ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: НПЛ АКТ

08:00Белконнен Юнайтед - Канберра Олімпік 2:2
08:00О'Коннор Найтс - Монаро Пантерс 0:2
08:00Тайгерс - Вест Канберра Вондерерс 1:3

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Північний НПУ

07:00Еджворт Іглз - Броудмідоу 1:2
07:00Чарлстаун Адзуррі - Кукс Хілл Юнайтед 1:1

АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ

10:30АПІА Лейххардт - ФК Сідней U21 1:1
11:00Вуллонгонг Вулвз - Менлі Юнайтед 1:1
12:00Марконі Сталліонс - Маунт Друїтт Рейнджерс 1:1

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Квінсленд

09:00Пенінсула - Саншайн Коуст Вондерерс 3:2
10:30Брісбен Сіті - ФК Олімпік 1:1
11:30Логан Лайтнінг - Брісбен U21 0:0
11:30Мортон Бей Юнайтед - Голд Коуст 6:0

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія

08:30Аделаїда Кометс - Саут Аделаїда 2:0
08:30Камберленд Юнайтед - Вайт Сіті 0:3
08:30Стерт Лайонс - Аделаїда Олімпік 2:2
10:30Аделаїда Сіті - Норт-Істерн Метростарс 0:1
13:15Кройдон Кінгз - Аделаїда U21 2:3

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Тасманія

07:30Гленоркі Найтс - Кларенс Юнайтед 4:0
09:00Олімпія Ворріорз - Ріверсайд Олімпік 4:0
09:30Лонсестон - Девонпорт 1:2

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія

08:00Евондейл ФК - Істерн Лайонс 5:1
09:45Данденонг Сіті - Данденонг Тандер 1:3
10:30Порт Мельбурн Шаркс - Оуклі Кеннонс 1:3
11:00Альтона Меджик - Хайдельберг Юнайтед 0:1

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Західна Австралія

10:00Армадейл - СК Перт 0:5
10:00Бейсвотер - Кокберн Сіті 1:1
10:00Гвілап Кроейша - Сорренто 1:4
10:00Інглвуд Юнайтед - ЕКЮ Йондалуп 1:0
10:00Флоріт Атена - Перт Глорі U21 4:0
12:00Стерлінг Маседонія - Балькатта 0:0

АВСТРАЛІЯ ТА ОКЕАНІЯ: Ліга чемпіонів ОФК - Попередній раунд

06:00АБМ Гелаксі (Van) - РюРю (Van) 5:0
07:00Сентрал Коуст (Sol) - Соломон Ворріорз (Sol) 3:2пен
08:00Лае Сіті (Pap) - Хекарі Юнайтед (Pap) 2:1

АРГЕНТИНА: Прімера

01:00Банфілд - Барракас Сентраль 1:1
01:00Росаріо Сентраль - Хімнасія Л.-П. 0:1
03:30Бока Хуніорс - Уніон де Санта-Фе 1:2
21:30Дефенса і Хустісія - Велес Сарсфілд -:-
21:30Тальєрес Кордоба - Сентраль Кордоба -:-
00:00Естудіантес Л.-П. - Ньюелз Олд Бойз -:-
00:00Колон Санта-Фе - Уракан -:-

АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ

02:00Кільмес - Хімнасія Мендоса 0:0
03:00Інстітуто - КА Естудіантес 1:0
20:10Депортіво Морон - Хімнасія Хухуй -:-
22:10Альварадо - Бельграно -:-
00:10Темперлей - Фландрія -:-

АРГЕНТИНА: Прімера В - Клаусура

20:00Комунікасьонес - Дефенсорес Унідос -:-
21:30Ітусаїнго - УАІ Уркіса -:-
21:30Каньюелас - Тальєрес Ескалада -:-
21:30Сан-Мігель - Депортіво Арменіо -:-
21:30Фенікс - Док Суд -:-

АРГЕНТИНА: Прімера С - Клаусура

21:30Вікторіано А. - Ель Порвенір -:-
21:30Лінієрс - Депортіво Еспаньйол -:-
21:30Пуерто Нуево - Хенераль Ламадрід -:-

АРГЕНТИНА: Прімера D - Апертура

21:30Архентіно де Росаріо - КСР Еспаньйол -:-
21:30Лугано - Мерседес -:-
21:30Сентраль Баллестер - Юпанкі -:-

АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Другий етап

ПерерваТігре 2 - Сан-Лоренсо 2 1:1
17:00Ньюелз Олд Бойз 2 - Естудіантес Л.-П. 2 -:-
17:00Сармьєнто Хунін 2 - Платенсе 2 -:-

АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки)

23:00ПеренесеноВілья Сан-Карлос Ж - Комунікасьонес Ж -:-
23:00ПеренесеноДепортіво Еспаньйол Ж - Ферро Ж -:-
23:00ПеренесеноДефенсорес де Бельграно Ж - Платенсе Ж -:-
23:00ПеренесеноЕль Порвенір Ж - Ланус Ж -:-
23:00ПеренесеноРасінг Ж - Естудіантес Ж -:-
23:00ПеренесеноРівер Плейт Ж - Індепендьєнте Ж -:-
23:00ПеренесеноРосаріо Сентраль Ж - Бока Хуніорс Ж -:-
23:00ПеренесеноСан-Лоренсо Ж - КА Естудіантес Ж -:-
23:00ПеренесеноСосіаль Атлетіко Телевісьйон Ж - Екскурсіоністас Ж -:-
23:00ПеренесеноУАІ Уркіса Ж - Уракан Ж -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

15:00Іслоч Мінськ - ФК Гомель 1:1
17:00Слуцьк - Вітебськ -:-
19:00Шахтар Солігорськ - Торпедо-БелАЗ -:-
21:00Німан - БАТЕ -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія А

03:30Інтернасьйонал - Корітіба 3:0
22:30Атлетіко ПР - Брагантіну -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

01:00Васку - Операріу 3:0
01:00Лондріна - Гуарані 3:1
17:00Крісіума - Віла-Нова -:-
22:00Баїя - Новорізонтіну -:-
00:30Спорт Ресіфі - Брускі -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап

23:00АБС - Конфьянса -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія D

21:00Крату - Соуза -:-
21:00Португеза РЖ - Парана -:-
21:00Реал Нороесте - Інтернасьйонал Лімейра -:-
21:00Санту-Андре - Сіанорті -:-
21:00СЕР Кашіас - Сан-Луїс -:-
21:30Кастаньял - Жулью -:-
22:00Амазонас - Порту Велью -:-
22:00Греміу Анаполіс - Коста-Рика ЕК -:-
22:00Кальденсе - Позу-Алегрі -:-
22:00Каскавел - Айморе -:-
22:00Сержипі - КСЕ -:-
22:00Токантінополіс - Хувентуде -:-
22:00УРТ - Баїя де Фейра -:-
23:00Ферровіарія - Нова Венеція -:-
00:00Жуазейренсе - Жакуйпенсе -:-
00:00ФК Наутіко - СК Умаїта -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Каріока 2 - Другий етап

20:45Артсул - Амерікану -:-
20:45Гонсаленсе - Америка РЖ -:-
20:45Маріка - Кабуфріенсе -:-
20:45Сампаю Корреа ФЕ - Ангра-дус-Рейс -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мінейро 2 - Фінальний етап

22:00Іпатінга - Бетін -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії U20

ПерерваСеара U20 - Сан-Паулу U20 1:2
17:00Палмейрас U20 - Форталеза U20 -:-
19:45Фламенгу U20 - Ботафогу U20 -:-
21:00Атлетіку Мінейру U20 - Крузейру U20 -:-
21:00Інтернасьйонал U20 - Атлетіко ПР U20 -:-
21:00Шапекоенсе СК U20 - Греміу U20 -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера

00:00ПеренесеноЛара - Універсідад Сентраль -:-
02:15ПеренесеноЕстудіантес Меріда - Монагас -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Сегунда

23:00ПеренесеноАкадемія Рей - Райо Суліано -:-
23:00ПеренесеноАнгостура - Атлетіко Ла-Крус -:-
23:00ПеренесеноЕль Віхія - Тітанес -:-
23:00ПеренесеноЛокаль Андіна - Урена -:-
23:00ПеренесеноНуева Еспарта - Болівар -:-
23:00ПеренесеноПетаре - Академія Ансоатегі -:-
23:00ПеренесеноТрухільянос - Ероес де Фалькон -:-
23:00ПеренесеноФронтера - Льянерос -:-
23:00ПеренесеноФундасьйон АІФІ - Лібертадор -:-
23:00ПеренесеноЯракуянос - Динамо Пуерто -:-

В’ЄТНАМ: В.Ліга 2

13:00Куангнам - Кантхо 1:2
13:00Кханьхоа - Лонган 2:0
14:00Баріа-Вунгтау - Футхо 1:0

ГАБОН: Чемпіонат D1

17:30Дікакі - Мбері Спортіф -:-
17:30Мангаспорт - Лозо -:-
17:30Пелікан - КФ Мунана -:-
17:30Сапен - Бітам -:-
17:30ФК Лібревіль - Буенгіді -:-

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

19:00Тім Райно - Фелконс -:-
19:00Фортуна - Воллідан -:-
21:00Брікама Юнайтед - ВАА Банжул -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі

19:00Динамо Батумі - Сіоні -:-
19:00Сабуртало Тбілісі - Самгуралі -:-
20:00Динамо Тбілісі - Торпедо Кутаїсі -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі 2

17:00Руставі - ВІТ Джорджія -:-

ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ

23:00Вега Реал - Дельфінес Дель Есте -:-

ЕКВАДОР: Кубок Еквадору

23:30Самборондон - Індепендьєнте дель Вальє 0:2
03:00ПеренесеноКД Аампетра - Універсідад Католіка -:-
20:00ПеренесеноОльмедо - Мушук Руна -:-

ЕСТОНІЯ: Есілііга

90+'Левадія U21 - Альянс 1:2

ЄВРОПА: Євро U19

21:00Австрія U19 - Сербія U19 -:-
21:00Ізраїль U19 - Англія U19 -:-

ЄВРОПА: Кубок регіонів УЄФА - Кваліфікація - Попередній раунд

15:00Запоос Таллінн (Am) (Est) - Каскелен (Am) (Kaz) -:-

ЗІМБАБВЕ: Прем'єр-ліга

ПерерваБулавайо Сіті - Нгезі Платінум 0:0
ПерерваКренборн Буллетс - Чікен Інн 2:1
ПерерваЯда - Дайнамос 0:0

ІНДОНЕЗІЯ: Кубок Президента

12:00ПС Баріто Путера - Мадура Юнайтед 1:1
29'Персія Джакарта - Борнео 1:0

ІСЛАНДІЯ: Інкассо-дейлдін

23:30Афтурелдінг - Тор Акюрейрі 4:1
17:00Вестрі - Гріндавік -:-

ІСЛАНДІЯ: Дивізіон 2

16:00Магні - Рейнір -:-
17:45Троттур - Ф'ярдабіггд/Лейкнір -:-
19:00Ф'яллабіггд - Олафсвік -:-

ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга

18:00Аль-Сарі - Аль-Сальт -:-
20:30Аль-Файсалі Амман - Аль-Вехдат -:-
20:30Маан - Могхаєр Аль-Сархан -:-

КАБО-ВЕРДЕ: Національний чемпіонат - Плей-оф

20:00Мінделу - Розар'єнсе -:-

КАЗАХСТАН: Прем'єр-ліга

ПерерваАкжайик Уральськ - Ордабаси 0:0
18:00Аксу - Шахтар Караганда -:-

КАЗАХСТАН: Перший дивізіон

13:00ФК Киран - ФК Астана 2 6:1
14:00Окжетпес - Ігілік 5:0
15:00Екібастуз - Ясси -:-
15:00Кайрат Алмати 2 - Кайсар Кизилорда 2:1
90+'Тараз-Каратау 2 - Шахтар Булат 2:1
16:30Байконур Кизилорда - Академія Онтустік -:-

КАМБОДЖА: CPL

11:45Кірівонг Сок Сен Чей - Свай Рієнг 1:4
11:45НагаВорлд - Бенг Кет 1:0

КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади

00:00Пасифік ФК - HFX Вондерерс -:-

КИТАЙ: Суперліга

11:30Цянчжоу - Бейцзин Гоань 1:1
14:30Тяньдзінь Дз. Тайгер - Мейчжоу Хакка 1:0
14:30Ухань - Шанхай Порт 1:2
14:30Чжецзян Грінтаун - Шаньдон Тайшань 2:0

КИТАЙ: Перша ліга

11:00Ціндао Юс Айленд - Цзібо Цуудзю 0:0

КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1

18:30Ліс Сассандра - Стелла Аджаме -:-
20:45Бассам - Корого -:-

ЛАОС: Ліга Лаосу

12:00Мастер 7 - Луангпрабанг Юнайтед 4:3

ЛАТВІЯ: Кубок Латвії

18:00Саласпілс - Аугшлаугавас -:-

ЛИТВА: А Ліга

17:00ФК Паневежис - Шауляй ФА -:-
19:00Рітеряй - Гагельманн -:-

МАВРИТАНІЯ: Ліга 1

19:30Арме - Медіна Трарза -:-
19:30Ксар - СНІМ -:-
22:00Нуакшотт Кінгз - Гурель Санге -:-

МАКАО: Еліт-ліга

14:00ПеренесеноБенфіка - Монте-Карло -:-
16:00ПеренесеноКаса де Португал - КФБ Макау -:-

МАЛАВІ: Суперліга

68'Блю Іглз - Еквендені Хаммерс 1:1
15:30Каронга Юнайтед - Сейбл Фармінг -:-
68'Майті Тайгерс - Сілвер Страйкерс 0:1
63'МАФКО - Майті Вондерерс 1:0
68'Мояле Барракс - Ред Лайонс 1:1
15:30ПеренесеноРумфі Юнайтед - Мояле Барракс -:-

МАЛАЙЗІЯ: Суперліга

87'НС Матрікс - Срі Паханг 3:0
ПерерваМелака Юнайтед - Саравак Юнайтед 2:1

МАЛАЙЗІЯ: Прем'єр-ліга

15:15ПризупиненоКучінг Сіті - ПДРМ ФА 1:0
45+'Келантан Юнайтед - Перак 0:0
ПерерваПаханг УіТМ - Теренггану 2 2:0

МАРОККО: Ботола Про

20:00Олімпік Сафі - ІР Танжер -:-
20:00Юссуфія Беррешид - ЖСС -:-
22:30Відад - Діфаа Ель-Джадіді -:-
22:30Хассанія Агадір - Раджа Касабланка -:-

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура

05:05Мінерос де Сакатекас - Селая 1:0

МОЗАМБІК: Мокамбола

15:00ЕНХ Віланкуло - Ферровіаріу -:-
15:00Ферровіаріо Накала - Ферровіаріу Бейра -:-

МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга

11:00Хаан Хунс-Ерчім - Фелконс 3:3
14:00Улан-Батор Сіті - Дерен 3:0

М’ЯНМА: Національна ліга

11:30М'яваді - Янгон Юнайтед 0:2

НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга

18:00Аква - Плато -:-
18:00Найджер Торнадос - Квара -:-

НІДЕРЛАНДИ: Тведе Дивізі - Вибування

58'ГВВВ - Козаккен Бойз 0:3

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

17:00Хаугесунн - Вікінг -:-
19:00Русенборг - Крістіансунн -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1

14:45Стреммен - Стал Єрпеланн 4:2
17:00Ерн - Арендал -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2

17:00Євік-Люн - Берум -:-
17:00Фрігг - Ейдсвольд -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1

13:00Сандвікен - Нордстранд 0:1
13:30Фрея - Грей 5:0
15:00Реді - Оппсал 1:3
17:00К'єлсос 2 - Фюллінгсдален -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2

14:45Рауфосс 2 - Сп'єлкавік 0:0
89'Флоре - Ліллехаммер 2:0
ПерерваОлесунн 2 - Елверум 2:0
17:00Тотен - Брумунддал -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3

15:00Бродд - Дьєрв 1919 1:0
ПерерваБранн 2 - Окра 1:0
45+'Бремнес - Відар 1:0
ПерерваФана - Люсеклостер 1:1

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4

90+'Порс Гренланн - ІЛ Експрес 1:2
15:00Урадд - Єлей 3:2
ПерерваМандалскамератене - Фолло 0:1

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5

90+'Рана ФК - Стріндхейм 2:3
15:00Стейнк'єр - Кольстад 2:1
17:00Оркла - Мельхус -:-
19:15Буде/Глімт 2 - Тіллер -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 6

15:00Фуннефосс/Вормсунн - Боссекоп 2:2
17:00М'єлнер - Шервей -:-
17:00Сенья - Ск'єттен -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

00:00Хенераль Кабальєро - Ресістенсія -:-

ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон

00:00Депортіво Сантані - Рубіо Нью 0:4
02:15Спортінг Лукеньйо - Сан-Лоренсо 1:2
17:002 де Майо - Пасторео -:-
17:00Мартін Ледесма - Гуарані де Трінідад -:-

ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура

23:30Кахамарка - Карлос Маннуччі 1:2
03:00ФБК Мельгар - Грау 1:0
23:30Спортінг Кристал - Альянса Атлетіко -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1

12:00Чонбук - Тегу 1:1
13:00Сувон ФК - Сувон 3:0
14:00Сеул - Інчхон 1:1

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2

12:00Асан - Ансан Грінерс 3:1
14:00Аньян - Сеул Е-Ленд 1:0

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3

10:00Танджин Сітізен - Ульсан Сітізен 0:3
11:00Пхочхон - Пхаджу Сітізен 2:2
13:00Чхонджу - Сіхин Сітізен 0:0

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Чемпіонат КОНКАКАФ U20 - Плей-оф

21:00Коста-Рика U20 - Тринідад і Тобаго U20 -:-
23:00Куба U20 - Панама U20 -:-
00:00Гондурас U20 - Кюрасао U20 -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

11:00Ботев Враца (Bul) - Міньор Перник (Bul) 2:1
11:00Монако (Fra) - Серкль Брюгге (Bel) 1:0
11:30Аустрія Лустенау (Aut) - Віль (Sui) 0:4
11:30Гуменне (Svk) - Прешов (Svk) 1:1
11:30Кошице (Svk) - Требішов (Svk) 2:0
11:30ЛКС Лодзь (Pol) - С. Жешув (Pol) 0:1
11:30Хіндія Тирговіште (Rou) - Міовень (Rou) 0:0
12:00Арка Гдиня (Pol) - Ельблаг (Pol) 1:3
12:00АСФ 13 Відень (Aut) - Фірст Відень (Aut) 0:5
12:00Жиліна (Svk) - Карвіна (Cze) 3:0
12:00Заглембє Сосновець (Pol) - Подбескідзє (Pol) 0:1
12:00Комарно (Svk) - Погронє (Svk) 1:2
12:00Лішень (Cze) - Скаліца (Svk) 0:2
12:00МТК Будапешт (Hun) - Дабаш-Дьон (Hun) 8:0
12:00Пакш (Hun) - Шіофок (Hun) 3:2
12:00Плоцьк (Pol) - Лехія Гданськ (Pol) 3:6
12:00Рух (Pol) - Одра Ополє (Pol) 3:0
12:00Словацко (Cze) - Тренчин (Svk) 2:0
12:00Спарта Прага (Cze) - Дукла Прага (Cze) 2:1
12:00Тепліце (Cze) - Усті-над-Лабем (Cze) 2:0
12:00Тінен (Bel) - Льєрс (Bel) 2:4
12:00Тржінец (Cze) - Банська Бистріца (Svk) 0:3
12:00Ягеллонія (Pol) - Варта Познань (Pol) 1:0
12:30Вісла (Pol) - Сталь Мелець (Pol) 2:0
13:00Відзев Лодзь (Pol) - Тихи (Pol) 1:1
13:00ГКС Катовіце (Pol) - Польковіце (Pol) 1:0
13:00Корона Кєльце (Pol) - Скра (Pol) 0:1
13:00Ленчна (Pol) - Погонь Сєдльце (Pol) 3:2
13:00Пржибрам (Cze) - Градец-Кралове (Cze) 1:5
13:00Стоміл Ольштин (Pol) - Стенжиця (Pol) 2:0
13:00Хробри Глогув (Pol) - Каліш (Pol) 0:0
13:00Шльонск Вроцлав 2 (Pol) - ГКС Ястшембє (Pol) 1:0
13:30Оренбург (Rus) - Динамо-Авто (Mda) 2:2
14:00Альтглініке (Ger) - Герта Берлін II (Ger) 1:1
14:00Вупперталер (Ger) - Бохум (Ger) 0:2
14:00Ганновер (Ger) - Дуйсбург (Ger) 5:2
14:00Гемілтон (Sco) - Ларкхолл (Eng) 4:0
14:00Падерборн (Ger) - Ферль (Ger) 2:2
14:30Берлінер АК 07 (Ger) - Тасманія Берлін (Ger) -:-
14:30Простейов (Cze) - Дубніца (Svk) -:-
14:35Гольштайн Кіль (Ger) - Санкт-Паулі (Ger) 2:0
15:00Байройт (Ger) - Бамберг (Ger) 4:0
15:00Брондбю (Den) - Відовре ІФ (Den) 1:1
15:00Гархінг (Ger) - Піпінсрід (Ger) 2:3
15:00Ейр (Sco) - Странрар (Sco) -:-
15:00Елгін Сіті (Sco) - Фрейзербург (Sco) 2:0
15:00Ельферсберг (Ger) - Боруссія М. II (Ger) 2:1
15:00Іллертіссен (Ger) - Ландсберг (Ger) -:-
15:00Коув Рейнджерс (Sco) - Данфермлін (Sco) 0:2
15:00Ліферінг (Aut) - Форвертс Штайр (Aut) -:-
15:00Скасовано Льєрс (Bel) - Дордрехт (Ned) -:-
15:00Магдебург (Ger) - Вікторія Берлін (Ger) 2:1
15:00Скасовано Майнц II (Ger) - Кобленц (Ger) -:-
15:00Меппен (Ger) - Шальке II (Ger) 0:1
15:00Мідтьюлланн (Den) - Оденсе (Den) 3:2
15:00Монтроз (Sco) - Формартін Юнайтед (Sco) 4:3
15:00Мюнхен 1860 (Ger) - Карлсруе (Ger) 4:0
15:00Нідгем Маркет (Eng) - Іпсвіч (Eng) 0:7
15:00Ноймаркт (Ger) - Нюрнберг II (Ger) -:-
15:00Нью-Сейнтс (Wal) - Воррінгтон Райлендс (Eng) 3:2
15:00Орхус (Den) - Ольборг (Den) 2:2
15:00Подбрезова (Svk) - Брно (Cze) 4:2
15:00С. Жешув (Pol) - Гарбарня (Pol) 1:4
15:00Спартак Москва (Rus) - Аланія Владикавказ (Rus) -:-
15:00Спарта Прага B (Cze) - Хрудім (Cze) 0:3
15:00Фортуна Кельн (Ger) - Бохольт (Ger) 0:1
74'Млада Болеслав (Cze) - Пржибрам (Cze) 6:0
65'РКДСВ (Ned) - Віллем ІІ (Ned) 0:3
15:30Рудерсдаль (Den) - Люнгбю (Den) -:-
ПерерваАйлендорф (Ger) - Алеманнія Аахен (Ger) 0:4
ПерерваА. Клагенфурт (Aut) - Осієк (Cro) 1:1
ПерерваАннан (Sco) - Мортон (Sco) 1:1
ПерерваБервік (Sco) - Стенхаузмур (Sco) 0:0
16:00Бріхин (Sco) - Арброт (Sco) -:-
ПерерваВісмут Гера (Ger) - Цвікау (Ger) 0:7
ПерерваВюрцбургер Кікерс (Ger) - Кікерс Оффенбах (Ger) 1:1
ПерерваПСВ (Ned) - Лоне (Ger) 2:0
29'Брюгге (Bel) - Тессендерло (Bel) 1:0
29'Кортрейк (Bel) - Мехелен (Bel) 1:0
29'Лінфілд (Nir) - Ньютаун (Wal) 0:0
29'Тун (Sui) - Санкт-Галлен (Sui) 0:0
17:00Альтах (Aut) - Люцерн (Sui) -:-
17:00Антверпен (Bel) - Хогстратен (Bel) -:-
17:00Базель (Sui) - Гройтер Фюрт (Ger) -:-
17:00Бакі Тісл (Sco) - Абердін (Sco) -:-
17:00Бала Таун (Wal) - Кліфтонвілл (Nir) -:-
17:00Беферн (Ger) - Вердер Бремен II (Ger) -:-
17:00Вердер Бремен (Ger) - Ольденбург (Ger) -:-
17:00Ворксоп (Eng) - Барнслі (Eng) -:-
17:00Гемілтон (Sco) - Ньюмейнс Юнайтед (Sco) -:-
17:00Данбар Юнайтед (Sco) - Рейт (Sco) -:-
17:00Ендрахт Термін (Bel) - Генк (Bel) -:-
17:00Есперанж (Lux) - Саарбрюкен (Ger) -:-
17:00Каледоніан Брейвз (Sco) - Дамбартон (Sco) -:-
17:00Камбернолд Кольтс (Sco) - Аллоа (Sco) -:-
17:00Крефельд-Фішельн (Ger) - Штрелен (Ger) -:-
17:00Мауерверк (Aut) - ВСК Вайс (Aut) -:-
17:00Острава (Cze) - Отроковіце (Cze) -:-
17:00Санкт-Пельтен (Aut) - Аустрія Відень (Aut) -:-
17:00Спартанс (Sco) - Іст Файф (Sco) -:-
17:00Сьон (Sui) - Серветт (Sui) -:-
17:00Уйпешт (Hun) - Шаморин (Svk) -:-
17:00Швайнфурт (Ger) - Абтсвінд (Ger) -:-
17:30Ланжгот (Cze) - Злін (Cze) -:-
17:30Ліберец (Cze) - Градец-Кралове (Cze) -:-
17:30Пройссен Мюнстер (Ger) - Юрдінген (Ger) -:-
17:30Рапід Відень (Aut) - Нойзідль (Aut) -:-
17:30Термаліца (Pol) - Л. Мікулаш (Svk) -:-
17:30ФК Германнштадт (Rou) - Шкупі (Mkd) -:-
17:30Явор (Srb) - ФК Вождовац (Srb) -:-
18:00Андерлехт (Bel) - Сінт-Трейден (Bel) -:-
18:00АСК Фойтсберг (Aut) - Штурм Грац (Aut) -:-
18:00Вашаш (Hun) - Кішварда (Hun) -:-
18:00Вільц (Lux) - Серен Юнайтед (Bel) -:-
18:00Віслока Дембіца (Pol) - ЛКС Лодзь (Pol) -:-
18:00Карабах (Aze) - ФК Ботошані (Rou) -:-
18:00Скасовано Кірхберг (Aut) - ВСГ Сваровскі (Aut) -:-
18:00ЛАСК (Aut) - Краковія (Pol) -:-
18:00Левскі (Bul) - Академія Пандєв (Mkd) -:-
18:00Пірін Благоєвград (Bul) - Спартак (Bul) -:-
18:00Р. Жешув (Pol) - Міхаловце (Svk) -:-
18:00Тегінг (Ger) - Бурггаузен (Ger) -:-
18:00Фенербахче (Tur) - ФК Тирана (Alb) -:-
18:00Ференцварош (Hun) - Лудогорець (Bul) -:-
18:00ФК Пардубіце (Cze) - Їглава (Cze) -:-
18:00Швабен Аугсбург (Ger) - Райн/Лех (Ger) -:-
18:30Гайлігенкройц (Aut) - Хартберг (Aut) -:-
18:30Галанта (Svk) - Злате Моравце-Врабле (Svk) -:-
18:30Лозанна (Sui) - Лозанна Уші (Sui) -:-
18:30Марибор (Slo) - Тузла Сіті (Bih) -:-
18:30Сабінов (Svk) - Кошице (Svk) -:-
19:00Бачка-Топола (Srb) - Шибеник (Cro) -:-
19:00Вараждин (Cro) - Горіца (Cro) -:-
19:00Дюссельдорф (Ger) - Олімпіакос Пірей (Gre) -:-
19:00Железнічар (Bih) - Ігман Коніц (Bih) -:-
19:00Скасовано МФК Печ (Hun) - Белупо (Cro) -:-
19:00Олімпія Любляна (Slo) - Чукарічкі (Srb) -:-
19:00Петегем (Bel) - Варегем (Bel) -:-
19:00Пітерхед (Sco) - Інверурі Локо Воркс (Sco) -:-
19:00Радомлє (Slo) - Раднічки Ниш (Srb) -:-
19:00Расінг Люксембург (Lux) - Шарлеруа (Bel) -:-
19:00Спартак Суботіца (Srb) - Младость ГАТ (Srb) -:-
19:00Торхоут (Bel) - Остенде (Bel) -:-
19:00ЧФР Клуж (Rou) - Хайдук Спліт (Cro) -:-
19:45Санкт-Штефан/Лаф (Aut) - БВ Лінц (Aut) -:-
20:00Арау (Sui) - Крінс (Sui) -:-
20:00Копер (Slo) - Істра 1961 (Cro) -:-
20:00Сочі (Rus) - Зеніт (Rus) -:-
20:00Терволде (Ned) - Гоу Ехед Іглс (Ned) -:-
21:00Младост Лучани (Srb) - Дечич (Mne) -:-
00:00Атланте Табаско (Mex) - Гресія (Cos) -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)

17:00Андорра Ж - Фарерські острови Ж -:-
17:00Туреччина Ж - Азербайджан Ж -:-
18:00Норвегія Ж - Нова Зеландія Ж -:-
21:00Португалія Ж - Греція Ж -:-
22:10Франція Ж - Камерун Ж -:-
22:30Іспанія Ж - Австралія Ж -:-
23:00Еквадор Ж - Панама Ж -:-

СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: Перший дивізіон - Група вибування

17:00Нортерн Динамо - Базар Бразерс -:-

СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: Перший дивізіон - Чемпіонська група

14:00Форестерс - Кот д'Ор -:-

СІНГАПУР: Прем'єр-ліга

12:30Янг Лайонс - Балестьєр Халса 0:1

СОМАЛІ: Національна ліга

15:30Сахафі - Гаадіідка -:-

США: МЛС

02:30ФК Цинцинатті - Орландо Сіті 1:0
22:00Сіетл Саундерс - Спортінг Канзас-Сіті -:-
00:00Ді Сі Юнайтед - Нешвілл СК -:-

США: USL Чемпіоншип

04:00Колорадо Спрінгс - Сан-Антоніо 0:1
05:30Лас-Вегас Лайтс - Фінікс Райзінг 3:2
20:00Хартфорд Атлетік - Луїсвілл Сіті -:-

США: MLS Next Pro

02:00Рочестер Нью-Йорк - Коламбус Крю 2 1:0пен
05:00Ванкувер Вайткепс 2 - Сан-Хосе Ертквейкс II 2:3
20:00ФК Цинцинатті 2 - Орландо Сіті B -:-

США: USL Ліга Два

01:00Патфайндер - Сікоуст Юнайтед Фентомс 1:6
02:00Оукленд Каунті - Енн-Арбор 1:3
02:00Оушен Сіті - Редінг 1:1
02:00Тандер Бей Чілл - Сен-Круа 2:1
02:00Шарлотт Іглз - Вест Вірджинія 1:1
02:05РС Нью-Джерсі - Ліхай Веллі 3:2
02:30Ешвілл Сіті - Трай-Сітіс 1:0
02:30Норт Кароліна Ф'южн U23 - Шарлотт Індепенд. 2 3:0
03:00Вічіта - Чикаго Сіті 3:1
05:00Баллард - ОВФ Алаяєнс 2:0
05:00Марін - Девіс Легасі 1:3
05:00Портленд U23 - Олі Таун 3:1
22:00Флорида U23 - Каледонія -:-
00:00Нью-Джерсі Копа - Лонг-Айленд -:-
00:30Саут Бенд Лайонс - Клівленд Форс -:-

США: NISA

05:00ПеренесеноАльбіон Сан-Дієго - Веллі Юнайтед -:-

ТАДЖИКІСТАН: Вища ліга

15:30Есхата - Далерон-Уротеппа -:-
15:30Файзканд - Равшан -:-
15:30ПеренесеноХатлон - ЦСКА-Памір -:-
15:30ПеренесеноХуджанд - Регар-ТадАЗ -:-

ТАЙВАНЬ: Футбольна ліга Мулан (Жінки)

11:00ЗупиненоТайчжун Блю Ж - Таоюань Ж 1:0
11:00Хан Юань Ж - Тайбей Браво Ж 0:0
11:00Хуалянь Ж - Гаосюн Ж 1:1

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Коустал Юніон - Каджера Шугар 0:1
14:00Полісі Морогоро - Гейта Голд 0:1
69'Мбея Сіті - Янг Африканс 1:1
ПерерваБіашара Мара Юнайтед - Кінондоні МК 1:0
ПерерваМбея Кванза - Руву Шутінг 0:0
19:00Додома Джіджі - Азам -:-

УРУГВАЙ: Прімера - Torneo Intermedio

ПерерваФенікс - Мальдонадо 0:0
21:00Данубіо - Насьйональ -:-
23:30Дефенсор Спортінг - Серро Ларго -:-

УРУГВАЙ: Сегунда

18:30Прогресо - Сентраль Есп. -:-
21:15Ла Лус - Суд Америка -:-

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга

19:00НСІ Рунавік - Вікінгур -:-
19:00ХБ Торсхавн - Клаксвік -:-

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: 1. Deild

19:00ТБ/ФКС/Ройн - Сандур -:-

ФІДЖІ: Прем'єр-ліга

09:00Лабаса - Насіну 2:1

ЧИЛІ: Кубок Чилі

02:00Сан-Антоніо Унідо - Аудакс Італьяно 1:3
19:30Ла-Серена - У. Де Консепсьйон -:-
22:00Барнечеа - Кобресаль -:-
22:00Евертон - Магальянес -:-
22:00Індепендьєнте Каукенес - Ньюбленсе -:-
22:00Провінсіаль Овальє - У. Еспаньйола -:-
00:30У. Католіка - Сан-Феліпе -:-

ЯПОНІЯ: J1-ліга

10:00Йокогама Марінос - Касіва 4:0
12:30Авіспа Фукуока - Хіросіма 1:3
13:00Кавасакі Фронтале - Джубіло Івата 1:1

ЯПОНІЯ: J2-ліга

10:00Вегалта Сендай - Монтедіо Ямагата 1:1
12:00Міто - Окаяма 1:1
13:00В-Варен Нагасакі - Блаубліц 0:0
13:00Кумамото - Ойта 1:2

ЯПОНІЯ: J3-ліга

11:00ЙСКК - Фудзієда 0:3
12:00Тояма - Нагано 1:0
12:30Гайнаре Тотторі - Сагаміхара 2:2
13:00Ехіме - Кагосіма Юнайтед 1:0

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.