ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

20:00Борнмут - Тоттенгем -:-
20:00Евертон - Саутгемптон -:-
22:15Астон Вілла - Манчестер Юнайтед -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

19:00Лідс - Сток Сіті -:-

АНДОРРА: Прімера

21:30Каррой - АК Ескальдес -:-
21:30Санта Колома - УЕ Енгордань -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Дублери)

15:00Смолевичі 2 - Іслоч Мінськ 2 -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга - 11th-13th places

18:00Царско Село - Ботев Враца -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга - Чемпіонська група

20:30Лок. Пловдив - ЦСКА Софія -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Каріока - Кубок Ріо - плей-оф

03:30Флуміненсе - Фламенгу 2:1пен

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Катаріненсе - Плей-оф

01:00Крісіума - Марсіліо Діас 0:0
02:30Шапекоенсе СК - Аваї 2:0
21:00Греміу Жувентус - Фігейренсе -:-

ВІРМЕНІЯ: Перша ліга

17:00Скасовано Севан - Торпедо Єреван -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі

17:00Самтредія - Чіхура Сачхере -:-
20:00Локомотив Тбілісі - Динамо Батумі -:-

ДАНІЯ: Суперліга - Чемпіонська група

19:00Брондбю - Норшелланн -:-
19:00Ольборг - Орхус -:-
21:00Мідтьюлланн - Копенгаген -:-

ЕСТОНІЯ: Есілііга

19:00Вяндра Вапрус - Пярну -:-

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт - Група вибування

20:00Хапоель Умм-ель-Фахм - Хапоель Бней-Лод -:-

ІСЛАНДІЯ: Вища ліга

23:15Брейдаблік - Хапнарфйордур 3:3
21:00Філкір - КА Акурейрі -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

23:00Барселона - Еспаньйол 1:0
20:30Ейбар - Леганес -:-
20:30Мальорка - Леванте -:-
23:00Атлетік - Севілья -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

20:30Альбасете - Спортінг Х. -:-
21:30Райо Вальєкано - Нумансія -:-
22:45Жирона - Альмерія -:-
22:45Тенеріфе - Сарагоса -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

20:30СПАЛ - Удінезе -:-
22:45Верона - Інтер -:-

ІТАЛІЯ: Serie C - Promotion - Play Offs

21:30Карпі - Алессандрія -:-
21:30Потенца - Трієстіна -:-
21:30Ренате - Новара -:-
21:30Ювентус U23 - Падова -:-
21:45Монополі - Тернана -:-

КОСОВО: Суперліга

18:00Дріта - Феронікелі -:-
18:00Трепча 89 - Вуштррія -:-
18:00Фламуртарі - Дукаг'їні -:-

ЛАТВІЯ: Вища ліга

18:00Єлгава - Вентспілс -:-

МЕКСИКА: Copa por Mexico

03:00Крус Асуль - Толука 1:0
05:00Чівас Гвадалахара - УАНЛ Тігрес 0:2

МОЛДОВА: Національний дивізіон

18:00Буюкань - Мілсамі -:-
20:30Сперанта Ніспорень - Зімбру Кишинів -:-

МОНГОЛІЯ: Premier League

11:00Deren - Улан-Батор 1:2
14:30Хаан Хунс - Улан-Батор Сіті -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Прімейра-ліга

23:15Авеш - Сетубал 1:0
19:00Ріу Аве - Портімоненсе -:-
21:15Тондела - Порту -:-
23:30Фамалікан - Бенфіка -:-

РОСІЯ: Прем'єр-ліга

17:00Урал - Динамо Москва -:-
20:30Рубін Казань - Краснодар -:-

РУМУНІЯ: Ліга 2 - Чемпіонська група

17:30УТА Арад - Турну-Магуреле -:-

РУМУНІЯ: Кубок Румунії

20:00Політехніка Ясси - Шепші -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

18:00Реймс (Fra) - Труа (Fra) -:-
20:00Ендрахт Термін (Bel) - Генк (Bel) -:-
21:00СК Імст (Aut) - Уніон Іннсбрук (Aut) -:-

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга

19:00Табор Сежана - Марибор -:-
21:30Олімпія Любляна - Рудар Веленьє -:-

США: МЛС - Груповий етап

03:00Орландо Сіті - Inter Miami 2:1
05:30ПеренесеноНешвілл СК - Чикаго Файр -:-
16:00Нью-Йорк Сіті - Філадельфія Юніон -:-

США: NWSL Challenge Cup Women

05:00Скай Блю W - Х'юстон Деш W 2:0

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Альянс - Ліпулі -:-
16:00Танзанія Прізонс - Коустал Юніон -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

18:30Різеспор - Кайсеріспор -:-
21:00Бешикташ - Касимпаша -:-
21:00Газіантеп - Коньяспор -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група С

18:30КуФу-98 - Рованіємі 2 -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга

21:30Лугано - Санкт-Галлен -:-

ШВЕЦІЯ: Кубок Швеції - Плей-оф

19:00Ельфсборг - Гетеборг -:-
21:15М'єльбю - Мальме -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.