ОНОВИТИ

Водне поло » Сьогодні » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: AWL

05:00Sydney University Lions - Balmain Tigers -:-
07:15Cronulla Sharks - Hunter Hurricanes -:-
10:15Drummoyne Devils - Wests Magpies -:-

АНГЛІЯ: BWPL - Вибування

15:45Invicta - Welsh Wanderers -:-
16:15Шеффілд - Sutton & Cheam -:-
17:00Ексетер - Bristol -:-
17:30Caledonia - Вотфорд -:-
20:45Invicta - Ексетер -:-
21:15Шеффілд - Caledonia -:-

ГРЕЦІЯ: A1 - Етап невдах

15:30Chania - Ydraikos -:-
15:30Гліфада - Chios -:-
18:00Palaio Faliro - AEK -:-
20:30Іллісіакос - Nireas Chalandriou -:-

ГРЕЦІЯ: A1 - Етап переможців

15:00ПАОК - Ethnikos -:-
16:00Peristerio - Olympiacos -:-
16:00Vouliagmeni - Panathinaikos -:-
19:00Apollon Smirnis - Panionios -:-

ЄВРОПА: Euro Cup Women

16:30UVSE Ж - Етнікос Пірей Ж -:-
17:00Плебішіто Падова Ж - Lille Ж -:-
19:00Vouliagmeni Ж - Eger Ж -:-
20:30Террасса Ж - Ференцварош Ж -:-

ІСПАНІЯ: Division de Honor

13:00Mediterrani - Rubi -:-
13:45Barceloneta - Sant Andreu -:-
13:45Сабадель - Real Canoe -:-
14:15Caballa - Echeyde -:-
18:00Terrassa - Mataro -:-

ІСПАНІЯ: Прімера

13:15Montjuic - Navarra -:-
13:55Премія - Badia -:-
17:00Гранольєрс - Horta -:-
17:00Севілья - Claret Askartza -:-
18:00Helios - Turia -:-
19:45Sant Feliu - Molins de Rei -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда

16:00Ель Олівар - Alcorcon -:-
18:00Godella - Ciutat de Palma -:-
18:00Дос Ерманас - Poble Nou -:-
19:00Лас-Пальмас - Чіклана -:-
19:00Трес Кантос - Боаділья -:-

ІСПАНІЯ: Division de Honor Women

12:00Sabadell Ж - Рубі Ж -:-
13:45Mataro Ж - Boadilla Ж -:-
14:45Mediterrani Ж - Catalunya Ж -:-
19:00Сарагоса Ж - Echeyde Ж -:-
19:15Сант-Андреу Ж - Sant Feliu Ж -:-

ІСПАНІЯ: Прімера (Жінки)

16:30Cuatro Caminos Ж - Vallirana Ж -:-
16:30Дос Ерманас Ж - Concepcion Ж -:-
17:00Molins de Rei Ж - Ірунья Ж -:-
17:00Santa Eulalia Ж - Реал Каное Ж -:-
17:30Алькоркон Ж - Марбелья Ж -:-
17:45Leioa Ж - Horta Ж -:-
18:00Colegio Brains Ж - Elx Ж -:-

ІТАЛІЯ: А1

16:00Bogliasco - Ortigia -:-
16:00Brescia - Posillipo -:-
16:00Telimar - Anzio -:-
16:00Катанія - Pro Recco -:-
17:00De Akker - Savona -:-
19:00SC Quinto - Рома -:-
19:30Trieste - Salerno -:-

ІТАЛІЯ: А1 (Жінки)

14:00Brizz Ж - Florentia Ж -:-
16:00Ekipe Orizzonte Ж - Трієст Ж -:-
16:30Болонья Ж - Como Nuoto Ж -:-
20:00Рома Ж - Rapallo Ж -:-

НІДЕРЛАНДИ: Eredivisie

18:25Барендрехт - Donk -:-
18:45De Zaan - Amersfoort -:-
18:45Tetteroo - Alphen -:-
20:00Polar Bears - Eindhoven -:-
20:40De Ham - Het Ravijn -:-
21:30Утрехт - De Linge -:-

НІМЕЧЧИНА: Pro A

17:00Hannover - Esslingen -:-
19:00Neukolln Berlin - ASC Duisburg -:-
20:00Людвігсбург - Potsdam -:-

НІМЕЧЧИНА: Про В

15:30Гамбург - Weiden -:-
16:30Cannstatt - Koln -:-
17:30Вюрцбург - Uerdingen -:-
19:00Duisburg 98 - Plauen -:-
19:00Krefeld - Dusseldorfer -:-

РОСІЯ: Чемпіонат

11:00Astrakhan - Sintez Akademiya Kazan -:-
11:00Sintez - Moskomsport 2 -:-
11:00Spartak Volgograd - Shturm -:-
11:30Baltika St. Petersburg - Moskomsport -:-

РУМУНІЯ: Суперліга

18:00Crisul Oradea - Dinamo Bucuresti -:-
18:00CSM Oradea - Cluj -:-
18:00Sportul Bucuresti - Rapid Bucuresti -:-
18:00Steaua Bucuresti - Hello Sports -:-

УГОРЩИНА: ОБ І

17:00UVSE - Eger -:-
18:00Szeged - BVSC-Zuglo -:-
20:00Honved SE - KSI SE -:-
20:00Kaposvari - Vasas -:-
20:30Szolnoki - OSC Ujbuda -:-

УГОРЩИНА: OB I Women

16:00Szegedi Ж - BVSC-Zuglo Ж -:-
19:00Дьор Ж - Dunaujvaros Ж -:-

ФІНЛЯНДІЯ: SM-Liiga

20:50Kuhat 2 - Turun Uimarit -:-
15:40KuUS - Otava -:-
17:00Turun Uimarit - Sentterit -:-
18:20Otava - KuUS -:-

ФРАНЦІЯ: Еліт Чемпіонат

18:30Sete - Марсель -:-
20:00Ніцца - Tourcoing -:-
20:15Reims - Noisy-le-Sec -:-

ШВЕЦІЯ: Елітсеріен

15:30Neptun - SPIF -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати водне поло - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.