Дж. - Багніс Ф./Серундоло Ф. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Орландо (США), хард

17:00Менезес Ж./Сейбот Вайлд Т. - Бангура С./Ор Дж. А. -:-
18:30Де Йонг Є./Вербек С. - Арагон Дж./Мартінес Л. Д. -:-
20:00Гаррісон К./Новіков Д. - Бхамбрі Ю./Ебден М. -:-
20:00Крюгер М./Сок Дж. - Річард А./Рибаков А. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Спліт 2 (Хорватія), грунт

13:30Гелловей Р./Лоусон А. - Думбія С./Ребуль Ф. -:-
13:30Молчанов Д./Рід М. - Баррер Г./Оліветті А. -:-
15:00Айдукович Д./Нінчевич Ф. - Вальков Ш./Зеліньскі Я. -:-
15:00Коларж З./Росол Л. - Голубєв А./Недовєсов А. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Shymkent (Казахстан), грунт

04:30Венгер Д. (Sui) - Карімов Дж. (Uzb) 2:0
04:30Кампо А. (Ita) - Файзієв С. (Uzb) 2:0
04:30Ломакін Г. (Kaz) - Маштаков М. (Ukr) 0:2
04:30Ташбулатов Д. (Kaz) - Томазетто Л. (Ita) -:-
07:00Бертуччйолі Ф. (Ita) - Чепелев А. (Rus) 0:2
07:00Ваншельбойм Е. (Ukr) - Кутибаєв С. (Uzb) 2:0
07:00Відаль Асорін Х. Ф. (Esp) - Брайнін О. (Ukr) 2:1
07:00Клок Д. (Rus) - Гахов І. (Rus) 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 St. Petersburg 4 (Росія), хард (indoor)

10:00Пауль Я. (Sui) - Шпец М. (Slo) -:-
10:00Тадзіма Н. (Jpn) - Девятьяров М. (Ukr) -:-
12:00Біттуан К. (Fra) - Захаров А. (Rus) -:-
12:00Глінка Д. (Est) - Шаріпов М. (Rus) -:-
12:00Тюрнєв Є. (Rus) - Bar B. P. (Rus) -:-
13:30Агабігун С. (Tur) - Кравчук К. (Rus) -:-
13:30Рікл П. (Cze) - Ерел Я. (Tur) -:-
14:30Мінін М. (Rus) - Данілов С. (Rus) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Анталія (Туреччина), грунт

10:00Сергєєв І. (Ukr) - Арнальді М. (Ita) -:-
10:00Феррарі Дж. (Ita) - Верньє М. (Chi) -:-
11:30Кім Ч. (Kor) - Граціані Е. (Ita) -:-
11:30Крутих О. (Ukr) - Галоппіні Д. (Ita) -:-
11:30Массара А. (Ita) - Бассо А. (Ita) -:-
11:30Фріберг К. (Swe) - Копп С. (Aut) -:-
11:30Фюле М. (Hun) - Палоші Ш. (Rou) -:-
13:00Фрунза Н. (Rou) - Бобров Б. (Rus) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Каїр (Єгипет), грунт

15:30Кавакамі Р. (Jpn) - Дамброзі Дж. (Ita) -:-
15:30Крайнер Л. (Aut) - Донаті М. (Ita) -:-
15:30Лоран Я. (Fra) - Лаваньйо Е. (Ita) -:-
15:30Мадараш Н. (Swe) - Лопес Монтагуд К. (Esp) -:-
15:30Мукунд С. К. (Ind) - Вілікич Б. (Arg) -:-
15:30Пассаро Ф. (Ita) - Місолич Ф. (Aut) -:-
15:30Петрович Л. (Gbr) - Соррентіно Л. (Ita) -:-
15:30Ронкаллі С. (Ita) - Міхальскі Д. (Pol) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Монастір (Туніс), хард

11:30Klier Junior G. (Bra) - Грігеліс Л. (Ltu) -:-
11:30Ельякім К. (Ivo) - Джакалоне О. (Ita) -:-
11:30Імаї С. (Jpn) - Мартінес М. (Sui) -:-
11:30Нойкріст М. (Aut) - Ескофф'є А. (Fra) -:-
11:30Сімабукуро Ш. (Jpn) - Рікка Дж. (Ita) -:-
12:30Агаменоне Ф. (Ita) - Калиниченко Д. (Ukr) -:-
12:30Перволаракіс М. (Gre) - П'єтрі Б. (Fra) -:-
12:30Полухін С. (Rus) - Алвеш М. (Bra) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Meerbusch (Німеччина), грунт

13:00Ванг Т. (Fra) - Геллер П. (Ger) -:-
13:00Ерікссон М. (Swe) - Вельте М. (Ger) -:-
13:00Ерлер А. (Aut) - Мертенс Я. (Bel) -:-
14:30Ерат С. (Sui) - Врбенскі М. (Cze) -:-
14:30Еюповіч Е. (Ger) - Віскер Н. (Ned) -:-
14:30Піхлер Д. (Aut) - Маннапов А. (Ger) -:-
16:00Аддед Д. (Fra) - Казо А. (Fra) -:-
16:00Сімон Т. (Ger) - Гандель Т. (Ger) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Reus (Іспанія), грунт

Сет 1Мочізукі С. (Jpn) - Філь А. (Fra) 0:0 (0:0)
Сет 1Ніклес Й. (Sui) - Дамас М. (Esp) 0:0 (0:0)
12:30Дроге Т. (Fra) - Санчес Іск'єрдо Н. (Esp) -:-
12:30Татло Й. (Fra) - Барранко К. Х. (Esp) -:-
15:00Мартіно М. (Fra) - Кравченко Г. (Ukr) -:-
15:00Нава Е. (Usa) - Першіко М. (Fra) -:-
17:30Боргеш Н. (Por) - Марті Пухольрас А. (Esp) -:-
17:30Естеве Л. Е. (Esp) - Мартін Тіффон П. (Esp) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Shymkent (Казахстан), грунт

04:30Laskevich E. (Blr) - Дема В. (Ukr) 2:0
04:30Ені Дж. (Usa) - Уреке А. (Rus) -:-
04:30Ігнатьєва М. (Lat) - Айнітдінова Г. (Kaz) -:-
04:30Кузнєцова А. (Rus) - Чуровіч Т. (Srb) -:-
04:30Ольяновская В. (Rus) - Сіліч А. (Rus) 2:0
07:00Макарова Є. (Rus) - Baidaulet D. (Kaz) 2:0
07:00Тіхонова А. (Rus) - Калініна В. (Rus) 2:0
11:00Дмітріченко К. (Kaz) - Далакішвілі М. (Geo) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Анталія (Туреччина), грунт

10:00Гадецкі О. (Aus) - Сакелларіді С. (Gre) 0:2
10:00Коваль В. (Rus) - Лі С. (Kor) -:-
10:00Кортес Льорка Л. (Esp) - Нахімана С. (Bur) -:-
10:00Пігато Л. (Ita) - Роска А. (Rou) -:-
11:30Цветкович Т. (Slo) - Раме А. (Fra) -:-
13:00Захарова А. (Rus) - Соболєва А. (Ukr) -:-
13:00Топалова Г. (Bul) - Бранкаччо Н. (Ita) -:-
13:00Фосса Н. (Ita) - Каррерас А. (Gbr) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Каїр (Єгипет), грунт

14:00Амірагян А. (Arm) - Колар Н. (Slo) -:-
14:00Зайбольд Е. (Ger) - Ху В. (Usa) -:-
14:00Золотарьова А. (Rus) - Сміт Т. Н. (Aus) -:-
14:00Марінковіч Б. (Srb) - Аванесян Е. (Rus) -:-
14:00Ромеро Гормас Л. (Esp) - Делаї М. (Ita) -:-
14:00Самір С. (Egy) - Лондол Т. (Usa) -:-
14:00Сімідзу Е. (Jpn) - Парк С. (Kor) -:-
16:30Ліов А Фонг Н. (Ned) - Еззат Я. (Egy) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Монастір (Туніс), хард

11:30Бешрі Ш. (Tun) - Хуріган П. М. (Nzl) -:-
11:30Лодікова Д. (Rus) - Джубрі С. (Fra) -:-
12:30Кемпен М. (Bel) - Сайго Р. (Jpn) -:-
12:30Кубарєва А. (Blr) - Вільдгрубер А. (Ger) -:-
12:30Носкова Л. (Cze) - Гіороає І.-Г. (Rou) -:-
12:30Фанг С. (Can) - Іманісі М. (Jpn) -:-
14:00Кілнарова М. (Cze) - Краус С. (Aut) -:-
14:00Цугер Й. (Sui) - Власселар К. (Bel) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25+H Calvi (Франція), хард

12:00Альбі О. (Fra) - Нгуєн Там Л. (Fra) -:-
12:00Есс А. (Fra) - Жакемо Е. (Fra) -:-
12:00Сюгно Т. (Sui) - Бандеккі С. (Sui) -:-
13:30Бертолоні А. (Ita) - Морвайова В. (Svk) -:-
13:30Єролімо М. (Fra) - Стефаніні Л. (Ita) -:-
13:30Касіно Е. (Fra) - Суврейн Ж. (Fra) -:-
15:30П'єрі Дж. (Ita) - Де Бернарді К. (Fra) -:-
17:00Савіних В. (Rus) - Ноель М. (Fra) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W60 Oeiras (Португалія), грунт

13:00ПризупиненоБюрель К. (Fra) - Перрен К. (Sui) 0:0
13:00ПризупиненоВолинець К. (Usa) - Бассольс М. (Esp) 0:0
13:00Гамалій Є. (Ukr) - Шрамкова Р (Svk) -:-
13:00ПризупиненоДжонс Ф. (Gbr) - Грамматікопулу В. (Gre) 1:1
13:00ПризупиненоЯні Р.-Л. (Hun) - Міннен Г. (Bel) 0:1
13:30Гарсія-Перес Г. (Esp) - Заневська М. (Bel) -:-
14:30Бронцетті Л. (Ita) - Мінелла М. (Lux) -:-
14:30Герреро Альварес Е. (Esp) - Паке Х. (Fra) -:-
14:30Дулгеру А. (Rou) - Мельнікова М. (Rus) -:-
14:30Костіч Н. (Srb) - Бурільйо Ескоріуела І. (Esp) -:-
15:00Снігур Д. (Ukr) - Жорже Ф. (Por) -:-
16:00Калініна А. (Ukr) - Саес Л. О. (Esp) -:-
16:00Ламенс С. (Ned) - Лю Ц. (Chn) -:-
16:00Німаєр Ю. (Ger) - Болквадзе М. (Geo) -:-
16:30Херцог П. (Slo) - Горгодзе Є. (Geo) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Shymkent 2 (Казахстан), грунт

11:00Денісов І./Гахов І. - Ваншельбойм Е./Відаль Асорін Х. Ф. -:-
11:00Лютаревич І./Манафов В. - Ломакін Г./Маштаков М. -:-
11:00Бертуччйолі Ф./Томазетто Л. - Файзієв С./Карімов Дж. -:-
11:00Мурат Є./Трякшин М. - Аяп С./Венгер Д. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 St. Petersburg 4 (Росія), хард (indoor)

13:30Девятьяров М./Ігошин А. - Козьбінов А./Фройнд С. -:-
14:30Тадзіма Н./Захаров А. - Іванов В./Ратнюк М. -:-
14:30Борисюк М./Леоненко О. - Пауль Я./Штайнеггер Я. -:-
16:00Голубєв Д./Тюрнєв Є. - Пецак Ш./Сатрал Я. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Анталія (Туреччина), грунт

15:00Фарія Л./Верньє М. - Какау Т./Шмітц К. -:-
15:00Файта П./Марожан Фабіан - Фріберг К./Копп С. -:-
15:00Маджолі Е./Овчаренко О. - Ногучі Р./Ямасакі Дж. -:-
15:00Джима С./Палоші Ш. - Аккоюн У./Аксу Дж. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Каїр (Єгипет), грунт

20:30Каньяс Гарсія Х. П./Вінтер Лопес Б. - Джакоміні Л./Соррентіно Л. -:-
20:30Асраві А./Махлуф Ш. - Галарса Х. І./Пас Х. П. -:-
20:30Капеккі Д./Пассаро Ф. - Реймон А./Стівенсон К. -:-
20:30Джонсон Л./Ужиловський В. - Дамброзі Дж./Донаті М. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Монастір (Туніс), хард

15:30Імаї С./Сімабукуро Ш. - Klier Junior G./Маркондеш І. -:-
15:30Ірадукунда Г./Тесса Л. - Мартінес М./Нойкріст М. -:-
16:30Агаменоне Ф./Матушевскі П. - Алвеш М./Букер А. -:-
16:30Бертола Р./П'єтрі Б. - Ельякім К./Ескофф'є А. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Meerbusch (Німеччина), грунт

16:00Дурасовіч В./Ерікссон М. - Хейман К./Розенкранц М. -:-
17:30Хаукес М./Велдхеер М. - Легечка Ї./Врбенскі М. -:-
17:30Піхлер Д./Венельт К. - Геллер П./Ваннесте Є. -:-
17:30Лемстра К./Меллер М. - Ерлер А./Фаллерт Ф. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Reus (Іспанія), грунт

15:00Філь А./Мпечі Перрікар Дж. - Аррібаж Т./Дюссен Л. -:-
16:30Джонсон Х./Джонсон Є. - Барранко К. Х./Ніклес Й. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Cairo 5 (Єгипет), грунт

20:30Амброзіо С./Кескі Г. - Аванесян Е./Парк С. -:-
20:30Делаї М./Лукач В. - Люшер С./Сміт Т. Н. -:-
20:30Кардава З./Самір С. - Матушова Б./Золотарьова А. -:-
20:30Огата Х./Сімідзу Е. - Марінковіч Б./Мілованович Є. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Shymkent 4 (Казахстан), грунт

08:30Ігнатьєва М./Ольяновская В. - Айнітдінова Г./Куламбаєва Ж. -:-
08:30Кужмова К./Поплавська А. - Ені Дж./Бахметова Л. -:-
08:30Дема В./Уреке А. - Baidaulet D./Nupbay A. -:-
11:00Калініна В./Макарова Є. - Сіліч А./Тіхонова А. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Анталія (Туреччина), грунт

13:00Кімчі Ш./Надь А. - Аніл Дж./Papadakis L. -:-
14:00К'єза Е./Пігато Л. - Гадецкі О./Нахімана С. -:-
15:00Аксу А./Габрич А. - Лі С./Мацуда М. -:-
15:00Михайлова Вікторія/Шалімова Є. - Андреєва Е./Коваль В. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Монастір (Туніс), хард

15:30Хуріган П. М./Осборн А. - Лодікова Д./Вісхер С. Ю. -:-
16:30Беженару К. П./Гіороає І.-Г. - Курмі Ф./Мансурі Я. -:-
16:30Гіндова Д./Носкова Л. - Кемпен М./Ванхутте Ч. -:-
16:30Сокович Н./Стаматова Ю. - Сайго Р./Сайго Ю. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25+H Calvi (Франція), хард

15:30Гьорческа Л./Есс А. - Брюньйон Ф./Дроге О. -:-
15:30Альбі О./Жанжан Л. - Хельго М./Сюгно Т. -:-
17:00Parentini V. M. . G./Schieroni G. - Касіно Е./Розателло К. -:-
17:00Морателлі А./Єролімо М. - Нгуєн Там Л./Суврейн Ж. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W60 Oeiras (Португалія), грунт

12:00Скасовано Морозова Л./Міту А. - Бююкакчай Ч./Папаміхаїл Д. -:-
17:00Жорже М./Сантуш М. - Шапатава С./Веблі-Сміт Е. -:-
18:00Морозова Л./Міту А. - Паке Х./Паррі Д. -:-
18:00Жорже Ф./Мурта І. - Мельнікова М./Перрен К. -:-
18:00Костіч Н./Сербан Г. - Чой Ч. Х./Хан Н. -:-
18:00Сілва Е./Ціммерманн К. - Лансере С./Шинікова І. -:-
18:30Яні Р.-Л./Ворачова Р. - Дзаламідзе Н./Грамматікопулу В. -:-
19:30Калініна А./Шрамкова Р - Гамалій Є./Сантуш А. Ф. -:-
20:00Герреро Альварес Е./Лю Ц. - Гарсія-Перес Г./Мінелла М. -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати теніс - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.