ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Завершені

АВСТРАЛІЯ: НПЛ АКТ

08:00Белконнен Юнайтед - Канберра Олімпік 2:2
08:00О'Коннор Найтс - Монаро Пантерс 0:2
08:00Тайгерс - Вест Канберра Вондерерс 1:3

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Північний НПУ

07:00Еджворт Іглз - Броудмідоу 1:2
07:00Чарлстаун Адзуррі - Кукс Хілл Юнайтед 1:1

АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ

10:30АПІА Лейххардт - ФК Сідней U21 1:1
11:00Вуллонгонг Вулвз - Менлі Юнайтед 1:1
12:00Марконі Сталліонс - Маунт Друїтт Рейнджерс 1:1

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Квінсленд

09:00Пенінсула - Саншайн Коуст Вондерерс 3:2
10:30Брісбен Сіті - ФК Олімпік 1:1
11:30Логан Лайтнінг - Брісбен U21 0:0
11:30Мортон Бей Юнайтед - Голд Коуст 6:0

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія

08:30Аделаїда Кометс - Саут Аделаїда 2:0
08:30Камберленд Юнайтед - Вайт Сіті 0:3
08:30Стерт Лайонс - Аделаїда Олімпік 2:2
10:30Аделаїда Сіті - Норт-Істерн Метростарс 0:1
13:15Кройдон Кінгз - Аделаїда U21 2:3

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Тасманія

07:30Гленоркі Найтс - Кларенс Юнайтед 4:0
09:00Олімпія Ворріорз - Ріверсайд Олімпік 4:0
09:30Лонсестон - Девонпорт 1:2

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія

08:00Евондейл ФК - Істерн Лайонс 5:1
09:45Данденонг Сіті - Данденонг Тандер 1:3
10:30Порт Мельбурн Шаркс - Оуклі Кеннонс 1:3
11:00Альтона Меджик - Хайдельберг Юнайтед 0:1

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Західна Австралія

10:00Армадейл - СК Перт 0:5
10:00Бейсвотер - Кокберн Сіті 1:1
10:00Гвілап Кроейша - Сорренто 1:4
10:00Інглвуд Юнайтед - ЕКЮ Йондалуп 1:0
10:00Флоріт Атена - Перт Глорі U21 4:0
12:00Стерлінг Маседонія - Балькатта 0:0

АВСТРАЛІЯ ТА ОКЕАНІЯ: Ліга чемпіонів ОФК - Попередній раунд

06:00АБМ Гелаксі (Van) - РюРю (Van) 5:0
07:00Сентрал Коуст (Sol) - Соломон Ворріорз (Sol) 3:2пен
08:00Лае Сіті (Pap) - Хекарі Юнайтед (Pap) 2:1

АРГЕНТИНА: Прімера

01:00Банфілд - Барракас Сентраль 1:1
01:00Росаріо Сентраль - Хімнасія Л.-П. 0:1
03:30Бока Хуніорс - Уніон де Санта-Фе 1:2

АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ

02:00Кільмес - Хімнасія Мендоса 0:0
03:00Інстітуто - КА Естудіантес 1:0

АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки)

23:00ПеренесеноВілья Сан-Карлос Ж - Комунікасьонес Ж -:-
23:00ПеренесеноДепортіво Еспаньйол Ж - Ферро Ж -:-
23:00ПеренесеноДефенсорес де Бельграно Ж - Платенсе Ж -:-
23:00ПеренесеноЕль Порвенір Ж - Ланус Ж -:-
23:00ПеренесеноРасінг Ж - Естудіантес Ж -:-
23:00ПеренесеноРівер Плейт Ж - Індепендьєнте Ж -:-
23:00ПеренесеноРосаріо Сентраль Ж - Бока Хуніорс Ж -:-
23:00ПеренесеноСан-Лоренсо Ж - КА Естудіантес Ж -:-
23:00ПеренесеноСосіаль Атлетіко Телевісьйон Ж - Екскурсіоністас Ж -:-
23:00ПеренесеноУАІ Уркіса Ж - Уракан Ж -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

15:00Іслоч Мінськ - ФК Гомель 1:1

БРАЗИЛІЯ: Серія А

03:30Інтернасьйонал - Корітіба 3:0

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

01:00Васку - Операріу 3:0
01:00Лондріна - Гуарані 3:1

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера

00:00ПеренесеноЛара - Універсідад Сентраль -:-
02:15ПеренесеноЕстудіантес Меріда - Монагас -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Сегунда

23:00ПеренесеноАкадемія Рей - Райо Суліано -:-
23:00ПеренесеноАнгостура - Атлетіко Ла-Крус -:-
23:00ПеренесеноЕль Віхія - Тітанес -:-
23:00ПеренесеноЛокаль Андіна - Урена -:-
23:00ПеренесеноНуева Еспарта - Болівар -:-
23:00ПеренесеноПетаре - Академія Ансоатегі -:-
23:00ПеренесеноТрухільянос - Ероес де Фалькон -:-
23:00ПеренесеноФронтера - Льянерос -:-
23:00ПеренесеноФундасьйон АІФІ - Лібертадор -:-
23:00ПеренесеноЯракуянос - Динамо Пуерто -:-

В’ЄТНАМ: В.Ліга 2

13:00Куангнам - Кантхо 1:2
13:00Кханьхоа - Лонган 2:0
14:00Баріа-Вунгтау - Футхо 1:0

ЕКВАДОР: Кубок Еквадору

23:30Самборондон - Індепендьєнте дель Вальє 0:2
03:00ПеренесеноКД Аампетра - Універсідад Католіка -:-
20:00ПеренесеноОльмедо - Мушук Руна -:-

ЕСТОНІЯ: Есілііга

15:00Левадія U21 - Альянс 1:2

ІНДОНЕЗІЯ: Кубок Президента

12:00ПС Баріто Путера - Мадура Юнайтед 1:1

ІСЛАНДІЯ: Інкассо-дейлдін

23:30Афтурелдінг - Тор Акюрейрі 4:1

КАЗАХСТАН: Перший дивізіон

13:00ФК Киран - ФК Астана 2 6:1
14:00Окжетпес - Ігілік 5:0
15:00Кайрат Алмати 2 - Кайсар Кизилорда 2:1
15:00Тараз-Каратау 2 - Шахтар Булат 2:1

КАМБОДЖА: CPL

11:45Кірівонг Сок Сен Чей - Свай Рієнг 1:4
11:45НагаВорлд - Бенг Кет 1:0

КИТАЙ: Суперліга

11:30Цянчжоу - Бейцзин Гоань 1:1
14:30Тяньдзінь Дз. Тайгер - Мейчжоу Хакка 1:0
14:30Ухань - Шанхай Порт 1:2
14:30Чжецзян Грінтаун - Шаньдон Тайшань 2:0

КИТАЙ: Перша ліга

11:00Ціндао Юс Айленд - Цзібо Цуудзю 0:0

ЛАОС: Ліга Лаосу

12:00Мастер 7 - Луангпрабанг Юнайтед 4:3

МАКАО: Еліт-ліга

14:00ПеренесеноБенфіка - Монте-Карло -:-
16:00ПеренесеноКаса де Португал - КФБ Макау -:-

МАЛАВІ: Суперліга

15:30ПеренесеноРумфі Юнайтед - Мояле Барракс -:-

МАЛАЙЗІЯ: Прем'єр-ліга

15:15ПризупиненоКучінг Сіті - ПДРМ ФА 1:0

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура

05:05Мінерос де Сакатекас - Селая 1:0

МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга

11:00Хаан Хунс-Ерчім - Фелконс 3:3
14:00Улан-Батор Сіті - Дерен 3:0

М’ЯНМА: Національна ліга

11:30М'яваді - Янгон Юнайтед 0:2

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1

14:45Стреммен - Стал Єрпеланн 4:2

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1

13:00Сандвікен - Нордстранд 0:1
13:30Фрея - Грей 5:0
15:00Реді - Оппсал 1:3

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2

14:45Рауфосс 2 - Сп'єлкавік 0:0
15:00Флоре - Ліллехаммер 2:0

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3

15:00Бродд - Дьєрв 1919 1:0

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4

15:00Урадд - Єлей 3:2

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5

15:00Рана ФК - Стріндхейм 2:3
15:00Стейнк'єр - Кольстад 2:1

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 6

15:00Фуннефосс/Вормсунн - Боссекоп 2:2

ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон

00:00Депортіво Сантані - Рубіо Нью 0:4
02:15Спортінг Лукеньйо - Сан-Лоренсо 1:2

ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура

23:30Кахамарка - Карлос Маннуччі 1:2
03:00ФБК Мельгар - Грау 1:0

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1

12:00Чонбук - Тегу 1:1
13:00Сувон ФК - Сувон 3:0
14:00Сеул - Інчхон 1:1

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2

12:00Асан - Ансан Грінерс 3:1
14:00Аньян - Сеул Е-Ленд 1:0

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3

10:00Танджин Сітізен - Ульсан Сітізен 0:3
11:00Пхочхон - Пхаджу Сітізен 2:2
13:00Чхонджу - Сіхин Сітізен 0:0

СВІТ: Клубні товариські матчі

11:00Ботев Враца (Bul) - Міньор Перник (Bul) 2:1
11:00Монако (Fra) - Серкль Брюгге (Bel) 1:0
11:30Аустрія Лустенау (Aut) - Віль (Sui) 0:4
11:30Гуменне (Svk) - Прешов (Svk) 1:1
11:30Кошице (Svk) - Требішов (Svk) 2:0
11:30ЛКС Лодзь (Pol) - С. Жешув (Pol) 0:1
11:30Хіндія Тирговіште (Rou) - Міовень (Rou) 0:0
12:00Арка Гдиня (Pol) - Ельблаг (Pol) 1:3
12:00АСФ 13 Відень (Aut) - Фірст Відень (Aut) 0:5
12:00Жиліна (Svk) - Карвіна (Cze) 3:0
12:00Заглембє Сосновець (Pol) - Подбескідзє (Pol) 0:1
12:00Комарно (Svk) - Погронє (Svk) 1:2
12:00Лішень (Cze) - Скаліца (Svk) 0:2
12:00МТК Будапешт (Hun) - Дабаш-Дьон (Hun) 8:0
12:00Пакш (Hun) - Шіофок (Hun) 3:2
12:00Плоцьк (Pol) - Лехія Гданськ (Pol) 3:6
12:00Рух (Pol) - Одра Ополє (Pol) 3:0
12:00Словацко (Cze) - Тренчин (Svk) 2:0
12:00Спарта Прага (Cze) - Дукла Прага (Cze) 2:1
12:00Тепліце (Cze) - Усті-над-Лабем (Cze) 2:0
12:00Тінен (Bel) - Льєрс (Bel) 2:4
12:00Тржінец (Cze) - Банська Бистріца (Svk) 0:3
12:00Ягеллонія (Pol) - Варта Познань (Pol) 1:0
12:30Вісла (Pol) - Сталь Мелець (Pol) 2:0
13:00Відзев Лодзь (Pol) - Тихи (Pol) 1:1
13:00ГКС Катовіце (Pol) - Польковіце (Pol) 1:0
13:00Корона Кєльце (Pol) - Скра (Pol) 0:1
13:00Ленчна (Pol) - Погонь Сєдльце (Pol) 3:2
13:00Пржибрам (Cze) - Градец-Кралове (Cze) 1:5
13:00Стоміл Ольштин (Pol) - Стенжиця (Pol) 2:0
13:00Хробри Глогув (Pol) - Каліш (Pol) 0:0
13:00Шльонск Вроцлав 2 (Pol) - ГКС Ястшембє (Pol) 1:0
13:30Оренбург (Rus) - Динамо-Авто (Mda) 2:2
14:00Альтглініке (Ger) - Герта Берлін II (Ger) 1:1
14:00Вупперталер (Ger) - Бохум (Ger) 0:2
14:00Ганновер (Ger) - Дуйсбург (Ger) 5:2
14:00Гемілтон (Sco) - Ларкхолл (Eng) 4:0
14:00Падерборн (Ger) - Ферль (Ger) 2:2
14:35Гольштайн Кіль (Ger) - Санкт-Паулі (Ger) 2:0
15:00Байройт (Ger) - Бамберг (Ger) 4:0
15:00Брондбю (Den) - Відовре ІФ (Den) 1:1
15:00Гархінг (Ger) - Піпінсрід (Ger) 2:3
15:00Ейр (Sco) - Странрар (Sco) 2:1
15:00Елгін Сіті (Sco) - Фрейзербург (Sco) 2:0
15:00Ельферсберг (Ger) - Боруссія М. II (Ger) 2:1
15:00Коув Рейнджерс (Sco) - Данфермлін (Sco) 0:2
15:00Скасовано Льєрс (Bel) - Дордрехт (Ned) -:-
15:00Магдебург (Ger) - Вікторія Берлін (Ger) 2:1
15:00Скасовано Майнц II (Ger) - Кобленц (Ger) -:-
15:00Меппен (Ger) - Шальке II (Ger) 0:1
15:00Мідтьюлланн (Den) - Оденсе (Den) 3:2
15:00Монтроз (Sco) - Формартін Юнайтед (Sco) 4:3
15:00Мюнхен 1860 (Ger) - Карлсруе (Ger) 4:0
15:00Нідгем Маркет (Eng) - Іпсвіч (Eng) 0:7
15:00Нью-Сейнтс (Wal) - Воррінгтон Райлендс (Eng) 3:2
15:00Орхус (Den) - Ольборг (Den) 2:2
15:00Подбрезова (Svk) - Брно (Cze) 4:2
15:00С. Жешув (Pol) - Гарбарня (Pol) 1:4
15:00Спарта Прага B (Cze) - Хрудім (Cze) 0:3
15:00Фортуна Кельн (Ger) - Бохольт (Ger) 0:1
18:00Скасовано Кірхберг (Aut) - ВСГ Сваровскі (Aut) -:-
19:00Скасовано МФК Печ (Hun) - Белупо (Cro) -:-

СІНГАПУР: Прем'єр-ліга

12:30Янг Лайонс - Балестьєр Халса 0:1

США: МЛС

02:30ФК Цинцинатті - Орландо Сіті 1:0

США: USL Чемпіоншип

04:00Колорадо Спрінгс - Сан-Антоніо 0:1
05:30Лас-Вегас Лайтс - Фінікс Райзінг 3:2

США: MLS Next Pro

02:00Рочестер Нью-Йорк - Коламбус Крю 2 1:0пен
05:00Ванкувер Вайткепс 2 - Сан-Хосе Ертквейкс II 2:3

США: USL Ліга Два

01:00Патфайндер - Сікоуст Юнайтед Фентомс 1:6
02:00Оукленд Каунті - Енн-Арбор 1:3
02:00Оушен Сіті - Редінг 1:1
02:00Тандер Бей Чілл - Сен-Круа 2:1
02:00Шарлотт Іглз - Вест Вірджинія 1:1
02:05РС Нью-Джерсі - Ліхай Веллі 3:2
02:30Ешвілл Сіті - Трай-Сітіс 1:0
02:30Норт Кароліна Ф'южн U23 - Шарлотт Індепенд. 2 3:0
03:00Вічіта - Чикаго Сіті 3:1
05:00Баллард - ОВФ Алаяєнс 2:0
05:00Марін - Девіс Легасі 1:3
05:00Портленд U23 - Олі Таун 3:1

США: NISA

05:00ПеренесеноАльбіон Сан-Дієго - Веллі Юнайтед -:-

ТАДЖИКІСТАН: Вища ліга

15:30ПеренесеноХатлон - ЦСКА-Памір -:-
15:30ПеренесеноХуджанд - Регар-ТадАЗ -:-

ТАЙВАНЬ: Футбольна ліга Мулан (Жінки)

11:00ЗупиненоТайчжун Блю Ж - Таоюань Ж 1:0
11:00Хан Юань Ж - Тайбей Браво Ж 0:0
11:00Хуалянь Ж - Гаосюн Ж 1:1

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Коустал Юніон - Каджера Шугар 0:1
14:00Полісі Морогоро - Гейта Голд 0:1

ФІДЖІ: Прем'єр-ліга

09:00Лабаса - Насіну 2:1

ЧИЛІ: Кубок Чилі

02:00Сан-Антоніо Унідо - Аудакс Італьяно 1:3

ЯПОНІЯ: J1-ліга

10:00Йокогама Марінос - Касіва 4:0
12:30Авіспа Фукуока - Хіросіма 1:3
13:00Кавасакі Фронтале - Джубіло Івата 1:1

ЯПОНІЯ: J2-ліга

10:00Вегалта Сендай - Монтедіо Ямагата 1:1
12:00Міто - Окаяма 1:1
13:00В-Варен Нагасакі - Блаубліц 0:0
13:00Кумамото - Ойта 1:2

ЯПОНІЯ: J3-ліга

11:00ЙСКК - Фудзієда 0:3
12:00Тояма - Нагано 1:0
12:30Гайнаре Тотторі - Сагаміхара 2:2
13:00Ехіме - Кагосіма Юнайтед 1:0

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.