ОНОВИТИ

Футбол » Завтра » Усі матчі

АВСТРІЯ: 2. Ліга

19:30Аустрія II - БВ Лінц -:-
19:30Дорнбірн - Амштеттен -:-
19:30Флорідсдорфер - Форвертс Штайр -:-
19:30Хорн - Ліферінг -:-
21:25Рід - Лафніц -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

19:00Смолевичі - Городея -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Дублери)

13:00Славія Мозир 2 - Німан 2 -:-
16:00Іслоч Мінськ 2 - Рух Брест 2 -:-
17:30Слуцьк 2 - Торпедо Жодіно 2 -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

18:45Лок. Пловдив - Етар -:-
21:00Левскі - Лудогорець -:-

В’ЄТНАМ: В.Ліга 1

13:00Хайфон - Хо Ши Мін -:-
14:00Намдінь - Конг -:-
15:00Сайгон - Біньзионг -:-

В’ЄТНАМ: V.League 2

11:30Донгтхап - Кантхо -:-
13:00Фо Х'єн - Біньфіок -:-

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон

18:30Кольдинг - Віборг -:-
20:00Сківе - Веннсюссель ФФ -:-
21:00Фредерісія - Вайле -:-

ІСЛАНДІЯ: Кубок Ісландії

22:15ІР Рейк'явік - КА Акурейрі -:-
22:15Сельфосс - Снефелл -:-
23:00Smari - Н'ярдвік -:-

КОСОВО: Суперліга

17:00ФК Ллапі - Дукаг'їні -:-

КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура

00:00Лимон - Гресія -:-
04:00Гвадалупе - Алахуеленсе -:-

КОСТА-РИКА: Liga de Ascenso - Клаусура - плей-оф

23:00Sporting San Jose - Гуанакастека -:-

ЛИТВА: I Ліга

17:30Невежис Кедайняй - Жальгіріс 2 -:-
18:00Джюгас Телшяй - ФК Паневежис 2 -:-
19:00Siauliai FA - Рітеряй 2 -:-
19:00Вільняус Вітіс - Кауно Жальгіріс 2 -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

21:30Фрайбург - Боруссія М. -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

19:30Бохум - Санкт-Паулі -:-
19:30Гройтер Фюрт - Зандгаузен -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

20:00Магдебург - Юрдінген -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)

20:15Гоффенгайм W - Баєр Леверкузен W -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1

13:30Інчхон - Канвон -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса

19:00Корона Кєльце - П'яст Глівіце -:-
21:30Гурнік Забже - Лехія Гданськ -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

16:30Сувалкі - Легніца -:-
18:40Сталь Мелець - Пуща -:-
21:10Хробри Глогув - ГКС Белхатув -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Прімейра-ліга

23:15Гімарайнш - Спортінг -:-
22:00Санта-Клара - Брага -:-
23:15Авеш - Белененсеш -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

15:00Волеренга (Nor) - Єрв (Nor) -:-
15:00КТП (Fin) - ПЕПО (Fin) -:-
18:00Екенас (Fin) - Інтер Турку (Fin) -:-
18:30Кромержиж (Cze) - Брумов (Cze) -:-

СЕРБІЯ: Суперліга

19:00Пролетер - Бачка-Топола -:-
21:00ФК Вождовац - Напредак -:-

СЕРБІЯ: Перша ліга

18:30Златібор Чаєтіна - Траял Крушевац -:-

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга

20:00Алюміній - Мура -:-
22:00Цельє - Рудар Веленьє -:-

УГОРЩИНА: НБ І

21:00Дебрецен - Капошвар -:-

ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ

21:00Хайдук Спліт - Запрешич -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.