ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

12:05Брісбен Роар - Сентрал Коуст Марінерс -:-
14:20Перт Глорі - Вестерн Юнайтед -:-

АВСТРІЯ: Tipico Бундесліга - Чемпіонська група

19:30Вольфсберг - ЛАСК -:-
19:30ВСГ Сваровскі - Штурм Грац -:-
21:30Зальцбург - Рапід Відень -:-

АВСТРІЯ: 2. Ліга

19:10Лафніц - Вакер Іннсбрук -:-
19:30Амштеттен - Флорідсдорфер -:-
19:30Грацер АК - Аустрія Лустенау -:-
19:30ЛАСК Юніори - БВ Лінц -:-
19:30Хорн - Капфенберг -:-
21:25Ліферінг - А. Клагенфурт -:-

АЛБАНІЯ: Перший дивізіон - Група вибування

16:00Беселіджа Л. - Оріку -:-
16:00Партизані II - Коплик -:-

АЛЖИР: Дивізіон 1

00:30ЖС Кабілі - Оран 0:1

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

22:15Челсі - Арсенал -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга U18

13:00Челсі U18 - Арсенал U18 -:-
15:00Бернлі U18 - Манчестер Сіті U18 -:-

АНГЛІЯ: FA Youth Cup

20:00Іпсвіч U18 - Ліверпуль U18 -:-

АНГОЛА: Жирабола

17:00Каала - Вільєт -:-
17:00Куанду Кубангу - Саграда -:-
17:00Ферровіаріу ду Уамбу - Онсе Бравуш -:-
17:30Академіка - Baixa de Cassanje -:-
17:30Петру Атлетіку - Санта-Ріта -:-
17:30Спортінг де Кабінда - КРД Ліболу -:-
18:30Прогрессо - Інтер -:-
19:00Прімейру де Агошту - Деспортіво Уїла -:-

АНДОРРА: Прімера - Чемпіонська група

21:30Інтер Клуб Ескальдес - Сан-Жулія -:-

АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура

21:30Сентраль Кордоба - Атлас -:-

АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини

20:10Спортіво Естудіантес - Вілья Сан-Карлос -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Чемпіонська група

21:45Генк - Андерлехт -:-

БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки) - Етап переможців

21:00Лувен W - Брюгге W -:-

БЕНІН: Ліга 1 - Чемпіонська група

18:00Eternel - Hodio -:-
18:00FC Loto - AS Cotonou -:-
18:00Аєма - Бюффле дю Боргу -:-
18:00Бембереке - АСОС -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга - Чемпіонська група

17:00Арда - ЦСКА 1948 Софія -:-
19:30ЦСКА Софія - Лудогорець -:-

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

14:30Септемврі Софія - Своге -:-
18:00Струмска Слава - Каріана Ерден 3:0
18:00Янтра Габрово - Міньор Перник -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Схід

18:00Gorski Izvor - Черноморець 1919 -:-
18:00Атлетік Куклен - Родопа Смолян -:-
18:00Борислав Парвомай - Спартак Пловдив -:-
18:00Верея - Розова Долина -:-
18:00Гігант Саєдіненіє - Карнобат -:-
18:00Маріца Пловдив - Несебир -:-
18:00Сокол Марково - Левскі Карлово -:-
18:00Хасково 1957 - Димитровград -:-
18:00Ямбол 1915 - Загорец -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Захід

18:00Балкан Ботевград - Сливнішкі Герой -:-
18:00Бансько - Марек -:-
18:00Велбижд - Беласиця -:-
18:00Віхрен - Разлог -:-
18:00Гоце Делчев - Vladaya -:-
18:00Надєжда Доброславці - Ботев Іхтіман -:-
18:00Перун - Оборіште -:-
18:00Рилскі Спортист - Кюстенділ -:-
18:00Чавдар Етрополе - Chepintsi -:-

БОЛІВІЯ: Професійна ліга

22:00Санта-Крус - Реал Потосі -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

16:55Крупа - Раднік Бієліна -:-
17:00Олімпік Сараєво - Младост ДК -:-
19:00Вележ Мостар - Железнічар -:-
19:00Широкі Брієг - Тузла Сіті -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Алагоану - Плей-оф

02:00КСА - КСЕ 3:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразильєнсе - Третій етап

21:00Бразільєнсе - Гама -:-
21:00Лузіанія - Сейландія -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Капішаба - Плей-оф

00:30Ріу-Бранку ЕС - Ріу-Бранку-ВН -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сеаренсе - Другий етап

02:00Ікаса - Сеара 0:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Параенсе - Плей-оф

21:45Пайсанду - Кастаньял -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Паранаенсе

21:30Azuriz - Парана -:-
21:30Атлетіко ПР - Лондріна -:-
21:30Каскавел - Ріу-Бранку ПР -:-
21:30Корітіба - Сіанорті -:-
21:30Операріу - Каскавел КР -:-
21:30ФК Марінга - Толеду -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пауліста А2

21:00ЕК Сан-Бернарду - Португеза -:-
21:00Португеза Сантіста - Сан-Бернанду -:-
21:00Ріу-Клару - Монте Азул -:-
21:00Сертанзінью - Оесте -:-
23:00Атібая - Жувентус-СП -:-
23:00Аудакс-СП - Пірасікаба -:-
23:00Велу Клубі - Таубате -:-
23:00РБ Бразіл - Агуа-Санта -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пернамбукано - Група вибування

21:00Ретро - Sete de Setembro -:-
21:00СК Сентрал - Академіка Віторія -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Піауїенсе

21:45Tiradentes-PI - Парнаіба -:-
21:45Пікос - Жулью -:-
21:45Рівер ПІ - АЕ Алтуш -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Потігуар - Другий етап

21:00Ассу РН - Америка Натал -:-
21:00КЕ Форса е Луж - Санта-Круз де Натал -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Рондоньєнсе

22:30Гуапоре - Барселона РО -:-
22:30Реал Арікемес - Порту Велью -:-
22:30Рондоньєнсе - Женус -:-
22:30Уніау Какоаленсе - Жі-Парана -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Рорайменсе - Перший етап

23:00Сан-Раймундо РР - ГАС 1:0

БРАЗИЛІЯ: Кубок Бразилії U20

15:30Флореста ЕК U20 - Уніау АБК U20 -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)

21:00Аваї Кіндерманн W - Крузейру W -:-
21:30Мінас ІКЕСП W - Ферровіарія W -:-

БУРУНДІ: Прімус Ліга

15:00Віталь'О - Мусонгаті -:-
15:00Егль Нуар ФК - Фламбо дю Сентр -:-
15:00Олімпік Стар - Ле Мессажер Нгозі -:-

ГАНА: Прем'єр-ліга

18:00Берекум Челсі - Ашанті -:-
18:00Бечем Юнайтед - Хартс оф Оук -:-
18:00Дрімс - Кінг Файсал -:-
18:00Елевен Вандерз - Інтер Еллайс -:-
18:00Ельміна Шаркс - Карела -:-
18:00Медеама - ВАФА -:-
21:00Легон Сітіс - Ліберті -:-

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура - плей-оф

21:00Істапа - Комунікасьйонес -:-

ГВІНЕЯ: Ліга 1

17:30Лубха - Калум Стар -:-

ГІБРАЛТАР: Національна ліга - Чемпіонська група

21:30Лінкс - Монс Кальпе -:-

ГРЕЦІЯ: Суперліга - Чемпіонська група

19:30Аріс - Панатінаїкос -:-
19:30Астерас Тріполі - AEK -:-
19:30Олімпіакос Пірей - ПАОК -:-

ГРЕЦІЯ: Футбольна ліга

15:00Нікі Волос - Родос -:-
17:00ПеренесеноSantorini - Каллітея -:-
17:00Альмопос - Тріглія -:-
17:00Аполлон Понту - Верія -:-
17:00ПеренесеноАстерас Влахіоті - Епіскопі -:-
17:00Іалісос - Егалео -:-
17:00Каламата - Аспропиргос Еносіс -:-
17:00Пієрікос - Пансерраїкос -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 1

17:00Anagennisi Thalassias - Дідімотейхо -:-
17:00Ethnikos Sochos - Аполлон Паралімну -:-
17:00Аетос Орфані - ФК Пандрамаїкос -:-
17:00Ампелокіпон - M. Alexandros Orfaniou -:-
17:00Іракліс - Евосму -:-
17:00Орфеас Ксанті - Elpida Sapes -:-
17:00Скасовано Сідірохорі - Александройполіс -:-
17:00Хрісуполіс - Аріс Авато -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 2

17:00Ethnikos Giannitsa - Aetos Varvaras -:-
17:00А. Астерас - ФК Термаїкос -:-
17:00Едессаїкос - PAOK Alexandreia -:-
17:00Македонікос - Неа Каллікратея -:-
17:00М. Александрос Трікала - Посейдонас Міханіонас -:-
17:00Нікі Агкатія - Янніца -:-
17:00Тьєлла Саракіной - ПАО Куфаліон -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 3

17:00Амінтайо - Іракліс Лариса -:-
17:00Кардіца - Діас Діу -:-
17:00Каріца - Атромітос Паламас -:-
17:00Македонікос Фуфас - Етнікос Неу Керамідіу -:-
17:00Метеора - Fikis -:-
17:00Ойкономос - Селлана -:-
17:00ФК Козані - Елассона -:-

ГРЕЦІЯ: Gamma Ethniki - Group 10

17:00Almyros Gaziou - Неос Астерас Ретимно -:-
17:00Damastas - Aris Rethymnou -:-
17:00Аеек Інка - ФК Платаніас -:-
17:00Айос-Ніколаос - Палайохора -:-
17:00Іродотос - Гіухтас -:-
17:00Неаполіс - Аріс Судас -:-
17:00Порос - Ієрапетра -:-
17:00Ретимніакос - Ацаленіос -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі

15:00Самтредія - Динамо Батумі -:-
15:00Шукура - Локомотив Тбілісі -:-
17:00Сабуртало Тбілісі - Динамо Тбілісі -:-

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон - Група вибування

20:00Фремад Амагер - Відовре ІФ -:-

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон - Група підвищення у класі

20:00Віборг - Сількеборг -:-

ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки) - Вибування

20:00АСА Орхус W - Орхус W -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

15:30Дон Боско - АС Віта Клуб -:-
17:30Мазембе - Мотема Пембе -:-
17:30РКК - Дофен Нуар -:-
17:30Сен-Елуа Лупопо - АС Маньєма -:-

ЕКВАДОР: Серія В

23:00ПеренесеноГваласео - Америка Кіто -:-
23:00ПеренесеноГуаякіль - Чакарітас -:-
23:00ПеренесеноЕль Насьйональ - Атл. Портеньйо -:-
23:00ПеренесеноІндеп. Хуніорс - Cumbaya -:-
23:00ПеренесеноСанто-Домінго - ЛДУ Портов'єхо -:-
23:30Америка Кіто - Гуаякіль -:-
23:30ЛДУ Портов'єхо - Гваласео -:-
23:30Чакарітас - Cumbaya -:-

ЕСВАТІНІ: Прем'єр-ліга МТН

16:00Роял Леопардс - Грін Мамба -:-

ЕСТОНІЯ: Кубок Естонії

18:00Тулевик - Левадія -:-

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

10:00Волкіте Кенема - Діре Дава -:-
15:00Хадія Хоссана - Себета Сіті -:-

ЄВРОПА: Прем'єр-ліга (Крим)

16:30ТСК Сімферополь - Кримтеплиця -:-

ЗАМБІЯ: Суперліга

14:00Форест Рейнджерс - Прізон Леопардс -:-
16:00Young Green Eagles - Грін Іглз -:-
16:00ЗЕСКО - Нкана -:-
16:00Кабве - ФК Грін Баффалос -:-
16:00НАПСА Старз - Ред Ерроус -:-

ІЗРАЇЛЬ: Кубок Ізраїля

20:30Маккабі Хайфа - Маккабі Тель-Авів -:-

ІРАК: Суперліга

16:00Аль-Нафт - Аль-Карх -:-
16:00Аль-Шорта - Ербіль -:-
22:00Аль-Васат - Аль-Кахраба -:-
22:00Аль-Кува Аль-Джавія - Аль-Наджаф -:-

ІСЛАНДІЯ: Вища ліга

20:30КА Акурейрі - Лейкнір -:-
22:15Філкір - КР Рейк'явік -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

23:00Леванте - Барселона 3:3
20:00Севілья - Валенсія -:-
21:00Сельта Віго - Хетафе -:-
21:00Уеска - Атлетік -:-
23:00Атлетіко - Реал Сосьєдад -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 3 - Група вибування

19:00Еспаньйол B - Пенья Депортіна -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 3 - Другий етап

21:00Атлетіко Альберісія - Віменор -:-
21:00Текстіль Ескудо - Картес -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 4 - Група вибування

18:00ПеренесеноБальмаседа - Сантурсі -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 4 - Другий етап

19:00СД Деусто - Басконія -:-
21:00Беасайн - Сан-Ігнасіо -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 5 - Група вибування

18:00Ігуалада - Баньолес -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 5 - Група підвищення у класі

21:00ПеренесеноТеррасса - Жирона B -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 7 - Група вибування

21:00Атлетіко Пінто - Вільянуева -:-
21:00Вільяверде Сан-Андрес - Сан-Фернандо -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 9 - Група підвищення у класі

20:30Торредонхімено - Ель Пало -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 10 - Група вибування

20:00Севілья C - Кабесенсе -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 10 - Група підвищення у класі

21:00КД Херес - Сан-Роке -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 12 - Група вибування

19:00Арукас - Ібарра -:-
19:00Вілья Санта-Бріхіда - Вера -:-
19:00Ла Куадра - Атлетіко Вікторія -:-
19:00УД Гуя - Такоронте -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 12 - Група підвищення у класі

18:15Сан-Фернандо - Атлетіко Пасо -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 18 - Група вибування

19:00Альмагро - Ільєскас -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

19:30Кальярі - Фіорентина -:-
21:45Аталанта - Беневенто -:-
21:45Болонья - Дженоа -:-
21:45Інтер - Рома -:-
21:45Лаціо - Парма -:-
21:45Сампдорія - Спеція -:-
21:45Сассуоло - Ювентус -:-
21:45Торіно - Мілан -:-

ІТАЛІЯ: Serie C - Promotion - Play Offs

16:00Альбінолеффе - Гроссето -:-
16:00Про Верчеллі - Ювентус U23 -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група А

17:00Боргозезія - Гоццано -:-
17:00К'єрі - Фоссано -:-
17:00ПеренесеноСанремезе - Citta di Varese -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група В

17:00ПеренесеноВілла Альме - Трітіум -:-
17:00Фанфулла - НібіоннОджоно -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група С

17:00АрціньяноК'ямпо - Уніон Клодьєнсе -:-
17:00Есте - Дельта Ровіго -:-
17:00Картільяно - Кйонс -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група D

17:00Реал Форте Кверчета - Корреджезе -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група Е

17:00Фоллоніка Гаворрано - Лорнано Бадессе -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група F

17:00ПеренесеноАСД Пінето Кальчо - Castelnuovo Vomano -:-
17:00Вастезе - Кастельфідардо -:-
17:00Порто Сант'Ельпідіо - Рієті -:-
17:00Реканатезе - Аньонезе -:-
17:00СН Нотареско - Монтеджорджо -:-
17:00Ф'юджі - Вастоджирарді -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група G

16:00Кассіно - Арцакена -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група І

17:00Ліката - Ротонда -:-
17:00Чіттановезе - Тройна -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

12:00Емполі U19 - Аталанта U19 -:-
15:00Болонья U19 - Лаціо U19 -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 2

12:00Фрозіноне U19 - Спеція U19 -:-
16:00Піза U19 - Реджина U19 -:-
17:00Реджана U19 - Віченца U19 -:-

ІТАЛІЯ: Serie B Women

21:00Ріоццезе Комо W - Брешія W -:-

КАЗАХСТАН: Перший дивізіон

14:00Taraz-Karatau - Екібастуз -:-

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

13:00Леопардс - Матхаре Юнайтед -:-
15:15Вазіто - Гор Махіа -:-

КІПР: Перший дивізіон - Група вибування

18:00Пафос - Докса -:-
20:00Ахнас - Неа Саламіна -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера В - Apertura - Quadrangular

23:15Кортулуа - Леонес -:-
23:15Форталеза - Уїла -:-

КОСОВО: Кубок Косово

21:45ФК Ллапі - Дукаг'їні -:-

ЛЕСОТО: Прем'єр-ліга

16:00Ліфофане - Лайолі -:-

ЛІВІЯ: Прем'єр-ліга

23:30Аль-Наср - Аль-Ахдар 2:0
00:00Аль-Мадіна - Абу Салім 2:2
00:00Рафік - Аль-Вехда 3:2
23:30Дарнес - Аль-Садака -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Національний дивізіон

20:30Бенфіка - Женесс Еш -:-
20:30Вікторія Роспорт - Мондорф -:-
20:30Вільц - УНА Штрассен -:-
20:30Есперанж - Еттельбрюк -:-
20:30Нідеркорн - Роданж -:-
20:30Уньйон Тітус Петанж - Діфферданж -:-
20:30Ф91 Дюделанж - Расінг Люксембург -:-
20:30Фола - Хостерт -:-

МАЛІ: Прем'єр-дивізіон

19:30Сонні - Джоліба -:-

МАРОККО: Ботола Про

01:00Діфаа Ель-Джадіді - Олімпік Сафі 0:1
01:00ІР Танжер - Хассанія Агадір 1:1
01:00Мулудія Ужда - Рапід Уед-Зем 0:0
01:00ПеренесеноЮссуфія Беррешид - Відад -:-

МОЛДОВА: Національний дивізіон

16:00Кодру Лозова - Зімбру Кишинів -:-
16:00Сфинтул Георге - Динамо-Авто -:-
18:00Шериф - Мілсамі -:-

НІГЕРІЯ: ННЛ

18:00Бендел - Годдоскай -:-
18:00Вандреззер - Гоу Раунд -:-
18:00Гейтвей Юнайтед - Баєлса -:-
18:00Делта Форс - Дайнамайт Форс -:-
18:00Джой Комет - Ван Рокет -:-
18:00Екіті Юнайтед - Джаянт Брілларс -:-
18:00Ж'Атет - Ремо Старз -:-
18:00Калабар Роверс - Осун -:-
18:00Нілайо - Шутінг -:-
18:00Нневі - Стейшнері Сторс -:-
18:00ФК Краун - Ібом Юс -:-
18:00Холі Ерроус - Абія Кометс -:-

НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі

21:00Алмере Сіті - Йонг ПСВ -:-
21:00Де Графсхап - Хелмонд -:-
21:00Ексельсіор - Гоу Ехед Іглс -:-
21:00Камбур - НАК Бреда -:-
21:00Маастрихт - Ден Босх -:-
21:00Неймеген - Дордрехт -:-
21:00Осс - Рода -:-
21:00Телстар - Йонг Аякс -:-
21:00ФК Волендам - Йонг АЗ Алкмар -:-
21:00ФК Ейндховен - Йонг Утрехт -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

19:00Шальке - Герта Берлін -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

20:30Фортуна Д. II - Пройссен Мюнстер -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

19:00Крістіансунн - Буде/Глімт -:-
21:00Бранн - Волеренга -:-

ПАНАМА: ЛПФ - Апертура - плей-оф

03:00Коста дель Есте - Veraguas 1:2пен

ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура

23:30Альянса Атлетіко - Альянса Ліма -:-

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Кубок Лібертадорес

01:15Депортіво Тачіра (Ven) - Інтернасьйонал (Bra) 2:1
01:15Сантос (Bra) - Бока Хуніорс (Arg) 1:0
01:15Стронгест (Bol) - СК Барселона (Ecu) 2:0
03:30Індепендьєнте дель Вальє (Ecu) - Палмейрас (Bra) 0:1
03:30Спортінг Кристал (Per) - Расінг (Arg) 0:2
03:30Уніон Ла Калера (Chi) - Фламенгу (Bra) 2:2

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок - Груповий етап

01:15Брагантіну (Bra) - Емелек (Ecu) 2:0
01:15Метрополітанос (Ven) - Атлетіко ПР (Bra) 0:1
03:30Монтевідео Сіті (Uru) - Індепендьєнте (Arg) 1:1
03:30Тальєрес Кордоба (Arg) - Депортес Толіма (Col) 0:0

ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга

16:00Блум Селтік - Кейптаун Сіті -:-
16:00Маріцбург Юнайтед - Голден Ерроуз -:-
16:00Чіппа Юнайтед - Блек Леопардс -:-
18:00Кайзер Чіфс - Сволловс -:-
18:00Суперспорт Юнайтед - Чахума -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1

13:00ПеренесеноСоннам - Чонбук -:-
13:00Сувон - Чеджу Юнайтед -:-
13:30Канвон - Ульсан Хюндай -:-
14:00ПеренесеноТегу - Сеул -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Premiership Women

21:45Деррі Сіті W - Сайон Свіфтс W -:-
21:45Лінфілд W - Гленторан W -:-
22:00Крузейдерс W - Кліфтонвілл W -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

19:00Радомяк Радом - Термаліца -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 2

14:00С. Жешув - Гарбарня -:-
17:00Польковіце - Ол. Грудзьондз -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I - Чемпіонська група

18:00Світ - Легьоново -:-
18:00Скєрнєвіце - Полонія Варшава -:-
19:00Легія II - ГКС Погонь -:-
19:00Ягеллонія II - Бяла Піска -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV

13:00Авіа Свіднік - Ютшенка Гебултув -:-
18:00Вісла Пулави - Сярка Тарнобжег -:-
18:00Вулька Пелкіньска - Островєц-Свєентокшискі -:-

ПОЛЬЩА: Polish Cup Women

17:15Ленчна W - Чарні Сосновець W -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Прімейра-ліга

22:15Гімарайнш - Фамалікан -:-

РОСІЯ: ПФЛ - Група 4

16:00Лада Д. - Волна Нижньогородська обл. -:-

РОСІЯ: Молодіжна ліга - Група вибування

12:00Konoplev Academy U19 - ФК Тамбов U19 -:-
13:00Ротор В. U19 - UOR U19 -:-
14:00Уфа U19 - Чертаново М. U19 -:-
15:00Динамо Москва U19 - Хімки U19 -:-

РОСІЯ: Молодіжна ліга - Чемпіонська група

12:00Зеніт U19 - ФК Ростов U19 -:-
13:00Рубін Казань U19 - Спартак Москва U19 -:-
13:00Строгіно М. U19 - Ахмат Грозний U19 -:-
14:00ЦСКА Москва U19 - Сочі U19 -:-
16:30Локомотив Москва U19 - Краснодар U19 -:-

РОСІЯ: Кубок Росії - Плей-оф

20:00Локомотив Москва - Крилья Совєтов Самара -:-

РУМУНІЯ: Ліга 2 - Чемпіонська група

17:30Міовень - Келераші -:-

РУМУНІЯ: Кубок Румунії

20:30Війторул Тиргу-Жіу - Унів. Крайова -:-

РУМУНІЯ: Кубок Румунії (Жінки)

11:00Універсітатя Александрія W - Ол. Клуж W -:-
17:30Вулпітене Галбене Роман W - Кармен Бухарест W -:-
17:30СН Констанца W - Пірош Сек'юріті W -:-
17:30Хеніу Прунду-Биргеулуй W - Васас Одорхей W -:-

СЛОВЕНІЯ: Кубок Словенії

19:00Домжале - Олімпія Любляна -:-

США: USL Ліга Один

00:00Нью-Інгленд II - Юніон Омаха -:-

США: USL League Two

02:00Вірджинія Біч - Лайонсбридж 0:0
02:00Саутерн Соккер Акедемі Кінгс - Тормента II 1:3
03:00Бостон Болтс - Вестерн Пайонірс 4:0

СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга

22:30Іст-Енд Лайонс - Олд Едвардіанс -:-
19:15Bai Bureh Warriors - Sierra Leone Police -:-
19:15Wusum Stars - Сентрал Парейд -:-
19:15Бо Рейнджерс - Фрітаун Сіті -:-
19:15Даймонд Старз - SLIFA -:-
19:15Камбой Іглз - Портс Оторіті -:-
22:30Майті Блекпул - Каллон -:-

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Намунго - Мтібва Шугар -:-
16:00Ihefu - Полісі Морогоро -:-
19:00Кінондоні МК - Сімба -:-

ТОГО: Національний чемпіонат

17:00ПеренесеноАнж Ноце - АС Того-Порт -:-
17:00ПеренесеноАнтант II - Динамік Тоголез -:-
17:00ПеренесеноАСК Кара - Юніспорт -:-
17:00ПеренесеноГомідо - Гболое-Су -:-
17:00ПеренесеноІфодже - Сара Спорт -:-
17:00ПеренесеноОТР - Мараната -:-
17:00ПеренесеноСемассі - Binah -:-

ТУРЕЧЧИНА: 2. Lig Play Offs

16:00Анкара Демірспор - Коджаеліспор -:-
16:00Ванспор - Сакар'яспор -:-
16:00Ерзінджан - Хекімоглу Трабзон -:-
16:00Кірклареліспор - Кіршехір Беледієспор -:-

УГАНДА: Прем'єр-ліга

16:00Вайперс - Уганда Ревенью -:-
16:00Ейртел Кітара - БЮЛ -:-
16:00К'єтуме - ФК Експрес -:-
16:00Поліс - Кампала Сіті -:-

УГОРЩИНА: НБ ІІІ - Схід

18:30БВСК-Зугло - Цегледі -:-
18:30Дьєндьєш - Ясберень -:-
18:30Егер - Тісафюред -:-
18:30Кішварда II - Шеньйо-Карніфекс -:-
18:30Мезекевешд-Жорі II - Тісакечке -:-
18:30Путнок - Шайобабонь -:-
18:30Талья - Тисауйварош -:-
18:30Фузешдьярматі - ДВТК II -:-
18:30Хатван - Дебрецен II -:-
18:30ШБТК - Балашшадьярмат -:-

УГОРЩИНА: НБ ІІІ - Центр

12:00Уйпешт II - Сексард -:-
18:30Дабаш - Гонвед II -:-
18:30Дунайварош Пальхальма - Іванча -:-
18:30Козармішлень СЕ - Керешладань -:-
18:30Майоші - Годмезевашаргей -:-
18:30Монорі - Вац -:-
18:30Пакш II - ЕСМТК Будапешт -:-
18:30Сегед - Ракошменті КСК -:-
18:30Ференцварош II - Дабаш-Дьон -:-
19:00Кечкемет - Такшонь -:-

УГОРЩИНА: НБ ІІІ - Захід

18:30БКВ Ельоре - Пушкаш Академі II -:-
18:30Гардонь Варош - Балатонфюред -:-
18:30Ерд - Веспрем -:-
18:30Залаегерсег II - Татабанья -:-
18:30Комаромі - Надьятад -:-
18:30Менфечанак - Папай Перуц -:-
18:30МОЛ Фехервар II - СК Шопрон -:-
18:30Мошонмадяровар ТЕ - III. керулеті ТУЕ УПЕ -:-
18:30Надьканіжа - Ліпоть -:-
19:30Бічкей - Сабадкікото -:-

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

16:40Навбахор Наманган - Термез Сурхон -:-
16:50Пахтакор - Коканд 1912 -:-

УКРАЇНА: Перша ліга

17:00Волинь - Прикарпаття -:-
17:00ВПК-Агро - Верес -:-
18:00Альянс - Полісся -:-

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: 1. Deild

20:00АБ Аргір - Б36 Торсхавн 2 -:-
20:00Скала Ітроттарфелаг - ФК Сувурой -:-
21:00Стреймур 2 - Вікінгур 2 -:-
21:30НСІ Рунавік 2 - Сандур -:-
21:30ХБ Торсхавн 2 - Клаксвік 2 -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен

18:30ВПС - Гністан -:-
18:30ПК-35 - МуСа -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Кансаллінен Ліга (Жінки)

17:00Хонка W - КуПС W -:-
18:30Ільвес W - Юпк W -:-
18:30ХІК W - ПК-35 Хельсінкі W -:-
19:00ПК-35 Вантаа W - ТіПС W -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 2

20:00Тулуза - По -:-

ФРАНЦІЯ: Кубок Франції

22:00Монпельє - ПСЖ -:-

ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ

17:00Белупо - Рієка -:-
19:05Динамо Загреб - Вараждин -:-
21:10Хайдук Спліт - Горіца -:-

ХОРВАТІЯ: 2. ХФЛ

16:00Динамо Загреб 2 - Запрешич -:-
18:30Бієло Брдо - Меджимур'є -:-
18:30Дубрава - Кроація Зміявці -:-
18:30Опатія - Кустошия -:-
18:30Сесвете - НК Юнак Сінь -:-
18:30Солін - Осієк 2 -:-
18:30Цибалія - Орієнт -:-

ХОРВАТІЯ: 3. ХФЛ - Північ

19:00Беловар - Granicar Djurdjevac -:-
19:00Полет - Вартекс Вараждин -:-

ХОРВАТІЯ: 3. ХФЛ - Схід

18:30Kutjevo - Славонац Буковельє -:-
18:30Бедем іванково - Оріолик -:-
18:30Беліще - Кроація Джаково -:-
18:30Вігор Єлисавац - Валповка -:-
18:30Вуковар 1991 - Славонія Пожега -:-
18:30Зрінскі Юр'євац - Гранічар Жупаня -:-
18:30Марсонія - Вутекс Слога -:-
18:30Плетерніца - НАШК Нашице -:-
18:30Чепін - Слога НГ -:-

ЧЕХІЯ: 1. Ліга

19:00Спарта Прага - Вікторія Пльзень -:-

ЧОРНОГОРІЯ: Друга ліга

18:30Беране - Ігало -:-
18:30Бокель - Ібар -:-
18:30Грбаль - Арсенал Тиват -:-
18:30Ком Подгоріца - Єдінство -:-
20:30Морнар Бар - Дрезга -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга

19:15Серветт - Лозанна -:-
21:30Сьон - Люцерн -:-
21:30Цюрих - Санкт-Галлен -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан

19:30Варберг - Хаммарбю -:-
19:30Кальмар - Гетеборг -:-
19:30Сіріус - Ельфсборг -:-
19:30Хекен - Еребру -:-
19:30Юргорден - Естерсунд -:-

ШВЕЦІЯ: Елітеттан (Жінки)

20:00ФК Лідчепінг W - Норрчепінг W -:-

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга - Вибування

21:45Рейт - ФК Данді -:-

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга - Група вибування

20:00Данді Юнайтед - Мотервелл -:-
21:45Кілмарнок - Сент-Міррен -:-
21:45Росс Каунті - Гемілтон -:-

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група

20:00Лівнгстон - Рейнджерс -:-
20:30Селтік - Сент-Джонстон -:-
21:45Абердін - Хіберніан -:-

ШОТЛАНДІЯ: ШЖПЛ 1 (Жінки)

21:00Форфар Фармінгтон W - Мотервелл W -:-
21:30Рейнджерс W - Хартс W -:-
21:40Селтік W - Глазго Сіті W -:-
21:45Хіберніан W - Спартанс ЛФК W -:-

ЯПОНІЯ: J1-ліга

13:00Гамба Осака - Хіросіма -:-
13:00Кавасакі Фронтале - Вегалта Сендай -:-
13:00Нагоя - Касіма -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.