Футбол » 21.03.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АЗІЯ: Чемпіонат світу - Кваліфікація - Другий етап
10:00Китайський Тайбей - Киргизстан 0:211:00Пакистан - Йорданія 0:3
11:10Австралія - Ліван 2:0
12:23Японія - Північна Корея 1:0
13:00Південна Корея - Таїланд 1:1
13:30М'янма - Сирія 1:1
14:00Гонконг - Узбекистан 0:2
14:30Сінгапур - Китай 2:2
15:30Індонезія - В'єтнам 1:0
18:00Іран - Туркменістан 5:0
20:00ОАЕ - Ємен 2:1
20:00Оман - Малайзія 2:0
20:30Катар - Кувейт 3:0
20:30Палестина - Бангладеш 5:0
21:00Афганістан - Індія 0:0
21:00Ірак - Філіппіни 1:0
21:00Непал - Бахрейн 0:5
21:00Саудівська Аравія - Таджикистан 1:0
ЄВРОПА: Євро - Кваліфікація - Підвищення у класі
19:00Грузія - Люксембург 2:021:45Боснія і Герцеговина - Україна 1:2
21:45Греція - Казахстан 5:0
21:45Ізраїль - Ісландія 1:4
21:45Польща - Естонія 5:1
21:45Уельс - Фінляндія 4:1
ЄВРОПА: Ліга націй УЄФА - Ліга C - Плей-аут
21:45Гібралтар - Литва 0:1АЛЖИР: Ліга U21
16:30Магра U21 - Константін U21 0:016:30Параду U21 - Бен Акнун U21 0:0
16:30Саура U21 - МК Алжир U21 2:1
16:30УС Суф U21 - Ель-Баяд U21 2:0
16:30Хеншела U21 - Оран U21 1:0
23:00ЕС Сетіф U21 - АСО Шлеф U21 2:0
23:00Кабілі U21 - КР Белуіздад U21 0:1
23:00ЮСМ Алжир U21 - Біскра U21 3:0
АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон
21:45Плімут Парквей - Вінчестер 1:1АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон
21:45Конкорд - Енфілд Таун 0:1АРГЕНТИНА: Кубок Дієго Марадони
02:15Бельграно - Ланус 0:100:00Сан-Лоренсо - Годой Крус 1:0
АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ
20:30Тальєрес Ескалада - Сан-Мартін С.-Х. 0:0АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини
02:10Атлетіко Тукуман - Дефенсорес де Бельграно 4:022:45Дефенса і Хустісія - Атлетіко Рафаела 1:2
АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Перший етап
20:00Ланус 2 - Тальєрес Кордоба 2 2:120:00Платенсе 2 - Тігре 2 1:1
20:00Расінг 2 - Атл. Тукуман 2 2:0
20:00Росаріо Сентраль 2 - Депортіво Рієстра 2 2:3
20:00Уніон де Санта-Фе 2 - Уракан 2 1:0
АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Апертура
20:00Перенес.Індепендьєнте Ж - Банфілд Ж -:-21:00Перенес.Рівер Плейт Ж - Ферро Ж -:-
АФРИКА: Кубок африканських націй - Кваліфікація - Попередній раунд
00:00Джибуті - Ліберія 0:2АФРИКА: African Games Women - Плей-оф
19:00Сенегал U20 W - Уганда U20 W 0:1пен22:00Гана U20 W - Нігерія U20 W 2:1пдч
БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура
01:00Аврора - Рояль Парі 4:1БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе - Плей-оф
01:30Брускі - Аваї 2:0БРАЗИЛІЯ: Пауліста А4
00:00Сан-Карленсе - СКА Бразіл 0:000:30Франкана - КА Жозеенсе 4:0
01:00Аудакс-СП - Жабакуара 5:0
01:00Барретос ЕК - Восен 1:1
БРАЗИЛІЯ: Рондоньєнсе
01:30Порту Велью - Уніау Какоаленсе 2:0БРАЗИЛІЯ: Кубок Алагоас
00:00Мурісі - КРБ 3:0БРАЗИЛІЯ: Копа Верде
01:00Бразільєнсе - Куяба 1:401:00Віла-Нова - Гояс 1:0
01:00Ремо - Амазонас 2:1
БРАЗИЛІЯ: Кубок Північного Сходу
00:00Америка Натал - АБС 1:000:00КРБ - Жуазейренсе 3:1
00:00Рівер ПІ - АЕ Алтуш 0:0
02:30Баїя - Віторія 2:1
02:30Спорт Ресіфі - Наутіко 2:2
02:30Форталеза - Сеара 0:1
00:00Ітабаяна - Мараньян 3:4
00:00Трезе ПБ - Ботафогу ПБ 0:0
БРАЗИЛІЯ: Capixaba U20
00:00Ріу-Бранку-ВН U20 - Форте U20 1:2БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
23:00Атлетіку Мінейру Ж - Сантос Ж 1:301:30Інтернасьйонал Ж - Флуміненсе Ж 1:1
20:00Ботафогу Ж - Греміу Ж 0:2
00:30Корінтіанс Ж - Амеріка Мінейру Ж 4:1
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ - Апертура
23:45Каракас - Ангостура 0:102:30Депортіво Тачіра - Монагас 1:0
02:30Самора - Пуерто Кабельйо 0:0
ГАНА: Прем'єр-ліга
12:00Медеама - Адуана 2:0ДР КОНГО: Ліга 1 - Група вибування
15:30Перенес.Мотема Пембе - АК Рейнджерс -:-ДР КОНГО: Ліга 1 - Чемпіонська група
15:00Лубумбаші Спорт - Егле дю Конго 1:115:30АС Маньєма - Сен-Елуа Лупопо 1:3
ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап
23:30Депортіво Куенка - Макара 1:102:00Аукас - Ель Насьйональ 3:4
02:00Перенес.Універсідад Католіка - СК Барселона -:-
23:30Текніко У. - Індепендьєнте дель Вальє 1:1
ЕКВАДОР: Серія В
21:00Гуаякіль Сіті - Сан-Антоніо ФК 4:022:00Гваласео - Кунібуро 0:1
ЄВРОПА: Євро U21 - Кваліфікація
15:00Північна Македонія U21 - Гібралтар U21 1:018:30Ізраїль U21 - Польща U21 1:2
19:30Португалія U21 - Фарерські острови U21 4:0
20:00Андорра U21 - Хорватія U21 0:3
21:00Бельгія U21 - Мальта U21 3:1
21:00Шотландія U21 - Казахстан U21 4:1
ЄВРОПА: Еліт-ліга U20
15:00Перенес.Німеччина U20 - Норвегія U20 -:-17:00Португалія U20 - Чехія U20 2:2
18:00Румунія U20 - Італія U20 0:0
ЄВРОПА: Євро U17 (Жінки) - Кваліфікація - Round 2 - League A
14:00Німеччина U17 W - Словаччина U17 W 2:018:00Франція U17 W - Чехія U17 W 0:0
ЄВРОПА: Євро U17 (Жінки) - Кваліфікація - Round 2 - League B
10:00Естонія U17 W - Казахстан U17 W 2:014:00Боснія і Герцеговина U17 W - Вірменія U17 W 6:0
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Північ
14:00Цейрей Ум Ель Фахем - Іроні Нешер 0:220:45МС Тіра - М. Назарет 2:1
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Південь
21:00Шимшон Тель-Авів - Маккабі Шаараїм 3:0ІНДІЯ: І-Ліга
12:30НЕРОКА - ТРАЮ 1:0ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12
22:00Терор - Ербанія 0:1ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 15
21:15Уарте - Беті Онак 0:1КАЗАХСТАН: Кубок Казахстану - Підвищення у класі - плей-оф
12:00Академія Онтустік - Ертіс Павлодар 1:0КОЛУМБІЯ: Кубок Колумбії
23:00Орсомарсо - Енвігадо 0:123:00Реал Сантандер - Букараманга 3:4
01:00Реал Кундінамарка - Перейра 0:0
03:00Бока Хуніорс К. - Санта-Фе 1:1
22:30У. Магдалена - Тігрес 2:2пен
23:00Уїла - Барранкілья 1:1
КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура
23:00Пуерто Гольфіто - Марінерос 0:323:00Санта-Ана - Кар'ярі Покосі 2:0
03:00Мунісіпаль Турріальба - КС Уругвай 2:0
23:00Антіокія - Кармеліта 3:0
МАРОККО: Ботола Про
00:00Беркан - Магриб Фес 2:100:00Мулудія Ужда - Відад 0:2
МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура
01:05Тапатіо - Коррекамінос 2:203:05Венадос - Сімарронес де Сонора 0:0
05:05Дорадос де Сіналоа - Леонес Негрос 1:2
НІКАРАГУА: Прімера U20 - Клаусура
23:00УНАН-Манагуа U20 - Халапа U20 2:1НОРВЕГІЯ: Національний чемпіонат U19
15:00Хаугесунн U19 - Бранн U19 3:2ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U17 (Жінки)
23:00Аргентина U17 W - Бразилія U17 W 0:001:30Колумбія U17 W - Перу U17 W 2:0
ПІВДЕННА КОРЕЯ: WK Ліга (Жінки)
09:00Бен Сангму Ж - Сеул Ж 0:312:00Седжонг Спортстото Ж - Кьонджу Ж 1:2
12:00Чонбук Ж - Сувон ФК Ж 1:0
12:00Чханньон Ж - Інчхон Ред Ейнджелс Ж 0:1
САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура
03:15Санта-Текла - Агіла 1:203:30ФК Альянса - Мунісіпаль Ліменьйо 4:0
СВІТ: Міжнародні товариські матчі
23:00Алжир U20 - Єгипет U20 2:101:00Сальвадор - Бонере 1:1
04:00Соломонові Острови - Фіджі 0:2
12:00Скасовано Замбія U20 - Зімбабве U20 -:-
14:00Ефіопія - Лесото 1:2
15:00Кіпр U18 - Польща U18 0:1
15:00Халл - Кюрасао 0:1
16:00Італія U18 - Австрія U18 2:1
18:30Чехія U21 - Північна Ірландія U21 3:0
19:00Кіпр - Латвія 1:1
19:00Росія - Сербія 4:0
19:00Угорщина U21 - Молдова U21 2:0
19:00Чорногорія - Білорусь 2:0
20:00Іспанія U21 - Словаччина U21 0:2
20:00Мальта - Словенія 2:2
21:00Гвінея - Вануату 6:0
21:00Кабо-Верде - Гаяна 1:0
21:00Нідерланди U21 - Норвегія U21 1:2
21:45Португалія - Швеція 5:2
22:00Йорданія U20 - Японія U19 1:3
23:00Італія - Венесуела 2:1
23:00Південна Африка - Андорра 1:1
23:00Туніс U20 - Мавританія U20 3:1
00:00Марокко U20 - Англія U19 1:1
00:00Уругвай U20 - Росія U21 0:1
СВІТ: Клубні товариські матчі
02:00Альянса Ліма (Per) - Блумінг (Bol) 1:011:30Простейов (Cze) - Злін (Cze) 2:2
13:00Уніон Берлін (Ger) - Магдебург (Ger) 3:1
14:00Веєн (Ger) - Мангейм (Ger) 3:1
14:00Ганза Росток (Ger) - Любек (Ger) 3:0
14:00Ганновер (Ger) - Вердер Бремен (Ger) 3:1
14:00Нюрнберг (Ger) - Інгольштадт (Ger) 0:2
14:00Погонь Щецін (Pol) - Варта Познань (Pol) 0:2
14:00Утрехт (Ned) - Хелмонд (Ned) 3:0
14:00Хераклес (Ned) - Гронінген (Ned) 4:1
14:00Штріпфінг (Aut) - Рід (Aut) 1:6
14:10Боруссія М. (Ger) - Ейпен (Bel) 2:0
14:30Гайденгайм (Ger) - Карлсруе (Ger) 0:1
14:30Скасовано Штутгарт (Ger) - Ельферсберг (Ger) -:-
15:00Аугсбург (Ger) - Гройтер Фюрт (Ger) 4:1
15:00Грассхопперс (Sui) - Шаффхаузен (Sui) 1:2
15:00Ден Гааг (Ned) - ФК Волендам (Ned) 4:0
15:00Фрайбург (Ger) - Санкт-Галлен (Sui) 4:1
16:00ЛАСК (Aut) - Мюнхен 1860 (Ger) 1:0
16:00Регенсбург (Ger) - ВСГ Сваровскі (Aut) 1:1
16:00Селарджус (Ita) - Кальярі (Ita) 0:6
16:00СК Рапід (Aut) - Фірст Відень (Aut) 3:0
16:00Штурм Грац (Aut) - БВ Лінц (Aut) 0:2
17:00Мец (Fra) - Труа (Fra) 0:0
19:00Флорідсдорфер (Aut) - Вишков (Cze) 0:2
20:00Вернаму (Swe) - Ютсіктенс (Swe) 2:1
20:00Еспелькамп (Ger) - Оснабрюк (Ger) 1:5
20:00Стремсгодсет 2 (Nor) - Ейк-Тонсберг (Nor) 1:6
СУРІНАМ: SML
01:00Робінгуд - Форвартс 1:1США: Відкритий кубок США
00:30Річмонд Кікерс - Крістос 1:001:00Ешвілл Сіті - Ван Ноксвілл 0:2
01:00СК Юнайтед Бентемс - Грінвілл 0:1
01:00Френзі - Клуб де Ліон 2:3
01:30Апотеос - Джорджія Лайонс 1:0
01:30Нью Йорк Ред Буллс 2 - Хадсон Веллі 5:1
02:00Чикаго Файр II - Чикаго Сіті 6:0
02:00Чикаго Хаус - Міннесота Юнайтед 2 0:3
04:00Фолсом - Сентрал Веллі Фуего 1:2
04:30Баллард - Спокен Велосіті 0:1
04:30Ірвайн Зіта - МесоАмерика 1:0
04:30Лос-Анджелес Форс - Редлендс Юнайтед 2:1
05:00Капо - Менес 2:3пен
УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Група вибування
14:00Дніпро-1 Ж - ФК Маріуполь Ж 2:1Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.