ОНОВИТИ

Футбол » 14.12.2021 » Усі матчі

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

21:30Брентфорд - Манчестер Юнайтед -:-
21:45Норвіч - Астон Вілла -:-
22:00Манчестер Сіті - Лідс -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

19:30Штутгарт - Баварія Мюнхен -:-
21:30Армінія Білефельд - Бохум -:-
21:30Вольфсбург - Кельн -:-
21:30Майнц - Герта Берлін -:-

АВСТРАЛІЯ: Кубок ФФА

10:30Евондейл ФК - Веллінгтон Фенікс -:-

АЗІЯ: Чемпіонат АСЕАН

11:30Філіппіни - Таїланд -:-
14:30Сінгапур - Східний Тимор -:-

АЛЖИР: Дивізіон 1

15:30Саура - ЖС Кабілі -:-

АЛЖИР: Ліга U21

15:30Саура U21 - Кабілі U21 -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга

21:45Галіфакс - Кінгс Лінн -:-
21:45Істлі - Соліхалл -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Північ

21:45Керзон Ештон - Кіддермінстер -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Південь

21:45Конкорд - Сент-Олбанс -:-
21:45Оксфорд Сіті - Доркінг -:-

АНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон

21:45Воррінгтон - Редкліфф -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Центральний дивізіон

21:45Барвелл - Стаурбридж -:-
21:45Лейстон - Стретфорд -:-
21:45Рашолл - Хітчін -:-
21:45Темворт - Рашден енд Даймондс -:-
21:45Хенсфорд - Бенбері -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон

21:30Вімборн - Вестон-сьюпер-Мер -:-
21:30Хартлі Вінтні - Мет. Поліс -:-
21:45Харроу - Тівертон -:-
21:45Хейз енд Їдінг - Труро -:-
21:45Хендон - Госпорт -:-

АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон

21:45Маргейт - Вортінг -:-

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

15:00Барнслі U23 - Шеффілд Венсдей U23 -:-
15:00Бристоль Сіті U23 - Іпсвіч U23 -:-
15:00Ковентрі U23 - Шеффілд Юнайтед U23 -:-

АРГЕНТИНА: Прімера

01:00Банфілд - Арсенал Саранді -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

19:45Серкль Брюгге - Серен Юнайтед -:-
22:00Андерлехт - Сінт-Трейден -:-
22:00Остенде - Кортрейк -:-

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

17:30Вітесс - АСЕК Кудугу -:-

ГРЕЦІЯ: Суперліга

17:15Астерас Тріполі - Панетолікос -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

16:30Санга Баленд - Сен-Елуа Лупопо -:-

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Одіша - Джамшедпур -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

15:30Арема - Персікабо 1973 -:-
15:30Мадура Юнайтед - Борнео -:-

ІРАН: Дивізіон 1

12:30Shams Azar Qazvin - Сайпа -:-
12:30Vista Toorbin - Шахрдарі Хамедан -:-
12:30Астара - Арман Гохар -:-
12:30Мес Керман - Шахін Бушехр -:-
12:30Мес Шахр Бабак - Естеглаль Моласані -:-
12:30Хейбар Хоррамабад - Малаван -:-
12:30Хушех Талай - Машін Сазі -:-
13:00Естеглаль Хузестан - Кашкай Шираз -:-
13:00Парс Джанубі Джам - Райка Бабол -:-

ІСПАНІЯ: Кубок Іспанії

20:00Сан-Себастьян Реєс - Фуенлабрада -:-
20:00ФК Андорра - Сельта Віго -:-
21:00Райо Махадаонда - Малага -:-
21:00Сарагоса - Бургос -:-
21:00Уеска - Жирона -:-
22:00Алькояно - Леванте -:-
22:00Лінарес - Алавес -:-
22:00Паленсія КА - Еспаньйол -:-

ІТАЛІЯ: Кубок Італії

16:00Венеція - Тернана -:-
19:00Удінезе - Кротоне -:-
22:00Дженоа - Салернітана -:-

КАТАР: Кубок КСЛ

15:00Аль-Ахлі Доха - Умм-Салаль -:-
17:10Аль-Райян - Шамаль -:-

КИТАЙ: Перша ліга

13:30Січуань Дзюню - Шеньян Урбан -:-
13:30Шааньсі Чаньгань - Бейцзин Спорт Юнів. -:-

НІДЕРЛАНДИ: Кубок Нідерландів

19:45Ден Гааг - Гемерт -:-
21:00Ахіллес Вен - Ермело -:-
21:00Зволле - Маастрихт -:-
21:00Телстар - Спакенбург -:-
21:00ФК Еммен - Ексельсіор Масслейс -:-
22:00НАК Бреда - Утрехт -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар

16:00ПеренесеноЕльферсберг II - Армінія Людвігсхафен -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга

15:30АмаЗулу - Чіппа Юнайтед -:-
17:00Марумо Галлантс - Кейптаун Сіті -:-
17:30Мамелоді Сандаунз - Барока -:-
19:30Сволловс - Орландо Пайретс -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Кубок Південної Африки

15:00Блек Леопардс - Фрі Стейт Старз -:-
15:00Джомо Космос - Утонгаті -:-
15:00ТС Спортінг - Дж.Д.Р. Старз -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Кубок ліги

21:45Кліфтонвілл - Баллімена -:-
22:00Колрейн - Ворренпойнт -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса

19:45Радомяк Радом - П'яст Глівіце -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2

20:00Академіко Візеу - Бенфіка B -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Кубок ліги

22:15Пенафієл - Спортінг -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1

17:30Академіка Клінчень - Волунтарі -:-
20:30Університатя Крайова - УТА Арад -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

14:35Bisha - Аль-Адальх -:-
14:35Охoд - Аль-Драїх -:-
16:25Аль-Нахда - Аль-Оруба -:-
16:30Аль-Джіл - Аль-Сахель -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

19:00Барселона (Esp) - Бока Хуніорс (Arg) -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

12:30Ерзурум ББ - Генчлербірлігі -:-
12:30Маніса - Кечіоренгюджю -:-
18:00Алтинорду - Коджаеліспор -:-

УГАНДА: Прем'єр-ліга

14:00Arua Hill - Вілла -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 3

21:00Ле-Ман - Шоле -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан - Вибування

20:00Хальмстад - Гельсінборг -:-

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

21:45Хіберніан - ФК Данді -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.