Футбол » 06.05.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга
22:00Кристал Пелес - Манчестер Юнайтед 4:0ІТАЛІЯ: Серія А
19:00Салернітана - Аталанта 1:221:45Удінезе - Наполі 1:1
ФРАНЦІЯ: Ліга 1
22:00Лілль - Ліон 3:4АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія
12:45Оуклі Кеннонс - Морленд Сіті 3:1АВСТРАЛІЯ: Victoria Premier League
13:30Брансвік Сіті - Престон Лайонс 1:213:30Буллін - Вестерн Юнайтед U21 0:3
13:30Кінгстон Сіті - Мельбурн U21 1:2
АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга
18:00Сабаїл - Габала 2:3АЗІЯ: AFC Asian Cup Women U17
11:00Північна Корея U17 W - Південна Корея U17 W 7:014:00Індонезія U17 W - Філіппіни U17 W 1:6
АЛЖИР: Дивізіон 1
21:00ЮСМ Алжир - ЖС Кабілі 2:2АНГЛІЯ: Друга ліга - Плей-оф
19:30Крю - Донкастер 0:2АНГЛІЯ: Національна ліга - Південь - Плей-оф
17:00Вортінг - Брейнтрі 3:4пдчАНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон - Плей-оф
17:00Маклсфілд - Марін 1:2АНГЛІЯ: Southern League Premier Central - Плей-оф
17:00Телфорд - Лімінгтон 0:1АНГЛІЯ: Southern League Premier South - Плей-оф
17:00АФК Тоттон - Солсбері 2:3пенАНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон - Плей-оф
17:00Чатем - Енфілд Таун 0:3АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2 - Плей-оф
14:00Тоттенгем U21 - Астон Вілла U21 4:3пдч16:00Сандерленд U21 - Вулвергемптон U21 4:1
21:00Фулгем U21 - Ноттінгем U21 0:2
АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку
14:00Шеффілд Юнайтед U21 - Крю U21 6:0АНТИГУА ТА БАРБУДА: Прем'єр-ліга
23:00САП - Світс 1:501:00Олл Сейнтс Ютд - Гарден Старз 3:1
03:00Гренейдс - Оттос Рейнджерс 1:1
АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ
23:00Ферро - Хімнасія Хухуй 2:003:00Кільмес - Альварадо 1:1
АРГЕНТИНА: Торнео Федераль
23:00Спортіво Лас Парехас - Хімнасія Е.Р. 6:101:00Дефенсорес Бельграно ВР - Індепендьєнте Чівілкой 1:1
АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура
21:30Фенікс - Колехіалес 0:3АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура
21:30Берасатегі - Леандро Н. Алем 1:1АРГЕНТИНА: Торнео Промосіональ Аматер - Апертура
21:00Естрелья Дель Сур - Наутіко Акоай 0:0АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Апертура
23:00Перенес.Хімнасія Л.-П. Ж - Рівер Плейт Ж -:-15:00КА Естудіантес Ж - Сосіаль Атлетіко Телевісьйон Ж 1:2
АРУБА: Дивізіон ді Онор - Вибування
23:00Санта-Фе - Йонг Аруба 2:201:00Атлантіко Депортіво - ФК Юнайтед 1:3
03:00Юністарз - Бубалі 2:1
БОЛГАРІЯ: Перша ліга - Conference League Group
17:45Славія Софія - Арда 0:020:15Ботев Пловдив - ЦСКА 1948 Софія 0:0
БРАЗИЛІЯ: Серія А
00:30Ботафогу - Баїя 1:200:30Куяба - Палмейрас 0:2
БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап
01:00Атлетік Клуб - АБС 1:001:00Перенес.Сампайо Корреа - СЕР Кашіас -:-
БРАЗИЛІЯ: Серія D
23:00Коста-Рика ЕК - Інтернасьйонал Лімейра 0:323:00КРАК ГО - Бразільєнсе 1:0
00:00Америка Натал - Атлетіку СЕ 3:0
БРАЗИЛІЯ: Гаушу 2
23:00Перенес.Фредерікенсе - Крузейру -:-БРАЗИЛІЯ: Матогросенсе 2
23:00Сіноп - Спорт Сіноп 2:0БРАЗИЛІЯ: Рондоньєнсе - Плей-оф
00:00Уніау Какоаленсе - Барселона РО 0:1БРАЗИЛІЯ: Кубок Еспіріту-Санту - Перший етап
21:00Спорт ЕС - Деспортіва Ферровіарія 1:3БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе U20
21:00Шапекоенсе СК U20 - Барра ФК U20 1:1БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
23:00Брагантіну Ж - Реал Бразиліа Ж 1:000:00Перенес.Інтернасьйонал Ж - Ферровіарія Ж -:-
22:30Ботафогу Ж - Корінтіанс Ж 0:2
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії A2 (Жінки)
21:00ВФ4 Ж - Реканту Ж 2:0БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії A3 (Жінки)
00:00Атлетіку Ріу-Негру Ж - Порту Велью Ж 4:221:00Собрадінью Ж - Асау Ж 1:1
22:00Тірадентіс Ж - Пайсанду Ж 1:2
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ - Apertura - Quadrangular
00:00Португеза - Ангостура 2:202:30Пуерто Кабельйо - Карабобо 0:2
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ 2 - Апертура
23:00Ероес де Фалькон - Академія Рей 1:123:00Трухільянос - Ель Віхія 3:2
В’ЄТНАМ: Національна ліга (Жінки)
12:00Тхайнгуєн Ж - Сон Ла Ж 5:012:00Хошимін Ж - Хошимін Сіті 2 W 5:0
ГАНА: Прем'єр-ліга
18:00Аккра Лайонс - Адуана 0:0ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура - плей-оф
23:30Мунісіпаль - Комунікасьйонес 3:0ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура - плей-оф
01:00Оланчо - Депортіво Хенесіс 0:0ДАНІЯ: Суперліга - Група вибування
20:00Вайле - Оденсе 3:2ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ
23:00Атлетіко Пантоха - Сібао 1:201:00Вега Реал - Мока 0:0
ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап
23:30Індепендьєнте дель Вальє - Депортіво Куенка 1:002:00Емелек - Універсідад Католіка 2:1
ЕСТОНІЯ: Есілііга
19:00Левадія U21 - Калев Таллінн U21 3:0ЄВРОПА: Євро U17 (Жінки)
16:30Польща U17 W - Бельгія U17 W 1:019:30Іспанія U17 W - Португалія U17 W 3:0
ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга
19:00Ель-Гаїш - Аль-Масрі 0:219:00Пайрамідс - Ф'ючер 2:1
ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
20:30Сахнін - Маккабі Тель-Авів 1:1ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга - Група вибування
20:30Бейтар Єрусалим - МС Ашдод 0:020:30Хапоель Хадера - Маккабі Петах-Тіква 0:4
ІРАН: Про-ліга
16:30Пейкан - Алюмініум Арак 0:117:40Сепахан - Естеглаль Хузестан 1:1
17:45Нассаджі Мазандаран - Персеполіс 1:2
19:00Малаван - Хавадар СК 1:1
19:00Санат Нафт - Мес Рафсанджан 1:0
19:00Фулад - Трактор 0:2
20:00Естеглаль Тегеран - Зоб Ахан 2:1
ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон
15:00Дрогеда - Дандолк 2:119:00Богеміанс - Голвей Юнайтед 0:1
19:00Слайго Роверс - Сент-Патрікс 1:0
19:00Шемрок Роверс - Вотерфорд 1:3
21:45Деррі Сіті - Шелбурн 1:1
ІРЛАНДІЯ: Перший дивізіон
19:00Брей - Фінн Харпс 1:019:00Корк Сіті - Вексфорд 1:1
19:00Лонгфорд - Керрі 2:1
19:00Тріті Юнайтед - Атлон 0:1
19:00ЮК Дублін - Коб Рамблерс 1:2
ІСЛАНДІЯ: Беста-дейлд карла
22:15Брейдаблік - Валюр 2:3ІТАЛІЯ: Прімавера 1
14:00Емполі U19 - Сассуоло U19 3:116:00Лечче U19 - Мілан U19 1:1
18:00Торіно U19 - Сампдорія U19 0:1
ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки) - Чемпіонська група
19:00Фіорентина Ж - Ювентус Ж 0:2ІТАЛІЯ: Serie B Women
21:30Павія Ж - Парма Ж 0:3ЙОРДАНІЯ: Кубок Йордану
18:00Сахаб - Аль-Файсалі Амман 1:0пен20:45Могхаєр Аль-Сархан - Аль-Вехдат 0:1
КАТАР: Кубок Еміра
17:15Аль-Духаїль - Шамаль 3:120:00Аль-Арабі - Аль-Сайлія 2:1
КЕНІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Таскер - Нзоя Шугар 1:0КЕНІЯ: Суперліга
12:00Перенес.МЧФ - Найробі Юнайтед -:-КОЛУМБІЯ: Прімера А - Apertura - Quadrangular
01:15Санта-Фе - Депортес Толіма 1:003:30Онсе Кальдас - Ла Екідад 2:0
КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура
23:00Богота - Барранкілья 1:023:00Картахена - Орсомарсо 1:2
23:00Реал Кундінамарка - Леонес 4:2
23:00У. Магдалена - Тігрес 0:0
23:00Атлетіко ФК - Бока Хуніорс К. 0:4
00:00Кортулуа - Уїла 2:1
КОЛУМБІЯ: Ліга (Жінки)
00:00Депортіво Перейра Ж - Кукута Ж 2:100:00Петролера Ж - Атл. Насьйональ Ж 0:2
01:00Інд. Медельїн Ж - Кортулуа Ж 2:1
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
00:00ФК Пунтаренас - Сапрісса 0:2КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
19:00Аль-Фахахіл - Аль-Кувейт 0:2ЛАТВІЯ: Virsliga
16:00ФК Лієпая - Метта 1:2ЛИТВА: Кубок Литви
19:00Дайнава Алітус - Гегельманн 0:219:30Жальгіріс - ФК Паневежис 2:1
20:15ВГТУ-Вілкай - Укмерге 1:2
МАЛІ: Прем'єр-дивізіон
19:30Фут Еліт - Стад Мальєн 1:021:30Коро - СО Бамако 0:1
МЕКСИКА: Ліга MX - Clausura - Play In
05:06Пачука - Некакса 2:1МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура - плей-оф
01:00Атланте Табаско - Тапатіо 5:103:05Леонес Негрос - Атлетіко Ла-Пас 3:1
МЕКСИКА: Ліга MX U23 - Клаусура - плей-оф
03:00Атлетіко Сан-Луїс U23 - Клуб Леон U23 1:1МОЗАМБІК: Мокамбола
16:00Брера Чумене - Текстафрика 2:1НІГЕР: Суперліга
18:30УС Жандармері - Ренесанс 2:2НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга
18:00Ремо Старз - Ріверс Юнайтед ФК 2:1НІГЕРІЯ: ННЛ
17:00Екіті Юнайтед - Коул Сіті 1:0НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі
21:00Ексельсіор - Неймеген 0:3НІКАРАГУА: Прімера U20 - Клаусура - плей-оф
01:00Діріанген U20 - Естелі U20 1:2НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар
20:00Дуденгофен - Айнтрахт Т. 3:2НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)
20:301.ФК Нюрнберг Ж - РБ Лейпциг Ж 0:1НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1
19:00Флеккерей - Вікінг 2 0:1НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1
20:00Дьєрв 1919 - Хаугесунн 2 2:1НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2
17:00Саннефйорд 2 - Саннес Ульф 2 7:0НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3
20:00Оссіден - К. Осло 2 1:320:00Уллерн - Сарпсборг 2 2:0
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4
16:00Стремсгодсет 2 - Мушеен 6:1НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5
19:00Шедсмо - Крістіансунн 2 1:420:00Молде 2 - Сп'єлкавік 0:4
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 6
19:00Хам-Кам 2 - Елверум 4:2ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ
17:05Іттіхад Кальба - Емірейтс Клаб 1:217:05Хорфаккан - Аль-Айн 0:1
19:45Аль-Ахлі Дубай - Аль-Шарджа 3:1
19:45Аль-Батаех - Аль-Васл 1:4
ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура
00:00Хенераль Кабальєро - Олімпія Асунсьйон 1:302:30Соль де Америка - 2 де Майо 1:0
ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон
00:15Ресістенсія - Спортіво Карапега 1:2ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура
23:00ФБК Мельгар - Спорт Бойз 2:122:30Грау - Спорт Уанкайо 0:0
ПЕРУ: Ліга 2
23:00Бінасьйональ - Мокегуа 2:020:45Універсідад Сан-Мартін - Депортіво Коопсоль 1:1
23:30Льякуабамба - Хуан Пабло II 1:0
ПЕРУ: Ліга (Жінки)
23:30Альянса Ліма Ж - Спортінг Кристал Ж 2:118:30ФБК Мельгар Ж - Кільяс Ж 2:0
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U20 (Жінки) - Фінальна група
00:00Парагвай U20 W - Колумбія U20 W 1:102:30Венесуела U20 W - Аргентина U20 W 2:2
05:00Бразилія U20 W - Перу U20 W 2:0
ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1
08:00Чеджу Юнайтед - Тегу 1:010:30ФК Гвангю - Теджон 2:1
ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2
08:00Чхонан Сіті - Ансан Грінерс 1:110:30Сеул Е-Ленд - Чхонджу 1:1
ПІВДЕННА КОРЕЯ: WK Ліга (Жінки)
08:00Бен Сангму Ж - Чханньон Ж 2:108:00Седжонг Спортстото Ж - Інчхон Ред Ейнджелс Ж 0:0
08:00Сувон ФК Ж - Сеул Ж 4:1
08:00Чонбук Ж - Кьонджу Ж 2:1
ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга - Conference League - Play Offs
17:00Крузейдерс - Колрейн 3:2ПОЛЬЩА: Екстракляса
20:00Погонь Щецін - Пуща 1:0ПОЛЬЩА: Дивізіон 1
19:00Заглембє Сосновець - Вісла 1:1ПОЛЬЩА: Дивізіон 2
19:15ГКС Ястшембє - Хойнічанка 2:4ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2
22:15АВС - Мафра 3:3ПОРТУГАЛІЯ: Кубок відкриття U23
14:00Санта-Клара U23 - Бенфіка U23 3:2пенРЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1
17:00АС БНГ - Жук 2:220:00ЖС Таланге - Інтер Клуб 0:1
РОСІЯ: Прем'єр-ліга
15:45Урал - Балтика 2:118:00Факел Воронеж - Зеніт 1:1
20:30Локомотив Москва - ФК Ростов 1:0
20:30ЦСКА Москва - Рубін Казань 2:2
РУМУНІЯ: Ліга 1 - Група вибування
15:00ФК Германнштадт - Політехніка Ясси 0:118:00УТА Арад - Універсітатя Крайова 1948 3:1
РУМУНІЯ: Ліга 1 - Чемпіонська група
21:00Університатя Крайова - Стяуа Б. 2:0САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга
21:00СК Аль-Ахлі - Аль-Хіляль 1:2САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1
18:55Аль-Адальх - Аль-Букайрія 3:219:30Аль-Жабален - Аль-Айн 1:0
20:50Охoд - Аль-Кадісія 2:2
СВІТ: Міжнародні товариські матчі
23:00Сент-Вінсент і Гренадини - Домініка 2:017:00Англія C - Непал 2:0
СОМАЛІ: Національна ліга
15:30Міднімо - Джінйо 1:1США: МЛС
23:00Нью-Йорк Сіті - Колорадо Репідс 0:201:45Сіетл Саундерс - Лос-Анджелес Гелаксі 0:0
США: МЛС Next Pro
02:00Спортінг К. II - Норт Тексас 0:204:00Реал Монархс - ФК Лос-Анджелес II 2:3
США: NWSL (Жінки)
01:00Орландо Прайд Ж - Расінг Луїсвілл Ж 1:003:00Бей ФК Ж - Чикаго Ж 1:2
СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
19:30Реал Репабліканс - СЛІФА 0:1ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга
14:00Іхефу - Намунго 2:016:00Мтібва Шугар - Азам 0:2
18:15Сімба - Табора Юнайтед 2:0
20:30Коустал Юніон - Танзанія Прізонс 0:0
ТРИНІДАД І ТОБАГО: Прем'єр-ліга ТТ
00:301976 Фенікс - Поліс 3:3ТУНІС: Ліга 2
17:00КО Меденін - Шебба 1:1ТУРЕЧЧИНА: Суперліга
20:00Антальяспор - Пендікспор 1:220:00Коньяспор - Фенербахче 0:0
ТУРЕЧЧИНА: Третя ліга - Плей-оф
16:00Кутахьяспор - Кушадасіспор 2:116:00Токат - Мусспор 0:1
20:00Анадолу Універсітесі - Ефелер 09 1:2
20:00Єні Ордуспор - Айваликгюджю 1:1
УГОРЩИНА: НБ ІІ
21:00Гонвед - Вашаш 0:3УЗБЕКИСТАН: Суперліга
16:00Кизилкум - Нефтчі Фергана 1:1УКРАЇНА: Прем'єр-ліга
13:00Дніпро-1 - Кривбас 1:018:00Верес - Минай 3:1
УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Група вибування
12:00Динамо К. Ж - Дніпро-1 Ж 2:3УРУГВАЙ: Прімера - Апертура
23:30Мальдонадо - КА Серро 3:0ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ (Жінки) - Чемпіонська група
18:00ЖНК Спліт Ж - Хайдук Спліт Ж 3:3ЧАД: Premiere Division - LPFN
17:45Перенес.АС Дгссіє - Турбійон -:-17:45Перенес.Ренесанс - Альгуа -:-
17:45Перенес.Фулла Едіфіс - Аскот -:-
ЧИЛІ: Прімера
00:30Кобрелоа - Евертон 1:203:00О'Хіггінс - Аудакс Італьяно 0:5
ЧИЛІ: Прімера В
00:30Рейнджерс - Куріко Унідо 2:3ЧИЛІ: Сегунда
00:30Трасандіно - Д. Консепсьйон 0:103:00Сан-Антоніо Унідо - Реал Сан-Хоакін 2:1
21:00Лаутаро - Д. Пуерто-Монт 2:1
ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан
20:10ГАІС - Гетеборг 2:1ШВЕЦІЯ: Супереттан
20:00Варберг - Треллеборг 0:1ШОТЛАНДІЯ: ШЖПЛ 1 (Жінки) - Чемпіонська група
14:00Рейнджерс Ж - Селтік Ж 0:0ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга - Плей-оф
01:00Арнетт Гарденс - Кевалір 1:104:00Вотерхаус - Маунт Плезант 1:1
ЯПОНІЯ: J1-ліга
07:00Кобе - Альбірекс Ніїгата 3:207:00Токіо Верді - Джубіло Івата 3:2
07:05Гамба Осака - Сересо Осака 1:0
08:00Авіспа Фукуока - Кавасакі Фронтале 1:1
08:00Кіото - Мачіда 0:3
08:00Саппоро - ФК Токіо 1:2
09:00Хіросіма - Нагоя 2:3
10:00Касіва - Касіма 1:2
10:00Сьонан - Саган Тосу ФК 2:1
11:00Урава - Йокогама Марінос 2:1
ЯПОНІЯ: J2-ліга
08:00Блаубліц - Кофу 2:308:00Кагосіма Юнайтед - Вегалта Сендай 0:1
08:00Кусацу - Сімідзу 0:3
08:00Міто - Кумамото 2:0
08:00Ойта - В-Варен Нагасакі 0:0
08:00Окаяма - Токусіма 1:2
08:00Ренова Ямагучі - Монтедіо Ямагата 2:0
08:00Точігі - Фудзієда 0:1
09:00Ехіме - Івакі 0:0
13:00Чіба - Йокогама 1:0
ЯПОНІЯ: J3-ліга
07:00Ванрауре - Грулья Моріока 4:107:00Імабарі - Тояма 0:2
07:00Осака - Рюкю 0:1
08:00ЙСКК - Сагаміхара 0:0
08:00Каматамаре - Асуль Кларо Нумадзу 1:0
08:00Канадзава - Гайнаре Тотторі 3:3
08:00Омія Ардія - Мацумото Ямага 0:2
08:00Тегевадзаро Міязакі - Нагано 0:1
08:00Фукусіма Юнайтед - Нара Клаб 2:1
13:00Гіфу - Джіраванц Кітакюсю 0:1
ЯПОНІЯ: WE-Ліга (Жінки)
07:00Альбірекс Ніїгата Ж - Інак Кобе Леонеса Ж 0:207:00Мінаві Сендай Ж - Джеф Юнайтед Ж 0:0
08:00Ноджіма Стелла Ж - Хіросіма Ж 0:1
08:00Сайтама Ж - Урава Ж 1:2
09:00Парсейро Нагано Ж - Белеза Ж 0:3
09:30Сересо Осака Ж - Омія Ардія Ж 2:1
ЯПОНІЯ: Надесіко-ліга (Жінки)
07:00НГУ Нагоя Ж - Куноічі Ж 1:007:00Такацукі Ж - Ніттайдаї Ж 2:2
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.