Футбол » 13.05.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга
22:00Астон Вілла - Ліверпуль -:-ІСПАНІЯ: Ла Ліга
22:00Барселона - Реал Сосьєдад -:-ІТАЛІЯ: Серія А
19:30Лечче - Удінезе -:-21:45Фіорентина - Монца -:-
АВСТРАЛІЯ: Victoria Premier League
13:30Буллін - Норткот Сіті -:-АВСТРАЛІЯ ТА ОКЕАНІЯ: Ліга чемпіонів ОФК
04:00Іфіра Блек Берд (Van) - Мажанта (Nca) -:-07:00Піра (Tah) - Вайвасе-Тай (Sam) -:-
АЗІЯ: AFC Asian Cup Women U17
11:00Австралія U17 W - Таїланд U17 W -:-11:00Японія U17 W - Китай U17 W -:-
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2 - Плей-оф
21:00Сандерленд U21 - Вест Гем U21 -:-АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку
16:00Чарльтон U21 - Пітерборо U21 -:-АРГЕНТИНА: Прімера
23:45Бельграно - Расінг -:-23:45Ланус - Індепендьєнте Рівадавія -:-
02:15Атлетіко Тукуман - Бока Хуніорс -:-
АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ
23:30Нуева Чикаго - Хімнасія Мендоса -:-00:00Расінг Кордоба - КА Естудіантес -:-
21:30Альмагро - Естудіантес Ріо-Куарто -:-
АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура
21:30Сакачіспас - Лаферрере -:-АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура
21:30КСР Еспаньйол - Юпанкі -:-21:30Сентраль Баллестер - Клуб Лухан -:-
АРГЕНТИНА: Торнео Промосіональ Аматер - Апертура
21:30Естрелья Беріссо - Барранкас -:-21:30Хувентуд Берналь - Евертон Ла-Плата -:-
АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Апертура
21:00УАІ Уркіса Ж - Хімнасія Л.-П. Ж -:-БАРБАДОС: Прем'єр-ліга
01:00Бріттонс Хілл - Воттон -:-03:30Барбадос Соккер Акедемі - Передайс СК -:-
БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга
19:00Аль-Ахлі Манама - Аль-Шаббаб -:-19:00Манама Клуб - Аль-Хадд -:-
19:00Сітра - Іст Ріффа -:-
БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Чемпіонська група
21:30Брюгге - Рояль Уніон СЖ -:-БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Жінки)
13:00ДЮСШ-ПолісДУ Ж - Сморгонь Ж -:-14:00ФК Гомель Ж - Білорусь U19 W -:-
15:00Динамо-Брест Ж - Бобруйчанка Ж -:-
16:00Дніпро М. Ж - Зорька-БДУ Ж -:-
18:00Динамо М. Ж - ФК Мінськ Ж -:-
БОЛГАРІЯ: Перша ліга - Група вибування
17:45Етар - Лок. Софія -:-20:15Ботев Враца - Хебар -:-
БОЛГАРІЯ: Друга ліга
15:00Марек - Добруджа -:-БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Клаусура
00:30Аврора - Орієнте Петролеро -:-02:30Санта-Крус - Хорхе Вільстерманн -:-
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: WWIN Liga BiH
18:00Тузла Сіті - Борац Баня-Лука -:-22:00ГОСК Габела - Зріньскі -:-
БРАЗИЛІЯ: Серія А
00:30Баїя - Брагантіну -:-00:30Васку - Віторія -:-
БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап
01:00Волта-Редонда - Ботафогу ПБ -:-01:00Ремо - Флореста -:-
БРАЗИЛІЯ: Серія D
00:00Міксто - Уніау Рондонополіс -:-01:30ФК Марінга - Коста-Рика ЕК -:-
БРАЗИЛІЯ: Мінейру 2
00:00Маморе - Норт Еспорті Клубі -:-БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе U20
20:30Фігейренсе U20 - Брускі U20 -:-БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
23:00Перенес.Греміу Ж - Амеріка Мінейру Ж -:-22:00Фламенгу Ж - Флуміненсе Ж -:-
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії A2 (Жінки)
21:00УД Алагоана Ж - Ремо Ж -:-БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії A3 (Жінки)
22:00Пайсанду Ж - Тірадентіс Ж -:-22:30Порту Велью Ж - Атлетіку Ріу-Негру Ж -:-
БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга
19:00Роял - Етуаль Філанте -:-БУТАН: Прем'єр-ліга
13:00Тенсунг - Тімпху Сіті -:-ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ - Apertura - Quadrangular
00:00Ангостура - Португеза -:-02:30Карабобо - Пуерто Кабельйо -:-
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ 2 - Апертура
23:00Арагуа - Ероес де Фалькон -:-23:00Динамо Пуерто - Марітіму -:-
23:00Урена - Яракуянос -:-
00:00Болівар - Нуева Еспарта -:-
В’ЄТНАМ: В.Ліга 1
13:00Зялай - Намдінь -:-13:00Сонглам Нгеан - Хо Ши Мін -:-
14:00Хонлінь Хатінь - Ханой ФК -:-
15:15В'єттел - Біньдінь -:-
ГАНА: Перший дивізіон
18:00Янг Редбулл - Роспак -:-ГРЕНАДА: Прем'єр-дивізіон
23:00Мт. Річ - Камерхон -:-23:00Сент-Джонс - Харрікейнз -:-
23:00Перенес.Шемрок - Передайз -:-
ДАНІЯ: 1-й дивізіон - Група підвищення у класі
20:00Хобро - Веннсюссель ФФ -:-ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап
23:30Дельфін - Оренсе -:-02:00СК Барселона - Аукас -:-
ІРАК: Stars League
15:45Захо - Аль-Карх -:-18:00Перенес.Аль-Карх - Аль-Нафт -:-
18:00Перенес.Аль-Кахраба - Аль-Кассім -:-
18:00Аль-Шорта - Багдад -:-
18:00Перенес.Багдад - Нафт Аль-Басра -:-
18:00Перенес.Ербіль - Аль-Худод -:-
18:00Нафт Міссан - Аль-Худод -:-
18:00Перенес.Невроз - Аль-Васат -:-
20:30Нафт Аль-Басра - Кербела -:-
22:00Духок - Невроз -:-
ІРАН: Про-ліга
17:45Зоб Ахан - Пейкан -:-19:00Естеглаль Тегеран - Фулад -:-
19:00Естеглаль Хузестан - Нассаджі Мазандаран -:-
ІРАН: Дивізіон 1
16:45Дар'я Бабол - Естеглаль Моласані -:-17:45Фаджр Сепасі - Мес Шахр Бабак -:-
ІРЛАНДІЯ: Перший дивізіон
21:45Лонгфорд - Тріті Юнайтед -:-ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки) - Чемпіонська група
19:00Ювентус Ж - Рома Ж -:-КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади
02:00Ванкувер ФК - Атлетіко Оттава -:-КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга
15:00Алдієр - Алай Ош -:-КОЛУМБІЯ: Прімера А - Apertura - Quadrangular
01:15Ла Екідад - Санта-Фе -:-03:30Депортес Толіма - Онсе Кальдас -:-
КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура
23:00Бока Хуніорс К. - У. Магдалена -:-23:00Кукута - Реал Кундінамарка -:-
23:00Леонес - Кіндіо -:-
23:00Орсомарсо - Богота -:-
23:00Реал Сантандер - Кортулуа -:-
23:00Тігрес - Картахена -:-
23:00Уїла - Льянерос -:-
КОЛУМБІЯ: Ліга (Жінки)
03:30Реал Сантандер Ж - Деп. Калі Ж -:-04:00Ла Екідад Ж - Інд. Медельїн Ж -:-
23:30Кукута Ж - Хуніор Ж -:-
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
23:00Алахуеленсе - Гуанакастека -:-23:00Сапрісса - Сантос де Гуапілес -:-
23:00Селедон - Ліберія -:-
23:00Спортінг Сан-Хосе - Ередіано -:-
23:00ФК Пунтаренас - Картахінес -:-
КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга - Група вибування
17:40Аль-Джахра - Аль-Шабаб -:-20:20Хайтан - СК Казма -:-
ЛИТВА: I Ліга
18:00Банга 2 - Шяуляй 2 -:-19:30Хегельманн Літауен 2 - БФА Вільнюс -:-
ЛЮКСЕМБУРГ: Лга БГЛ
21:00Нідеркорн - Діфферданж -:-МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура - плей-оф
04:00Крус Асуль - УНАМ Пумас -:-06:10Монтеррей - УАНЛ Тігрес -:-
МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура - плей-оф
02:00Леонес Негрос - Атланте Табаско -:-МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А - Reserves - Play Offs
04:00Сімарронес де Сонора 2 - Мінерос де Фреснільйо -:-МЕКСИКА: Ліга MX U23 - Клаусура - плей-оф
02:00Атлетіко Сан-Луїс U23 - Пачука U23 -:-МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура - плей-оф
04:06Пачука Ж - Клуб Леон Ж -:-МОЗАМБІК: Мокамбола
16:00Ферровіаріу - Ферровіаріу Нампула -:-М’ЯНМА: Кубок ліги МНЛ
12:00Махар Юнайтед - Швепіта -:-12:30Чінленд - Янгон Юнайтед -:-
НІГЕР: Суперліга
18:15Поліс - АСГНН -:-НІКАРАГУА: Прімера - Клаусура - переможці
04:00Естелі - Діріанген -:-НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)
20:30Айнтрахт Франкфурт Ж - Фрайбург Ж -:-НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1
16:00Вікінг 2 - Ерн -:-17:00Бранн 2 - Браттвог -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2
19:00Стал Єрпеланн - Саннефйорд 2 -:-19:00Старт 2 - Одд 2 -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3
20:00Гамле Осло - Шейд 2 -:-20:00Сарпсборг 2 - Берум -:-
20:15К. Осло 2 - Флінт -:-
ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ
17:10Аль-Наср - Хорфаккан -:-17:10Емірейтс Клаб - Аль-Ахлі Дубай -:-
20:00Аль-Васл - Аль-Вахда -:-
ПАНАМА: ЛПФ - Апертура - плей-оф
01:00Еррера - Пласа Амадор -:-ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура
23:30Серро Портеньйо - Олімпія Асунсьйон -:-ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон
00:15Депортіво Сантані - Ресістенсія -:-ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура
23:00Депортіво Гарсіласо - Грау -:-02:30Універсітаріо - Спортінг Кристал -:-
22:30Альянса Атлетіко - С'єнсіано -:-
ПОЛЬЩА: Екстракляса
20:00Радомяк Радом - Рух -:-ПОЛЬЩА: Дивізіон 1
19:00Легніца - Подбескідзє -:-ПОЛЬЩА: Дивізіон 2
19:15Погонь Сєдльце - ГКС Ястшембє -:-ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2
22:15Лейрія - Академіко Візеу -:-РУМУНІЯ: Ліга 1 - Чемпіонська група
20:30Фарул Констанца - Університатя Крайова -:-САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура - плей-оф
00:00Агіла - ФАС -:-00:00Луїс Анхель Фірпо - Метапан -:-
САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1
18:55Аль-Кадісія - Аль-Наджма -:-19:15Аль-Фейсалі - Хаджер -:-
20:50Аль-Холуд - Джедда -:-
СВІТ: Міжнародні товариські матчі
12:00Боснія і Герцеговина U16 - Угорщина U16 -:-15:00Словенія U16 - Греція U16 -:-
СЕНЕГАЛ: Ліга 1
20:00Дженерейшн Фут - Пікін -:-20:00Мбур - Джараф -:-
СЕРБІЯ: Суперліга - Група вибування
17:00Нови Пазар - Спартак Суботіца -:-19:00Раднічки Ниш - Нови-Београд -:-
19:00Явор - ФК Вождовац -:-
21:00Железнічар Панчево - Раднік -:-
СЕРБІЯ: Перша ліга - Група вибування
18:00Младость ГАТ - Слобода -:-18:00Нови Сад - Раднічки Белград -:-
20:00Дубочіца - Вршац -:-
20:00Металац - Колубара -:-
СЛОВЕНІЯ: 1. СЖНЛ (Жінки) - Чемпіонська група
18:00Олімпія Л. Ж - Мура Ж -:-СОМАЛІ: Національна ліга
15:30Джінйо - Бадбаадо -:-СУРІНАМ: SML
23:30Інтер Ваніка - Ноч -:-02:00Форвартс - Лео Віктор -:-
США: МЛС
23:45Портленд Тімберс - Сіетл Саундерс -:-США: USL Чемпіоншип
02:00Маямі ФК - Інді Елевен -:-США: МЛС Next Pro
23:00ФК Лос-Анджелес II - Ванкувер Вайткепс 2 -:-02:00Сент-Луїс Сіті 2 - Остін II -:-
03:00Таун ФК - Норт Тексас -:-
22:00Чикаго Файр II - Нью-Йорк Сіті II -:-
США: NISA
02:00Клуб де Ліон - Меріленд Бобкетс -:-03:00Аризона Монсун - Лос-Анджелес Форс -:-
США: NWSL (Жінки)
00:30Чикаго Ж - Юта Роялс Ж -:-01:00Канзас-Сіті Каррент Ж - Північна Кроліна Каредж Ж -:-
02:30Енджел Сіті Ж - Х'юстон Деш Ж -:-
02:30Сан-Дієго Вейв Ж - Готем Ж -:-
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1
14:30Лампхун Ворріор - Утай Тані -:-ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга
14:00Танзанія Прізонс - Іхефу -:-16:00ЖКТ Танзанія - Сінгіда Фаунтен Гейт -:-
16:00Мтібва Шугар - Янг Африканс -:-
19:00Додома Джіджі - Намунго -:-
ТРИНІДАД І ТОБАГО: Прем'єр-ліга ТТ
00:001976 Фенікс - Іглз ФК -:-УГАНДА: Прем'єр-ліга
16:00ФК Експрес - НЕК ФК -:-УГОРЩИНА: НБ ІІ
21:00Вашаш - Халадаш -:-УЗБЕКИСТАН: Суперліга
17:00Насаф Карші - Буньодкор -:-17:00Термез Сурхон - Динамо Самарканд -:-
УКРАЇНА: Прем'єр-ліга
15:30Колос - ЛНЗ Черкаси -:-18:00Зоря - Верес -:-
УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Чемпіонська група
12:00Шахтар Д. Ж - Житлобуд-1 Ж -:-УРУГВАЙ: Сегунда
23:30Оріенталь - Такуарембо -:-02:00Монтевідео Сіті - Уругвай Монтевідео -:-
03:45Серріто - Купер -:-
ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга
20:30НСІ Рунавік - 07 Вестур Сорвагур -:-20:30Скала Ітроттарфелаг - ХБ Торсхавн -:-
21:00Б36 Торсхавн - Стреймур -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Ykkosliiga
18:30КТП - Яро -:-ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен
18:30Ювяскюля - КПВ Коккола -:-ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група А
19:00Атлантіс 2 - МюПа -:-19:00ЯПс 2 - Палло-Поят -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група С
18:30ОПС - ОТП -:-ФІНЛЯНДІЯ: Ykkonen Women
19:00Ільвес 2 W - ГІК Академія Ж -:-ЧАД: Premiere Division - LPFN
17:45Ренесанс - Ема -:-ЧЕХІЯ: ФНЛ
17:30Сігма Оломоуц B - Спарта Прага B -:-ЧИЛІ: Прімера
03:00Депортес Ікіке - Ньюбленсе -:-ЧИЛІ: Прімера В
00:30Куріко Унідо - Сан-Луїс -:-ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан
20:10Гетеборг - Мальме -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь
19:30Олімпік - Ескільсмінне -:-20:00Енгельхольмс - Фалькенберг -:-
20:15Єнчепінг - Твокер -:-
ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)
20:00Геккен Ж - Русенгорд Ж -:-20:00Норрчепінг Ж - Еребру Ж -:-
20:00Пітео Ж - Хаммарбю Ж -:-
20:00Юргорден Ж - Віттше Ж -:-
ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга - Плей-оф
00:00Маунт Плезант - Вотерхаус -:-04:00Кевалір - Арнетт Гарденс -:-
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.