Футбол » Завтра » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга
16:00Брайтон - Астон Вілла -:-16:00Челсі - Вест Гем -:-
18:30Ліверпуль - Тоттенгем -:-
ІСПАНІЯ: Ла Ліга
15:00Осасуна - Бетіс -:-17:15Сельта Віго - Вільярреал -:-
19:30Валенсія - Алавес -:-
22:00Райо Вальєкано - Альмерія -:-
22:00Севілья - Гранада -:-
ІТАЛІЯ: Серія А
13:30Кальярі - Лечче -:-16:00Верона - Фіорентина -:-
16:00Емполі - Фрозіноне -:-
19:00Мілан - Дженоа -:-
21:45Рома - Ювентус -:-
НІМЕЧЧИНА: Бундесліга
16:30Уніон Берлін - Бохум -:-18:30Айнтрахт Франкфурт - Баєр Леверкузен -:-
20:30Гайденгайм - Майнц -:-
АВСТРАЛІЯ: А-Ліга - Плей-оф
10:00Мельбурн Вікторі - Мельбурн Сіті -:-АВСТРАЛІЯ: НПЛ АКТ
08:00Гангалін - Югалі -:-08:00Канберра Кроейша - О'Коннор Найтс -:-
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Північний НПУ
07:30Вестон Воркерс - Лейк-Маккуорі -:-АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ
08:00Вуллонгонг Вулвз - Сентрал Коуст Марінерс U23 -:-08:00Сідней Юнайтед - Сідней Вондерерс U23 -:-
10:30ФК Сідней U23 - АПІА Лейххардт -:-
АВСТРАЛІЯ: Northern NSW State League
07:30Белмонт Свонсі Юнайтед - Саут Кардіфф -:-07:30Воллсенд Ред Девілз - Кесснок Сіті Хорнетс -:-
АВСТРАЛІЯ: Victoria Premier League
06:00Мельбурн Сіті U21 - Істерн Лайонс -:-АВСТРІЯ: Бундесліга - Чемпіонська група
15:30А. Клагенфурт - ЛАСК -:-15:30Штурм Грац - Хартберг -:-
18:00СК Рапід - Зальцбург -:-
АВСТРІЯ: 2. Ліга
11:30Фірст Відень - Рід -:-АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр
11:30АСК Клагенфурт - Вольфсберг (Am) -:-АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід
16:00Альтах U21 - Моц/Зільц -:-16:00ФК Вольфурт - Куфштайн -:-
АВСТРІЯ: Каринтія
16:00Коттмансдорф - АТСВ Вольфсбергер -:-18:00А. Клагенфурт (Am) - КАК 1909 -:-
АВСТРІЯ: Нижня Австрія
12:00Лангенрор - Санкт-Пельтен (Am) -:-АВСТРІЯ: Зальцбург
18:00ТСУ Брамберг - Уніон Генндорф -:-АВСТРІЯ: Тіроль - Група підвищення у класі
11:30Тіроль (Am) - Санкт-Йоганн -:-АВСТРІЯ: Форарльберг
17:00Андельсбух - Лохау -:-17:00Ненцінг - Егг -:-
АВСТРІЯ: Відень
11:30Брігіттенау - Ред Стар Пенцінг -:-АВСТРІЯ: Бундесліга (Жінки)
11:30Дорнбірн Ж - Санкт-Пельтен Ж -:-12:00Нойленгбах Ж - Вакер Іннсбрук Ж -:-
13:45Фірст Відень Ж - Аустрія Відень Ж -:-
14:00Кляйнмюнхен Ж - Штурм Грац Ж -:-
АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга
15:30Туран - Зіра -:-18:00Араз - Сабах Баку -:-
АЗІЯ: Кубок АФК - Плей-оф
19:00Аль-Ахед (Leb) - Сентрал Коуст Марінерс (Aus) -:-АЛЖИР: Кубок Алжиру
23:00Перенес.МК Алжир - Белуіздад -:-АНГЛІЯ: Національна ліга - Плей-оф
17:00Бромлі - Соліхалл -:-АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2 - Плей-оф
15:00Ліверпуль U21 - Кристал Пелес U21 -:-АНГЛІЯ: Суперліга (Жінки)
16:00Ліверпуль Ж - Манчестер Юнайтед Ж -:-16:15Манчестер Сіті Ж - Арсенал Ж -:-
17:00Вест Гем Ж - Лестер Ж -:-
20:45Челсі Ж - Бристоль Сіті Ж -:-
АНГЛІЯ: Національна ліга - Північ (Жінки)
16:00Бернлі Ж - Дербі Ж -:-16:00Вест Бромвіч Ж - Ньюкасл Юнайтед Ж -:-
16:00Галіфакс Ж - Файлд Ж -:-
16:00Ліверпуль Федс Ж - Вулвергемптон Ж -:-
16:00Ноттінгем Ж - Сток Сіті ЛФК Ж -:-
16:00Хаддерсфілд Ж - Стаурбридж Ж -:-
АНГЛІЯ: Національна ліга - Південь (Жінки)
16:00Іпсвіч Ж - Біллерікі Ж -:-16:00Кардіфф Сіті Ледіс Ж - Оксфорд Юнайтед Ж -:-
16:00Плімут Ж - Мілтон Кінз Донз Ж -:-
16:00Портсмут Ж - Лондон Біз Ж -:-
16:00Чатем Ж - Регбі Боро Ж -:-
16:00Челтнем Ж - Хештег Ж -:-
АНГОЛА: Жирабола
17:30Деспортіво Уїла - Санта-Ріта -:-18:00Вільєте - Прімейру де Агошту -:-
АНДОРРА: Прімера
12:00Ордіно - Атлетік Амеріка -:-14:30Пенья - Есперанса -:-
17:00АК Ескальдес - УЕ Санта Колома -:-
19:30Інтер Клуб Ескальдес - Каррой -:-
АРГЕНТИНА: Кубок Дієго Марадони - Плей-оф
21:30Естудіантес Л.-П. - Велес Сарсфілд -:-АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ
23:35Альдосіві - Темперлей -:-01:40Сан-Мартін Т. - Олл Бойз -:-
21:30Чакаріта Хуніорс - Трістан Суарес -:-
22:00Хімнасія і Тіро - Нуева Чикаго -:-
23:00Ферро - Хімнасія Хухуй -:-
АРГЕНТИНА: Торнео Федераль
23:00Уньйон Сунчалес - Крусеро дель Норте -:-02:30Бока Унідос - Хувентуд Антоніана -:-
04:00Сарм'єнто де Ла Банда - Сан-Мартін Формоса -:-
17:009 де Хуліо Рафаела - Ель-Лінкеньйо -:-
17:00Кімберлі - Соль де Майо -:-
21:30Перенес.Бібліотека Атенас - Хувентуд УУ -:-
21:30Олімпо Баїя-Бланка - Херміналь -:-
21:30Сансіньєна - Сіркуло Депортіво -:-
21:30Перенес.Спортіво Естудіантес - Депортіво Каміонерос -:-
22:00Уракан Лас Ерас - Сьюдад Болівар -:-
22:00Чіполетті - Вілья Мітре -:-
00:00Спортіво Лас Парехас - Хімнасія Е.Р. -:-
АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура
23:00Мідленд - УАІ Уркіса -:-18:30Депортіво Арменіо - Фландрія -:-
21:30Вілла Дальміне - Архентіно де Мерло -:-
21:30Депортіво Мерло - Сакачіспас -:-
21:30Лаферрере - Екскурсіоністас -:-
21:30Лінієрс - Спортіво Італьяно -:-
АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура
21:30Депортіво Муніс - Сентраль Кордоба -:-21:30Клуб Лухан - Клейпоул -:-
21:30Спортіво Барракас - Сентраль Баллестер -:-
21:30Хенераль Ламадрід - Пуерто Нуево -:-
21:30Хусто Хосе де Уркіса - КСР Еспаньйол -:-
АРГЕНТИНА: Торнео Промосіональ Аматер - Апертура
21:30Бельграно Сарате - Хувентуд Берналь -:-АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Апертура
17:00Індепендьєнте Ж - Уракан Ж -:-18:00Бока Хуніорс Ж - Расінг Ж -:-
21:00Банфілд Ж - Сан-Луїс Ж -:-
21:00Бельграно Ж - Екскурсіоністас Ж -:-
23:00Перенес.Хімнасія Л.-П. Ж - Рівер Плейт Ж -:-
АРУБА: Дивізіон ді Онор - Вибування
23:00Санта-Фе - Йонг Аруба -:-АРУБА: Дивізіон ді Онор - Етап переможців
01:30Депортіво Насьйональ - Рівер Плейт -:-03:30Дакота - Британія -:-
БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Conference League Group
17:00Левен - Стандард -:-БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Вибування
17:00Ломмел СК - Дейнзе -:-БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Група вибування
20:15Кортрейк - Ейпен -:-БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Чемпіонська група
14:30Антверпен - Брюгге -:-19:30Рояль Уніон СЖ - Андерлехт -:-
БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група ACFF
16:00Акран - Ребекуаз -:-16:00Бенш - Стад Верв'єтуа -:-
16:00Верлен - Гансхорен -:-
16:00Ме - Варнан -:-
16:00Рояль Уніон СЖ 2 - Ренесанс Монс -:-
16:00Стоке-Варфюзе - Амуар -:-
16:00Тюбіз - ЮР Ла Лувьєр -:-
БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV A
16:00Алст - Гуллегем -:-16:00Варегем 2 - КРС Харельбеке -:-
16:00Веттерен - Нінове -:-
16:00Діккелвенне - Осткамп -:-
16:00Зелзате - Ауденарде -:-
16:00КРС Гент - Торхоут -:-
16:00Мерелбеке - Ворде Аппелтерре -:-
16:00Петегем - Мандел Юнайтед -:-
16:00Серкль Брюгге 2 - Олса Бракел -:-
БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV В
16:00Берхем Спорт - Ліль -:-16:00Бохолтер - Хаутвенне -:-
16:00Дігем - Белісія Білзен -:-
16:00Ліра-Льєрс Берлар - Везел Спорт -:-
16:00Мехелен 2 - Оверейсе -:-
16:00Расінг Мехелен - ФК Леббеке -:-
16:00Сіті Пайретс - Лондерзел -:-
16:00Тонгерен - Бом -:-
16:00Хасселт - Хад -:-
БЕНІН: Ліга 1 - Група вибування
18:00Бюффле дю Боргу - Реал Спорт -:-18:00Одіо - Бембереке -:-
18:00Пантерес - Абей -:-
18:00Солей - Динамо Параку -:-
БЕНІН: Ліга 1 - Чемпіонська група
18:00Аєма - Кавальєрс -:-18:00Дамісса - Дрегонс -:-
18:00Котон - Динамо Абомей -:-
18:00Котону - Лото -:-
18:00Собемап - Бані Гансе -:-
18:00Такуннін - ЖС Поб -:-
БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура - плей-оф
22:00СА Було Було - Універсітаріо де Вінто -:-БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - ФБіГ
18:00ТОСК Тешань - Челік Зеніца -:-БРАЗИЛІЯ: Серія А
00:30Брагантіну - Фламенгу -:-03:00Корінтіанс - Форталеза -:-
03:00Перенес.Крузейру - Інтернасьйонал -:-
22:00Атлетіко ПР - Васку -:-
22:00Віторія - Сан-Паулу -:-
22:00Перенес.Греміу - Крісіума -:-
00:30Ботафогу - Баїя -:-
00:30Куяба - Палмейрас -:-
БРАЗИЛІЯ: Серія Б
23:00Шапекоенсе СК - Америка МЖ -:-00:00Віла-Нова - Операріу -:-
03:00Ітуано - Новорізонтіну -:-
22:00Брускі - Гояс -:-
БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап
23:00Конфьянса - Томбенсе -:-23:00Перенес.Наутіко - ФК Іпіранга -:-
01:30Перенес.Сан-Жозе - Волта-Редонда -:-
01:30Флореста - Ферровіарія -:-
22:30Ботафогу ПБ - Ремо -:-
22:30Фігейренсе - Апаресіденсе -:-
БРАЗИЛІЯ: Серія D
23:00АСА - Петроліна -:-23:00Іпатінга - Ітабуна -:-
23:00Позу-Алегрі - Сан-Жозе -:-
23:00Токантінополіс - Камета -:-
23:30Перенес.Ерсіліу Луж - Авеніда -:-
23:30Сан-Раймундо РР - Манауара -:-
00:00Агуа-Санта - ФК Марінга -:-
01:00Ріу-Бранку - Прінсеса Солімоеш -:-
01:00Уніау Рондонополіс - Капітал -:-
22:00Анаполіс - Міксто -:-
22:00Перенес.Бразіл ді Пелотас - Барра ФК -:-
22:00Ітабаяна - КСЕ -:-
22:00Каскавел - Сіанорті -:-
22:00Потігуар де Моссоро - Маракана -:-
22:00Ретро - Жуазейренсе -:-
22:00Трезе ПБ - Соуза -:-
22:30Манаус - СК Умаїта -:-
22:30Порту Велью - Трем -:-
23:00Коста-Рика ЕК - Інтернасьйонал Лімейра -:-
23:00КРАК ГО - Бразільєнсе -:-
00:00Америка Натал - Атлетіку СЕ -:-
БРАЗИЛІЯ: Гаушу 2
21:00Перенес.Баже - Футвіда -:-21:00Перенес.Гаучо - ГЕ Глорія -:-
21:00Перенес.Інтер Санта-Марія - Сан-Габріел -:-
22:00Перенес.Еспортіву - Бразіл Фарропілья -:-
23:00Перенес.Фредерікенсе - Крузейру -:-
БРАЗИЛІЯ: Гояно 2
21:30АСЕЕВ - Тріндаде -:-21:30Іньюмас - Анаполіна -:-
БРАЗИЛІЯ: Матогросенсе 2
01:00Жуара - Санта-Круз МТ -:-23:00Сіноп - Спорт Сіноп -:-
БРАЗИЛІЯ: Мінейру 2
21:30УРТ - Боа -:-БРАЗИЛІЯ: Паранаенсе 2
00:30Патріотас - Ларанжа Меканіка -:-17:00Ріу-Бранку ПР - Паранавай ПР -:-
22:00АА Ігуасу - Апукарана СК -:-
22:00Фос-ду-Ігуасу - Греміу Марінга -:-
БРАЗИЛІЯ: Рондоньєнсе - Плей-оф
00:00Уніау Какоаленсе - Барселона РО -:-БРАЗИЛІЯ: Кубок Еспіріту-Санту - Перший етап
22:00Спорт ЕС - Деспортіва Ферровіарія -:-БРАЗИЛІЯ: Баяно U20
21:00Алагоіньяс U20 - Катуенсе U20 -:-21:00Конкіста U20 - Жекіє U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Capixaba U20 - Плей-оф
21:00Реал Нороесте U20 - Порту Віторія U20 -:-БРАЗИЛІЯ: Пернамбукано U20 - Перший етап
21:00Америка ПЕ U20 - Спорт Ресіфі U20 -:-21:00Санта-Крус U20 - Наутіко U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
21:00Сан-Паулу Ж - Атлетіку Мінейру Ж -:-23:00Брагантіну Ж - Реал Бразиліа Ж -:-
00:00Перенес.Інтернасьйонал Ж - Ферровіарія Ж -:-
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії A2 (Жінки)
00:00Міксто Ж - Мінас ІКЕСП Ж -:-21:00Сан-Жозе Ж - Таубате Ж -:-
22:00Баїя Ж - Атлетіко ПР Ж -:-
22:00ДЗК Ж - Форталеза Ж -:-
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії A3 (Жінки)
01:00Параїсу ЕК Ж - Віла-Нова Ж -:-21:00Акауан Ж - Віторія Ж -:-
21:00Пінда Ферровіарія Ж - Васку Ж -:-
21:00Собрадінью Ж - Асау Ж -:-
21:30Бразіл Фарропілья Ж - Корітіба Ж -:-
00:00Атлетіку Ріу-Негру Ж - Порту Велью Ж -:-
БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга
19:00АСЕК Кудугу - Вітесс -:-19:00АСФ Діулассо - Кадіого -:-
19:00Козаф - Спортінг Каскад -:-
19:00Мажестік - УСФА -:-
19:00Саліта - Роял -:-
БУРУНДІ: Прімус Ліга
16:00Бумамуру - Магара Янг Бойз -:-ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ - Apertura - Quadrangular
00:00Депортіво Ла-Гуайра - Метрополітанос -:-02:30Інтер Барінас - Універсідад Сентраль -:-
00:00Португеза - Ангостура -:-
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ 2 - Апертура
23:00Яракуянос - Арагуа -:-00:00Марітіму - Міранда -:-
22:30Академія Ансоатегі - Динамо Пуерто -:-
22:30Фронтера - Урена -:-
23:00Ероес де Фалькон - Академія Рей -:-
23:00Трухільянос - Ель Віхія -:-
В’ЄТНАМ: В.Ліга 1
15:15В'єттел - Зялай -:-В’ЄТНАМ: В.Ліга 2
12:00ТТБД Пху Донг - Дананг -:-12:00ФК Хью - Донгнай -:-
13:00Хоабінь - Футхо -:-
14:00Баріа-Вунгтау - ПВФ-КАНД -:-
ВІРМЕНІЯ: Перша ліга
15:00Алашкерт 2 - БКМА 2 -:-15:00Ноах 2 - Пюнік Єреван 2 -:-
ГАМБІЯ: Ліга ГФА
19:30Маріму - Брікама Юнайтед -:-19:30Фелконс - Стів Біко -:-
ГАНА: Прем'єр-ліга
18:00Асанте Котоко - Легон Сітіс -:-18:00Бібіані Голд Старз - Бечем Юнайтед -:-
18:00Бофоаква Тано - Дрімс -:-
18:00Грейт Олімпікс - Медеама -:-
18:00Реал Тамале - Самартекс -:-
18:00Харт оф Лайонс - Нсоатреман -:-
ГАНА: Перший дивізіон
18:00Ебусуа - ПАК Акедемі -:-18:00Ельміна Шаркс - Холі Старз -:-
18:00Кофорідуа Юс - Котоку Роялс -:-
18:00На Год - АДВСА -:-
18:00Нью-Едубіасе - Нзема Котоко -:-
18:00Окваву - Кінгс Пелес -:-
18:00Скай - Веномус Вайперс -:-
18:00Соккер Інтелекчуалс - Асекем -:-
18:00Стилл Белів - Сусубірібі -:-
18:00Ф'ючер Старз - Кінг Файсал -:-
18:00Хохо Юнайтед - Віжн -:-
ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура - плей-оф
05:00Антігуа - Депортіво Мікско -:-23:30Мунісіпаль - Комунікасьйонес -:-
ГВІНЕЯ: Ліга 1
19:00Калум Стар - Секенс -:-19:00Камсар - Сангареді -:-
19:00Лубха - Ашанті ГБ -:-
ГІБРАЛТАР: Національна ліга - Чемпіонська група
20:30Мегпіс - Лінкольн Ред Імпс -:-ГОНДУРАС: Національна ліга - Вибування
00:00УПНФМ - Віда -:-ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура - плей-оф
04:00Олімпія - Реал Еспанья -:-ГОНКОНГ: Прем'єр-ліга
10:00Норт Дістрікт - Лі Мань Ворріорз -:-10:00Ресорсес Кепітал - Самсейпоу -:-
13:00Гонконг Рейнджерс - ХК U23 -:-
ГРЕНАДА: Прем'єр-дивізіон
23:00Перенес.Камерхон - Хард Рок -:-23:00Перенес.КПР - Шемрок -:-
23:00Перенес.Мт. Річ - Сент-Джонс -:-
23:00Перенес.Фонтеной - Хард Рок -:-
23:00Перенес.Харрікейнз - САБ Спартанс -:-
ДАНІЯ: Суперліга - Група вибування
15:00Відовре ІФ - Віборг -:-15:00Люнгбю - Раннерс -:-
ДАНІЯ: Суперліга - Чемпіонська група
17:00Сількеборг - Копенгаген -:-19:00Мідтьюлланн - Брондбю -:-
ДАНІЯ: 1-й дивізіон - Група вибування
15:00Хельсінгер - Хорсенс -:-17:00Кеге - Хіллерброд -:-
ДАНІЯ: 1-й дивізіон - Група підвищення у класі
16:00Ольборг - Хобро -:-ДАНІЯ: 2-й дивізіон - Група вибування
15:00Брабран - Тістед ФК -:-ДАНІЯ: 3-й дивізіон - Група вибування
14:00Хольстебро - Вейгорд -:-ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки) - Чемпіонська група
14:00Кеге Ж - Норшелланн Ж -:-ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ
23:00Дельфінес Дель Есте - Сан-Крістобаль -:-01:00Універсідад O&M - Атлантіко -:-
23:00Атлетіко Пантоха - Сібао -:-
ДР КОНГО: Ліга 1 - Група вибування
17:00АК Рейнджерс - ФК Ренессанс -:-ДР КОНГО: Ліга 1 - Чемпіонська група
16:00Дофен Нуар - Дон Боско -:-16:30Сен-Елуа Лупопо - АС Маньєма -:-
ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап
23:30Мушук Руна - ЛДУ Кіто -:-02:00Дельфін - СК Барселона -:-
21:00Аукас - Лібертад -:-
23:30Індепендьєнте дель Вальє - Депортіво Куенка -:-
ЕСВАТІНІ: Прем'єр-ліга МТН
16:00Мбабане Хайлендерс - Мбабане Сволловс -:-16:00Нсінгізіні Хотсперс - Грін Мамба -:-
16:00Роял Леопардс - Янг Баффалос -:-
ЕСТОНІЯ: Мейстріліга
14:30Флора - Левадія -:-ЕСТОНІЯ: Есілііга
12:30Пайде Ліннамеесконд U21 - Хар'ю Лаагрі -:-ЕСТОНІЯ: Мейстріліга (Жінки)
19:00Калев Таллінн Ж - ФК Арарат Ж -:-19:00Табасалу Ж - Таммека Тарту Ж -:-
ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Дефенс Форс - Волкіте Кенема -:-18:00Сент-Джордж - Хавасса -:-
ЄВРОПА: Євро U17 (Жінки)
14:00Англія U17 W - Норвегія U17 W -:-16:30Швеція U17 W - Франція U17 W -:-
ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга
19:00Національний банк Єгипту - Енппі -:-19:00Смуха - Замалек -:-
ЄГИПЕТ: Кубок ліги - Плей-оф
17:00Перенес.Ель-Гаїш - Кераміка Клеопатра -:-ЗІМБАБВЕ: Прем'єр-ліга
16:00Аренел Муверс - Хайлендерс -:-16:00КАПС Юнайтед - Хванге -:-
16:00Чегуту Пайретс - Сімба Бхора -:-
ІРАК: Stars League
15:45Аль-Нафт - Нафт Міссан -:-15:45Аль-Талаба - Багдад -:-
18:00Духок - Аль-Худод -:-
18:00Ербіль - Аль-Мінаа -:-
20:15Аль-Кува Аль-Джавія - Аль-Карх -:-
ІРАН: Про-ліга
18:30Сірджан - Шамс Азар Казвін -:-ІСЛАНДІЯ: Беста-дейлд карла
19:00КА Акурейрі - КР Рейк'явік -:-20:00Стьярнан - Акранес -:-
22:15Коупавогур - Вікінгур Рейк'явік -:-
22:15Фрам - Філкір -:-
ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2
15:00Ейбар - Аморебієта -:-17:15Еспаньйол - Спортінг Х. -:-
17:15ФК Андорра - Альбасете -:-
19:30Ельденсе - Леганес -:-
19:30Сарагоса - Бургос -:-
22:00Тенеріфе - Ферроль -:-
ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1
13:00Райо Махадаонда - Осасуна B -:-17:00Корнелья - Понферрадіна -:-
19:00Сабадель - Хімнастік -:-
20:00Арентейро - Луго -:-
ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2
13:00Альхесірас - Балеарес -:-13:00Малага - Меріда -:-
13:00Мелілья - Сан-Фернандо -:-
13:00Сеута - Антекера -:-
13:00УД Ібіса - Реал Мадрид B -:-
17:00Гранада B - Кордоба -:-
19:00Інтерсіті - Рекреатіво Уельва -:-
21:00Лінарес - Атлетіко B -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 1
13:00Гіхуело - Вальядолід Промесас -:-13:00Кайон - Лангрео -:-
13:00Корухо - Торрелавега -:-
13:00Маріно де Луанко - Ковадонга -:-
13:00Понтеведра - Расінг Клуб Вільяльбес -:-
13:00Райо Кантабрія - Компостела -:-
13:00Реал Авілес - Оуренсе -:-
13:00Реал Ов'єдо B - Депортіво Фабріль -:-
19:00Самора - Арандіна -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 2
13:00Аренас Клуб - АД Сан-Хуан -:-13:00Баракальдо - Мутільвера -:-
13:00Бреа - Атлетік B -:-
13:00Герніка Клуб - Барбастро -:-
13:00Калаорра - Сарагоса B -:-
13:00Нахара - Егуес -:-
13:00Реал Сосьєдад C - Ісарра -:-
13:00Туделано - Алавес B -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 3
13:00Альсіра - Манреса -:-13:00Андрач - Сант-Андреу -:-
13:00Валенсія B - Сагунтіно -:-
13:00Еркулес - Льєйда -:-
13:00КЕ Еуропа - Еспаньйол B -:-
13:00Ла-Нусія - Бадалона Футур -:-
13:00Пенья Індепендент - Торрент -:-
13:00Серданьола - Форментера -:-
13:00Террасса - Пенья Депортіна -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 4
13:00Антоньяно - Ліненсе -:-13:00Бетіс B - КД Естепона -:-
13:00Ель Пало - Севілья B -:-
13:00Єклано - Сьюдад Реал -:-
13:00Картахена B - Расінг Картахена ММ -:-
13:00Ла-Уньйон - Кадіс B -:-
13:00Марбелья - Агілас -:-
13:00Оріуела - Сан-Роке -:-
13:00УКАМ Мурсія - Велес -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 5
13:00Бадахос - Лієрененсе -:-13:00Гвадалахара - Менсахеро -:-
13:00Касереньйо - Нумансія -:-
13:00Монтіхо - Атлетіко Пасо -:-
13:00Сан-Фернандо - Хетафе B -:-
13:00Талавера - Навалькарнеро -:-
13:00Уньйон Адарве - Сан-Себастьян Реєс -:-
13:00Урсарія - Вільяновенсе -:-
13:00Хімнастіка Сеговіана - Ільєскас -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 1
18:00Бергантіньйос - Сомосас -:-18:00Бетансос - Рапідо де Боусас -:-
18:00Естраденсе - Арсуа -:-
18:00Оренсе - Пайосако -:-
18:00Польворін - Барбадас-Бентракес -:-
18:00Понтеведра B - Алондрас -:-
18:00Сарріана - Вівейро -:-
18:00Сільва СД - Гран Пенья -:-
18:00СК Ароса - Атлетіко Артейшо -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 2
13:00Авілес Стедіум - Леальтад -:-13:00Луарка - Хіхон Індустріаль -:-
13:00Льянес - Лененсе -:-
19:00Л'ентрегу - Туілья -:-
19:00Саудаль Депортіво - Басіко Уррака -:-
19:30Реал Тітаніко - Кондаль -:-
20:00КД Колунга - Уньйон Клуб Сеарес -:-
20:30Льянера - Прав'яно -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 3
19:00Атлетіко Мінерос - Кастро -:-19:00Віменор - УД Самано -:-
19:00Ескобедо - Гуарнісо -:-
19:00КД Коліндрес - Наваль Рейноса -:-
19:00Ревілья - Бесана -:-
19:00Сіете Вільяс - Атлетіко Альберісія -:-
19:00Соларес - Картес -:-
19:00Торіна - Веларде -:-
19:00Тропесон - Ларедо -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 4
19:00Анайтасуна ФТ - Аньйорга -:-19:00Ауррера Ондарроа - Басконія -:-
19:00Беасайн - Лейоа -:-
19:00Деріо - Алавес C -:-
19:00Пасая - Урдуліс -:-
19:00Португалете - СД Деусто -:-
19:00Сан-Ігнасіо - Дуранго -:-
19:00Турінг КЕ - Лагун Онак -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 5
13:30Вільяфранка - Олот -:-13:30Грама - Бадалона -:-
13:30Жирона B - Рапітенса -:-
13:30Л'Ескала - Прат -:-
13:30Монтаньєса - Мольєрусса -:-
13:30Паралада - Л'Успіталет -:-
13:30Побла Мафумет - Кастельдафелс -:-
13:30Сан-Крістобаль КП - Вілассар де Мар -:-
13:30УЕ Тона - Реус ФКР -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 6
18:00Сілья - Рода -:-19:00Аценета - Патакона -:-
19:00Бурріана - Хове -:-
19:00Ілісітано - Кастельйон B -:-
19:00Леванте B - Гандія -:-
19:00Онтіньєнт 1931 - Асеро -:-
19:00Райо Ібенсе - Вільярреал C -:-
19:00Торрельяно - Кастельйоненсе -:-
19:00Утьєль - Сонеха -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 7
12:00АД Торрехон - Парла -:-12:00Алькоркон B - Леганес B -:-
12:00Канільяс - Вільянуева -:-
12:00Мостолес - Кольядо Вільяльба -:-
12:00Паракуельйос - Тріваль Вальдерас -:-
12:00Посуело-де-Аларкон - Лос Росас -:-
12:00Реал Мадрид C - Галапагар -:-
12:00РСД Алькала - Райо Вальєкано B -:-
12:00Трес Кантос - Колонія Москардо -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 8
18:00Альмасан - Колехіос Діокесанос -:-18:00Лагуна - Бесерріль -:-
18:00Леонеса B - Атлетіко Асторга -:-
18:30Бембібре - Мірандес B -:-
18:30Вільяральбо - Санта-Марта Тормес -:-
19:00Паленсія КФ - Паленсія КА -:-
19:00Реал Авіла - Ла-Вірхен -:-
19:00Саламанка - Понферрадіна B -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 9
13:00КД Торреперохіль - Ехідо -:-13:00Малага Сіті - Торредонхімено -:-
13:00Манча - Альмерія B -:-
13:00Мотріль - Марасена -:-
13:00Торре-дель-Мар - Малага B -:-
13:00Уетор-Вера - Рінкон -:-
13:00Уетор-Тахар - Аренас Армілья -:-
13:00Хаен - Хувентуд Торремолінос -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 10
13:00Кабесенсе - Аямонте -:-13:00Картая - ФК Корія -:-
13:00КД Утрера - Херес Депортіво -:-
13:00КД Херес - КД Херена -:-
13:00Коніль - Ла Пальма -:-
13:00Кордоба B - Атлетіко Еспеленьйо -:-
13:00Пособланко - Больюльйос -:-
13:00Пуенте-Хеніль - Севілья C -:-
13:00Сеута B - Сьюдад де Лусена -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11
13:00Побленсе - Манакор -:-13:00Портмані - Ібіса Іслас Пітіусас -:-
17:30Бініссалем - Льйосетенсе -:-
18:00Ареналь - Алькудія -:-
18:30Констансія - Сантаньї -:-
19:00Інтер Манакор - Платхес де Кальвія -:-
19:30Кольєренсе - Соллер -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12
13:00Гран Тарахаль - Атлетіко Вікторія -:-13:00Ербанія - Вілья Санта-Бріхіда -:-
13:00КД Бусанада - Лас-Пальмас B -:-
13:00Маріно - Панадерія -:-
13:00Сан-Бартоломе - Ла Куадра -:-
13:00Санта-Урсула - Арукас -:-
13:00Тамарасейте - Лансароте -:-
13:00Терор - Ібарра -:-
13:00Яйса - Тенеріфе B -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 13
13:00Е.Г. Ель Пальмар - Каравака -:-13:00Плюс Ультра - Реал Мурсія B -:-
13:00Пульпілено - Сьюдад де Мурсія -:-
18:00Сьюдад Сьєса - Лорка Депортіва -:-
20:00Бульєнсе - КД Альгар -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 14
13:00Арройо - Пуеблонуево -:-13:00КД Корія - Віллафранка -:-
13:00Олівенса - Морало -:-
13:30Каламонте - Асуага -:-
14:00Дон-Альваро - Вальвердено -:-
18:00Трухільйо - Фуенте де Кантос -:-
19:00Хараїс - Дон Беніто -:-
19:00Херес - Каструера -:-
20:00Монтеермосо - Діокесано -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 15
19:00Беті Онак - Сірбонеро -:-19:00Бурладес - Кортес -:-
19:00Ескабарте - Беті Коскор -:-
19:00Оберена - Бідесарра -:-
19:00Памплона - КД Кантолагуа -:-
19:00Уарте - Ардой -:-
19:00Чантреа - Пенья -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 16
18:00Логроньєс B - Вареа -:-18:00Ойонеса - Расінг Ріоха -:-
18:30Арнедо - Альфаро -:-
18:30Берсео - Пенья Бальсамаїсо -:-
18:30Комільяс - Віанес -:-
18:30Рівер Ебро - Калаорра B -:-
19:00Касаларрейна - Тедеон -:-
19:00ККД Альберіте - Аро Депортіво -:-
19:30Ангіано - КДФК Сальсада -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 17
18:30Бельчіте 97 - Фрага -:-18:30Бінефар - Фуентес -:-
18:30Борха - Атлетіко Монсон -:-
18:30Епіла - Тамаріте -:-
18:30Ехеа - Уеска B -:-
18:30Каламоча - Альмудевар -:-
18:30Каріньєна - Ільюека -:-
18:30Каспе - Ебро -:-
18:30Куарте - Утрільяс -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 18
13:00Альбасете B - Торріхос -:-13:00Касалегас - Вільяррубія -:-
13:00Конкенсе - Асукека -:-
19:00Ла Солана - Вільяканьяс -:-
19:00Сан-Клементе - Томельйосо -:-
19:00Толедо - Вільярробледо -:-
19:00Уракан де Баласоте - Кінтанар -:-
20:00Пуертольяно - Сокуельямос -:-
ІСПАНІЯ: Ліга Ф (Жінки)
13:00Леванте Ж - Реал Сосьєдад Ж -:-17:00Уельва Ж - Лас-Планас Ж -:-
19:00Бетіс Ж - Севілья Ж -:-
21:30Мадрид КФФ Ж - Реал Мадрид Ж -:-
ІСПАНІЯ: Прімера Федерасьйон (Жінки) - Підвищення у класі - плей-оф
13:00СЕ АЕМ Ж - Еспаньйол Ж -:-20:00Алама Ж - Осасуна Ж -:-
ІТАЛІЯ: Серія B
16:00Брешія - Лекко -:-16:00Венеція - Фералпісало -:-
16:00Козенца - Спеція -:-
16:00Модена - Комо -:-
16:00Палермо - Асколі -:-
16:00Парма - Кремонезе -:-
16:00Піза - Зюдтіроль -:-
16:00Сампдорія - Реджана -:-
16:00Тернана - Катандзаро -:-
16:00Чіттаделла - Барі -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група А
16:00Альчоне Мілано - Вадо -:-16:00Боргозезія - К'єрі -:-
16:00Бра - Асті -:-
16:00Вогерезе - Тічіно -:-
16:00Гоццано - Чітта ді Варезе -:-
16:00Дертона - Лігорна -:-
16:00Кізола - Феццанезе -:-
16:00Лаваньєзе - Альбенга -:-
16:00Пінероло - Альба -:-
17:00ПДОА - Санремезе -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група В
16:00Арконатезе - Клівенсе -:-16:00Варезіна - П'яченца -:-
16:00Вілла Валле - Кальдьєро Терме -:-
16:00Караваджо - Дезенцано Кальвіна -:-
16:00Кастелланцезе - Брусапорто -:-
16:00Реал Калепіна - Понте Сан-П'єтро -:-
16:00Трітіум - Палаццоло -:-
16:00УСД Казатезе - Крема -:-
16:00Фольгоре Каратезе - Клуб Мілано -:-
16:00Чізерано-Бергамо - Леньяно -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група С
16:00Адрієзе - Кастеньято -:-16:00Больцано - Камподарсего -:-
16:00Брену - Кйонс -:-
16:00Есте - Бассано -:-
16:00К'ярлінс Мудзане - Лупаренсе -:-
16:00Местре - Доломіті-Беллунезі -:-
16:00Портогруаро - Морі -:-
16:00Тревізо - Монтеккьо-Маджоре -:-
16:00Уніон Клодьєнсе - Монтебеллуна -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група D
16:00АК Карпі - Чертальдо -:-16:00Альянезе Кальчо - Форлі -:-
16:00Віктор Сан-Марино - Сан-Донніно -:-
16:00Кортічелла - Прато -:-
16:00Меццолара - Прогрессо -:-
16:00Равенна - Імолезе -:-
16:00Саммаурезе - Санджуліано Сіті -:-
16:00Сант'Антанджело - Фанфулла -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група Е
16:00Гівіццано Борго - Фоллоніка Гаворрано -:-16:00Мобільєрі Понсакко - Ченая -:-
16:00Монтеваркі - Гроссето -:-
16:00Орв'єтана - Ліворно -:-
16:00Поджібонсі - Фільїне -:-
16:00П'янезе - Тау -:-
16:00Реал Форте Кверчета - Серавецца Поцці -:-
16:00Сан-Донато Таварнелле - Віві Альтовере -:-
16:00Трестіна - Санджованнезе -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група F
16:00Атлетіко Асколі - Юнайтед Річчоне -:-16:00ВІЗ - Самбенедеттезе -:-
16:00Кампобассо - Термолі -:-
16:00Л'Аквіла - СН Нотареско -:-
16:00Матезе - Кальчо К'єті -:-
16:00Рома Сіті - Вастоджирарді -:-
16:00Сора - Авеццано -:-
16:00Тіволі Кальчо - Фоссомброне -:-
16:00Фано - Реал Монтеротондо -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група G
16:00Бореале - Чінтія-Альбалонга -:-16:00Будоні - Анціо Кальчо -:-
16:00Гладіатор - Трастевере Кальчо -:-
16:00Ночеріна - Іскія -:-
16:00Нуова Флорида - Романа -:-
16:00Остія Маре - Атлетіко Урі -:-
16:00Саррабус Ольястра - Кассіно -:-
18:00Кавезе - Сан-Марцано -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група H
16:00Альтамура - Матера -:-16:00Ангрі - Барлетта -:-
16:00Гравіна - Манфредонія -:-
16:00Казарано - Бітонто -:-
16:00Мартіна Кальчо - Галліполі -:-
16:00Пальмезе 1914 - Ротонда -:-
16:00Санта-Марія Чіленто - АКД Нардо -:-
16:00Фіделіс Андрія - Джельбісон -:-
16:00Чітта ді Фазано - Паганезе -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група І
16:00Акрагас - Портічі 1906 -:-16:00Вібонезе - Ліката -:-
16:00Канікатті - Сан-Лука -:-
16:00Кастровілларі - Нуова Джоєзе -:-
16:00Реал Казальнуово - Сіракуза -:-
16:00Санкатальдезе - АС Ачіреале -:-
16:00Трапані - Сант'Агата -:-
17:00Іджеа Віртус - Реджо Калабрія -:-
ІТАЛІЯ: Суперкубок (Серія С)
18:30Мантова - Чезена -:-ІТАЛІЯ: Прімавера 1
12:00Фіорентина U19 - Кальярі U19 -:-16:00Болонья U19 - Аталанта U19 -:-
16:00Дженоа U19 - Ювентус U19 -:-
ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки) - Група вибування
13:30Сампдорія Ж - Наполі Ж -:-16:00Мілан Ж - Комо Ж -:-
ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки) - Чемпіонська група
13:30Рома Ж - Інтер Ж -:-ІТАЛІЯ: Serie B Women
12:00Таваньякко Ж - Ареццо Ж -:-16:00Болонья Ж - Брешія Ж -:-
16:00Дженоа Ж - Равенна Ж -:-
16:00К'єво Верона Ж - РЕС Рома Ж -:-
16:00Лаціо Ж - Тернана Ж -:-
16:00Сан-Марино Академі Ж - Верона Ж -:-
16:00Чезена Ж - Фрідом Ж -:-
КАБО-ВЕРДЕ: Національний чемпіонат
20:00Академіку ду Сал - Розар'єнсе -:-20:00Морабеза - Варадінья -:-
КАЗАХСТАН: Прем'єр-ліга
17:00Шахтар Караганда - Кайсар Кизилорда -:-КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади
02:00Пасифік ФК - Йорк -:-21:00Атлетіко Оттава - Валор -:-
КАТАР: КСЛ - Вибування
19:00Аль-Мархія - Аль-Шаханія -:-КЕНІЯ: Прем'єр-ліга
12:00Найробі Сіті - Улінзі Старз -:-13:00Какамега Хоумбойз ФК - Поліс ФК -:-
15:00Леопардс - Бандарі -:-
15:00Рейнджерс - Таланта -:-
КЕНІЯ: Суперліга
13:00Дараджані Гого - Сілібвет -:-13:00Луанда Вілла - Мара Шугар -:-
15:00Каджіадо - Момбаса Еліт -:-
КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга
14:00Абдиш-Ата - Нефтчі Кочкор-Ата -:-КИТАЙ: Суперліга
10:30Нантон Чжиюн - Чанчунь Ятай -:-13:00Шанхай Шеньхуа - Чжецзян Грінтаун -:-
14:00Мейчжоу Хакка - Цянчжоу -:-
14:35Бейцзин Гоань - Ченду Рончен -:-
14:35Ухань Трі Таунс - Ціндао Хайню -:-
15:00Шеньчжень Сіньпенчен - Шанхай Порт -:-
КИТАЙ: Перша ліга
10:00Ляонін Тіерень - Шицзячжуан Гунфу -:-10:30Шанхай Цзядін - Гуансі Пінгуо Халяо -:-
14:30Нанкін Сіті - Цзянсі Лушань -:-
КИТАЙ: Друга ліга
10:00Ланфан Глорі Сіті - Шаансі Юніон -:-10:30Шаньдон Тайшань B - Сянь Ронхай -:-
11:00Ганьчжоу Руїші - Гуандон ГЗ-Павер -:-
11:00Хубей Істар - Річжао Юці -:-
14:30Нантон Хаймень - Далянь Куньчен -:-
КИТАЙ: Суперліга (Жінки)
10:00Хенань Соншань Лонмен Ж - Чжецзян Ж -:-10:00Чанчунь Дачжон Чжуоє Ж - Дзінсу Сунін Ж -:-
10:00Шанхай РКБ Ж - Бейдзін Бейкон Ж -:-
КОЛУМБІЯ: Прімера А - Apertura - Quadrangular
01:00Перейра - Букараманга -:-03:15Хуніор - Мільйонаріос -:-
КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура
23:00Богота - Барранкілья -:-23:00Картахена - Орсомарсо -:-
23:00Реал Кундінамарка - Леонес -:-
23:00У. Магдалена - Тігрес -:-
КОЛУМБІЯ: Ліга (Жінки)
23:30Деп. Калі Ж - Ла Екідад Ж -:-23:30Деп. Пасто Ж - Реал Сантандер Ж -:-
01:00Хуніор Ж - Америка Калі Ж -:-
00:00Депортіво Перейра Ж - Кукута Ж -:-
00:00Петролера Ж - Атл. Насьйональ Ж -:-
КОСОВО: Суперліга
16:00Баллкані - Дукаджїні -:-16:00Дріта - Фуше Косова -:-
16:00Лірія - Приштина -:-
16:00Малішева - Г'їлані -:-
16:00ФК Ллапі - Феронікелі -:-
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
04:00Селедон - Ередіано -:-04:00Спортінг Сан-Хосе - Алахуеленсе -:-
20:00Картахінес - Сантос де Гуапілес -:-
00:00ФК Пунтаренас - Сапрісса -:-
КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура - плей-оф
20:15АДР Хікараль - КС Уругвай -:-КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1
18:30АСІ д'Абенгуру - Расінг д'Абіджан -:-19:00Академі де ФАД - Спортінг Ганьйоа -:-
19:00Сан Педро - Стад д'Абіджан -:-
21:00АСЕК Мімосас - Ліс Сассандра -:-
КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга - Група вибування
17:35Хайтан - Аль-Шабаб -:-20:15СК Казма - Аль-Джахра -:-
ЛАТВІЯ: Virsliga
14:00Валмієра - РФС -:-16:00Ауда - ФК Рига -:-
ЛАТВІЯ: 1. Ліга
16:00ФК Вентспілс - ФК Смілтене -:-17:00Тукумс 2000 2 - Марупе -:-
ЛАТВІЯ: Кубок Латвії
19:30Юніон - Бейтар/Рига Марінерс -:-ЛАТВІЯ: 1. Liga Women
19:00Метта Ж - Ієцава Ж -:-ЛЕСОТО: Прем'єр-ліга
16:00Банту - Лайолі -:-16:00Дефенс Форс - Ліфофане -:-
16:00Лінаре - Ліджабато -:-
16:00Ноті Бойз - ЛКС -:-
ЛИТВА: I Ліга
14:00Шяуляй 2 - Хегельманн Літауен 2 -:-ЛИТВА: Кубок Литви
14:00Сіріюс - Джюгас Телшяй -:-15:00Дембава - Бабрунгас -:-
18:00АФК Вільнюс - Клайпедос ФМ -:-
ЛІВАН: Прем'єр-ліга - Етап невдах
16:00Аль-Ахлі Набатія - Тріполі -:-ЛЮКСЕМБУРГ: Лга БГЛ
17:00Діфферданж - Вікторія Роспорт -:-17:00Женесс Еш - Есперанж -:-
17:00Кер'єнг - Вільц -:-
17:00Маріска Мерш - Шиффланж -:-
17:00Мондерканж - Фола -:-
17:00Мондорф - Нідеркорн -:-
17:00УНА Штрассен - Расінг Люксембург -:-
17:00Ф91 Дюделанж - Уньйон Тітус Петанж -:-
МАВРИКІЙ: Суперліга
14:00Петіт Рів'єр - Саванн -:-14:00Чебел Сітізенс - АС Вакоа -:-
17:00Серкль де Жоакім - Рів'єр Дю Ремпар -:-
МАВРИТАНІЯ: Ліга 1
19:15СНІМ - Помп'є -:-20:00АСАК Конкорд - Каеді -:-
22:50Ксар - Гард Насіональ -:-
МАКАО: Еліт-ліга - Чемпіонська група
13:00Чао Пак Чей - Лун Лок -:-15:00Бенфіка - Хан Сай -:-
МАЛАВІ: Суперліга
15:30Дедза Дайнамос - МАФКО -:-15:30Камузу Барракс - Бангве Олл-Старз -:-
15:30Каронга Юнайтед - Крек Спортінг -:-
15:30Ківо Юнайтед - ФОМО -:-
МАЛІ: Прем'єр-дивізіон
19:30Бакаріджан - Джоліба -:-19:30Блек Старз - УСФАС Бамако -:-
21:30Бінга - Реал Бамако -:-
МАЛЬТА: Челлендж-ліга - Додатковий матч
16:00Сент-Ендрюс - Лука -:-МАРОККО: Ботола 2
19:00Кавкаб Марракеш - Стад Марокан -:-19:00Раджа Бені Меллаль - Мекнес -:-
19:00Сале - ЮСМ Ужда -:-
19:00Шабаб Бенгерір - Діфаа Ель-Джадіді -:-
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А - Плей-оф
03:00Алакранес де Дуранго - Трітонес Вальярта -:-03:00Гавіланес Матаморос - Оргульйо Рейноса -:-
03:00Текос - УА Сакатекас -:-
04:00Ірапуато - Агуакатерос Перібан -:-
04:00Тампіко Мадеро - Інтер Плая-дель-Кармен -:-
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В - Плей-оф
01:00Уруапан - Артесанос Метепек -:-03:00Аєнсе - Сантьяго -:-
МЕКСИКА: Ліга MX U23 - Клаусура - плей-оф
18:00Некакса U23 - Хуарес U23 -:-МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура
02:00Пачука Ж - УАНЛ Тігрес Ж -:-03:00Монтеррей Ж - Чівас Гвадалахара Ж -:-
04:06Сантос Лагуна Ж - Масатлан ФК Ж -:-
06:10Хуарес Ж - Клуб Америка Ж -:-
МОЗАМБІК: Мокамбола
15:45Бая де Пемба - Ферровіаріу -:-16:00Ферроваріу Лішінга - КД Накала -:-
16:00Ферровіаріу Бейра - ЕНХ Віланкуло -:-
16:00Ферровіаріу Нампула - Блек Буллс -:-
МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга
11:15Баваріанс - Хоромхон -:-14:15Дерен - Тув Буганууд -:-
НІГЕР: Суперліга
18:15АСГНН - НІГЕЛЕК -:-НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга
17:00Ремо Старз - Ріверс Юнайтед ФК -:-НІГЕРІЯ: ННЛ
17:00Вандреззер - Стормерс -:-17:00Мадіба - Ідел -:-
17:00Осун - Трейдсейф -:-
17:00Роверс - 1472 ФК -:-
17:00Солюшн - Воррі -:-
17:00ФК Краун - Інтер Лагос -:-
НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі
13:15ПСВ - Спарта Роттердам -:-13:15Хераклес - Валвейк -:-
15:30Утрехт - Вітесс -:-
15:30ФК Волендам - Аякс -:-
17:45АЗ Алкмар - Твенте -:-
21:00Феєнорд - Зволле -:-
НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі
15:00Гемерт - Осс -:-15:30Меерссен - ТЕК -:-
НІКАРАГУА: Прімера - Клаусура - переможці
00:00Халапа - Діріанген -:-04:00Окоталь - Естелі -:-
НІКАРАГУА: Прімера U20 - Клаусура - плей-оф
02:00Ферретті U20 - Манагуа ФК U20 -:-НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга
14:30Веєн - Гольштайн Кіль -:-14:30Ганновер - Падерборн -:-
14:30Ельферсберг - Герта Берлін -:-
НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга
14:30Пройссен Мюнстер - Саарбрюкен -:-17:30Галлешер - Унтерхахінг -:-
20:30Інгольштадт - Мангейм -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ
15:00Санкт-Паулі II - Бремер -:-16:00Лоне - Гольштайн Кіль II -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід
14:00Вікторія Берлін - ФК Хемніцер -:-14:00Грайфсвальд - Цвікау -:-
14:00Лукенвальде - Ганза Росток II -:-
17:00Локомотив Лейпциг - Хемі Лейпциг -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід
15:00Падерборн II - Фельберт -:-НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід
15:00Вальдорф - Штутг. Кіккерс -:-15:00ФК 08 Хомбург - Майнц II -:-
15:00ФСФ Франкфурт - Айнтрахт Франкфурт II -:-
15:00Штутгарт II - Аален -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ
15:00РСФ Айнтрахт - Спарта Л. -:-15:00Фюрстенвальде - Росток -:-
15:00Целендорф - Маккабі Берлін -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь
15:00Айнхайт Рудольштадт - Хальберштадт -:-15:00Бауцен - Грімма -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн
15:00Айхеде - Бордесхольм -:-16:00Екернферде - Любек II -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен
16:00Комет Арстен - Леер -:-16:00Уніон 60 Бремен - Ватан Бремен -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія
16:00Лупо-Мартіні Вольфсбург - Борнрайге -:-16:00Ольденбург - Егешторф-Лангредер -:-
16:00Хеслінгер - Форсфельде -:-
17:00Армінія Ганновер - Меппен II -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален
16:00Айнтрахт Райне - Брюннінггаузен -:-16:00Бофінгхаузен - Фіннентроп/Баменоль -:-
16:00Вестфалія Рюнерн - Еркеншвік -:-
16:00Кларгольц - Ваттеншайд -:-
16:30Еннепеталь - Зіген -:-
16:30Шермбек 2020 - Шпрокгефель -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен
16:00Вікторія Грісхайм - Вайденгаузен -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар
16:00Морлаутерн - Мехтерсхайм -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь
14:00Гархінг - Нордлінген -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Середній Рейн
16:00Бергіш Гладбах - Кенігсдорф -:-16:00Зігбургер - Германія Теферен -:-
16:00Фрайальденхофен - Бонн-Енденіх 08 -:-
16:15Фрехен - Айнтрахт Гокеппель -:-
16:30Фіхтталь - Хюрт -:-
16:30Фортуна Кельн II - Порц -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн
16:00Баумберг - Хільден -:-16:00ТФД Фельберт - Меербуш -:-
16:00Хомберг - Германія Ратінген -:-
16:30Будеріх - Шоннебек -:-
16:30Санкт-Теніз - Фрінтроп -:-
НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Північ
12:00Герта U19 - Оснабрюк U19 -:-НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Південь
12:00Мюнхен 1860 U19 - Майнц U19 -:-14:00Гоффенгайм U19 - Штутгарт U19 -:-
15:00Кайзерслаутерн U19 - Гройтер Фюрт U19 -:-
НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Захід
12:00Боруссія Д. U19 - Шальке U19 -:-12:00Боруссія М. U19 - Леверкузен U19 -:-
12:00Бохум U19 - Дуйсбург U19 -:-
14:00Білефельд U19 - Вупперталер U19 -:-
14:00Кельн U19 - Падерборн U19 -:-
14:00Фортуна Д. U19 - Ферль U19 -:-
НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)
15:00Фрайбург Ж - СГС Ессен Ж -:-19:30Вердер Бремен Ж - Дуйсбург Ж -:-
НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга (Жінки)
12:00Айнтрахт Франкфурт II W - Меппен Ж -:-12:00Баварія Мюнхен II W - Занд Ж -:-
12:00Вольфсбург II W - Андернах Ж -:-
12:00Гамбург Ж - Потсдам Ж -:-
12:00Гоффенгайм II W - Боруссія М. Ж -:-
12:00Гютерсло Ж - Єна Ж -:-
15:00Вайнберг Ж - Інгольштадт Ж -:-
НОРВЕГІЯ: Елітсеріен
18:00Буде/Глімт - Стремсгодсет -:-18:00Крістіансунн - Хам-Кам -:-
18:00Одд - Фредрікстад -:-
18:00Саннефйорд - Молде -:-
18:00Сарпсборг 08 - Ліллестрем -:-
18:00Хаугесунн - КФУМ Осло -:-
20:15Вікінг - Тромсе -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1
15:00Браттвог - Арендал -:-16:00Єрв - Бранн 2 -:-
16:30Ейк-Тонсберг - Сотра -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2
15:00Алта - Стреммен -:-17:00Євік-Люн - Волеренга 2 -:-
18:00Стріндхейм - Юнкерен -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1
16:00Асане 2 - Ордал -:-НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2
15:00Фрам - Старт 2 -:-НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3
14:00Берум - Фрігг -:-15:00Мйондален 2 - Флінт -:-
15:00Шейд 2 - Асколлен -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4
14:00Стабек 2 - Рана ФК -:-17:00Русенборг 2 - Вердаль -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5
16:00Хедд 2 - Трефф -:-16:30Олесунн 2 - Реді -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 6
14:00Шервей - Конгсвінгер 2 -:-15:00Спрінт-Єлей - М'єлнер -:-
15:30Хенефосс - Буде/Глімт 2 -:-
17:00Харстад - Фредрікстад 2 -:-
18:45Ульфстінн - Іннстранденс -:-
НОРВЕГІЯ: Топпсерія (Жінки)
15:30Бранн Ж - Русенборг Ж -:-НОРВЕГІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)
14:00КІЛ/Хемне Ж - Буде/Глімт Ж -:-14:00Тромсе Ж - Авалдснес Ж -:-
ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ
17:05Хатта - Аджман -:-19:45Аль-Джазіра - Бані Яс -:-
ОМАН: Професійна ліга
16:50Оман ФК - Дхофар -:-17:05Аль-Нахда - Аль-Рустак -:-
ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура
02:30Такуарі - Спортіво Трініденсе -:-00:00Хенераль Кабальєро - Олімпія Асунсьйон -:-
ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон
17:00Індепендьєнте - Реколета -:-17:00Колехіалес - 12 де Хуніо -:-
ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура
23:30Карлос Маннуччі - Депортіво Гарсіласо -:-23:30Комерсіантес Унідос - Уніон Комерсіо -:-
19:00Спортінг Кристал - Альянса Атлетіко -:-
23:00ФБК Мельгар - Спорт Бойз -:-
ПЕРУ: Ліга 2
23:00Перенес.Депортіво Коопсоль - Бінасьйональ -:-23:00Перенес.Депортіво Мунісіпаль - Сантос -:-
23:00Перенес.Карлос Стейн - АДА Хаен -:-
23:00Перенес.Комерсіантес - Універсідад Сан-Мартін -:-
23:00Перенес.Мокегуа - Аякучо -:-
23:00Перенес.Пірата - Альянса Уануко -:-
19:00Аякучо - АД Кантолао -:-
23:00Бінасьйональ - Мокегуа -:-
ПЕРУ: Ліга (Жінки)
18:30Б'яво Ж - Аякучо Ж -:-21:00УНСААК Ж - Карлос Маннуччі Ж -:-
23:30Альянса Ліма Ж - Спортінг Кристал Ж -:-
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U20 (Жінки) - Фінальна група
00:00Парагвай U20 W - Колумбія U20 W -:-ПІВДЕННА АФРИКА: Мотсепе Фаундейшн Чемпіоншип
16:00Апінгтон Сіті - НБ Ла-Масія -:-16:00Барока - Марумо Галлантс -:-
16:00Блек Леопардс - Преторія Ю. -:-
16:00Дж.Д.Р. Старз - Орбіт Коледж -:-
16:00Касрік Старз - Платінум Сіті -:-
16:00Магесі - Мілфорд -:-
16:00Маріцбург Юнайтед - Хангрі Лайонс -:-
16:00Преторія Келліс - Венда -:-
ПІВДЕННА АФРИКА: Діскі Челлендж
11:00Орландо Пайретс U23 - Кейптаун Сіті U23 -:-11:00Суперспорт Юнайтед U23 - Річардс Бей U23 -:-
13:00ТС Гелаксі U23 - Мамелоді Сандаунз U23 -:-
ПІВДЕННА АФРИКА: Кубок Південної Африки
16:00Стелленбош - Мамелоді Сандаунз -:-ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1
08:00Сувон ФК - Канвон -:-10:30Кімчхон Сангму - Інчхон -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2
08:00Соннам - Сувон -:-10:30Чоннам - Кьоннам -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3
09:00Чханвон - Мокпо -:-ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Premiership Women
17:00Деррі Сіті Ж - Лісберн Рейнджерс Ж -:-17:00Ларн Ж - Лісберн Ледіс Ж -:-
18:00Гленторан Ж - Крузейдерс Ж -:-
19:00Мід-Алстер Ж - Кліфтонвілл Ж -:-
ПОЛЬЩА: Екстракляса
13:30Варта Познань - Відзев Лодзь -:-16:00Корона Кєльце - П'яст Глівіце -:-
18:30Легія - Радомяк Радом -:-
ПОЛЬЩА: Дивізіон 1
13:40Термаліца - Полонія Варшава -:-16:00Плоцьк - Мотор Люблін -:-
19:00Прушкув - Хробри Глогув -:-
ПОЛЬЩА: Дивізіон 2
17:00Заглембє II - Погонь Сєдльце -:-ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III
13:00Шльонск Вроцлав II - Польковіце -:-15:00Бєльсько-Бяла - Старовіце-Дольне -:-
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV
18:00Сярка Тарнобжег - Орлента Радзинь -:-ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга
13:00Сандеція U19 - Ракув Ченстохова U19 -:-ПОЛЬЩА: Екстраліга (Жінки)
12:45Погонь Щецін Ж - УКС СМС Лодзь Ж -:-13:00Шльонск Вроцлав Ж - Гданськ Ж -:-
14:00Стоміланкі Ольштин Ж - Погонь Тчев Ж -:-
16:00Чарні Сосновець Ж - Рекорд Б. Ж -:-
18:00ГКС Катовіце Ж - УЯ Краків Ж -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії
17:30СК Фаренсе - Ешторіл -:-20:00Ароука - Ештрела Амадора -:-
20:00Брага - Каса Піа -:-
22:30Фамалікан - Бенфіка -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2
13:00Пенафієл - Марітіму -:-16:00Насьонал - Порту B -:-
17:30Вілаверденсе - Торреенсе -:-
20:00Бенфіка B - Феррейра -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга 3 - Група підвищення у класі
13:30Спортінг К. - Алверка -:-ПОРТУГАЛІЯ: Campeonato de Portugal - Promotion Group
19:00АД Ліміануш - Певідем -:-19:00Сан-Жуан-де-Вер - Амаранте -:-
19:00Сантарем - Монкарапашенсе -:-
19:00Сетубал - Лузітанія -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії U19 - Чемпіонська група
13:00Порту U19 - Фамалікан U19 -:-18:00СК Фаренсе U19 - Бенфіка U19 -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга БПІ (Жінки)
13:00Валадареш Гая Ж - Бенфіка Ж -:-13:00Вілаверденсе Ж - Марітіму Ж -:-
17:00Оурієнсе Ж - Спортінг Ж -:-
РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1
16:00Дьябль Нуар - Шеміно -:-18:00Вегас - В. Клуб Моканда -:-
20:00Етуаль дю Конго - Отоо д'Oйо -:-
РОСІЯ: Прем'єр-ліга
16:30Динамо Москва - Сочі -:-19:00Парі НН - Спартак Москва -:-
РОСІЯ: ФНЛ
14:00Тюмень - Акрон Тольятті -:-18:00Урожай - Ленінградець -:-
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон А Золото - Весняний сезон
12:00Уфа - Родіна 2 -:-12:00ФК Новосибирск - Велес Москва -:-
15:00Краснодар 2 - Липецьк -:-
17:30Чайка Піщанокопське - Муром -:-
18:00Ротор В. - Челябінськ -:-
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 2
12:00Спартак Москва 2 - Чертаново М. -:-14:00Зеніт 2 - Динамо СПб -:-
14:00Сатурн Раменське - Динамо Москва 2 -:-
15:00Динамо Вологда - Іркутськ -:-
15:00Родіна U21 - Єнісей 2 -:-
16:00Луки-Энергия - Знамя Труда -:-
16:30Балтика 2 - Твер -:-
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 3
05:00Сахалін - Рязань -:-13:00Хімки 2 - Строгіно М. -:-
14:00Арсенал Тула 2 - Салют-Бєлгород -:-
14:00Композит - Обнінськ -:-
14:00Пенза - Орел -:-
15:00Коломна - Космос -:-
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 4
17:00Рубін Казань 2 - Сокіл Казань -:-РОСІЯ: Вища ліга (Жінки)
16:00Рубін Казань Ж - ЦСКА Москва Ж -:-РУАНДА: Прем'єр-ліга
16:00Мукура Вікторі Спортс - Гасогі Юнайтед -:-16:00Район Спорт - АС Кігалі -:-
РУМУНІЯ: Ліга 1 - Група вибування
15:30Петролул - Оцелул -:-РУМУНІЯ: Ліга 1 - Чемпіонська група
21:30ЧФР Клуж - Рапід Бухарест -:-САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура
23:45Мунісіпаль Ліменьйо - ФК Альянса -:-00:00Платенсе Мунісіпаль - Луїс Анхель Фірпо -:-
00:15Драгон - Метапан -:-
00:15Санта-Текла - Хокоро -:-
00:15ФАС - Агіла -:-
00:15Фуерте Сан-Франсіско - 11 Депортіво -:-
САН-ТОМЕ І ПРІНСІПІ: Campeonato Nacional
18:006 де Сетембру - Альянса Насьйонал -:-18:00Агроспорт - Інтер Бом-Бом -:-
СВІТ: Міжнародні товариські матчі
17:00Ямайка U17 - Тринідад і Тобаго U17 -:-СЕНЕГАЛ: Ліга 1
20:00Гедіває - Дженерейшн Фут -:-20:00Джараф - Теунгет -:-
20:00Каса - Пікін -:-
20:00Сонакос - Мбур -:-
20:00ЮС Горе - Жамоно Фатік -:-
СЛОВАЧЧИНА: Nike liga - Чемпіонська група
18:30Подбрезова - Дун. Стреда -:-СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга
11:30Шаморин - С. Братислава B -:-СЛОВАЧЧИНА: 3. Ліга - Схід
12:00Славія Кошице - Липани -:-18:00Свіднік - Оравске Веселе -:-
18:00Стропков - Снина -:-
18:00Філаково - Любовня -:-
СЛОВАЧЧИНА: 3. Ліга - Захід
11:30Рача - Малацки -:-18:00Подконіце - Середь -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Братислава
18:00Нова Дедінка - Дунайска Лужня -:-18:00Ровінка - Слован І. -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Центр
17:30Ліпт. Штявніца - ОСК Бенешова -:-17:30Сокол Зуброглава - К. Нове Место -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Схід
17:30Velky Saris - Герлахов -:-17:30Локомотив Кошице - Чаня -:-
17:30Медзев - Сокол Люботіце -:-
17:30Младост Калша - Сабінов -:-
17:30Раславіце - Павловце-над-Угом -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Захід
17:30Гбели - Пата -:-17:30Злате Моравце-Врабле B - Габчиково -:-
17:30Кристал - Требатіце -:-
17:30Локомотива Козаровце - Гурбаново -:-
17:30Тренчанске Станковце - Левіце -:-
СЛОВЕНІЯ: Перша ліга
16:00Радомлє - Рогашка -:-18:30Олімпія Любляна - Мура -:-
СЛОВЕНІЯ: Друга ліга
18:00Белтинці - Ілірія -:-18:00Примор'є - Фужінар -:-
18:00Толмін - НК Бистріца -:-
СЛОВЕНІЯ: 3. СНЛ - Схід
18:00НК Смартно - Драва -:-СЛОВЕНІЯ: 3. СНЛ - Захід
18:30Брда - Фама Віпава -:-18:30Шкоф'я-Лока - Любляна Свобода -:-
СЛОВЕНІЯ: 1. СЖНЛ (Жінки) - Група вибування
18:00Примор'є Ж - Крім Ж -:-19:00Церклє Ж - Драва Ж -:-
СЛОВЕНІЯ: 1. СЖНЛ (Жінки) - Чемпіонська група
18:00ЖНК Любляна Ж - Олімпія Л. Ж -:-18:00Радомлє Ж - Мура Ж -:-
СОМАЛІ: Національна ліга
15:30Кігс - Могадішу Сіті -:-США: МЛС
02:30Атланта Юнайтед - Міннесота Юнайтед -:-02:30Ді Сі Юнайтед - Філадельфія Юніон -:-
02:30Інтер Маямі - Нью Йорк Ред Буллс -:-
02:30Орландо Сіті - ФК Цинцинатті -:-
02:30Сан-Хосе Ертквейкс - ФК Лос-Анджелес -:-
02:30ФК Торонто - ФК Даллас -:-
02:30Шарлотт - Портленд Тімберс -:-
03:30Нешвілл СК - Клуб де Фут Монреаль -:-
03:30Х'юстон Динамо - Сент-Луїс Сіті -:-
03:30Чикаго Файр - Нью-Інгленд Революшн -:-
04:30Реал Солт Лейк - Спортінг Канзас-Сіті -:-
05:30Ванкувер Вайткепс - Остін -:-
23:00Нью-Йорк Сіті - Колорадо Репідс -:-
США: USL Чемпіоншип
23:00Мемфіс - Тампа-Бей -:-01:30Чарльстон - Хартфорд Атлетік -:-
02:00Лаудун - Детройт -:-
02:00Північна Кароліна - Род-Айленд -:-
02:00Піттсбург - Маямі ФК -:-
02:30Бірмінгем - Талса -:-
03:30Сан-Антоніо - Оукленд Рутс -:-
04:00Колорадо Спрінгс - Ель-Пасо -:-
05:00Монтерей-Бей - Інді Елевен -:-
05:30Лас-Вегас Лайтс - Нью-Мексико -:-
05:30Фінікс Райзінг - Сакраменто Репаблік -:-
США: МЛС Next Pro
23:00ФК Цинцинатті 2 - Краун Легасі -:-00:00Чаттануга - Орландо Сіті B -:-
22:00Філадельфія Юніон II - Гантсвілл -:-
22:00ФК Торонто II - Коламбус Крю 2 -:-
США: USL Ліга Один
02:00Форвард Медісон - Грінвілл -:-03:00Юніон Омаха - Тормента -:-
США: USL Ліга Два
02:00Перенес.Мотаун 2 - Манхеттен -:-05:00Академіка СК - Проджект 510 -:-
05:00Коачелла - Капо II -:-
США: NISA
02:00Мічіган Старз - Меріленд Бобкетс -:-05:00Лос-Анджелес Форс - Ірвайн Зіта -:-
США: NWSL (Жінки)
02:30Готем Ж - Північна Кроліна Каредж Ж -:-05:00Портленд Торнс Ж - Вашингтон Спіріт Ж -:-
20:00Х'юстон Деш Ж - Канзас-Сіті Каррент Ж -:-
СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
19:15Перенес.Бхантал - Каллон -:-19:15Перенес.Даймонд Старз - Іст-Енд Лайонс -:-
19:15Кахунла - Даймонд Старз -:-
19:15Перенес.СЛІФА - Кахунла -:-
19:30Каллон - Майті Блекпул -:-
ТАДЖИКІСТАН: Вища ліга
14:30Равшан - Далерон-Уротеппа -:-15:00Баркчі Хісор - Худжанд -:-
18:00ЦСКА-Памір - Вахш -:-
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1
13:30Кхонкен Юнайтед - Бангкок Юнайтед -:-14:00Порт МТІ - Чонбурі -:-
15:00Прачуап - Лампхун Ворріор -:-
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 2 - Підвищення у класі - плей-оф
14:00Аюттхая Юнайтед - Районг -:-ТАЙВАНЬ: Прем'єр-ліга
10:30Мін Чуань Юніверсіті - Тайвань Стіл -:-10:30Хан Юень - Тайчун -:-
13:30Тайвань Шиху - АК Тайбей -:-
13:30Тайпауер - Тайбей Вайкінгс -:-
ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга
16:00Машуджаа - Янг Африканс -:-ТОГО: Національний чемпіонат
17:00Перенес.Антант II - АСК Кара -:-17:00Перенес.Біна - Барракуда -:-
17:00Перенес.Гомідо - Гбікінті Бассар -:-
17:00Перенес.Динамік Тоголез - Тамбо -:-
17:00Перенес.Думбе - Семассі -:-
17:00Перенес.Еспуар - Кара -:-
17:00Перенес.ОТР - Гболое-Су -:-
17:00Перенес.Юніспорт - Какадль -:-
18:30Антант II - Юніспорт -:-
18:30Кара - АСК Кара -:-
18:30ОТР - Думбе -:-
18:30Семассі - Еспуар -:-
ТУНІС: Професійна ліга 1 - Група вибування
17:00Гафса - АС Марса -:-ТУНІС: Професійна ліга 1 - Чемпіонська група
17:00Стад Тунізьєн - Есперанс Туніс -:-19:30Африкан - Сфаксьєн -:-
ТУНІС: Ліга 2
17:00Аріана - Уед-ель-Ліль -:-17:00Джендуба Спорт - Бен-Арус -:-
17:00Еспуар Рогба - ЕС Джерба -:-
17:00Калаа - Мсакен -:-
17:00Табарка - ЖС Кайруан -:-
17:00Хаммам-Сус - Корба -:-
ТУРЕЧЧИНА: Суперліга
16:00Башакшехір - Касимпаша -:-19:00Газіантеп - Хатайспор -:-
19:00Галатасарай - Сівасспор -:-
ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга
16:00Алтай - Аданаспор -:-16:00Бандірмаспор - Кечіоренгюджю -:-
16:00Бодрумспор - Коджаеліспор -:-
16:00Генчлербірлігі - Гіресунспор -:-
16:00Маніса - Болуспор -:-
16:00Сакар'яспор - Тузласпор -:-
16:00Умранієспор - Ерзурумспор -:-
16:00Чорум - Шанліурфаспор -:-
ТУРЕЧЧИНА: Суперліга (Жінки)
14:00Адана Ідманьюрдуспор Ж - Фенербахче Ж -:-14:00Амед СК Ж - Караденіз Ерегліспор Ж -:-
14:00Бейлербеї СК Ж - Карагюмрюк Ж -:-
14:00Беледієсі Ж - Хаккарігюджю Ж -:-
14:00Бешикташ Ж - 1207 Антальяспор Ж -:-
14:00Галатасарай Ж - АЛГ Спор Ж -:-
14:00Трабзонспор Ж - Фомгет Генчлік Ве Спор Ж -:-
14:00Фатіх Ватанспор Ж - Газіантеп Ж -:-
УГАНДА: Прем'єр-ліга
16:00ФК Експрес - Бусога -:-УГАНДА: Велика ліга
16:00Бума - Кіїнда Бойз -:-16:00Джінджа Норт - Янг Елефант -:-
16:00Кааро Карунгі - Кігезі ХоумБойз -:-
16:00Келварі - Блекс Пауер -:-
16:00Лугазі - Катака -:-
16:00Поліс - К'єтуме -:-
УГАНДА: Uganda Cup
15:00Паджуле Лайонс - Ейртел Кітара -:-УГОРЩИНА: НБ І
17:00Кечкемет - Пакш -:-19:30Ференцварош - Дебрецен -:-
УГОРЩИНА: НБ ІІ
18:00Будафок - Сегед-Чанад -:-18:00Дьор - МФК Печ -:-
18:00Козармішлень СЕ - БВСК-Зугло -:-
18:00Ньїредьгаза - Дьормот -:-
18:00Сороксар - Мошонмадяровар ТЕ -:-
18:00Тісакечке - Айка -:-
18:00Халадаш - Казінцбарцика -:-
18:00Шіофок - Чаквар -:-
УГОРЩИНА: NB III - Northeast
12:00Дебрецен II - Кішварда II -:-18:00Дьєндьєш - ДВТК II -:-
18:00Егер - Дебрецен ЕАК -:-
18:00Карцаг - Уйпешт II -:-
18:00Путнок - Тісафюред -:-
18:00Тисауйварош - РЕАК -:-
18:00ШБТК - Хатван -:-
18:00Шеньйо-Карніфекс - Циганд СЕ -:-
УГОРЩИНА: NB III - Northwest
12:00Дьормот II - Голодаш Занаті -:-12:00Пушкаш Академі II - Дьор II -:-
18:00III. керулеті ТУЕ УПЕ - СК Будайорш -:-
18:00Балатонфюред - Залаегерсег II -:-
18:00Бічкей - Комаромі -:-
18:00Дорог - СК Шопрон -:-
18:00Татабанья - Келен -:-
18:00Чорна - ВЛС Веспрем -:-
УГОРЩИНА: NB III - Southeast
12:00Сегед-Чанад II - ЕСМТК Будапешт -:-18:00Годмезевашаргей - Гонвед II -:-
18:00Керешладань - БКВ Ельоре -:-
18:00Монорі - Кечкемет II -:-
18:00Пензудьор - Фузешдьярматі -:-
18:00Сольнок - Бекешчаба 1912 -:-
18:00Цегледі - Мартфуй -:-
УГОРЩИНА: NB III - Southwest
12:00Фехервар ФК II - Мохач -:-18:00Гардонь Варош - Ференцварош II -:-
18:00Дунафельдвар - Сексард -:-
18:00Ерд - Іванча -:-
18:00Капошвар - Дунайварош Пальхальма -:-
18:00Надьканіжа - Пакш II -:-
18:00ПТЕ-ПЕАЦ - Майоші -:-
18:00Сентльорінц - МТК Будапешт II -:-
УГОРЩИНА: НБ І (Жінки)
16:00Пушкаш Академі Ж - Дьор Ж -:-19:00СК Будайорш Ж - Астра Хангарі Ж -:-
УЗБЕКИСТАН: Суперліга
16:00Навбахор Наманган - Локомотив Ташкент -:-16:30Буньодкор - Термез Сурхон -:-
УКРАЇНА: Прем'єр-ліга
13:00Полісся - Зоря -:-15:30Динамо К. - Колос -:-
18:00Шахтар Д. - Чорноморець -:-
УРУГВАЙ: Прімера - Апертура
16:00Рівер Плейт - Серро Ларго -:-21:00Фенікс - Дефенсор Спортінг -:-
23:30Мальдонадо - КА Серро -:-
УРУГВАЙ: Сегунда - Torneo Competencia - Play Offs
00:00Монтевідео Сіті - Хувентуд -:-ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга
17:00Фуглафйордур - Скала Ітроттарфелаг -:-19:00ХБ Торсхавн - Б36 Торсхавн -:-
ФІДЖІ: Прем'єр-ліга
05:00Лаутока - Тайлеву Найтасірі -:-05:00Наді - Сува -:-
05:00Надрога - Насіну -:-
06:00Навуа - Лабаса -:-
06:00Рева - Ба -:-
ФІЛІППІНИ: ФФЛ
10:00Кая - Себу -:-10:00Юнайтед Сіті - Дон Боско Гареллі -:-
12:30Сталліон - Тагіг -:-
15:00Махарліка - Філіппін Ейр Форс -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга
16:00Гністан - Хака -:-18:30Марієгамн - Інтер Турку -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Ykkosliiga
18:30Міккелі - ПК-35 -:-ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен
16:00ОЛС Оулу - Джаз Порі -:-ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В
14:00Ільвес 2 - Турку 2 -:-18:30ТПВ - ВЙС -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група С
16:00ГБК Коккола - Еркулес -:-16:00ЯБК - ТП-47 -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Ykkonen Women
15:00КТП Ж - Ільвес 2 W -:-18:00ГІК Академія Ж - Лахті Ж -:-
ХОРВАТІЯ: ХФЛ
18:00Хайдук Спліт - Вараждин -:-20:30Рієка - Динамо Загреб -:-
ХОРВАТІЯ: Перша ФЛ
15:50Зрінскі Осєчко - Дугополє -:-18:00Кроація Зміявці - Бієло Брдо -:-
ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ (Жінки) - Група вибування
17:00Задар Ж - Горіца Ж -:-17:00Меджимур'є Чаковець Ж - Аграм Загреб Ж -:-
ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ (Жінки) - Чемпіонська група
13:30Динамо Максимір Ж - Осієк Ж -:-ЧАД: Premiere Division - LPFN
17:45Еглон - АС Псі -:-17:45Елект Спорт - Газель -:-
17:45Старз Дж. Телентс - Фарша -:-
ЧЕХІЯ: 1. Ліга - Conference League - Play Offs
16:00Градец-Кралове - Сігма Оломоуц -:-16:00Тепліце - Ліберец -:-
ЧЕХІЯ: 1. Ліга - Чемпіонська група
16:00Вікторія Пльзень - Млада Болеслав -:-19:00Словацко - Спарта Прага -:-
ЧЕХІЯ: ФНЛ
11:15Жижков - Вишков -:-11:15Сігма Оломоуц B - Таборско -:-
ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група А
11:15Богеміанс 1905 B - Славія Прага B -:-11:15Дукла Прага B - Адміра Прага -:-
11:30Вікторія Пльзень B - Влтавін -:-
18:00Сілон Таборско - Ческе Будейовіце B -:-
ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В
11:15Ліберец B - Градец-Кралове B -:-11:15Хлумец-над-Цідліноу - Млада Болеслав B -:-
18:00Брозани - Яблонець B -:-
18:00Запи - Колін -:-
ЧЕХІЯ: МСФЛ
11:15Словацко B - Унічов -:-11:30Злін B - Годонін -:-
12:00Злінсько - Зноймо -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон А
11:30Домажліце B - Петрін Пльзень -:-ЧЕХІЯ: Дивізіон С
18:00Трутнов - Славія Градец-Кралове -:-18:00Часлав - Велке Гамри -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон D
16:00Гумполец - Ланжгот -:-17:30Cлавой Польна - Спержіце -:-
17:30Велка Бітеш - Велке Мезіржічі -:-
17:30Ждяр-над-Сазавоу - Бржецлав -:-
17:30Пелгржімов - Тасовіце -:-
17:30Стара Ржіше - Брно B -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон Е
17:30Вшеховіце - Пржеров -:-17:30Голешов - Штернберк -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон F
11:15Гавіржов - Біловец -:-16:00Крнов - Поланка-над-Одроу -:-
17:30Френштат-под-Радгоштем - Вітковіце -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південночеського краю
11:30Тржебонь - Янков -:-16:00Тржебетіце - Тин-над-Влтавоу -:-
18:00Мілевско - Дражіце -:-
18:00Юніор Страконіце - Олешнік -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південноморавського кр.
18:00Босоноги - Куржім -:-18:00Кунштат - Спарта Брно -:-
18:00Раєчко - Погоржеліце -:-
18:00Райградіце - Роусінов -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Карловарського кр.
11:00Карлові Вари B - Локо Карлові Вари -:-18:00ФК Остров B - Маріанські Лазні B -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краловоградецького краю
14:30Добрушка - Наход -:-15:00Рихнов-над-Кнежноу - Їчин -:-
15:00Хлумец-над-Цідліноу B - Солніце -:-
18:00Горжіце - Ческа-Скаліце -:-
18:00Поліце-над-Метуї - Яромерж -:-
18:00Червени Костелец - Лібчани -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Ліберецького краю
11:30Скаліце - Нови Бор -:-18:00Вішньова - Ломніце-над-Попелкою -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Мораво-Сілезького краю
17:30Вржесіна - Стонава -:-17:30Пуста Полом - Мораван Олдржішов -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Оломоуцького краю
17:30Богуньовіце - Бродек-у-Пржерова -:-17:30Коніце - Забржег -:-
17:30Медлов - Долани -:-
17:30Чеховіце - Белотін -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пардубицького краю
18:00Високе Мито B - Лазне Богданеч -:-18:00Гержманув Местец - Горні Ржедіце -:-
18:00Тржемошніце - Просетін -:-
18:00Ческа Тржебова - Ланшкроун -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.
11:30Голишов - Непомук -:-18:30Зруч - Стржібро -:-
18:30Мито - Пльзень-Черніце -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Середньочеського краю
18:00Поржічани - Поржічі-над-Сазавоу -:-18:00Седлчани - Мніховоградістскі -:-
18:00Соколец - Велім -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Устецького краю
16:00Кадан - Літомеріцко -:-ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краю Височина
11:30Сапелі Полна - Хотеборж -:-17:00Жировніце - Пацов -:-
17:30Ледеч-над-Сазавоу - Нове Место-на-Мораві B -:-
17:30Нова Вес - Окржішки -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.
17:30Боршице - Морковіце -:-17:30Напаєдла - Граховец -:-
17:30Невшова - Осветімани -:-
ЧЕХІЯ: 2. Ліга (Жінки) - Група вибування
15:00Градец Кралове Ж - Прага Репторс Ж -:-ЧИЛІ: Прімера
03:00У. Еспаньйола - У. Католіка -:-19:30Уніон Ла Калера - Ньюбленсе -:-
22:00У. Де Чилі - Депортес Ікіке -:-
00:30Кобрелоа - Евертон -:-
ЧИЛІ: Прімера В
00:30У. Де Консепсьйон - Сан-Феліпе -:-03:00Сан-Луїс - Реколета -:-
19:30Антофагаста - Лімаче -:-
00:30Рейнджерс - Куріко Унідо -:-
ЧИЛІ: Сегунда
00:30Перенес.Лаутаро - Д. Пуерто-Монт -:-03:00Провінсіаль Овальє - Конкон Насьйональ -:-
22:00Депортес Ренго - Меліпілья -:-
00:30Трасандіно - Д. Консепсьйон -:-
ЧИЛІ: Primera Division Women
23:00Коло-Коло Ж - У. Католіка Ж -:-18:00Аудакс Італьяно Ж - У. Де Консепсьйон Ж -:-
18:00Кобресаль Ж - Палестіно Ж -:-
ЧОРНОГОРІЯ: Друга ліга
17:30Грбаль - Ігало -:-17:30Інтернасьйонал - Ловчен -:-
17:30Отрант - Ком Подгоріца -:-
18:00Беране - Бокель -:-
19:00ФК Подгоріца - Іскра -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга - Група вибування
15:15Базель - Люцерн -:-17:30Івердон - Лозанна -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга - Чемпіонська група
17:30Цюрих - Янг Бойз -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Ліга підвищення
15:00Санкт-Галлен II - Бюль -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1
15:30Пюйї - Портаблан -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 2
16:00Лангеталь - Блек Старс -:-ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан
15:00Вестерос - Юргорден -:-15:00Ельфсборг - Мальме -:-
17:30АІК - Норрчепінг -:-
17:30Хаммарбю - Вернаму -:-
ШВЕЦІЯ: Супереттан
16:00Естерсунд - Еребру -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ
19:00Ассиріска ФФ - Стокгольм Інтернаціонале -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь
17:00Аріана - Лундс -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд
15:00Гаутіод - Сеффле -:-15:00ФК Лідчепінгс - Конгахелла -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд
14:00ІК Франке - Віггбіхольмс -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд
16:00ІФК Треллеборг - ІФК Берга -:-16:00Худдінге - Слейпнер -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд
14:00Ліндуме - Хіттарпс -:-17:00Бергдаленс ІК - Квідінг -:-
17:00Юнсеред - БК Астріо -:-
ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)
16:00Геккен Ж - ІФ Броммапойкарна Ж -:-16:00Еребру Ж - Віттше Ж -:-
16:00Лінчепінг Ж - Русенгорд Ж -:-
16:00Пітео Ж - Крістіанстад Ж -:-
ШВЕЦІЯ: Елітеттан (Жінки)
14:00Уппсала Ж - Умео Ж -:-16:00Алінгсос Ж - ФК Лідчепінг Ж -:-
16:00Маллбакенс Ж - Боллстанес Ж -:-
17:00Кальмар Ж - Джитекс Ж -:-
17:00Суннано Ж - Сундсвалль Ж -:-
ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
15:00Рейнджерс - Кілмарнок -:-ШОТЛАНДІЯ: ШЖПЛ 1 (Жінки) - Група вибування
15:00Спартанс ЛФК Ж - Данді Юнайтед Ж -:-16:00Монтроз Ж - Мотервелл Ж -:-
18:00Гемілтон Ж - Абердін Ж -:-
ШОТЛАНДІЯ: ШЖПЛ 1 (Жінки) - Чемпіонська група
15:00Хартс Ж - Партік Ж -:-18:10Глазго Сіті Ж - Хіберніан Ж -:-
ЯПОНІЯ: Надесіко-ліга (Жінки)
07:00Орка Камогава Ж - Ехіме Ж -:-07:00Шідзуока Боніта Ж - Гумма Ж -:-
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.