ОНОВИТИ

Футбол » Вчора » Усі матчі

АФРИКА: Кубок африканських націй - Плей-оф

18:00Сенегал - Кабо-Верде 2:0
21:00Марокко - Малаві 2:1

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

10:45Мельбурн Вікторі - ФК Сідней 2:2

АВСТРАЛІЯ: A-Ліга (Жінки)

08:05ПеренесеноМельбурн Вікторі Ж - Сідней Ж -:-

АЛЖИР: Дивізіон 1

15:00ПеренесеноЖС Кабілі - МК Алжир -:-
15:30АСО Шлеф - Тлемсен 4:0
15:30Біскра - Медея 2:1
15:30Оран - Магра 2:1
15:30Шелгум - Константін 1:1
15:30ЮСМ Алжир - Параду 2:1
16:00Арба - Хуссейн Дей 3:1
16:00Белуіздад - Релізан 2:0
18:00Саура - ЕС Сетіф 1:1

АЛЖИР: Ліга U21

11:00Біскра U21 - Медея U21 0:1
13:00Саура U21 - ЕС Сетіф U21 1:0
15:00ПеренесеноКабілі U21 - МК Алжир U21 -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

21:45Бірмінгем - Пітерборо 2:2
21:45Ковентрі - Сток Сіті 1:0
21:45КПР - Свонсі 0:0
21:45Лутон - Бристоль Сіті 2:1
21:45Ноттінгем - Барнслі 3:0

АНГЛІЯ: Перша ліга

21:45Бертон - Мілтон Кінз Донз 0:1
21:45Вімблдон - Іпсвіч 0:2
21:45Гіллінгем - Шрусбері 0:0
21:45Флітвуд - Плімут 3:3

АНГЛІЯ: Друга ліга

21:45Барроу - Солфорд 0:2
21:45Волсолл - Бредфорд 1:2
21:45Лейтон Орієнт - Ньюпорт 0:1
21:45Сканторп - Бристоль Роверс 2:3

АНГЛІЯ: Національна Ліга

21:45Бромлі - Вокінг 1:0
21:45Веймут - Дагенем енд Ред. 1:2
21:45Велдстон - Ноттс Каунті 0:0
21:45Галіфакс - Борем Вуд 0:1
21:45Довер - Істлі 1:0
21:45Олдершот - Саутенд 1:1
21:45Рексем - Грімсбі 1:0
21:45Стокпорт - Мейденгед 3:0
21:45Торкі - Соліхалл 0:2

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Північ

21:45Бостон - Фарслі 3:0
21:45Гайзлі - Олфретон 3:2
21:45Йорк - Бредфорд ПА 0:3
21:45Кеттерінг - Кіддермінстер 0:1
21:45Херефорд - Глостер 2:1
21:45Чорлі - Файлд 2:2

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Південь

21:45Брейнтрі - Веллінг 2:2
21:45Гемптон енд Річмонд - Бат 4:0
21:45Далвіч Гамлет - Істборн Боро 1:1
21:45Дартфорд - Конкорд 0:0
21:45Мейдстоун - Еббсфліт 4:0
21:45Слау - Біллерікі 1:1
21:45Хемел Хемпстед - Хангерфорд 1:0
21:45Чіппенгем - Сент-Олбанс 3:1

АНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон

21:45Морпет - Стейлібридж 1:1
21:45Нантвіч - Мікловер 0:1
21:45Редкліфф - Стаффорд 0:1
21:45Саут Шілдс - Віттон 3:1
21:45ФК Юнайтед - Вітбі 3:4

АНГЛІЯ: Південна ліга - Центральний дивізіон

21:45Лейстон - Бігглсвейд Таун 1:0
21:45Стретфорд - Коулвілл 1:1

АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон

21:30Хартлі Вінтні - Пул 2:1
21:45Вестон-сьюпер-Мер - Фарнборо 2:2
21:45Дорчестер - Труро 1:1
21:45Хейз енд Їдінг - Вімборн 8:1
21:45Хендон - Свіндон С 1:0

АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон

21:45Бішопс Стортфорд - Богнор Реджис 3:1
21:45Вортінг - Фолкстоун 3:1
21:45Енфілд Таун - Каршолтон 2:1
21:45Льюїс - Крей 2:0
21:45Харінгі - Кінгстоніан 2:3
21:45Хорнчерч - Хоршем 2:0
21:45Чесхант - Боверс енд Пітсі 0:1

АНГЛІЯ: Трофей Футбольної ліги - Плей-оф

21:00Віган - Арсенал U21 1:0
21:00Ротергем - Кембридж Юнайтед 2:1пен
21:00Хартлпул - Чарльтон 3:2пен
21:45Саттон - Харрогейт 1:0

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

15:00Барнслі U23 - Крю U23 1:1
15:00Вотфорд U23 - Міллволл U23 2:0
15:00Кардіфф U23 - Свонсі U23 1:1
16:00Бристоль Сіті U23 - Чарльтон U23 1:2

АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги

21:00Саутенд U23 - Колчестер U23 1:0

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга U18

15:00Астон Вілла U18 - Челсі U18 1:4
15:00Бірмінгем U18 - Вест Хем U18 1:3

АНГОЛА: Жирабола

17:30Петру Атлетіку - Кабушкорп 4:1

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

19:45Антверпен - Сінт-Трейден 1:1
22:00Гент - Остенде 1:1
22:00Шарлеруа - Кортрейк 1:1

БЕЛЬГІЯ: 1B Про Ліга

21:00РВДМ - Вестерло 0:2

БОТСВАНА: Прем'єр-ліга

16:00БР Хайлендерс - Masitoaka 1:3
16:00Могодітшане - Джваненг Гелаксі 1:6
16:00Прізонс ХІ Габороне - Екстеншн Ганнерс 2:3
18:00Габороне Юнайтед - Поліс ХІ 1:1
18:00Орапа Юнайтед - Сек'юріті Системс 2:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сеаренсе

00:00Ігуату - Каукая 1:2
00:00Пакажус - Ферровіаріу 1:4

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гояну

00:30Віла-Нова - Goiatuba 1:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пауліста

00:00Ботафогу СП - Санту-Андре 0:0

БРАЗИЛІЯ: Юніорський Кубок Сан-Паулу - Плей-оф

15:00Сантос U20 - Палмейрас U20 0:4

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

21:00Брікама Юнайтед - Армд Форсес -:-
23:00Гамбія Портс - Стів Біко -:-

ГРЕЦІЯ: Кубок Греції

17:00ПеренесеноКардіца - Панатінаїкос -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

15:30US Panda - АК Рейнджерс 2:1
15:30Сімба - AC Kuya 0:0

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Мумбай Сіті - Норт-Іст Юнайтед 1:1

ІНДІЯ: І-Ліга

10:30ПеренесеноРаджастан - Кенкре -:-
13:00ПеренесеноПанджаб - Реал Кашмір -:-
16:00ПеренесеноМохаммедан - Гокулам -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1

17:00Туделано - СД Логроньєс 0:2
20:00Атлетік B - Леонеса 1:2

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2

20:00ПеренесеноРеал Мадрид B - Альбасете -:-
21:00Коста Брава - Барселона B 2:2

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 5

21:45Guineueta - Аско 1:0

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура

23:00Енвігадо - Деп. Пасто 1:0

КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура

02:40Кіндіо - Богота 1:2

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура

01:00Некакса Ж - УНАМ Пумас Ж 1:0
03:00Клуб Америка Ж - Монтеррей Ж 0:2
03:00Пачука Ж - Клуб Леон Ж 3:0
05:00Клуб Тіхуана Ж - Атлетіко Сан-Луїс Ж 2:2
05:00ПеренесеноХуарес Ж - УАНЛ Тігрес Ж -:-
05:00Чівас Гвадалахара Ж - Толука Ж 2:0

НІГЕР: Ліга 1

17:30АСГНН - Сахель -:-

НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі

21:00Ексельсіор - Ден Гааг 2:3

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

20:00ПеренесеноГаллешер - Вікторія Берлін -:-
20:00Мангейм - Вікторія Кельн 0:1
20:00ПеренесеноМюнхен 1860 - Кайзерслаутерн -:-
20:00Оснабрюк - Вюрцбургер Кікерс 2:0
20:00Фрайбург II - Тюркюджю Мюнхен 4:2

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

20:00Лобрюгге - Брамфельдер СФ 1:6

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

21:45Ворренпойнт - Ларн 0:3
21:45Гленавон - Данганнон 3:1
21:45Гленторан - Колрейн 2:1
21:45Кліфтонвілл - Лінфілд 2:2
21:45К. Рейнджерс - Баллімена 3:0
21:45Портадаун - Крузейдерс 0:1

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: NIFL Championship

21:45Енна - Лахгол 1:3

ПОРТУГАЛІЯ: Кубок ліги - Плей-оф

21:45Бенфіка - Боавішта 2:1пен

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23 - Чемпіонська група

16:00Портімоненсе U23 - Ріу Аве U23 0:1

РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1

16:00Етуаль дю Конго - Дьябль Нуар 0:1

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

14:20Аль-Адальх - Аль-Холуд 1:0
14:50Наджран - Аль-Кавкаб 1:1
16:55Аль-Кадісія - Аль-Джіл 0:0
17:45Аль-Вахда - Аль-Сахель 3:0

СВІТ: Клубні товариські матчі

00:15Насьйональ (Uru) - Сармьєнто Хунін (Arg) 1:0
01:30Данубіо (Uru) - Барракас Сентраль (Arg) 0:1
02:30Пеньяроль (Uru) - С. Вондерерз (Chi) 2:0
09:00Зеніт (Rus) - Жиліна (Svk) 5:0
10:30Скасовано Шахтар Караганда (Kaz) - Г'їлані (Kos) -:-
11:00Скасовано Урожай (Rus) - Олімп-Долгопрудний (Rus) -:-
12:00Дубніца (Svk) - Тржінец (Cze) 1:1
12:00Одра Ополє (Pol) - Хойнічанка (Pol) 2:2
13:00Бардейов (Svk) - Гадашнеметі (Hun) 2:0
13:00Скасовано Карабах (Aze) - Богеміанс (Cze) -:-
13:30Скасовано Л. Мікулаш (Svk) - Карабах (Aze) -:-
13:30Янтра Габрово (Bul) - Загорец (Bul) 2:2
14:00Аустрія Відень (Aut) - Сочі (Rus) 0:0
14:00Лок. Софія (Bul) - Дукаг'їні (Kos) 1:1
14:00Сківе (Den) - Раннерс (Den) 0:5
14:00Славія Софія (Bul) - Тепліце (Cze) 1:2
14:00ФК Рига (Lat) - Слован Братислава (Svk) 2:1
14:30Voska Sport (Mkd) - Ренова (Mkd) 2:2
14:30Партизан (Srb) - Тіквеш (Mkd) 2:1
15:00Будучност (Mne) - Младост ДГ (Mne) 8:1
15:00Дандолк (Irl) - Богеміанс (Irl) 1:5
15:00Млада Болеслав (Cze) - Дукла Прага (Cze) 2:2
15:00Скасовано Раннерс (Den) - Рауфосс (Nor) -:-
15:30Олімпія Любляна (Slo) - Словацко (Cze) 3:0
15:30Хайдук Спліт (Cro) - Вараждин (Cro) 4:2
16:00Бероє (Bul) - Оренбург (Rus) 1:3
16:00Джохор ДТ (Mys) - Жиліна (Svk) 2:2
16:30Акрон Тольятті (Rus) - Пролетер (Srb) 2:1
16:30Цельє (Slo) - Урожай (Rus) 1:0
17:00Марибор (Slo) - Црвена Звезда (Srb) 1:1
17:30Есб'єрг (Den) - Тістед ФК (Den) 2:0
18:00Аустрія II (Aut) - Рапід Відень (Am) (Aut) 2:1
18:00Карвіна B (Cze) - Фрідек-Містек (Cze) 0:5
18:00Мурсія (Esp) - Динамо К. (Ukr) 1:3
19:00Базель (Sui) - Блек Старс (Sui) 5:1
19:00Капфенберг (Aut) - Леобен (Aut) 3:4
19:00Трайскірхен (Aut) - Швехат (Aut) 2:1
19:30Амштеттен (Aut) - Ардаггер (Aut) 2:2
19:30Вінер (Aut) - Хорн (Aut) 1:4
20:00Гоффенгайм II (Ger) - Некарсульмер (Ger) 4:2
20:00Лаутерах (Aut) - Аустрія Лустенау (Aut) 0:1
20:00Хемі Премніц (Ger) - Бранденбургер (Ger) -:-
20:00Штайнбах Гайгер (Ger) - Вальдгірмес (Ger) 7:1
20:20Люсенг (Den) - Орхус Фремад (Den) 1:0
20:30АСК Фойтсберг (Aut) - Кальсдорф (Aut) 2:1
20:30Гархінг (Ger) - Бухбах (Ger) 2:1
20:30Женесс Еш (Lux) - Мондорф (Lux) 1:1
20:30Крінс (Sui) - Шец (Sui) 5:1
21:30Деррі Сіті (Nir) - Інститьют (Nir) 5:0

УЕЛЬС: Кімру Прем'єр

21:45Кардіфф Метрополітен - Беррі 2:0
21:45Флінт - Конна Квей 1:1

ФРАНЦІЯ: Ліга 3

20:00Орлеан - Седан 4:2
21:00Ле-Ман - Шоле 1:0

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

21:45Сент-Міррен - Абердін 1:0

ШОТЛАНДІЯ: Перша ліга

21:45Клайд - Ейрдріоніанс 2:2

ШОТЛАНДІЯ: Друга ліга

21:45Елгін Сіті - Келті Хартс 2:0

ШОТЛАНДІЯ: Кубок Шотландії

21:45Скасовано Коув Рейнджерс - Хіберніан -:-

ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга

20:00Портмор - Арнетт Гарденс 1:2
22:15Молайнс - Вере Юнайтед 0:1

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.