ОНОВИТИ

Футбол » Завтра » Усі матчі

АЗІЯ: Чемпіонат світу - Кваліфікація - Третій етап

11:10Австралія - В'єтнам -:-
12:00Японія - Китай -:-
14:00Ліван - Південна Корея -:-
16:30Іран - Ірак -:-
17:00ОАЕ - Сирія -:-
19:15Саудівська Аравія - Оман -:-

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат світу - Кваліфікація

23:00Еквадор - Бразилія -:-

АЗІЯ: Кубок Азії (Жінки)

10:00В'єтнам Ж - М'янма Ж -:-
10:00Японія Ж - Південна Корея Ж -:-
16:00Австралія Ж - Таїланд Ж -:-
16:00Філіппіни Ж - Індонезія Ж -:-

АЛБАНІЯ: Кубок Албанії

14:45Динамо Тирана - Партизані -:-
17:45Скендербеу - Теута -:-

АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги

14:00Саутгемптон U23 - Борнмут U23 -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга U18

15:00Вулвергемптон U18 - Мідлсбро U18 2:1

АНГЛІЯ: Молодіжний кубок Англії

21:00Блекберн U18 - Шеффілд Венсдей U18 -:-

АНГЛІЯ: Супер Ліга (Жінки)

21:30Арсенал Ж - Брайтон Ж -:-

АФРИКА: Кубок конфедерації КАФ - Кваліфікація

19:00ЖС Кабілі (Alg) - Роял Леопардс (Esw) -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

21:45Брюгге - Рояль Уніон СЖ -:-

БЕНІН: Ліга 1

17:00Baboni - Dadje -:-
17:00Sitatunga - Поліс -:-
17:00Авранку Омніспорт - АСОС -:-

БЕРМУДСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга

02:00СБРК - Девоншир Кугарс -:-
03:00Девоншир Кольтс - ПХК Зебрас -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Алагоану

01:00КРБ - Мурісі -:-
01:00КСЕ - Альянса -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Амазоненсе

21:30Кліпер - Пеньяроль -:-
21:30Насьйонал АМ - ДЗК -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Баяно

00:15Баїя - Досе Мел -:-
00:15Алагоіньяс - Барселона -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразильєнсе

01:00Гама - Бразільєнсе -:-
20:30Тагуатінга - Лузіанія -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Каріока - Кубок Гуанабара

00:00Волта-Редонда - Васку -:-
02:35Фламенгу - Португеза РЖ -:-
20:30Мадурейра - Резенді -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Катаріненсе

00:00Barra FC - Фігейренсе -:-
00:00Жойнвіль - Конкордія -:-
02:30Аваї - Шапекоенсе СК -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сеаренсе

20:00Атлетіку СЕ - Пакажус -:-
20:30Ферровіаріу - Крату -:-
21:00Ікаса - Ігуату -:-
21:00Каукая - Маракана -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гаушу

00:00Греміу - СЕР Кашіас -:-
02:30Айморе - Бразіл ді Пелотас -:-
00:00ФК Іпіранга - Сан-Луїс -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гояну

00:30Атлетіку Гояніенсе - КРАК ГО -:-
01:30Греміу Анаполіс - Гояс -:-
01:30Морріньюс - Жатаєнсе -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Матогроссенсе

01:00Операріу ВГ - Дон Боску -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мінейро

00:00Вілла Нова МЖ - Атлетіку Мінейру -:-
00:00Томбенсе - Позу-Алегрі -:-
01:00Демократа-ГВ - Патросіненсе -:-
01:00Уберландія - Атлетік Клуб -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Параенсе

23:00Агуя Ді Мараба - Туна Лусу -:-
23:00Ітупіранга - Caete -:-
02:30Пайсанду - Брагантіну -:-
20:30Кастаньял - Парагомінас -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Паранаенсе

00:00Каскавел - Уніау ПР -:-
00:00Парана - Azuriz -:-
02:30Лондріна - Sao Joseense -:-
02:30ФК Марінга - Атлетіко ПР -:-
00:00Сіанорті - Ріу-Бранку ПР -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пауліста

00:00Інтернасьйонал Лімейра - Сантос -:-
00:00Ітуано - Новорізонтіну -:-
02:35Палмейрас - Понте-Прета -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пауліста А2

00:00Португеза Сантіста - Ріу-Клару -:-
00:00Таубате - Оесте -:-
00:30Ліненсе - РБ Бразіл -:-
01:00Велу Клубі - Пірасікаба -:-
20:00Прімавера - Португеза -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пернамбукано

01:30Спорт Ресіфі - Sete de Setembro -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Піауїенсе

01:00Corisabba - Парнаіба -:-
01:00Рівер ПІ - АЕ Алтуш -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Потігуар - Перший етап

01:00Глобо - Ассу РН -:-
01:00Потігуар - Potyguar -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сержіпану

01:15Конфьянса - America SE -:-

ЄГИПЕТ: Дивізіон 2 - Група С

14:30Alexandria SC - Al Magd -:-
14:30Абу Кір Семад - Pioneers -:-
14:30Алааб Даманхур - Аль-Зарка -:-
14:30Аль-Хаммам - Said El Mahalla -:-
14:30Баладіят Ель-Махалла - Ель- Олімпі -:-
14:30Ель-Мансура - Декернес -:-
14:30Кафр-еш-Шейх - Salloum -:-
14:30Харас Ель-Ходуд - Ель-Раджа -:-

ЄГИПЕТ: Кубок ліги

14:30Араб Контракторс - Ель-Ісмаїлі -:-
14:30Ель-Гуна - Національний банк Єгипту -:-
17:00Смуха - Аль-Ахлі -:-

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Одіша - Хайдерабад -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1

20:00Естремадура - Талавера -:-
22:00Логроньєс - Калаорра -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура

23:05Ягуарес де Кордоба - Кортулуа -:-
01:10Деп. Калі - Депортес Толіма -:-
03:15Атл. Насьйональ - Хуніор -:-
22:00Патріотас - Інд. Медельїн -:-
22:00Перейра - Америка де Калі -:-
23:00У. Магдалена - Петролера -:-

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура

23:00Барріо Мексико - Санта-Ана -:-
23:00Кар'ярі Покосі - АД Асеррі -:-
23:00Консультантс Десампарадос - КС Уругвай -:-
23:00Лимон - Пуерто Гольфіто -:-

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура

01:00Raya2 - Алебріхес де Оахака -:-
03:05Леонес Негрос - Коррекамінос -:-
03:05Тампіко Мадеро - Дорадос де Сіналоа -:-
05:05Сімарронес де Сонора - Атлетіко Морелія -:-

МЕКСИКА: Liga MX U20 - Клаусура

17:00Клуб Америка U20 - Атлас U20 -:-

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура

20:00Крус Асуль Ж - Хуарес Ж -:-
23:45Пуебла Ж - Пачука Ж -:-

НІГЕР: Ліга 1

15:15УС Жандармері - АСФАН -:-
17:15Поліс - СОНІДЕП -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії

22:15Ешторіл - Ароука -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23 - Група вибування

19:00Спортінг U23 - Візела U23 -:-

РУАНДА: Прем'єр-ліга

15:00Бугесера ФК - Гікумбі -:-
15:00Еспуар - Горила -:-
15:00Етуаль де Л'Ест - АС Кігалі -:-
15:00Мукура Вікторі Спортс - Етансель -:-
15:00Район Спорт - Гасогі Юнайтед -:-
15:00Руціро - Мусанзе -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура

23:15Платенсе Мунісіпаль - Атлетіко Марте -:-
23:15Хокоро - ФАС -:-
23:3011 Депортіво - Мунісіпаль Ліменьйо -:-
03:00Агіла - Санта-Текла -:-
03:00Луїс Анхель Фірпо - Метапан -:-
03:15ФК Альянса - Чалатенанго -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

13:00Індонезія - Бангладеш -:-
17:00Бахрейн - Уганда -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

02:30Пеньяроль (Uru) - Насьйональ (Uru) -:-
02:45Естудіантес Л.-П. (Arg) - Сан-Лоренсо (Arg) -:-
12:00Динамо К. (Ukr) - Буде/Глімт (Nor) -:-
13:00Карлсруе (Ger) - Ельферсберг (Ger) -:-
14:00Скасовано Аксу (Kaz) - Брегальніца Штіп (Mkd) -:-
14:00Вольфсберг (Aut) - Богеміанс (Cze) -:-
14:00Кожуф Гевгелія (Mkd) - Победа (Mkd) -:-
14:00Ліберец (Cze) - Шкендія (Mkd) -:-
14:00Скасовано Металіст (Ukr) - Варта Познань (Pol) -:-
14:00Сількеборг (Den) - Оденсе (Den) -:-
14:00ФК Ллапі (Kos) - Академія Пандєв (Mkd) -:-
14:00Яблонець (Cze) - ФК Ростов (Rus) -:-
14:30Дун. Стреда (Svk) - Бачка-Топола (Srb) -:-
14:30Металіст (Ukr) - Брегальніца Штіп (Mkd) -:-
15:00Бохум (Ger) - Дюссельдорф (Ger) -:-
15:00Ленчна (Pol) - Нови Пазар (Srb) -:-
15:00Скасовано Ліберец (Cze) - Македонія ГП (Mkd) -:-
15:00Лок. Пловдив (Bul) - Етар (Bul) -:-
15:00Лудогорець II (Bul) - Янтра Габрово (Bul) -:-
15:00Олександрія (Ukr) - Баллкані (Kos) -:-
15:00Плоцьк (Pol) - Лудогорець (Bul) -:-
15:00П'яст Глівіце (Pol) - Арда (Bul) -:-
15:00Ракув (Pol) - Зоря (Ukr) -:-
15:00Термаліца (Pol) - Раднік (Srb) -:-
16:00Молде (Nor) - Ф91 Дюделанж (Lux) -:-
16:00Сталь Мелець (Pol) - Македонія ГП (Mkd) -:-
18:00АІК (Swe) - Соллентуна (Swe) -:-
18:00Ленчна (Pol) - Приштина (Kos) -:-
19:00Хекен (Swe) - Фредрікстад (Nor) -:-
20:30Мюльгайм (Ger) - Дуйсбург (Ger) -:-
20:45Шлебуш (Ger) - Монгайм (Ger) -:-

УГОРЩИНА: НБ І

19:30Пушкаш Академі - Ференцварош -:-

ЧИЛІ: Прімера - Вибування

00:00Уачіпато - Копіапо -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.