ОНОВИТИ

Футбол » Вчора » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

12:05Перт Глорі - Брісбен Роар 3:1

АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ

10:00Менлі Юнайтед - Друїтт Таун Рейнджерс 1:1
10:45Марконі Сталліонс - ФК Сідней U21 0:1

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія

10:45Порт Мельбурн Шаркс - Мельбурн Найтс 0:1
11:30Данденонг Тандер - Данденонг Сіті 1:1

АВСТРАЛІЯ: Жіноча ліга

09:05Ньюкасл W - Аделаїда W 1:2

АВСТРІЯ: 2. Ліга

19:30Аустрія II - ЛАСК Юніори 3:1
19:30Лафніц - Флорідсдорфер 1:0
19:30Хорн - Аустрія Лустенау 4:3
21:25БВ Лінц - А. Клагенфурт 0:1

АЛБАНІЯ: Суперліга

17:00Теута - Кукесі 2:2

АЛЖИР: Дивізіон 1

16:00ПеренесеноБордж-Бу-Арредідж - Белуіздад -:-
16:00Медея - Константін 0:0
16:00Саура - Біскра 4:0
16:00Хуссейн Дей - Релізан 3:0
17:00Бель-Аббес - Скікда 2:1
17:00ЮСМ Алжир - Магра 3:0

АЛЖИР: Ліга 2

16:00Айн-Темушент - El Khemis 1:2
16:00Айн-Уессара - РК Уед Ріу 1:2
16:00АСМ Оран - Ремші 1:0
16:00Саіда - Арзев 1:0
16:00СК Айн Дефла - ЖСМ Тіарет 1:1
16:00Уед Слі - Ель-Керма 3:1

АЛЖИР: U21 League

11:00Бель-Аббес U21 - Скікда U21 0:0
11:00ПеренесеноБордж-Бу-Арредідж U21 - КР Белуіздад U21 -:-
11:00Медея U21 - Константін U21 0:1
11:00Саура U21 - Біскра U21 4:0
11:00Хуссейн Дей U21 - РК Релізан U21 2:0
11:00ЮСМ Алжир U21 - Магра U21 1:0

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

21:45Дербі - Ноттінгем 1:1

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

15:30Бірмінгем U23 - Халл Сіті U23 3:0
21:00Барнслі U23 - Шеффілд Юнайтед U23 2:2

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2

14:00Тоттенгем U23 - Блекберн U23 1:1
14:00Фулгем U23 - Вулвергемптон U23 0:2
16:00Брайтон U23 - Манчестер Сіті U23 1:3
16:00Мідлсбро U23 - Норвіч U23 0:3
21:00Вест Гем U23 - Дербі U23 0:0

АРГЕНТИНА: Copa de la Liga Profesional

00:15Альдосіві - Арсенал Саранді 3:0
00:15Дефенса і Хустісія - Патронато 1:0

АФРИКА: Кубок африканських націй U20 - Плей-оф

18:00Марокко U20 - Туніс U20 0:1пен
21:00Центральна Африка U20 - Гамбія U20 0:3

БАНГЛАДЕШ: Прем'єр-ліга

11:45Муктіджодда Сангсад - Рахматгандж МФС 1:1
14:15Абахані Чіттагонг - Мохаммедан 1:1

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

21:45Шарлеруа - Генк 1:2

БЕЛЬГІЯ: 1B Pro League

21:00Брюгге U23 - РВДМ 1:3

БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки)

21:00Гент W - Зюлте-Варегем W 0:1

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

17:30Лок. Пловдив - Етар 1:1

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

15:00Пірін Благоєвград - Септемврі Сімітлі 2:0

БРАЗИЛІЯ: Серія А

02:30Атлетіко ПР - Спорт Ресіфі 2:0
02:30Атлетіку Гояніенсе - Корітіба 3:1
02:30Атлетіку Мінейру - Палмейрас 2:0
02:30Баїя - Сантос 2:0
02:30Брагантіну - Греміу 1:0
02:30Васку - Гояс 3:2
02:30Інтернасьйонал - Корінтіанс 0:0
02:30Сан-Паулу - Фламенгу 2:1
02:30Сеара - Ботафогу 2:1
02:30Флуміненсе - Форталеза 2:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Алагоану

01:00Жакіоба - КСА 1:4

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразильєнсе - Перший етап

20:30Капітал - Реал Бразиліа 3:0
20:30Сейландія - Гама 0:2

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сеаренсе - Перший етап

20:00Гуарані - Каукая 0:3
20:30Атлетіку СЕ - Ікаса 2:2
20:30Крату - Пакажус 1:1
20:30Ферровіаріу - Барбалья 5:2

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мараньєнсе

00:00Імператріз - ІАПЕ 1:2

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

18:00Леопар Сен-Каміль - Кадіого 0:1
20:15Козаф - Мажестік 1:2

БУРУНДІ: Прімус Ліга

15:00Віталь'О - Лез Елефан 1:0

ВІРМЕНІЯ: Перша ліга

12:00BKMA - Урарту 2 7:0
12:00Арарат Єреван 2 - Пюнік Єреван 2 0:1

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

18:00Армд Форсес - Мілан -:-
18:00Банжул Ютд. - Еліт Юнайтед -:-
18:00Фортуна - Маріму -:-

ГАНА: Прем'єр-ліга

17:00Грейт Олімпікс - Берекум Челсі 1:0

ГІБРАЛТАР: Національна ліга

20:30Європа Пойнт - Лайонс Гібралтар 0:1

ДАНІЯ: Суперліга

20:00Вайле - Хорсенс 0:0

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон

19:00Віборг - Відовре ІФ 1:0
20:00Хельсінгер - Фредерісія 1:0

ДЖИБУТІ: Дивізіон 1

14:00АС Арта - Діхіл -:-
16:00Жандармері - Police Nationale -:-
18:00ГР/САІФ - Barwaqo -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

16:30Blessing - АК Рейнджерс 0:0

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

17:00Ель-Масрі - Кераміка Клеопатра 2:2

ЗАМБІЯ: Суперліга

15:00Кітве Юнайтед - Ред Ерроус 0:2

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

15:00Бейтар Тель-Авів - Хапоель Єрусалим 2:0
15:00Ноф-ха-Галіль - Нес-Ціона 1:0
15:00Хапоель Афула - Рамат Хашарон 1:1
15:00Хапоель Кфар-Шалем - МС Кафр-Касем 0:3
15:00Хапоель Петах-Тіква - Хапоель Іксал Імад 1:1
15:00Хапоель Раанана - Хапоель Рамат Ган 1:0
15:00Хапоель Умм-ель-Фахм - М. Назарет 0:3
15:00Х. Іроні Рішон - Хапоель Акко 4:1

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef North

12:45Маккабі Бней-Райна - Хапоель Каукаб 0:0
12:45Хапоель Бней Фурейдіс - Х. Герцлія 0:0
13:00Іроні Тверія - Хапоель Буейне 1:2
13:00Маккабі Тамра - Хапоель Карф-Канна 1:2
13:00МС Тіра - Маккабі Цур-Шалом 1:0
13:30Шапіра - МС Дабурія Осама 2:1

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef South

12:30Іроні Кусейфе - Хапоель Бікат Хаярден 1:1
13:00Маккабі Шаараїм - Нордія Єрусалим 0:3
13:00Маккабі Явне - Холон Єрміяху 1:1
13:30Маккабі Іроні Ашдод - Ашкелон 1:1
13:30Маккабі Яффа - Хакоах Рамат Ган 2:2
13:30Хапоель Азор - Шимшон Кафр-Касім 1:1

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Норт-Іст Юнайтед - Керала Бластерс 2:0

ІСЛАНДІЯ: Кубок Ліги

21:00Афтурелдінг - Гріндавік 0:2
21:00Вікінгур Рейк'явік - Кордренгір 3:1
21:00Філкір - Троттур 4:3
21:00Фрам - Хапнарфйордур 2:2

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

22:00Леванте - Атлетік 1:1

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

20:00Сабадель - Альбасете 0:0
22:00Картахена - Леганес 1:0

ІТАЛІЯ: Серія B

20:00Реджана - Салернітана 0:0
22:00Емполі - Венеція 1:1

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

13:00Лаціо U19 - Кальярі U19 1:2
16:00Аталанта U19 - СПАЛ U19 0:1
18:00Ювентус U19 - Фіорентина U19 3:0

КАТАР: Кубок Катару

15:45Аль-Духаїль - Аль-Садд 0:2

КІПР: Перший дивізіон - Чемпіонська група

18:30АЕЛ Лімасол - АЕК Ларнака 3:0

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура

23:00Ягуарес де Кордоба - Перейра 2:0
01:05Петролера - Депортес Толіма 0:5
03:10Інд. Медельїн - Деп. Калі 1:1

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура

23:00Кармеліта - Ескасукенья 4:2
23:15АД Асеррі - Пуерто Гольфіто 3:2

ЛІВІЯ: Прем'єр-ліга

15:00ПеренесеноДарнес - Аль-Ахлі Бенгазі -:-

МАЛІ: Прем'єр-дивізіон

18:00АСОМ - Дуан Сікассо 2:1
18:00АС Поліс - Реал Бамако 0:3
20:00Корофіна - АС Ніанан 2:0
20:00Онз Креатер - УСФАС Бамако 3:1

МАЛЬТА: Прем'єр-ліга

18:00Гуджа - Таршіен 0:2
22:00Сайренс - Ліджа Атлетік 1:1

МАРОККО: Ботола Про

16:00ФАР Рабат - Шабаб Мохамеддія 1:1
20:30Магриб Фес - Могреб Тетуан 0:0

МАРОККО: Ботола 2

16:00РАК Касабланка - Сальмі 3:2
16:00Шабаб Бенгерір - Олімпік Хурібга 2:3

МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура

05:00Атлетіко Сан-Луїс - УАНЛ Тігрес 2:2

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура

03:00Тепатітлан де Морелос - Pumas Tabasco 1:2

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура

23:45Клуб Америка W - УНАМ Пумас W 3:1
23:45Крус Асуль W - Клуб Тіхуана W 0:0

НІГЕР: Ліга 1

17:15АСГНН - СОНІДЕП -:-

НІГЕРІЯ: NNL

17:00Малумфаші - Букола Саракі 0:0
17:00Оя Спортс - Тараба 1:1

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

21:00Зволле - Херенвен 4:1

НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі

19:45Гоу Ехед Іглс - Йонг ПСВ 1:0
19:45Маастрихт - Телстар 2:0
22:00Де Графсхап - Йонг АЗ Алкмар 1:1
22:00Ден Босх - Йонг Утрехт 3:0
22:00Рода - Неймеген 1:3

НІДЕРЛАНДИ: Кубок Ередивізі (Жінки)

20:30ВВ Алкмар W - Ексельсіор W 4:3
20:30Зволле W - Ден Гааг W 3:2

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

21:30Вердер Бремен - Айнтрахт Франкфурт 2:1

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

19:30Дармштадт - Карлсруе 0:1
19:30Регенсбург - Падерборн 1:0

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

20:00Мюнхен 1860 - Унтерхахінг 3:1

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

20:00Фортуна Д. II - РВ Ессен 3:0

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ

15:30Аль-Наср - Хатта 2:0
15:30Бані Яс - Аджман 2:0
18:15Аль-Ахлі Дубай - Хорфаккан 4:3
18:15Аль-Шарджа - Аль-Джазіра 0:3

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1

15:30Аль-Хамрія - Аль-Арабі 2:3
15:30Дібба - Аль-Батаех 1:1
15:30Емірейтс Клаб - Дібба Аль-Фуджейра 3:2

ОМАН: Кубок Султана

15:25Аль-Сіб - Дхофар 0:0
18:15Аль-Іттіхад - Аль-Сувейк 2:1

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

00:30Спортінг Лукеньйо - 12 де Октубре 1:0

ПІВДЕННА АФРИКА: Кубок Південної Африки

15:00Кейптаун Олл-Старз - Кейптаун Сперз 4:3пен
18:00Чахума - Сволловс 3:2пен

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

21:45Лінфілд - Ларн 2:1

ПОЛЬЩА: Екстракляса

19:00Ракув - Подбескідзє 1:0
21:30Варта Познань - Лех Познань 1:2

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

15:00Р. Жешув - Пуща 2:1
17:00Арка Гдиня - ГКС Ястшембє 1:0
18:40Відзев Лодзь - Радомяк Радом 1:1

ПОРТУГАЛІЯ: Прімейра-ліга

22:30Гімарайнш - Боавішта 2:1

ПОРТУГАЛІЯ: Liga Portugal 2

20:30Шавіш - Візела 2:2

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23 - Етап невдах

17:00Гімарайнш U23 - Спортінг U23 1:1

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23 - Чемпіонська група

13:00Брага U23 - Лейшоеш U23 0:0

РОСІЯ: Прем'єр-ліга

18:00ФК Тамбов - Ротор В. 1:3

РОСІЯ: Молодіжна ліга

12:00Локомотив Москва U19 - Зеніт U19 1:1
13:00ЦСКА Москва U19 - Хімки U19 4:1

РУМУНІЯ: Ліга 1

20:30Дінамо Б. - ФК Віторул 0:5

РУМУНІЯ: Ліга 2

17:30Унів. Клуж - КСС Слатіна 2:1

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

14:50Аль-Шоала - Аль-Джіл 0:0
14:55Аль-Фейха - Аль-Тукба 3:2
15:10Арар - Аль-Драїх 1:1
15:20Охoд - Аль-Хазем 3:2
18:05Джедда - Аль-Нахда 2:1
18:40Аль-Халідж - Хаджер 1:1
19:10Наджран - Аль-Сахель 0:2

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

22:00Ерманос Кольменарес - Венесуела U20 B 0:0

СВІТ: Клубні товариські матчі

11:15Гленоркі Найтс 2 (Aus) - Хобарт Юнайтед (Aus) 2:3
11:30Жижков (Cze) - Мас Таборско (Cze) 1:0
12:00Бланско (Cze) - Простейов (Cze) 1:1
12:00Прогресул Спартак (Rou) - Александрія (Rou) 5:1
12:30Балькатта (Aus) - Армадейл (Aus) 1:4
12:30Даніелла Вайт Ігл (Aus) - Фрімантл Сіті (Aus) 2:0
12:30ЕКЮ Йондалуп (Aus) - Рокінгем Сіті (Aus) 5:3
12:30Інглвуд Юнайтед (Aus) - Гвілап Кроейша (Aus) 1:0
12:30Йондалуп (Aus) - Вестерн Найтс (Aus) 2:8
12:30Келмскотт Руз (Aus) - Сабіако (Aus) 0:2
13:30Естремадура (Esp) - Саламанка (Esp) 2:2
14:00Богеміанс (Irl) - Дандолк (Irl) 1:2
14:00Скасовано Русенборг (Nor) - Ранхейм (Nor) -:-
14:30Бейсвотер (Aus) - Флоріт Атена (Aus) 0:6
14:30Кокберн Сіті (Aus) - Перт Глорі U21 (Aus) 0:1
14:30Сорренто (Aus) - СК Перт (Aus) 0:2
15:00Скасовано Буде/Глімт (Nor) - Крістіансунн (Nor) -:-
15:00Градец-Кралове (Cze) - Варнсдорф (Cze) 0:1
15:00Скасовано Єрв (Nor) - Егерсундс (Nor) -:-
15:00Скасовано Одд (Nor) - Мйондален (Nor) -:-
15:00Скасовано Старт (Nor) - Хаугесунн (Nor) -:-
15:00Торпедо-БелАЗ (Blr) - Каспій Актау (Kaz) 1:1
17:00Скасовано Улл/Кіса (Nor) - Аскер (Nor) -:-
20:30Квідінг (Swe) - Венерсборг ІФ (Swe) 2:2
21:45Богеміанс (Irl) - ЮК Дублін (Irl) 2:0
22:00Універсідад Сентраль (Ven) - Пуерто Кабельйо (Ven) 1:1

СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)

14:30Мердок Юніверсіті Мелвілл W (Aus) - Кертін Юнів. W (Aus) 2:1

СЕРБІЯ: Суперліга

14:00Інджія - Партизан 0:6
16:30Войводіна - Напредак 1:0

СЕРБІЯ: Перша ліга

14:00Жарково - Железнічар Панчево 0:1

СОМАЛІ: Національна ліга

14:30Джінйо - Міднімо 1:0

СУДАН: Прем'єр-ліга

15:45Ахлі Хартум - Аль-Меррейх 0:2

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

15:00Генчлербірлігі - Єні Малатьяспор 1:1
15:00Коньяспор - Газіантеп 0:0
18:00Бешикташ - Денізліспор 3:0

УГАНДА: Прем'єр-ліга

15:00БЮЛ - Myda 4:1
15:00ФК Експрес - Вакісо Джаянтс 3:0

УГОРЩИНА: НБ І

21:00ДВТК - Мезекевешд-Жорі 2:2

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

19:00Десна - Інгулець 3:0

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

12:00Ворскла U21 - Олександрія U21 4:1
12:00Колос К. U21 - Рух U21 2:3
12:00Минай U21 - Олімпік U21 2:1
14:00Маріуполь U21 - Дніпро-1 U21 2:2

УРУГВАЙ: Прімера - Клаусура

22:00Ліверпуль Монтевідео - Пеньяроль 1:1

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

22:00Ренн - Ніцца 1:2

ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ

19:00Вараждин - Осієк 2:3

ХОРВАТІЯ: 2. ХФЛ

16:00Драговоляц - НК Юнак Сінь 1:1
16:00Дубрава - Меджимур'є 0:0
16:00Сесвете - Динамо Загреб 2 3:2

ЧЕХІЯ: 1. Ліга

19:00Ліберец - ФК Пардубіце 4:1

ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга

20:00Крінс - Ксамакс 1:1
20:00К'яссо - Віль 1:0
21:00Арау - Вінтертур 0:0
21:00Тун - Лозанна Уші 0:2

ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип

21:45Інвернесс - Хартс 1:1

ЯПОНІЯ: J1-ліга

11:00Кавасакі Фронтале - Йокогама Марінос 2:0

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.