ОНОВИТИ

Футбол » Вчора » Усі матчі

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

21:30Гоффенгайм - Кельн 5:0

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат світу - Кваліфікація

23:00Болівія - Парагвай 4:0
00:00Колумбія - Еквадор 0:0
02:30Аргентина - Перу 1:0
03:00Чилі - Венесуела 3:0
03:30Бразилія - Уругвай 4:1

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

17:00Шахтар Д. - Зоря 6:1

УКРАЇНА: Перша ліга

13:15ПеренесеноОлімпік - Полісся -:-
17:30Оболонь - Кремінь 2:0
18:30Нива Т. - ВПК-Агро 2:0

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

22:00ПСЖ - Анже 2:1

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія - Плей-оф

13:00Аделаїда Кометс - Стерт Лайонс 1:0пдч

АВСТРІЯ: 2. Ліга

19:30Аустрія Лустенау - Капфенберг 6:0
19:30Ліферінг - ЛАСК Юніори 2:0
19:30Санкт-Пельтен - Грацер АК 6:1
19:30Флорідсдорфер - Форвертс Штайр 2:0

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід

20:00Брук-ан-дер-Лайта - Нойштадт 5:1
20:30Вінер - Фірст Відень 0:3
20:30Драссбург - Трайскірхен 0:2
20:30ТВЛ Електра - Маннсдорф 0:1

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр

20:00Бад Гляйхенберг - Гляйсдорф 0:0
20:00СК Вайц - Дойчландсбергер 1:0
20:00Трайбах - Штурм Грац (Am) 2:3
20:00Фекламаркт - Аллергайліген 2:1

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Тіроль

20:00Галль - Куфштайн 3:2

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Зальцбург

19:30Гредіг - Кухль 0:3
20:00Вальс-Грюнау - Зекірхен 0:2
20:00ЗАК 1914 - УСК Аніф 0:3
20:30Йоганн - Аустрія Зальцбург 1:2

АЗЕРБАЙДЖАН: Перший дивізіон

13:30Загатала - Зіра 2 2:0
13:30Локбатан - Кешла 2 0:2
13:30Сумгаїт 2 - Кяпаз 1:2

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

22:00Вест Бромвіч - Бірмінгем 1:0

АНГЛІЯ: Перша ліга

21:45Бертон - Моркем 3:2

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2

15:00Бернлі U23 - Норвіч U23 4:3
21:00Фулгем U23 - Редінг U23 3:0

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

15:00Шеффілд Венсдей U23 - Пітерборо U23 5:1

АРГЕНТИНА: Прімера

20:30Годой Крус - Сентраль Кордоба 0:0
22:45Росаріо Сентраль - Патронато 3:2

АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Клаусура

19:00Депортіво Еспаньйол Ж - Сосіаль Атлетіко Телевісьйон Ж 1:1
21:00Індепендьєнте Ж - Естудіантес Ж 2:2

АФРИКА: Ліга чемпіонів КАФ - Кваліфікація

18:00АмаЗулу (Rsa) - Мазембе (Drc) 0:0

АФРИКА: Кубок конфедерації КАФ - Кваліфікація

15:00Біашара Мара Юнайтед (Tan) - Аль-Ахлі Триполі (Lby) 2:0
17:30Дьябль Нуар (Con) - Орландо Пайретс (Rsa) 0:0
19:00Марумо Галлантс (Rsa) - АС Віта Клуб (Drc) 2:1
19:30Бінга (Mli) - АСФА Єннега (Bfa) 0:1
20:00Аль-Ахлі Мерове (Sud) - Гор Махіа (Ken) 1:3

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

21:45Брюгге - Кортрейк 2:0

БЕЛЬГІЯ: 1B Про Ліга

21:00Дейнзе - Васланд-Беверен 0:0

БЕЛЬГІЯ: Про Ліга U21

20:30Генк U21 - Стандард U21 6:1

БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки)

21:30Гент Ж - Шарлеруа Ж 3:0
21:30Феміна Волюве Ж - КСК Андерлехт Ж 0:3

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Дублери)

13:00Спутник 2 - Німан 2 0:3
14:00Славія Мозир 2 - БАТЕ 2 2:3
14:00Сморгонь 2 - Вітебськ 2 1:2
15:00Іслоч Мінськ 2 - Слуцьк 2 3:2

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

18:00Пірін Благоєвград - Ботев Враца 3:1
20:15Лок. Пловдив - Арда 0:0

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

16:00Септемврі Софія - Міньор Перник 3:0

БОЛІВІЯ: Насьйональ В - Другий етап

02:00Ківон - Торре Фуерте 0:0

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

18:00Вележ Мостар - Зріньскі 0:1

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - РС

15:30Железнічар Баня-Лука - Козарська Дубиця 6:0

БРАЗИЛІЯ: Серія А

01:00Куяба - Спорт Ресіфі 1:0
01:00Сан-Паулу - Сеара 1:1

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

22:00Брускі - Ремо 3:1

БРАЗИЛІЯ: Copa Paulista

21:00Атібая - Сан-Каетано 4:0
21:00Таубате - Португеза 0:4

БРАЗИЛІЯ: Кубок Північного Сходу - Кваліфікація

02:00АСА - Соуза ПБ 1:2

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

18:30АС Поліс - АСФ Діулассо 3:0

БУРУНДІ: Прімус Ліга

16:00Каянза - Рояль де Мурамв'я 0:0
17:00Бужумбура Сіті - Егль Нуар ФК 1:1

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Перший етап

23:00АК Лала ФК - Мінерос 0:3
00:00Каракас - Атлетіко Венесуела 0:3
23:00Сулія - Трухільянос 2:0

ВЕНЕСУЕЛА: Сегунда

22:30Atletico La Cruz - Мінервен 6:2

ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Ноах - Севан 2:1
18:00Пюнік Єреван - Алашкерт 1:1

ГІБРАЛТАР: Національна ліга

21:45ПеренесеноМонс Кальпе - Лайонс Гібралтар -:-

ДАНІЯ: Суперліга

20:00Віборг - Сількеборг 1:1

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон

20:00Фремад Амагер - Фредерісія 0:1

ДАНІЯ: Другий дивізіон

20:00Сківе ІК - Орхус Фремад 2:1

ДР КОНГО: Ліга 1

16:30ПеренесеноФК Ренессанс - US Panda -:-

ЕСТОНІЯ: Мейстріліга

19:00Скасовано Вапрус Пярну - Курессаре -:-

ЕСТОНІЯ: Есілііга

19:00Таммека U21 - Пайде Ліннамеесконд U21 2:2

ЕСТОНІЯ: Meistriliiga Women

19:00Калев Таллінн Ж - Спортінг Саку Ж 1:3

ЄВРОПА: Євро U17 (Жінки) - Кваліфікація - Round 1 - League A

18:00Болгарія U17 W - Угорщина U17 W 0:1
18:00Ірландія U17 W - Норвегія U17 W 2:1

ЄГИПЕТ: Division 2 - Group B

15:30Belbeis - Порто Суец 0:2
15:30Аль-Канах - Банха 1:0
15:30Ваді Дегла - Bur Fouad 4:0
15:30Ель-Дахлея - Ель-Ентаг Ель-Харбі 2:1
15:30Ітесалат - Аль-Наср 1:1
15:30Марех - Петроджет 0:1
15:30Суец Монтакаб - Аль-Секка 3:0
15:30Терсана - ЗЕД 0:1

ЄМЕН: Дивізіон 1

15:30Аль-Ярмук - Аль-Ахлі Сана 2:0

ЗАМБІЯ: Суперліга

16:00ФК Грін Баффалос - Індені 5:0

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

16:00Агудат Спорт Ашдод - Бней-Єгуда 0:0
16:00М. Назарет - Хапоель Петах-Тіква 0:0
16:00МС Кафр-Касем - Хапоель Кфар-Саба 2:2
16:00Рамат Хашарон - Хапоель Акко 0:3
16:00Хапоель Афула - Маккабі Бней-Райна 0:2

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef North

12:00Маккабі Цур-Шалом - Іроні Бака 1:1
13:30Іроні Тверія - МС Тіра 0:0
13:30Хапоель Бней Залфа - Х. Герцлія 1:2
14:00Tzeirei Kafr Kanna - Шапіра 1:1
14:00Маккабі Тамра - Іроні Нешер 1:0
14:00Хапоель Буейне - Хапоель Мигдаль-ха-Емек 2:0
15:00Хапоель Бней Фурейдіс - Хапоель Бней-Арара 0:3
15:00Хапоель Іксал Імад - Хапоель Карф-Канна 1:2
15:30ПеренесеноТаїбе - Хапоель Каукаб -:-

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef South

12:00Хапоель Бікат Хаярден - Бней Ейлат 2:1
12:30Хапоель Азор - ФК Дімона 1:2
13:00Ашкелон - Іроні Кусейфе 3:2
13:30Маккабі Явне - Хапоель Бней-Лод 2:1
13:45Нордія Єрусалим - Холон Єрміяху 1:2
14:00М. Герцлія - Хапоель Кфар-Шалем 0:0
14:30Маккабі Шаараїм - Маккабі Іроні Ашдод 0:1
14:30Шимшон Кафр-Касім - Хапоель Марморек 0:1
14:45Маккабі Яффа - Шимшон Тель-Авів 1:0

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

11:15ПСІС Семаранг - Персік Кедірі 3:0
14:15ПСС Слеман - ПС Баріто Путера 3:2

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 2 - Перший раунд

11:15Балікпапан - Сулут Юнайтед 1:1
11:15ПСПС Ріау - Срівіджая 0:3
14:15Муба Юнайтед - Тіга Нага 1:1
16:30ПСБС Біак Нумфор - Калтенг Путра 0:1

ІРАК: Суперліга

15:00Аль-Карх - Аль-Васат 0:1
15:00Нафт Міссан - Аль-Сінаах 3:1
15:00Невроз - Аль-Кува Аль-Джавія 0:3
17:15Ербіль - Аль-Наджаф 0:0
19:30Нафт Аль-Басра - Аль-Шорта 1:3

ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон

21:45Богеміанс - Дандолк 1:1
21:45Вотерфорд - Фінн Харпс 4:1
21:45Деррі Сіті - Сент-Патрікс 1:0
21:45Дрогеда - Лонгфорд 2:0
22:00Шемрок Роверс - Слайго Роверс 2:0

ІРЛАНДІЯ: Перший дивізіон

21:30Брей - Кебінтілі 1:2
21:45Treaty United - Атлон 1:1
21:45Голвей Юнайтед - Вексфорд 2:1
21:45Коб Рамблерс - Шелбурн 2:0
21:45ЮК Дублін - Корк Сіті 1:0

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

22:00Ейбар - Альмерія 1:0

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1

20:00Калаорра - Р. Уньйон 2:4

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2

20:00Сабадель - Санлукеньйо 1:0
22:00Алькояно - УКАМ Мурсія 3:2
22:00ФК Андорра - Сан-Фернандо 1:0

ІТАЛІЯ: Серія D - Група D

21:45Прато - Серавецца Поцці 0:0

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

16:00Мілан U19 - Наполі U19 1:2

ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга

18:00Аль-Файсалі Амман - Аль-Джаліл 3:0
20:30Аль-Бакаа - Аль-Сальт 0:1
20:30Аль-Хуссейн - Сахаб 3:1

КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади

04:00Кевалрі - Йорк 2:1

КАНАДА: Ю-Спортс

23:30ЮБК Окенеген - Вікторія 0:1
00:15UNB - Сент-Меріс 1:1

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

13:00Бідко Юнайтед - Бандарі 2:3
13:00ПеренесеноКаріобангі Шаркс - Гор Махіа -:-
14:00Нзоя Шугар - Софапака 0:0
15:15Рейнджерс - Віхіга 4:0

КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга

12:30Каганат - Нефтчі Кочкор-Ата 5:2

КІПР: Дивізіон 2

19:00Ерміс - Неа Саламіна 3:2
19:00Сотірас - Карміотісса 1:3

КОСОВО: Суперліга

14:00Дреніца - Феронікелі 4:0
14:00КФ Ульпіана - Дріта 1:1

КОСТА-РИКА: Прімера - Апертура

05:00Сапрісса - Гвадалупе 4:0

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Апертура

22:00Escorpiones - Кармеліта 0:2
00:15АД Асеррі - Барріо Мексико 0:0

ЛИТВА: А Ліга

18:00Судува - Рітеряй 1:1

ЛИТВА: I Ліга

18:00Йонава - ФК Паневежис 2 1:1
20:00Банга 2 - Кауно Жальгіріс 2 3:1

МАЛЬТА: Challenge League

18:00Таршіен - Сент-Ендрюс 2:2
22:00Ліджа Атлетік - Вітторіоса 4:0

МАРОККО: Ботола 2

18:30Дшейра - Відад Фес 3:2
18:30Кавкаб Марракеш - Могреб Тетуан 0:1

МЕКСИКА: Ліга MX - Апертура

04:00Керетаро - Клуб Тіхуана 1:1

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура

01:00Леонес Негрос - Селая 1:2

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A - Апертура

00:00УА Сакатекас - Mazorqueros 2:4

МЕКСИКА: Liga MX U20 - Апертура

17:00Некакса U20 - Пуебла U20 1:1
18:00Масатлан U20 - Атлас U20 3:1

НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі

21:00Де Графсхап - ФК Ейндховен 0:0
21:00Ексельсіор - Венло 3:0
21:00Йонг Аякс - Йонг Утрехт 3:1
21:00Маастрихт - Дордрехт 2:1
21:00НАК Бреда - Йонг АЗ Алкмар 1:0
21:00Осс - ФК Еммен 1:2
21:00Рода - Йонг ПСВ 2:2
21:00Телстар - ФК Волендам 1:5
21:00Хелмонд - Ден Гааг 0:0
21:15Ден Босх - Алмере Сіті 1:0

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)

20:30ВВ Алкмар Ж - Зволле Ж 3:1
20:30Херенвен Ж - Ексельсіор Ж 1:1

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

19:30Ганновер - Шальке 0:1
19:30Падерборн - Регенсбург 1:1

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

20:00Вікторія Берлін - Оснабрюк 1:2

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

20:00Дрохтерзен / Ассель - Гамбург II 0:0

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

20:00Єна - БФК Динамо 2:0
20:00Фюрстенвальде - Герта Берлін II 3:2

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

19:30Фортуна Д. II - Шальке II 5:1
20:00Ален - Кельн II 2:6
20:30Вегберг-Бек - Боруссія М. II 1:0

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія

20:00Ашаффенбург - Байройт 0:1
20:00Бурггаузен - Баварія II 2:2

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

20:30Гамм Юнайтед - Дассендорф 0:1
20:30ТуС Оздорф - Буххольц 08 1:2

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія

20:45Ольденбург - Шпелле-Фенгауз 2:2

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен

20:30Еддерсгайм - РВ Вальдорф 2:2

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар

20:30ПеренесеноЗальмрор - Мюльгайм-Керліх -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ

19:30Зелігенпортен - Vatan Spor A'burg 0:0
20:001. ФК Фойхт - Бамберг 0:0

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь

20:30Вассербург - Донауштауф 3:2
20:30Гальбергмоос-Гольдах - Швабмюнхен 0:2

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн

20:30Фельберт - Шварц-Вайс Ессен 5:2

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Північ

16:30Ганза Росток U19 - Герта U19 1:2

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Південь

20:00Карлсруе U19 - Штутгартер Кікерс U19 0:0

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)

20:15Вердер Бремен Ж - СГС Ессен Ж 1:0

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1

19:00Г'єллеросен - Ліллестрем 2 0:1

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1

16:00Аль-Фуджейра - Аль-Батаех 0:0
16:00Дібба Аль-Фуджейра - Аль-Рамс 5:0
16:00Масафі - Дібба 1:1
16:05Аль-Хамрія - Аль-Таавун 3:0

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Pro League Cup

17:15Аль-Айн - Емірейтс Клаб 2:0
17:15Іттіхад Кальба - Аль-Уруба 4:0
19:30Аджман - Аль-Шарджа 2:2

ПАКИСТАН: Прем'єр-ліга

16:00ПеренесеноЛайяллпур - Пакістан Нейві -:-

ПАЛЕСТИНА: Ліга Західного берегу

16:00Шабаб Альсаму - Аль-Кудс 2:3
19:00Аль-Халіл - Ісламі Калькелеа 2:0

ПАРАГВАЙ: Прімера - Клаусура

23:00ПеренесеноГуайрена ФК - Серро Портеньйо -:-
23:00ПеренесеноЛібертад Асунсьйон - Насьйональ Асунсьйон -:-
23:00ПеренесеноОлімпія Асунсьйон - Гуарані -:-
23:00ПеренесеноРівер Плейт - Соль де Америка -:-
23:00ПеренесеноСпортінг Лукеньйо - 12 де Октубре -:-

ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон

20:45Діас - 2 де Майо 3:1

ПЕРУ: Ліга 2 - Підвищення у класі - плей-оф

23:00Чавелінес - Карлос Стейн 1:2

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 1. MFL

15:00Работнічкі - ФК Скоп'є 0:1

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

19:00Пуща - Одра Ополє 3:0
21:30Корона Кєльце - Відзев Лодзь 0:1

ПОЛЬЩА: Дивізіон 2

19:00Прушкув - Ельблаг 1:1

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II

16:00Пшодково - Елана Торунь 3:2
20:00Погонь Щецін II - Блекітні Старгард 1:2

ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга

13:00Ракув Ченстохова U18 - Погонь Щецін U18 0:0

ПОРТУГАЛІЯ: Кубок Португалії

20:00Академіка - Фамалікан 0:4
20:45Сінтренсе - Порту 0:5
22:45OS Belenenses - Спортінг 0:4

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23

13:00Ріу Аве U23 - Гімарайнш U23 1:1

РОСІЯ: Молодіжна ліга

12:00Konoplev Academy U19 - ЦСКА Москва U19 0:1
12:00Сочі U19 - Ахмат Грозний U19 2:1
12:00Урал U19 - Рубін Казань U19 3:4
13:00UOR U19 - Хімки U19 1:1
13:00Арсенал Тула U19 - Чертаново М. U19 1:0
13:00Уфа U19 - Крилья Совєтов Самара U19 0:1
13:00ФК Ростов U19 - Краснодар U19 1:0
14:00Нижній Новгород U19 - Спартак Москва U19 1:3
15:00Динамо Москва U19 - Строгіно М. U19 1:0
19:00Локомотив Москва U19 - Зеніт U19 3:0

РУМУНІЯ: Ліга 1

20:30Газ-Метан Медіас - Дінамо Б. 2:1

РУМУНІЯ: Ліга 2

17:30Ріпенсія Тімішоара - Унів. Клуж 0:3

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 1

15:00ПеренесеноПашкань - ФКМ Бакеу -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 2

15:00КСМ Римнику-Серат - ЧСМ Фокшани 1:2

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 3

15:00Інайнте Моделу - Recolta Gh. Doja 1:2
15:00Попешть-Леордень - Афумаць 1:6
15:00Фарул Констанца 2 - Олтеніца 9:0

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 4

15:00Академіка Клінчень 2 - Прогресул Спартак 0:1
15:00АКС Арджеш 2 - Уніря Басков 0:1
15:00Дінамо Б. 2 - Морень 4:6
15:00Рапід Бухарест 2 - Стяуа Б. 2 2:0

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 5

15:00Одорхею - Kids Tampa Brasov 7:1
15:00Шепші 2 - Германнштадт 2 3:1

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 6

15:00Ведіца Колонешть - КСС Слатіна 1:1
15:00КС Університатя Крайова 2 - Хорезу 1:0

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 7

15:00Ксм Дева - Progresul Ezeris 4:1
15:00Пандурій - Жіул Петрошани 0:0

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 8

15:00Соймій Ліпова - Прогресул Печіка 3:2

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 9

15:00Авантул Регін - Санататя Клуж 0:2
15:00Арієшул Турда - Gloria 2018 Bistrita 4:2
15:00Уніря Унгень - Хунедоара 2:4

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 10

15:00ЧФР Клуж II - Шимлеу-Силванієй 2:0

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

18:00Катар U23 - Кувейт U23 0:1

СЕРБІЯ: Суперліга

16:00Нови Пазар - Спартак Суботіца 0:1
18:00ФК Вождовац - Напредак 0:0

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград

16:00TEK Sloga - Бродарац 0:1

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Войводина

16:00Кікінда - 1. Maj Ruma 2:1

СЛОВАЧЧИНА: Фортуна ліга

18:00Л. Мікулаш - Тренчин 2:1

СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга

16:00Подбрезова - Жиліна B 3:0

СЛОВЕНІЯ: Друга ліга

16:30Драва - Ілірія 0:0
19:00Триглав - Білє 3:0
21:00Нафта - НК Крка 1:1

СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга

21:00Майті Блекпул - Sierra Leone Police 2:0

ТАДЖИКІСТАН: Вища ліга

13:00ПеренесеноДалерон-Уротеппа - Равшан -:-
13:00ПеренесеноДушанбе 83 - Файзканд -:-
13:00ПеренесеноХуджанд - Хатлон -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

20:00Башакшехір - Бешикташ 3:2

УГАНДА: Прем'єр-ліга

15:00Мбарара Сіті - Брайт Старз 3:1
15:00Ондупарака - ЮПДФ 1:1
15:00ФК Експрес - Arua Hill 0:2

УГОРЩИНА: НБ І

21:00МТК Будапешт - Пушкаш Академі 0:1

УГОРЩИНА: НБ І (Жінки)

14:00Сороксар Ж - ДВТК Ж 1:4

УЕЛЬС: Кубок Уельсу

21:45Флінт - Конна Квей 0:2

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

15:00АГМК - Машал Муборак 3:2
16:30Насаф Карші - Металург Бекабад 1:0

УКРАЇНА: Друга ліга

13:00Мункач - Діназ Вишгород 1:3

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

11:00Шахтар U19 - Зоря U19 0:6
12:00Дніпро-1 U19 - Колос U19 2:1
13:00Львів U19 - Динамо К. U19 3:3
13:00ФК Маріуполь U19 - Металіст 1925 U19 0:1

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В

19:00Ільвес 2 - ХЙС 1:1

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група С

18:30ОЛС Оулу - ОТП 2:4

ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ

19:00Драговоляц - Локомотива Загреб 2:2

ХОРВАТІЯ: 2. ХФЛ

18:00Запрешич - Орієнт 1:0

ЧЕХІЯ: Дивізіон 2

18:00Брно - Вишков 2:2
19:00Усті-над-Лабем - Влашим 2:1

ЧЕХІЯ: МСФЛ

19:00Кромержиж - Бланско 3:1

ЧЕХІЯ: Дивізіон В

19:30Хомутов - Нератовіце 3:3

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Середньочеського краю

20:00Поржічі-над-Сазавоу - Лиса-над-Лабем 5:1

ЧЕХІЯ: Перша ліга (Жінки)

20:00Словацко Ж - Славія Прага Ж 1:2
20:30Ліберец Ж - Дукла Прага Ж 2:1

ЧИЛІ: Прімера

18:30Уачіпато - Антофагаста 0:1
22:00Палестіно - О'Хіггінс 2:2
00:30У. Де Чилі - Аудакс Італьяно 0:1

ЧОРНОГОРІЯ: Перша ліга

19:00ОФК Петровац - ФК Подгоріца 2:1

ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга

21:30Ксамакс - Вадуц 0:2
21:30Лозанна Уші - Арау 0:2
21:30Тун - Вінтертур 0:2

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1

21:15Шенуа - Лансі 3:3

ШВЕЙЦАРІЯ: Super League Women

21:00Івердон Ж - Санкт-Галлен Ж 0:4

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь

20:00Юнгшіле - Квідінг 2:0

ШВЕЦІЯ: Елітеттан (Жінки)

20:00Уппсала Ж - ІФ Броммапойкарна Ж 3:1

ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип

21:45Гемілтон - Партік 1:6

ШОТЛАНДІЯ: Друга ліга

21:45Едінбург Сіті - Келті Хартс 2:3

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.