ОНОВИТИ

Футбол » 12.01.2022 » Усі матчі

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

21:45Вест Гем - Норвіч 2:0

АФРИКА: Кубок африканських націй

15:00Туніс - Малі 0:1
18:00Мавританія - Гамбія 0:1
21:00Екваторіальна Гвінея - Кот-д’Івуар 0:1

АВСТРАЛІЯ: Кубок ФФА

09:00ФК Сідней - Брісбен Роар 1:0

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

21:45ПеренесеноБарнслі - Сток Сіті -:-

АНГЛІЯ: Перша ліга

21:45Крю - Чарльтон 2:1

АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон

21:45Крей - Богнор Реджис 0:1

АНГЛІЯ: Кубок Футбольної ліги

21:45Тоттенгем - Челсі 0:1

АНГЛІЯ: Молодіжний кубок Англії

21:00Блекберн U18 - Сток U18 3:0
21:00Борнмут U18 - КПР U18 2:0

АНГЛІЯ: Кубок ліги (Жінки)

21:00Лестер Ж - Манчестер Сіті Ж 0:5

АНГОЛА: Жирабола

16:00CD Lunda Sul - Прогрессо 2:0

БЕЛЬГІЯ: Про Ліга U21

20:00Остенде U21 - Васланд-Беверен U21 3:1

БОТСВАНА: Прем'єр-ліга

16:00Sua Flamingoes - Гілпорт Лайонс 2:0
16:00БДФ ХІ - БР Хайлендерс 0:0
16:00Джваненг Гелаксі - Екстеншн Ганнерс 4:1
16:00Морупуле - Поліс ХІ 1:0
16:00Нотване - Прізонс ХІ Габороне 0:1
16:00Тауншип Роллерс - Могодітшане 3:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сеаренсе

20:00Атлетіку СЕ - Ікаса 0:0
21:00Крату - Маракана 0:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Потігуар - Перший етап

20:00Америка Натал - Санта-Круз де Натал 1:0

БРАЗИЛІЯ: Юніорський Кубок Сан-Паулу

00:15Сан-Бернарду U20 - Лондріна U20 1:4
00:30Forte U20 - Флореста ЕК U20 2:4
00:30Сан-Каетану U20 - Сан-Паулу U20 1:2
02:45Оесте U20 - Фламенгу U20 3:3

БРАЗИЛІЯ: Юніорський Кубок Сан-Паулу - Плей-оф

16:00Ботафогу U20 - Сан-Жозе U20 1:0пен
16:00Новорізонтіну U20 - Кастаньял U20 2:1
16:00Пірасікаба U20 - Таубате U20 1:3
16:30Форталеза U20 - Резенді U20 1:2пен
20:00Атлетіко ПР U20 - Америка МЖ U20 1:2пен
20:00Віла-Нова U20 - Баїя U20 0:2
20:00Вотупорангенсе U20 - Гуарані U20 3:2пен
20:00Нова-Ігуасу U20 - Ферровіарія U20 1:2пен
20:00Флуміненсе U20 - Франкана U20 3:1
22:15Греміу U20 - Санта-Крус U20 2:0
23:00Ліненсе U20 - Спорт Ресіфі U20 0:2
23:00Мірасол U20 - Атлетіку Мінейру U20 3:1
23:00Фалькон U20 - Велу Клубі U20 3:1
00:30Сантос U20 - Chapadinha U20 3:0

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

23:00Фортуна - ВАА Банжул 1:1

ГАНА: Прем'єр-ліга

17:00Медеама - Хартс оф Оук 1:0

ГРЕЦІЯ: Суперліга

17:15ПАОК - Панетолікос 2:0
17:15Смірніс - ОФІ Крит 0:3

ГРЕЦІЯ: Суперліга 2

15:00AEK B - Левадіакос 2:1
15:00Альмопос - Лариса 0:1
15:00ПеренесеноАстерас Влахіоті - Закінф -:-
15:00Діагорас - ПАЕ Ханія 2:2
15:00Ерготеліс - Ієрапетра 1:3
15:00Кавала - Аполлон Лариса 0:0
15:00Каламата - Іродотос 2:0
15:00ПеренесеноКараїскакіс - Каллітея -:-
15:00ПеренесеноКардіца - Верія -:-
15:00ПеренесеноКіфісіас - Родос -:-
15:00ПеренесеноКсанті - Пансерраїкос -:-
15:00ПеренесеноО. Волос - ПАОК B -:-
15:00ПеренесеноПанатінаїкос B - Егалео -:-
15:00ПеренесеноПієрікос - Іракліс -:-
15:00Теспротос - Олімпіакос Пірей B 2:1

ДР КОНГО: Ліга 1

15:30ПеренесеноАС Маньєма - Дофен Нуар -:-
15:30Етуаль де Ківу - US Panda 1:1
16:00ПеренесеноАК Рейнджерс - Санга Баленд -:-

ЄГИПЕТ: Кубок ліги

14:30Аль-Масрі - Міср Ельмакаса 0:3
14:30Ель-Шаркія Лел Докхан - Ф'ючер 0:3
17:00Пайрамідс - Аль-Іттіхад 1:2

ІЗРАЇЛЬ: Кубок Ізраїля

19:30Нетанія - Хапоель Беер-Шева 1:2пдч
20:00Маккабі Хайфа - Бейтар Єрусалим 4:0

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Одіша - Керала Бластерс 0:2

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

15:30Персірая Ачех - ПСІС Семаранг 0:1

ІРАК: Суперліга

15:00Аль-Талаба - Аль-Мінаа 0:0

ІРАН: Дивізіон 1

12:00Астара - Кашкай Шираз 2:1
12:30Shams Azar Qazvin - Арман Гохар 1:3
12:30Естеглаль Моласані - Малаван 0:3
12:30Мес Керман - Естеглаль Хузестан 1:0
12:30Мес Шахр Бабак - Райка Бабол 1:0
12:30Парс Джанубі Джам - Vista Toorbin 1:0
12:30Сайпа - Машін Сазі 4:0
12:30Хейбар Хоррамабад - Шахін Бушехр 3:0
12:30Хушех Талай - Шахрдарі Хамедан 0:0

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 1

21:30ПеренесеноПольворін - Ноя -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 5

21:00Паралада - Манреса 2:3
21:30Сан-Крістобаль КП - Guineueta 6:1

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 8

17:30Нумансія B - Альмасан 1:3

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 9

19:00КД Торреперохіль - Уетор-Тахар 3:1
21:00Уетор-Вера - Хувентуд Торремолінос 0:0

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 10

13:00Севілья C - КД Херена 0:2

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11

20:30Феланіч - Побленсе 0:1
21:00Campos - Бініссалем 0:3

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 13

21:00Archena - Бала Асул 3:2

ІСПАНІЯ: Суперкубок

21:00Барселона - Реал Мадрид 2:3пдч

ІСПАНІЯ: Прімера (Жінки)

17:00Вільярреал Ж - Атлетіко Мадрид Ж 0:5
17:00Ейбар Ж - Леванте Ж 1:2
18:00Барселона Ж - Уельва Ж 5:0
18:00Севілья Ж - Райо Вальєкано Ж 2:1
18:30Валенсія Ж - Реал Сосьєдад Ж 0:3
19:30Алавес Ж - Мадрид КФФ Ж 2:1
20:30Атлетік Більбао Ж - Бетіс Ж 1:1
21:00ПеренесеноРеал Мадрид Ж - Тенеріфе Ж -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група А

15:30ПеренесеноТічіно - ХСЛ Дертона -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група В

15:30ПеренесеноSG City Nova - Фольгоре Каратезе -:-
15:30ПеренесеноКараваджо - Понте Сан-П'єтро -:-
15:30ПеренесеноКрема - Реал Калепіна -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група D

15:30ПеренесеноФанфулла - Лентіджоне -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група Е

15:30П'янезе - Тіферно Леркі 2:0

ІТАЛІЯ: Серія D - Група G

15:30ПеренесеноАпрілія - Нуова Флорида -:-
15:30ПеренесеноВіз Артена - Муравера -:-
15:30ПеренесеноЧінтія-Альбалонга - R. Monterotondo -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група І

15:30ПеренесеноБ'янкавілла - Санта-Марія Чіленто -:-
15:30ПеренесеноГельбісон Чіленто - Трапані -:-
15:30ПеренесеноСан-Лука - Ренде -:-

ІТАЛІЯ: Кубок Італії

18:30Аталанта - Венеція 2:0

ІТАЛІЯ: Суперкубок

22:00Інтер - Ювентус 2:1пдч

ІТАЛІЯ: Прімавера 2

12:00ПеренесеноАсколі U19 - Кротоне U19 -:-

ІТАЛІЯ: Кубок Італії Прімавера

14:00ПеренесеноЕмполі U19 - Сассуоло U19 -:-
15:30ПеренесеноФіорентина U19 - СПАЛ U19 -:-
15:30ПеренесеноЮвентус U19 - Рома U19 -:-

КАТАР: КСЛ

17:30Аль-Ахлі Доха - Умм-Салаль 2:1
17:30СК Катар - Шамаль 1:1

КИТАЙ: Суперліга - Вибування

09:30Далянь Про - Ченду Рончен 0:1
09:30Чжецзян Грінтаун - Ціндао 0:0

КІПР: Дивізіон 2

14:30Ахиронас Ліопетріу - Неа Саламіна 0:2
14:30ПО Ксилотімпу 2006 - Олімпіада Лімпіон 0:1

КІПР: Кубок Кіпру

14:30Ерміс - Паралімні 1:1
14:30Сотірас - Карміотісса 4:3

КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура

23:00ПеренесеноГуанакастека - Сапрісса -:-

КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга

16:40Аль-Фахахіл - Ярмук 1:0

ЛІВІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Аль-Мадіна - Аль-Іттіхад 0:1
15:00Аль-Хмес - Аль-Махалла Тріполі 0:0

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура

01:00Raya2 - Сімарронес де Сонора 1:0
03:05Канкун - Селая 2:0
05:05Тампіко Мадеро - Алебріхес де Оахака 1:1

МЕКСИКА: Liga MX U20 - Клаусура

19:00Сантос Лагуна U20 - УАНЛ Тігрес U20 1:3

ПОРТУГАЛІЯ: Кубок Португалії

20:45Ріу Аве - Тондела 0:1пдч
22:45Візела - Порту 1:3

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

14:00Bisha - Аль-Оруба 0:2
14:40Аль-Жабален - Аль-Сахель 1:0
16:40Аль-Халідж - Наджран 2:1
16:45Аль-Адальх - Джедда 1:1

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

16:00Уганда - Ісландія 1:1

СВІТ: Клубні товариські матчі

12:00Вікторія Пльзень (Cze) - Пржибрам (Cze) 6:0
12:00Істра 1961 (Cro) - Жарково (Srb) 0:2
12:00Скасовано Ліберец (Cze) - Варнсдорф (Cze) -:-
12:00Спарта Прага (Cze) - Хрудім (Cze) 5:0
12:00Чеське Будейовіце (Cze) - Мас Таборско (Cze) 1:0
12:30Міовень (Rou) - Дінамо Б. (Rou) 2:0
13:00Вісла (Pol) - Л. Мікулаш (Svk) 3:0
14:00НК Браво (Slo) - Будафок (Hun) 1:1
14:00Пакш (Hun) - Хіндія Тирговіште (Rou) 3:0
14:00Скасовано Уйпешт (Hun) - Комарно (Svk) -:-
14:30Лугано (Sui) - Базель (Sui) 1:2
15:00Дебрецен (Hun) - Казінцбарцика (Hun) 4:0
15:00Скасовано Дьормот (Hun) - III. керулеті ТУЕ УПЕ (Hun) -:-
15:00Залаеґерсеґ (Hun) - МОЛ Фехервар (Hun) 1:0
15:00Скасовано Сороксар (Hun) - Залаеґерсеґ (Hun) -:-
15:00Скасовано УТА Арад (Rou) - Гонвед (Hun) -:-
15:30Рієка (Cro) - Домжале (Slo) 2:3
15:30Шибеник (Cro) - Фореста Сучава (Rou) 2:0
16:00Скасовано Університатя Крайова (Rou) - Рауфосс (Nor) -:-
17:00УТА Арад (Rou) - Пелікан (Gab) 2:1
17:00Янг Бойз (Sui) - Серветт (Sui) 4:2
18:00Скасовано Капфенберг (Aut) - Мура (Slo) -:-
18:00Скасовано ТБ Берлін (Ger) - Вікторія Берлін (Ger) -:-
19:00Скасовано Аустрія Відень (Aut) - Вінер (Aut) -:-
19:00Боннер (Ger) - Зігбургер (Ger) 3:2
19:00ЕС Джерба (Tun) - Африкан (Tun) 0:2
19:30Фюрстенвальде (Ger) - Мальсдорф (Ger) 0:2
20:00Ботафогу ПБ (Bra) - КСП (Bra) 2:3
20:00Спарта Л. (Ger) - Бранденбургер (Ger) 0:3
20:30Скасовано Вестфалія Херне (Ger) - Зодінген (Ger) -:-
21:00Айморе (Bra) - СЕР Кашіас (Bra) 0:0
21:00Льєрс U21 (Bel) - Сінт-Трейден U21 (Bel) 1:6

СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)

20:00Фрайбург Ж (Ger) - Базель Ж (Sui) 3:2

СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: Перший дивізіон

15:30ПеренесеноНортерн Динамо - Ред Стар -:-

ТАЇЛАНД: Кубок ліги

10:00Nakhon Ratchasima United - Чіангмай Юнайтед 1:3
10:00Nakhon Si - Нонг Буа Пітчая 1:2
10:00Крабі - Супханбурі 3:2пдч
10:00Муанг Лоей Юнайтед - Порт МТІ 1:0пен
10:00Плуакденг Районг Юн. - Самут Пракан Сіті 1:3
10:00Пхітсанулок - Чанграй Юнайтед 1:2
12:00Лампанг - Бангкок Юнайтед 0:1пен
12:00Радж Прача - Ратчабурі 1:3
13:00Касетсарт - Кхонкен Юнайтед 1:2пдч
13:00Лампхун Ворріор - Прачуап 1:2пдч
13:00Сонгкхла - Патум Юнайтед 1:4
13:00Утай Тані - Муангтонг Юнайтед 1:0
13:00ФК Чіангмай - Чонбурі 0:1
14:00Накхонпатом - Поліс Теро 1:2пдч
14:00Районг - Бурірам Юнайтед 0:2
14:00Чайнат - Накхонратчасіма 2:1

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга (Жінки)

11:00Kocaeli Bayan Ж - Караденіз Ерегліспор Ж 2:5
11:00Адана Ідманьюрдуспор Ж - Галатасарай Ж 2:0
11:00АЛГ Спор Ж - Кайсері Ж 7:0
11:00Алтай Ж - 1207 Антальяспор Ж 0:5
11:00Амед СК Ж - Фомгет Генчлік Ве Спор Ж 0:2
11:00Беледієсі Ж - Хатайспор Ж 1:0
11:00Трабзонспор Ж - Dudullu Ж 3:0
11:00Фатіх Ватанспор Ж - Фенербахче Ж 1:0
11:00Хаккарігюджю Ж - Карагюмрюк Ж 1:1
11:00Ябанджілар Ж - Різеспор Ж 1:2
13:00Бешикташ Ж - Кіречбурну Ж 11:0

ФРАНЦІЯ: Coupe de France Women

19:30Іссі Ж - Лілль Ж 1:5

ЧЕХІЯ: Тіпспорт ліга

11:30Дукла Прага - Богеміанс 0:1
11:30Млада Болеслав - Тепліце 4:1
11:30Скаліца - Спартак Трнава 0:1
16:00Сігма Оломоуц - Вишков 4:2

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.