Футбол » 02.05.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга
21:30Челсі - Тоттенгем 2:0ЄВРОПА: Ліга Європи - Плей-оф
22:00Марсель - Аталанта 1:122:00Рома - Баєр Леверкузен 0:2
ЄВРОПА: Ліга конференцій - Плей-оф
22:00Астон Вілла - Олімпіакос Пірей 2:422:00Фіорентина - Брюгге 3:2
АВСТРАЛІЯ: Northern NSW State League
13:15Вест Воллсенд - Кесснок Сіті Хорнетс 4:1АВСТРІЯ: Штирія
20:00Гайлігенкройц - Ільцер 1:220:00Штадтверке Брук/Мур - Лафніц (Am) 2:1
АЗЕРБАЙДЖАН: I Ліга
15:00Загатала - Шамахи 0:215:00Локбатан - Араз Саатлі 3:1
15:00МОІК Баку - Іраван 1:3
АЗІЯ: АФК Кубок Азії U23 - Плей-оф
18:30Ірак U23 - Індонезія U23 2:1пдчАЛЖИР: Ліга 2
17:00Медея - Маскара 4:0АЛЖИР: Ліга U21
19:00Бен Акнун U21 - Кабілі U21 2:119:00Біскра U21 - ЕС Сетіф U21 3:1
19:00Константін U21 - ЮСМ Алжир U21 0:1
19:00Оран U21 - КР Белуіздад U21 3:4
АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги - Плей-оф
21:00Тоттенгем U21 - Ноттінгем U21 4:3АНТИГУА ТА БАРБУДА: Прем'єр-ліга
01:00Джон Х'юз - Грін Сіті 2:1АРГЕНТИНА: Торнео Промосіональ Аматер - Апертура
21:00Депортіво Каміонерос - Естрелья Дель Сур 2:0АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Перший етап
21:00Уракан 2 - Бока Хуніорс 2 1:5БІЛОРУСЬ: Вища ліга
18:15Динамо М. - Вітебськ 1:120:30Німан - Шахтар Солігорськ 1:0
БОЛГАРІЯ: Друга ліга
18:00Літекс Ловеч - Беласиця 2:118:00Монтана - Маріца Пловдив 5:0
18:00Спартак Плевен - Черноморець 1919 1:2
18:00Струмска Слава - Дунав Русе 2:0
18:00ЦСКА 1948 Софія II - Янтра Габрово 0:0
18:00Чорноморець Балчик - Спартак 4:1
БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Схід
18:00Атлетік Куклен - Гігант Саєдіненіє 1:218:00Ботев Пловдив II - Асеновец 5:3
18:00Загорец - Димитровград 0:1
18:00Карнобат - Секірово Раковскі 0:5
18:00Лок. Пловдив II - Левскі Карлово 7:1
18:00Несебир - Созополь 5:0
18:00Родопа Смолян - Спартак Пловдив 0:2
18:00Розова Долина - Слівен 1:1
18:00Сокол Марково - Ямбол 1915 1:1
18:00Хасково - Бероє II 3:0
БОЛГАРІЯ: Кубок Болгарії
18:45Хебар - Лудогорець 0:5БРАЗИЛІЯ: Серія D
23:00СК Умаїта - Порту Велью 0:1БРАЗИЛІЯ: Амапаенсе - Плей-оф
23:00Перенес.Трем - Ораторіу -:-БРАЗИЛІЯ: Кубок Бразилії
00:00Соуза - Брагантіну 1:100:00ФК Іпіранга - Атлетіко ПР 2:1
01:00Форталеза - Васку 0:0
02:00Америка Натал - Корінтіанс 1:2
03:30Фламенгу - Амазонас 1:0
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії U20
23:00Атлетіку Мінейру U20 - Греміу U20 0:3БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
21:00Амеріка Мінейру Ж - Брагантіну Ж 1:121:00Фламенгу Ж - Ботафогу Ж 3:2
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ - Apertura - Quadrangular
00:00Португеза - Пуерто Кабельйо 1:102:30Ангостура - Карабобо 1:1
В’ЄТНАМ: Національна ліга (Жінки)
12:00Фонг Фу Ха Нам Ж - Ханой 2 W 3:012:00Ханой Ж - ТКС В'єтнам Ж 1:0
ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Ван - Арарат-Вірменія 0:515:00Західна Вірменія - Пюнік Єреван 1:4
ГАНА: Кубок Гани
18:00Дрімс - Соккер Інтелекчуалс 1:0ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура - плей-оф
00:00Депортіво Мікско - Антігуа 1:0ГОНДУРАС: Національна ліга - Вибування
00:00Віда - УПНФМ 1:0ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура - плей-оф
04:00Реал Еспанья - Олімпія 1:0ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі
14:00Самтредія - Іберія 1999 0:319:00Телаві - Діла Горі 0:1
20:00Торпедо Кутаїсі - Динамо Тбілісі 0:0
ГРУЗІЯ: Liga 3
15:00Бахмаро - Бетлемі Кеда 1:215:00Горі - Варкетілі 2:0
15:00Гурія - Мерані Тбілісі 1:1
15:00Зестафоні - Гоніо 2:1
15:00Локомотив Тбілісі 2 - Мерані Мартвілі 2:2
19:00Орбі - Мачахела 0:0
ДАНІЯ: 1-й дивізіон - Група підвищення у класі
19:00Сеннерйюск - Фредерісія 2:1ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ
23:00Атлантіко - Дельфінес Дель Есте 1:102:00Мока - Атлетіко Пантоха 0:0
02:00Сібао - Універсідад O&M 1:0
ДР КОНГО: Ліга 1 - Група вибування
15:30Перенес.Селест - Етуаль де Ківу -:-17:30Перенес.АК Куя - Мотема Пембе -:-
ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап
03:00Універсідад Католіка - СК Барселона 0:1ЕКВАДОР: Серія В
23:00Чакарітас - Леонес дель Норте 2:000:30Гваласео - Гуаякіль Сіті 0:4
23:00Нуеве де Октубре - Індеп. Хуніорс 0:0
ЕСТОНІЯ: Мейстріліга (Жінки)
19:00Флора Ж - Віймсі ЙК Ж 8:1ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Адама Сіті - Шашемене Кенема 1:018:00Бахір Дар Кенема - Діре Дава 1:0
ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга
19:00Замалек - Національний банк Єгипту 1:019:00Ф'ючер - Ель-Гаїш 0:0
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт - Група підвищення у класі
19:00М. Герцлія - Рамат Хашарон 1:1ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Північ
16:00Хапоель Буейне - Хапоель Раанана 0:5ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Південь
19:30Х. Герцлія - Маккабі Явне 3:1ІРАН: Дивізіон 1
16:30Дар'я Бабол - Мес Шахр Бабак 1:116:30Сайпа - Чадормалу 1:2
16:45Астара - Естеглаль Моласані 0:1
16:45Дамаш Гілан - Шахре Раз 1:0
16:45Хушех Талай - Аріо Есламшахр 1:1
17:15Мес Керман - Шахін Бандар Амері 1:0
17:30Фаджр Сепасі - Хейбар Хоррамабад 3:0
17:45Нафт Ганчсаран - Мес Соонгоун 0:0
17:45Нафт М.І.С. - Парс Джанубі Джам 0:0
ІСЛАНДІЯ: Беста дейлд (Жінки)
21:00Валюр Ж - Вікінгур Рейк'явік Ж 7:221:00Тор/Ка Ж - Троттур Ж 2:1
22:15Філкір Ж - Кеплавік Ж 4:2
ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга
18:00Аль-Джаліл - Аль-Файсалі Амман 0:420:45Аль-Вехдат - Аль-Сальт 3:0
КАЗАХСТАН: Перший дивізіон
13:00Жетісай - Туркістан 5:213:00Перенес.СД Фемілі - ФК Киран -:-
16:00Кайсар Кизилорда 2 - Окжетпес 0:0
16:00Тараз - Акжайик Уральськ 3:1
КАМЕРУН: Елітний дивізіон - Група вибування
16:00Юніон Дуала - Фову Баам 2:118:00Лез Астр - Авіон Академі 4:0
18:00УМС де Лум - Егль Рояль 1:1
18:00Фов Азур Еліт - АПЕЖЕС Академі 0:2
18:00Фортуна Мфу - ФК Бамбутос 1:2
КАНАДА: Чемпіоншип
02:00Атлетіко Оттава - Валор 7:002:00Фордж - Йорк 3:1
05:00Скасовано Пасифік ФК - Вікторія Хайлендерс -:-
05:00Пасифік ФК - ТСС Роверс 2:1пен
КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура
23:30Реал Кундінамарка - Льянерос 3:423:00Леонес - У. Магдалена 1:3
23:30Барранкілья - Картахена 0:1
23:30Бока Хуніорс К. - Кіндіо 2:1
23:30Реал Сантандер - Кукута 0:3
00:00Уїла - Орсомарсо 1:0
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
00:00Картахінес - Селедон 0:2КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
17:35Аль-Сальмія - Аль-Фахахіл 2:020:20Аль-Арабі - Аль-Кувейт 1:1
ЛАТВІЯ: Virsliga
18:00Тукумс 2000 - ФК Лієпая 0:019:00ФК Рига - Гробіня 2:0
ЛИТВА: А Ліга
18:00Джюгас Телшяй - Дайнава Алітус 2:118:00Трансінвест - Жальгіріс Каунас 3:2
19:00ФК Паневежис - Судува 1:0
ЛИТВА: I Ліга
18:00Бабрунгас - Таурас Таураге 2:2МАЛАВІ: Суперліга
15:30Чітіпа Юнайтед - Майті Тайгерс 0:1МАЛІ: Прем'єр-дивізіон
19:30Джоліба - Реал Бамако 0:121:30Бінга - Бакаріджан 3:0
МАЛЬТА: Прем'єр-ліга
19:00Сліма - Сайренс 3:021:30Валлетта - Гуджа 5:2
МАРОККО: Кубок Марокко
22:00Беркан - ФАР Рабат 2:3пенМЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А - Reserves - Play Offs
04:00Сімарронес де Сонора 2 - Леонес Негрос 2 1:0МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А - Плей-оф
01:30Трітонес Вальярта - Алакранес де Дуранго 0:102:00Агуакатерос Перібан - Ірапуато 1:2
02:00Інтер Плая-дель-Кармен - Тампіко Мадеро 0:1
04:00Оргульйо Рейноса - Гавіланес Матаморос 0:1
04:00УА Сакатекас - Текос 1:3
04:15Петролерос Саламанка - Депортіва Венадос 1:0
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В - Плей-оф
01:00Артесанос Метепек - Уруапан 0:004:00Сантьяго - Аєнсе 1:0
МЕКСИКА: Ліга MX U23 - Клаусура - плей-оф
18:00Клуб Леон U23 - Атлетіко Сан-Луїс U23 2:219:00Хуарес U23 - Некакса U23 0:0
М’ЯНМА: Кубок ліги МНЛ
12:30Глорі Гол - Шан Юнайтед 0:412:30Качін Юнайтед - Рейнбоу 5:0
НІГЕР: Суперліга
18:15Олімпік Ніамей - Еспуар 0:018:15УС Жандармері - Зумунта 0:0
НІКАРАГУА: Прімера - Клаусура - переможці
04:00Окоталь - Ферретті 2:105:00Манагуа ФК - Халапа 2:3
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен
19:45Вердер Бремен II - Гемелінген 4:3НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2
19:30Мадла ІЛ - Стал Єрпеланн 2:5НОРВЕГІЯ: Кубок Норвегії (Жінки)
20:00Брюне Ж - Хаугесунн Ж 3:0ПАНАМА: ЛПФ - Апертура
00:00Альянса - Мігеліто 0:100:00Пласа Амадор - Арабе Унідо 1:0
00:00Тауро - Потрос- дель-Есте 0:0
ПЕРУ: Ліга (Жінки)
23:30Карлос Маннуччі Ж - Альянса Ліма Ж 0:323:00Кільяс Ж - УНСААК Ж 2:1
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U20 (Жінки) - Фінальна група
00:00Перу U20 W - Парагвай U20 W 2:2ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга
20:30Кайзер Чіфс - Мамелоді Сандаунз 1:5ПІВДЕННА КОРЕЯ: WK Ліга (Жінки)
13:00Інчхон Ред Ейнджелс Ж - Чханньон Ж 1:013:00Кьонджу Ж - Седжонг Спортстото Ж 1:1
13:00Сеул Ж - Бен Сангму Ж 0:0
13:00Сувон ФК Ж - Чонбук Ж 0:1
ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Кубок чемпіонів КОНКАКАФ
05:15Монтеррей - Коламбус Крю 1:3ПОЛЬЩА: Кубок Польщі
17:00Погонь Щецін - Вісла 1:2пдчПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга
12:00Гурнік Забже U19 - Лех Познань U19 1:012:00Легія U19 - Полонія В. U19 2:2
12:00Ягеллонія U19 - Арка Гдиня U19 2:1
ПОРТУГАЛІЯ: Кубок відкриття U23
19:00Брага U23 - Ештрела Амадора U23 1:0РОСІЯ: Кубок Росії - Regions Path - Play Offs
19:15ФК Ростов - Балтика 0:1РОСІЯ: Кубок Росії - Плей-оф
19:15ЦСКА Москва - Зеніт 1:1РУАНДА: Прем'єр-ліга
16:00Марін - Мусанзе 1:0РУМУНІЯ: Ліга 2 - Чемпіонська група
17:00Міовень - Меркуря-Чук 3:1РУМУНІЯ: Ліга 1 (Жінки) - Група вибування
11:00КСМ Александрія Ж - Глорія 2018 Бистриця Ж 1:416:00Банат Ж - Тиргу-Муреш Ж 3:1
САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура
00:30Драгон - 11 Депортіво 3:100:30Платенсе Мунісіпаль - Агіла 1:1
00:30Санта-Текла - Метапан 0:4
00:30Фуерте Сан-Франсіско - Мунісіпаль Ліменьйо 1:2
00:30Хокоро - Луїс Анхель Фірпо 1:4
03:00ФК Альянса - ФАС 0:0
САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга
18:00Аль-Хазем - Аль-Ахдуд 0:021:00Аль-Фатех - Аль-Ріяд 2:2
21:00СК Аль-Ахлі - Дамак 4:1
САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1
20:00Аль-Сафа - Джедда 2:2СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)
15:00Казахстан U16 W - Туреччина U16 W 0:516:00Хорватія U16 W - Ізраїль U16 W 3:1
18:00Білорусь U16 W - Азербайджан U16 W 3:1
18:30Греція U16 W - Угорщина U16 W 0:1
СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга
17:00Нортерн Динамо - Базар Бразерс 1:1СЕРБІЯ: Суперліга - Чемпіонська група
17:00Раднічки 1923 - Младост Лучани 3:217:55Партизан - Войводіна 2:3
19:30Чукарічкі - Напредак 2:0
20:00Црвена Звезда - Бачка-Топола 2:1
СЕРБІЯ: Перша ліга - Група вибування
17:00Вршац - Нови Сад 2:019:00Дубочіца - Младость ГАТ 0:1
19:00Металац - Слобода 1:2
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград
17:30Ушце - Рад Белград 6:0СЛОВЕНІЯ: 1. СЖНЛ (Жінки) - Чемпіонська група
18:00Радомлє Ж - ЖНК Любляна Ж 0:3СОМАЛІ: Національна ліга
15:30Сахафі - Гаадіідка 2:2США: USL League One Cup
02:30Юніон Омаха - Нортерн Колорадо 3:2пенСША: NWSL (Жінки)
02:00Орландо Прайд Ж - Північна Кроліна Каредж Ж 4:103:00Чикаго Ж - Вашингтон Спіріт Ж 2:4
05:00Бей ФК Ж - Портленд Торнс Ж 2:3
СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
19:15Перенес.Фрітаун Сіті - СЛІФА -:-19:30Бай Буре Ворріорз - Каллон 1:2
ТУРЕЧЧИНА: Третя ліга - Плей-оф
16:00Айваликгюджю - Едірнеспор 2:1пен16:00Мусспор - Бурса 4:0
16:00Сілівріспор - Кутахьяспор 1:2пен
16:00Токат - Кестел 1:0
16:00Тургютлуспор - Ефелер 09 1:4
20:00Борнова - Кушадасіспор 1:2
20:00Єні Ордуспор - Інегол Кафкас 3:2пен
20:00Каршияка - Анадолу Універсітесі 0:1
УГАНДА: Прем'єр-ліга
16:00Вакісо Джаянтс - Гадаффі 3:016:00ЮПДФ - Брайт Старз 1:0
ЧАД: Premiere Division - LPFN
17:45АС Дгссіє - Ема 1:0ЧЕХІЯ: Чемпіонат Ліберецького краю
18:30Рапід Ліберец - Пенчін 1:4ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд
20:00Варгберг - Ландветтер 0:3ЯПОНІЯ: WE-Ліга (Жінки)
06:00Інак Кобе Леонеса Ж - Сайтама Ж 3:007:00Джеф Юнайтед Ж - Ноджіма Стелла Ж 1:1
11:00Белеза Ж - Альбірекс Ніїгата Ж 2:1
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.