ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

ЄВРОПА: Ліга конференцій - Кваліфікація

16:00Шахтар Караганда (Kaz) - Стяуа Б. (Rou) 3:1пен
17:00ФК Лієпая (Lat) - ЦСКА Софія (Bul) 0:1пен
18:00Тобол (Kaz) - Хайдук Спліт (Cro) 4:1пдч
19:00Біркіркара (Mlt) - Олімпія Любляна (Slo) 1:1пен
19:00Буде/Глімт (Nor) - Валюр (Ice) 3:0
19:00Вадуц (Lie) - Уйпешт (Hun) 1:3
19:00Ворскла (Ukr) - КуПС (Fin) 2:3пдч
19:00Динамо-Брест (Blr) - Вікторія Пльзень (Cze) 1:2
19:00Кешла (Aze) - Сочі (Rus) 2:4
19:00Сумгаїт (Aze) - Чукарічкі (Srb) 0:2
19:00Хонка (Fin) - Домжале (Slo) 0:1
19:30Левадія (Est) - Дандолк (Irl) 1:2
19:30Санта Колома (And) - Хіберніан (Sco) 1:2
19:30Хекен (Swe) - Абердін (Sco) 2:0
19:30Шепші (Rou) - Спартак Трнава (Svk) 1:2пен
19:45Жиліна (Svk) - Аполлон (Cyp) 2:2
20:00БАТЕ (Blr) - Динамо Батумі (Geo) 1:4
20:00Волеренга (Nor) - Гент (Bel) 2:0
20:00Маккабі Хайфа (Isr) - Динамо Тбілісі (Geo) 5:1
20:00Мілсамі (Mda) - Ельфсборг (Swe) 0:5
20:00МС Ашдод (Isr) - Карабах (Aze) 0:1
20:00Орхус (Den) - Ларн (Nir) 1:1
20:00Ракув (Pol) - Судува (Ltu) 1:0пен
20:00Русенборг (Nor) - Хапнарфйордур (Ice) 4:1
20:00Сівасспор (Tur) - Петрокуб (Mda) 1:0
20:00Словацко (Cze) - Лок. Пловдив (Bul) 1:1пен
20:00Торпедо-БелАЗ (Blr) - Копенгаген (Den) 0:5
20:00Хапоель Беер-Шева (Isr) - Арда (Bul) 4:0
20:15Нью-Сейнтс (Wal) - Кауно Жальгіріс (Ltu) 5:1
20:30Брейдаблік (Ice) - Аустрія Відень (Aut) 2:1
20:30Маккабі Тель-Авів (Isr) - Сутьєска (Mne) 3:1
20:30Фола (Lux) - Шахтар Солігорськ (Blr) 1:0
Додат. часAEK (Gre) - Вележ Мостар (Bih) 1:0
21:00Борац Баня-Лука (Bih) - Лінфілд (Nir) 0:0
21:00Войводіна (Srb) - ФК Паневежис (Ltu) 1:0
21:00Конна Квей (Wal) - Приштина (Kos) 4:2
21:00Партизані (Alb) - Базель (Sui) 0:2
21:00Пушкаш Академі (Hun) - РФС (Lat) 0:2
21:00Рієка (Cro) - Гзіра (Mlt) 1:0
21:00Феєнорд (Ned) - Дріта (Kos) 3:2
21:00Шкендія (Mkd) - ФК Рига (Lat) 0:1
21:00Шльонск Вроцлав (Pol) - Арарат Єреван (Arm) 3:3
Додат. часАріс (Gre) - ФК Астана (Kaz) 2:0
21:30Серветт (Sui) - Молде (Nor) 2:0
21:30Університатя Крайова (Rou) - Лачі (Alb) 0:0
21:45Богеміанс (Irl) - Ф91 Дюделанж (Lux) 3:0
21:45Дун. Стреда (Svk) - Партизан (Srb) 0:2
21:45Марибор (Slo) - Хаммарбю (Swe) 0:1
79'Влазнія (Alb) - АЕЛ Лімасол (Cyp) 0:1
83'Осієк (Cro) - Погонь Щецін (Pol) 1:0
43'Санта-Клара (Por) - Шкупі (Mkd) 2:0

АРГЕНТИНА: Прімера

00:45Індепендьєнте - Патронато 2:0
03:00Ланус - Рівер Плейт 0:3
20:15Сентраль Кордоба - Тальєрес Кордоба 2:1
56'Арсенал Саранді - Архентинос Хун. 0:0
00:45Хімнасія Л.-П. - Росаріо Сентраль -:-

БАНГЛАДЕШ: Прем'єр-ліга

13:00ПеренесеноБашундара Кінгз - Джамал -:-
13:00ПеренесеноМуктіджодда Сангсад - Барідхара -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Дублери)

13:00ПеренесеноФК Мінськ 2 - Спутник 2 -:-
15:00Енергетик-БГУ 2 - Рух Брест 2 4:1

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

01:00Аваї - Ремо 1:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Акреану - Перший етап

01:00Галвез - Пласіду-ді-Кастру 4:1
13'Васку да Гама АК - Акреану 0:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Амапаенсе

02:00Макапа - Independente AP 1:1

БРАЗИЛІЯ: Кубок Бразилії

01:15Сантос - Жуазейренсе 4:0
03:30Атлетіку Мінейру - Баїя 2:0
03:30Сан-Паулу - Васку 2:0
49'Форталеза - КРБ 0:1

БРАЗИЛІЯ: Brasileiro U23 - Перший етап

21:00Аваї U23 - Греміу U23 1:1
21:00ЕК Баїя U23 - Жувентуде U23 2:2
21:00Корінтіанс U23 - Форталеза U23 0:0
21:00Корітіба U23 - Віторія U23 1:0
21:00Сеара U23 - КРБ U23 1:2
21:00Фігейренсе U23 - Брагантіну U23 3:4
21:00Флуміненсе U23 - Понте-Прета U23 1:1
43'Куяба U23 - Сантос U23 0:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії U20

02:00Америка МЖ U20 - Сеара U20 1:0
21:00Інтернасьйонал U20 - Атлетіко ПР U20 1:1
21:00Шапекоенсе СК U20 - Греміу U20 4:0

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Перший етап

02:00Пуерто Кабельйо - Депортіво Ла-Гуайра 0:2
43'АК Лала ФК - Каракас 0:0

ЕКВАДОР: Серія В

23:00Гваласео - Америка Кіто 1:0
23:00Санто-Домінго - ЛДУ Портов'єхо 1:1
03:00Гуаякіль - Чакарітас 0:0

ЕСТОНІЯ: Кубок Естонії

19:15Вастселійна Таннем - ФК Волта П.-Т. -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

20:00СК Асуан - Аль-Ахлі 1:3

ІСЛАНДІЯ: Інкассо-дейлдін

23:00Вестрі - Гротта 4:3
71'Сельфосс - Троттур 0:2

КОЛУМБІЯ: Copa Colombia

23:00Патріотас - Реал Сантандер 1:0
02:00Букараманга - Енвігадо 1:1
04:05Інд. Медельїн - Онсе Кальдас 1:1

КОСТА-РИКА: Прімера - Апертура

23:00Гресія - Картахінес 4:0
03:00Ередіано - Гвадалупе 0:1
04:00Сан-Карлос - Алахуеленсе 2:2

ЛИТВА: I Ліга

19:00Кауно Жальгіріс 2 - БФА Вільнюс 2:0

МАРОККО: Ботола Про

23:30Олімпік Сафі - Мулудія Ужда 0:0
23:30Хассанія Агадір - Діфаа Ель-Джадіді 2:0

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура

03:05Тампіко Мадеро - Леонес Негрос 3:2
05:05Монтеррей 2 - Cancun 1:2
00:00Атлетіко Морелія - Мінерос де Сакатекас -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2

14:00Одд 2 - Нардо 2:1
17:00В. Хаугесунн - Нотодден 3:2

НОРВЕГІЯ: Юніори U19

15:00Крістіансунн U19 - Брюне U19 1:2

ПЕРУ: Ліга 2

18:30Пірата - Депортіво Коопсоль 3:3
21:00Santos - Карлос Стейн 1:1
43'Грау - Уніон Уараль 1:0
43'Комерсіантес Унідос - Чавелінес 1:2
13'Льякуабамба - Санта-Роса 0:1

СВІТ: Клубні товариські матчі

01:00Евертон (Eng) - УНАМ Пумас (Mex) 1:0
03:30Мільйонаріос (Col) - Атл. Насьйональ (Col) 2:3
11:00ФК Андорра (And) - Вільярреал B (Esp) 2:0
15:00Скасовано Редінгхаузен (Ger) - Йонг Утрехт (Ned) -:-
17:00Локомотив Тбілісі (Geo) - Сабаїл (Aze) 2:0
17:30Бохум (Ger) - Вітесс (Ned) 1:2
17:45Йонг Утрехт (Ned) - Осс (Ned) 1:3
18:00АПОЕЛ (Cyp) - Аль-Наср (Uae) 0:0
18:00Беневенто (Ita) - Реджина 1914 (Ita) 3:1
18:00Верона (Ita) - Модена (Ita) 3:2
18:00Фіорентина (Ita) - Левіко Терме (Ita) 9:0
18:30Скасовано Віченца Віртус (Ita) - Віртус Верона (Ita) -:-
18:30Піза (Ita) - Про Сесто (Ita) 1:0
18:30Салернітана (Ita) - Фермана (Ita) -:-
19:00Далум ІФ (Den) - СфБ-Оуре (Den) 4:1
19:00Палермо (Ita) - Монополі (Ita) 1:0
19:30КФ Гостівар (Mkd) - Lok. Gradsko (Mkd) -:-
20:00Альхесірас (Esp) - Аль-Шабаб (Sau) 2:3
20:00Барселона B (Esp) - Грама (Esp) 6:0
20:00Віденбрюк (Ger) - Реден (Ger) 1:1
20:00Кікерс Оффенбах (Ger) - РВ Ессен (Ger) 1:4
20:30Весселінг-Урфельд (Ger) - Blau-Weiss Koln (Ger) -:-
20:30Вільярреал (Esp) - Леванте (Esp) 0:0
20:30Фовінкель (Ger) - ТуРУ Дюссельдорф (Ger) -:-
20:45Шлебуш (Ger) - Пеш (Ger) 1:6
21:00Белпер Таун (Eng) - Бостон (Eng) 1:1
21:00Беніганім (Esp) - Кастельйон (Esp) 0:2
21:00Хеннеф (Ger) - Еммельсгаузен (Ger) -:-
21:20Герта Берлін (Ger) - Ліверпуль (Eng) 4:3
21:30Стейнс (Eng) - Мейденгед (Eng) 0:6
21:45ВКД Атлетік (Eng) - Далвіч Гамлет (Eng) 0:3
21:45Данстебл (Eng) - Рашден енд Даймондс (Eng) 2:2
21:45Еріт енд Белведер (Eng) - Ремсгейт (Eng) 3:0
21:45Хайт (Eng) - Мейдстоун (Eng) 1:2

СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)

14:30Р. Жешув W (Pol) - Рекорд Б. W (Pol) 0:2
19:00СГС Ессен W (Ger) - Аякс W (Ned) 3:1

СЛОВАЧЧИНА: Кубок Словаччини

18:30Ferenc Borsa - Локомотив Михаляни 4:0

США: МЛС

05:30ФК Лос-Анджелес - Міннесота Юнайтед 2:2

США: USL Чемпіоншип

02:30Атланта Юнайтед 2 - Талса 2:1
03:00Спортінг К. 2 - Луїсвілл Сіті 1:2
03:30Сан-Антоніо - Ель-Пасо 1:2

УРУГВАЙ: Сегунда

00:00Уругвай Монтевідео - Дефенсор Спортінг 0:2
02:30Альбіон - Расінг Монтевідео 0:0
21:30Данубіо - Роча 1:0
00:00Хувентуд - Сентраль Есп. -:-

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга

17:00ПеренесеноХБ Торсхавн - Клаксвік -:-

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: 1. Deild

18:00ХБ Торсхавн 2 - Б36 Торсхавн 2 0:3

ЧИЛІ: Прімера

01:00О'Хіггінс - Куріко Унідо 2:2
03:30Уніон Ла Калера - Палестіно 2:1
19:30Антофагаста - У. Католіка 3:2
85'С. Вондерерз - Коло-Коло 0:3

ЧИЛІ: Прімера В

01:30У. Де Консепсьйон - Магальянес 1:1

ЧИЛІ: Segunda Division

19:30Лаутаро - Колчагуа 1:0

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.