ОНОВИТИ

Футбол » 10.12.2021 » Усі матчі

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

22:00Брентфорд - Вотфорд -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

22:00Мальорка - Сельта Віго -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

21:45Дженоа - Сампдорія -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

21:30Кельн - Аугсбург -:-

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

17:00Маріуполь - Дніпро-1 -:-
19:30Інгулець - Десна -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

22:00Нант - Ланс -:-

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

10:45Ньюкасл Джетс - Веллінгтон Фенікс -:-

АВСТРАЛІЯ: A-League Women

08:05Ньюкасл Ж - Веллінгтон Фенікс Ж -:-
10:45Брісбен Роар Ж - Перт Ж -:-

АЗЕРБАЙДЖАН: Кубок Азербайджану

12:00Загатала - Сабаїл -:-
15:00МОІК Баку - Габала -:-

АЛЖИР: Дивізіон 1

15:30Параду - Константін -:-
16:00Арба - Белуіздад -:-
16:00Біскра - АСО Шлеф -:-
18:00Саура - Оран -:-
19:00ЮСМ Алжир - ЖС Кабілі -:-

АЛЖИР: Ліга U21

16:00ЕС Сетіф U21 - Тлемсен U21 -:-
16:00Медея U21 - МК Алжир U21 -:-
16:00Шелгум U21 - РК Релізан U21 -:-

АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги

18:00Ньюкасл Юнайтед U23 - Вотфорд U23 -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2

16:00ПеренесеноБернлі U23 - Ноттінгем U23 -:-

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

14:30Міллволл U23 - Кардіфф U23 -:-

АРГЕНТИНА: Прімера

00:15Платенсе - Велес Сарсфілд -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

21:45Шарлеруа - Остенде -:-

БЕЛЬГІЯ: 1B Про Ліга

21:00РВДМ - Вестерло -:-

БЕЛЬГІЯ: Про Ліга U21

20:30Брюгге U21 - Генк U21 -:-

БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки)

21:00Генк Ж - Алст Ж -:-
21:00КСК Андерлехт Ж - Брюгге Ж -:-
21:30Гент Ж - Феміна Волюве Ж -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

16:30Лок. Пловдив - Ботев Враца -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія А

02:30Америка МЖ - Сан-Паулу -:-
02:30Атлетіку Гояніенсе - Фламенгу -:-
02:30Брагантіну - Інтернасьйонал -:-
02:30Греміу - Атлетіку Мінейру -:-
02:30Жувентуде - Корінтіанс -:-
02:30Палмейрас - Сеара -:-
02:30Сантос - Куяба -:-
02:30Спорт Ресіфі - Атлетіко ПР -:-
02:30Флуміненсе - Шапекоенсе СК -:-
02:30Форталеза - Баїя -:-

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

17:30Бобо-Діулассо - Купела -:-

ВІРМЕНІЯ: VBET Прем'єр-ліга

12:00Ван - Нораванк -:-
15:00Ноах - Урарту -:-

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

18:00Фелконс - Самджер -:-
22:00Стів Біко - Армд Форсес -:-
00:00Маріму - Фортуна -:-

ГАНА: Прем'єр-ліга

17:00Елевен Вандерз - Дрімс -:-

ГІБРАЛТАР: Національна ліга

21:45Мегпіс - Сент-Джозефс -:-

ДАНІЯ: Кубок Данії

19:00Відовре ІФ - Сеннерйюск -:-

ДЖИБУТІ: Дивізіон 1

14:00Хаяб - ГР/СІАФ -:-
16:00Police Nationale - АС Арта -:-
18:00EAD/PK 12 - АСАС -:-

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Бахір Дар Кенема - Велайта Діча -:-
18:00Дефенс Форс - Хадія Хоссана -:-

ЄГИПЕТ: Division 2 - Group B

14:30Bur Fouad - Марех -:-
14:30Аль-Канах - Ітесалат -:-
14:30Аль-Секка - Ель-Ентаг Ель-Харбі -:-
14:30Банха - Порто Суец -:-
14:30Ваді Дегла - Ель-Дахлея -:-
14:30ЗЕД - Аль-Наср -:-
14:30Петроджет - Терсана -:-
14:30Суец Монтакаб - Belbeis -:-

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

15:00Агудат Спорт Ашдод - М. Назарет -:-
15:00Бейтар Тель-Авів - МС Кафр-Касем -:-
15:00Бней-Єгуда - Хапоель Акко -:-
15:00Маккабі Бней-Райна - Хапоель Петах-Тіква -:-
15:00Хапоель Кфар-Саба - Рамат Хашарон -:-

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef North

13:00Іроні Бака - Хапоель Карф-Канна -:-
13:00Іроні Нешер - МС Тіра -:-
13:00Маккабі Тамра - Хапоель Буейне -:-
13:00Таїбе - Хапоель Бней Залфа -:-
13:00Шапіра - Хапоель Мигдаль-ха-Емек -:-

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef South

12:00Шимшон Тель-Авів - Холон Єрміяху -:-
13:00Хапоель Кфар-Шалем - Хапоель Бней-Лод -:-

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Одіша - Норт-Іст Юнайтед -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

15:30Борнео - Арема -:-

ІРАН: Про-ліга

13:30Алюмініум Арак - Фаджр Сепасі -:-
13:30Мес Рафсанджан - Трактор -:-
13:30Нафт М.І.С. - Зоб Ахан -:-
13:30Падідех Хорасан - Сірджан -:-
16:30Фулад - Нассаджі Мазандаран -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

22:00Спортінг Х. - Уеска -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1

22:00Бадахос - Туделано -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

19:00Кремонезе - Кротоне -:-
21:30Тернана - Беневенто -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

15:30Рома U19 - СПАЛ U19 -:-

КІПР: Перший дивізіон

19:00Пафос - АЕЛ Лімасол -:-

КІПР: Дивізіон 2

17:00Алкі Орокліні - Ерміс -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Clausura - Quadrangular

01:00Америка де Калі - Петролера -:-
03:05Мільйонаріос - Депортес Толіма -:-

КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга

16:20Аль-Кадісія - Аль-Тадамон -:-
18:35Аль-Сальмія - Аль-Кувейт -:-

МАРОККО: Ботола 2

16:30Дшейра - Кавкаб Марракеш -:-
16:30Женесс Массіра - Стад Марокан -:-

МЕКСИКА: Ліга MX - Апертура - плей-оф

05:00Клуб Леон - Атлас -:-

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура - плей-оф

02:30Селая - Атланте Табаско -:-

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A - Плей-оф

23:00Інтер Плая-дель-Кармен - Кафеталерос -:-
04:00Алакранес де Дуранго - Mazorqueros -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

21:00Віллем ІІ - Камбур -:-

НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі

21:00Венло - Йонг Утрехт -:-
21:00Де Графсхап - Хелмонд -:-
21:00Ден Гааг - Йонг АЗ Алкмар -:-
21:00Ексельсіор - Маастрихт -:-
21:00НАК Бреда - Алмере Сіті -:-
21:00Осс - Йонг Аякс -:-
21:00Рода - Ден Босх -:-
21:00ФК Волендам - Йонг ПСВ -:-
21:00ФК Ейндховен - Телстар -:-
21:00ФК Еммен - Дордрехт -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)

20:30Ден Гааг Ж - Ексельсіор Ж -:-
20:30Феєнорд Ж - Зволле Ж -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

19:30Регенсбург - Вердер Бремен -:-
19:30Шальке - Нюрнберг -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

20:00Тюркюджю Мюнхен - Кайзерслаутерн -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

20:00СК Вайхе-08 - Фенікс Любек -:-
20:30Любек - Хайдер -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

20:00Альтглініке - Єна -:-
20:00Енергі Коттбус - БФК Динамо -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

20:30РВ Ессен - Боннер -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія

20:00ПеренесеноБаварія II - Ельтерсдорф -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь

21:00ПеренесеноЗандерсдорф - Einheit Wernigerode -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

20:30Гамм Юнайтед - Палома -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален

20:30Ваттеншайд - Фреден -:-
20:30Шпрокгефель - Хаммер -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн

20:30Монгайм - Штеркраде-Норд -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)

20:15Фрайбург Ж - Кельн Ж -:-

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1

14:40Масафі - Аль-Фуджейра -:-
14:40Масфут - Аль-Таїд -:-
14:45Gulf Heroes - Дібба Аль-Фуджейра -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Чемпіоншип

15:30Кейптаун Олл-Старз - Venda -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

21:45Баллімена - Ларн -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса

19:00Сталь Мелець - Термаліца -:-
21:30Ракув - П'яст Глівіце -:-

ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга

13:00Ягеллонія U18 - Лех Познань U18 -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії

22:15Феррейра - Жил Вісенте -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23

13:00Ешторіл U23 - Марітіму U23 -:-
17:00Ріу Аве U23 - Лейшоеш U23 -:-

РУАНДА: Premier League

15:00Етуаль де Л'Ест - Руціро -:-
15:00Мусанзе - Поліс -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1

17:30Універсітатя Крайова 1948 - Академіка Клінчень -:-
20:30Рапід Бухарест - АКС Арджеш -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Апертура - плей-оф

03:00Чалатенанго - Платенсе Мунісіпаль -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

19:00Годонін (Cze) - Зноймо (Cze) -:-

СЛОВАЧЧИНА: Фортуна ліга

18:00Спартак Трнава - Міхаловце -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

19:00Алтай - Хатайспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

19:00Генчлербірлігі - Денізліспор -:-
19:00Коджаеліспор - Ерзурум ББ -:-

ТУРКМЕНІСТАН: Йокари Ліга

14:00Копетдаг Ашгабат - Алтин Асир -:-
14:00Мерв - Енергетик -:-
14:00ФК Ашгабат - Небітчі -:-
14:00Шагадам - Ахал -:-

УГАНДА: Прем'єр-ліга

14:00Gadaffi - Вілла -:-
14:00Брайт Старз - Arua Hill -:-
14:00Кампала Сіті - Поліс -:-
14:00Туро Юнайтед - БЮЛ -:-

УЕЛЬС: Кімру Прем'єр

21:45Флінт - Карнарвон -:-
22:00Еберіствіт - Ньютаун -:-

УЕЛЬС: Кімру Південь

21:30Аван Лідо - Трефелін -:-
21:30Амманфорд - Понтіпрідд -:-
21:30Гойтр Юнайтед - Ріска -:-

УЕЛЬС: Кімру Північ

21:30Лландадно - Холіхед -:-
21:30Престатін Таун - Бангор Сіті -:-

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

12:00Львів U19 - Ворскла U19 -:-
13:00Верес Рівне U19 - Рух U19 -:-
13:00Олександрія U19 - Шахтар U19 -:-

УРУГВАЙ: Сегунда - Плей-оф

01:30Расінг Монтевідео - Дефенсор Спортінг -:-

ФІДЖІ: Прем'єр-ліга

09:00Лабаса - Лаутока -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 3

20:00Бур-ан-Бресс - Орлеан -:-
20:00Конкарно - Булонь -:-
20:00Кретей - Бастія-Борго -:-
20:00Лаваль - Шамблі -:-
20:00Сет - Аннесі -:-
20:00Стад Бріошен - Авранш -:-
20:00Шатору - Вільфранш -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група D

20:30Бержерак - Ле-Ерб'є -:-

ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ

19:00Істра 1961 - Драговоляц -:-

ЧИЛІ: Прімера - Пониження у класі - плей-оф

22:45Копіапо - Депортес Темуко -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга

21:30Вадуц - Івердон -:-
21:30Крінс - Арау -:-
21:30Ксамакс - Тун -:-

ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип

21:45Ейр - Гемілтон -:-

ШОТЛАНДІЯ: Ліга Лоуленд

21:45Іст Стерлінгшир - Селтік B -:-

ШРІ-ЛАНКА: Super League

12:00Блю Іглс - Ріноун -:-
16:00УП Кантрі Лайонс - Блю Стар -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.