Футбол » 17.05.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
ІСПАНІЯ: Ла Ліга
23:00Реал Сосьєдад - Валенсія -:-АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ
12:30ФК Сідней U23 - Сідней Олімпік -:-13:00Сентрал Коуст Марінерс U23 - Рокдейл Ілінден -:-
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія
13:00Модбері Джетс - Кемпбеллтаун Сіті -:-13:00Пара - Саут Аделаїда -:-
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія
12:30Мельбурн Найтс - Саут Мельбурн -:-12:45Данденонг Сіті - Евондейл ФК -:-
13:30Морленд Сіті - Грін Галлі -:-
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Західна Австралія
14:00Олімпік Кінгсвей - Інглвуд Юнайтед -:-14:00СК Перт - Бейсвотер -:-
19:00Перт Глорі U23 - Перт Редстар -:-
АВСТРАЛІЯ: НПУ Ліга 1
13:00Ніпіан - Райдалмер Лайонс -:-АВСТРАЛІЯ: Queensland Premier League
13:00Саутсайд Іглз - Кепалаба -:-АВСТРАЛІЯ: Victoria Premier League
13:30Бентлі Грінс - Лангворрін -:-13:30Престон Лайонс - Буллін -:-
АВСТРІЯ: 2. Ліга
19:10Амштеттен - Ліферінг -:-19:10Дорнбірн - Санкт-Пельтен -:-
19:10Лафніц - Адміра -:-
19:10Леобен - Брегенц -:-
19:10Рід - Штурм Грац (Am) -:-
19:10Фірст Відень - Капфенберг -:-
19:10Хорн - Флорідсдорфер -:-
19:10Штріпфінг - Грацер АК -:-
АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід
20:30Кремзер - Вінер Вікторія -:-20:30Оберварт - Маннсдорф -:-
20:30ТВЛ Електра - Аустрія (Am) -:-
20:30Фаворітнер - Леобендорф -:-
21:00Драссбург - Ардаггер -:-
21:00Нойзідль - СК Рапід (Am) -:-
АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр
20:00Аллергайліген - Вольфсберг (Am) -:-20:00Бад Гляйхенберг - Уніон Гуртен -:-
20:00Дойчландсбергер - АСК Фойтсберг -:-
20:00ЛАСК (Am) - Рід (Am) -:-
20:00СК Вайц - Валлерн/Санкт-Марієнкірхен -:-
20:00СПГ Вельс - Гляйсдорф -:-
20:00Фекламаркт - АСК Клагенфурт -:-
АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід
19:00Дорнбірнер - Куфштайн -:-19:00ФК Вольфурт - РВ Ранквайль -:-
20:30Моц/Зільц - Бішофсгофен -:-
АВСТРІЯ: Бургенланд
20:00АСФ Зігендорф - Кофідіш -:-20:30Дойчкройц - Рудерсдорф -:-
20:30Парндорф - Бад-Зауербрунн -:-
АВСТРІЯ: Каринтія
19:00Атус Фельден - АТУС Ферлах -:-19:30АТСВ Вольфсбергер - Клагенфурт -:-
20:00Крайг - А. Клагенфурт (Am) -:-
20:00Лендорф - Коттмансдорф -:-
АВСТРІЯ: Нижня Австрія
20:30Кільб - Цветтль -:-20:30Корнойбург - Рец -:-
20:30Лангенрор - Вайдгофен/Тая -:-
20:30Ортманн - Санкт-Пельтен (Am) -:-
20:30Шремс - Рорбах -:-
АВСТРІЯ: Верхня Австрія
19:00Дітах - СПГ Вельс II -:-19:30Мондзеє - Шаллербах -:-
20:00Едельвайс - Фрідбург -:-
20:00Міхельдорф - Вайскірхен -:-
20:00Перг - Аско Едт -:-
20:30Остермітінг - Санкт-Мартін-ім-Мюлькрайс -:-
АВСТРІЯ: Зальцбург
19:00Аднет - ТСУ Брамберг -:-19:00Гредіг - Кухль -:-
19:00ЗАК 1914 - Штрассвальхен -:-
19:00Ойгендорф - Зекірхен -:-
19:00УФК Зіценгайм - УСК Аніф -:-
19:15СК Голлінг - Бурмоос -:-
20:00Пух - Тальгау -:-
АВСТРІЯ: Штирія
20:00Вайнланд Гамліц - Кефлах -:-20:00Гайлігенкройц - Фюрстенфельд -:-
20:00Ільцер - Кальсдорф -:-
20:00СФ Вільдон - Гоенгаус Шладмінг -:-
20:00СФ Уніон Гнас - Штадтверке Брук/Мур -:-
20:00УФК Ферінг - Лебрінг -:-
20:00Хартберг (Am) - СФ Фрауенталь -:-
АВСТРІЯ: Тіроль - Група вибування
19:00Іннсбрукер - СК Кундль -:-19:30Фольс - Кематен -:-
20:30Вергль - Тельфс -:-
АВСТРІЯ: Тіроль - Група підвищення у класі
19:30ФК Фольдерс - Тіроль (Am) -:-20:30Кітцбюель - Санкт-Йоганн -:-
20:30Фюген - Еббс -:-
АВСТРІЯ: Форарльберг
19:00Адміра Дорнбірн - ФК Гехст -:-19:00ФК Лустенау - Гефіс -:-
19:15Ненцінг - Аустрія Лустенау (Am) -:-
АВСТРІЯ: Відень
19:00Вінербергер - 1980 Відень -:-19:00Маннсворт - Зіммерінгер -:-
19:00Ред Стар Пенцінг - Слован-ХАК -:-
19:00Штаммерсдорф - Спортуніон Мауер -:-
19:30Брігіттенау - Швехат -:-
АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга
19:30Карабах - Туран -:-АЛЖИР: Дивізіон 1
18:00Перенес.АСО Шлеф - ЖС Кабілі -:-18:00Перенес.Бен Акнун - ЕС Сетіф -:-
18:00Перенес.Ель-Баяд - Біскра -:-
18:00Перенес.Константін - Оран -:-
18:00Перенес.Магра - Параду -:-
18:00Перенес.МК Алжир - Белуіздад -:-
18:00Перенес.Саура - ЮСМ Алжир -:-
18:00Перенес.УС Суф - Хеншела -:-
19:00АСО Шлеф - Хеншела -:-
19:00Бен Акнун - Біскра -:-
19:00Ель-Баяд - ЖС Кабілі -:-
19:00Константін - Белуіздад -:-
19:00Оран - ЕС Сетіф -:-
19:00Саура - Параду -:-
19:00УС Суф - Магра -:-
20:00МК Алжир - ЮСМ Алжир -:-
АЛЖИР: Ліга U21
19:00Константін U21 - КР Белуіздад U21 -:-АНГЛІЯ: Чемпіоншип - Плей-оф
22:00Саутгемптон - Вест Бромвіч -:-АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку - Плей-оф
21:00Міллволл U21 - Бірмінгем U21 -:-АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ
21:30Хімнасія і Тіро - Темперлей -:-АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини
23:10Депортіво Рієстра - Ньюелз Олд Бойз -:-БАНГЛАДЕШ: Прем'єр-ліга
13:00Абахані Лімітед - Бразерс Ю. -:-13:00Мохаммедан - Рахматгандж МФС -:-
13:00Шейх Руссел - Чіттагонг Абахані -:-
БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Conference League Group
21:45Сінт-Трейден - Левен -:-БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки) - Етап переможців
21:30Генк Ж - Лувен Ж -:-21:30Гент Ж - Ст. Льєж Ж -:-
БІЛОРУСЬ: Вища ліга
18:30Слуцьк - Динамо-Брест -:-20:30БАТЕ - Славія Мозир -:-
БІЛОРУСЬ: Перша ліга
18:00Орша - Островець -:-БОЛГАРІЯ: Перша ліга - Група вибування
15:15Пірін Благоєвград - Етар -:-17:45Лок. Софія - Ботев Враца -:-
20:15Хебар - Бероє -:-
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії U20
01:00Перенес.Форталеза U20 - Інтернасьйонал U20 -:-03:30Атлетіку Мінейру U20 - Фламенгу U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Акреано U20
23:00Пласіду-ді-Кастру U20 - Санта-Крус U20 -:-БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе U20
21:00Аваї U20 - Інтер де Лагес U20 -:-21:00Брускі U20 - Барра ФК U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Мінейру U20
16:00Мінас Бока U20 - Америка МЖ U20 -:-БРАЗИЛІЯ: Паранаенсе U20 - Перший етап
16:30Роландія U20 - Ріу-Бранку ПР U20 -:-21:00Операріу U20 - Патріотас U20 -:-
21:45Сан-Жозеенсе U20 - Атлетіко ПР U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Пауліста U20 - Перший етап
21:00Агуаї U20 - Гуасуану U20 -:-21:00Астер Ітакуа U20 - Сан-Каетану U20 -:-
21:00Бандейранте U20 - Комерсіал U20 -:-
21:00Ботафогу СП U20 - Інтер Бебедору U20 -:-
21:00Велу Клубі U20 - Сан-Карлос U20 -:-
21:00ГЕ Озаску U20 - Озаску Аудакс U20 -:-
21:00Гуарульйос U20 - Португеза U20 -:-
21:00Деспортіво U20 - Ітуано U20 -:-
21:00Елоспорт U20 - Комерсіал Тієте U20 -:-
21:00Інтернасьйонал Лімейра U20 - Ріу-Бранку U20 -:-
21:00КА Жозеенсе U20 - Уніау Можі U20 -:-
21:00Космополітано Спортс U20 - Індепендьєнте СП U20 -:-
21:00Марілія АК U20 - Тупа U20 -:-
21:00Мауаенсе U20 - Мауа U20 -:-
21:00Метрополітано ФК U20 - Капіваріано U20 -:-
21:00Мірасол U20 - Жозе Боніфасіу U20 -:-
21:00Насьйонал СП U20 - Ібрашіна U20 -:-
21:00Новорізонтіну U20 - Восен U20 -:-
21:00Олімпія ФК U20 - Ріу-Прету U20 -:-
21:00Паулінія ФУ U20 - СКА Бразіл U20 -:-
21:00Пінда U20 - Уніао Сузану U20 -:-
21:00Понте-Прета U20 - Бразіліс U20 -:-
21:00Порту Футбол U20 - Ітапіренсе U20 -:-
21:00Презіденте Пруденте U20 - Греміу Пруденте U20 -:-
21:00Референсія U20 - Клубі Вітал U20 -:-
21:00Сан-Бернарду U20 - КА Жувентус U20 -:-
21:00Санту-Андре U20 - Португеза Сантіста U20 -:-
21:00Такуарітінга U20 - Жау U20 -:-
21:00Таубате U20 - Сан-Жозе U20 -:-
21:00Уніао Сан-Жуан U20 - Пірасікаба U20 -:-
21:00Фернандополіс U20 - Танабі U20 -:-
21:00Ферровіарія U20 - Ріу-Клару U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
21:00Ботафогу Ж - Аваї Кіндерманн Ж -:-БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга
19:00АС Дуан - Саліта -:-19:00Козаф - Сонабель Уагадугу -:-
19:00Рахімо - Бобо-Діулассо -:-
В’ЄТНАМ: В.Ліга 1
13:00Хонлінь Хатінь - Хо Ши Мін -:-14:00Біньзионг - Конган -:-
14:00Тханьхоа - Куангнам -:-
15:15Ханой ФК - Зялай -:-
В’ЄТНАМ: Національна ліга (Жінки)
12:00ТКС В'єтнам Ж - Тхайнгуєн Ж -:-12:00Ханой Ж - Хошимін Сіті 2 W -:-
ГАНА: Перший дивізіон
18:00Аккра Атлетік - Акаці Олл-Старз -:-ГРУЗІЯ: Liga 3
15:30Бахмаро - Мерані Мартвілі -:-15:30Боржомі - Мерані Тбілісі -:-
15:30Гоніо - Бетлемі Кеда -:-
15:30Горі - Орбі -:-
15:30Гурія - Мешахте Ткібулі -:-
15:30Зестафоні - Гардабані -:-
15:30Іберія 1999 2 - Мачахела -:-
15:30Локомотив Тбілісі 2 - Варкетілі -:-
ДАНІЯ: 1-й дивізіон - Група підвищення у класі
20:00Веннсюссель ФФ - Сеннерйюск -:-20:00Кольдинг - Хобро -:-
20:00Ольборг - Фредерісія -:-
ДАНІЯ: 2-й дивізіон - Група підвищення у класі
20:00АБ Копенгаген - Нюкебінг -:-ДАНІЯ: Danish Cup Women
19:30Брондбю Ж - Орхус Ж -:-ДЖИБУТІ: Дивізіон 1
15:00Жандармері - КДК К7 -:-17:30Гард-Кот - Опіталь -:-
19:30ГР/СІАФ - Діхіл -:-
ДР КОНГО: Ліга 1 - Група вибування
14:30УС Панда - Сімба -:-16:00Груп Базано - Тшинкунку -:-
16:30Санга Баленд - Блессінг -:-
17:00Селест - ФК Ренессанс -:-
ЕКВАДОР: Серія В
03:00Індеп. Хуніорс - Манта -:-ЕСТОНІЯ: Есілііга
18:00Хар'ю Лаагрі - Левадія U21 -:-ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Хамберічо Дураме - Бахір Дар Кенема -:-18:00Діре Дава - Ефіопіан Іншуренс -:-
ЄВРОПА: Кубок Олл-Айленд (Жінки)
21:45Лінфілд Ж - Лісберн Ледіс Ж -:-ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт - Група вибування
16:00МС Кафр-Касем - Іхуд Бней-Шфарам -:-16:00Нес-Ціона - Хапоель Афула -:-
16:00Хапоель Акко - Хапоель Кфар-Саба -:-
16:00Х. Іроні Рішон - Хапоель Рамат Ган -:-
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт - Група підвищення у класі
16:00Бней-Єгуда - Рамат Хашарон -:-16:00Іроні Тверія - Маккабі Яффа -:-
16:00Кір'ят-Шмона - М. Герцлія -:-
16:00Ноф-ха-Галіль - Хапоель Умм-ель-Фахм -:-
ІРАК: Stars League
18:00Аль-Васат - Аль-Наджаф -:-18:00Аль-Кува Аль-Джавія - Аль-Кахраба -:-
18:00Аль-Худод - Невроз -:-
18:00Захо - Ербіль -:-
18:00Нафт Аль-Басра - Аль-Талаба -:-
ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон
21:45Дандолк - Шемрок Роверс -:-21:45Дрогеда - Голвей Юнайтед -:-
21:45Сент-Патрікс - Деррі Сіті -:-
21:45Слайго Роверс - Богеміанс -:-
21:45Шелбурн - Вотерфорд -:-
ІРЛАНДІЯ: Перший дивізіон
21:45Брей - Корк Сіті -:-21:45Вексфорд - Керрі -:-
21:45Коб Рамблерс - Тріті Юнайтед -:-
21:45ЮК Дублін - Фінн Харпс -:-
ІСЛАНДІЯ: Дивізіон 2
22:15Ф'яллабіггд - Кормакур/Хвот -:-22:15Хаукар - Егір -:-
ІСЛАНДІЯ: Кубок Ісландії
22:15Фрам - ІХ Хапнарфйордур -:-22:30Афтурелдінг - Валюр -:-
ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2
21:30Мірандес - Ельче -:-ІТАЛІЯ: Серія B - Плей-оф
21:30Палермо - Сампдорія -:-КАЗАХСТАН: Перший дивізіон
14:00Арис - Окжетпес -:-14:00Кайрат Алмати 2 - ФК Киран -:-
КИТАЙ: Суперліга
14:00Чжецзян Грінтаун - Нантон Чжиюн -:-14:35Мейчжоу Хакка - Ченду Рончен -:-
14:35Хенань Соншань Лонмен - Ухань Трі Таунс -:-
14:35Цянчжоу - Тяньдзінь Дз. Тайгер -:-
15:00Чанчунь Ятай - Бейцзин Гоань -:-
КИТАЙ: Кубок ФА
10:30Таянь Тянькуан - Фошань Наньші -:-10:30Шеньчжень Джуніорс - Ціндао Ред Лайонс -:-
12:00Хайку Мінчен - Цзянсі Лушань -:-
14:00Далянь Куньчен - Юньнань Юкунь -:-
14:30Річжао Юці - Шанхай Цзядін -:-
КОЛУМБІЯ: Кубок Колумбії
23:00Ягуарес де Кордоба - Тігрес -:-03:30Картахена - Енвігадо -:-
КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга - Група вибування
19:10Аль-Джахра - Хайтан -:-19:10Аль-Шабаб - СК Казма -:-
ЛАТВІЯ: Кубок Латвії
20:00Спортс Юнайтед/Цесіс - Ризька футбольна школа -:-20:45ДСВК Тракторс - Плавінас -:-
21:15Лієлупе - Валка -:-
ЛИТВА: А Ліга
19:00Дайнава Алітус - Судува -:-ЛИТВА: I Ліга
18:00Бабрунгас - Невежис Кедайняй -:-19:00Нептунас - Таурас Таураге -:-
МАЛАЙЗІЯ: Суперліга
16:00Келантан ДНФК - Сабах -:-НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ
20:00Лоне - Ольденбург -:-НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія
19:30Тюркюджю Мюнхен - Меммінген -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ
20:00Ліхтенберг - Мальсдорф -:-20:30Тасманія Берлін - Целендорф -:-
20:30Фюрстенвальде - ТБ Берлін -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург
20:00Альстербрюдер - Зазель -:-20:00Альтона - Зюдерельбе -:-
20:00Гаркшайде - Вандсбекер Конкордія -:-
20:00Дассендорф - Буххольц 08 -:-
20:00ЕТСФ Гамбург - Дюнеберг -:-
20:00Ніндорфер - Палома -:-
20:00Ругенберген - ГЕБК Гамбург -:-
20:00СК Вікторія Гамбург - Хальстенбек-Реллінген -:-
20:00Тюркіє Вільгельмсбург - Торнеш -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія
20:30Егешторф-Лангредер - Дельменхорст -:-20:30Реден - Меппен II -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален
20:15Гіфенбек - Брюннінггаузен -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен
19:30Гіссен - РВ Вальдорф -:-20:00Ганауер СК - Ганау -:-
20:00Гунфельдер - Марбург -:-
20:30Фрідберг - Фернвальд -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар
20:30Діффлен - Вормс -:-ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Кубок Президента
18:30Аль-Васл - Аль-Наср -:-ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура
22:30Грау - Куско -:-ПІВДЕННА АМЕРИКА: Кубок Лібертадорес - Груповий етап
01:00Росаріо Сентраль (Arg) - Каракас (Ven) -:-01:00Флуміненсе (Bra) - Серро Портеньйо (Par) -:-
03:00Сан-Лоренсо (Arg) - Ліверпуль Монтевідео (Uru) -:-
03:00Сан-Паулу (Bra) - СК Барселона (Ecu) -:-
05:00Універсітаріо (Per) - Ботафогу (Bra) -:-
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок - Груповий етап
01:00Перенес.Інтернасьйонал (Bra) - Дельфін (Ecu) -:-01:00Расінг (Arg) - Кокімбо (Chi) -:-
03:00Крузейру (Bra) - Уніон Ла Калера (Chi) -:-
03:00Спортінг Лукеньйо (Par) - Брагантіну (Bra) -:-
05:00Універсідад Католіка (Ecu) - Петролера (Col) -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3
09:00Теджон Корейл - Йоджу Сітізен -:-ПОЛЬЩА: Екстракляса
19:00Сталь Мелець - Погонь Щецін -:-21:30Гурнік Забже - Пуща -:-
ПОЛЬЩА: Дивізіон 1
19:00Прушкув - Плоцьк -:-21:30Р. Жешув - Мотор Люблін -:-
ПОЛЬЩА: Дивізіон 2
17:00Стенжиця - Стальова Воля -:-21:30ГКС Ястшембє - Вісла Пулави -:-
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III
18:00Варта Гожув - Бєльсько-Бяла -:-ПОРТУГАЛІЯ: Кубок відкриття U23
20:00Брага U23 - Фамалікан U23 -:-РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1
17:00Дьябль Нуар - Вегас -:-20:00ЖС Таланге - АС БНГ -:-
РОСІЯ: Молодіжна ліга
13:00Крилья Совєтов Самара U19 - Балтика U19 -:-13:00Строгіно М. U19 - Локомотив Москва U19 -:-
13:00Факел Воронеж U19 - Зеніт U19 -:-
15:00Академія Конопльова U19 - Краснодар U19 -:-
15:00Динамо Москва U19 - Урал U19 -:-
15:00Рубін Казань U19 - УОР-5 Єгор'євськ U19 -:-
17:00Нижній Новгород U19 - Ахмат Грозний U19 -:-
17:00Оренбург U19 - ФК Ростов U19 -:-
17:00Сочі U19 - Спартак Москва U19 -:-
19:00ЦСКА Москва U19 - Чертаново М. U19 -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 4 - Група вибування
14:00Мускелул Кимполунг - Пучоаса -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 7 - Група вибування
18:00Жіул Петрошани - КС Університатя Крайова 2 -:-18:00Лупак - Тиргу-Кербунешть -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 8 - Група підвищення у класі
18:00Печу-Ноу - ФК Біхор -:-САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга
18:00Дамак - Аль-Фейха -:-21:00Аль-Еттіфак - Аль-Ахдуд -:-
21:00Аль-Наср - Аль-Хіляль -:-
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград
18:00БАСК - Звездара -:-СІНГАПУР: Прем'єр-ліга
14:45Гейланг - Тампінес -:-СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга
18:00Гуменне - Прешов -:-18:00Д. Кубін - Комарно -:-
18:00Л. Мікулаш - Спішска Нова Вес -:-
18:00Петржалка - Жиліна B -:-
18:00Поважська Бистриця - Миява -:-
18:00Пухов - С. Братислава B -:-
18:00Требішов - Погронє -:-
18:00Шаморин - Малженіце -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Братислава
18:00Модра - Слован І. -:-19:30Сенец - Дунайска Лужня -:-
СЛОВЕНІЯ: 3. СНЛ - Схід
19:00Кршко - Гайдина -:-СЛОВЕНІЯ: 3. СНЛ - Захід
19:00Дрен Врхника - Любляна Свобода -:-СЛОВЕНІЯ: 1. СЖНЛ (Жінки) - Чемпіонська група
18:00Мура Ж - ЖНК Любляна Ж -:-СОМАЛІ: Національна ліга
15:30Гаадіідка - Кігс -:-США: USL Ліга Два
02:00Брук Хаус - Флорида Еліт -:-05:00Саутерн Каліфорнія - Вентура -:-
22:00Саутерн Соккер Акедемі Кінгс - Ешвілл Сіті -:-
СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
19:15Луава - Олд Едвардіанс -:-19:15Перенес.Олд Едвардіанс - Реал Репабліканс -:-
ТАДЖИКІСТАН: Вища ліга
16:00Панджшер - Хосілот Пархар -:-16:00ЦСКА-Памір - Худжанд -:-
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1
15:00Поліс Теро - Бангкок Юнайтед -:-ТУНІС: Кубок Тунісу
16:30Гафса - Стад Тунізьєн -:-16:30Корба - Африкан -:-
ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Плей-оф
15:30Ігдір - Ерзінджан -:-15:30Трабзон ФК - Єні Мерсін Ідман'юрду -:-
УЗБЕКИСТАН: Pro Liga
16:00Дустлік Ташкент - Арал -:-16:00Хорезм Ургенч - Олімпік-Мобюз -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга
18:00АК Оулу - Марієгамн -:-18:00ГІК - ВПС -:-
19:00СІК - Інтер Турку -:-
20:00Ільвес - Хака -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен
18:30Ювяскюля - Атлантіс -:-ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група А
19:00НІС - ЯПс 2 -:-19:00Палло-Поят - Футура -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В
19:00Палло-Ірот Раума - ЕБК -:-ФІНЛЯНДІЯ: Кансаллінен Ліга (Жінки)
19:00ПК-35 Вантаа Ж - ГІК Ж -:-ФРАНЦІЯ: Ліга 2
21:45Анже - Дюнкерк -:-21:45Бастія - ФК Париж -:-
21:45Бордо - По -:-
21:45Генгам - Лаваль -:-
21:45Гренобль - Ам'єн -:-
21:45Кан - Валансьєнн -:-
21:45Кевіллі Руан - Сент-Етьєн -:-
21:45Осер - Конкарно -:-
21:45Родез - Аяччо -:-
21:45Труа - Аннесі -:-
ХОРВАТІЯ: ХФЛ
19:00Істра 1961 - Вараждин -:-ХОРВАТІЯ: Перша ФЛ
16:50Дубрава - Бієло Брдо -:-ХОРВАТІЯ: Друга ФЛ
18:30Ядран ЛП - Трнє -:-20:00Карловац - Марсонія -:-
ЧАД: Premiere Division - LPFN
17:45Елект Спорт - Старз Дж. Телентс -:-ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група А
18:30Сілон Таборско - Славія Прага B -:-19:00Пісек - Гостоунь -:-
ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В
19:00Усті-над-Лабем - Колін -:-19:00Ческа Ліпа - Млада Болеслав B -:-
ЧЕХІЯ: МСФЛ
18:00Бланско - Тржінец -:-18:00Злінсько - Угерський Брод -:-
18:00Старт Брно - Годонін -:-
19:00Глучин - Карвіна B -:-
20:00Граніце - Фридлант -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон Е
18:30ХФК Оломоуц - Штернберк -:-ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південночеського краю
19:00Глубока-над-Вітавоу - Янков -:-ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південноморавського кр.
19:00Мутеніце - Босковіце-Летовіце -:-ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краловоградецького краю
19:00Горжіце - Яромерж -:-ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.
19:00Хотіков - Рапід Пльзень -:-ЧЕХІЯ: Чемпіонат Середньочеського краю
20:00Поржічі-над-Сазавоу - Велім -:-ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краю Височина
19:00Бистржіце-над-П. - Нова Вес -:-ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.
19:00Лугачовіце - Боршице -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга
21:15Арау - Віль -:-21:15Беллінцона - Сьон -:-
21:15Ксамакс - Стад Ніонне -:-
21:15Тун - Вадуц -:-
21:15Шаффхаузен - Баден -:-
ШВЕЦІЯ: Супереттан
20:00Єфле - Сундсвалль -:-20:00Треллеборг - Гельсінборг -:-
20:00Ютсіктенс - Естерс -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ
20:00Карлстад - Хаммарбю ТФФ -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь
20:00Русенгорд - Олімпік -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд
20:00Херрестадс АІФ - Ахлафорс -:-20:30Венерсборг ФК - ІФК Шевде -:-
20:30Конгахелла - Венерсборг ІФ -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд
21:00Фарста - Естерокер ІФК -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд
20:00Карлсгамн - Карлскруна -:-20:00Хесслехольм - Лодде -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд
20:00Ліндуме - Фрелунда -:-ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга - Вибування
21:45Рейт - Партік -:-Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.