ОНОВИТИ

Футбол » 09.12.2021 » Усі матчі

ЄВРОПА: Ліга Європи - Груповий етап

19:45Антверпен - Олімпіакос Пірей -:-
19:45Легія - Спартак Москва -:-
19:45Ліон - Рейнджерс -:-
19:45Наполі - Лестер -:-
19:45Реал Сосьєдад - ПСВ -:-
19:45Спарта Прага - Брондбю -:-
19:45Фенербахче - Айнтрахт Франкфурт -:-
19:45Штурм Грац - Монако -:-
22:00Брага - Црвена Звезда -:-
22:00Вест Гем - Динамо Загреб -:-
22:00Генк - Рапід Відень -:-
22:00Лаціо - Галатасарай -:-
22:00Лудогорець - Мідтьюлланн -:-
22:00Марсель - Локомотив Москва -:-
22:00Селтік - Бетіс -:-
22:00Ференцварош - Баєр Леверкузен -:-

ЄВРОПА: Ліга конференцій - Груповий етап

19:45АЗ Алкмар - Раннерс -:-
19:45Алашкерт - Маккабі Тель-Авів -:-
19:45Гент - Флора -:-
19:45Зоря - Буде/Глімт -:-
19:45ЛАСК - ХІК -:-
19:45Партизан - Анортосіс -:-
19:45ЦСКА Софія - Рома -:-
19:45ЧФР Клуж - Яблонець -:-
22:00Базель - Карабах -:-
22:00Вітесс - Мура -:-
22:00Копенгаген - Слован Братислава -:-
22:00Омонія - Кайрат Алмати -:-
22:00ПАОК - Лінкольн Ред Імпс -:-
22:00Тоттенгем - Ренн -:-
22:00Уніон Берлін - Славія Прага -:-
22:00Феєнорд - Маккабі Хайфа -:-

АЗІЯ: Чемпіонат АСЕАН

11:30Малайзія - Лаос -:-
14:30Індонезія - Камбоджа -:-

АЛБАНІЯ: Суперліга

14:45Кукесі - Лачі -:-

АЛЖИР: Ліга U21

11:00Саура U21 - Оран U21 -:-
12:00Хуссейн Дей U21 - Магра U21 -:-
15:30Арба U21 - КР Белуіздад U21 -:-
15:30Біскра U21 - АСО Шлеф U21 -:-
15:30Параду U21 - Константін U21 -:-
15:30ЮСМ Алжир U21 - Кабілі U21 -:-

АНГОЛА: Жирабола

16:30Спортінг де Кабінда - Sporting de Benguela -:-

АРГЕНТИНА: Прімера С - Підвищення у класі - плей-оф

01:00Ітусаїнго - Спортіво Італьяно -:-

АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини

02:10Тальєрес Кордоба - Бока Хуніорс -:-

БАХРЕЙН: Кубок Бахрейну - Четвертий етап

17:00Аль-Нажма - Аль-Іттіхад -:-
17:00Аль-Шаббаб - Калалі -:-
17:00Бусайтін - Тадамун Бурі -:-
17:00Іса Таун - Аль-Іттіфак -:-
17:00Малкія - Манама Клуб -:-

БРАЗИЛІЯ: Копа Верде

01:00Віла-Нова - Ремо -:-

ВІРМЕНІЯ: Перша ліга

12:00Арарат-Вірменія 2 - Пюнік Єреван 2 -:-
12:00Гандзасар Капан - Ширак Гюмрі -:-

ГВІНЕЯ: Ліга 1

18:00Калум Стар - КО Коя -:-
18:00Фелло Стар - Хороя -:-
18:00Фламм Олімпік - Міло -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

14:00ПеренесеноAC Kuya - Дофен Нуар -:-
15:30Груп Базано - АС Віта Клуб -:-
15:30Сімба - Дон Боско -:-
16:00ПеренесеноJSK - Мотема Пембе -:-
16:30Мотема Пембе - Дофен Нуар -:-

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Аддис-Абеба Кетема - Волкіте Кенема -:-
16:00Арба-Минч - Джімма Аба Джіфар -:-
16:00Діре Дава - Ефіопія Бунна -:-
18:00Фасіл Кенема - Сідама Бунна -:-

ЄВРОПА: Ліга чемпіонів (Жінки)

19:45Кеге Ж - Гоффенгайм Ж -:-
19:45Хекен Ж - Баварія Мюнхен Ж -:-
21:00Арсенал Ж - Барселона Ж -:-
22:00Бенфіка Ж - Ліон Ж -:-

ЄГИПЕТ: Division 2 - Group C

14:30Pioneers - Al Magd -:-
14:30Абу Кір Семад - Ель-Мансура -:-
14:30Алааб Даманхур - Кафр-еш-Шейх -:-
14:30Баладіят Ель-Махалла - Харас Ель-Ходуд -:-
14:30Декернес - Ель-Раджа -:-
14:30Ель- Олімпі - Alexandria SC -:-

ЗАМБІЯ: Суперліга

15:00Занако - Чамбіші -:-

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Мумбай Сіті - Джамшедпур -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

10:15Персікабо 1973 - Персірая Ачех -:-
15:45Балі Юнайтед - Мадура Юнайтед -:-

ІРАН: Про-ліга

14:30Пейкан - Естеглаль Тегеран -:-
14:30Сепахан - Санат Нафт -:-
16:30Персеполіс - Хавадар СК -:-

ІТАЛІЯ: Суперкоппа Прімавера

18:00Емполі U19 - Фіорентина U19 -:-

КАТАР: Кубок КСЛ

15:00Умм-Салаль - Аль-Райян -:-
17:10Аль-Вакра - Аль-Ахлі Доха -:-

КИТАЙ: Перша ліга

09:00Гуйчжоу - Мейчжоу Хакка -:-
13:35Куньшань - Чжецзян Грінтаун -:-

КИТАЙ: Кубок ФА

09:30Шаньдон Тайшань - Шанхай Порт -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Clausura - Quadrangular

00:00Хуніор - Перейра -:-
02:30Атл. Насьйональ - Деп. Калі -:-

КОСТА-РИКА: Прімера - Апертура - плей-оф

04:00Сапрісса - Алахуеленсе -:-

КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1

17:30АСЕК Мімосас - Буаке -:-

КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга

17:40Ярмук - Аль-Насер -:-

КУВЕЙТ: Division 1

16:25Аль-Сахел - Аль-Джахра -:-
16:25Бурган - Аль-Сулайбіхат -:-

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура - плей-оф

02:30Тампіко Мадеро - Дорадос де Сіналоа -:-

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A - Плей-оф

23:00Інтер Плая-дель-Кармен - Кафеталерос -:-

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Апертура - плей-оф

21:00Атлас Ж - Монтеррей Ж -:-
21:00Клуб Америка Ж - УАНЛ Тігрес Ж -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Середній Рейн

20:30Фріздорф - Хеннеф -:-

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Pro League Cup - 9-14 місця

16:00Аль-Уруба - Аль-Дафра -:-
16:00Емірейтс Клаб - Аль-Шарджа -:-
18:15Хорфаккан - Бані Яс -:-

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Ліга КОНКАКАФ

02:00Мотагуа (Hon) - Комунікасьйонес (Gtm) -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Апертура - плей-оф

23:3011 Депортіво - ФК Альянса -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

04:00Мексика - Чилі -:-
12:00Італія U17 - Франція U17 -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

16:00Аустрія II (Aut) - Санкт-Пельтен (Aut) -:-

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Мтібва Шугар - Біашара Мара Юнайтед -:-
18:00Азам - Каджера Шугар -:-

УГОРЩИНА: НБ ІІІ - Захід

14:00Надьканіжа - Ерд -:-

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

12:00ФК Маріуполь U19 - Дніпро-1 U19 -:-
13:00Інгулець U19 - Десна U19 -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.