Футбол » Завтра » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
ЄВРОПА: Ліга Європи - Плей-оф
22:00Аталанта - Марсель -:-22:00Баєр Леверкузен - Рома -:-
ЄВРОПА: Ліга конференцій - Плей-оф
22:00Олімпіакос Пірей - Астон Вілла -:-АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід
18:30Леобендорф - Нойзідль -:-АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід
17:00Бішофсгофен - Зальфельден -:-АВСТРІЯ: Каринтія
11:30Атус Фельден - Санкт-Якоб/Рос -:-12:00КАК 1909 - АТУС Ферлах -:-
12:00Крайг - Трайбах -:-
АВСТРІЯ: Верхня Австрія
16:00Фрідбург - Бад Ішль -:-17:00Прегартен - Мондзеє -:-
18:00СПГ Вельс II - Перг -:-
АВСТРІЯ: Зальцбург
15:30СК Голлінг - УСК Аніф -:-18:00УФК Зіценгайм - ТСУ Брамберг -:-
АВСТРІЯ: OFB Cup Women
15:00Санкт-Пельтен Ж - Аустрія Відень Ж -:-АЗЕРБАЙДЖАН: I Ліга
15:00Араз Саатлі - МОІК Баку -:-15:30Шамахи - Карван -:-
16:00Імішли ФК - Локбатан -:-
16:00Мінгечаур - Загатала -:-
АЗІЯ: AFC Asian Cup Women U17
11:00Філіппіни U17 W - Північна Корея U17 W -:-14:00Південна Корея U17 W - Індонезія U17 W -:-
АЛБАНІЯ: Перший дивізіон
17:00Біліс - АФ Ельбасані -:-АЛЖИР: Ліга U21
19:00Біскра U21 - Оран U21 -:-19:00Перенес.ЕС Сетіф U21 - УС Суф U21 -:-
19:00Перенес.Кабілі U21 - Константін U21 -:-
19:00КР Белуіздад U21 - Бен Акнун U21 -:-
19:00Параду U21 - АСО Шлеф U21 -:-
19:00Хеншела U21 - МК Алжир U21 -:-
19:00ЮСМ Алжир U21 - Ель-Баяд U21 -:-
АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку
15:00Віган U21 - Крю U21 -:-АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини
00:05Колон Санта-Фе - Лос Андес -:-АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Перший етап
21:00Архентінос Хун. 2 - Атл. Тукуман 2 -:-21:00Бока Хуніорс 2 - Дефенса і Хустісія 2 -:-
21:00Інстітуто 2 - Індепендьєнте Рівадавія 2 -:-
21:00Тігре 2 - Ньюелз Олд Бойз 2 -:-
21:00Хімнасія і Есгріма 2 - Барракас Сентраль 2 -:-
БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга
19:00Аль-Нажма - Манама Клуб -:-19:00Аль-Хадд - Бусайтін -:-
19:00Аль-Хала - Сітра -:-
БЕЛЬГІЯ: Кубок Бельгії
16:30Рояль Уніон СЖ - Антверпен -:-БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Жінки)
14:30Сморгонь Ж - Вітебськ Ж -:-БОТСВАНА: Прем'єр-ліга
16:00БДФ ХІ - Морупуле -:-16:00Суа Фламінгойс - Габороне Юнайтед -:-
БРАЗИЛІЯ: Серія Б
03:00Америка МЖ - Віла-Нова -:-БРАЗИЛІЯ: Гаушу 2
01:00Перенес.Айморе - Баже -:-01:00Перенес.Лажеаденсе - Інтер Санта-Марія -:-
01:00Перенес.Монсун - Сан-Габріел -:-
01:30Перенес.Бразіл Фарропілья - Гаучо -:-
21:00Перенес.Футвіда - Пелотас -:-
БРАЗИЛІЯ: Мараньєнсе - Плей-оф
01:30Мараньян - Мото Клуб -:-БРАЗИЛІЯ: Рондоньєнсе - Плей-оф
23:00Вільєна - Порту Велью -:-БРАЗИЛІЯ: Кубок Еспіріту-Санту - Перший етап
01:00Порту Віторія - Реал Нороесте -:-БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії U20
21:15Перенес.Крузейру U20 - Інтернасьйонал U20 -:-21:15Форталеза U20 - Сантос U20 -:-
БУРУНДІ: Кубок Президента
16:00Люмьєр Нгозі - Фламбо дю Сентр -:-16:00Рукінзо - Каянза -:-
В’ЄТНАМ: В.Ліга 1
13:00Зялай - Сонглам Нгеан -:-15:15Ханой ФК - В'єттел -:-
ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Пюнік Єреван - Ван -:-18:00Арарат Єреван - Ноах -:-
ВІРМЕНІЯ: Перша ліга
15:00Гандзасар - Ноах 2 -:-15:00Міка - Алашкерт 2 -:-
ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура - плей-оф
03:00Депортіво Хенесіс - Маратон -:-05:06Олімпія - Мотагуа -:-
ГРЕЦІЯ: Суперліга 2 - Група підвищення у класі
16:00Іліуполі - Каламата -:-16:00Каллітея Афіни - ПАЕ Ханія -:-
ГРУЗІЯ: Liga 3
15:00Бетлемі Кеда - Зестафоні -:-15:00Варкетілі - Гурія -:-
15:00Гардабані - Бахмаро -:-
15:00Мачахела - Гоніо -:-
15:00Мерані Мартвілі - Боржомі -:-
15:00Мерані Тбілісі - Локомотив Тбілісі 2 -:-
15:00Мешахте Ткібулі - Горі -:-
19:00Орбі - Іберія 1999 2 -:-
ДАНІЯ: Кубок Данії
18:00Сількеборг - Орхус -:-ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ
23:00Вега Реал - Атлетіко Пантоха -:-23:00Дельфінес Дель Есте - Сібао -:-
02:00Мока - Універсідад O&M -:-
ДР КОНГО: Ліга 1 - Група вибування
14:30Санга Баленд - Тшинкунку -:-ЕКВАДОР: Серія В
23:30Гуаякіль Сіті - Кунібуро -:-03:00Варгас Торрес - Нуеве де Октубре -:-
ЕСТОНІЯ: Мейстріліга (Жінки)
20:00Віймсі ЙК Ж - Спортінг Саку Ж -:-ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Фасіл Кенема - Бахір Дар Кенема -:-18:00Діре Дава - Адама Сіті -:-
ЄВРОПА: Євро U17 (Жінки)
14:00Бельгія U17 W - Португалія U17 W -:-16:30Іспанія U17 W - Польща U17 W -:-
ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга
16:00Ель-Ісмаїлі - Ель-Дахлея -:-19:00Перенес.Замалек - Енппі -:-
19:00Смуха - ЗЕД -:-
ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
19:30Хапоель Беер-Шева - Маккабі Бней-Райна -:-19:30Хапоель Хайфа - Сахнін -:-
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф - Вибування
19:00Хапоель Бней-Лод - Хапоель Марморек -:-ІРАК: Stars League
15:45Аль-Худод - Аль-Кува Аль-Джавія -:-18:00Багдад - Захо -:-
18:00Кербела - Духок -:-
20:15Аль-Мінаа - Аль-Нафт -:-
22:30Аль-Зарваа - Нафт Міссан -:-
ІСЛАНДІЯ: Дивізіон 1
19:00Н'ярдвік - Далвік/Рейнір -:-19:00Тор Акюрейрі - Афтурелдінг -:-
ІСЛАНДІЯ: Беста дейлд (Жінки)
19:00Вікінгур Рейк'явік Ж - Тор/Ка Ж -:-19:00Тіндастолл Ж - Філкір Ж -:-
ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга
18:00Аль-Сальт - Акаба -:-18:00Шабаб Аль-Ордон - Аль-Ахлі -:-
20:45Аль-Хуссейн - Аль-Джаліл -:-
КАЗАХСТАН: Перший дивізіон
13:00Актобе 2 - Кайрат Алмати 2 -:-13:00Окжетпес - Алтай -:-
16:00Кайсар Кизилорда 2 - Арис -:-
16:00Туркістан - Екібастуз -:-
КАНАДА: Чемпіоншип
02:00Атлетіко Оттава - Пасифік ФК -:-02:00КС Сен-Лоран - ФК Торонто -:-
КАТАР: Кубок Еміра
17:15Аль-Садд - Аль-Мархія -:-20:00Аль-Вакра - Муайтер -:-
20:00Аль-Райян - Аль-Хор -:-
КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга
12:00Абдиш-Ата - Алга -:-14:30Нефтчі Кочкор-Ата - Алдієр -:-
КОЛУМБІЯ: Кубок Колумбії
00:00Енвігадо - Картахена -:-03:30Перейра - Форталеза -:-
КОСОВО: Суперліга
16:00Г'їлані - ФК Ллапі -:-16:00Малішева - Баллкані -:-
16:00Приштина - Дріта -:-
16:00Феронікелі - Лірія -:-
16:00Фуше Косова - Дукаджїні -:-
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
00:00Гуанакастека - Селедон -:-03:00Картахінес - Спортінг Сан-Хосе -:-
04:00Сантос де Гуапілес - Алахуеленсе -:-
05:30Ередіано - ФК Пунтаренас -:-
КУВЕЙТ: Дивізіон 1
19:05Аль-Сулайбіхат - Аль-Сахел -:-19:05Ярмук - Аль-Тадамон -:-
ЛІВАН: Прем'єр-ліга - Етап невдах
16:00Аль-Сахель - Аль-Ахлі Набатія -:-16:00Аль-Хікма - Аль-Газієх -:-
16:00Тадамон - Тріполі -:-
ЛЮКСЕМБУРГ: Кубок Люксембургу
20:30Есперанж - Нідеркорн -:-МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура - плей-оф
04:05Чівас Гвадалахара - Толука -:-06:16Пачука - Клуб Америка -:-
МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура - плей-оф
04:00Атланте Табаско - Леонес Негрос -:-МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А - Плей-оф
03:00Текос - Лос Кабос -:-04:00Гавіланес Матаморос - Алакранес де Дуранго -:-
05:00Ірапуато - Порто Палмейрас -:-
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В - Плей-оф
02:00Уруапан - Аєнсе -:-МЕКСИКА: Ліга MX U23 - Клаусура - плей-оф
18:00УНАМ Пумас U23 - Некакса U23 -:-18:30Пачука U23 - Атлетіко Сан-Луїс U23 -:-
М’ЯНМА: Кубок ліги МНЛ
12:00Аєяваді - Дагон -:-12:00Дагон Порт - Сілвер Старз -:-
12:00Тунг Сінг - Рахапура Юнайтед -:-
12:30Яданарбон - М'яваді -:-
НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга
18:00Квара - Ріверс Юнайтед ФК -:-НІКАРАГУА: Прімера - Клаусура - переможці
04:00Естелі - Окоталь -:-05:00Діріанген - Халапа -:-
НІКАРАГУА: Прімера U20 - Клаусура - плей-оф
01:00Манагуа ФК U20 - Ферретті U20 -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален
16:00Пройссен Мюнстер 2 - Брюннінггаузен -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг
16:30АТСФ Мучельбах - ФК 08 Філлінген -:-16:30Біссінген - ФК Ноттінген -:-
16:30Геппінгер СФ - Бакнанг -:-
16:30Денцлінген - ФК Норманнія Гмюнд -:-
16:30Мангейм - ФК Гольцгаузен -:-
16:30Профцгайм - Рафенсбург -:-
НІМЕЧЧИНА: Кубок Німеччини (Жінки)
17:00Баварія Мюнхен Ж - Вольфсбург Ж -:-НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1
14:00Сторд - Флоре -:-НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2
15:00Відар - Віндб'ярт -:-НОРВЕГІЯ: Кубок Норвегії
19:00Стремсгодсет - Ліллестрем -:-НОРВЕГІЯ: Кубок Норвегії (Жінки)
14:00Стейнк'єр Ж - Боссмо енд Юттерен Ж -:-17:00Рауфосс Ж - Согндал Ж -:-
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Кубок Лібертадорес - Груповий етап
01:00Тальєрес Кордоба (Arg) - СК Барселона (Ecu) -:-01:00Перенес.Уачіпато (Chi) - Греміу (Bra) -:-
03:00Альянса Ліма (Per) - Серро Портеньйо (Par) -:-
03:30Ботафогу (Bra) - ЛДУ Кіто (Ecu) -:-
03:30Кобресаль (Chi) - Сан-Паулу (Bra) -:-
05:00Мільйонаріос (Col) - Болівар (Bol) -:-
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок - Груповий етап
01:00Райо Суліано (Ven) - Атлетіко ПР (Bra) -:-01:00Спортінг Лукеньйо (Par) - Кокімбо (Chi) -:-
03:00Куяба (Bra) - Метрополітанос (Ven) -:-
03:00Насьональ Потосі (Bol) - Форталеза (Bra) -:-
03:30Спортіво Трініденсе (Par) - Бока Хуніорс (Arg) -:-
САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура - плей-оф
04:00Метапан - Луїс Анхель Фірпо -:-00:0011 Депортіво - ФК Альянса -:-
00:30Платенсе Мунісіпаль - Мунісіпаль Ліменьйо -:-
САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга
18:00Аль-Ріяд - Аль-Таавон -:-18:00Аль-Фейха - Аль-Фатех -:-
21:00Аль-Ахдуд - Аль-Наср -:-
СВІТ: Олімпійські ігри - Кваліфікація - Підвищення у класі
16:00Індонезія U23 - Гвінея U23 -:-СВІТ: Міжнародні товариські матчі
13:00Швейцарія U16 - Ірландія U16 -:-17:30Перу U20 - Коста-Рика U20 -:-
19:00Португалія U16 - Австрія U16 -:-
СОМАЛІ: Національна ліга
15:30Сахафі - Декедда -:-США: МЛС Next Pro
02:00Орландо Сіті B - Нью Йорк Ред Буллс 2 -:-02:30Атланта Юнайтед 2 - Кароліна Кор -:-
02:30Краун Легасі - Нью-Інгленд Революшн II -:-
05:00Реал Монархс - Х'юстон Динамо 2 -:-
США: USL Ліга Один
01:30Ван Ноксвілл - Форвард Медісон -:-США: USL Ліга Два
02:30Мідвест Юнайтед - Юніон Маком -:-05:00Монтерей-Бей 2 - Сан-Франциско Сіті -:-
США: NISA
06:30Капо - Лос-Анджелес Форс -:-США: Відкритий кубок США
02:00Інді Елевен - Сан-Антоніо -:-02:00Північна Кароліна - Фінікс Райзінг -:-
02:00Чарльстон - Тормента -:-
02:30Нью-Йорк Сіті II - Колорадо Спрінгс -:-
02:30Тампа-Бей - Бірмінгем -:-
03:00Юніон Омаха - Спортінг Канзас-Сіті -:-
04:00Нью-Мексико - Реал Солт Лейк -:-
05:30Лас-Вегас Лайтс - ФК Лос-Анджелес -:-
05:30Сіетл Саундерс - Луїсвілл Сіті -:-
США: NWSL (Жінки)
03:00Х'юстон Деш Ж - Готем Ж -:-05:00Рейн Ж - Канзас-Сіті Каррент Ж -:-
05:00Сан-Дієго Вейв Ж - Юта Роялс Ж -:-
СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
19:30Фрітаун Сіті - Іст-Енд Лайонс -:-ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга
14:00Мтібва Шугар - Табора Юнайтед -:-16:00Іхефу - ЖКТ Танзанія -:-
18:15Азам - Сімба -:-
20:30Намунго - Гейта Голд -:-
ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Плей-оф
15:30Ігдір - Іскендерунспор -:-15:30Трабзон ФК - Анкараспор -:-
20:00Буджаспор 1928 - Єні Мерсін Ідман'юрду -:-
20:00Ерзінджан - Менеменспор -:-
УЗБЕКИСТАН: Pro Liga
16:00Дустлік Ташкент - Машал Муборак -:-16:00Шуртан Гузар - Коканд 1912 -:-
УКРАЇНА: Прем'єр-ліга
15:30Колос - Зоря -:-ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Кубок Фарерських островів
16:00ТБ/ФКС/Ройн - Тофтір -:-17:00Б36 Торсхавн - НСІ Рунавік -:-
18:00Стреймур - ХБ Торсхавн -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Кубок Фінляндії
15:00Джаз Порі - ТПС -:-15:00ЛПС - Марієгамн -:-
17:15ВаКП - Палло-Ірот Раума -:-
18:00ПуйУ - ГрІФК -:-
18:30КПВ Коккола - Яро -:-
20:00Хака 2 - Турку 2 -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Кансаллінен Ліга (Жінки)
14:15КуПС Ж - ГІК Ж -:-ЧИЛІ: Прімера В
02:00Сан-Луїс - У. Де Консепсьйон -:-ЧИЛІ: Primera Division Women
23:00Палестіно Ж - Коло-Коло Ж -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга
19:00Арау - Сьон -:-19:00Віль - Баден -:-
19:00Стад Ніонне - Беллінцона -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ
13:00ФК Умео - Стоксунд -:-15:00Фріска Вільор - Ассиріска ФФ -:-
15:30Пітео - Васалунд -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь
14:00Ескільсмінне - Онсала -:-14:00Олімпік - Енгельхольмс -:-
14:00Твокер - Норрбю -:-
14:00Торсланда - Фалькенберг -:-
15:00Торн - Єнчепінг -:-
17:00Оскархамн - Лундс -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд
15:00Ахлафорс - Кумла -:-15:00ІФК Шевде - Мутала -:-
15:00Сеффле - Конгахелла -:-
ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)
16:00Віттше Ж - Лінчепінг Ж -:-16:00Еребру Ж - Крістіанстад Ж -:-
16:00ІФ Броммапойкарна Ж - Пітео Ж -:-
16:00Треллеборг Ж - АІК Ж -:-
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.