Футбол » 05.05.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга
16:00Брайтон - Астон Вілла 1:016:00Челсі - Вест Гем 5:0
18:30Ліверпуль - Тоттенгем 4:2
ІСПАНІЯ: Ла Ліга
15:00Осасуна - Бетіс 0:217:15Сельта Віго - Вільярреал 3:2
19:30Валенсія - Алавес 0:1
22:00Райо Вальєкано - Альмерія 0:1
22:00Севілья - Гранада 3:0
ІТАЛІЯ: Серія А
13:30Кальярі - Лечче 1:116:00Верона - Фіорентина 2:1
16:00Емполі - Фрозіноне 0:0
19:00Мілан - Дженоа 3:3
21:45Рома - Ювентус 1:1
НІМЕЧЧИНА: Бундесліга
16:30Уніон Берлін - Бохум 3:418:30Айнтрахт Франкфурт - Баєр Леверкузен 1:5
20:30Гайденгайм - Майнц 1:1
АВСТРАЛІЯ: А-Ліга - Плей-оф
10:00Мельбурн Вікторі - Мельбурн Сіті 2:1пенАВСТРАЛІЯ: НПЛ АКТ
08:00Гангалін - Югалі 4:008:00Канберра Кроейша - О'Коннор Найтс 1:3
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Північний НПУ
07:30Вестон Воркерс - Лейк-Маккуорі 6:1АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ
08:00Вуллонгонг Вулвз - Сентрал Коуст Марінерс U23 5:108:00Сідней Юнайтед - Сідней Вондерерс U23 3:2
10:30ФК Сідней U23 - АПІА Лейххардт 1:7
АВСТРАЛІЯ: Northern NSW State League
07:30Воллсенд Ред Девілз - Кесснок Сіті Хорнетс 2:4АВСТРАЛІЯ: Victoria Premier League
06:00Мельбурн Сіті U21 - Істерн Лайонс 3:1АВСТРІЯ: Бундесліга - Чемпіонська група
15:30А. Клагенфурт - ЛАСК 0:215:30Штурм Грац - Хартберг 1:1
18:00СК Рапід - Зальцбург 2:0
АВСТРІЯ: 2. Ліга
11:30Фірст Відень - Рід 2:1АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр
11:30АСК Клагенфурт - Вольфсберг (Am) 1:1АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід
16:00Альтах U21 - Моц/Зільц 5:216:00ФК Вольфурт - Куфштайн 0:3
АВСТРІЯ: Каринтія
16:00Коттмансдорф - АТСВ Вольфсбергер 2:018:00А. Клагенфурт (Am) - КАК 1909 1:0
АВСТРІЯ: Нижня Австрія
12:00Лангенрор - Санкт-Пельтен (Am) 2:2АВСТРІЯ: Зальцбург
18:00ТСУ Брамберг - Уніон Генндорф 6:0АВСТРІЯ: Тіроль - Група підвищення у класі
11:30Тіроль (Am) - Санкт-Йоганн 7:0АВСТРІЯ: Форарльберг
17:00Андельсбух - Лохау 1:217:00Ненцінг - Егг 4:1
АВСТРІЯ: Відень
11:30Брігіттенау - Ред Стар Пенцінг 0:1АВСТРІЯ: Бундесліга (Жінки)
11:30Дорнбірн Ж - Санкт-Пельтен Ж 1:112:00Нойленгбах Ж - Вакер Іннсбрук Ж 1:2
13:45Фірст Відень Ж - Аустрія Відень Ж 2:1
14:00Кляйнмюнхен Ж - Штурм Грац Ж 2:2
АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга
15:30Туран - Зіра 1:218:00Араз - Сабах Баку 0:1
АЗІЯ: Кубок АФК - Плей-оф
19:00Аль-Ахед (Leb) - Сентрал Коуст Марінерс (Aus) 0:1АЛЖИР: Кубок Алжиру
23:00Перенес.МК Алжир - Белуіздад -:-АНГЛІЯ: Національна ліга - Плей-оф
17:00Бромлі - Соліхалл 3:2пенАНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2 - Плей-оф
15:00Ліверпуль U21 - Кристал Пелес U21 3:2АНГЛІЯ: Суперліга (Жінки)
16:00Ліверпуль Ж - Манчестер Юнайтед Ж 1:016:15Манчестер Сіті Ж - Арсенал Ж 1:2
17:00Вест Гем Ж - Лестер Ж 1:1
20:45Челсі Ж - Бристоль Сіті Ж 8:0
АНГЛІЯ: Національна ліга - Північ (Жінки)
16:00Бернлі Ж - Дербі Ж 0:216:00Вест Бромвіч Ж - Ньюкасл Юнайтед Ж 0:4
16:00Галіфакс Ж - Файлд Ж 6:1
16:00Ліверпуль Федс Ж - Вулвергемптон Ж 1:2
16:00Ноттінгем Ж - Сток Сіті ЛФК Ж 2:0
16:00Хаддерсфілд Ж - Стаурбридж Ж 3:3
АНГЛІЯ: Національна ліга - Південь (Жінки)
16:00Іпсвіч Ж - Біллерікі Ж 1:016:00Кардіфф Сіті Ледіс Ж - Оксфорд Юнайтед Ж 1:2
16:00Плімут Ж - Мілтон Кінз Донз Ж 1:2
16:00Портсмут Ж - Лондон Біз Ж 10:1
16:00Чатем Ж - Регбі Боро Ж 2:3
16:00Челтнем Ж - Хештег Ж 0:3
АНГОЛА: Жирабола
17:30Деспортіво Уїла - Санта-Ріта 1:018:00Вільєте - Прімейру де Агошту 0:0
АНДОРРА: Прімера
12:00Ордіно - Атлетік Амеріка 1:014:30Пенья - Есперанса 3:2
17:00АК Ескальдес - УЕ Санта Колома 0:2
19:30Інтер Клуб Ескальдес - Каррой 6:0
АНТИГУА ТА БАРБУДА: Прем'єр-ліга
23:00Віллікіс - Емпайр 2:301:00Джон Х'юз - Парем 1:3
03:00Олд Роуд - Грін Сіті 2:0
23:00САП - Світс 1:5
АРГЕНТИНА: Кубок Дієго Марадони - Плей-оф
21:30Естудіантес Л.-П. - Велес Сарсфілд 2:1пенАРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ
23:35Альдосіві - Темперлей 1:101:40Сан-Мартін Т. - Олл Бойз 0:0
21:30Чакаріта Хуніорс - Трістан Суарес 1:2
22:00Хімнасія і Тіро - Нуева Чикаго 2:0
23:00Ферро - Хімнасія Хухуй 2:0
АРГЕНТИНА: Торнео Федераль
23:00Уньйон Сунчалес - Крусеро дель Норте 0:202:30Бока Унідос - Хувентуд Антоніана 1:0
04:00Сарм'єнто де Ла Банда - Сан-Мартін Формоса 1:0
17:009 де Хуліо Рафаела - Ель-Лінкеньйо 2:1
17:00Кімберлі - Соль де Майо 1:1
21:30Олімпо Баїя-Бланка - Херміналь 0:1
21:30Сансіньєна - Сіркуло Депортіво 1:1
22:00Гутьєррес Мендоса - Сан-Мартін М. 1:0
22:00Уракан Лас Ерас - Сьюдад Болівар 2:1
22:00Чіполетті - Вілья Мітре 0:1
23:00Спортіво Лас Парехас - Хімнасія Е.Р. 6:1
АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура
23:00Мідленд - УАІ Уркіса 5:118:30Депортіво Арменіо - Фландрія 2:0
21:30Вілла Дальміне - Архентіно де Мерло 0:0
21:30Депортіво Мерло - Сакачіспас 1:0
21:30Лаферрере - Екскурсіоністас 2:3
21:30Лінієрс - Спортіво Італьяно 2:0
АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура
21:30Депортіво Муніс - Сентраль Кордоба 2:321:30Клуб Лухан - Клейпоул 0:0
21:30Спортіво Барракас - Сентраль Баллестер 1:2
21:30Хенераль Ламадрід - Пуерто Нуево 1:1
21:30Хусто Хосе де Уркіса - КСР Еспаньйол 1:0
АРГЕНТИНА: Торнео Промосіональ Аматер - Апертура
21:30Бельграно Сарате - Хувентуд Берналь 2:1АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Апертура
17:00Індепендьєнте Ж - Уракан Ж 2:018:00Бока Хуніорс Ж - Расінг Ж 1:1
21:00Банфілд Ж - Сан-Луїс Ж 0:1
21:00Бельграно Ж - Екскурсіоністас Ж 6:0
23:00Перенес.Хімнасія Л.-П. Ж - Рівер Плейт Ж -:-
АРУБА: Дивізіон ді Онор - Вибування
23:00Санта-Фе - Йонг Аруба 2:2АРУБА: Дивізіон ді Онор - Етап переможців
01:30Депортіво Насьйональ - Рівер Плейт 2:103:30Дакота - Британія 4:0
БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Conference League Group
17:00Левен - Стандард 3:1БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Вибування
17:00Ломмел СК - Дейнзе 1:1БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Група вибування
20:15Кортрейк - Ейпен 1:0БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Чемпіонська група
14:30Антверпен - Брюгге 1:219:30Рояль Уніон СЖ - Андерлехт 0:0
БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група ACFF
16:00Акран - Ребекуаз 6:516:00Бенш - Стад Верв'єтуа 4:1
16:00Верлен - Гансхорен 2:2
16:00Ме - Варнан 5:0
16:00Рояль Уніон СЖ 2 - Ренесанс Монс 1:3
16:00Стоке-Варфюзе - Амуар 4:0
16:00Тюбіз - ЮР Ла Лувьєр 2:0
БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV A
16:00Алст - Гуллегем 1:316:00Варегем 2 - КРС Харельбеке 1:2
16:00Веттерен - Нінове 1:2
16:00Діккелвенне - Осткамп 1:2
16:00Зелзате - Ауденарде 1:3
16:00КРС Гент - Торхоут 0:2
16:00Мерелбеке - Ворде Аппелтерре 2:3
16:00Петегем - Мандел Юнайтед 3:0
16:00Серкль Брюгге 2 - Олса Бракел 2:1
БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV В
16:00Берхем Спорт - Ліль 1:116:00Бохолтер - Хаутвенне 1:1
16:00Дігем - Белісія Білзен 3:4
16:00Ліра-Льєрс Берлар - Везел Спорт 1:1
16:00Мехелен 2 - Оверейсе 6:4
16:00Расінг Мехелен - ФК Леббеке 0:1
16:00Сіті Пайретс - Лондерзел 2:1
16:00Тонгерен - Бом 1:2
16:00Хасселт - Хад 3:1
БЕНІН: Ліга 1 - Група вибування
18:00Бюффле дю Боргу - Реал Спорт 1:118:00Одіо - Бембереке 1:1
18:00Пантерес - Абей 0:0
18:00Солей - Динамо Параку 3:0
БЕНІН: Ліга 1 - Чемпіонська група
18:00Аєма - Кавальєрс 0:018:00Дамісса - Дрегонс 1:0
18:00Котон - Динамо Абомей 3:1
18:00Котону - Лото 0:0
18:00Собемап - Бані Гансе 2:2
18:00Такуннін - ЖС Поб 1:0
БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура - плей-оф
22:00СА Було Було - Універсітаріо де Вінто 1:1БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - ФБіГ
18:00ТОСК Тешань - Челік Зеніца 2:0БРАЗИЛІЯ: Серія А
00:30Брагантіну - Фламенгу 1:103:00Корінтіанс - Форталеза 0:0
03:00Перенес.Крузейру - Інтернасьйонал -:-
22:00Атлетіко ПР - Васку 1:0
22:00Віторія - Сан-Паулу 1:3
22:00Перенес.Греміу - Крісіума -:-
00:30Ботафогу - Баїя 1:2
00:30Куяба - Палмейрас 0:2
БРАЗИЛІЯ: Серія Б
23:00Шапекоенсе СК - Америка МЖ 2:200:00Віла-Нова - Операріу 1:0
03:00Ітуано - Новорізонтіну 1:3
22:00Брускі - Гояс 0:2
БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап
23:00Конфьянса - Томбенсе 0:223:00Перенес.Наутіко - ФК Іпіранга -:-
01:30Перенес.Сан-Жозе - Волта-Редонда -:-
01:30Флореста - Ферровіарія 1:4
22:30Ботафогу ПБ - Ремо 1:0
22:30Фігейренсе - Апаресіденсе 2:0
БРАЗИЛІЯ: Серія D
23:00АСА - Петроліна 1:023:00Іпатінга - Ітабуна 2:3
23:00Позу-Алегрі - Сан-Жозе 3:0
23:00Токантінополіс - Камета 1:0
23:30Перенес.Ерсіліу Луж - Авеніда -:-
23:30Сан-Раймундо РР - Манауара 0:1
00:00Агуа-Санта - ФК Марінга 2:1
01:00Ріу-Бранку - Прінсеса Солімоеш 0:0
01:00Уніау Рондонополіс - Капітал 0:0
22:00Анаполіс - Міксто 1:1
22:00Перенес.Бразіл ді Пелотас - Барра ФК -:-
22:00Ітабаяна - КСЕ 3:1
22:00Каскавел - Сіанорті 1:2
22:00Потігуар де Моссоро - Маракана 1:2
22:00Ретро - Жуазейренсе 1:0
22:00Трезе ПБ - Соуза 2:0
22:30Манаус - СК Умаїта 1:0
22:30Порту Велью - Трем 2:1
23:00Коста-Рика ЕК - Інтернасьйонал Лімейра 0:3
23:00КРАК ГО - Бразільєнсе 1:0
00:00Америка Натал - Атлетіку СЕ 3:0
БРАЗИЛІЯ: Гаушу 2
21:00Перенес.Баже - Футвіда -:-21:00Перенес.Гаучо - ГЕ Глорія -:-
21:00Перенес.Інтер Санта-Марія - Сан-Габріел -:-
22:00Перенес.Еспортіву - Бразіл Фарропілья -:-
23:00Перенес.Фредерікенсе - Крузейру -:-
БРАЗИЛІЯ: Гояно 2
21:30АСЕЕВ - Тріндаде 1:221:30Іньюмас - Анаполіна 0:2
БРАЗИЛІЯ: Матогросенсе 2
01:00Жуара - Санта-Круз МТ 3:023:00Сіноп - Спорт Сіноп 2:0
БРАЗИЛІЯ: Мінейру 2
21:30УРТ - Боа 1:1БРАЗИЛІЯ: Паранаенсе 2
00:30Патріотас - Ларанжа Меканіка 2:017:00Ріу-Бранку ПР - Паранавай ПР 1:0
22:00АА Ігуасу - Апукарана СК 1:2
22:00Фос-ду-Ігуасу - Греміу Марінга 7:0
БРАЗИЛІЯ: Рондоньєнсе - Плей-оф
00:00Уніау Какоаленсе - Барселона РО 0:1БРАЗИЛІЯ: Баяно U20
21:00Алагоіньяс U20 - Катуенсе U20 1:221:00Конкіста U20 - Жекіє U20 0:2
БРАЗИЛІЯ: Бразильєнсе U20
15:30Сейландія U20 - Капітал ДФ U20 0:821:00Легіао U20 - Лузіанія U20 1:2
БРАЗИЛІЯ: Capixaba U20 - Плей-оф
21:00Реал Нороесте U20 - Порту Віторія U20 0:3БРАЗИЛІЯ: Пернамбукано U20 - Перший етап
21:00Америка ПЕ U20 - Спорт Ресіфі U20 1:221:00Санта-Крус U20 - Наутіко U20 1:1
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
21:00Сан-Паулу Ж - Атлетіку Мінейру Ж 6:023:00Брагантіну Ж - Реал Бразиліа Ж 1:0
00:00Перенес.Інтернасьйонал Ж - Ферровіарія Ж -:-
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії A2 (Жінки)
00:00Міксто Ж - Мінас ІКЕСП Ж 1:021:00Сан-Жозе Ж - Таубате Ж 0:0
22:00Баїя Ж - Атлетіко ПР Ж 4:1
22:00ДЗК Ж - Форталеза Ж 2:1
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії A3 (Жінки)
01:00Параїсу ЕК Ж - Віла-Нова Ж 0:121:00Акауан Ж - Віторія Ж 0:5
21:00Пінда Ферровіарія Ж - Васку Ж 0:3
21:30Перенес.Бразіл Фарропілья Ж - Корітіба Ж -:-
00:00Атлетіку Ріу-Негру Ж - Порту Велью Ж 4:2
БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга
19:00АСЕК Кудугу - Вітесс 0:119:00АСФ Діулассо - Кадіого 1:0
19:00Козаф - Спортінг Каскад 0:0
19:00Мажестік - УСФА 1:0
19:00Саліта - Роял 2:2
БУРУНДІ: Прімус Ліга
16:00Бумамуру - Магара Янг Бойз 6:1ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ - Apertura - Quadrangular
00:00Депортіво Ла-Гуайра - Метрополітанос 1:202:30Інтер Барінас - Універсідад Сентраль 1:1
00:00Португеза - Ангостура 2:2
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ 2 - Апертура
23:00Яракуянос - Арагуа 2:200:00Марітіму - Міранда 0:0
22:30Академія Ансоатегі - Динамо Пуерто 1:2
22:30Фронтера - Урена 1:1
23:00Ероес де Фалькон - Академія Рей 1:1
23:00Трухільянос - Ель Віхія 3:2
В’ЄТНАМ: В.Ліга 1
15:15В'єттел - Зялай 0:1В’ЄТНАМ: В.Ліга 2
12:00ТТБД Пху Донг - Дананг 1:012:00ФК Хью - Донгнай 0:2
13:00Хоабінь - Футхо 1:0
14:00Баріа-Вунгтау - ПВФ-КАНД 1:0
ВІРМЕНІЯ: Перша ліга
15:00Алашкерт 2 - БКМА 2 3:315:00Ноах 2 - Пюнік Єреван 2 3:1
ГАМБІЯ: Ліга ГФА
19:30Маріму - Брікама Юнайтед 0:019:30Фелконс - Стів Біко 0:0
ГАНА: Прем'єр-ліга
18:00Асанте Котоко - Легон Сітіс 2:018:00Бібіані Голд Старз - Бечем Юнайтед 1:1
18:00Бофоаква Тано - Дрімс 1:1
18:00Грейт Олімпікс - Медеама 0:1
18:00Реал Тамале - Самартекс 1:0
18:00Харт оф Лайонс - Нсоатреман 1:0
ГАНА: Перший дивізіон
18:00Ебусуа - ПАК Акедемі 2:018:00Ельміна Шаркс - Холі Старз 1:0
18:00Кофорідуа Юс - Котоку Роялс 4:1
18:00На Год - АДВСА 1:2
18:00Нью-Едубіасе - Нзема Котоко 1:0
18:00Окваву - Кінгс Пелес 0:0
18:00Скай - Веномус Вайперс 2:1
18:00Соккер Інтелекчуалс - Асекем 1:0
18:00Стилл Белів - Сусубірібі 2:0
18:00Ф'ючер Старз - Кінг Файсал 1:0
18:00Хохо Юнайтед - Віжн 2:0
ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура - плей-оф
05:00Антігуа - Депортіво Мікско 1:1пен23:30Мунісіпаль - Комунікасьйонес 3:0
ГВІНЕЯ: Ліга 1
19:00Калум Стар - Секенс 2:119:00Камсар - Сангареді 1:3
19:00Лубха - Ашанті ГБ 2:1
ГІБРАЛТАР: Національна ліга - Чемпіонська група
20:30Мегпіс - Лінкольн Ред Імпс 0:3ГОНДУРАС: Національна ліга - Вибування
00:00УПНФМ - Віда 3:0ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура - плей-оф
04:00Олімпія - Реал Еспанья 3:1ГОНКОНГ: Прем'єр-ліга
10:00Норт Дістрікт - Лі Мань Ворріорз 0:410:00Ресорсес Кепітал - Самсейпоу 0:0
13:00Гонконг Рейнджерс - ХК U23 5:0
ГРЕНАДА: Прем'єр-дивізіон
23:00Перенес.Камерхон - Хард Рок -:-23:00Перенес.КПР - Шемрок -:-
23:00Перенес.Мт. Річ - Сент-Джонс -:-
23:00Перенес.Фонтеной - Хард Рок -:-
23:00Перенес.Харрікейнз - САБ Спартанс -:-
ДАНІЯ: Суперліга - Група вибування
15:00Відовре ІФ - Віборг 0:115:00Люнгбю - Раннерс 2:1
ДАНІЯ: Суперліга - Чемпіонська група
17:00Сількеборг - Копенгаген 0:319:00Мідтьюлланн - Брондбю 3:2
ДАНІЯ: 1-й дивізіон - Група вибування
15:00Хельсінгер - Хорсенс 0:117:00Кеге - Хіллерброд 1:1
ДАНІЯ: 1-й дивізіон - Група підвищення у класі
16:00Ольборг - Хобро 2:3ДАНІЯ: 2-й дивізіон - Група вибування
15:00Брабран - Тістед ФК 1:1ДАНІЯ: 3-й дивізіон - Група вибування
14:00Хольстебро - Вейгорд 3:1ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки) - Чемпіонська група
14:00Кеге Ж - Норшелланн Ж 0:1ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ
23:00Дельфінес Дель Есте - Сан-Крістобаль 3:001:00Універсідад O&M - Атлантіко 0:0
23:00Атлетіко Пантоха - Сібао 1:2
ДР КОНГО: Ліга 1 - Група вибування
15:00Санга Баленд - УС Панда 2:117:00Перенес.АК Рейнджерс - ФК Ренессанс -:-
ДР КОНГО: Ліга 1 - Чемпіонська група
16:00Дофен Нуар - Дон Боско 1:016:30Сен-Елуа Лупопо - АС Маньєма 1:1
ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап
23:30Мушук Руна - ЛДУ Кіто 0:102:00Дельфін - СК Барселона 1:3
21:00Аукас - Лібертад 2:0
23:30Індепендьєнте дель Вальє - Депортіво Куенка 1:0
ЕСВАТІНІ: Прем'єр-ліга МТН
16:00Мбабане Хайлендерс - Мбабане Сволловс 2:316:00Нсінгізіні Хотсперс - Грін Мамба 2:1
16:00Роял Леопардс - Янг Баффалос 0:0
ЕСТОНІЯ: Мейстріліга
14:30Флора - Левадія 1:0ЕСТОНІЯ: Есілііга
12:30Пайде Ліннамеесконд U21 - Хар'ю Лаагрі 2:8ЕСТОНІЯ: Мейстріліга (Жінки)
19:00Калев Таллінн Ж - ФК Арарат Ж 3:219:00Табасалу Ж - Таммека Тарту Ж 5:0
ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Дефенс Форс - Волкіте Кенема 3:118:00Сент-Джордж - Хавасса 1:2
ЄВРОПА: Євро U17 (Жінки)
14:00Англія U17 W - Норвегія U17 W 3:016:30Швеція U17 W - Франція U17 W 2:3
ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга
19:00Національний банк Єгипту - Енппі 1:519:00Смуха - Замалек 1:0
ЄГИПЕТ: Кубок ліги - Плей-оф
17:00Перенес.Ель-Гаїш - Кераміка Клеопатра -:-ЗІМБАБВЕ: Прем'єр-ліга
16:00Аренел Муверс - Хайлендерс 0:016:00КАПС Юнайтед - Хванге 3:0
16:00Чегуту Пайретс - Сімба Бхора 1:2
ІРАК: Stars League
15:45Аль-Нафт - Нафт Міссан 0:215:45Аль-Талаба - Багдад 3:2
18:00Духок - Аль-Худод 0:0
18:00Ербіль - Аль-Мінаа 1:2
20:15Аль-Кува Аль-Джавія - Аль-Карх 1:0
ІРАН: Про-ліга
18:30Сірджан - Шамс Азар Казвін 0:0ІСЛАНДІЯ: Беста-дейлд карла
19:00КА Акурейрі - КР Рейк'явік 1:120:00Стьярнан - Акранес 4:1
22:15Коупавогур - Вікінгур Рейк'явік 3:1
22:15Фрам - Філкір 2:1
ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2
15:00Ейбар - Аморебієта 5:017:15Еспаньйол - Спортінг Х. 0:0
17:15ФК Андорра - Альбасете 0:1
19:30Ельденсе - Леганес 1:2
19:30Сарагоса - Бургос 1:3
22:00Тенеріфе - Ферроль 2:0
ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1
13:00Райо Махадаонда - Осасуна B 2:217:00Корнелья - Понферрадіна 0:1
19:00Сабадель - Хімнастік 0:0
20:00Арентейро - Луго 1:3
ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2
13:00Альхесірас - Балеарес 1:013:00Малага - Меріда 1:1
13:00Мелілья - Сан-Фернандо 1:0
13:00Сеута - Антекера 2:0
13:00УД Ібіса - Реал Мадрид B 0:0
17:00Гранада B - Кордоба 3:0
19:00Інтерсіті - Рекреатіво Уельва 1:3
21:00Лінарес - Атлетіко B 0:0
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 1
13:00Гіхуело - Вальядолід Промесас 0:213:00Кайон - Лангрео 1:2
13:00Корухо - Торрелавега 1:1
13:00Маріно де Луанко - Ковадонга 3:0
13:00Понтеведра - Расінг Клуб Вільяльбес 1:0
13:00Райо Кантабрія - Компостела 3:1
13:00Реал Авілес - Оуренсе 0:2
13:00Реал Ов'єдо B - Депортіво Фабріль 1:2
19:00Самора - Арандіна 4:1
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 2
13:00Аренас Клуб - АД Сан-Хуан 1:113:00Баракальдо - Мутільвера 3:0
13:00Бреа - Атлетік B 0:5
13:00Герніка Клуб - Барбастро 0:1
13:00Калаорра - Сарагоса B 4:3
13:00Нахара - Егуес 3:2
13:00Реал Сосьєдад C - Ісарра 2:1
13:00Туделано - Алавес B 2:0
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 3
13:00Альсіра - Манреса 0:013:00Андрач - Сант-Андреу 0:3
13:00Валенсія B - Сагунтіно 0:0
13:00Еркулес - Льєйда 2:1
13:00КЕ Еуропа - Еспаньйол B 6:0
13:00Ла-Нусія - Бадалона Футур 0:3
13:00Пенья Індепендент - Торрент 1:2
13:00Серданьола - Форментера 0:2
13:00Террасса - Пенья Депортіна 1:1
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 4
13:00Антоньяно - Ліненсе 2:013:00Бетіс B - КД Естепона 1:1
13:00Ель Пало - Севілья B 1:1
13:00Єклано - Сьюдад Реал 0:1
13:00Картахена B - Расінг Картахена ММ 2:0
13:00Ла-Уньйон - Кадіс B 1:2
13:00Марбелья - Агілас 1:1
13:00Оріуела - Сан-Роке 3:2
13:00УКАМ Мурсія - Велес 9:0
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 5
13:00Бадахос - Лієрененсе 2:313:00Гвадалахара - Менсахеро 6:2
13:00Касереньйо - Нумансія 5:0
13:00Монтіхо - Атлетіко Пасо 0:2
13:00Сан-Фернандо - Хетафе B 2:2
13:00Талавера - Навалькарнеро 0:1
13:00Уньйон Адарве - Сан-Себастьян Реєс 0:2
13:00Урсарія - Вільяновенсе 1:0
13:00Хімнастіка Сеговіана - Ільєскас 1:0
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 1
18:00Бергантіньйос - Сомосас 0:118:00Бетансос - Рапідо де Боусас 1:0
18:00Естраденсе - Арсуа 2:0
18:00Оренсе - Пайосако 3:0
18:00Польворін - Барбадас-Бентракес 0:1
18:00Понтеведра B - Алондрас 2:0
18:00Сарріана - Вівейро 0:1
18:00Сільва СД - Гран Пенья 0:2
18:00СК Ароса - Атлетіко Артейшо 2:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 2
13:00Авілес Стедіум - Леальтад 0:113:00Луарка - Хіхон Індустріаль 2:3
13:00Льянес - Лененсе 0:0
19:00Л'ентрегу - Туілья 1:2
19:00Саудаль Депортіво - Басіко Уррака 2:1
19:30Реал Тітаніко - Кондаль 1:0
20:00КД Колунга - Уньйон Клуб Сеарес 1:2
20:30Льянера - Прав'яно 4:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 3
19:00Атлетіко Мінерос - Кастро 1:119:00Віменор - УД Самано 2:0
19:00Ескобедо - Гуарнісо 2:1
19:00КД Коліндрес - Наваль Рейноса 2:2
19:00Ревілья - Бесана 1:3
19:00Сіете Вільяс - Атлетіко Альберісія 0:2
19:00Соларес - Картес 3:2
19:00Торіна - Веларде 0:0
19:00Тропесон - Ларедо 2:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 4
19:00Анайтасуна ФТ - Аньйорга 2:119:00Ауррера Ондарроа - Басконія 1:2
19:00Беасайн - Лейоа 3:1
19:00Деріо - Алавес C 1:1
19:00Пасая - Урдуліс 3:1
19:00Португалете - СД Деусто 0:1
19:00Сан-Ігнасіо - Дуранго 2:2
19:00Турінг КЕ - Лагун Онак 2:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 5
13:30Вільяфранка - Олот 1:213:30Грама - Бадалона 2:2
13:30Жирона B - Рапітенса 4:2
13:30Л'Ескала - Прат 3:5
13:30Монтаньєса - Мольєрусса 3:2
13:30Паралада - Л'Успіталет 1:2
13:30Побла Мафумет - Кастельдафелс 2:0
13:30Сан-Крістобаль КП - Вілассар де Мар 1:0
13:30УЕ Тона - Реус ФКР 2:2
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 6
18:00Сілья - Рода 0:319:00Аценета - Патакона 1:2
19:00Бурріана - Хове 0:2
19:00Ілісітано - Кастельйон B 3:0
19:00Леванте B - Гандія 0:0
19:00Онтіньєнт 1931 - Асеро 2:2
19:00Райо Ібенсе - Вільярреал C 1:6
19:00Торрельяно - Кастельйоненсе 1:0
19:00Утьєль - Сонеха 3:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 7
12:00АД Торрехон - Парла 1:012:00Алькоркон B - Леганес B 0:0
12:00Канільяс - Вільянуева 2:0
12:00Мостолес - Кольядо Вільяльба 1:1
12:00Паракуельйос - Тріваль Вальдерас 0:0
12:00Посуело-де-Аларкон - Лос Росас 2:2
12:00Реал Мадрид C - Галапагар 3:0
12:00РСД Алькала - Райо Вальєкано B 1:3
12:00Трес Кантос - Колонія Москардо 2:3
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 8
18:00Альмасан - Колехіос Діокесанос 1:118:00Лагуна - Бесерріль 3:2
18:00Леонеса B - Атлетіко Асторга 1:2
18:30Бембібре - Мірандес B 3:1
18:30Вільяральбо - Санта-Марта Тормес 2:1
19:00Паленсія КФ - Паленсія КА 0:2
19:00Реал Авіла - Ла-Вірхен 3:1
19:00Саламанка - Понферрадіна B 3:0
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 9
13:00КД Торреперохіль - Ехідо 1:113:00Малага Сіті - Торредонхімено 3:2
13:00Манча - Альмерія B 2:2
13:00Мотріль - Марасена 1:1
13:00Торре-дель-Мар - Малага B 0:2
13:00Уетор-Вера - Рінкон 1:3
13:00Уетор-Тахар - Аренас Армілья 2:4
13:00Хаен - Хувентуд Торремолінос 2:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 10
13:00Кабесенсе - Аямонте 1:113:00Картая - ФК Корія 3:2
13:00КД Утрера - Херес Депортіво 1:3
13:00КД Херес - КД Херена 2:0
13:00Коніль - Ла Пальма 1:2
13:00Кордоба B - Атлетіко Еспеленьйо 3:3
13:00Пособланко - Больюльйос 4:1
13:00Пуенте-Хеніль - Севілья C 2:1
13:00Сеута B - Сьюдад де Лусена 1:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11
13:00Побленсе - Манакор 1:013:00Портмані - Ібіса Іслас Пітіусас 1:2
17:30Бініссалем - Льйосетенсе 1:0
18:00Ареналь - Алькудія 2:2
18:30Констансія - Сантаньї 1:1
19:00Інтер Манакор - Платхес де Кальвія 0:2
19:30Кольєренсе - Соллер 4:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12
13:00Гран Тарахаль - Атлетіко Вікторія 2:213:00Ербанія - Вілья Санта-Бріхіда 2:1
13:00КД Бусанада - Лас-Пальмас B 3:1
13:00Маріно - Панадерія 2:1
13:00Сан-Бартоломе - Ла Куадра 1:0
13:00Санта-Урсула - Арукас 1:1
13:00Тамарасейте - Лансароте 0:3
13:00Терор - Ібарра 1:0
13:00Яйса - Тенеріфе B 1:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 13
13:00Е.Г. Ель Пальмар - Каравака 0:213:00Плюс Ультра - Реал Мурсія B 1:2
13:00Пульпілено - Сьюдад де Мурсія 1:0
18:00Сьюдад Сьєса - Лорка Депортіва 2:1
20:00Бульєнсе - КД Альгар 5:0
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 14
13:00Арройо - Пуеблонуево 0:213:00КД Корія - Віллафранка 1:0
13:00Олівенса - Морало 1:4
13:30Каламонте - Асуага 0:0
14:00Дон-Альваро - Вальвердено 0:1
18:00Трухільйо - Фуенте де Кантос 1:0
19:00Хараїс - Дон Беніто 0:2
19:00Херес - Каструера 2:1
20:00Монтеермосо - Діокесано 0:0
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 15
19:00Беті Онак - Сірбонеро 3:219:00Бурладес - Кортес 0:2
19:00Ескабарте - Беті Коскор 2:1
19:00Оберена - Бідесарра 0:0
19:00Памплона - КД Кантолагуа 1:0
19:00Уарте - Ардой 0:4
19:00Чантреа - Пенья 0:2
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 16
18:00Логроньєс B - Вареа 3:018:00Ойонеса - Расінг Ріоха 2:1
18:30Арнедо - Альфаро 0:2
18:30Берсео - Пенья Бальсамаїсо 3:2
18:30Комільяс - Віанес 3:0
18:30Рівер Ебро - Калаорра B 1:3
19:00Касаларрейна - Тедеон 4:3
19:00ККД Альберіте - Аро Депортіво 1:3
19:30Ангіано - КДФК Сальсада 6:2
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 17
18:30Бельчіте 97 - Фрага 2:018:30Бінефар - Фуентес 1:0
18:30Борха - Атлетіко Монсон 1:2
18:30Епіла - Тамаріте 1:0
18:30Ехеа - Уеска B 3:3
18:30Каламоча - Альмудевар 2:3
18:30Каріньєна - Ільюека 1:2
18:30Каспе - Ебро 0:2
18:30Куарте - Утрільяс 4:0
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 18
13:00Альбасете B - Торріхос 3:313:00Касалегас - Вільяррубія 0:2
13:00Конкенсе - Асукека 4:0
19:00Ла Солана - Вільяканьяс 0:0
19:00Сан-Клементе - Томельйосо 4:0
19:00Толедо - Вільярробледо 1:0
19:00Уракан де Баласоте - Кінтанар 0:0
20:00Пуертольяно - Сокуельямос 1:1
ІСПАНІЯ: Ліга Ф (Жінки)
13:00Леванте Ж - Реал Сосьєдад Ж 4:317:00Уельва Ж - Лас-Планас Ж 1:2
19:00Бетіс Ж - Севілья Ж 1:1
21:30Мадрид КФФ Ж - Реал Мадрид Ж 0:1
ІСПАНІЯ: Прімера Федерасьйон (Жінки) - Підвищення у класі - плей-оф
13:00СЕ АЕМ Ж - Еспаньйол Ж 0:220:00Алама Ж - Осасуна Ж 0:3
ІТАЛІЯ: Серія B
16:00Брешія - Лекко 4:116:00Венеція - Фералпісало 2:1
16:00Козенца - Спеція 2:2
16:00Модена - Комо 0:0
16:00Палермо - Асколі 2:2
16:00Парма - Кремонезе 1:1
16:00Піза - Зюдтіроль 2:2
16:00Сампдорія - Реджана 1:0
16:00Тернана - Катандзаро 1:0
16:00Чіттаделла - Барі 1:1
ІТАЛІЯ: Серія D - Група А
16:00Альчоне Мілано - Вадо 1:116:00Боргозезія - К'єрі 1:0
16:00Бра - Асті 2:0
16:00Вогерезе - Тічіно 2:1
16:00Гоццано - Чітта ді Варезе 1:1
16:00Дертона - Лігорна 0:0
16:00Кізола - Феццанезе 5:1
16:00Лаваньєзе - Альбенга 1:2
16:00Пінероло - Альба 0:2
17:00ПДОА - Санремезе 1:3
ІТАЛІЯ: Серія D - Група В
16:00Арконатезе - Клівенсе 4:016:00Варезіна - П'яченца 2:2
16:00Вілла Валле - Кальдьєро Терме 2:4
16:00Караваджо - Дезенцано Кальвіна 2:1
16:00Кастелланцезе - Брусапорто 3:3
16:00Реал Калепіна - Понте Сан-П'єтро 3:0
16:00Трітіум - Палаццоло 2:4
16:00УСД Казатезе - Крема 0:1
16:00Фольгоре Каратезе - Клуб Мілано 0:0
16:00Чізерано-Бергамо - Леньяно 1:3
ІТАЛІЯ: Серія D - Група С
16:00Адрієзе - Кастеньято 5:216:00Больцано - Камподарсего 1:1
16:00Брену - Кйонс 4:1
16:00Есте - Бассано 2:0
16:00К'ярлінс Мудзане - Лупаренсе 1:0
16:00Местре - Доломіті-Беллунезі 1:1
16:00Портогруаро - Морі 9:0
16:00Тревізо - Монтеккьо-Маджоре 0:2
16:00Уніон Клодьєнсе - Монтебеллуна 2:0
ІТАЛІЯ: Серія D - Група D
16:00АК Карпі - Чертальдо 5:116:00Альянезе Кальчо - Форлі 0:4
16:00Віктор Сан-Марино - Сан-Донніно 3:2
16:00Кортічелла - Прато 2:0
16:00Скасовано Лентіджоне - Пістоєзе -:-
16:00Меццолара - Прогрессо 1:2
16:00Равенна - Імолезе 2:0
16:00Саммаурезе - Санджуліано Сіті 3:1
16:00Сант'Антанджело - Фанфулла 0:0
ІТАЛІЯ: Серія D - Група Е
16:00Гівіццано Борго - Фоллоніка Гаворрано 0:116:00Мобільєрі Понсакко - Ченая 0:3
16:00Монтеваркі - Гроссето 3:1
16:00Орв'єтана - Ліворно 1:0
16:00Поджібонсі - Фільїне 4:1
16:00П'янезе - Тау 1:1
16:00Реал Форте Кверчета - Серавецца Поцці 1:2
16:00Сан-Донато Таварнелле - Віві Альтовере 1:1
16:00Трестіна - Санджованнезе 3:1
ІТАЛІЯ: Серія D - Група F
16:00Атлетіко Асколі - Юнайтед Річчоне 4:216:00ВІЗ - Самбенедеттезе 3:5
16:00Кампобассо - Термолі 1:1
16:00Л'Аквіла - СН Нотареско 1:0
16:00Матезе - Кальчо К'єті 0:0
16:00Рома Сіті - Вастоджирарді 4:2
16:00Сора - Авеццано 1:2
16:00Тіволі Кальчо - Фоссомброне 1:0
16:00Фано - Реал Монтеротондо 5:2
ІТАЛІЯ: Серія D - Група G
16:00Бореале - Чінтія-Альбалонга 3:316:00Будоні - Анціо Кальчо 2:2
16:00Гладіатор - Трастевере Кальчо 2:0
16:00Ночеріна - Іскія 1:0
16:00Нуова Флорида - Романа 0:3
16:00Остія Маре - Атлетіко Урі 1:1
16:00Саррабус Ольястра - Кассіно 1:2
18:00Кавезе - Сан-Марцано 2:1
ІТАЛІЯ: Серія D - Група H
16:00Альтамура - Матера 1:116:00Ангрі - Барлетта 1:0
16:00Гравіна - Манфредонія 0:0
16:00Казарано - Бітонто 2:1
16:00Мартіна Кальчо - Галліполі 1:1
16:00Пальмезе 1914 - Ротонда 1:0
16:00Санта-Марія Чіленто - АКД Нардо 0:3
16:00Фіделіс Андрія - Джельбісон 2:1
16:00Чітта ді Фазано - Паганезе 3:2
ІТАЛІЯ: Серія D - Група І
16:00Акрагас - Портічі 1906 1:016:00Вібонезе - Ліката 4:2
16:00Канікатті - Сан-Лука 4:2
16:00Кастровілларі - Нуова Джоєзе 0:2
16:00Реал Казальнуово - Сіракуза 3:4
16:00Санкатальдезе - АС Ачіреале 0:1
16:00Трапані - Сант'Агата 4:2
17:00Іджеа Віртус - Реджо Калабрія 1:1
ІТАЛІЯ: Суперкубок (Серія С)
18:30Мантова - Чезена 1:2ІТАЛІЯ: Прімавера 1
12:00Фіорентина U19 - Кальярі U19 1:216:00Болонья U19 - Аталанта U19 3:2
16:00Дженоа U19 - Ювентус U19 3:1
ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки) - Група вибування
13:30Сампдорія Ж - Наполі Ж 2:016:00Мілан Ж - Комо Ж 1:0
ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки) - Чемпіонська група
13:30Рома Ж - Інтер Ж 4:3ІТАЛІЯ: Serie B Women
12:00Таваньякко Ж - Ареццо Ж 0:416:00Болонья Ж - Брешія Ж 3:0
16:00Дженоа Ж - Равенна Ж 3:0
16:00К'єво Верона Ж - РЕС Рома Ж 3:3
16:00Лаціо Ж - Тернана Ж 1:1
16:00Сан-Марино Академі Ж - Верона Ж 1:3
16:00Чезена Ж - Фрідом Ж 2:2
КАБО-ВЕРДЕ: Національний чемпіонат
20:00Академіку ду Сал - Розар'єнсе 2:020:00Морабеза - Варадінья 1:1
КАЗАХСТАН: Прем'єр-ліга
17:00Шахтар Караганда - Кайсар Кизилорда 0:0КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади
02:00Пасифік ФК - Йорк 2:021:00Атлетіко Оттава - Валор 2:0
КАТАР: КСЛ - Вибування
19:00Аль-Мархія - Аль-Шаханія 1:3КЕНІЯ: Прем'єр-ліга
13:00Какамега Хоумбойз ФК - Поліс ФК 1:215:00Леопардс - Бандарі 1:0
КЕНІЯ: Суперліга
13:00Дараджані Гого - Сілібвет 6:013:00Луанда Вілла - Мара Шугар 1:2
15:00Каджіадо - Момбаса Еліт 2:2
КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга
14:00Абдиш-Ата - Нефтчі Кочкор-Ата 2:1КИТАЙ: Суперліга
10:30Нантон Чжиюн - Чанчунь Ятай 2:313:00Шанхай Шеньхуа - Чжецзян Грінтаун 4:0
14:00Мейчжоу Хакка - Цянчжоу 1:1
14:35Бейцзин Гоань - Ченду Рончен 2:1
14:35Ухань Трі Таунс - Ціндао Хайню 1:0
15:00Шеньчжень Сіньпенчен - Шанхай Порт 0:6
КИТАЙ: Перша ліга
10:00Ляонін Тіерень - Шицзячжуан Гунфу 0:210:30Шанхай Цзядін - Гуансі Пінгуо Халяо 1:1
14:30Нанкін Сіті - Цзянсі Лушань 2:1
КИТАЙ: Друга ліга
10:00Ланфан Глорі Сіті - Шаансі Юніон 1:010:30Шаньдон Тайшань B - Сянь Ронхай 3:0
11:00Ганьчжоу Руїші - Гуандон ГЗ-Павер 0:2
11:00Хубей Істар - Річжао Юці 1:0
14:30Нантон Хаймень - Далянь Куньчен 1:1
КИТАЙ: Суперліга (Жінки)
10:00Хенань Соншань Лонмен Ж - Чжецзян Ж 0:010:00Чанчунь Дачжон Чжуоє Ж - Дзінсу Сунін Ж 1:0
10:00Шанхай РКБ Ж - Бейдзін Бейкон Ж 1:0
КОЛУМБІЯ: Прімера А - Apertura - Quadrangular
01:00Перейра - Букараманга 1:003:15Хуніор - Мільйонаріос 2:1
КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура
23:00Богота - Барранкілья 1:023:00Картахена - Орсомарсо 1:2
23:00Реал Кундінамарка - Леонес 4:2
23:00У. Магдалена - Тігрес 0:0
КОЛУМБІЯ: Ліга (Жінки)
23:30Деп. Калі Ж - Ла Екідад Ж 1:123:30Деп. Пасто Ж - Реал Сантандер Ж 2:0
01:00Хуніор Ж - Америка Калі Ж 2:6
00:00Депортіво Перейра Ж - Кукута Ж 2:1
00:00Петролера Ж - Атл. Насьйональ Ж 0:2
КОСОВО: Суперліга
16:00Баллкані - Дукаджїні 3:016:00Дріта - Фуше Косова 3:1
16:00Лірія - Приштина 0:1
16:00Малішева - Г'їлані 0:0
16:00ФК Ллапі - Феронікелі 3:2
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
04:00Селедон - Ередіано 1:004:00Спортінг Сан-Хосе - Алахуеленсе 1:1
20:00Картахінес - Сантос де Гуапілес 1:1
00:00ФК Пунтаренас - Сапрісса 0:2
КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура - плей-оф
20:15АДР Хікараль - КС Уругвай 2:1КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1
18:30АСІ д'Абенгуру - Расінг д'Абіджан 1:219:00Академі де ФАД - Спортінг Ганьйоа 1:0
19:00Сан Педро - Стад д'Абіджан 0:1
21:00АСЕК Мімосас - Ліс Сассандра 2:0
КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга - Група вибування
17:35Хайтан - Аль-Шабаб 0:120:15СК Казма - Аль-Джахра 7:3
ЛАТВІЯ: Virsliga
14:00Валмієра - РФС 2:016:00Ауда - ФК Рига 1:2
ЛАТВІЯ: 1. Ліга
16:00ФК Вентспілс - ФК Смілтене 2:017:00Тукумс 2000 2 - Марупе 0:1
ЛАТВІЯ: Кубок Латвії
19:30Юніон - Бейтар/Рига Марінерс 0:2ЛАТВІЯ: 1. Liga Women
19:00Метта Ж - Ієцава Ж 5:0ЛЕСОТО: Прем'єр-ліга
16:00Банту - Лайолі 0:116:00Дефенс Форс - Ліфофане 3:0
16:00Лінаре - Ліджабато 2:2
16:00Ноті Бойз - ЛКС 2:3
ЛИТВА: I Ліга
14:00Шяуляй 2 - Хегельманн Літауен 2 4:1ЛИТВА: Кубок Литви
14:00Сіріюс - Джюгас Телшяй 2:515:00Дембава - Бабрунгас 3:4
18:00АФК Вільнюс - Клайпедос ФМ 1:2пен
ЛІВАН: Прем'єр-ліга - Етап невдах
16:00Аль-Ахлі Набатія - Тріполі 3:1ЛЮКСЕМБУРГ: Лга БГЛ
17:00Діфферданж - Вікторія Роспорт 2:217:00Женесс Еш - Есперанж 0:2
17:00Кер'єнг - Вільц 2:2
17:00Маріска Мерш - Шиффланж 2:0
17:00Мондерканж - Фола 2:1
17:00Мондорф - Нідеркорн 2:4
17:00УНА Штрассен - Расінг Люксембург 1:1
17:00Ф91 Дюделанж - Уньйон Тітус Петанж 3:0
МАВРИКІЙ: Суперліга
14:00Петіт Рів'єр - Саванн 1:114:00Перенес.Чебел Сітізенс - АС Вакоа -:-
17:00Серкль де Жоакім - Рів'єр Дю Ремпар 5:0
МАВРИТАНІЯ: Ліга 1
19:15СНІМ - Помп'є 3:420:00АСАК Конкорд - Каеді 2:1
22:50Ксар - Гард Насіональ 1:1
МАКАО: Еліт-ліга - Чемпіонська група
13:00Чао Пак Чей - Лун Лок 9:015:00Бенфіка - Хан Сай 5:2
МАЛАВІ: Суперліга
15:30Дедза Дайнамос - МАФКО 3:015:30Камузу Барракс - Бангве Олл-Старз 1:0
15:30Каронга Юнайтед - Крек Спортінг 1:1
15:30Ківо Юнайтед - ФОМО 1:0
МАЛІ: Прем'єр-дивізіон
19:30Бакаріджан - Джоліба 1:219:30Блек Старз - УСФАС Бамако 2:0
21:30Бінга - Реал Бамако 0:0
МАЛЬТА: Челлендж-ліга - Додатковий матч
16:00Сент-Ендрюс - Лука 1:0пдчМАРОККО: Ботола 2
19:00Кавкаб Марракеш - Стад Марокан 3:019:00Раджа Бені Меллаль - Мекнес 1:0
19:00Сале - ЮСМ Ужда 1:2
19:00Шабаб Бенгерір - Діфаа Ель-Джадіді 0:0
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А - Плей-оф
03:00Алакранес де Дуранго - Трітонес Вальярта 6:003:00Гавіланес Матаморос - Оргульйо Рейноса 1:1
03:00Текос - УА Сакатекас 2:0
04:00Ірапуато - Агуакатерос Перібан 2:0
04:00Тампіко Мадеро - Інтер Плая-дель-Кармен 2:1
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В - Плей-оф
01:00Уруапан - Артесанос Метепек 1:003:00Аєнсе - Сантьяго 1:0
МЕКСИКА: Ліга MX U23 - Клаусура - плей-оф
18:00Некакса U23 - Хуарес U23 1:0МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура
02:00Пачука Ж - УАНЛ Тігрес Ж 1:103:00Монтеррей Ж - Чівас Гвадалахара Ж 0:1
04:06Сантос Лагуна Ж - Масатлан ФК Ж 3:2
06:10Хуарес Ж - Клуб Америка Ж 1:1
МОЗАМБІК: Мокамбола
16:00Бая де Пемба - Ферровіаріу 1:016:00Ферроваріу Лішінга - КД Накала 1:1
16:00Ферровіаріу Бейра - ЕНХ Віланкуло 2:2
16:00Ферровіаріу Нампула - Блек Буллс 1:2
МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга
11:15Баваріанс - Хоромхон 2:414:15Дерен - Тув Буганууд 0:1
НІГЕР: Суперліга
18:15АСГНН - НІГЕЛЕК 1:018:15Зумунта - Еспуар 1:1
НІГЕРІЯ: ННЛ
17:00Вандреззер - Стормерс 2:117:00Мадіба - Ідел 3:0
17:00Осун - Трейдсейф 3:0
17:00Роверс - 1472 ФК 3:0
17:00Солюшн - Воррі 1:0
17:00ФК Краун - Інтер Лагос 0:2
НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі
13:15ПСВ - Спарта Роттердам 4:213:15Хераклес - Валвейк 0:5
15:30Утрехт - Вітесс 1:0
15:30ФК Волендам - Аякс 1:4
17:45АЗ Алкмар - Твенте 2:1
21:00Феєнорд - Зволле 5:0
НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі
15:00Гемерт - Осс 5:115:30Меерссен - ТЕК 2:3
НІКАРАГУА: Прімера - Клаусура - переможці
00:00Халапа - Діріанген 0:204:00Окоталь - Естелі 0:2
НІКАРАГУА: Прімера U20 - Клаусура - плей-оф
02:00Ферретті U20 - Манагуа ФК U20 0:3НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга
14:30Веєн - Гольштайн Кіль 0:114:30Ганновер - Падерборн 3:2
14:30Ельферсберг - Герта Берлін 4:2
НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга
14:30Пройссен Мюнстер - Саарбрюкен 4:117:30Галлешер - Унтерхахінг 0:1
20:30Інгольштадт - Мангейм 1:1
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ
15:00Санкт-Паулі II - Бремер 1:216:00Лоне - Гольштайн Кіль II 1:1
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід
14:00Вікторія Берлін - ФК Хемніцер 2:014:00Грайфсвальд - Цвікау 4:2
14:00Лукенвальде - Ганза Росток II 2:2
17:00Локомотив Лейпциг - Хемі Лейпциг 0:2
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід
15:00Падерборн II - Фельберт 1:1НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід
15:00Вальдорф - Штутг. Кіккерс 3:215:00ФК 08 Хомбург - Майнц II 1:2
15:00ФСФ Франкфурт - Айнтрахт Франкфурт II 0:1
15:00Штутгарт II - Аален 1:0
НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ
15:00РСФ Айнтрахт - Спарта Л. 1:315:00Фюрстенвальде - Росток 0:4
15:00Целендорф - Маккабі Берлін 1:1
НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь
15:00Айнхайт Рудольштадт - Хальберштадт 3:015:00Бауцен - Грімма 3:3
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн
15:00Айхеде - Бордесхольм 4:016:00Екернферде - Любек II 1:3
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен
16:00Комет Арстен - Леер 1:316:00Уніон 60 Бремен - Ватан Бремен 5:2
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія
16:00Лупо-Мартіні Вольфсбург - Борнрайге 2:116:00Ольденбург - Егешторф-Лангредер 3:2
16:00Хеслінгер - Форсфельде 3:1
17:00Армінія Ганновер - Меппен II 0:1
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален
16:00Айнтрахт Райне - Брюннінггаузен 1:216:00Бофінгхаузен - Фіннентроп/Баменоль 3:2
16:00Вестфалія Рюнерн - Еркеншвік 0:1
16:00Кларгольц - Ваттеншайд 2:2
16:30Еннепеталь - Зіген 1:3
16:30Шермбек 2020 - Шпрокгефель 3:0
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен
16:00Вікторія Грісхайм - Вайденгаузен 1:5НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар
16:00Морлаутерн - Мехтерсхайм 3:3НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь
14:00Гархінг - Нордлінген 2:6НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Середній Рейн
16:00Бергіш Гладбах - Кенігсдорф 3:016:00Зігбургер - Германія Теферен 2:3
16:00Фрайальденхофен - Бонн-Енденіх 08 1:3
16:15Фрехен - Айнтрахт Гокеппель 0:3
16:30Фіхтталь - Хюрт 5:2
16:30Фортуна Кельн II - Порц 2:6
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн
16:00Баумберг - Хільден 1:116:00ТФД Фельберт - Меербуш 2:2
16:00Хомберг - Германія Ратінген 2:0
16:30Будеріх - Шоннебек 2:3
16:30Санкт-Теніз - Фрінтроп 3:1
НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Північ
12:00Герта U19 - Оснабрюк U19 2:1НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Південь
12:00Мюнхен 1860 U19 - Майнц U19 1:214:00Гоффенгайм U19 - Штутгарт U19 3:2
15:00Кайзерслаутерн U19 - Гройтер Фюрт U19 0:3
НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Захід
12:00Боруссія Д. U19 - Шальке U19 3:012:00Боруссія М. U19 - Леверкузен U19 2:1
12:00Бохум U19 - Дуйсбург U19 0:4
14:00Білефельд U19 - Вупперталер U19 2:1
14:00Кельн U19 - Падерборн U19 1:4
14:00Фортуна Д. U19 - Ферль U19 2:1
НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)
15:00Фрайбург Ж - СГС Ессен Ж 0:119:30Вердер Бремен Ж - Дуйсбург Ж 4:2
НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга (Жінки)
12:00Айнтрахт Франкфурт II W - Меппен Ж 0:112:00Баварія Мюнхен II W - Занд Ж 2:2
12:00Вольфсбург II W - Андернах Ж 2:1
12:00Гамбург Ж - Потсдам Ж 1:1
12:00Гоффенгайм II W - Боруссія М. Ж 3:1
12:00Гютерсло Ж - Єна Ж 1:4
15:00Вайнберг Ж - Інгольштадт Ж 3:1
НОРВЕГІЯ: Елітсеріен
18:00Буде/Глімт - Стремсгодсет 1:018:00Крістіансунн - Хам-Кам 1:1
18:00Одд - Фредрікстад 0:2
18:00Саннефйорд - Молде 3:1
18:00Сарпсборг 08 - Ліллестрем 1:0
18:00Хаугесунн - КФУМ Осло 0:1
20:15Вікінг - Тромсе 2:1
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1
15:00Браттвог - Арендал 3:216:15Єрв - Бранн 2 2:1
16:30Ейк-Тонсберг - Сотра 1:0
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2
15:00Алта - Стреммен 2:217:00Євік-Люн - Волеренга 2 3:1
18:00Стріндхейм - Юнкерен 4:0
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1
16:00Асане 2 - Ордал 5:3НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2
15:00Фрам - Старт 2 2:0НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3
14:00Берум - Фрігг 1:315:00Мйондален 2 - Флінт 1:1
15:00Шейд 2 - Асколлен 1:1
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4
14:00Стабек 2 - Рана ФК 4:217:00Русенборг 2 - Вердаль 0:0
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5
16:00Хедд 2 - Трефф 0:416:30Олесунн 2 - Реді 1:0
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 6
14:00Шервей - Конгсвінгер 2 2:015:00Спрінт-Єлей - М'єлнер 1:1
15:30Хенефосс - Буде/Глімт 2 9:1
17:00Харстад - Фредрікстад 2 2:2
18:45Ульфстінн - Іннстранденс 5:5
НОРВЕГІЯ: Топпсерія (Жінки)
15:30Бранн Ж - Русенборг Ж 2:1НОРВЕГІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)
14:00КІЛ/Хемне Ж - Буде/Глімт Ж 0:214:00Тромсе Ж - Авалдснес Ж 2:1
ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ
17:05Хатта - Аджман 0:019:45Аль-Джазіра - Бані Яс 1:0
ОМАН: Професійна ліга
16:50Оман ФК - Дхофар 3:117:05Аль-Нахда - Аль-Рустак 1:1
ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура
02:30Такуарі - Спортіво Трініденсе 0:000:00Хенераль Кабальєро - Олімпія Асунсьйон 1:3
ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон
17:00Індепендьєнте - Реколета 0:117:00Колехіалес - 12 де Хуніо 2:3
ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура
23:30Карлос Маннуччі - Депортіво Гарсіласо 1:123:30Комерсіантес Унідос - Уніон Комерсіо 3:1
19:00Спортінг Кристал - Альянса Атлетіко 2:1
23:00ФБК Мельгар - Спорт Бойз 2:1
ПЕРУ: Ліга 2
23:00Перенес.Депортіво Коопсоль - Бінасьйональ -:-23:00Перенес.Депортіво Мунісіпаль - Сантос -:-
23:00Перенес.Карлос Стейн - АДА Хаен -:-
23:00Перенес.Комерсіантес - Універсідад Сан-Мартін -:-
23:00Перенес.Мокегуа - Аякучо -:-
23:00Перенес.Пірата - Альянса Уануко -:-
23:00Сан-Маркос - Хуан Ауріч 3:0
23:00Уніон Уараль - Льякуабамба 0:3
19:00Аякучо - АД Кантолао 1:1
23:00Бінасьйональ - Мокегуа 2:0
ПЕРУ: Ліга (Жінки)
18:30Б'яво Ж - Аякучо Ж 2:021:00УНСААК Ж - Карлос Маннуччі Ж 1:0
23:30Альянса Ліма Ж - Спортінг Кристал Ж 2:1
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U20 (Жінки) - Фінальна група
00:00Парагвай U20 W - Колумбія U20 W 1:1ПІВДЕННА АФРИКА: Мотсепе Фаундейшн Чемпіоншип
16:00Апінгтон Сіті - НБ Ла-Масія 4:116:00Барока - Марумо Галлантс 2:0
16:00Блек Леопардс - Преторія Ю. 2:2
16:00Дж.Д.Р. Старз - Орбіт Коледж 1:0
16:00Касрік Старз - Платінум Сіті 4:2
16:00Магесі - Мілфорд 3:1
16:00Маріцбург Юнайтед - Хангрі Лайонс 2:0
16:00Преторія Келліс - Венда 0:3
ПІВДЕННА АФРИКА: Діскі Челлендж
11:00Орландо Пайретс U23 - Кейптаун Сіті U23 3:211:00Суперспорт Юнайтед U23 - Річардс Бей U23 4:2
13:00ТС Гелаксі U23 - Мамелоді Сандаунз U23 0:1
ПІВДЕННА АФРИКА: Кубок Південної Африки
16:00Стелленбош - Мамелоді Сандаунз 1:2ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1
08:00Сувон ФК - Канвон 1:210:30Кімчхон Сангму - Інчхон 2:2
ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2
08:00Соннам - Сувон 2:110:30Чоннам - Кьоннам 1:3
ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3
09:00Чханвон - Мокпо 3:0ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Premiership Women
17:00Деррі Сіті Ж - Лісберн Рейнджерс Ж 1:217:00Ларн Ж - Лісберн Ледіс Ж 1:2
18:00Гленторан Ж - Крузейдерс Ж 6:0
19:00Мід-Алстер Ж - Кліфтонвілл Ж 0:5
ПОЛЬЩА: Екстракляса
13:30Варта Познань - Відзев Лодзь 2:116:00Корона Кєльце - П'яст Глівіце 1:1
18:30Легія - Радомяк Радом 0:3
ПОЛЬЩА: Дивізіон 1
13:40Термаліца - Полонія Варшава 2:216:00Плоцьк - Мотор Люблін 1:0
19:00Прушкув - Хробри Глогув 1:1
ПОЛЬЩА: Дивізіон 2
17:00Заглембє II - Погонь Сєдльце 0:2ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III
13:00Шльонск Вроцлав II - Польковіце 0:015:00Бєльсько-Бяла - Старовіце-Дольне 6:2
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV
18:00Сярка Тарнобжег - Орлента Радзинь 3:0ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга
13:00Сандеція U19 - Ракув Ченстохова U19 0:4ПОЛЬЩА: Екстраліга (Жінки)
12:45Погонь Щецін Ж - УКС СМС Лодзь Ж 0:013:00Шльонск Вроцлав Ж - Гданськ Ж 1:0
14:00Стоміланкі Ольштин Ж - Погонь Тчев Ж 2:0
16:00Чарні Сосновець Ж - Рекорд Б. Ж 4:1
18:00ГКС Катовіце Ж - УЯ Краків Ж 2:0
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії
17:30СК Фаренсе - Ешторіл 3:220:00Ароука - Ештрела Амадора 0:0
20:00Брага - Каса Піа 4:3
22:30Фамалікан - Бенфіка 2:0
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2
13:00Пенафієл - Марітіму 0:116:00Насьонал - Порту B 4:0
17:30Вілаверденсе - Торреенсе 0:1
20:00Бенфіка B - Феррейра 2:2
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга 3 - Група підвищення у класі
13:30Спортінг К. - Алверка 0:2ПОРТУГАЛІЯ: Campeonato de Portugal - Promotion Group
19:00АД Ліміануш - Певідем 2:119:00Сан-Жуан-де-Вер - Амаранте 0:1
19:00Сантарем - Монкарапашенсе 2:1
19:00Сетубал - Лузітанія 3:1
ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії U19 - Чемпіонська група
13:00Порту U19 - Фамалікан U19 2:218:00СК Фаренсе U19 - Бенфіка U19 0:0
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга БПІ (Жінки)
13:00Валадареш Гая Ж - Бенфіка Ж 0:113:00Вілаверденсе Ж - Марітіму Ж 2:0
17:00Оурієнсе Ж - Спортінг Ж 0:3
РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1
16:00Дьябль Нуар - Шеміно 0:318:00Вегас - В. Клуб Моканда 0:0
20:00Етуаль дю Конго - Отоо д'Oйо 1:0
РОСІЯ: Прем'єр-ліга
16:30Динамо Москва - Сочі 3:219:00Парі НН - Спартак Москва 0:0
РОСІЯ: ФНЛ
14:00Тюмень - Акрон Тольятті 0:218:00Урожай - Ленінградець 0:2
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон А Золото - Весняний сезон
12:00Уфа - Родіна 2 3:112:00ФК Новосибирск - Велес Москва 0:0
15:00Краснодар 2 - Липецьк 1:0
17:30Чайка Піщанокопське - Муром 3:1
18:00Ротор В. - Челябінськ 1:0
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 2
12:00Спартак Москва 2 - Чертаново М. 4:014:00Зеніт 2 - Динамо СПб 1:0
14:00Сатурн Раменське - Динамо Москва 2 1:0
15:00Динамо Вологда - Іркутськ 3:0
15:00Родіна U21 - Єнісей 2 3:0
16:00Луки-Энергия - Знамя Труда 1:1
16:30Балтика 2 - Твер 4:1
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 3
06:00Сахалін - Рязань 0:113:00Хімки 2 - Строгіно М. 3:2
14:00Арсенал Тула 2 - Салют-Бєлгород 4:1
14:00Композит - Обнінськ 3:2
14:00Пенза - Орел 0:1
15:00Коломна - Космос 1:3
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 4
17:00Рубін Казань 2 - Сокіл Казань 0:1РОСІЯ: Вища ліга (Жінки)
16:00Рубін Казань Ж - ЦСКА Москва Ж 0:1РУАНДА: Прем'єр-ліга
16:00Мукура Вікторі Спортс - Гасогі Юнайтед 2:116:00Район Спорт - АС Кігалі 4:2
РУМУНІЯ: Ліга 1 - Група вибування
15:30Петролул - Оцелул 2:1РУМУНІЯ: Ліга 1 - Чемпіонська група
21:30ЧФР Клуж - Рапід Бухарест 3:2САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура
00:15Драгон - Метапан 3:100:15Мунісіпаль Ліменьйо - ФК Альянса 1:3
00:15Платенсе Мунісіпаль - Луїс Анхель Фірпо 1:2
00:15Санта-Текла - Хокоро 3:4
00:15ФАС - Агіла 0:0
00:15Фуерте Сан-Франсіско - 11 Депортіво 2:0
САН-ТОМЕ І ПРІНСІПІ: Campeonato Nacional
18:006 де Сетембру - Альянса Насьйонал 1:118:00Агроспорт - Інтер Бом-Бом 1:3
18:00Операріос - УДАПБ 3:1
СВІТ: Міжнародні товариські матчі
17:00Ямайка U17 - Тринідад і Тобаго U17 2:123:00Сент-Вінсент і Гренадини - Домініка 2:0
СЕНЕГАЛ: Ліга 1
20:00Гедіває - Дженерейшн Фут 0:120:00Джараф - Теунгет 3:0
20:00Каса - Пікін 0:0
20:00Сонакос - Мбур 1:0
20:00ЮС Горе - Жамоно Фатік 1:0
СЛОВАЧЧИНА: Nike liga - Чемпіонська група
18:30Подбрезова - Дун. Стреда 0:3СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга
11:30Шаморин - С. Братислава B 3:2СЛОВАЧЧИНА: 3. Ліга - Схід
12:00Славія Кошице - Липани 2:018:00Свіднік - Оравске Веселе 6:3
18:00Стропков - Снина 2:1
18:00Філаково - Любовня 1:1
СЛОВАЧЧИНА: 3. Ліга - Захід
11:30Рача - Малацки 0:018:00Подконіце - Середь 1:3
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Братислава
18:00Нова Дедінка - Дунайска Лужня 1:118:00Ровінка - Слован І. 1:3
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Центр
17:30Ліпт. Штявніца - ОСК Бенешова 1:117:30Сокол Зуброглава - К. Нове Место 3:2
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Схід
17:30Velky Saris - Герлахов 2:117:30Локомотив Кошице - Чаня 4:3
17:30Медзев - Сокол Люботіце 2:2
17:30Младост Калша - Сабінов 0:2
17:30Раславіце - Павловце-над-Угом 2:5
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Захід
17:30Гбели - Пата 2:217:30Злате Моравце-Врабле B - Габчиково 1:0
17:30Кристал - Требатіце 2:1
17:30Локомотива Козаровце - Гурбаново 1:0
17:30Тренчанске Станковце - Левіце 2:1
СЛОВЕНІЯ: Перша ліга
16:00Радомлє - Рогашка 1:018:30Олімпія Любляна - Мура 0:0
СЛОВЕНІЯ: Друга ліга
18:00Белтинці - Ілірія 1:218:00Примор'є - Фужінар 1:0
18:00Толмін - НК Бистріца 4:1
СЛОВЕНІЯ: 3. СНЛ - Схід
18:00НК Смартно - Драва 1:2СЛОВЕНІЯ: 3. СНЛ - Захід
18:30Брда - Фама Віпава 1:318:30Шкоф'я-Лока - Любляна Свобода 2:1
СЛОВЕНІЯ: 1. СЖНЛ (Жінки) - Група вибування
18:00Примор'є Ж - Крім Ж 6:119:00Церклє Ж - Драва Ж 3:0
СЛОВЕНІЯ: 1. СЖНЛ (Жінки) - Чемпіонська група
18:00ЖНК Любляна Ж - Олімпія Л. Ж 0:118:00Радомлє Ж - Мура Ж 0:7
СОМАЛІ: Національна ліга
15:30Кігс - Могадішу Сіті 1:2США: МЛС
02:30Атланта Юнайтед - Міннесота Юнайтед 1:202:30Ді Сі Юнайтед - Філадельфія Юніон 2:2
02:30Інтер Маямі - Нью Йорк Ред Буллс 6:2
02:30Орландо Сіті - ФК Цинцинатті 0:1
02:30Сан-Хосе Ертквейкс - ФК Лос-Анджелес 3:1
02:30ФК Торонто - ФК Даллас 3:1
02:30Шарлотт - Портленд Тімберс 2:0
03:30Нешвілл СК - Клуб де Фут Монреаль 4:1
03:30Х'юстон Динамо - Сент-Луїс Сіті 0:0
03:30Чикаго Файр - Нью-Інгленд Революшн 0:1
04:30Реал Солт Лейк - Спортінг Канзас-Сіті 1:0
05:30Ванкувер Вайткепс - Остін 0:0
23:00Нью-Йорк Сіті - Колорадо Репідс 0:2
США: USL Чемпіоншип
23:00Мемфіс - Тампа-Бей 4:101:30Чарльстон - Хартфорд Атлетік 1:0
02:00Лаудун - Детройт 0:0
02:00Північна Кароліна - Род-Айленд 0:0
02:00Піттсбург - Маямі ФК 1:0
02:30Бірмінгем - Талса 2:2
03:30Сан-Антоніо - Оукленд Рутс 2:2
04:00Колорадо Спрінгс - Ель-Пасо 2:0
05:00Монтерей-Бей - Інді Елевен 0:1
05:30Лас-Вегас Лайтс - Нью-Мексико 1:2
05:30Фінікс Райзінг - Сакраменто Репаблік 1:1
США: МЛС Next Pro
23:00ФК Цинцинатті 2 - Краун Легасі 2:100:00Чаттануга - Орландо Сіті B 2:1пен
22:00Філадельфія Юніон II - Гантсвілл 2:0
22:00ФК Торонто II - Коламбус Крю 2 1:2пен
США: USL Ліга Один
02:00Форвард Медісон - Грінвілл 3:203:00Юніон Омаха - Тормента 4:2
США: USL Ліга Два
02:00Перенес.Мотаун 2 - Манхеттен -:-05:00Академіка СК - Проджект 510 1:2
05:00Коачелла - Капо II 0:3
США: NISA
02:00Мічіган Старз - Меріленд Бобкетс 2:005:00Лос-Анджелес Форс - Ірвайн Зіта 1:0
США: NWSL (Жінки)
02:30Готем Ж - Північна Кроліна Каредж Ж 1:005:00Портленд Торнс Ж - Вашингтон Спіріт Ж 2:1
20:00Х'юстон Деш Ж - Канзас-Сіті Каррент Ж 1:1
СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
19:15Перенес.Бхантал - Каллон -:-19:15Перенес.Даймонд Старз - Іст-Енд Лайонс -:-
19:15Кахунла - Даймонд Старз 1:2
19:15Перенес.СЛІФА - Кахунла -:-
19:30Каллон - Майті Блекпул 0:0
ТАДЖИКІСТАН: Вища ліга
14:30Равшан - Далерон-Уротеппа 1:015:00Баркчі Хісор - Худжанд 0:1
18:00ЦСКА-Памір - Вахш 1:0
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1
13:30Кхонкен Юнайтед - Бангкок Юнайтед 2:214:00Порт МТІ - Чонбурі 2:0
15:00Прачуап - Лампхун Ворріор 2:0
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 2 - Підвищення у класі - плей-оф
14:00Аюттхая Юнайтед - Районг 2:1ТАЙВАНЬ: Прем'єр-ліга
10:30Мін Чуань Юніверсіті - Тайвань Стіл 0:310:30Хан Юень - Тайчун 0:1
13:30Тайвань Шиху - АК Тайбей 2:0
13:30Тайпауер - Тайбей Вайкінгс 3:1
ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга
16:00Машуджаа - Янг Африканс 0:1ТОГО: Національний чемпіонат
17:00Перенес.Антант II - АСК Кара -:-17:00Перенес.Біна - Барракуда -:-
17:00Перенес.Гомідо - Гбікінті Бассар -:-
17:00Перенес.Динамік Тоголез - Тамбо -:-
17:00Перенес.Думбе - Семассі -:-
17:00Перенес.Еспуар - Кара -:-
17:00Перенес.ОТР - Гболое-Су -:-
17:00Перенес.Юніспорт - Какадль -:-
18:30Антант II - Юніспорт 4:1
18:30Кара - АСК Кара 0:0
18:30ОТР - Думбе 4:0
18:30Семассі - Еспуар 1:0
ТРИНІДАД І ТОБАГО: Прем'єр-ліга ТТ
00:301976 Фенікс - Поліс 3:3ТУНІС: Професійна ліга 1 - Група вибування
17:00Гафса - АС Марса 1:0ТУНІС: Професійна ліга 1 - Чемпіонська група
17:00Стад Тунізьєн - Есперанс Туніс 2:019:30Африкан - Сфаксьєн 1:3
ТУНІС: Ліга 2
17:00Аріана - Уед-ель-Ліль 3:117:00Джендуба Спорт - Бен-Арус 2:0
17:00Еспуар Рогба - ЕС Джерба 2:1
17:00Калаа - Мсакен 2:0
17:00Табарка - ЖС Кайруан 0:0
17:00Хаммам-Сус - Корба 3:1
ТУРЕЧЧИНА: Суперліга
16:00Башакшехір - Касимпаша 4:119:00Газіантеп - Хатайспор 1:1
19:00Галатасарай - Сівасспор 6:1
ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга
16:00Алтай - Аданаспор 0:216:00Бандірмаспор - Кечіоренгюджю 2:1
16:00Бодрумспор - Коджаеліспор 3:0
16:00Генчлербірлігі - Гіресунспор 1:0
16:00Маніса - Болуспор 1:0
16:00Сакар'яспор - Тузласпор 0:2
16:00Умранієспор - Ерзурумспор 2:0
16:00Чорум - Шанліурфаспор 1:1
ТУРЕЧЧИНА: Суперліга (Жінки)
14:00Адана Ідманьюрдуспор Ж - Фенербахче Ж 0:614:00Амед СК Ж - Караденіз Ерегліспор Ж 2:2
14:00Бейлербеї СК Ж - Карагюмрюк Ж 2:2
14:00Беледієсі Ж - Хаккарігюджю Ж 1:4
14:00Бешикташ Ж - 1207 Антальяспор Ж 9:0
14:00Галатасарай Ж - АЛГ Спор Ж 2:0
14:00Трабзонспор Ж - Фомгет Генчлік Ве Спор Ж 0:2
14:00Фатіх Ватанспор Ж - Газіантеп Ж 3:2
УГАНДА: Прем'єр-ліга
15:00ФК Експрес - Бусога 1:2УГАНДА: Велика ліга
16:00Бума - Кіїнда Бойз 3:116:00Джінджа Норт - Янг Елефант 0:1
16:00Кааро Карунгі - Кігезі ХоумБойз 1:0
16:00Келварі - Блекс Пауер 1:0
16:00Лугазі - Катака 0:0
16:00Поліс - К'єтуме 5:0
УГАНДА: Uganda Cup
15:00Паджуле Лайонс - Ейртел Кітара 0:1УГОРЩИНА: НБ І
17:00Кечкемет - Пакш 0:019:30Ференцварош - Дебрецен 5:1
УГОРЩИНА: НБ ІІ
18:00Будафок - Сегед-Чанад 1:018:00Дьор - МФК Печ 3:1
18:00Козармішлень СЕ - БВСК-Зугло 0:2
18:00Ньїредьгаза - Дьормот 3:1
18:00Сороксар - Мошонмадяровар ТЕ 3:4
18:00Тісакечке - Айка 2:1
18:00Халадаш - Казінцбарцика 1:3
18:00Шіофок - Чаквар 1:2
УГОРЩИНА: NB III - Northeast
12:00Дебрецен II - Кішварда II 2:018:00Дьєндьєш - ДВТК II 1:6
18:00Егер - Дебрецен ЕАК 1:2
18:00Карцаг - Уйпешт II 3:1
18:00Путнок - Тісафюред 3:4
18:00Тисауйварош - РЕАК 1:1
18:00ШБТК - Хатван 0:1
18:00Шеньйо-Карніфекс - Циганд СЕ 1:2
УГОРЩИНА: NB III - Northwest
12:00Дьормот II - Голодаш Занаті 3:012:00Пушкаш Академі II - Дьор II 0:2
18:00III. керулеті ТУЕ УПЕ - СК Будайорш 7:1
18:00Балатонфюред - Залаегерсег II 1:2
18:00Бічкей - Комаромі 3:1
18:00Дорог - СК Шопрон 2:0
18:00Татабанья - Келен 4:0
18:00Чорна - ВЛС Веспрем 0:2
УГОРЩИНА: NB III - Southeast
12:00Сегед-Чанад II - ЕСМТК Будапешт 2:118:00Годмезевашаргей - Гонвед II 2:1
18:00Керешладань - БКВ Ельоре 2:1
18:00Монорі - Кечкемет II 2:0
18:00Пензудьор - Фузешдьярматі 1:0
18:00Сольнок - Бекешчаба 1912 1:3
18:00Цегледі - Мартфуй 1:2
УГОРЩИНА: NB III - Southwest
12:00Фехервар ФК II - Мохач 0:018:00Гардонь Варош - Ференцварош II 1:2
18:00Дунафельдвар - Сексард 3:2
18:00Ерд - Іванча 0:1
18:00Капошвар - Дунайварош Пальхальма 2:0
18:00Надьканіжа - Пакш II 2:1
18:00ПТЕ-ПЕАЦ - Майоші 2:2
18:00Сентльорінц - МТК Будапешт II 3:0
УГОРЩИНА: НБ І (Жінки)
16:00Пушкаш Академі Ж - Дьор Ж 1:419:00СК Будайорш Ж - Астра Хангарі Ж 4:1
УЗБЕКИСТАН: Суперліга
16:00Навбахор Наманган - Локомотив Ташкент 4:016:30Буньодкор - Термез Сурхон 0:2
УКРАЇНА: Прем'єр-ліга
13:00Полісся - Зоря 1:115:30Динамо К. - Колос 5:0
18:00Шахтар Д. - Чорноморець 3:0
УРУГВАЙ: Прімера - Апертура
16:00Рівер Плейт - Серро Ларго 2:321:00Фенікс - Дефенсор Спортінг 0:2
23:30Мальдонадо - КА Серро 3:0
УРУГВАЙ: Сегунда - Torneo Competencia - Play Offs
00:00Монтевідео Сіті - Хувентуд 2:0ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга
17:00Фуглафйордур - Скала Ітроттарфелаг 1:219:00ХБ Торсхавн - Б36 Торсхавн 2:1
ФІДЖІ: Прем'єр-ліга
05:00Лаутока - Тайлеву Найтасірі 2:105:00Наді - Сува 1:2
05:00Надрога - Насіну 1:2
06:00Навуа - Лабаса 2:3
06:00Рева - Ба 2:1
ФІЛІППІНИ: ФФЛ
10:00Кая - Себу 1:010:00Юнайтед Сіті - Дон Боско Гареллі 7:0
12:30Сталліон - Ван Тагіг 3:3
15:00Махарліка - Філіппін Ейр Форс 4:2
ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга
16:00Гністан - Хака 0:318:30Марієгамн - Інтер Турку 3:1
ФІНЛЯНДІЯ: Ykkosliiga
18:30Міккелі - ПК-35 0:0ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен
16:00ОЛС Оулу - Джаз Порі 4:0ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В
14:00Ільвес 2 - Турку 2 2:418:30ТПВ - ВЙС 2:2
ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група С
16:00ГБК Коккола - Еркулес 5:116:00ЯБК - ТП-47 3:0
ФІНЛЯНДІЯ: Ykkonen Women
15:00КТП Ж - Ільвес 2 W 3:018:00ГІК Академія Ж - Лахті Ж 4:1
ХОРВАТІЯ: ХФЛ
18:00Хайдук Спліт - Вараждин 0:120:30Рієка - Динамо Загреб 1:2
ХОРВАТІЯ: Перша ФЛ
15:50Зрінскі Осєчко - Дугополє 4:118:00Кроація Зміявці - Бієло Брдо 3:0
ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ (Жінки) - Група вибування
17:00Задар Ж - Горіца Ж 1:117:00Меджимур'є Чаковець Ж - Аграм Загреб Ж 1:0
ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ (Жінки) - Чемпіонська група
13:30Динамо Максимір Ж - Осієк Ж 1:5ЧАД: Premiere Division - LPFN
17:45Перенес.Еглон - АС Псі -:-17:45Перенес.Елект Спорт - Газель -:-
17:45Перенес.Старз Дж. Телентс - Фарша -:-
ЧЕХІЯ: 1. Ліга - Conference League - Play Offs
16:00Градец-Кралове - Сігма Оломоуц 3:116:00Тепліце - Ліберец 2:0
ЧЕХІЯ: 1. Ліга - Чемпіонська група
16:00Вікторія Пльзень - Млада Болеслав 3:019:00Словацко - Спарта Прага 2:4
ЧЕХІЯ: ФНЛ
11:15Жижков - Вишков 3:211:15Сігма Оломоуц B - Таборско 1:0
ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група А
11:15Богеміанс 1905 B - Славія Прага B 2:111:15Дукла Прага B - Адміра Прага 1:1
11:30Вікторія Пльзень B - Влтавін 3:1
18:00Сілон Таборско - Ческе Будейовіце B 3:0
ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В
11:15Ліберец B - Градец-Кралове B 3:111:15Хлумец-над-Цідліноу - Млада Болеслав B 1:2
18:00Брозани - Яблонець B 1:0
18:00Запи - Колін 3:0
ЧЕХІЯ: МСФЛ
11:15Словацко B - Унічов 0:011:30Злін B - Годонін 0:2
12:00Злінсько - Зноймо 2:1
ЧЕХІЯ: Дивізіон А
11:30Домажліце B - Петрін Пльзень 0:1ЧЕХІЯ: Дивізіон С
18:00Трутнов - Славія Градец-Кралове 0:018:00Часлав - Велке Гамри 3:2
ЧЕХІЯ: Дивізіон D
16:00Гумполец - Ланжгот 3:217:30Cлавой Польна - Спержіце 3:2
17:30Велка Бітеш - Велке Мезіржічі 4:1
17:30Ждяр-над-Сазавоу - Бржецлав 0:1
17:30Пелгржімов - Тасовіце 2:1
17:30Стара Ржіше - Брно B 0:3
ЧЕХІЯ: Дивізіон Е
17:30Вшеховіце - Пржеров 5:017:30Голешов - Штернберк 2:3
ЧЕХІЯ: Дивізіон F
11:15Гавіржов - Біловец 3:016:00Крнов - Поланка-над-Одроу 0:6
17:30Френштат-под-Радгоштем - Вітковіце 1:4
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південночеського краю
11:30Тржебонь - Янков 5:016:00Тржебетіце - Тин-над-Влтавоу 1:1
18:00Мілевско - Дражіце 2:1
18:00Юніор Страконіце - Олешнік 0:2
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південноморавського кр.
18:00Босоноги - Куржім 0:718:00Кунштат - Спарта Брно 2:0
18:00Раєчко - Погоржеліце 1:0
18:00Райградіце - Роусінов 0:2
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Карловарського кр.
11:00Карлові Вари B - Локо Карлові Вари 4:218:00ФК Остров B - Маріанські Лазні B 3:2
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краловоградецького краю
14:30Добрушка - Наход 0:515:00Рихнов-над-Кнежноу - Їчин 1:0
15:00Хлумец-над-Цідліноу B - Солніце 1:4
18:00Горжіце - Ческа-Скаліце 3:1
18:00Поліце-над-Метуї - Яромерж 5:1
18:00Червени Костелец - Лібчани 2:1
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Ліберецького краю
11:30Скаліце - Нови Бор 2:218:00Вішньова - Ломніце-над-Попелкою 4:4
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Мораво-Сілезького краю
17:30Вржесіна - Стонава 4:317:30Пуста Полом - Мораван Олдржішов 4:0
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Оломоуцького краю
17:30Богуньовіце - Бродек-у-Пржерова 1:617:30Коніце - Забржег 2:2
17:30Медлов - Долани 1:1
17:30Чеховіце - Белотін 1:2
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пардубицького краю
18:00Високе Мито B - Лазне Богданеч 3:118:00Гержманув Местец - Горні Ржедіце 1:2
18:00Тржемошніце - Просетін 4:4
18:00Ческа Тржебова - Ланшкроун 1:1
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.
11:30Голишов - Непомук 1:018:30Зруч - Стржібро 5:1
18:30Мито - Пльзень-Черніце 1:1
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Середньочеського краю
18:00Поржічани - Поржічі-над-Сазавоу 1:018:00Седлчани - Мніховоградістскі 2:1
18:00Соколец - Велім 2:4
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Устецького краю
16:00Кадан - Літомеріцко 2:3пенЧЕХІЯ: Чемпіонат Краю Височина
11:30Сапелі Полна - Хотеборж 0:217:00Жировніце - Пацов 3:1
17:30Ледеч-над-Сазавоу - Нове Место-на-Мораві B 4:2
17:30Нова Вес - Окржішки 2:2
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.
17:30Боршице - Морковіце 1:117:30Напаєдла - Граховец 2:0
17:30Невшова - Осветімани 1:2
ЧЕХІЯ: 2. Ліга (Жінки) - Група вибування
15:00Градец Кралове Ж - Прага Репторс Ж 0:5ЧИЛІ: Прімера
03:00У. Еспаньйола - У. Католіка 1:219:30Уніон Ла Калера - Ньюбленсе 2:1
22:00У. Де Чилі - Депортес Ікіке 2:2
00:30Кобрелоа - Евертон 1:2
ЧИЛІ: Прімера В
00:30У. Де Консепсьйон - Сан-Феліпе 2:103:00Сан-Луїс - Реколета 1:0
19:30Антофагаста - Лімаче 1:2
00:30Рейнджерс - Куріко Унідо 2:3
ЧИЛІ: Сегунда
03:00Провінсіаль Овальє - Конкон Насьйональ 1:122:00Депортес Ренго - Меліпілья 2:1
00:30Трасандіно - Д. Консепсьйон 0:1
ЧИЛІ: Primera Division Women
23:00Коло-Коло Ж - У. Католіка Ж 3:018:00Аудакс Італьяно Ж - У. Де Консепсьйон Ж 1:3
18:00Кобресаль Ж - Палестіно Ж 1:1
ЧОРНОГОРІЯ: Друга ліга
17:30Грбаль - Ігало 1:017:30Інтернасьйонал - Ловчен 1:1
17:30Отрант - Ком Подгоріца 3:0
18:00Беране - Бокель 1:2
19:00ФК Подгоріца - Іскра 0:0
ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга - Група вибування
15:15Базель - Люцерн 1:117:30Івердон - Лозанна 3:1
ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга - Чемпіонська група
17:30Цюрих - Янг Бойз 0:2ШВЕЙЦАРІЯ: Ліга підвищення
15:00Санкт-Галлен II - Бюль 3:2ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1
15:30Пюйї - Портаблан 4:2ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 2
16:00Лангеталь - Блек Старс 1:4ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан
15:00Вестерос - Юргорден 0:215:00Ельфсборг - Мальме 3:1
17:30АІК - Норрчепінг 6:2
17:30Хаммарбю - Вернаму 1:2
ШВЕЦІЯ: Супереттан
16:00Естерсунд - Еребру 1:1ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ
19:00Ассиріска ФФ - Стокгольм Інтернаціонале 3:1ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь
17:00Аріана - Лундс 3:1ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд
15:00Гаутіод - Сеффле 2:315:00ФК Лідчепінгс - Конгахелла 0:1
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд
14:00ІК Франке - Віггбіхольмс 1:1ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд
16:00ІФК Треллеборг - ІФК Берга 4:116:00Худдінге - Слейпнер 1:2
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд
14:00Ліндуме - Хіттарпс 0:017:00Бергдаленс ІК - Квідінг 3:5
17:00Юнсеред - БК Астріо 0:2
ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)
16:00Геккен Ж - ІФ Броммапойкарна Ж 2:016:00Еребру Ж - Віттше Ж 0:1
16:00Лінчепінг Ж - Русенгорд Ж 1:6
16:00Пітео Ж - Крістіанстад Ж 1:2
ШВЕЦІЯ: Елітеттан (Жінки)
14:00Уппсала Ж - Умео Ж 1:416:00Алінгсос Ж - ФК Лідчепінг Ж 3:1
16:00Маллбакенс Ж - Боллстанес Ж 0:0
17:00Кальмар Ж - Джитекс Ж 3:3
17:00Суннано Ж - Сундсвалль Ж 2:0
ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
15:00Рейнджерс - Кілмарнок 4:1ШОТЛАНДІЯ: ШЖПЛ 1 (Жінки) - Група вибування
15:00Спартанс ЛФК Ж - Данді Юнайтед Ж 0:016:00Монтроз Ж - Мотервелл Ж 1:1
18:00Гемілтон Ж - Абердін Ж 3:3
ШОТЛАНДІЯ: ШЖПЛ 1 (Жінки) - Чемпіонська група
15:00Хартс Ж - Партік Ж 3:218:10Глазго Сіті Ж - Хіберніан Ж 2:2
ЯПОНІЯ: Надесіко-ліга (Жінки)
07:00Орка Камогава Ж - Ехіме Ж 1:107:00Шідзуока Боніта Ж - Гумма Ж 2:0
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.