ОНОВИТИ

Футбол » 13.01.2022 » Усі матчі

АФРИКА: Кубок африканських націй

18:00Камерун - Ефіопія 4:1
21:00Кабо-Верде - Буркіна-Фасо 0:1

АЛЖИР: Ліга U21

15:00Арба U21 - Медея U21 2:1
15:00Оран U21 - РК Релізан U21 0:0

АНГЛІЯ: Кубок Футбольної ліги

21:45Ліверпуль - Арсенал 0:0

АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги

21:00Вест Бромвіч U23 - Саутгемптон U23 2:2

АНГЛІЯ: Молодіжний кубок Англії

21:00Вотфорд U18 - Челсі U18 2:3пдч
21:00Редінг U18 - Манчестер Юнайтед U18 1:3

БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга

16:45Аль-Хадд - Аль-Мухаррак 0:2
19:20Аль-Ахлі Манама - Аль-Хала 1:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Потігуар - Перший етап

01:00АБС - Potyguar 2:0
01:00Глобо - КЕ Форса е Луж 2:1
01:00Потігуар - Ассу РН 3:0

БРАЗИЛІЯ: Юніорський Кубок Сан-Паулу - Плей-оф

23:00Ліненсе U20 - Спорт Ресіфі U20 0:2
23:00Мірасол U20 - Атлетіку Мінейру U20 3:1
23:00Фалькон U20 - Велу Клубі U20 3:1
00:30Сантос U20 - Chapadinha U20 3:0
01:00Понте-Прета U20 - Жакуйпенсе U20 1:0
02:45Корінтіанс U20 - Ітуано U20 5:0
16:00Атлетіку Гояніенсе U20 - Агуа-Санта U20 2:1
16:00Васку U20 - Жойнвіль U20 4:0
16:00Лондріна U20 - Сан-Каетану U20 0:1
16:00Сан-Бернарду ФК U20 - ІАПЕ U20 0:2
16:30Корітіба U20 - КА Жувентус U20 1:3
20:00Ibrachina U20 - Оесте U20 1:2пен
20:00АБС U20 - Ретро U20 1:2
20:00Аваї U20 - Португеза U20 1:2
20:00Деспортіво U20 - Сеара U20 2:0
20:00Канаа U20 - Реал Бразиліа U20 2:1
20:00Палмейрас U20 - Мауа U20 4:0
22:15Крузейру U20 - Брагантіну U20 1:0
23:00Озаску Аудакс U20 - SKA Brasil U20 1:0пен
00:30Інтернасьйонал U20 - Фламенгу СП U20 3:0
00:30Фламенгу U20 - Наутіко U20 1:0

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

20:00Брікама Юнайтед - Стів Біко 0:0
22:00Армд Форсес - Еліт Юнайтед 2:1

ГРЕЦІЯ: Суперліга 2

15:00Нікі Волос - ФК Трикала 3:0

ДР КОНГО: Ліга 1

13:30Дон Боско - АС Віта Клуб 0:0
15:30Груп Базано - Тшинкунку 2:3
15:30Мазембе - AC Kuya 3:0

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

16:00ПеренесеноВелайта Діча - Хадія Хоссана -:-
16:00ПеренесеноДжімма Аба Джіфар - Волкіте Кенема -:-
16:00ПеренесеноДіре Дава - Адама Сіті -:-
16:00ПеренесеноЕфіопія Бунна - Фасіл Кенема -:-
16:00ПеренесеноСебета Сіті - Бахір Дар Кенема -:-
16:00ПеренесеноСент-Джордж - Арба-Минч -:-
16:00ПеренесеноСідама Бунна - Аддис-Абеба Кетема -:-
16:00ПеренесеноХавасса - Дефенс Форс -:-

ЄГИПЕТ: Дивізіон 2 - Група С

14:30Alexandria SC - Ель-Раджа 2:1
14:30Said El Mahalla - Al Magd 0:0
14:30Абу Кір Семад - Аль-Зарка 1:0
14:30Алааб Даманхур - Ель- Олімпі 1:2
14:30Аль-Хаммам - Баладіят Ель-Махалла 0:0
14:30Ель-Мансура - Pioneers 1:2
14:30Кафр-еш-Шейх - Декернес 1:0
14:30Харас Ель-Ходуд - Salloum 0:0

ЄГИПЕТ: Кубок ліги

14:30Аль-Ахлі - Ель-Гуна 0:0
17:00Араб Контракторс - Національний банк Єгипту 1:0
17:00Смуха - Ель-Ісмаїлі 0:1

ІЗРАЇЛЬ: Кубок Ізраїля

20:00Хапоель Хадера - Сахнін 3:0

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Ченнаї - Хайдерабад 1:1

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

13:15Арема - ПСС Слеман 2:0
15:45Персіб Бандунг - Балі Юнайтед 0:1

ІРАН: Про-ліга

13:30Алюмініум Арак - Сепахан 0:0
13:30Зоб Ахан - Сірджан 0:0
13:30Мес Рафсанджан - Пейкан 0:0
13:30Трактор - Нассаджі Мазандаран 1:1
13:30Хавадар СК - Санат Нафт 1:2
14:00Нафт М.І.С. - Естеглаль Тегеран 0:3
14:30Фулад - Падідех Хорасан 2:0
16:00Персеполіс - Фаджр Сепасі 1:0

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 1

19:00ПеренесеноАрсуа - Ponteareas -:-

ІСПАНІЯ: Суперкубок

21:00Атлетіко - Атлетік 1:2

ІТАЛІЯ: Серія B

21:30Беневенто - Монца 3:1
21:30ПеренесеноЛечче - Віченца Віртус -:-

ІТАЛІЯ: Кубок Італії

19:00Наполі - Фіорентина 2:5пдч
22:00Мілан - Дженоа 3:1пдч

ІТАЛІЯ: Кубок Італії Прімавера

15:30ПеренесеноСампдорія U19 - Аталанта U19 -:-

КАТАР: КСЛ

15:20Аль-Гарафа - Аль-Духаїль 2:4
15:20Аль-Сайлія - Аль-Арабі 0:1
18:00Аль-Вакра - Аль-Хор 4:1
18:00ПеренесеноАль-Садд - Аль-Райян -:-

КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура

02:00ПеренесеноСан-Карлос - Сантос де Гуапілес -:-
04:00Селедон - Гресія 1:1
04:10Гвадалупе - Картахінес 3:2

КУВЕЙТ: Дивізіон 1

16:45Аль-Джахра - Хайтан 0:1
16:45Аль-Сахел - Аль-Сулайбіхат 1:1

ЛІВІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Аль-Таавун - Дарнес 2:0
18:00Аль-Наср - Аль-Садака 3:1

МАЛІ: Прем'єр-дивізіон

18:00Єлен - Реал Бамако 1:0
20:00АС Поліс - Корофіна 1:1

МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура

04:06Сантос Лагуна - УАНЛ Тігрес 1:1

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура

01:00Мінерос де Сакатекас - Атлетіко Морелія 1:2
03:05Атланте Табаско - Тласкала 1:1
05:05Дорадос де Сіналоа - Тапатіо 0:2

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії

20:00Фамалікан - Белененсеш 1:0

ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії

22:00Лулетано - Імортал 2:1

ПОРТУГАЛІЯ: Кубок Португалії

22:45Портімоненсе - Мафра 2:4

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

14:30Аль-Фейха - Аль-Фатех 0:0

СВІТ: Клубні товариські матчі

12:00Локомотива Загреб (Cro) - Іскра (Mne) 4:0
12:00Славія Софія (Bul) - Хебар (Bul) 3:1
13:00Цюрих (Sui) - Вупперталер (Ger) 3:3
15:00Скасовано Хайдук Спліт (Cro) - Серветт (Sui) -:-
15:30Дугополє (Cro) - Опатія (Cro) 3:0
16:00Арау (Sui) - Волунтарі (Rou) 4:1
16:00Рапід Відень (Aut) - Лафніц (Aut) 4:0
16:00Санкт-Галлен (Sui) - Вінтертур (Sui) 5:5
16:00СК Будайорш (Hun) - Келен (Hun) 3:1
16:30Лехія Гданськ (Pol) - ФК Ботошані (Rou) 3:2
17:00ЧФР Клуж (Rou) - Ла-Нусія (Esp) 1:0
17:30УД Ібіса (Esp) - Пенья Депортіна (Esp) 1:1
18:00Рапід Відень (Aut) - Форвертс Штайр (Aut) 2:4
20:00Скасовано Кортрейк (Bel) - Торхоут (Bel) -:-
20:30Шпрокгефель (Ger) - РВ Ессен (Ger) 1:4

СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: Перший дивізіон

15:30ПеренесеноBazar Brothers - Сент-Джон Боско -:-

СИРІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Аль-Вахда - Аль-Навайр 1:0

ФРАНЦІЯ: Ліга 3

20:00Бур-ан-Бресс - Бастія-Борго 0:0

ЧЕХІЯ: Тіпспорт ліга

14:00Карвіна - ФК Пардубіце 2:1

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.