Футбол » 10.06.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АФРИКА: Чемпіонат світу - Кваліфікація
16:00Екваторіальна Гвінея - Малаві 1:016:00Сомалі - Ботсвана 1:3
19:00Бенін - Нігерія 2:1
19:00Гвінея-Бісау - Єгипет 1:1
19:00Уганда - Алжир 1:2
22:00Буркіна-Фасо - Сьєрра-Леоне 2:2
22:00Гана - Центральна Африка 4:3
22:00Гвінея - Мозамбік 0:1
ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Чемпіонат світу - Кваліфікація - Другий етап
00:00Барбадос - Гаїті 1:300:00Гренада - Коста-Рика 0:3
02:00Бермудські Острови - Гондурас 1:6
04:00Монтсеррат - Панама 1:3
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія
08:00Оуклі Кеннонс - Данденонг Сіті 0:2АЛЖИР: Ліга U21
19:00Бен Акнун U21 - Константін U21 4:219:00ЕС Сетіф U21 - Параду U21 0:2
19:00Кабілі U21 - Саура U21 2:0
19:00КР Белуіздад U21 - АСО Шлеф U21 4:0
19:00Оран U21 - Ель-Баяд U21 5:1
19:00Хеншела U21 - Магра U21 5:1
19:00ЮСМ Алжир U21 - УС Суф U21 3:0
АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура
21:00Депортіво Еспаньйол - Клуб Лухан 2:021:00Клейпоул - Мерседес 1:0
21:00КСР Еспаньйол - Ель Порвенір 1:0
АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Перший етап - плей-оф
23:00Бельграно 2 - Ньюелз Олд Бойз 2 0:123:00Естудіантес Л.-П. 2 - Архентінос Хун. 2 1:0
АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Апертура
21:00Банфілд Ж - Бока Хуніорс Ж 0:1БРАЗИЛІЯ: Серія Б
00:30Америка МЖ - Понте-Прета 2:0БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап
01:00Наутіко - СЕР Кашіас 2:201:00Ремо - Сан-Бернанду 0:1
БРАЗИЛІЯ: Серія D
00:30ФК Марінга - Інтернасьйонал Лімейра 1:001:30Демократа СЛ - Ітабуна 0:2
БРАЗИЛІЯ: Каріока C
20:45Нітероєнсе - ЕК Вера-Круш 0:1БРАЗИЛІЯ: Матогросенсе 2 - Плей-оф
00:00Сіноп - Операріо-ВГ 2:1БРАЗИЛІЯ: Каріока U20 - Кубок Гуанабара
20:45Одакс РЖ U20 - Бангу U20 0:1БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе U20
21:00Шапекоенсе СК U20 - Аваї U20 1:1БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
23:00Брагантіну Ж - Ботафогу Ж 2:100:30Палмейрас Ж - Корінтіанс Ж 0:1
БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга
19:00АС Дуан - Роял 1:019:00АСФА Єннега - Спортінг Каскад 1:4
19:00АСФ Діулассо - АСЕК Кудугу 0:0
19:00Етуаль Філанте - Вітесс 1:0
19:00Кадіого - Бобо-Діулассо 0:0
19:00Мажестік - Сонабель Уагадугу 0:2
19:00Рахімо - Козаф 0:0
19:00УСФА - Саліта 1:2
БУТАН: Прем'єр-ліга
15:00Тімпху Сіті - РТК 1:1ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ 2 - Апертура
23:00Ероес де Фалькон - Урена 0:002:00Фундасьйон АІФІ - Динамо Пуерто 0:1
ГАМБІЯ: FF Cup
19:30Медіна Юнайтед - Стів Біко 1:019:30ТМТ - Тім Райно 1:0пен
ГАНА: Перший дивізіон
18:00Акаці Олл-Старз - Хохо Юнайтед 0:018:00Анкл Т Юнайтед - Котоку Роялс 1:3
ГРУЗІЯ: Кубок Грузії
15:30Локомотив Тбілісі 2 - Мерані Мартвілі 4:115:30Маргветі 2006 - Мерані Тбілісі 0:3
15:30Мешахте Ткібулі - Іберія 1999 2 2:1
15:30Одіші 1919 - Гоніо 1:5
15:30Реал Варкетілі 2 - Самгуралі II 1:5
18:00Колхеті-1913 2 - ВІТ Джорджія 2 4:1
19:00Бридж - Орбі 2:5
ЕКВАДОР: Серія В
23:00Нуеве де Октубре - Сан-Антоніо ФК 2:123:30Індеп. Хуніорс - Чакарітас 1:0
02:00Леонес дель Норте - Гваласео 0:1
ІРАН: Дивізіон 1
18:30Нафт М.І.С. - Хушех Талай 2:018:30Шахре Раз - Хейбар Хоррамабад 1:1
19:15Аріо Есламшахр - Естеглаль Моласані 0:0
19:15Мес Соонгоун - Мес Керман 1:1
19:15Мес Шахр Бабак - Шахін Бандар Амері 2:1
19:15Парс Джанубі Джам - Фаджр Сепасі 0:2
19:30Дамаш Гілан - Сайпа 2:2
19:30Нафт Ганчсаран - Астара 3:0
19:30Чадормалу - Дар'я Бабол 1:0
КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади
01:00Йорк - Ванкувер ФК 2:2КОЛУМБІЯ: Ліга (Жінки)
23:00Атл. Насьйональ Ж - Кукута Ж 6:023:00Деп. Калі Ж - Мільйонаріос Ж 0:0
23:00Деп. Пасто Ж - Петролера Ж 2:2
23:00Індеп. Санта-Фе Ж - Америка Калі Ж 2:2
23:00Кортулуа Ж - Льянерос Ж 2:0
23:00Ла Екідад Ж - Хуніор Ж 4:3
НІГЕР: Суперліга
18:30Поліс - Тагур 3:0НІГЕРІЯ: ННЛ - Група підвищення у класі
10:00Мадіба - Інтер Лагос 2:113:00Бійонд Лімітс - Ікороду Сіті 1:1
15:30Насарава - Сокото 2:1
18:15Ель-Канемі - Спортінг Сюпрім 2:1
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2
20:00Волеренга 2 - Фолло 0:3НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1
20:00Фрея - Асане 2 0:4НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2
20:00Старт 2 - Віндб'ярт 0:1НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3
20:00Оппсал - Мйондален 2 2:0НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4
15:00Стремсгодсет 2 - Стабек 2 1:1ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон
00:00Сан-Лоренсо - Індепендьєнте 1:2ПЕРУ: Ліга 2
23:00Карлос Стейн - Уніон Уараль 3:023:00Хуан Ауріч - Льякуабамба 0:3
23:30АДА Хаен - Хуан Пабло II 3:1
21:00Депортіво Мунісіпаль - Мокегуа 0:0
ПОРТУГАЛІЯ: Campeonato de Portugal - Play Offs
18:00Сетубал - Амаранте 0:3РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 2
13:00Іркутськ - Сатурн Раменське 0:4СВІТ: Міжнародні товариські матчі
02:00Аргентина - Еквадор 1:010:30Узбекистан U19 - В'єтнам U19 2:1
11:00Румунія U18 - Болгарія U18 1:1
12:00Хорватія U18 - Туреччина U18 4:1
14:35Китай U19 - Південна Корея U19 2:0
16:00Таджикистан U20 - Білорусь U19 2:2
17:00Казахстан U19 - Туреччина U19 0:3
17:00Узбекистан U23 - Малі U23 1:2
17:30Норвегія U18 - Чорногорія U18 3:2
19:00Грузія U19 - Північна Македонія U19 2:0
19:00Чехія - Північна Македонія 2:1
19:30Молдова U19 - Азербайджан U19 1:1
20:00Північна Ірландія U19 - Словаччина U19 1:1
21:00Аргентина U23 - Парагвай U23 2:0
21:45Нідерланди - Ісландія 4:0
21:45Польща - Туреччина 2:1
СВІТ: Maurice Revello Tournament
15:30Україна U23 - Японія U19 2:119:15Італія U21 - Панама U23 3:2пен
СОМАЛІ: Національна ліга
15:30Елман - Могадішу Сіті 1:1США: USL Чемпіоншип
02:00Бірмінгем - Інді Елевен 0:1США: МЛС Next Pro
02:00Нью Йорк Ред Буллс 2 - ФК Торонто II 2:103:00Міннесота Юнайтед 2 - Норт Тексас 0:3
03:00Портленд Тімберс 2 - Вентура Каунті 3:4пен
04:00Ванкувер Вайткепс 2 - ФК Лос-Анджелес II 4:0
США: USL Ліга Два
01:00Альбіон Колорадо - Юта Юнайтед 1:101:00Інтер Гейнсвілл - Бревард СК 2:0
01:00Лонг-Айленд - Хадсон Веллі 1:3
01:00Сан-Франциско Сіті - Алмаден 0:1
01:30Вестон - Сарасота Парадайз 1:2
02:00ЛВЮ Раш - Філадельфія Лоун Стар 2:3
02:00Портленд U23 - Вест Сіетл Джанкшн 4:2
02:00Чикаго Датч Лайонс - Сент-Чарльз 1:4
03:00Редлендс Юнайтед - Тусон 1:2
03:00Сен-Круа - РКК СК 4:0
04:30Бірмінгем 2 - Етенс Юнайтед 0:0
США: NISA
04:00Аризона Монсун - Капо 2:305:00Ірвайн Зіта - Лос-Анджелес Форс 1:0
США: USL League One Cup
02:30Тормента - Грінвілл 1:3США: NWSL (Жінки)
01:00Канзас-Сіті Каррент Ж - Рейн Ж 5:2ТОГО: Національний чемпіонат
18:30Гбікінті Бассар - Еспуар 0:1УРУГВАЙ: Прімера - Проміжний турнір
00:00КА Серро - Насьйональ 3:0УРУГВАЙ: Сегунда
01:00Атенас - Монтевідео Сіті 1:002:30Ла Лус - Пласа Колонія 2:1
16:00Суд Америка - Оріенталь 1:1
ЧИЛІ: Прімера В
22:30С. Морнінг - Реколета 2:1ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд
20:00Балкан - Хесслехольм 0:2Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.