ОНОВИТИ

Теніс » Сьогодні » Усі матчі

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Відкритий чемпіонат Австралії (Австралія), хард

02:00Скасовано Івашко І. (Blr) - Андухар-Альба П. (Esp) -:-
02:10Баутіста-Агут Р. (Esp) - Травалья С. (Ita) 3:1
02:10Ван Де Зандсхулп Б. (Ned) - Штруфф Я.-Л. (Ger) 3:0
02:10Гомес Е. (Ecu) - Чілич М. (Cro) 0:3
02:10Кольшрайбер Ф. (Ger) - Чеккінато М. (Ita) 3:0
02:10О'Коннелл К. (Aus) - Гастон Ю. (Fra) 3:1
02:10Скатов Т. (Kaz) - Гомбош Н. (Svk) 1:3
02:10Шварцман Д. (Arg) - Країнович Ф. (Srb) 3:0
02:10Юмбер Ю. (Fra) - Гаске Р. (Fra) 1:3
03:55Карбальєс Баена Р. (Esp) - Беранкіс Р. (Ltu) 2:3
03:55Рубльов А. (Rus) - Магер Дж. (Ita) 3:0
04:15Дімітров Г. (Bul) - Легечка Ї. (Cze) 3:1
04:20Джонсон С. (Usa) - Томпсон Дж. (Aus) 3:2
05:00Соуза Ж. (Por) - Зіннер Я. (Ita) 0:3
05:05Пер Б. (Fra) - Монтейро Т. (Bra) 3:2
05:30Крессі М. (Usa) - Ізнер Дж. (Usa) 3:2
05:35Лааксонен Х. (Sui) - Медвєдєв Д. (Rus) 0:3
06:10Басилашвілі Н. (Geo) - Маррей Е. (Gbr) 2:3
06:35Махач Т. (Cze) - Черундоло Х. М. (Arg) 3:1
06:35Руусувуорі Е. (Fin) - Оже Альяссім Ф. (Can) 2:3
07:00Даніель Т. (Jpn) - Барріос Т. (Chi) 3:0
07:00Скасовано Рууд К. (Nor) - Молчан А. (Svk) -:-
07:25Сафіуллін Р. (Rus) - Молчан А. (Svk) 1:3
07:55Джумгур Д. (Bih) - Андухар-Альба П. (Esp) 0:3
08:45Еванс Д. (Gbr) - Гоффен Д. (Bel) 3:0
08:55Мартерер М. (Ger) - Фріц Т. (Usa) 0:3
09:20Давідовіч Фокіна А. (Esp) - Болт А. (Aus) 3:0
09:30Баес С. (Arg) - Рамос А. (Esp) 3:2
09:35Тіафо Ф. (Usa) - Трунгельїті М. (Arg) 3:2
10:00Попирін А. (Aus) - Рендеркнек А. (Fra) 2:3
10:00Сеппі А. (Ita) - Майхжак К. (Pol) 0:3
10:15Музетті Л. (Ita) - Де Мінор А. (Aus) 1:3
10:25Броуді Л. (Gbr) - Кірьос Н. (Aus) 0:3
12:40Імер М. (Swe) - Ціціпас С. (Gre) 0:3

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Відкритий чемпіонат Австралії (Австралія), хард

02:10Saville D. (Aus) - Петерсон Р. (Swe) 0:2
02:10Андерсон Р. (Usa) - Стосур С. (Aus) 1:2
02:10Доден О. (Fra) - Бегу І. (Rou) 1:2
02:10Дой М. (Jpn) - Кучова К. (Svk) 0:2
02:10Квітова П. (Cze) - Кирстя С.-М. (Rou) 0:2
02:10Корне А. (Fra) - Томова В. (Bul) 2:0
02:10Мертенс Е. (Bel) - Звонарьова В. (Rus) 2:0
02:15Бюрель К. (Fra) - Мугуруса Г. (Esp) 0:2
03:40Контавейт А. (Est) - Сінякова К. (Cze) 2:0
03:55Вондроушова М. (Cze) - Хон П. (Aus) 2:0
04:00Cвьонтек І. (Pol) - Дарт Г. (Gbr) 2:0
04:20Баптіст Х. (Usa) - Гарсія К. (Fra) 2:1
04:35Лінетт М. (Pol) - Севастова А. (Lat) 2:0
04:55Інгліс М. (Aus) - Фернандес Л. Е. (Can) 2:0
05:00Фогеле Ш. (Sui) - Касаткіна Д. (Rus) 0:2
05:20Бектас Е. (Usa) - Самсонова Л. (Rus) 0:2
05:20Бондар А. (Hun) - Павлюченкова А. (Rus) 0:2
05:40Халеп С. (Rou) - Френх М. (Pol) 2:0
05:50Діяс З. (Kaz) - Рибакіна Є. (Kaz) 1:2
06:25Вотсон Х. (Gbr) - Шериф М. (Egy) 2:1
06:45Зіданшек Т. (Slo) - Рус А. (Ned) 2:1
06:45Конюх А. (Cro) - Роджерс Ш. (Usa) 2:1
07:20Голубіч В. (Sui) - Чжан Ш. (Chn) 0:2
08:20Таусон К. (Den) - Шарма А. (Aus) 2:0
09:00Волинець К. (Usa) - Хаддад Мая Б. (Bra) 1:2
09:00Лі Е. (Usa) - Ван С. (Chn) 0:2
10:00Чан С. Ч. (Kor) - Ковініч Д. (Mne) 1:2
10:15Сандерс С. (Aus) - Сабаленко А. (Blr) 1:2
10:20Боузкова М. (Cze) - Маріно Р. (Can) 2:0
10:30Доулхайд К. (Usa) - Коллінс Д. Р. (Usa) 0:2
11:10Кербер А. (Ger) - Канепі К. (Est) 0:2
13:10Стівенс С. (Usa) - Радукану Е. (Gbr) 1:2

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Concepcion (Чилі), грунт

23:05Вільянуева Г. (Arg) - Мартін А. (Svk) 2:0
17:00Бурручага Р. А. (Arg) - Родрігес К. (Col) WO -:-
Сет 2Дутра Да Сілва Д. (Bra) - Черундоло Ф. (Arg) 0:1 (5:7,0:0)
Сет 2Реєс-Варела М. (Mex) - Морено Де Альборан Н. (Usa) 0:1 (4:6,2:2)
Сет 1Альварес Н. (Per) - Ідальго Д. (Ecu) 0:0 (2:1)
18:35Дельєн У. (Bol) - Кастро К. (Chi) -:-
19:25Сакамото П. (Bra) - Оліво Р. (Arg) -:-
20:05Родрігес Таверна С. (Arg) - Лейте В. (Bra) -:-
21:35Торрес Фернандес Б. І. (Chi) - Фольйо К. (Fra) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Форлі 3 (Італія), хард (indoor)

11:00Учіда К. (Jpn) - Джелікбілек А. (Tur) 2:1
11:05Ескофф'є А. (Fra) - Штебе С. (Ger) 0:2
12:55Арнабольді А. (Ita) - Мазур Д. (Ger) 1:2
14:35Баррер Г. (Fra) - Кларк Дж. (Gbr) 1:2
15:20Поспішил В. (Can) - Фюрнесс Е. (Fra) 2:0
Сет 2Ілкель Дж. (Tur) - Росол Л. (Cze) 0:1 (4:6,5:4)
Сет 3Пеллегріно А. (Ita) - Лацко Л. (Svk) 1:1 (0:6,6:3,1:2)
18:30Агаменоне Ф. (Ita) - Копіл М. (Rou) -:-
20:35Оанг А. (Fra) - Мороні М. (Ita) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Concepcion (Чилі), грунт

18:35Ачондо Г./Нуньєс В. - Гальдос С./Меріно А. -:-
20:05Мартін А./Вайссборн Т.-С. - Лама Г./Морено Де Альборан Н. -:-
21:25Черундоло Ф./Уго Карабельї К. - Бесерра Отарола І. А./Ірайра Н. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Форлі 3 (Італія), хард (indoor)

12:00Скасовано Корня В. В./Фаллерт Ф. - Бальді Ф./Фатич Н. -:-
13:15Гелловей Р./Шнур М. Дж. - Алі К./Оліветті А. 0:2
18:50Маргаролі Л./Жук К. - Анджеліні Л./Ерколані Р. -:-
20:00Caniato C. A./Capacci C. - Форейтек Й./Селс Є. -:-
21:30Корня В. В./Фаллерт Ф. - Аєні А./Фюрнесс Е. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Анталія 2 (Туреччина), грунт

09:00Оздемір С. М. (Tur) - Патаел Б. (Isr) 0:2
09:00Райскі М. (Pol) - Лопес Монтагуд К. (Esp) 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Казань (Росія), хард (indoor)

13:30Агафонов Є. (Rus) - Мінін М. (Rus) 0:2
13:30Василенко А. (Rus) - Dominko S. (Slo) 2:0
13:30Галяк М. (Blr) - Сабанін Я. (Rus) 0:2
13:30Глінка Д. (Est) - Качмазов А. (Rus) 1:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Канкун (Мексика), хард

18:30Кларк Е. (Usa) - Трапезніков З. (Rus) -:-
18:30Панну К. (Nzl) - Копп С. (Aut) -:-
18:30Сілінг К. (Usa) - Рузгас М. (Swe) -:-
18:30Холт Б. (Usa) - Біттуан К. (Fra) -:-
18:30Чжу Е. (Usa) - Ерард М. (Fra) -:-
20:00Кухар М. (Usa) - Бангура С. (Usa) -:-
20:00Маркс К. (Usa) - Бенсаль Алія І. (Esp) -:-
21:30Робертс Дж. (Bhs) - Строуд А. (Usa) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Монастір 2 (Туніс), хард

11:00Беллуччі М. (Ita) - Лі Х. (Chn) 2:1
11:00Капеккі Д. (Ita) - Бруньєротто М. (Ita) 0:2
11:00Юньчаокете Б. (Chn) - Бертранд Р. (Fra) 2:0
11:00Юрайда А. (Cze) - Тадзіма Н. (Jpn) 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Monastir 3 (Туніс), хард

11:00Донскі А. (Bul) - Чун Ю. (Kor) 0:2
11:00Жану Ф. К. (Rou) - Сахаров Г. (Fra) 1:2
11:00Йонел Н. Д. (Rou) - Санчес Ховер К. (Esp) 2:0
11:00Майо Г. (Fra) - Меджедович Х. (Srb) 2:0
12:30Локолі Л. (Fra) - Пассаро Ф. (Ita) 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Vilnius (Литва), хард (indoor)

10:00Бельє А. (Sui) - Врбенскі М. (Cze) 1:2
10:00Ваннесте Є. (Bel) - Євсеєв Д. (Kaz) 0:2
10:00Герх Л. (Ger) - Катаріна Л. (Mon) 2:1
11:30Кіркін Е. (Tur) - Цукерман Д. (Isr) 1:2
11:30Марожан Фабіан (Hun) - Ден Ауден Г. (Ned) 2:1
11:30Файта П. (Hun) - Генгел М. (Cze) 0:2
13:00Vaitiekunas P. (Ltu) - Ніклас Салмінен П. (Fin) 0:2
13:00Віртанен О. (Fin) - Дембек М. (Pol) 2:0
13:00Тамм К. (Est) - Лютаревич І. (Blr) 0:2
15:00Бабеліс Т. (Ltu) - Неєдли П. (Cze) 0:2
15:00Поляк Д. (Cze) - Кочевар-Дешман Т. (Slo) 2:1
15:00Рінкон Д. (Esp) - Темірханов А. (Swe) 2:1
16:30Декампс Г. (Bra) - Колсон Т. (Bel) -:-
16:30Фріберг К. (Swe) - Сабаляускас А. (Ltu) 2:0
16:30Штромбахс Р. (Lat) - Буліцький О. (Blr) -:-
18:00Сквіре Г. (Ger) - Тверійонас Ю. (Ltu) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Анталія 2 (Туреччина), грунт

09:00Karpovich Y. (Rus) - Келлер Н. (Sui) 0:2
09:00Стаматова Ю. (Bul) - Рінальдо Перссон К. (Swe) 2:1
10:30Кардава З. (Geo) - Вільдгрубер А. (Ger) 0:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Казань (Росія), хард (indoor)

12:00Корнєєва А. (Rus) - Zyryanova A. (Rus) 2:0
12:00Кружкова Д. (Rus) - Шакірова Д. (Rus) 0:2
13:30Pavlova P. (Rus) - Sholokhova M. (Rus) 2:1
13:30Zelinskaya D. (Rus) - Нікітіна Ю. (Rus) 2:0
15:00Федорова А. (Rus) - Уколова А. (Rus) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Канкун (Мексика), хард

18:30Фейлла Дж. (Usa) - Сіротт А. (Fra) -:-
20:00Barrera A. I. (Usa) - Борне Дж. (Fra) -:-
20:00Інохоса Гомес Дж. (Mex) - Рід Л. (Usa) -:-
20:00Сисоєва А. (Rus) - Фернандес Б. (Can) -:-
20:00Юнес К. (Isr) - Бегулова Б. (Svk) -:-
21:30Vyrlan E. (Usa) - Портільйо Рамірес М. Х. (Mex) -:-
21:30Корлі П. К. (Usa) - Огата Х. (Jpn) -:-
21:30Кужмова К. (Svk) - Арельяно С. (Chi) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Florianopolis (Бразилія), хард

14:00Munhoz . J. (Bra) - Учідзіма М. (Jpn) 0:2
14:00Веддер Е. (Ned) - Сьюїнг С. (Usa) 2:1
14:00Ловрич П. (Slo) - Сухотіна А. (Rus) 2:0
17:00Глісон К. (Usa) - Рієра Х. (Arg) -:-
19:30Гаміс А. (Ven) - Колодинська Я. (Blr) -:-
19:30Лабоуткова А. (Cze) - Злохова З. (Svk) -:-
19:30Мандлік Е. (Usa) - Verdial B. (Bra) 2:0

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Manacor (Іспанія), хард

14:00Garcia C. M. (Esp) - Контрерас Гомес Ф. (Mex) 0:2
14:00Кортес Льорка Л. (Esp) - Мікульскіте Ю. (Ltu) 1:2
14:00Оз І. (Tur) - Лемойне К. (Ned) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Monastir 3 (Туніс), хард

11:00Ламенс С. (Ned) - Пігато Л. (Ita) 2:0
11:00Тальбі Ш. (Blr) - Хан Н. (Kor) 0:2
12:30Гіороає І.-Г. (Rou) - Хромачова І. (Rus) 0:2
12:30Кунг Л. (Sui) - Прісакаріу А. (Rou) 0:2
12:30Монне К. (Fra) - Мілованович Є. (Srb) 2:0
12:30Окамура К. (Jpn) - Бейлек С. (Cze) 0:2
12:30Тіхонова А. (Rus) - Бартоне К. (Lat) 2:0
14:00Бранкаччо Н. (Ita) - Себов К. (Can) 0:2
14:00Жанжан Л. (Fra) - Аншба А. (Rus) 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Анталія 2 (Туреччина), грунт

13:00Ілкел Б./Оздемір С. М. - Хонг С. Ч./Нам Чжі С. 0:2
14:00Перейра Ф./Ванкан М. - Ільхан М./Кірджі К. 2:0
14:00Апостол Б. Й./Вернер П. - Голубєв Д./Ломакін Г. 2:0
14:00Форіо Дж./Галоппіні Д. - Хуа Р./Кім Ч. 2:0
14:00Крету Цезар/Жекан М. А. - Лопес Монтагуд К./Вінтер Лопес Б. 2:0
14:00Аккоюн У./Манда К. - Агабігун С./Геллер П. 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Казань (Росія), хард (indoor)

15:00Спасібо Д./Вербін П. - Денісов І./Новіков Є. 2:0
15:00Фуфигін М./Ратнюк М. - Лутковскій Р./Сафонов А. 2:0
16:00Борисюк М./Носкін Є. - Кіямов Т./Шаріпов М. 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Каїр 3 (Єгипет), грунт

12:30Де Роза М./Perfetti N. - Бінда А./Нестеров П. 1:2
12:30Генов А./Йотовскі Т. - Су Ю С./Хуан Ц. 0:2
12:30Чепелев А./Клок Д. - Босіо Г./Серафіні М. 1:2
12:30Драгоміров Д./Крайнер Л. - Джонс М./Ужиловський В. 0:2
12:30Скасовано Хотков О./Литвінов Д. - Су Ю С./Хуан Ц. -:-
12:30Ібрагім Х./Махлуф Ш. - Філатов Н./Lobanov A. 1:2
12:30Бонадіо Р./Піхлер Д. - Бож М./Буке Л. 2:1
12:30Бенітес Чаварріага Х. М./Хо Рей - Мадарас Г./Надь П. 2:0
14:00Сакелларідіс М./Сакелларідіс С. - Мостарді Н./Закарія Ф. 1:2
14:30Генов А./Йотовскі Т. - Су Ю С./Хуан Ц. 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Канкун (Мексика), хард

21:30Мартінес Мора Есдрас В./Ортега Ж. В. - Кісселл Ч./Шії Дж. -:-
21:30Мігер В./Раян Зіганн С. - Alimli M./Садауї М. -:-
23:00Бергеві Ф./Велдхеер М. - Браун П./Сілінг К. -:-
23:00Біттуан К./Копп С. - Frances T. E./Moheno Y. E. -:-
23:00Маркс К./Мочану Н. - Шахуд К./Рузгас М. -:-
23:00Марреро Курбело І./Трапезніков З. - Кларк Е./Чжу Е. -:-
00:30Nemani P. S./Сисоєв Н. - Ансарі О./Кухар М. -:-
00:30Буйтраго Н./Урреа А. - Бангура С./Холт Б. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Монастір 2 (Туніс), хард

12:15Клес Л./Девятьяров М. - Маріно П./Пірайно Г. 2:0
12:15Лок Б./Лок К. - Колліньйон Р./Мікула М. 2:0
12:15Кєлан Ш./Нав Х. - Бакс Ф./Лапалу В. 1:2
13:30Баттальїно С./Ігарао А. - Тадзіма Н./Уесугі К. 0:2
13:45Бруньєротто М./Поцці Д. - Мішкін К./Швець В. 0:2
14:00Бертранд Р./Гарсьян А. - Фрунза Н./Джима С. 0:2
14:00Де Карвальйо В./Горбель А. - Капеккі Д./Вайс А. 0:2
15:15Беллуччі М./Яннакконе Ф. - Джакалоне О./Мусіалек А. 1:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Monastir 3 (Туніс), хард

14:00Бургуа С./Khoeblal E. - Речек Д./Сімпсон М. 2:0
14:00Chen Z. H./Нг Кі Лунг - Францен К./Зандкаулен Т. 0:2
14:00Кумаран Б. Н./Чжан Л. - Аррібаж Т./Дроге Т. 0:2
15:30Коннор П./Раман Р. - Йонел Н. Д./Ноймаєр Л. 0:2
16:00Аддед Д./Мансурі С. - Бабіч З./Донскі А. -:-
16:00Бутулія Б./Сахаров Г. - Беккер С./Хогланд Дж. -:-
16:00Чун Ю./Сімабукуро Ш. - Майо Г./Роє В. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Анталія 2 (Туреччина), грунт

13:00Паліцова Б./Звонару Й. - Лазар С./Tsoneva M. 2:0
13:00Гагошідзе Т./Нацвлішвілі Н. - Бурдіна Є./Шенлі М. 1:2
13:00Шаламанова Д./Спасова Б. - Туркмен Д./Уяр М. А. 0:2
13:00Анане С./Члпак А. - Петрова К./Zolotukhina M. 2:0
13:00Karpovich Y./Яо С. - Атай С./Cirpanli . D. 2:1
13:45Блек Х. Т./Isaacs A. N. - Хосокі Ю./Поточнік Н. 1:2
14:00Михайлова Г./Войцинакова І. - Амаріей І. Д./Ольяновская В. 0:2

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Казань (Росія), хард (indoor)

15:00Kratyuk P./Rozhkova A. - Матасова В./Шауга Д. 0:2
15:00Бородатова Д./Varaksina A. - Яценко П./Кудашова Д. 0:2
15:00Mamedova E./Мозгальова А. - Апаліхіна А./Каммел А. 2:1
15:00Скасовано Крупеніна М./Овчаренко Є. - Яценко П./Кудашова Д. -:-
16:00Кружкова Д./Zyryanova A. - Рудюкова Н./Журавльова А. WO -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Каїр 3 (Єгипет), грунт

14:00Скасовано Брюньйон Ф./Moga C. - Маєр Ауф Дер Гайде Л./Надь А. -:-
14:00Малешевич Т./Вишневська Є. - Еззат Я./Кобаясі Х. 2:0
14:00Клаффнер М./Краус С. - Нефьодова А./Саваянагі Р. 2:1
14:00Берген М./Сакелларіді С. - Йордаке А./Шеріф Дж. 2:0
14:00Тран Д./Тран Л. - Ткачова М./Золотарьова А. 0:2
14:00Бокова В./Хагеман М. - Modesti V./Роккетті С. 1:2
15:30Charl M./Domova D. - Ibrahim M./Халіл Ф. 0:2
15:30Брюньйон Ф./Moga C. - Mousa D./Мусса Ф. 2:0
15:30Сіміон О. Г./Уреке А. - Фуад Х./Рефаат М. 2:0

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Канкун (Мексика), хард

23:00Cabane M. E./Попович М. - Фернандес Б./Сисоєва А. -:-
23:00Раденковіч М./Юнес К. - Moneva Y./Торрес Мурсія М. К. -:-
00:30Аранджо Г./Barrera A. I. - Лібкінд Н./Урбіна Н. -:-
00:30Аракава Н./Інуе Х. - Корлі П. К./Рід Л. -:-
00:30Аїкава М./Огата Х. - Бельгравер Ж./Борне Дж. -:-
00:30Сіротт А./Сантуш А. Ф. - Бегулова Б./Кужмова К. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Florianopolis (Бразилія), хард

17:00Робб А./Веддер Е. - Ені Дж./Гамарра Мартінс І. -:-
17:00Фосса Н./Себальйос Н. - Бондаренко М./Фалкнер Ж. -:-
18:30Да Сілва Чанг Е/Verdial B. - Гатіка Б./Перейра Р. -:-
18:30Ловрич П./Ортенсі Я. - Лі П. Ч./Пападакіс Л. -:-
18:30Нг К. Я./Учідзіма М. - Bia B. B. M. B./Eduarda L. M. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Manacor (Іспанія), хард

14:00Бенуа М./Мінелла М. - Ді Джузеппе М./Гьорческа Л. 2:0
15:30Хеннеман К. В./Остлунд Ф. - Наїто Ю./Сато Х. -:-
15:30П'єрі Т./Россі Ф. - Алого Пікерас Г./Costa I. -:-
15:30Паррес Аскойтіа О./Рошка Й. Л. - Бузас Манейро Дж./Ромеро Гормас Л. -:-
15:30Детюк А./Сізікова Я. - Basiletti N./Парадізі А. 2:0

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Monastir 3 (Туніс), хард

15:30Бахрі Ф./Плаза Араужу Л. - Хан Н./Коборі М. -:-
15:30Абдураімова Н./Тальбі Ш. - Пашек Т./Рейнгольд Є. 2:0
15:30Шинікова І./Шишкова А. - Даскалу Н.-К./Ламенс С. -:-
15:30Шинікова І./Шишкова А. - Маклакова Є./Познихиренко Г. -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати теніс - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.