ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Завершені

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

17:00Десна - Олександрія 1:1

УКРАЇНА: Перша ліга

17:30Волинь - Кремінь 3:2

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія - Плей-оф

12:00Аделаїда Сіті - Аделаїда Кометс 1:0пен

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр

16:30Вольфсберг (Am) - СК Вайц 5:1

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

16:00Чарльтон U23 - Міллволл U23 2:1

АРГЕНТИНА: Прімера

01:00Індепендьєнте - Сармьєнто Хунін 1:1
03:15Тальєрес Кордоба - Рівер Плейт 0:2

АФРИКА: Кубок конфедерації КАФ - Кваліфікація

17:00Скасовано Інтер (Ang) - CFFA (Mad) -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Дублери)

13:00Вітебськ 2 - Шахтар Солігорськ 2 1:1
13:00Динамо Мінськ 2 - Спутник 2 3:0
13:00ФК Гомель 2 - Енергетик-БГУ 2 2:1
14:00Брест 2 - Іслоч Мінськ 2 1:2
15:00Слуцьк 2 - Сморгонь 2 3:0

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

17:15Царско Село - Лок. Софія 2:0

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

16:00Марек - Levski Lom 0:1

БРАЗИЛІЯ: Серія А

02:00Інтернасьйонал - Брагантіну 1:1

БРАЗИЛІЯ: Копа Верде

00:00Акреану - Акідауаненсе 1:2пен
01:30Віла-Нова - Ріу-Бранку-ВН 3:0

БРАЗИЛІЯ: Кубок Північного Сходу - Кваліфікація

01:00Америка Натал - Мото Клуб 1:2пен
03:30КРБ - Рівер ПІ 2:1

БУРУНДІ: Прімус Ліга

16:00Рояль де Мурамв'я - Динамік 4:3
16:00ПеренесеноРояль де Мурамв'я - Бумамуру -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Перший етап

23:00Атлетіко Венесуела - Монагас 2:4
23:00Ерманос Кольменарес - Трухільянос 2:1
23:00Метрополітанос - АК Лала ФК 6:0
03:00Португеза - Сулія 1:1
03:00Самора - Естудіантес Меріда 0:0

ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Ван - Севан 0:0
17:00Ноах - Арарат Єреван 2:2

ВІРМЕНІЯ: Перша ліга

14:00Арарат-Вірменія 2 - Алашкерт 2 3:0

ДЖИБУТІ: Дивізіон 1

15:00EAD/PK 12 - Police Nationale 1:2

ЄВРОПА: Евро U17 - Кваліфікація - Перший етап

17:00Вірменія U17 - Білорусь U17 0:2
17:00Словаччина U17 - Англія U17 2:2

ЄВРОПА: Євро U19 (Жінки) - Кваліфікація - Round 1 - League B

12:00Косово U19 W - Ліхтенштейн U19 W 2:1
13:00Албанія U19 W - Андорра U19 W 1:0
13:00Уельс U19 W - Молдова U19 W 4:0
15:30Боснія і Герцеговина U19 W - Естонія U19 W 4:0
15:30Чорногорія U19 W - Вірменія U19 W 4:0
16:30Хорватія U19 W - Латвія U19 W 3:1

ЄВРОПА: Чемпіонат світу (Жінки) - Кваліфікація

14:00Казахстан Ж - Греція Ж 0:1

ЄГИПЕТ: Division 2 - Group B

15:30Аль-Наср - Belbeis 3:0
15:30Аль-Секка - Аль-Канах 0:0
15:30Ель-Ентаг Ель-Харбі - Марех 2:0
15:30ЗЕД - Ітесалат 2:0
15:30Петроджет - Ваді Дегла 1:0
15:35Банха - Терсана 1:1
15:35Порто Суец - Ель-Дахлея 1:2
15:40Bur Fouad - Суец Монтакаб 0:1

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

16:00Бейтар Тель-Авів - Хапоель Умм-ель-Фахм 0:0
16:00Бней-Єгуда - Хапоель Афула 5:0
16:00Маккабі Бней-Райна - Хапоель Раанана 2:0
16:00Хапоель Акко - МС Кафр-Касем 0:0
16:00Хапоель Кфар-Саба - Агудат Спорт Ашдод 2:0
16:00Хапоель Петах-Тіква - Рамат Хашарон 0:2
16:00Хапоель Рамат Ган - М. Назарет 1:1
16:00Х. Іроні Рішон - Нес-Ціона 1:1

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef North

13:00Хапоель Мигдаль-ха-Емек - Іроні Тверія 1:1
13:00Х. Герцлія - Хапоель Бней Фурейдіс 4:0
14:00Шапіра - Маккабі Цур-Шалом 3:2
14:30Іроні Нешер - Tzeirei Kafr Kanna 2:2
14:30МС Тіра - Хапоель Бней Залфа 3:4
15:00Хапоель Бней-Арара - Маккабі Тамра 1:3

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef South

11:45Бней Ейлат - Маккабі Шаараїм 0:1
13:00Ашкелон - Маккабі Явне 1:1
13:45ФК Дімона - Маккабі Яффа 1:1
13:50Холон Єрміяху - Іроні Кусейфе 6:2
14:00Хапоель Марморек - Хапоель Бікат Хаярден 3:0
14:15Маккабі Іроні Ашдод - Нордія Єрусалим 3:1
15:15Шимшон Тель-Авів - Шимшон Кафр-Касім 4:2

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

11:15Персіта - Персікабо 1973 2:1
14:15Персіб Бандунг - ПСС Слеман 4:2
16:45Борнео - ПСМ Макассар 2:1
16:45Мадура Юнайтед - Персія Джакарта 2:3

ІРАН: Про-ліга

17:30Фулад - Персеполіс 1:3

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

15:30СПАЛ U19 - Дженоа U19 1:3
17:30Сассуоло U19 - Торіно U19 1:1

КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади

04:00Кевалрі - Пасифік ФК 2:1

КАНАДА: Ю-Спортс

03:15Макгілл - Монреаль 0:5

КИТАЙ: Суперліга (Жінки)

09:15Гуандон Мейчжоу Хуйдзунь Ж - Шаньдон СЛ Ж 1:0
09:15Шанхай РКБ Ж - Січуань Ж 4:0
11:00Ухань Цзянсу Ж - Дзінсу Сунін Ж 1:1
11:30Бейдзін Бейкон Ж - Чжецзян Ж 3:1
11:30Чанчунь Дачжон Чжуоє Ж - Хенань Соншань Лонмен Ж 3:0

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Клаусура

02:00Онсе Кальдас - Ла Екідад 2:1

КОЛУМБІЯ: Кубок Колумбії

04:00Атл. Насьйональ - Деп. Калі 1:0

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура

01:00Тапатіо - Дорадос де Сіналоа 1:3

МОЛДОВА: Національний дивізіон

14:00Зімбру Кишинів - Динамо-Авто 1:2

НІКАРАГУА: Прімера - Апертура

04:00Діріанген - Окоталь 3:0
04:00Реал Мадріс - УНАН-Манагуа 0:1

НІКАРАГУА: Прімера U20 - Апертура

01:00Діріанген U20 - Окоталь U20 4:0
01:00Реал Мадріс U20 - УНАН-Манагуа U20 2:1

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

20:00ПеренесеноГерта Берлін II - Берлінер АК 07 -:-

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ

17:15Аджман - Аль-Дафра 1:3
17:15Аль-Шарджа - Аль-Наср 0:3

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1

15:55Аль-Батаех - Аль-Таїд 1:0
15:55Аль-Рамс - Аль-Фуджейра 0:5
15:55Аль-Таавун - Дібба Аль-Фуджейра 1:3
15:55Хатта - Масфут 1:1

ОМАН: Професійна ліга

15:55Аль-Сувейк - Аль-Іттіхад 2:0

ПАКИСТАН: Прем'єр-ліга

13:00ПСАА - Пакістан Нейві 0:2

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3

13:00Пусан Кіотон - Кьонджу КГНП 1:3
13:00Теджон Корейл - Чханвон 0:2

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Ліга КОНКАКАФ

03:00Сапрісса (Cos) - Комунікасьйонес (Gtm) 4:3
05:00Маратон (Hon) - Мотагуа (Hon) 0:2

ПОРТУГАЛІЯ: Liga 3

16:00Гімарайнш B - Анадія 1:0

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23

17:00Ріу Аве U23 - Брага U23 0:0

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 1

14:00Єсентуки - Динамо Ставрополь 0:3

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 3

06:00Сахалін - Калуга 0:1
08:00Dynamo Vladivostok - Д. Брянськ 1:1

РОСІЯ: Молодіжна ліга

12:00Крилья Совєтов Самара U19 - Строгіно М. U19 2:1
12:00Рубін Казань U19 - Уфа U19 6:0
12:30Урал U19 - Нижній Новгород U19 2:1
13:00Арсенал Тула U19 - UOR U19 1:2
13:00Хімки U19 - Сочі U19 3:1
14:00Ахмат Грозний U19 - ФК Ростов U19 3:3
14:00Спартак Москва U19 - Konoplev Academy U19 4:1
14:00ЦСКА Москва U19 - Динамо Москва U19 1:3
16:30Краснодар U19 - Локомотив Москва U19 2:3

РУМУНІЯ: Ліга 2

15:30Глорія Бузеу - Униря Слобозія 1:1

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 2

15:00Аеростар - Dinamo Bacau 3:1

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 4

15:00Морень - Рапід Бухарест 2 0:2
15:00Стяуа Б. 2 - АКС Арджеш 2 6:1
15:00Уніря Басков - Академіка Клінчень 2 1:1

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 5

15:00Германнштадт 2 - Блежой Віспешть 3:1

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 6

15:00Александрія - Viitorul Daesti 0:2
15:00КСС Слатіна - КС Університатя Крайова 2 0:3
15:00ПеренесеноФіліаші - Petrolul Potcoava -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 7

15:00Війторул Тиргу-Жіу II - Тиргу-Кербунешть 1:1

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 8

15:00Гірода & Джармата-Вій - Теуз Цермей 3:1
15:00Думбревіца - Frontiera Curtici 1:1

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 9

15:00Санататя Клуж - Уніря Унгень 1:3

СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)

03:00США Ж - Південна Корея Ж 0:0

СЕРБІЯ: Суперліга

17:00Раднік - ФК Вождовац 1:3

СИРІЯ: Прем'єр-ліга

14:00ПеренесеноАль-Вахда - Футуа -:-
14:00ПеренесеноАль-Навайр - Аль-Шорта -:-
14:00ПеренесеноАфрін - Тішрін -:-
14:00ПеренесеноВатбах - Аль-Іттіхад Алеппо -:-
14:00ПеренесеноДжаблех - Аль-Карамах -:-
14:00ПеренесеноХарджале - Аль-Талія -:-
14:00ПеренесеноХоттін - Аль-Джайш -:-

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Каджера Шугар - Мтібва Шугар 1:0

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 2

14:00Елазіг Каракочан - Єні Ордуспор 1:1

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 3

14:30Гюмюшханеспор - Беледіє Деріндже 0:2
14:30Чанкая - Модафенспор 2:3

УГАНДА: Прем'єр-ліга

15:00Брайт Старз - Ондупарака 0:1
15:00БЮЛ - Поліс 2:1
15:00Вайперс - Вакісо Джаянтс 5:0

УГОРЩИНА: НБ І

16:30Залаеґерсеґ - Дьормот 2:1

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

13:30Термез Сурхон - Кизилкум 1:0
16:15Буньодкор - Турон 3:1

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

12:00Чорноморець Од. U19 - Львів U19 1:2
13:00Верес Рівне U19 - ФК Маріуполь U19 0:2

УРУГВАЙ: Прімера - Клаусура

02:30Вондерерс - Насьйональ 1:0

ХОРВАТІЯ: 2. ХФЛ

16:00Сесвете - Солін 4:0

ЧЕХІЯ: Дивізіон 2

17:30Їглава - Спарта Прага B 0:0

ЧЕХІЯ: Ліга U19

14:00Карвіна U19 - Острава U19 2:3

ЧИЛІ: Прімера

00:30У. Де Чилі - Палестіно 0:1
03:00Уніон Ла Калера - Кобресаль 1:2

ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга

21:30ПеренесеноЛозанна Уші - Івердон -:-

ЯПОНІЯ: J1-ліга

13:00Урава - Касіва 5:1

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.