ОНОВИТИ

Футбол » 14.01.2022 » Усі матчі

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

22:00Брайтон - Кристал Пелес 1:1

АФРИКА: Кубок африканських націй

15:00Сенегал - Гвінея 0:0
18:00Малаві - Зімбабве 2:1
18:00Марокко - Коморські Острови 2:0
21:00Габон - Гана 1:1

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

21:30Боруссія Д. - Фрайбург 5:1

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

22:00Ніцца - Нант 2:1

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

10:45ПеренесеноМакартур - Вестерн Юнайтед -:-

АЛЖИР: Дивізіон 1

16:00Арба - Медея 4:2
18:00Оран - Релізан 1:1

АЛЖИР: Ліга 2

16:00АСМ Оран - Айн-Темушент 0:2
16:00Батна - Уаргла 1:0
16:00Бель-Аббес - Маскара 1:2
16:00Бордж-Менаєль - Аннаба 0:0
16:00Відад Адабі де Буфарік - Харрах 3:2
16:00Ель-Баяд - Бен Акнун 3:1
16:00Еулма - Лахдарія 1:0
16:00Куба - ЖСМ Тіарет 3:3
16:00МО Беджая - Хеншела 3:3
16:00МО Константін - Скікда 1:0
16:00СК Айн Дефла - Айн-Уессара 1:0
16:00Телагема - Бордж-Бу-Арредідж 3:0
16:00Уед Слі - Саіда 1:1
16:00Хамра Аннаба - Міла 0:0
16:00ЮСММ Хаджут - El Khemis 2:3
16:00ЮС Шауя - Беджая 4:0

АЛЖИР: Ліга U21

16:00Хуссейн Дей U21 - ЕС Сетіф U21 0:1
16:00Шелгум U21 - Тлемсен U21 2:1

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2

21:00Арсенал U23 - Вест Гем U23 1:1
21:00Бірмінгем U23 - Сток Сіті U23 1:1
21:00Ноттінгем U23 - Норвіч U23 3:2
21:00Редінг U23 - Ньюкасл Юнайтед U23 1:4

АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги

16:00Свонсі U23 - Ексетер U23 2:2
21:00Віган U23 - Лідс U23 1:2
21:00Чарльтон U23 - Дербі U23 1:2

АНГЛІЯ: Молодіжний кубок Англії

21:00Евертон U18 - Шеффілд Юнайтед U18 2:1
21:00Лестер U18 - Крю U18 1:0

АНГОЛА: Жирабола

16:00Вільєте - Інтер 1:1

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

21:45Гент - Кортрейк 2:2

БРАЗИЛІЯ: Юніорський Кубок Сан-Паулу - Плей-оф

23:00Озаску Аудакс U20 - SKA Brasil U20 1:0пен
00:30Інтернасьйонал U20 - Фламенгу СП U20 3:0
00:30Фламенгу U20 - Наутіко U20 1:0
02:45Сан-Паулу U20 - Сан-Бернарду U20 3:0
16:00Таубате U20 - Ботафогу U20 1:2пен
18:15Вотупорангенсе U20 - Баїя U20 0:1
20:00Понте-Прета U20 - Флуміненсе U20 0:3
21:00Мірасол U20 - Спорт Ресіфі U20 2:0
22:15Новорізонтіну U20 - Греміу U20 2:1
23:30Фалькон U20 - Америка МЖ U20 1:2пен
00:30Ферровіарія U20 - Сантос U20 0:1пен

БУРУНДІ: Прімус Ліга

15:00Олімпік Стар - Динамік 0:1

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

18:00ПеренесеноРеал Банжул - Тім Райно -:-
18:00ПеренесеноФортуна - Фелконс -:-
18:00ПеренесеноХокс - ВАА Банжул -:-

ГАНА: Прем'єр-ліга

17:00Кінг Файсал - Карела 0:2

ГІБРАЛТАР: Національна ліга

21:45Глесіс Юнайтед - Лінкс 3:1

ДР КОНГО: Ліга 1

16:30ЖСК - Мотема Пембе 0:4

ЄГИПЕТ: Дивізіон 2 - Група В

14:30Аль-Наср - Суец СК 0:0
14:30Банха - Bur Fouad 2:2
14:30Ель-Дахлея - Belbeis 1:0
14:30Ель-Ентаг Ель-Харбі - Терсана 1:1
14:30ЗЕД - Ваді Дегла 1:2
14:30Марех - Ітесалат 0:0
14:30Петроджет - Аль-Секка 1:1
14:30Порто Суец - Аль-Канах 0:0

ЄГИПЕТ: Кубок ліги

14:30Замалек - Енппі 0:0
17:00Ель-Гаїш - Газль Ель-Махалла 1:1
17:00Кераміка Клеопатра - Фарко 4:2

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

15:00Нес-Ціона - Хапоель Акко 0:0
15:00Хапоель Кфар-Саба - Х. Іроні Рішон 2:3
15:00Хапоель Раанана - Хапоель Петах-Тіква 1:1

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Північ

10:30Шапіра - Іроні Тверія 1:2
11:00Tzeirei Kafr Kanna - Маккабі Тамра 3:2
12:30Х. Герцлія - Хапоель Каукаб 2:3
13:00Іроні Бака - Хапоель Бней Залфа 3:1
13:00Іроні Нешер - Хапоель Буейне 0:1
13:00Хапоель Мигдаль-ха-Емек - Таїбе 1:4

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Південь

12:00ФК Дімона - Нордія Єрусалим 3:0
12:00Хапоель Бікат Хаярден - Холон Єрміяху 0:2
12:00Шимшон Тель-Авів - Іроні Кусейфе 0:2
12:30Хапоель Бней-Лод - Бней Ейлат 3:2
12:30Шимшон Кафр-Касім - М. Герцлія 0:0
12:45Ашкелон - Маккабі Іроні Ашдод 0:2
13:00Маккабі Яффа - Хапоель Азор 2:2
13:30Хапоель Кфар-Шалем - Маккабі Шаараїм 3:0

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Гоа - Норт-Іст Юнайтед 1:1

ІНДІЯ: І-Ліга

10:30ПеренесеноСудева Делі - Аїджал -:-
13:00ПеренесеноПанджаб - Sreenidi Deccan -:-
16:00ПеренесеноРеал Кашмір - НЕРОКА -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

10:15Персік Кедірі - Персікабо 1973 1:2
13:15Мадура Юнайтед - Бхаянгкара Соло 2:3
13:15ПС Баріто Путера - Борнео 0:2
15:45Персебая - ПСМ Макассар 2:1

ІСЛАНДІЯ: Кубок Fotbolti.net

20:00Лейкнір - Брейдаблік 1:3

ІТАЛІЯ: Серія B

21:30Тернана - Асколі 2:4

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

12:00Рейнджерс - Улінзі Старз 1:1

КІПР: Перший дивізіон

17:00Аріс - Докса 1:0
19:00ПАЕЕК - АЕК Ларнака 2:2

ЛІВАН: Прем'єр-ліга

14:15Тріполі - Аль-Ансар 2:2

ЛІВІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Аль-Ахлі Бенгазі - Аль-Ахдар 2:0
15:00Халідж Сірт - Шабааб Аль-Джабаль 2:2

МАКАО: Elite League

15:00Так Чун Ка І - Чао Пак Чей 0:8

МАЛІ: Прем'єр-дивізіон

17:30ПеренесеноДугуволофіла де Бабанда - АСОМ -:-
18:00УСФАС Бамако - Стад Мальєн 1:1
20:00ПеренесеноСО Бамако - Блек Старз -:-

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура

01:00Тепатітлан де Морелос - Коррекамінос 1:1

МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В - Клаусура

23:00ПеренесеноАлебріхес де Оахака 2 - Куаутла -:-

МЕКСИКА: Liga MX U20 - Клаусура

17:00Керетаро U20 - УНАМ Пумас U20 0:1
17:00Некакса U20 - Монтеррей U20 1:1

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

21:00Зволле - Віллем ІІ 2:0

НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі

21:00Алмере Сіті - Рода 0:4
21:00Венло - Йонг ПСВ 1:4
21:00Ексельсіор - Де Графсхап 0:0
21:00НАК Бреда - ФК Волендам 0:0
21:00Телстар - Маастрихт 2:1
21:00ФК Ейндховен - Йонг Утрехт 4:0
21:00ПеренесеноФК Еммен - Хелмонд -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)

20:30Аякс Ж - Ден Гааг Ж 2:1
20:30ВВ Алкмар Ж - Херенвен Ж 0:0
20:30ПСВ Ж - Ексельсіор Ж 1:0

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

19:30Ганза Росток - Ганновер 0:1
19:30Дрезден - Гамбург 1:1

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

20:00ТСФ Гавельзе - Дуйсбург 0:1

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: NIFL Championship

21:45Ньюрі Сіті - Харланд енд Волфф 1:2

ПОРТУГАЛІЯ: Liga 3

17:00Калдаш - Реал СК 0:1
22:30Сетубал - Спортінг B 2:1

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

14:35Аль-Раед - ФК Аль-Іттіхад 1:2
14:50Абха - Аль-Батін 1:0
16:50Аль-Еттіфак - Аль-Шабаб 2:2

СВІТ: Клубні товариські матчі

01:00Спорт ПБ (Bra) - Сете де Сетембру (Bra) 1:1
12:00Скасовано Малага (Esp) - Пушкаш Академі (Hun) -:-
12:00Скасовано МТК Будапешт (Hun) - Чаквар (Hun) -:-
12:00Р. Уньйон (Esp) - Ейбар (Esp) 0:1
13:00Хобро (Den) - Раннерс (Den) 0:3
13:00Шльонск Вроцлав (Pol) - Варта Познань (Pol) 1:0
14:00Ліберец (Cze) - Хіндія Тирговіште (Rou) 2:0
14:00Універсітатя Крайова 1948 (Rou) - Севішул Шелімбер (Rou) 3:0
15:00Аустрія Лустенау (Aut) - ВСГ Сваровскі (Aut) 1:1
15:00Горіца (Cro) - Радомлє (Slo) 4:0
15:00Нефтчі Баку (Aze) - Кішварда (Hun) 2:2
15:00Ракув (Pol) - Рапід Бухарест (Rou) 1:2
15:00Скасовано Рогожник (Svk) - Рача (Svk) -:-
16:00Арау (Sui) - УТА Арад (Rou) 2:1
16:00Зальцбург (Aut) - Амштеттен (Aut) 6:0
16:00Скасовано Халадаш (Hun) - Хартберг (Aut) -:-
16:30Скасовано ДВТК (Hun) - Васланд-Беверен (Bel) -:-
16:30Європа Пойнт (Gib) - ДВТК (Hun) 0:8
17:00Аль-Халідія (Bhr) - Кордоба (Esp) 1:3
17:00Скасовано Славія Прага (Cze) - Серветт (Sui) -:-
17:30Скасовано Лафніц (Aut) - Брук-ан-дер-Лайта (Aut) -:-
18:30Віборг (Den) - Яммербугт (Den) 5:0
19:00Б-93 (Den) - Відовре ІФ (Den) 0:1
19:00Капфенберг (Aut) - Кальсдорф (Aut) 3:1
19:00Скасовано Маргаретен (Aut) - Хорн (Aut) -:-
19:00Нойштадт (Aut) - Аустрія II (Aut) 5:0
19:30Адміра (Aut) - Маннсдорф (Aut) 4:1
19:30Фрем (Den) - АБ Копенгаген (Den) 0:5
20:30Скасовано Мондорф (Lux) - Мондерканж (Lux) -:-
20:30Фігейренсе (Bra) - Брускі (Bra) 0:0

СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)

15:30Потсдам Ж (Ger) - Ленчна Ж (Pol) 14:0

СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: Перший дивізіон

15:30ПеренесеноФорестерс - Сент-Луїс -:-

СИРІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Аль-Карамах - Футуа 1:1
14:00Аль-Талія - Аль-Джайш 0:1
14:00Афрін - Аль-Шорта 0:2
14:00Джаблех - Аль-Іттіхад Алеппо 2:1
14:00Харджале - Тішрін 2:2
14:00Хоттін - Ватбах 0:2

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Руву Шутінг - Мтібва Шугар 1:1

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

19:00Бешикташ - Газіантеп 1:0
19:00Єні Малатьяспор - Гезтепе 1:2

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

19:00Менеменспор - Бандірмаспор 1:1

УЕЛЬС: Кімру Прем'єр

21:45ПеренесеноНьютаун - Кардіфф Метрополітен -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 3

20:00Кретей - Ле-Ман 2:3
20:00Седан - Вільфранш 2:1
20:00ПеренесеноСет - Шоле -:-
20:00Шамблі - Стад Бріошен 1:1
20:00Шатору - Авранш 3:0

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група A

21:00Руан - Лор'ян II 1:1

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група D

21:00Бержерак - Треліссак 0:0

ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)

19:30ПеренесеноЛіон Ж - Суайо Ж -:-

ЧЕХІЯ: Тіпспорт ліга

16:00Тренчин - Сігма Оломоуц 1:0

ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип

21:45Партік - Кілмарнок 1:1

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.