ОНОВИТИ

Футбол » Завтра » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: НПЛ АКТ

08:00Канберра Кроейша - Гангалін -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Північний НПУ

07:00Велентайн Фенікс - Мейтленд -:-
07:00Лейк-Маккуорі - Ньюкасл Олімпік -:-
07:30Вестон Воркерс - Адамстаун Роузбад -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ

08:00Блектаун Сіті - Нортбридж Буллз -:-
08:00Рокдейл Ілінден - Сідней Юнайтед -:-
09:00Сідней Олімпік - Сазерленд Шаркс -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Квінсленд

08:00Голд Коуст Найтс - Квінсленд Лайонс -:-
12:30ФК Кепалаба - Істерн Сабербс -:-

АРГЕНТИНА: Прімера

00:00Естудіантес Л.-П. - Ньюелз Олд Бойз -:-
00:00Колон Санта-Фе - Уракан -:-
02:30Рівер Плейт - Ланус -:-
19:00Сан-Лоренсо - Тігре -:-
21:30Платенсе - Сармьєнто Хунін -:-
00:00Расінг - Альдосіві -:-

АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ

00:10Темперлей - Фландрія -:-
21:00Альмагро - Депортіво Рієстра -:-
21:00Депортіво Мадрин - Альміранте Браун -:-
21:30Депортіво Майпу - Олл Бойз -:-
22:00Агропекуаріо - Сантамаріна -:-
22:00Естудіантес Ріо-Куарто - Вілла Дальміне -:-
22:00Клуб Атлетіко Мітре - Сан-Мартін С.-Х. -:-
22:30Індепендьєнте Рівадавія - Сан-Тельмо -:-
00:00Трістан Суарес - Атлетіко Рафаела -:-

АРГЕНТИНА: Торнео Федераль

17:00Десампарадос - КА Ліньєрс -:-
17:00Хувентуд Уніда Гуалегуайчу - Атлетіко Парана -:-
20:30Олімпо Баїя-Бланка - Соль де Майо -:-
21:00Камьонерос Буенос-Айрес - Сіркуло Депортіво -:-
21:00Сансіньєна - Уракан Лас Ерас -:-
21:00Сьюдад Болівар - КС Пеньяроль -:-
21:00Хімнасія Е.Р. - Хімнасія і Тіро -:-
21:30Бока Унідос - Спортіво Лас Парехас -:-
22:00Спортіво Естудіантес - Архентіно ММ -:-
22:00Чіполетті - Хувентуд Уніда Універсітаріо -:-
22:30Антоніана - Крусеро дель Норте -:-
23:30Вілья Мітре - Ферро Хен. Піко -:-

АРГЕНТИНА: Прімера В - Клаусура

21:30Архентіно де Кільмес - Колехіалес -:-
21:30Хусто Хосе де Уркіса - Депортіво Мерло -:-
22:00Лос Андес - Вілья Сан-Карлос -:-

АРГЕНТИНА: Прімера С - Клаусура

21:30Архентіно де Мерло - Берасатегі -:-
21:30Атлас - Спортіво Італьяно -:-
21:30Екскурсіоністас - Сентраль Кордоба -:-
21:30Клейпоул - Леандро Н. Алем -:-
21:30Клуб Лухан - Сан-Мартін Бурсако -:-
23:30Лаферрере - Реал Пілар -:-

АРГЕНТИНА: Прімера D - Апертура

21:30Деф. де Камбасерес - Депортіво Парагвайо -:-

АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Другий етап

16:00Індепендьєнте 2 - Патронато 2 -:-
16:00Сентраль Кордоба 2 - Тальєрес Кордоба 2 -:-

АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки)

23:00ПеренесеноВілья Сан-Карлос Ж - Комунікасьонес Ж -:-
23:00ПеренесеноДепортіво Еспаньйол Ж - Ферро Ж -:-
23:00ПеренесеноДефенсорес де Бельграно Ж - Платенсе Ж -:-
23:00ПеренесеноЕль Порвенір Ж - Ланус Ж -:-
23:00ПеренесеноРасінг Ж - Естудіантес Ж -:-
23:00ПеренесеноРівер Плейт Ж - Індепендьєнте Ж -:-
23:00ПеренесеноРосаріо Сентраль Ж - Бока Хуніорс Ж -:-
23:00ПеренесеноСан-Лоренсо Ж - КА Естудіантес Ж -:-
23:00ПеренесеноСосіаль Атлетіко Телевісьйон Ж - Екскурсіоністас Ж -:-
23:00ПеренесеноУАІ Уркіса Ж - Уракан Ж -:-

АРУБА: Дивізіон ді Онор - Плей-оф

03:00Дакота - Расінг Клуб Аруба -:-

БАНГЛАДЕШ: Прем'єр-ліга

13:00Башундара Кінгз - Шейх Руссел -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

16:00ФК Мінськ - Белшина -:-
18:00Динамо-Брест - Динамо М. -:-
20:00Арсенал Дзержинськ - Славія Мозир -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Дублери)

12:00Шахтар Солігорськ 2 - Торпедо Жодіно 2 -:-
14:00Німан 2 - БАТЕ 2 -:-
15:00Слуцьк 2 - Вітебськ 2 -:-
17:00Іслоч Мінськ 2 - ФК Гомель 2 -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія А

01:00Корінтіанс - Сантос -:-
01:00Фламенгу - Америка МЖ -:-
03:00Атлетіку Мінейру - Форталеза -:-
22:00Аваї - Палмейрас -:-
22:00Ботафогу - Флуміненсе -:-
00:00Гояс - Куяба -:-
00:00Сан-Паулу - Жувентуде -:-
00:00Сеара - Атлетіку Гояніенсе -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

00:30Спорт Ресіфі - Брускі -:-
17:00Томбенсе - Наутіко -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап

23:00АБС - Конфьянса -:-
01:00АЕ Алтуш - Віторія -:-
17:00Ботафогу СП - Манаус -:-
21:00Атлетіку СЕ - ФК Іпіранга -:-
22:00Сан-Жозе - Кампіненсе -:-
23:00Ферровіаріу - Флореста -:-
00:00Волта-Редонда - Апаресіденсе -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія D

23:00Ферровіарія - Нова Венеція -:-
00:00Жуазейренсе - Жакуйпенсе -:-
00:00ФК Наутіко - СК Умаїта -:-
21:00Азуріз - Греміу Жувентус -:-
21:00Глобо - Афогадуш да Інгазейра -:-
21:00Марсіліо Діас - Проспера Крісіума -:-
21:00Перолас Неграс - Нова-Ігуасу -:-
21:30Бразільєнсе - Операріу ВГ -:-
21:30Іпора - Анаполіс -:-
22:00АСА - Лагарту -:-
22:00Асау - Сейландія -:-
22:00Оесте - Сан-Бернанду -:-
22:00Ретро - Америка Натал -:-
22:00Флуміненсе-ПІ - Туна Лусу -:-
23:00Мото Клуб - Пакажус -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Каріока 2 - Другий етап

20:45Фрібургенсе - Оларія -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гаушу 2 - Плей-оф

21:00ГЕ Глорія - Лажеаденсе -:-
21:00Пелотас - Пасу-Фунду -:-
21:00Санта-Крус - Еспортіву -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мінейро 2 - Фінальний етап

16:00Варгінья - Тупінамбас -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії U20

16:00Атлетіку Гояніенсе U20 - Корінтіанс U20 -:-
21:00Баїя U20 - Америка МЖ U20 -:-
22:00Сантос U20 - Брагантіну U20 -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Сегунда

23:00ПеренесеноАкадемія Рей - Райо Суліано -:-
23:00ПеренесеноАнгостура - Атлетіко Ла-Крус -:-
23:00ПеренесеноЕль Віхія - Тітанес -:-
23:00ПеренесеноЛокаль Андіна - Урена -:-
23:00ПеренесеноНуева Еспарта - Болівар -:-
23:00ПеренесеноПетаре - Академія Ансоатегі -:-
23:00ПеренесеноТрухільянос - Ероес де Фалькон -:-
23:00ПеренесеноФронтера - Льянерос -:-
23:00ПеренесеноФундасьйон АІФІ - Лібертадор -:-
23:00ПеренесеноЯракуянос - Динамо Пуерто -:-

В’ЄТНАМ: В.Ліга 1

14:00Намдінь - Ханой ФК -:-

В’ЄТНАМ: В.Ліга 2

11:30Даклак - ФК Хью -:-
13:00Біньфіок - ТТБД Пху Донг -:-
14:00Фо Х'єн - Конган -:-

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

19:00Хокс - Гамбія Портс -:-
21:00Реал Банжул - Стів Біко -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі

17:00Локомотив Тбілісі - Телаві -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі 2

17:00Самтредія - Мерані Тбілісі -:-
17:00Спаері - Мерані Мартвілі -:-
17:00Шукура - Гареджі Сагареджо -:-

ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ

23:00Вега Реал - Дельфінес Дель Есте -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

16:30АС Маньєма - Сен-Елуа Лупопо -:-
16:30Санга Баленд - УС Панда -:-
17:00АС Віта Клуб - ФК Ренессанс -:-

ЕКВАДОР: Кубок Еквадору

20:00ПеренесеноІмбабура - Гуаякіль Сіті -:-
23:00ПеренесеноЧакарітас - Кумбая -:-

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

10:00Волкіте Кенема - Джімма Аба Джіфар -:-
13:00Хадія Хоссана - Велайта Діча -:-
16:00Бахір Дар Кенема - Себета Сіті -:-

ЄВРОПА: Кубок регіонів УЄФА - Кваліфікація - Попередній раунд

15:00Джабраїл (Am) (Aze) - Колос Червень (Am) (Blr) -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

20:00Міср Ельмакаса - Аль-Масрі -:-

ЄГИПЕТ: Кубок Єгипту

22:30Аль-Ахлі - Пайрамідс -:-

ЗІМБАБВЕ: Прем'єр-ліга

16:00Вава - Маніка -:-
16:00КАПС Юнайтед - ЗПК Каріба -:-
16:00Тенакс - Платинум -:-
16:00Трайенгл - Булавайо Чіфс -:-
16:00Хайлендерс - Блек Рінос -:-

ІСЛАНДІЯ: Кубок Ісландії

17:00Коупавогур - Далвік/Рейнір -:-
19:00КА Акурейрі - Фрам -:-
22:15Егір - Філкір -:-
22:15Хапнарфйордур - ІР Рейк'явік -:-
22:45Н'ярдвік - КР Рейк'явік -:-

КАБО-ВЕРДЕ: Національний чемпіонат - Плей-оф

20:00Ботафогу - Палмейра -:-

КАЗАХСТАН: Прем'єр-ліга

14:00Кизилжар - Тобол -:-
16:00Каспій Актау - Туран -:-
16:00Тараз - Кайрат Алмати -:-
18:00Актобе - ФК Астана -:-
18:00Мактаарал - Атирау -:-

КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади

00:00Пасифік ФК - HFX Вондерерс -:-
19:00Йорк - Валор -:-

КАНАДА: КСЛ

21:00Йорк Ріджин - Контіненталс -:-
23:00Торонто Фелконс - Сербіан Вайт Іглз -:-

КИТАЙ: Суперліга

10:30Ухань Трі Таунс - Хебей -:-
12:30Шанхай Шеньхуа - Гуанчжоу ФК -:-
14:30Ченду Рончен - Шеньчжень -:-

КИТАЙ: Перша ліга

10:30Нанкін Сіті - Ціндао Чжуннен -:-
11:00Гуансі Пінгуо Халяо - Хебей Кунгфу -:-
11:00Сучжоу Донву - Нантон Чжиюн -:-
14:30Шеньян Урбан - Шанхай Цзядін -:-

КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура - плей-оф

20:00Картахінес - Алахуеленсе -:-

КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1

18:30Академі де ФАД - ЕС Бафінг -:-
18:30Расінг д'Абіджан - СО Арме -:-
21:00АСЕК Мімосас - Спортінг Ганьйоа -:-
21:00Сан Педро - СОЛ -:-

ЛАОС: Ліга Лаосу

12:00Чампасак Юнайтед - Езра -:-

ЛАТВІЯ: Вища ліга

17:00Тукумс 2000 - ДФЦ Даугавпілс -:-
19:00Спартакс - РФС -:-
20:00ФК Рига - Валмієра -:-

ЛАТВІЯ: Кубок Латвії

11:00ЛСПА - Єлгава -:-
15:00Лімбажі - СК Єкабпілс -:-

ЛИТВА: А Ліга

15:00Джюгас Телшяй - Йонава -:-
17:55Судува - Жальгіріс -:-
20:00Жальгіріс - Банга -:-

ЛИТВА: I Ліга

15:00ФК Паневежис 2 - Гарлява -:-

МАКАО: Еліт-ліга

13:00ПеренесеноСпортінг Макау - Чао Пак Чей -:-
15:00ПеренесеноЧен Фун - Так Чун Ка І -:-

МАЛАВІ: Суперліга

15:30Дедза Дайнамос - Еквендені Хаммерс -:-
15:30Камузу Барракс - Біг Буллетс -:-

МАЛІ: Прем'єр-дивізіон

19:00Онз Креатер - Стад Мальєн -:-
21:00СО Бамако - АС Поліс -:-

МАЛЬДІВИ: Прем'єр-ліга

14:00ТК Спортс Клаб - Грін Стрітс -:-
19:00Мазія - Супер Юнайтед Спортс -:-

МАРОККО: Ботола Про

20:00Рапід Уед-Зем - Беркан -:-
20:00ФУС Рабат - Мулудія Ужда -:-
22:30Магриб Фес - Олімпік Хурібга -:-
22:30Шабаб Мохамеддія - ФАР Рабат -:-

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура

05:05Леонес Негрос - Алебріхес де Оахака -:-

МОЗАМБІК: Мокамбола

15:00ЛД Мапуту - Інкоматі Ксінаване -:-
15:00Мачедже Мокуба - Кошта ду Сол -:-
15:00Ферроваріу Лішінга - Блек Буллс -:-
15:00Ферровіаріу Нампула - УД Сонго -:-

МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга

08:00Хангарід - Атлетік 220 -:-
11:00БКХ Лайонс - Ховд -:-
14:00Тув Буганууд - Улан-Батор -:-

М’ЯНМА: Національна ліга

11:30Хантавадді Юнайтед - Аєяваді -:-

НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга

18:00Гомбе - Віккі -:-
18:00Еньїмба - Хартленд -:-
18:00Кано - Енугу -:-
18:00Каціна Юнайтед - Ремо Старз -:-
18:00Лобі - Даккада -:-
18:00Насарава - Ріверс Юнайтед ФК -:-
18:00Саншайн Старз - ФК МФМ -:-
18:00Шутінг - Абіа Ворріорз -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

19:00Буде/Глімт - Олесунн -:-
19:00Молде - Єрв -:-
19:00Саннефйорд - Тромсе -:-
19:00Стремсгодсет - Ліллестрем -:-
19:00Хам-Кам - Сарпсборг 08 -:-
21:00Волеренга - Одд -:-

НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга

16:00Рауфосс - Шейд -:-
16:00Стабек - Фредрікстад -:-
16:00Старт - Конгсвінгер -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1

15:00В. Хаугесунн - Нотодден -:-
15:00Мосс - Егерсундс -:-
15:00Уллерн - Сотра -:-
16:00Скасовано Ойгарден - Халден -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2

14:00Тромсдален - Браттвог -:-
16:00Алта - К'єлсос -:-
16:00Улл/Кіса - Левангер -:-
18:00Аскер - Хедд -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1

16:00Ус ТФ - Люн -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3

16:00Сторд - Вікінг 2 -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5

16:00Бйосен - Іннстранденс -:-
16:00Русенборг 2 - Трюгг/Ладе -:-
17:00Юнкерен - Нардо -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 6

17:00Леренског - Харстад -:-
17:00Ліллестрем 2 - Флея -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

00:00Хенераль Кабальєро - Ресістенсія -:-
02:15Лібертад Асунсьйон - Серро Портеньйо -:-
23:30Олімпія Асунсьйон - 12 де Октубре -:-

ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон

17:00Атира - Рівер Плейт -:-
17:00Спортіво Ітеньйо - 3 де Фебреро -:-

ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура

23:30Спортінг Кристал - Альянса Атлетіко -:-
19:00АД Кантолао - АДТ Тарма -:-
21:00Карлос Стейн - С'єнсіано -:-
21:15Сесар Вальєхо - Бінасьйональ -:-
23:30Спорт Уанкайо - Універсітаріо -:-

ПЕРУ: Ліга 2 - Апертура

23:00Альфонсо Угарте - Альянса Уануко -:-
23:00Куско - Комерсіантес Унідос -:-
23:00Льякуабамба - Депортіво Коопсоль -:-
23:00Пірата - Уніон Уараль -:-
23:00Чавелінес - Хуан Ауріч -:-
23:30Лос Чанкас - Сантос -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1

12:00Ульсан Хюндай - Соннам -:-
13:00Пхохан - Кімчхон Сангму -:-
13:30Канвон - Чеджу Юнайтед -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2

12:00Пусан - Пучхон ФК 1995 -:-
14:00Теджон - Кімпхо -:-
14:00ФК Гвангю - Кьоннам -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3

11:00Кьонджу КГНП - Пусан Кіотон -:-
13:00Гімхе - Чханвон -:-
13:00Хвасон - Мокпо -:-
13:00Чхонан Сіті - Янджу -:-

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Чемпіонат КОНКАКАФ U20 - Плей-оф

23:00Куба U20 - Панама U20 -:-
00:00Гондурас U20 - Кюрасао U20 -:-
03:30США U20 - Нікарагуа U20 -:-
23:00Гватемала U20 - Канада U20 -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга БПІ (Жінки) - Вибування

19:00Оурієнсе Ж - Бенфіка Ж -:-

РЕЮНЬЙОН: Регіональ 1

14:30Жанна д'Арк - Марсуан -:-
14:30Парфен - Капрікорн -:-
14:30Сент-Луїс - Сент-Роз -:-
14:30Сент-Мар'єнн - Труа Бассен -:-
14:30Сент-Полуаз - Тампонез -:-
15:00Ексельсіор - Сент-Сюзанн -:-
15:30Сен-П'єруаз - Сен-Дені -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

00:00Атланте Табаско (Mex) - Гресія (Cos) -:-
12:00Балтика (Rus) - Єнісей (Rus) -:-
13:30Ракув (Pol) - Хойнічанка (Pol) -:-
14:00Кельн II (Ger) - Ейпен (Bel) -:-
14:00Ліппштадт (Ger) - Берзенбрюк (Ger) -:-
14:00Тасманія Берлін (Ger) - Бабельсберг (Ger) -:-
14:00Урал (Rus) - Акрон Тольятті (Rus) -:-
14:30Раннерс (Den) - Хельсінгер (Den) -:-
15:00Алеманія Хайбах (Ger) - Баварія Альценау (Ger) -:-
15:00Берлінер АК 07 (Ger) - Ауе (Ger) -:-
15:00Норшелланн (Den) - Кеге (Den) -:-
15:45Нью-Сейнтс (Wal) - Кліфтонвілл (Nir) -:-
15:45РВ Ессен (Ger) - Хольтгаузен-Біне (Ger) -:-
16:00Галлешер (Ger) - Падерборн (Ger) -:-
16:00Динамо Махачкала (Rus) - Спартак Нальчик (Rus) -:-
16:00Хеслінгер (Ger) - Реден (Ger) -:-
16:30Локомотив Москва (Rus) - Велес Москва (Rus) -:-
17:00Івердон (Sui) - Динамо К. (Ukr) -:-
17:00Краснодар 2 (Rus) - Чайка Піщанокопське (Rus) -:-
17:00Лудогорець (Bul) - Нюрнберг (Ger) -:-
17:00Морковіце (Cze) - Вишков (Cze) -:-
17:00Університатя Крайова (Rou) - Армінія Білефельд (Ger) -:-
18:00Прушкув (Pol) - Мотор Люблін (Pol) -:-
18:30Динамо Загреб (Cro) - Шкендія (Mkd) -:-
19:00Македонія ГП (Mkd) - ФК Ллапі (Kos) -:-
19:30Цельє (Slo) - Борац Баня-Лука (Bih) -:-
20:00Хартс оф Оук (Gha) - Бечем Юнайтед (Gha) -:-

СВІТ: Середземноморські ігри

19:00Алжир U18 - Іспанія U18 -:-
22:00Греція U18 - Туреччина U18 -:-
22:00Італія U18 - Португалія U18 -:-
22:00Франція U18 - Марокко U18 -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)

23:00Еквадор Ж - Панама Ж -:-
01:30Чилі Ж - Венесуела Ж -:-
02:00Коста-Рика Ж - Гаїті Ж -:-
02:30США Ж - Колумбія Ж -:-
04:00Мексика Ж - Перу Ж -:-
12:00Боснія і Герцеговина Ж - Філіппіни Ж -:-
15:00Бангладеш Ж - Малайзія Ж -:-
15:00Сінгапур Ж - Гонконг Ж -:-
18:00Бельгія Ж - Австрія Ж -:-
18:00США U20 W - Мексика U20 W -:-
21:00Уругвай Ж - Болівія Ж -:-
22:00Канада Ж - Південна Корея Ж -:-
22:00Франція U20 W - Нідерланди U20 W -:-

СІНГАПУР: Прем'єр-ліга

12:30Гейланг - Танджонг Пагар -:-

США: МЛС

00:00Ді Сі Юнайтед - Нешвілл СК -:-
02:30Клуб де Фут Монреаль - Шарлотт -:-
02:30ФК Торонто - Атланта Юнайтед -:-
03:00Інтер Маямі - Міннесота Юнайтед -:-
03:00Х'юстон Динамо - Чикаго Файр -:-
04:00Остін - ФК Даллас -:-
05:00Реал Солт Лейк - Коламбус Крю -:-
05:30Портленд Тімберс - Колорадо Репідс -:-
22:00ФК Лос-Анджелес - Нью Йорк Ред Буллс -:-

США: USL Чемпіоншип

02:00Маямі ФК - Лос-Анджелес Гелаксі 2 -:-
02:00Піттсбург - Тампа-Бей -:-
03:00OK Блюз - Лаудун -:-
03:30Мемфіс - Детройт -:-
03:30Талса - Чарльстон -:-
04:00Нью-Мексико - Бірмінгем -:-
04:30Ель-Пасо - Нью Йорк Ред Буллс 2 -:-
05:00Монтерей-Бей - Сакраменто Репаблік -:-
05:00Оукленд Рутс - Атланта Юнайтед 2 -:-
05:00Сан-Дієго Лоял - Інді Елевен -:-

США: MLS Next Pro

03:00Сент-Луїс Сіті 2 - Реал Монархс -:-
00:00Чикаго Файр II - Нью-Інгленд Революшн II -:-

США: USL Ліга Один

02:00Грінвілл - Нортерн Колорадо -:-
02:30Тормента - Юніон Омаха -:-
02:30Чаттануга Ред Вулвз - Тусон -:-
05:30Сентрал Веллі Фуего - Північна Кароліна -:-

США: USL Ліга Два

00:00Нью-Джерсі Копа - Лонг-Айленд -:-
00:30Саут Бенд Лайонс - Клівленд Форс -:-
01:00Бостон Сіті - Блеквоч Раш -:-
01:30Вестерн Пайонірс - Вермонт Грін -:-
02:00Вілладжес - Тампа-Бей U23 -:-
02:00Кінгс Хаммер - Форт-Вейн -:-
02:00Коммонвелс Кардіналс - Крістос -:-
02:00Міннеаполіс Сіті - Пеорія -:-
02:00Нона - Флорида Еліт -:-
02:00Філадельфія Лоун Стар - Ліхай Веллі -:-
02:30Ван Ноксвілл - Теннессі -:-
02:30Вестчестер - Євро Нью-Йорк -:-
02:30Саутерн Соккер Акедемі Кінгс - Далтон -:-
02:30Флінт Сіті - Ленсінг Сіті -:-
03:00АХФК Роялс - Х'юстон Сур -:-
03:00Корпус-Крісті - Бразос Веллі Кевалрі -:-
03:00ЛА Періш - Літтл Рок Рейнджерс -:-
03:00Луїзіана - Міссісіпі Брілла -:-
03:00Менес - Манітоба -:-
03:00Тексас Юнайтед - Блю Гус -:-
03:00Чикаго Датч Лайонс - Чикаго Юнайтед -:-
03:30КІСА - Парк Сіті -:-
03:30Ко Веллі - Чикаго Сіті -:-
04:30Флетайронс Раш - Солт Сіті -:-
05:00Вентура - Сентрал Веллі Фуего 2 -:-
21:00Шарлотт Індепенд. 2 - Вейк -:-
23:00Блек Рок - АК Коннектикут -:-
23:00Гленс СК - Саутерн Каліфорнія -:-
00:00Каламазу - Енн-Арбор -:-
00:00Олі Таун - ОВФ Алаяєнс -:-
00:00ПДЕкс ФК - Баллард -:-

США: NISA

02:30Чаттануга - Мічіган Старз -:-

ТАДЖИКІСТАН: Вища ліга

15:30Істіклол Душанбе - Равшан Зафарабад -:-

ТАЙВАНЬ: Прем'єр-ліга

11:00Хан Юень - Тайчун -:-

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Мтібва Шугар - Намунго -:-
16:00Танзанія Прізонс - Сімба -:-

ТУНІС: Професійна ліга 1 - Чемпіонська група

19:00Есперанс Туніс - Бен Кардан -:-
19:00Етуаль Сахель - Африкан -:-
19:00Сфаксьєн - Монастір -:-

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

17:00Металург Бекабад - Олімпік -:-
18:00АГМК - Насаф Карші -:-

УРУГВАЙ: Прімера - Torneo Intermedio

23:30Дефенсор Спортінг - Серро Ларго -:-
16:00Рівер Плейт - Бостон Рівер -:-
21:00Пласа Колонія - Серріто -:-
23:00ПеренесеноАльбіон - Мальдонадо -:-
23:00ПеренесеноБостон Рівер - Серріто -:-
23:00ПеренесеноВондерерс - Пеньяроль -:-
23:00ПеренесеноДефенсор Спортінг - Данубіо -:-
23:00ПеренесеноМонтевідео Сіті - Ліверпуль Монтевідео -:-
23:00ПеренесеноПласа Колонія - Рівер Плейт -:-
23:00ПеренесеноРентістас - Фенікс -:-
23:00ПеренесеноСерро Ларго - Насьйональ -:-
00:00Пеньяроль - Ліверпуль Монтевідео -:-

УРУГВАЙ: Сегунда

02:15Уругвай Монтевідео - Хувентуд -:-
18:30Расінг Монтевідео - Вілья Еспаньйола -:-
21:00Атенас - КА Серро -:-
21:00Рампла Хуніорс - Мірамар -:-

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга

17:0007 Вестур Сорвагур - Б36 Торсхавн -:-

ФІДЖІ: Прем'єр-ліга

04:00Ба - Рева -:-
06:00Лаутока - Сува -:-
06:00Тайлеву Найтасірі - Наді -:-

ЧИЛІ: Кубок Чилі

00:30У. Католіка - Сан-Феліпе -:-
03:00О'Хіггінс - Артуро Фернандес Віаль -:-
19:30Антофагаста - Лімаче -:-
22:00Палестіно - Кобрелоа -:-
22:00С. Вондерерз - Куріко Унідо -:-
00:00Уніон Ла Калера - С. Морнінг -:-
00:30Кокімбо - Меліпілья -:-
00:30Уачіпато - Д. Пуерто-Монт -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан

16:00Дегерфорс - АІК -:-
16:00М'єльбю - Норрчепінг -:-
16:00Хаммарбю - Хекен -:-
18:30Сундсвалль - Юргорден -:-

ШВЕЦІЯ: Супереттан

14:00Шевде - Вестерос -:-
14:00Ютсіктенс - Браге -:-
16:00Далкурд - АФК Ескільстуна -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ

14:00Мутала - Пітео -:-
15:00Сандвікенс - ФК Умео -:-
17:00Тебю - Карлстад -:-
18:00Team TG FF - Соллентуна -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд

13:00Шеллефтео - Іттерхогдаль -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд

17:00Корснес - Рогсведс -:-
19:00Кварнсведенс - Кунгсенген -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд

17:00Онсала - БК Астріо -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд

16:00Аріана - Русенгорд -:-
18:00Раппе - Асарум -:-
16:00Арамейск-Сюріанска - Юнайтед Нордік -:-
18:00Ассиріска ФФ - Лідінге ІФК -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд

15:00Стенунгсунд - Кумла -:-
17:00Ангеред - М'єльбю АІ ФФ -:-
17:00Греббестад - Іксхульт ІК -:-

ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга - Плей-оф

23:00Кевалір - Данбіхолден -:-

ЯПОНІЯ: J1-ліга

08:00Саппоро - Гамба Осака -:-
12:00Кобе - Урава -:-
12:00Нагоя - Касіма -:-
12:00Сересо Осака - Сімідзу -:-
12:30Кіото - Сьонан -:-
13:00Саган Тосу ФК - ФК Токіо -:-

ЯПОНІЯ: J2-ліга

08:00Чіба - Токіо Верді -:-
12:00Йокогама - Альбірекс Ніїгата -:-
12:00Токусіма - Кусацу -:-
12:00Точігі - Грулья Моріока -:-
12:30Рюкю - Мачіда -:-
13:00Омія Ардія - Канадзава -:-
13:00Ренова Ямагучі - Кофу -:-

ЯПОНІЯ: J3-ліга

08:00Ванрауре - Фукусіма Юнайтед -:-
09:00Тегевадзаро Міязакі - Гіфу -:-
10:30Імабарі - Асуль Кларо Нумадзу -:-
12:00Джіраванц Кітакюсю - Каматамаре -:-
12:00Мацумото Ямага - Івакі -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.