Футбол » 16.05.2024 » Коефіцієнти
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Коефіцієнти надано 1xBet - Робіть ставки!
ІСПАНІЯ: Ла Ліга
23:00Сельта Віго - Атлетік -:- [ 3.06 | 3.45 | 2.51 ]23:00Хетафе - Атлетіко -:- [ 4.63 | 3.74 | 1.88 ]
20:30Лас-Пальмас - Бетіс -:- [ 4.01 | 3.62 | 2.04 ]
22:30Альмерія - Барселона -:- [ 5.65 | 5.03 | 1.56 ]
23:00Реал Сосьєдад - Валенсія -:- [ 1.63 | 4.03 | 6.47 ]
АВСТРАЛІЯ ТА ОКЕАНІЯ: Ліга чемпіонів ОФК
04:00Мажанта (Nca) - Вайвасе-Тай (Sam) -:-07:00Піра (Tah) - Іфіра Блек Берд (Van) -:-
АВСТРІЯ: Каринтія
19:00Ляндскорн - Санкт-Якоб/Рос -:-19:30Донау Клагенфурт - Трайбах -:-
20:09КАК 1909 - Волкермаркт -:-
АВСТРІЯ: Зальцбург
19:00Уніон Генндорф - УФК Галлайн -:-АВСТРІЯ: Відень
19:30АСФ 13 Відень - СФ Донау -:-АЗЕРБАЙДЖАН: I Ліга
15:00Араз Саатлі - Імішли ФК -:-15:00Діфай Агсу - МОІК Баку -:-
15:00Загатала - Іраван -:-
15:00Карван - Мінгечаур -:-
15:00Локбатан - Шамахи -:-
АЛЖИР: Ліга U21
19:00АСО Шлеф U21 - Хеншела U21 -:-19:00Бен Акнун U21 - Біскра U21 -:-
19:00Ель-Баяд U21 - Кабілі U21 -:-
19:00МК Алжир U21 - ЮСМ Алжир U21 -:-
19:00Оран U21 - ЕС Сетіф U21 -:-
19:00Саура U21 - Параду U21 -:-
19:00УС Суф U21 - Магра U21 -:-
АНГЛІЯ: Чемпіоншип - Плей-оф
22:00Лідс - Норвіч -:-АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги - Плей-оф
21:00Фулгем U21 - Тоттенгем U21 -:-АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини
23:15Альміранте Браун - Сан-Мартін Т. -:-23:10Депортіво Рієстра - Ньюелз Олд Бойз -:-
АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Перший етап
01:00Рівер Плейт 2 - Банфілд 2 -:-01:00Тальєрес Кордоба 2 - Уракан 2 -:-
21:00Велес Сарсфілд 2 - Хімнасія і Есгріма 2 -:-
21:00Дефенса і Хустісія 2 - Уніон де Санта-Фе 2 -:-
21:00Платенсе 2 - Сармьєнто Хунін 2 -:-
БІЛОРУСЬ: Вища ліга
18:00Сморгонь - Іслоч Мінськ -:-БРАЗИЛІЯ: Серія Б
01:00Америка МЖ - Мірасол -:-01:00Брускі - Операріу -:-
01:00Ітуано - Спорт Ресіфі -:-
03:30Пайсанду - Гояс -:-
03:30Понте-Прета - Сантос -:-
03:30Сеара - Амазонас -:-
БРАЗИЛІЯ: Мінейру 2
01:30Аймореш - Тупі-МГ -:-02:00Кальденсе - Боа -:-
02:00Насіонал Муріае - Демократа СЛ -:-
02:00Норт Еспорті Клубі - Варгінья -:-
02:00УРТ - Маморе -:-
БРАЗИЛІЯ: Кубок Еспіріту-Санту - Перший етап
01:00Реал Нороесте - Ріу-Бранку ЕС -:-БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії U20
22:30Ботафогу U20 - Сеара U20 -:-БУТАН: Прем'єр-ліга
13:00Пхунчолінг - БФФ Акедемі U19 -:-В’ЄТНАМ: Національна ліга (Жінки)
12:00Сон Ла Ж - Фонг Фу Ха Нам Ж -:-12:00Хошимін Ж - Ханой 2 W -:-
ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга
17:00Урарту - Алашкерт -:-19:00Ноах - Арарат-Вірменія -:-
ВІРМЕНІЯ: Перша ліга
14:00Перенес.Алашкерт 2 - Ширак Гюмрі 2 -:-14:00Перенес.Арарат-Вірменія 2 - Нікарм -:-
14:00Перенес.Арарат Єреван 2 - Лернаїн Арцах -:-
14:00Перенес.Ноах 2 - Міка -:-
14:00Перенес.Пюнік Єреван 2 - Онор -:-
14:00Перенес.Сюнік - Андранік -:-
14:00Перенес.Урарту 2 - БКМА 2 -:-
15:00Сюнік - Нікарм -:-
16:00Андранік - Ширак Гюмрі 2 -:-
16:00Арарат Єреван 2 - БКМА 2 -:-
ДАНІЯ: Суперліга - Група вибування
19:00Відовре ІФ - Оденсе -:-ДАНІЯ: Суперліга - Чемпіонська група
19:00Орхус - Сількеборг -:-21:00Копенгаген - Мідтьюлланн -:-
ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ
01:00Атлетіко Пантоха - Сан-Крістобаль -:-01:00Вега Реал - Сібао -:-
01:00Мока - Атлантіко -:-
01:00Універсідад O&M - Дельфінес Дель Есте -:-
ЕКВАДОР: Серія В
23:00Нуеве де Октубре - Леонес дель Норте -:-03:00Сан-Антоніо ФК - Гуаякіль Сіті -:-
ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Велайта Діча - Ефіопія Нігд Банк -:-18:00Фасіл Кенема - Волкіте Кенема -:-
ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга
19:00Енппі - Ф'ючер -:-19:00Національний банк Єгипту - Аль-Масрі -:-
ЗАМБІЯ: Суперліга
16:00ФК Грін Баффалос - Нкана -:-ІРАК: Stars League
18:00Аль-Нафт - Аль-Кассім -:-ІРАН: Дивізіон 1
17:00Астара - Аріо Есламшахр -:-17:00Дамаш Гілан - Мес Соонгоун -:-
17:00Сайпа - Шахре Раз -:-
17:30Хушех Талай - Парс Джанубі Джам -:-
18:45Нафт Ганчсаран - Нафт М.І.С. -:-
18:45Шахін Бандар Амері - Хейбар Хоррамабад -:-
ІРАН: Кубок Ірану
17:45Чадормалу - Алюмініум Арак -:-18:30Сірджан - Хавадар СК -:-
18:30Трактор - Мес Рафсанджан -:-
19:00Сепахан - Малаван -:-
ІСЛАНДІЯ: Кубок Ісландії
22:15Гріндавік - Вікінгур Рейк'явік -:-22:15Кеплавік - Акранес -:-
22:15Філкір - Коупавогур -:-
22:30Стьярнан - КР Рейк'явік -:-
КАЗАХСТАН: Перший дивізіон
14:00Акжайик Уральськ - Жетісай -:-14:00Актобе 2 - СД Фемілі -:-
14:00Екібастуз - Алтай -:-
16:00Каспій Актау - Кайсар Кизилорда 2 -:-
16:00Тараз - Улитау -:-
16:00Хан-Тенгрі - Туркістан -:-
КИТАЙ: Суперліга
14:35Шаньдон Тайшань - Шеньчжень Сіньпенчен -:-КОЛУМБІЯ: Кубок Колумбії
23:00Перенес.Букараманга - Санта-Фе -:-23:00Картахена - Енвігадо -:-
23:00Форталеза - Перейра -:-
23:00Ягуарес де Кордоба - Тігрес -:-
02:00Санта-Фе - Букараманга -:-
КОЛУМБІЯ: Ліга (Жінки)
23:00Індеп. Санта-Фе Ж - Петролера Ж -:-КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
19:10Аль-Кадісія - Аль-Арабі -:-21:25Аль-Сальмія - Аль-Кувейт -:-
ЛАТВІЯ: Virsliga
18:00ДФЦ Даугавпілс - Метта -:-18:00Тукумс 2000 - Гробіня -:-
ЛАТВІЯ: Кубок Латвії
19:00Бауска - Албертс -:-ЛІВАН: Прем'єр-ліга - Етап невдах
16:00Аль-Ахлі Набатія - Аль-Газієх -:-16:00Аль-Сахель - Тріполі -:-
16:00Аль-Хікма - Тадамон -:-
ЛІВАН: Прем'єр-ліга - Етап переможців
16:00Неджмех СК - Аль-Ансар -:-16:00Расінг - Аль-Ахед -:-
МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга
11:15Фелконс - Ховд -:-14:15Хаан Хунс-Ерчім - Дерен -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен
20:30Еддерсгайм - Баунаталь -:-НОРВЕГІЯ: Елітсеріен
19:00Бранн - Саннефйорд -:-19:00Буде/Глімт - Тромсе -:-
19:00Вікінг - Ліллестрем -:-
19:00Одд - Молде -:-
19:00Русенборг - КФУМ Осло -:-
19:00Сарпсборг 08 - Хам-Кам -:-
19:00Фредрікстад - Стремсгодсет -:-
19:00Хаугесунн - Крістіансунн -:-
НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга
18:00Мйондален - Асане -:-19:00Волеренга - Конгсвінгер -:-
19:00Левангер - Ранхейм -:-
19:00Олесунн - Согндал -:-
19:00Рауфосс - Мосс -:-
19:00Саннес Ульф - Брюне -:-
19:00Стабек - Люн -:-
19:00Старт - Егерсундс -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1
18:00Арендал - Єрв -:-20:00Ерн - Ейк-Тонсберг -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2
15:00К'єлсос - Волеренга 2 -:-18:00Стріндхейм - Тромсдален -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1
19:00Фана - Ордал -:-19:00Флоре - Ферде -:-
19:30Ус ТФ - Сторд -:-
19:30Фрея - Б'ярг -:-
20:00Дьєрв 1919 - Сандвікен -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2
19:00Фрам - Порс -:-19:30Вігер - Стал Єрпеланн -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3
19:00Уллерн - Нордстранд -:-20:00Оппсал - Гамле Осло -:-
20:00Оссіден - Асколлен -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4
19:30Рана ФК - Мушеен -:-20:00Нардо - Вердаль -:-
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5
20:30Фуннефосс/Вормсунн - Бйоркеланген -:-ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ
17:10Аль-Айн - Іттіхад Кальба -:- [ 1.61 | 4.47 | 4.24 ]ПІВДЕННА АМЕРИКА: Кубок Лібертадорес - Груповий етап
01:00Перенес.Греміу (Bra) - Естудіантес Л.-П. (Arg) -:-01:00Депортіво Тачіра (Ven) - Насьйональ (Uru) -:-
01:00Стронгест (Bol) - Уачіпато (Chi) -:-
03:00Альянса Ліма (Per) - Коло-Коло (Chi) -:-
03:30Палмейрас (Bra) - Індепендьєнте дель Вальє (Ecu) -:-
03:30Фламенгу (Bra) - Болівар (Bol) -:-
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок - Груповий етап
01:00Атлетіко ПР (Bra) - Данубіо (Uru) -:-01:00Бельграно (Arg) - Томаяпо (Bol) -:-
01:00Ланус (Arg) - Метрополітанос (Ven) -:-
03:00Бока Хуніорс (Arg) - Форталеза (Bra) -:-
03:00Куяба (Bra) - Депортіво Гарсіласо (Per) -:-
05:00Сесар Вальєхо (Per) - Олвейс Реді (Bol) -:-
РОСІЯ: ФНЛ
15:00Тюмень - СКА Хабаровськ -:- [ 2.28 | 3.14 | 3.25 ]17:00Ленінградець - Арсенал Тула -:- [ 4.28 | 3.30 | 1.90 ]
18:00Волгар-Астрахань - Нафтохімік -:- [ 3.09 | 3.24 | 2.31 ]
18:30Шинник Ярославль - Акрон Тольятті -:- [ 3.55 | 3.35 | 2.07 ]
19:30Торпедо Москва - Урожай -:- [ 1.75 | 3.45 | 4.90 ]
САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга
18:00Аль-Таі - Аль-Фатех -:-21:00Аль-Вахда - Аль-Раед -:-
21:00Аль-Халідж - ФК Аль-Іттіхад -:-
СВІТ: Міжнародні товариські матчі
02:00Тринідад і Тобаго - Гаяна -:-СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)
15:00Бельгія U16 W - Німеччина U16 W -:-СОМАЛІ: Національна ліга
15:30Хіган - Сахафі -:-США: МЛС
02:30Ді Сі Юнайтед - Нью Йорк Ред Буллс -:- [ 2.27 | 3.55 | 3.04 ]02:30Клуб де Фут Монреаль - Коламбус Крю -:- [ 3.04 | 3.62 | 2.24 ]
02:30Орландо Сіті - Інтер Маямі -:- [ 2.93 | 3.72 | 2.26 ]
02:30Філадельфія Юніон - Нью-Йорк Сіті -:- [ 1.97 | 3.68 | 3.67 ]
02:30ФК Цинцинатті - Атланта Юнайтед -:- [ 1.85 | 3.80 | 4.05 ]
03:30Міннесота Юнайтед - Лос-Анджелес Гелаксі -:- [ 1.99 | 3.82 | 3.48 ]
03:30Нешвілл СК - ФК Торонто -:- [ 2.00 | 3.64 | 3.63 ]
03:30Остін - Х'юстон Динамо -:- [ 2.25 | 3.58 | 3.05 ]
03:30Сент-Луїс Сіті - ФК Лос-Анджелес -:- [ 2.27 | 3.70 | 2.93 ]
03:30Чикаго Файр - Шарлотт -:- [ 2.41 | 3.54 | 2.80 ]
04:30Колорадо Репідс - Ванкувер Вайткепс -:- [ 2.32 | 3.62 | 2.90 ]
04:30Реал Солт Лейк - Сіетл Саундерс -:- [ 1.79 | 3.84 | 4.29 ]
05:30Портленд Тімберс - Сан-Хосе Ертквейкс -:- [ 1.94 | 3.90 | 3.57 ]
США: USL Чемпіоншип
03:00Бірмінгем - Чарльстон -:-США: МЛС Next Pro
02:30Краун Легасі - Чаттануга -:-США: USL Ліга Два
00:00Бірмінгем 2 - Іст Атланта -:-01:00Норт Кароліна U23 - Вест Вірджинія -:-
02:00Вірджинія Біч - Нортерн Вірджинія -:-
02:00Саутерн Соккер Акедемі Кінгс - Дотан Юнайтед -:-
02:30Мідвест Юнайтед - Мічіана Лайонс -:-
03:00Суеньйо - Сент-Чарльз -:-
03:00Чикаго Датч Лайонс - Менес -:-
05:00Девіс Легасі - Гленс СК -:-
США: NISA
01:00Саванна Кловерс - Джорджія Лайонс -:-ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга
16:00Додома Джіджі - Сімба -:- [ 6.88 | 3.85 | 1.49 ]19:00Кінондоні МК - Сінгіда Фаунтен Гейт -:-
УЗБЕКИСТАН: Pro Liga
16:00Бухара - Шуртан Гузар -:-16:00Коканд 1912 - Машал Муборак -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група С
19:00Еркулес - ТП-47 -:-ЧЕХІЯ: 1. Ліга - Група вибування
18:00Богеміанс - Карвіна -:-18:00Злін - Чеське Будейовіце -:-
18:00Яблонець - ФК Пардубіце -:-
ЧИЛІ: Прімера В
02:00Лімаче - С. Морнінг -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга - Чемпіонська група
21:30Лугано - Вінтертур -:-21:30Янг Бойз - Санкт-Галлен -:-
ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан
20:00Броммапойкарна - Юргорден -:-20:00Кальмар - Норрчепінг -:-
20:00Мальме - ГАІС -:-
20:00Сіріус - Гетеборг -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд
20:00Варгберг - Хіттарпс -:-Робіть ставки на зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.