Футбол » 04.05.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга
14:30Арсенал - Борнмут 3:017:00Бернлі - Ньюкасл Юнайтед 1:4
17:00Брентфорд - Фулгем 0:0
17:00Шеффілд Юнайтед - Ноттінгем 1:3
19:30Манчестер Сіті - Вулвергемптон 5:1
ІСПАНІЯ: Ла Ліга
15:00Реал Сосьєдад - Лас-Пальмас 2:017:15Реал Мадрид - Кадіс 3:0
19:30Жирона - Барселона 4:2
22:00Мальорка - Атлетіко 0:1
ІТАЛІЯ: Серія А
19:00Монца - Лаціо 2:221:45Сассуоло - Інтер 1:0
НІМЕЧЧИНА: Бундесліга
16:30Боруссія Д. - Аугсбург 5:116:30Вердер Бремен - Боруссія М. 2:2
16:30Вольфсбург - Дармштадт 3:0
16:30Штутгарт - Баварія Мюнхен 3:1
19:30Кельн - Фрайбург 0:0
ФРАНЦІЯ: Ліга 1
16:00Гавр - Страсбург 3:118:00Монако - Клермон 4:1
20:00Мец - Ренн 2:3
22:00Брест - Нант 0:0
АВСТРАЛІЯ: А-Ліга - Плей-оф
12:45ФК Сідней - Макартур 4:0АВСТРАЛІЯ: НПЛ АКТ
08:00Канберра Олімпік - Таггеранонг Юнайтед 1:210:45Монаро Пантерс - Тайгерс 3:1
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Північний НПУ
07:30Перенес.Мейтленд - Чарлстаун Адзуррі -:-07:30Перенес.Нью-Лембтон - Лембтон Джаффас -:-
08:00Кукс Хілл Юнайтед - Еджворт Іглз 0:2
09:30Перенес.Ньюкасл Олімпік - Адамстаун Роузбад -:-
10:30Велентайн Фенікс - Броудмідоу 2:4
АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ
09:30Сазерленд Шаркс - Рокдейл Ілінден 0:311:30Сент-Джордж Сейнтс - Сідней Олімпік 2:1
12:00Блектаун Сіті - НВС Спіріт 3:1
12:00Марконі Сталліонс - Хіллс Брамбіс 4:0
12:15Сент-Джордж Сіті - Менлі Юнайтед 3:1
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія
08:30Модбері Джетс - ФК Београд 2:108:30Пара - Аделаїда Олімпік 0:0
10:30Аделаїда Юнайтед U23 - Аделаїда Кометс 1:1
10:30Норт-Істерн Метростарс - Саут Аделаїда 2:0
13:00Кройдон - Аделаїда Сіті 1:0
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Тасманія
07:00Саут Хобарт - Ріверсайд Олімпік 5:107:30Кларенс Юнайтед - Гленоркі Найтс 1:2
09:30Кінгборо Лайонс - Девонпорт 0:0
09:30Лонсестон Юнайтед - Лонсестон 0:6
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія
06:00Грін Галлі - Сент-Олбанс 4:009:00Саут Мельбурн - Евондейл ФК 1:3
10:00Порт Мельбурн Шаркс - Данденонг Сіті 3:1
10:00Хайдельберг Юнайтед - Меннінгем Юнайтед Блюз 5:0
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Західна Австралія
10:00Вестерн Найтс - Бейсвотер 1:110:00Інглвуд Юнайтед - Армадейл 1:4
10:00Олімпік Кінгсвей - СК Перт 5:0
10:00Стерлінг Маседонія - Перт Редстар 0:1
10:00Флоріт Атена - Балькатта 2:1
10:00Фрімантл Сіті - Перт Глорі U23 2:1
АВСТРАЛІЯ: Capital Premier League
06:00Вест Канберра Вондерерс - Канберра Ювентус 1:307:15Вагга Сіті Вондерерс - Канберра Вайт Іглз 5:0
08:00Белконнен Юнайтед - АНЮ 3:1
08:00Бріндабелла - Квінбеян Сіті 3:3
АВСТРАЛІЯ: Northern NSW State League
07:30Перенес.Торнтон Редбекс - Сінгтон Страйкерс -:-АВСТРАЛІЯ: НПУ Ліга 1
11:30Нортерн Тайгерс - Данбар Роверс 3:012:00Бенкстаун Сіті Лайонс - Бонніріг Вайт Іглз 1:0
12:00Блектаун Спартанс - Макартур Ремс 2:1
12:00Інтер Лайонс - Рейдерс 1:0
12:00Маунт Друїтт Таун - Хакоа Сідней 1:1
12:00Райдалмер Лайонс - Далвіч Хілл 2:0
12:00ЮНСВ - Буллз Акедемі 4:3
АВСТРАЛІЯ: SA State League
08:30Аделаїда Вікторі - Аделаїда Вайперс 0:108:30Блю Іглз - Вестерн Страйкерз 3:1
08:30Камберленд Юнайтед - Аделаїда Кобрас 1:1
08:30Плейфорд Петріотс - Вест Торренс 2:1
08:30Стерт Лайонс - Солсбері Юнайтед 2:1
08:30Фулгем Юнайтед - Вест Аделаїда 1:0
АВСТРАЛІЯ: Tasmania Northern Championship
05:00Лонсестон Юнайтед U21 - Лонсестон U21 0:307:30Берні Юнайтед - Нортерн Рейнджерс 1:4
07:30Сомерсет - Ріверсайд Олімпік U21 3:3
09:30Алверстоун - Девонпорт U21 2:2
АВСТРАЛІЯ: Tasmania Southern Championship
07:15Нью Таун - Хобарт Сіті 5:107:30Саут Іст Юнайтед - Гленоркі Найтс U21 5:0
07:30Хобарт Юнайтед - Олімпія Ворріорз 2:2
07:45Таруна - Юніверсіті оф Тасманія 3:2
АВСТРАЛІЯ: Victoria Premier League
08:00Лангворрін - Норткот Сіті 2:210:30Джордж Кросс - Норт Джилонг 2:1
11:15Веррібі Сіті - Бентлі Грінс 2:2
АВСТРАЛІЯ: WA State League
10:00Гвілап Кроейша - Даніелла Вайт Ігл 1:210:00Кокберн Сіті - Госнеллс Сіті 1:0
10:00Мандура Сіті - Йондалуп Юнайтед 2:1
10:00Мердок Мелвілл - Сабіако 2:2
10:00Недлендс - Кінгслі Вестсайд 2:1
10:00Сорренто - Рокінгем Сіті 9:2
АВСТРАЛІЯ: A-Ліга (Жінки) - Плей-оф
09:15Мельбурн Сіті Ж - Сідней Ж 0:1АВСТРІЯ: Бундесліга - Група вибування
18:00Альтах - Вольфсберг 0:118:00БВ Лінц - ВСГ Сваровскі 3:2
АВСТРІЯ: 2. Ліга
15:30Хорн - Брегенц 1:0АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід
16:30Донауфельд Відень - Аустрія (Am) 4:217:00Мауерверк - Леобендорф 2:1
АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр
20:00Санкт-Анна-ам-Айген - Гляйсдорф 1:1АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід
15:30Райхенау - Вальс-Грюнау 0:116:30Аустрія Зальцбург - Гоенемс 1:2
18:00Дорнбірнер - Бішофсгофен 0:5
18:00Санкт-Йоганн - РВ Ранквайль 4:2
18:00СК Імст - Ретіс 2:2
АВСТРІЯ: Бургенланд
18:00Гальбтурн - Кофідіш 1:118:30Маргаретен - Рудерсдорф 3:1
19:00Едельзерпентін - Шаттендорф 2:1
АВСТРІЯ: Каринтія
18:00АТУС Ферлах - Волкермаркт 2:018:00Бляйбург - Донау Клагенфурт 2:2
АВСТРІЯ: Нижня Австрія
16:00Кільб - Нойштадт 0:417:15Ортманн - Санкт-Петер-ін-дер-Ау 3:1
17:30Рец - Коттінгбрунн 4:0
19:00Корнойбург - Вайдгофен/Тая 4:0
АВСТРІЯ: Верхня Австрія
18:00АСК Санкт-Валентин - СПГ Вельс II 5:018:00Бад Ішль - Шаллербах 3:2
18:00Едельвайс - Прегартен 4:2
18:00Санкт-Мартін-ім-Мюлькрайс - Бад Леонфельден 3:1
АВСТРІЯ: Зальцбург
16:00УСК Аніф - Пух 1:418:00Бурмоос - Ойгендорф 4:0
18:00Штрассвальхен - СК Голлінг 2:2
АВСТРІЯ: Тіроль - Група підвищення у класі
16:00ФК Фольдерс - Фюген 1:0АВСТРІЯ: Форарльберг
14:00Аустрія Лустенау (Am) - ФК Гехст 1:017:00Адміра Дорнбірн - Лаутерах 1:4
17:00ФК Лустенау - Гард 3:0
18:00Альбершвенде - Гефіс 4:2
18:00Гербранц - Ротенберг 0:4
АВСТРІЯ: Відень
15:00Спортуніон Мауер - Слован-ХАК 3:017:00A XIII-Auhof Center - 1980 Відень 3:0
17:00АСФ 13 Відень - Вінербергер 2:4
17:00Динамо Гельфорт - СФ Донау 1:1
АВСТРІЯ: Бундесліга (Жінки)
15:00ФК Бергхайм 2000 Ж - Альтах/Фордерланд Ж 1:2АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга
15:30Кяпаз - Сумгаїт 1:118:30Карабах - Нефтчі Баку 5:0
АЛБАНІЯ: Суперліга
17:00Влазнія - Динамо Тирана 1:017:00Ерзені - Кукесі 3:3
17:00Лачі - ФК Тирана 1:0
17:00Партизані - Скендербеу 1:0
17:00Теута - КФ Егнатія 1:0
АЛБАНІЯ: Перший дивізіон
17:00Аполонія Фієр - Беса Кавая 0:117:00Вора - Біліс 0:0
17:00Корабі Пешкопі - Буррель 2:3
17:00Люшня - Кастріоті 0:0
17:00Фламуртарі - Лузі 1:0
20:00АФ Ельбасані - Берат 5:0
АЛЖИР: Дивізіон 1
18:00Хеншела - Белуіздад 2:1АЛЖИР: Ліга 2
17:00Айн-Темушент - ВА Мостаганем 1:117:00Гуїр Абадла - Уед Слі 1:2
17:00Ель-Хеміс - Арба 3:1
17:00Ель-Хруб - Ель Гозіан 3:0
17:00Еулма - Бордж-Менаєль 0:2
17:00ЖСМ Тіарет - Мешерія 1:0
17:00Колеа - АСМ Оран 1:0
17:00Міла - Олімпік Акбу 1:0
17:00Мостаганем - Відад Адабі де Буфарік 1:0
17:00МСП Батна - Аннаба 2:1
17:00Телагема - МО Константін 2:3
17:00Уаргла - Олімпік Магран 2:0
17:00Харрах - Батна 1:1
17:00Хеміс Ель Хешна - Шелгум 1:0
17:00Хуссейн Дей - Куба 1:2
АЛЖИР: Кубок Алжиру
23:00Перенес.МК Алжир - Белуіздад -:-АНГЛІЯ: Чемпіоншип
14:30Бірмінгем - Норвіч 1:014:30Вест Бромвіч - Престон 3:0
14:30Іпсвіч - Хаддерсфілд 2:0
14:30Ковентрі - КПР 1:2
14:30Лестер - Блекберн 0:2
14:30Лідс - Саутгемптон 1:2
14:30Мідлсбро - Вотфорд 3:1
14:30Плімут - Халл 1:0
14:30Ротергем - Кардіфф 5:2
14:30Сандерленд - Шеффілд Венсдей 0:2
14:30Свонсі - Міллволл 0:1
14:30Сток Сіті - Бристоль Сіті 4:0
АНГЛІЯ: Перша ліга - Плей-оф
21:45Оксфорд Юнайтед - Пітерборо 1:0АНГЛІЯ: Національна ліга - Північ - Плей-оф
17:30Бреклі Таун - Бостон 1:2АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2 - Плей-оф
14:00Редінг U21 - Мідлсбро U21 2:0АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга U18
13:00Брайтон U18 - Астон Вілла U18 3:213:00Вулвергемптон U18 - Дербі U18 3:1
13:00Манчестер Юнайтед U18 - Евертон U18 3:1
13:00Сандерленд U18 - Мідлсбро U18 2:4
13:00Сток U18 - Манчестер Сіті U18 1:3
13:00Тоттенгем U18 - Арсенал U18 3:2
13:00Челсі U18 - Норвіч U18 1:2
14:00Вест Бромвіч U18 - Редінг U18 2:3
14:00Ньюкасл U18 - Лідс U18 2:1
14:30Ноттінгем U18 - Блекберн U18 2:1
АНГЛІЯ: Суперліга (Жінки)
14:00Евертон Ж - Тоттенгем Ж 2:215:00Брайтон Ж - Астон Вілла Ж 0:1
АНГОЛА: Жирабола
17:00Перенес.Бравуш ду Макуїш - Академіка -:-17:00КРД Ліболу - Лунда Сул 1:1
17:00Спортінг де Кабінда - Саграда 2:2
17:30Інтер - Петру Атлетіку 0:1
18:00Кабушкорп - Сан-Сальвадор 3:0
АНДОРРА: Прімера
21:30Пас-де-ла-Каса - Санта Колома 0:2АНТИГУА ТА БАРБУДА: Прем'єр-ліга
23:00Віллікіс - Емпайр 2:3АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ
01:10Колон Санта-Фе - Альмагро 3:003:00Естудіантес Ріо-Куарто - Браун Адроге 2:1
19:30Дефенсорес Унідос - Сан-Тельмо 2:2
20:00Атлетіко Атланта - Чако Фор Евер 1:0
21:30Альміранте Браун - Дефенсорес де Бельграно 0:2
21:30Депортіво Мадрин - Атлетіко Рафаела 1:1
21:30КА Естудіантес - Патронато 0:0
21:30Сан-Мігель - Атлетіко Гуемес 1:0
21:30Хімнасія Мендоса - Депортіво Майпу 0:1
21:40Арсенал Саранді - Агропекуаріо 1:0
22:00Клуб Атлетіко Мітре - Депортіво Морон 0:0
22:00Сан-Мартін С.-Х. - Гільєрмо Браун 1:0
23:35Альдосіві - Темперлей 1:1
АРГЕНТИНА: Торнео Федераль
04:00Сентраль Норте - Сармьєнто Ресістенсія 1:021:00Ферро Хен. Піко - Архентіно ММ 0:0
22:00Депортіво Рінкон - Сантамаріна 1:0
23:00Уньйон Сунчалес - Крусеро дель Норте 0:2
АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура
02:05Лос Андес - Сан-Мартін Бурсако 2:121:30Архентіно де Кільмес - Док Суд 1:1
21:30Каньюелас - Акассусо 0:1
21:30Комунікасьонес - Вілья Сан-Карлос 1:0
23:00Мідленд - УАІ Уркіса 5:1
АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура
19:30Реал Пілар - Атлас 1:221:30Архентіно де Росаріо - Деф. де Камбасерес 2:1
21:30Ель Порвенір - Хувентуд Уніда С.-М. 1:0
21:30Ітусаїнго - Лугано 2:0
21:30Юпанкі - Вікторіано А. 0:0
АРГЕНТИНА: Торнео Промосіональ Аматер - Апертура
21:30Евертон Ла-Плата - Провінсіаль 0:121:30Сосіаль Атлетіко Телевісьйон - Дефенсорес Глеу 0:1
АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини
03:30Хувентуд УУ - Індепендьєнте 0:2АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Апертура
18:00Ферро Ж - Ньюелз Олд Бойз Ж 0:121:00Росаріо Сентраль Ж - УАІ Уркіса Ж 1:0
АРУБА: Дивізіон ді Онор - Етап переможців
03:00Естрелья - Расінг Клуб Аруба 0:6БАНГЛАДЕШ: Прем'єр-ліга
12:45Бангладеш Поліс - Рахматгандж МФС 2:013:00Фортіс - Шейх Руссел 1:2
14:45Башундара Кінгз - Абахані Лімітед 2:1
БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга
19:00Аль-Ахлі Манама - Аль-Хадд 3:319:00Бусайтін - Аль-Нажма 2:3
19:00Манама Клуб - Аль-Мухаррак 0:3
БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Conference League Group
19:15Мехелен - Гент 2:4БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Група вибування
17:00РВДМ - Шарлеруа 1:3БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Чемпіонська група
21:45Серкль Брюгге - Генк 4:1БЕЛЬГІЯ: Національний дивізіон 1
20:30Дессель - ОК Шарлеруа 1:421:00Капеллен - Віртон 3:3
21:00Левен B - Антверпен B 3:2
21:00Локерен-Темсе - Візе 4:1
21:00Намюр - Гент B 0:1
21:00РААЛ Ла-Лув'єр - Кнокке 0:3
21:00Сен-Елої - Тінен 0:2
21:00Хогстратен - Хейст 2:3
БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група ACFF
20:30Ла Каламін - Уньйон Рошфортуаз 2:120:30Турне - Жет 6:0
БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки) - Етап невдах
20:00Мехелен Ж - Зюлте-Варегем Ж 0:2БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки) - Етап переможців
14:30Гент Ж - Брюгге Ж 0:214:30Лувен Ж - КСК Андерлехт Ж 0:1
20:00Ст. Льєж Ж - Генк Ж 4:2
БЕЛЬГІЯ: Перший національний дивізіон (Жінки)
16:30Молдаво Ж - Ст. Льєж II W 3:118:00Алст Ж - Брюгге II W 5:1
18:00Генк II W - Алкен Ж 0:4
18:00КСК Андерлехт II W - Гент II W 4:3
18:00Лувен II W - Фамкес Меркем Ж 1:3
18:00Монс Ж - РФК Льєж Ж 3:2
18:00Шастр Ж - Зюлте-Варегем II W 0:2
20:00Вестерло Ж - Тінен Ж 4:0
БЕНІН: Ліга 1 - Група вибування
18:00Аджіджа - Авранку Омніспорт 3:018:00Азіза - Джеффа 1:0
18:00АСВО - Айнонві 0:1
18:00Динамік Джугу - Тоннер 1:3
18:00ЖАК - Етуаль Філант 1:1
18:00Уїда - Поліс 1:0
БЕНІН: Ліга 1 - Чемпіонська група
18:00Дадже - Рекен 1:118:00Еспуар - АСПАК 0:1
БІЛОРУСЬ: Вища ліга
14:30Нафтан - ФК Гомель 0:216:30Слуцьк - Славія Мозир 1:0
18:30Арсенал Дзержинськ - Динамо-Брест 0:2
БІЛОРУСЬ: Перша ліга
13:00ФК Слонім - Макслайн 1:414:30Енергетик-БГУ - БАТЕ 2 0:2
15:00Белшина - Торпедо Жодіно 2 2:1
16:30Бумпром Гомель - Волна Пінськ 1:2
17:00Білорусь U17 - Нива Довбизно 1:2
БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Жінки)
14:00Вітебськ Ж - Бобруйчанка Ж 5:0БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: WWIN Liga BiH
14:30Звієзда 09 - Ігман Коніц 2:217:00Слога - ФК Сараєво 0:1
21:45Борац Баня-Лука - ГОСК Габела 3:1
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - ФБіГ
18:00Бановичі - Гаджичі 2:118:00Братство Грачаніца - Томіслав 2:0
18:00БФК Сімм-Бау - Горні Рахич 3:1
18:00Градіна Сребренік - Ступчаниця 0:2
18:00Єдінство Біхач - Младост ДК 2:0
18:00Какань - Градачац 1:1
18:00Слобода - Горажде 1:0
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - РС
17:30Козара - Дріна Зворник 1:017:30Козарська Дубиця - Мрконіч Град 1:3
17:30Любич Прнявор - Сутьєска Фоча 3:0
17:30Невесинє - Омарска 2:1
17:30Прієдор - БСК Баня-Лука 2:1
17:30Романія Пале - Фамос Войковичі 2:1
17:30Славія - Лакташі 2:3
21:00Раднік Бієліна - Железнічар Баня-Лука 4:1
БРАЗИЛІЯ: Серія А
22:00Флуміненсе - Атлетіку Мінейру 2:200:30Брагантіну - Фламенгу 1:1
БРАЗИЛІЯ: Серія Б
01:00Пайсанду - Аваї 0:003:30Корітіба - Спорт Ресіфі 0:1
23:00Шапекоенсе СК - Америка МЖ 2:2
00:00Віла-Нова - Операріу 1:0
БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап
23:00Конфьянса - Томбенсе 0:223:00Перенес.Наутіко - ФК Іпіранга -:-
БРАЗИЛІЯ: Серія D
01:00Ігуату - Санта-Круз де Натал 2:021:00Жакуйпенсе - Сержипі 1:1
21:00Реал Бразиліа - Іпора 0:2
21:00Санту-Андре - Патросіненсе 0:0
21:30Реал Нороесте - Португеза РЖ 1:1
22:00АЕ Алтуш - Мото Клуб 1:2
22:00Мараньян - Рівер ПІ 1:0
22:00Нова-Ігуасу - Серра 4:0
22:00Перенес.Ново Гамбурго - Конкордія -:-
23:00АСА - Петроліна 1:0
23:00Іпатінга - Ітабуна 2:3
23:00Позу-Алегрі - Сан-Жозе 3:0
23:00Токантінополіс - Камета 1:0
23:30Перенес.Ерсіліу Луж - Авеніда -:-
23:30Сан-Раймундо РР - Манауара 0:1
00:00Агуа-Санта - ФК Марінга 2:1
БРАЗИЛІЯ: Гаушу 2
21:00Перенес.Айморе - Монсун -:-21:00Перенес.Пелотас - Лажеаденсе -:-
БРАЗИЛІЯ: Гояно 2
21:30Сентру Оесті - Санта-Елена 1:1БРАЗИЛІЯ: Матогросенсе 2
22:00Асау - Поконе 2:122:00Кампу-Ново - Касерес 1:3
БРАЗИЛІЯ: Мінейру 2
21:00Аймореш - Насіонал Муріае 1:121:00Валеріудосе - Демократа СЛ 1:1
21:00Норт Еспорті Клубі - Кальденсе 1:0
21:30Тупі-МГ - Бетін 2:0
22:00Варгінья - Маморе 0:1
БРАЗИЛІЯ: Паранаенсе 2
22:00Парана - Насьйонал ПР 1:000:30Патріотас - Ларанжа Меканіка 2:0
БРАЗИЛІЯ: Пауліста А4 - Плей-оф
21:00Ріу-Бранку СП - Франкана 2:0БРАЗИЛІЯ: Paulista B - Перший етап
21:00АЕА Аракатуба - Олімпія ФК 0:021:00Мантікейра - Атлетіку Можі 1:0
21:00Мауаенсе - Мауа 2:0
21:00Пауліста - Колорадо Каєйрас 0:0
21:00Тупа - Танабі 3:1
21:00Уніао Можі - Екуш СП 0:1
22:00Інтер Бебедору - Фернандополіс 2:1
22:00Сан-Карлос - Фламенгу СП 3:1
БРАЗИЛІЯ: Рорайменсе - Другий етап
00:00Атлетіку Рорайма - Рівер-РР 2:402:00ФК Наутіко - Реал Сан-Луїс 1:0
БРАЗИЛІЯ: Кубок Еспіріту-Санту - Перший етап
21:00Віторія ЕС - Капішаба СК 2:1БРАЗИЛІЯ: Баяно U20
14:00Віторія U20 - ССА U20 4:016:00Камасар'єнсе U20 - Естрела де Марсу U20 3:1
21:00Барселона U20 - Ітабуна U20 1:1
21:00Грапіуна U20 - Віторія-да-Конкіста U20 1:2
21:00Жакобіна U20 - Леоніку U20 6:0
21:00Іпіранга U20 - Жакуйпенсе U20 0:1
БРАЗИЛІЯ: Бразильєнсе U20
21:00Ботафогу ДФ U20 - Сейланденсе U20 3:021:00Гама U20 - Параноа U20 2:1
21:00Канаа U20 - Самамбая U20 3:1
21:00Унай ДФ U20 - Бразільєнсе U20 0:3
БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе U20
21:00Аваї U20 - Фігейренсе U20 3:121:00Брускі U20 - Ерсіліу Луж U20 3:2
БРАЗИЛІЯ: Гояно U20
21:30Атлетіку Гояніенсе U20 - Гояс U20 3:2БРАЗИЛІЯ: Паранаенсе U20 - Перший етап
15:30Атлетіко ПР U20 - Парана СТС U20 3:221:00Операріу U20 - Корітіба U20 1:0
21:30Азуріз U20 - Греміу Марінга U20 3:0
21:30Араукарія U20 - Арапонгас U20 9:0
21:30Лондріна U20 - Каскавел U20 2:2
21:30Сіанорті U20 - Сан-Жозеенсе U20 1:2
22:00Ріу-Бранку ПР U20 - Бател U20 1:0
БРАЗИЛІЯ: Пауліста U20 - Перший етап
21:00Брагантіну U20 - Метрополітано ФК U20 6:121:00Корінтіанс U20 - Астер Ітакуа U20 0:1
21:00Палмейрас U20 - Насьйонал СП U20 1:0
21:00Сан-Паулу U20 - ГЕ Озаску U20 3:1
21:00Сантос U20 - Мауаенсе U20 9:0
БРАЗИЛІЯ: Пернамбукано U20 - Перший етап
16:00Сентру Лімоейренсе U20 - Петроліна U20 0:321:00Атлетіку Торрес U20 - СК Сентрал U20 3:2
21:00Белу-Жардім U20 - Іпожука U20 1:0
21:00Порту U20 - Серрану ПЕ U20 7:1
21:00Санта-Фе U20 - Ібіс СК U20 0:3
21:00Сете де Сетембро U20 - Джагуар U20 2:0
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії A2 (Жінки)
21:00Перенес.Жувентуде Ж - Досе Мел Ж -:-22:003B да Амазонія Ж - УД Алагоана Ж 7:0
22:30Ремо Ж - Спорт Ресіфі Ж 0:0
00:00Міксто Ж - Мінас ІКЕСП Ж 1:0
БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга
19:00АС Дуан - АСФА Єннега 1:019:00Рахімо - Етуаль Філанте 2:2
19:00Сонабель Уагадугу - Бобо-Діулассо 0:0
БУРУНДІ: Прімус Ліга
16:00Егль Нуар ФК - Тігр Нуар 0:116:00Каянза - Інтер Стар 1:3
16:00Ле Мессажер Нгозі - Амасіпірі 2:2
16:00Мосо Шугар - Мусонгаті 1:0
16:00Олімпік Стар - Динамік 4:1
16:00Рукінзо - Фламбо дю Сентр 0:2
16:00Телавів - Віталь'О 0:3
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ - Apertura - Quadrangular
00:00Депортіво Ла-Гуайра - Метрополітанос 1:2ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ 2 - Апертура
02:00Фундасьйон АІФІ - Болівар 0:021:30Нуева Еспарта - Атлетіко Ла-Крус 1:1
23:00Яракуянос - Арагуа 2:2
00:00Марітіму - Міранда 0:0
В’ЄТНАМ: В.Ліга 1
13:00Сонглам Нгеан - Ханой ФК 1:114:00Біньзионг - Кханьхоа 3:1
14:00Тханьхоа - Біньдінь 0:0
15:15Конган - Намдінь 2:3
15:15Хайфон - Хо Ши Мін 2:0
В’ЄТНАМ: В.Ліга 2
12:00Донгтхап - Лонган 0:0ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга
16:00Ноах - Алашкерт 2:1ВІРМЕНІЯ: Перша ліга
15:00Андранік - Лернаїн Арцах 0:215:00Арарат-Вірменія 2 - Онор 2:1
15:00Арарат Єреван 2 - Гандзасар 1:4
15:00Ширак Гюмрі 2 - Нікарм 1:0
ГАМБІЯ: Ліга ГФА
19:30Воллідан - Банжул Ютд. 0:019:30Реал Банжул - Бомбада 3:1
19:30Тім Райно - Армд Форсес 1:0
ГАНА: Прем'єр-ліга
18:00Карела - Нейшнс ФК 1:0ГАНА: Перший дивізіон
13:00Стедфаст - Ва Павер 1:218:00Голден Кік - Хоум Старз 1:1
18:00Нанія - Акаці Олл-Старз 3:2
18:00Роспак - Сведру Олл Блекс 2:2
18:00Янг Редбулл - Сефві Олл-Старз 1:3
ГВІНЕЯ: Ліга 1
19:00Вакрія - Хороя 0:119:00КО Коя - Фламм Олімпік 0:1
19:00Ренесанс - Ганган 3:1
ГІБРАЛТАР: Національна ліга - Чемпіонська група
20:30Монс Кальпе - Європа Пойнт 1:2ГОНДУРАС: Національна ліга - Вибування
00:00УПНФМ - Віда 3:0ГОНКОНГ: Прем'єр-ліга
10:00Саутерн Дистріктс - Тай По 0:013:00ЗупиненоІстерн АА - ФК Гонконг 0:0
ГРЕНАДА: Прем'єр-дивізіон
23:00Перенес.Камерхон - Хард Рок -:-23:00Перенес.КПР - Шемрок -:-
23:00Перенес.Мт. Річ - Сент-Джонс -:-
23:00Перенес.Фонтеной - Хард Рок -:-
23:00Перенес.Харрікейнз - САБ Спартанс -:-
ДАНІЯ: 2-й дивізіон - Група вибування
15:00Сківе - Фремад Амагер 2:1ДАНІЯ: 3-й дивізіон - Група вибування
14:00Ванлесе - Янг Бойз ФД 2:014:00Люсенг - СфБ-Оуре 5:0
ДАНІЯ: 3-й дивізіон - Чемпіонська група
14:30ВСК Орхус - Фрем 1:115:00Несбю - Ісхей Болдклуб 2:1
ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки) - Вибування
15:00Оденсе Кв. Ж - Б93 Ж 1:015:00Тістед ФК Ж - Нествед Ж 1:0
15:30Естербро Ж - Ольборг Ж 1:1
ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки) - Чемпіонська група
14:45Орхус Ж - Фортуна Х'єррінг Ж 3:516:00Брондбю Ж - КольдингК Ж 3:0
ДЖИБУТІ: Дивізіон 1
15:00КДК К7 - Діхіл 0:617:30Порт - Опіталь 1:3
ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ
23:00Дельфінес Дель Есте - Сан-Крістобаль 3:0ДР КОНГО: Ліга 1 - Група вибування
14:30Тшинкунку - Блессінг 1:1ДР КОНГО: Ліга 1 - Чемпіонська група
16:00Лубумбаші Спорт - Мазембе 0:0ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап
03:00Оренсе - Ель Насьйональ 0:121:00Кумбая - Макара 1:0
23:30Мушук Руна - ЛДУ Кіто 0:1
ЕСВАТІНІ: Прем'єр-ліга МТН
16:15Езулвіні - Манзіні Сі Бердс 1:016:15Іллово - Манзіні Вондерерс 2:1
16:15Мадленя - Денвер 0:3
16:15Рейнджерс - Монені Пайретс 2:1
ЕСТОНІЯ: Мейстріліга
14:30Нимме Юнайтед - Курессаре 1:117:00Нарва - Вапрус Пярну 0:0
19:00Пайде - Калев Таллінн 2:0
ЕСТОНІЯ: Есілііга
12:30Віймсі ЙК - Табасалу 1:012:30Ельва - ФК Таллінн 2:3
19:00Флора U21 - Тарту Велко 1:1
ЕСТОНІЯ: Мейстріліга (Жінки)
19:00Спортінг Саку Ж - Лотос Пилва Ж 0:0ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Сідама Бунна - Велайта Діча 2:118:00Хадія Хоссана - Фасіл Кенема 1:2
ЄВРОПА: Прем'єр-ліга (Крим)
15:00Гвардія - Океан Керч 0:416:00Кизилташ - Алушта-Крим 4:0
16:00ТСК Сімферополь - Інкомпорт 3:0
19:00Спарта-КТ - МФК Ялта 3:2
ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга
16:00Фарко - Ель-Ісмаїлі 0:219:00Аль-Ахлі - Ель-Гуна 3:0
19:00Ель-Дахлея - Кераміка Клеопатра 1:3
ЗАМБІЯ: Суперліга
16:00Трайдент - Нквазі 1:3ЗАМБІЯ: Absa Cup
13:30Кабве - МЮЗА 2:115:30Нчанга Рейнджерс - Ред Ерроус 1:2
ЗІМБАБВЕ: Прем'єр-ліга
16:00Бікіта Мінералз - ТелВан 1:116:00ЗПК Каріба - Маніка 0:2
16:00Нгезі Платінум - Булавайо Чіфс 1:0
16:00Платинум - ГрінФюел 1:0
16:00Херенталс - Яда 1:0
16:00Чікен Інн - Дайнамос 0:0
ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
18:00Хапоель Хайфа - Хапоель Беер-Шева 2:020:00Маккабі Бней-Райна - Маккабі Хайфа 1:5
ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга - Група вибування
17:00Нетанія - Хапоель Тель-Авів 0:120:00Хапоель Петах-Тіква - Хапоель Єрусалим 1:0
ІНДІЯ: ІСЛ - Плей-оф
17:00Мохун Баган - Мумбай Сіті 1:3ІРАК: Stars League
15:30Аль-Шорта - Невроз 4:415:45Аль-Кассім - Аль-Зарваа 1:3
18:00Захо - Нафт Аль-Басра 1:0
20:15Аль-Васат - Кербела 2:2
22:15Аль-Кахраба - Аль-Наджаф 1:2
ІРЛАНДІЯ: Національна ліга (Жінки)
16:00Шелбурн Ж - Богеміанс ЖФК Ж 1:018:00Шемрок Роверс Ж - Пімаунт Ж 0:2
19:00Голвей Юнайтед Ж - ДЛР Вейвз Ж 4:0
20:00Вексфорд Ж - Слайго Роверс Ж 4:1
21:35Корк Сіті Ж - Тріті Юнайтед Ж 0:3
ІСЛАНДІЯ: Беста-дейлд карла
17:00Хапнарфйордур - Вестрі 3:2ІСЛАНДІЯ: Дивізіон 1
17:00Далвік/Рейнір - Вестманнаейяр 3:1ІСЛАНДІЯ: Дивізіон 2
17:00Рейнір - Егір 0:317:00Сельфосс - Кормакур/Хвот 1:0
17:00Ф'ярдабіггд/Лейкнір - Троттур Вогар 2:0
17:00Хаукар - Хоттур/Хугінн 4:0
19:00КФГ Гардабаїр - Ф'яллабіггд 2:0
19:00Олафсвік - Волсунгур 3:0
ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2
15:00Мірандес - Вальядолід 0:117:15Уеска - Реал Ов'єдо 0:2
19:30Расінг С. - Ельче 3:1
22:00Картахена - Алькоркон 1:0
ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1
18:00Реал Сосьєдад B - Сельта Віго B 0:019:00Барселона B - Тарасона 2:1
19:00Сестао - Депортіво 0:1
19:00Теруель - Уніоністас де Саламанка 1:2
20:00Р. Уньйон - Культураль Леонеса 0:0
21:00СД Логроньєс - Фуенлабрада 0:0
ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2
17:00Мурсія - Кастельйон 2:317:00Санлукеньйо - Алькояно 1:0
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 2
19:30Утебо - Логроньєс 0:3ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 2
18:00Барсія - Спортінг Х. B 1:0ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 4
18:00Падура - КД Вікторія 0:1ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 8
18:30Бургос B - Атлетіко Тордесільяс 2:2ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 9
14:15Атлетіко Мелілья - КП Альмерія 2:4ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11
17:30Мальорка B - Алайор 2:117:30Меркадаль - Феланіч 0:0
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 13
17:30Монтекасільяс - Моліненсе 1:318:00Расінг Мурсія - Мулено 0:3
18:30Депортіво Мінера - Бальсікас Атлетіко 2:0
20:00Алькантарілья - УКАМ Мурсія B 1:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 15
17:30Алесвес - Лерін 1:318:30Субіса - Лагунак 3:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 18
19:00Марчамало - Таранкон 0:2ІСПАНІЯ: Ліга Ф (Жінки)
13:00Атлетіко Мадрид Ж - Коста-Адехе Тенеріфе Ж 1:017:00Валенсія Ж - Ейбар Ж 0:2
19:00Атлетік Більбао Ж - Вільярреал Ж 1:0
21:30Гранада Ж - Барселона Ж 1:4
ІТАЛІЯ: Серія D - Група G
16:00Фламінія - Латте Дольче 0:2ІТАЛІЯ: Прімавера 1
12:00Монца U19 - Фрозіноне U19 2:114:00Інтер U19 - Верона U19 3:3
16:00Рома U19 - Лаціо U19 0:0
ІТАЛІЯ: Прімавера 2
12:00Барі U19 - Кротоне U19 1:112:00Зюдтіроль U19 - Парма U19 2:2
12:00Комо U19 - Удінезе U19 4:3
12:00Нуова Козенца U19 - Тернана U19 4:0
12:00Пескара U19 - Палермо U19 4:0
12:00Спеція U19 - Салернітана U19 3:4
12:15Чезена U19 - Ентелла U19 1:1
16:00Алессандрія U19 - Брешія U19 0:10
16:00Альбінолеффе U19 - Падова U19 2:0
16:00Монополі U19 - Беневенто U19 0:0
16:00Наполі U19 - Асколі U19 0:0
16:00Перуджа U19 - Піза U19 1:0
16:00Реджана U19 - Кремонезе U19 0:2
16:00СПАЛ U19 - Венеція U19 2:2
16:00Фералпісало U19 - Ренате U19 1:1
16:00Чіттаделла U19 - Віченца U19 2:2
ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга
20:45Маан - Аль-Рамта 1:0КАБО-ВЕРДЕ: Національний чемпіонат
20:00Академіка ду Фогу - Жувентуде 6:120:00Боавішта да Прая - ФК Дербі 2:0
20:00Палмейра - Баррейренсе 1:1
20:00Ултрамаріна - Санжоаненсес 2:0
КАЗАХСТАН: Прем'єр-ліга
12:00Женіс - Єлімай Семей 1:212:00Кизилжар - Туран 0:1
14:30Кайрат Алмати - Атирау 1:0
14:30Тобол - Жетису Талдикорган 1:0
17:00Актобе - ФК Астана 1:1
КАМБОДЖА: CPL - Чемпіонська група
14:00Пномпень Краун - Вісакха 0:214:00Свай Рієнг - Бенг Кет 4:1
КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади
04:00Кевалрі - Ванкувер ФК 3:1КАТАР: Кубок Катару
19:00Аль-Вакра - Аль-Райян 1:0КЕНІЯ: Прем'єр-ліга
13:00Мухороні Юс - Бідко Юнайтед 1:315:00ККБ - Каріобангі Шаркс 0:3
15:00Муранг'а - Гор Махіа 1:3
15:00Софапака - Шабана 0:1
КЕНІЯ: Суперліга
12:00Найвас ФК - Віхіга 1:112:00Рейнбоу - Кісуму Олл-Старз 1:0
13:00Матхаре Юнайтед - Дімба Петріотс 0:0
13:00Мулембе Юнайтед - Кібера 2:2
15:00Ассад - Гусії 2:0
15:00Момбаса Старз - Мігорі 0:0
КИТАЙ: Суперліга
14:35Ціндао Вест Коуст - Шаньдон Тайшань 0:015:00Хенань Соншань Лонмен - Тяньдзінь Дз. Тайгер 1:2
КИТАЙ: Перша ліга
10:00Яньбянь Лондін - Хейлонцзян Айс Сіті 3:210:30Далянь Їнбо - Гуанчжоу ФК 0:1
10:30Фошань Наньші - Усі Угу 2:0
14:30Ціндао Ред Лайонс - Юньнань Юкунь 2:3
14:30Чунцин Тонлянлон - Сучжоу Донву 2:0
КИТАЙ: Друга ліга
10:00Таянь Тянькуан - Бейцзин Технолоджі 0:011:00Гуаньсі Ланьхан - Дзянсі Дарк Хорс 0:0
11:00Цюаньчжоу Яссінь - Шанхай Порт B 1:2
11:00Шеньчжень Джуніорс - Гуансі Хенчень 0:1
13:00Хайку Мінчен - Хунань Сянтао 0:1
КИТАЙ: Суперліга (Жінки)
10:00Ухань Цзянсу Ж - Йончуань Чашань Ж 2:010:00Шааньсі Чаньгань Ж - Гуандон Мейчжоу Хуйдзунь Ж 0:2
14:35Хайнань Цьончжон Ж - Шаньдон СЛ Ж 0:0
КОЛУМБІЯ: Ліга (Жінки)
03:00Мільйонаріос Ж - Індеп. Санта-Фе Ж 1:023:30Деп. Калі Ж - Ла Екідад Ж 1:1
23:30Деп. Пасто Ж - Реал Сантандер Ж 2:0
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
00:00Гресія - Гуанакастека 0:1КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1
18:30АС Дангеле - СО Арме 0:119:00Буаке - Стелла Аджаме 2:1
19:00Корого - Зоман 1:3
20:45Муна - СОЛ 1:2
ЛАТВІЯ: 1. Ліга
13:00ФК Рига 2 - Албертс 2:215:00Валмієра 2 - Афа Олайне 3:2
18:00РФС 2 - Огре Юнайтед 5:0
19:00Скансте - Резекне 6:0
ЛАТВІЯ: Кубок Латвії
16:00Бебрі - ЄФК Віола 3:2ЛАТВІЯ: 1. Liga Women
13:00Ауда Ж - ФК Рига Ж 2:214:00СФК Рига Ж - Олайне Ж 5:0
14:00ФК Лієпая Ж - Ризька ФШ Ж 5:0
ЛЕСОТО: Прем'єр-ліга
16:00АКЕ Масеру - Ліфакое 1:216:00ЛМПС - Мачоха 2:0
16:00Манон'яне - CCX 1:1
16:00Матлама - Лікіла 1:0
ЛИТВА: I Ліга
12:00Екранас - BE1 НФА 2:114:00БФА Вільнюс - Рітеряй 0:2
16:00Жальгіріс Каунас 2 - Банга 2 2:1
ЛИТВА: Кубок Литви
18:00Статиба-Сендваріс - Йонава 1:5ЛІВАН: Прем'єр-ліга - Етап невдах
16:00Аль-Сахель - Аль-Хікма 0:0МАВРИКІЙ: Суперліга
14:30Порт Луї - Ентент Буле 3:1МАВРИТАНІЯ: Ліга 1
20:00Дуан - Інтер Нуакшот 3:322:50Шемаль - Нуадібу 0:1
МАКАО: Еліт-ліга - Група вибування
14:00Перенес.Юнів. оф Макао - Спортінг Макау -:-16:00Монте-Карло - Так Чун Ка І 2:0
МАЛАВІ: Суперліга
15:30Бака Сіті - Сілвер Страйкерс 0:215:30Біг Буллетс - Майті Вондерерс 1:1
15:30Мзузу Сіті - Мояле Барракс 1:1
МАЛІ: Прем'єр-дивізіон
19:30Онз Креатер - Кіта 0:019:30УС Бугуні - Корофіна 1:2
21:30АС Поліс - Бугуба 2:1
МАЛЬТА: Прем'єр-ліга
15:00Хамрун - Хіберніанс 1:1МАРОККО: Ботола 2
19:00Відад Фес - Іттіфак Марракеш 0:019:00Дшейра - РАК Касабланка 1:2
19:00Женесс Массіра - Рапід Уед-Зем 2:2
19:00Олімпік Хурібга - Шабаб Атлас Хеніфра 0:3
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А - Reserves - Play Offs
20:00Коррекамінос 2 - Мінерос де Фреснільйо 2:120:00Леонес Негрос 2 - Сімарронес де Сонора 2 0:1
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А - Плей-оф
20:00Депортіва Венадос - Петролерос Саламанка 3:0МЕКСИКА: Ліга MX U23 - Клаусура - плей-оф
18:00Крус Асуль U23 - УНАМ Пумас U23 1:218:30Пачука U23 - Пуебла U23 2:1
МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура
02:00Некакса Ж - Атлетіко Сан-Луїс Ж 2:102:00Пуебла Ж - Толука Ж 1:2
04:06Атлас Ж - Крус Асуль Ж 1:1
06:06Клуб Тіхуана Ж - Клуб Леон Ж 1:1
21:00УНАМ Пумас Ж - Керетаро Ж 4:1
МОЗАМБІК: Мокамбола
16:00Кошта ду Сол - УД Сонго 2:2МОЛДОВА: Суперліга - Група вибування
16:00Саксан - Вікторія 0:1МОЛДОВА: Суперліга - Чемпіонська група
16:00Петрокуб - Буюкань 7:018:00Шериф - Мілсамі 2:1
20:00Бєльці - Зімбру Кишинів 2:1
МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга
11:15Хангарід - Улан-Батор 2:114:15Фелконс - Брера Ілч 6:1
НІГЕР: Суперліга
18:15Дуане Ніамей - АСФАН 1:1НІГЕРІЯ: ННЛ
17:00Бійонд Лімітс - Абія Кометс 3:017:00Даккада - Смарт Сіті 1:1
17:00Джаянт Брілларс - Ван Рокет 1:2
НІДЕРЛАНДИ: Тведе Дивізі
14:30Ексельсіор Масслейс - АФК 2:115:30АКВ Ассен - ГФК 0:0
15:30Катвейк - Йонг Спарта Роттердам 3:4
15:30Ліссе - Схевенінген 0:2
15:30Нордвейк - АДО 20 Хемскерк 2:2
15:30Спакенбург - Квик Бойз 5:1
15:30Харденберг - Райнсбургсе Бойс 3:3
16:00Козаккен Бойз - ГВВВ 0:4
16:30Йонг Алмере Сіті - Де Трефферс 1:3
НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі
15:00ДЕМ - Ермело 0:215:00Спарта Нейкерк - ВВ Хогевен 3:2
15:00ХФ & КФ Квік - ВВ Клутінге 3:1
15:30Барендрехт - Груне Стер 3:1
15:30ВВ ДОВО - Емдейк 5:2
15:30Рейнфогелс - ХСК 21 0:1
15:30РКАВ Волендам - Генемюйден 3:0
15:30Стапхорст - Кампонг 1:1
15:30Стедоко - ТОГБ 1:0
16:00Блаув Гел - ГВВ Унітас 4:2
16:00ВВСБ - УСВ Херкулес 2:1
16:00ОДІН '59 - Харкемасе Бойз 2:2
16:00Спортлюст - АВК 2:0
16:00Урк - Ейсселмірвогелс 1:6
17:00Росмален - Бароні 4:4
18:00УНА - ХСВ Хук 1:2
НІДЕРЛАНДИ: Дивізі 1 U21 - Весняний сезон
16:00Камбур U21 - Неймеген U21 3:116:00Твенте/Хераклес U21 - Гоу Ехед Іглс U21 5:1
13:00Вітесс U18 - ПСВ U18 4:1
13:00Гронінген U18 - Віллем ІІ U18 1:2
13:00Феєнорд U18 - АЗ Алкмар U18 3:2
14:30Аякс U18 - Утрехт U18 3:0
НІКАРАГУА: Прімера - Клаусура - переможці
00:00Халапа - Діріанген 0:2НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга
14:00Ганза Росток - Карлсруе 1:214:00Гройтер Фюрт - Брауншвейг 3:3
21:30Кайзерслаутерн - Магдебург 4:1
НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга
15:00Ауе - Армінія Білефельд 1:015:00Дрезден - Ферль 0:1
15:00Мюнхен 1860 - Боруссія Д. II 1:2
15:00Ульм - Вікторія Кельн 2:0
15:00Фрайбург II - Регенсбург 3:1
17:30Зандгаузен - РВ Ессен 2:0
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ
14:00Ганновер II - Єддело 4:014:00Фенікс Любек - Дрохтерзен / Ассель 0:2
14:30СК Вайхе-08 - Шпелле-Фенгауз 1:0
15:00Аймбюттелер - Ольденбург 1:2
15:00ТСФ Гавельзе - Айнтрахт Нордерштедт 1:2
16:00Кілія Кіль - Тевтонія Оттензен 0:2
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід
14:00Єна - Альтглініке 2:217:00БФК Динамо - Енергі Коттбус 0:2
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід
15:00Боруссія М. II - Фортуна Кельн 2:115:00Вегберг-Бек - Ліппштадт 0:0
15:00Віденбрюк - Алеманнія Аахен 0:4
15:00Вупперталер - Ален 2:1
15:00Дюрен - Бохольт 1:1
15:00Кельн II - Обергаузен 1:2
15:00Шальке II - Фортуна Д. II 2:2
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід
15:00Балінгер - Гоффенгайм II 3:315:00Кікерс Оффенбах - Кассель 1:2
15:00Кобленц - Балінген 2:5
15:00Фрайберг - Штайнбах Гайгер 1:1
15:00ШОТТ Майнц - Фульда-Ленерц 3:1
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія
15:00Ансбах 09 - Аубштадт 4:115:00Бурггаузен - Фільцінг 1:2
15:00Гройтер Фюрт II - Аугсбург II 1:1
15:00Нюрнберг II - Швайнфурт 3:0
15:30Бамберг - Меммінген 2:3
НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ
14:00Вісмар - ТБ Берлін 1:115:00Динамо Шверін - Штакен 1:1
15:00Ратенов - Мальсдорф 2:2
НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь
15:00Крішов - Вернігероде 1:115:00Людвігсфельдер - Плауен 0:0
15:00Мотор Марінберг - Бішофсвердер 2:1
15:00Фрайталь - Магдебург II 2:2
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн
15:00Вайхе Фленсбург - Гоенвештедт 4:315:00Ноймюнстер - Хайдер 2:3
15:00Ноймюнстер - Ольденбургер 5:1
15:00Нордмарк Сатруп - Інтер Тюркспор Кіль 5:0
15:30Пройссен Райнфельд - Тодесфельде 1:5
16:00Дорнбрайте Любек - СК Вайхе-08 II 3:1
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен
15:00Блокдік - Гестемюнде 3:315:00Вольтмерсгаузен - Брінкумер 1:2
15:00Тура Бремен - Блументалер 2:5
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія
15:00Реден - Рамлінген-Елерсгаузен 1:115:00Шенінген - Айнтрахт Ц. 2:0
16:00Айльвезе - Берзенбрюк 2:3
16:00Дельменхорст - Ротенбургер 2:0
19:00Емден - Боруссія Хільдесхайм 4:2
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален
20:00Тюркспор Дортмунд - АСК 09 Дортмунд 1:0НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен
15:00Гіссен - Дітріхкірхен 4:115:00Марбург - Еддерсгайм 0:2
15:00Штадталлендорф - Баварія Альценау 2:3
15:30Баунаталь - Ерлензеє 3:0
16:00Ганау - РВ Вальдорф 6:4
16:00Гунфельдер - Фернвальд 3:2
16:00Штайнбах - Вальдгірмес 2:0
17:00Фрідберг - Ганауер СК 2:4
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар
14:00Гонзенгайм - Карбах 4:015:00Пірмазенс - Вормс 1:4
16:00Армінія Людвігсхафен - Космос Кобленц 0:0
16:30Ауерсмахер - Кайзерслаутерн II 0:3
16:30Баумгольдер - Енгерс 1:1
16:30Діффлен - Квіршід 2:2
16:30Пфеддерсхайм - Вальдальгесхайм 1:0
19:00Бітбург - РВ Кобленц 0:2
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ
16:00Баварія Гоф - Ханкофен-Хайлінг 1:116:00Донауштауф - Корнбург 2:4
16:00Коберг - Гебенбах 0:0
16:00Ноймаркт - Інгольштадт II 2:2
17:00Абтсвінд - Айхштет 3:3
17:00Фортуна Регенсбург - Вюрцбург ФФ 1:0
17:00Хам - Ерлянген 2:0
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь
12:30Кірханшерінг - Дайзенгофен 1:215:00Гаймштеттен - Ландсберг 3:1
15:00Райн/Лех - Швабен Аугсбург 1:3
15:30Зонтхофен - Кірхгайм 3:0
15:30Ісманінг - Тюркспор Аугсбург 3:0
16:00Гундельфінген - Коттерн-Санкт-Манг 2:1
19:00Піпінсрід - Дахау 4:0
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг
15:00Бакнанг - Ройтлінген 1:115:00Гросашпах - Біссінген 0:0
15:00Рафенсбург - Оберахерн 1:1
15:00ФК Гольцгаузен - Профцгайм 2:3
15:00ФК Норманнія Гмюнд - Мангейм 0:0
15:30Оффенбургер - Холленбах 2:0
16:30Ессінген - АТСФ Мучельбах 0:0
16:30ФК 08 Філлінген - Геппінгер СФ 1:1
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн
19:00Шварц-Вайс Ессен - Гамборн 3:119:00Юрдінген - Мюльгайм 2:1
НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Північ
12:00Вердер U19 - Єна U19 4:012:00Ганза Росток U19 - Дрезден U19 4:1
14:00Брауншвейг U19 - Гамбург U19 1:2
14:00Санкт-Паулі U19 - Вольфсбург U19 0:5
15:00Уніон Берлін U19 - Ганновер U19 1:2
НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Південь
13:00Інгольштадт U19 - Аугсбург U19 2:114:00Карлсруе U19 - Айнтрахт Франкфурт U19 3:2
15:00Баварія U19 - Зандгаузен U19 5:2
НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Захід
12:00Вікторія Кельн U19 - Алеманія Аахен U19 3:1НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)
13:00Баєр Леверкузен Ж - Баварія Мюнхен Ж 1:215:00Гоффенгайм Ж - Айнтрахт Франкфурт Ж 1:3
НОРВЕГІЯ: Елітсеріен
19:00Бранн - Русенборг 3:0НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга
17:00Волеренга - Брюне 1:017:00Егерсундс - Люн 1:1
17:00Левангер - Согндал 0:0
17:00Мйондален - Олесунн 1:1
17:00Рауфосс - Асане 1:0
17:00Саннес Ульф - Мосс 3:3
17:00Стабек - Конгсвінгер 5:0
17:00Старт - Ранхейм 0:0
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1
15:00В. Хаугесунн - Нотодден 3:116:00Ерн - Хедд 3:2
16:00Люсеклостер - Халден 5:0
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2
15:00Гроруд - Ейдсвольд 2:215:00К'єлсос - Фолло 2:0
16:00Шейд - Улл/Кіса 0:2
21:30Стьєрдальс-Блінк - Тромсдален 2:3
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1
15:00Б'ярг - Аскей 2:015:00Сандвікен - Ферде 4:0
15:00Ус ТФ - Фана 1:3
15:00Фрея - Сторд 4:4
16:00Лоддефьорд - Флоре 2:2
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2
15:00Віндб'ярт - Порс 1:216:00Вігер - Сола 1:5
16:00Мандалскамератене - Відар 2:4
17:00Одд 2 - Бродд 1:1
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3
15:00Оппсал - Нордстранд 0:216:00Аскер - Гамле Осло 4:3
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4
14:00Нардо - Ліллестрем 2 5:416:00Бйосен - Трюгг/Ладе 0:1
16:00Мельхус - Оркла 0:3
16:00Тіллер - Сурнадал 4:1
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5
16:00Ск'єттен - Леренског 1:316:00Фуннефосс/Вормсунн - Г'єллеросен 0:0
20:00Локомотив Осло - Бйоркеланген 2:2
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 6
13:30Фюллінгсдален - Флея 2:2НОРВЕГІЯ: Топпсерія (Жінки)
15:00Люн Ж - Стабек Ж 1:715:00Осане Ж - Волеренга Ж 0:3
15:00Реа Ж - Арна-Б'єрнар Ж 4:0
17:45ЛСК Квіннер Ж - Кульботн Ж 2:1
НОРВЕГІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)
14:00Одд Ж - Олесунн Ж 0:116:00Хенефосс Ж - Евреволл Хосле Ж 6:0
17:00Фюллінгсдален Ж - Вікінг Ж 1:2
ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1
17:00Галф Хіроус - Аль-Уруба 0:217:00Масфут - Аль-Фуджейра 0:0
17:10Аль-Дафра - Аль-Таавун 0:0
ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура
00:30Амельяно - Гуарані 0:303:00Лібертад Асунсьйон - Серро Портеньйо 1:3
03:00Насьйональ Асунсьйон - Спортінг Лукеньйо 0:1
ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон
00:15Сан-Лоренсо - Атлетіко Тембетарі 1:002:303 де Фебреро - Пасторео 1:1
17:00Рубіо Нью - Депортіво Сантані 2:1
17:00Фернандо де ла Мора - Мартін Ледесма 1:1
ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура
23:00АДТ Тарма - Універсітаріо 2:002:00С'єнсіано - Сесар Вальєхо 1:1
04:30Альянса Ліма - Кахамарка 1:0
21:00Лос Чанкас - Куско 2:0
23:30Карлос Маннуччі - Депортіво Гарсіласо 1:1
23:30Комерсіантес Унідос - Уніон Комерсіо 3:1
ПЕРУ: Ліга 2
23:00Сан-Маркос - Хуан Ауріч 3:023:00Уніон Уараль - Льякуабамба 0:3
ПЕРУ: Ліга (Жінки)
18:30Сесар Вальєхо Ж - Дефенсорес Ж 2:021:00Депортіво Мунісіпаль Ж - Універсітаріо Ж 1:6
ПІВДЕННА АФРИКА: Діскі Челлендж
10:30Голден Ерроуз U23 - Чіппа Юнайтед U23 3:311:00Кайзер Чіфс U23 - Сехухуне U23 4:1
11:00Кейптаун Сперз U23 - Полокване Сіті U23 2:1
11:00Сволловс U23 - Стелленбош U23 0:1
13:00Роял АМ U23 - Амазулу U23 1:1
ПІВДЕННА АФРИКА: Кубок Південної Африки
16:00Чіппа Юнайтед - Орландо Пайретс 1:3ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1
08:30Сеул - Ульсан ХД 0:110:30Пхохан - Чонбук 1:0
ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2
08:00Кімпхо - Пучхон ФК 1995 0:110:30Асан - Аньян 1:1
ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3
08:00Пусан Кіотон - Пхаджу Сітізен 1:309:00Гімхе - Янгпйонг 2:0
09:00Каннин - Ульсан Сітізен 0:0
09:00Чунчеон - Тегу 2 1:1
ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Кубок Північної Ірландії
16:30Кліфтонвілл - Лінфілд 3:1пдчПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 1. МФЛ
18:00Брера Струмиця - Брегальніца Штіп 1:118:00Вардар - Македонія ГП 1:0
18:00Воска Спорт - Сілекс 2:1
18:00Работнічкі - Тіквеш 3:1
18:00Струга - КФ Гостівар 1:0
18:00Шкупі - Шкендія 0:2
ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 2. МФЛ
14:00Башкімі - Пелістер 1:214:00Беласіца - Неготіно 0:0
14:00Новаці - Караорман 6:0
14:00Осогово - ФК Скоп'є 2:1
14:00Охрід - Детоніт Плачковіца 3:1
14:00Победа - Арсімі 0:3
14:00Саса - Кожуф Гевгелія 1:0
14:00Тетекс - Беса 1976 0:7
ПОЛЬЩА: Екстракляса
16:00ЛКС Лодзь - Шльонск Вроцлав 1:218:30Заглембє - Ракув 2:0
21:00Сталь Мелець - Ягеллонія 3:2
ПОЛЬЩА: Дивізіон 1
16:00Р. Жешув - Легніца 1:118:30Лехія Гданськ - Тихи 3:0
21:00ГКС Катовіце - С. Жешув 8:0
ПОЛЬЩА: Дивізіон 2
13:00Стенжиця - Вісла Пулави 1:314:30Лех Познань II - Каліш 1:1
18:00Ельблаг - Гутнік Краків 0:0
18:30Ол. Грудзьондз - Стальова Воля 1:3
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I
16:00Вікторія Сулеювек - Замбрув 1:316:00ГКС Погонь - Пелікан 3:1
17:00Вікелєц - Ягеллонія II 0:3
18:00ЛКС Ломжа - Легія II 3:1
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II
17:00Вінета В. - Столем Гневіно 1:117:00Елана Торунь - Свіноуйсцє 0:0
18:00Клечев - Солец Куявскі 3:2
18:30Світ Сковлін - Старогард-Гданський 3:1
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III
15:00Стілон Гожув - Битом-Оджанський 1:118:00Єленя Гура - Гочалковіце Здруй 1:1
18:00Зєльона Гура - Варта Гожув 1:1
18:00Павловіце - Гварек Тарновске Гури 2:2
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV
13:00Вєчиста Краків - Віслока Дембіца 5:114:00Подгале Нови Тарг - Унія Тарнув 2:1
16:30Віслянє Ясковіце - Хелмянка Хелм 0:0
17:00Чарні Поланец - Бяла Подляска 1:0
18:00Карпати Кросно - Авіа Свіднік 2:3
ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга
12:00Варта П. U19 - Вісла U19 4:112:00Корона Кєльце U19 - Заглембє U19 3:5
ПОЛЬЩА: Екстраліга (Жінки)
13:00Ленчна Ж - Медик Конін Ж 2:0ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії
17:30Боавішта - Жил Вісенте 1:117:30Ріу Аве - Гімарайнш 2:1
20:00Спортінг - Портімоненсе 3:0
22:30Шавіш - Порту 0:3
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2
13:00Фейренсе - Лейрія 1:016:00Академіко Візеу - Лейшоеш 1:1
17:30Олівейренсе - Тондела 2:1
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга 3 - Група вибування
18:00Віаненсе - Анадія 0:118:00Дезембру - Калдаш 0:1
18:00Канелас 2010 - АД Фафе 0:2
18:00Олівейра-ду-Ошпітал - Перу Піньєйру 2:0
18:00Спортінг B - Амора 5:0
18:00Трофенсе - Санжуаненсе 1:2
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга 3 - Група підвищення у класі
16:00Лузітанія - Брага B 3:218:00Академіка - Атлетико 1:1
20:00Варзім - Фелгейраш 2:3
ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії U19 - Група вибування
13:00Ешторіл U19 - Лузітанія U19 0:217:00Візела U19 - Марітіму U19 2:3
19:00Белененсеш U19 - Академіка U19 1:1
19:00Сетубал U19 - Бейра Мар U19 0:3
19:00Торреенсе U19 - Алверка U19 0:0
19:00Феррейра U19 - Боавішта U19 2:2
19:00Шавіш U19 - Ріу Аве U19 1:1
19:30Лузітанія U19 - Жил Вісенте U19 1:3
ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії U19 - Чемпіонська група
19:00Академіко Візеу U19 - Спортінг U19 5:519:00Гімарайнш U19 - Брага U19 2:4
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга БПІ (Жінки)
13:00Албергарія/Дуріт Ж - Торреенсе Ж 1:113:30Рейсінг Павер Ж - Фамалікан Ж 1:0
18:00Брага Ж - Дамаєнсе Ж 1:2
РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1
17:00Наталіс - Кондзо 0:417:15Леопард - КАРА Браззавіль 1:0
РОСІЯ: Прем'єр-ліга
17:00Оренбург - Крилья Совєтов Самара 2:119:30Краснодар - Ахмат Грозний 0:1
РОСІЯ: ФНЛ
07:00СКА Хабаровськ - Камаз 0:014:30Хімки - Саратов 5:4
15:00Чeрноморець Н. - Торпедо Москва 1:2
17:00Аланія Владикавказ - Шинник Ярославль 1:1
17:30Нафтохімік - Єнісей 0:0
19:00Динамо Махачкала - Волгар-Астрахань 3:0
19:30Родіна - Арсенал Тула 1:1
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон А Срібло - Весняний сезон
09:00Омськ - Д. Брянськ 2:114:30С. Кострома - Калуга 5:2
16:00Курськ - Ульяновськ 1:0
16:00Машук - Текстильник 0:3
17:00Хімік - Міас 1:0
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 1
15:00Динамо Ставрополь - Аланія 2 0:116:00Астрахань - Каменськ-Шахтинський 1:1
16:00Кубань-Холдинг - Рубін Ялта 0:2
16:00Побєда Хасав'юрт - Ангушт Назрань 0:0
16:00Спартак Нальчик - Легіон Махачкала 1:2
17:00Ростов 2 - Форте Таганрог 1:3
17:00СКЧФ Севастополь - Майкоп 0:0
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 2
15:00Звєзда Санкт-Петербург - Владимир 1:3РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 3
17:00Спартак Тамбов - СКА Хабаровськ 2 2:1РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 4
13:00Крилья Совєтов Самара 2 - Носта 2:113:00Урал 2 - Лада Тольятті 2:1
14:00Кіров - Волна Нижньогородська обл. 3:2
15:00Уралець Нижній Тагіл - Парі НН 2 1:1
16:30Акрон Тольятті 2 - Оренбург 2 0:1
РОСІЯ: Вища ліга (Жінки)
12:00Звєзда 2005 Ж - Краснодар Ж 2:013:00Локомотив Москва Ж - ФК Єнісей Ж 2:0
17:00Зеніт Ж - Крилья Совєтов Самара Ж 2:0
19:00Динамо Москва Ж - Чертаново М. Ж 1:1
РУАНДА: Прем'єр-ліга
16:00Амагаджу - Санрайз 1:016:00Бугесера ФК - Рвамагана Сіті 0:0
16:00Поліс - Етуаль де Л'Ест 1:2
РУМУНІЯ: Ліга 1 - Група вибування
14:30ФК Ботошані - Волунтарі 0:020:00Унів. Клуж - Дінамо Б. 3:3
РУМУНІЯ: Ліга 2 - Чемпіонська група
12:00Униря Слобозія - Корвінул Хунедоара 1:0САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура
00:15Драгон - Метапан 3:100:15Мунісіпаль Ліменьйо - ФК Альянса 1:3
00:15Платенсе Мунісіпаль - Луїс Анхель Фірпо 1:2
00:15Санта-Текла - Хокоро 3:4
00:15ФАС - Агіла 0:0
00:15Фуерте Сан-Франсіско - 11 Депортіво 2:0
САН-МАРИНО: Чемпіонат - Плей-оф
16:00Ла Фіоріта - Мурата 1:318:30Космос - Тре Пенне 1:1
САН-ТОМЕ І ПРІНСІПІ: Campeonato Nacional
18:00КД Гвадалупе - Тріндаде 2:218:00Палмар - Кайшан Гранді 1:1
18:00Прая Крус - УДРА 0:0
18:00Санді - Порту Реал 0:4
САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга
18:00Аль-Таі - Аль-Халідж 0:018:00Аль-Шабаб - Аль-Раед 2:0
21:00Аль-Наср - Аль-Вахда 6:0
СВІТ: Міжнародні товариські матчі
00:00Ямайка U17 - Тринідад і Тобаго U17 0:1СВІТ: Клубні товариські матчі
15:15Пенанг (Mys) - Перак (Mys) 1:2СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)
12:00Азербайджан U16 W - Казахстан U16 W 2:3пен12:30Хорватія U16 W - Греція U16 W 3:0
15:00Білорусь U16 W - Туреччина U16 W 1:3
18:30Угорщина U16 W - Ізраїль U16 W 4:0
СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга
14:00Кот д'Ор - Лайтстарз 2:315:00Сент-Луїс - Форестерс 0:1
СЕНЕГАЛ: Ліга 1
20:00Дакар Сакр-Кер - Лінгере 4:020:00Діамбар - Уакам 0:0
СЕРБІЯ: Перша ліга - Група вибування
19:00Колубара - Раднічки Белград 2:1СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград
12:00Прва Іскра - Звездара 3:117:30Будучност Добановці - Торлак 3:3
17:30Земун - Телеоптік 2:1
17:30Падінска Скела - Полет Дорчол 1:2
17:30Раднічки Обреновац - Сіндєліч Б. 5:3
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Войводина
18:00Бечей - Омладінац НБ 0:018:00Борац Шайкас - Динамо Панчево 0:1
18:00Єдінство СП - Железнічар Інджія 1:1
18:00Кікінда - Тіса Адорян 1:3
18:00Нафтагас - Раднічки Зренянін 4:1
18:00Подунавац Белегиш - Кабел Нови Сад 4:0
18:00Словен Рума - Бачка 4:1
18:00Хайдук 1912 - 1. Май Рума 3:0
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Схід
17:30Будучность Поповац - Раднічки Свілайнац 3:117:30Власіна - Сінджелич 5:1
17:30Єдінство Крушевац - Джердап 0:1
17:30Мешево - Ягодіна 4:2
17:30Парачін - Тімочанін 3:2
17:30Пчіня - Дунав Прахово 0:0
17:30Раднічки Пірот - Житорадя 6:1
17:30Траял Крушевац - СФС Борац 2:1
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Захід
17:30Борац 1926 - Златібор Чаєтіна 2:117:30Врело Спорт - Будучност Крушик 0:2
17:30Лозніца - Реал Подунавці 1:2
17:30Омладінац Заблаче - ФАП 4:4
17:30ОФК Михайловац - Полет Любич 2:4
17:30Слога Петровац - Слога Пожега 0:2
17:30Таково - Младі Раднік 1:0
17:30Тутін - Йосаніца 0:0
СИРІЯ: Кубок Сирії
16:00Футуа - Тішрін 4:0СІНГАПУР: Singapore Community Shield
14:00Альбірекс Ніїгата - Лайон Сіті 0:2СЛОВАЧЧИНА: Nike liga - Група вибування
19:00Злате Моравце-Врабле - Скаліца 1:019:00Тренчин - Міхаловце 1:0
СЛОВАЧЧИНА: Nike liga - Чемпіонська група
16:30Спартак Трнава - Ружомберок 1:019:00Слован Братислава - Жиліна 2:3
СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга
16:00Гуменне - Спішска Нова Вес 2:118:00Петржалка - Прешов 0:0
18:00Поважська Бистриця - Погронє 1:1
18:00Требішов - Комарно 1:3
СЛОВАЧЧИНА: 3. Ліга - Схід
18:00Бардейов - Вранов 0:218:00Лученець - Спішске Подградє 2:2
18:00Наместово - Рімавска Собота 3:2
СЛОВАЧЧИНА: 3. Ліга - Захід
18:00Академія Гамшика - Галанта 0:118:00Вельке Лудінце - Частковце 1:0
18:00Єднота Банова - Легота-под-Втачником 1:1
18:00МСК Мартін - Дубніца 3:1
18:00Нове-Место-над-Вагом - Белуша 1:3
18:00Шаля - Зволен 1:2
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Братислава
11:00НСК 1922 Братислава - Вракуна Б. 2:118:00Бернолаково - Слован Мост 4:0
18:00Інтер Б. - Доміно 8:1
18:00Модра - Русовце 1:2
18:00Пезінок - Томашов 3:2
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Центр
17:30Бадін - Маков 7:117:30Банік Страняви - Ковачова 1:1
17:30Прібелце - Медзіброд 3:1
17:30Тврдошін - Красно 0:1
17:30Чадця - Славія Слашков 1:1
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Схід
17:30Кежмарок - Кехнец 3:017:30Попрад - Меджилабірці 6:0
17:30Собранце-Собранецко - Рудняни 2:0
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Захід
17:30Банік Превізда - Імель 1:117:30Болераз - Блава 3:1
17:30Нове Замки - Трстіце 4:0
СЛОВАЧЧИНА: 1. Ліга (Жінки) - Група вибування
17:00Жиліна Ж - ГФК Ж 12:0СЛОВАЧЧИНА: 1. Ліга (Жінки) - Чемпіонська група
12:00Ружомберок Ж - Миява Ж 3:212:00Слован Братислава Ж - Спартак Трнава Ж 2:1
СЛОВЕНІЯ: Перша ліга
16:00Алюміній - НК Браво 1:118:30Копер - Домжале 3:1
21:15Марибор - Цельє 3:1
СЛОВЕНІЯ: Друга ліга
18:00Білє - Дравіня 0:018:00Гросуплє - НК Крка 2:1
18:00Табор Сежана - Горіца 2:2
19:00Рудар Веленьє - Ядран Декані 1:0
СЛОВЕНІЯ: 3. СНЛ - Схід
18:00Гайдина - Дравоград 9:018:00Подвінці - Раче 2:1
18:00Шампіон Цельє - Лютомер 1:1
19:00Добровце - Коротан 0:3
СЛОВЕНІЯ: 3. СНЛ - Захід
18:00Єсеніце - Кочев'є 6:018:30Дрен Врхника - Шенчур 0:2
18:30Ізола - НК Адрія 5:0
18:30Слован Любляна - Жірі 6:0
18:30Собєц Лесце - Доб 1:2
СОМАЛІ: Національна ліга
15:30Раадсан - Декедда 1:5США: USL Чемпіоншип
23:00Мемфіс - Тампа-Бей 4:1США: МЛС Next Pro
00:00Портленд Тімберс 2 - Ванкувер Вайткепс 2 2:001:00Інтер Маямі II - Нью Йорк Ред Буллс 2 1:2
02:00Міннесота Юнайтед 2 - Сент-Луїс Сіті 2 1:2
02:30Атланта Юнайтед 2 - Нью-Йорк Сіті II 1:0пен
03:00Таун ФК - Х'юстон Динамо 2 1:2пен
05:00Колорадо Репідс 2 - Остін II 1:2
20:00Нью-Інгленд Революшн II - Чикаго Файр II 3:2
23:00ФК Цинцинатті 2 - Краун Легасі 2:1
00:00Чаттануга - Орландо Сіті B 2:1пен
США: USL Ліга Один
02:00Річмонд Кікерс - Ван Ноксвілл 1:105:30Сентрал Веллі Фуего - Шарлотт Індепенд. 1:3
США: NISA
00:00Джорджія Лайонс - Клуб де Ліон 1:3США: NWSL (Жінки)
04:30Юта Роялс Ж - Енджел Сіті Ж 1:205:00Рейн Ж - Сан-Дієго Вейв Ж 2:1
СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
19:15Перенес.Бай Буре Ворріорз - Луава -:-19:15Перенес.Бо Рейнджерс - Вусум Старс -:-
19:15Перенес.Ламбой - Фрітаун Сіті -:-
19:15Перенес.Майті Блекпул - Олд Едвардіанс -:-
19:15Перенес.Реал Репабліканс - Вілберфорс Страйкерс -:-
19:15Перенес.Холіфа Старз - Портс Оторіті -:-
ТАДЖИКІСТАН: Вища ліга
13:00Істіклол Душанбе - Хосілот Пархар 3:117:30Панджшер - Куктош 2:1
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1
14:00Накхонпатом - Бурірам Юнайтед 0:214:30Поліс Теро - Чанграй Юнайтед 0:0
15:00Ратчабурі - Патум Юнайтед 0:1
16:00Муангтонг Юнайтед - Сукхотай 5:0
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 2 - Підвищення у класі - плей-оф
14:00Накхон Сі - ФК Чіангмай 1:0ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга
14:00ЖКТ Танзанія - Гейта Голд 2:016:00Сінгіда Фаунтен Гейт - Додома Джіджі 2:0
19:00Кінондоні МК - Каджера Шугар 0:0
ТОГО: Національний чемпіонат
18:30Барракуда - Динамік Тоголез 3:018:30Біна - Гомідо 1:2
18:30Какадль - Гболое-Су 2:2
ТУНІС: Професійна ліга 1 - Група вибування
17:00Бізертен - Олімпік Беджа 1:017:00Соліман - Бен Кардан 0:1
17:00ЮС Татауїн - Мітлаві 0:0
ТУНІС: Професійна ліга 1 - Чемпіонська група
17:00Етуаль Сахель - Монастір 0:0ТУНІС: Ліга 2
17:00Мокнін - Зарзіс 0:017:00ОК Керкенна - Габес 1:0
17:00Радес - Женесс Спортів 0:4
17:00Режіш - Джельма 1:2
17:00Сіді-Бузід - ЕМ Махдія 3:0
ТУРЕЧЧИНА: Суперліга
16:00Істанбулспор АС - Аданадемірспор 0:119:00Кайсеріспор - Карагюмрюк 2:2
19:00Самсунспор - Трабзонспор 3:1
ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга
19:00Еюпспор - Гезтепе 0:3ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Біла група
15:00Адіяман ФК - Афьонспор 4:115:00Алтинорду - Анкараспор 3:3
15:00Анкара Демірспор - Єні Мерсін Ідман'юрду 5:2
15:00Бейоглу Єні Чарші - Караджабей Блд. 3:1
15:00Буджаспор 1928 - Діярбекірспор 3:1
15:00ЗупиненоБурсаспор - Ванспор 0:0
15:00Кірклареліспор - Зонгулдак 1:3
15:00Кіршехір СК - Трабзон ФК 4:5
15:00Серік Беледієспор - Ерокспор 0:6
ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Червона група
15:00Амедспор - Менеменспор 0:015:00Арнавуткой Бл. - Кастамонуспор 2:2
15:00Беледіє Деріндже - Денізліспор 2:1
15:00Ерзінджан - Фетхієспор 2:1
15:00Етімесгут - Інеголспор 1:1
15:00Іскендерунспор - Дюзджеспор 1:1
15:00Іспарта 32 Спор - Ігдір 0:6
15:00Караман - Сома Спор 1:4
15:00Ушакспор - Сарієр 0:5
ТУРКМЕНІСТАН: Йокари Ліга
14:00Енергетик - Копетдаг Ашгабат 0:015:00Мерв - ФК Ашгабат 1:0
15:00Небітчі - Аркадаг 0:4
15:30Шагадам - Ахал 0:2
УГАНДА: Uganda Cup
15:00НЕК ФК - БЮЛ 2:0УГОРЩИНА: НБ І
14:00Мезекевешд-Жорі - Залаеґерсеґ 1:216:30Пушкаш Академі - Кішварда 4:2
20:15Уйпешт - ДВТК 7:0
УГОРЩИНА: NB III - Southeast
12:00Вашаш II - Дабаш 3:2УГОРЩИНА: НБ І (Жінки)
17:00Сексард Ж - Ференцварош Ж 1:217:30ДВТК Ж - Фехервар ФК Ж 1:1
18:00МТК Хунгарія Ж - Сент-Міхай Ж 2:0
18:00Сороксар Ж - Халадаш Ж 2:3
УЗБЕКИСТАН: Суперліга
16:30Андіжан - Согдіана 0:1УКРАЇНА: Прем'єр-ліга
13:00Олександрія - Рух 2:215:30Оболонь - ЛНЗ Черкаси 1:0
18:00Металіст 1925 - Ворскла 3:2
УКРАЇНА: Перша ліга - Група вибування
12:00Чернігів - Буковина 1:512:30Діназ Вишгород - Нива Т. 2:0
13:30Гірник-Спорт - Хуст 0:2
УКРАЇНА: Перша ліга - Група підвищення у класі
13:00Епіцентр - СК Полтава 3:214:00Кудрівка-Нива - Інгулець 0:3
14:30Прикарпаття - ФСК Маріуполь 1:0
УКРАЇНА: Друга ліга
12:15Дружба Мирівка - Карпати Л. 2 5:212:45Звягель - Кудрівка 1:1
14:15Кремінь 2 - Тростянець 1:0
17:00МФК Металург 2 - Рух 2 -:-
УКРАЇНА: Ліга U19
11:00Шахтар U19 - Чорноморець Од. U19 3:012:00Дніпро-1 U19 - Кривбас U19 1:0
12:00Полісся U19 - Зоря U19 1:1
13:00Динамо К. U19 - Колос U19 2:3
УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Група вибування
12:00ЕМС-Поділля Ж - Пантери Умань Ж 2:1УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Чемпіонська група
11:00Ворскла Ж - Кривбас Ж 6:011:00Житлобуд-1 Ж - Ладомир Ж 4:1
12:00Колос Ж - Шахтар Д. Ж 0:0
УРУГВАЙ: Прімера - Апертура
02:00Насьйональ - Расінг Монтевідео 4:216:00Бостон Рівер - Мірамар 3:1
21:00Вондерерс - Прогресо 2:0
УРУГВАЙ: Сегунда - Torneo Competencia - Play Offs
00:00Монтевідео Сіті - Хувентуд 2:0ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга
17:00Тофтір - НСІ Рунавік 1:220:00Стреймур - Вікінгур 1:3
20:30Клаксвік - 07 Вестур Сорвагур 2:0
ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: 1. Дейлд
15:30Б36 Торсхавн 2 - ТБ/ФКС/Ройн 2:215:30ФК Сувурой - ХБ Торсхавн 2 2:1
18:00Хойвік - АБ Аргір 1:0
ФІЛІППІНИ: ФФЛ
10:00Маніла Діггер - Мералко Спаркс 3:112:30Філіппін Армі - Давао Агілас 0:5
15:00Маніла Монтет - ФК Медіола 1991 0:6
ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга
15:00Ільвес - АК Оулу 3:217:00ГІК - Екенас 0:0
19:00СІК - КуПС 1:1
ФІНЛЯНДІЯ: Ykkosliiga
16:00Джиппо - СІК Акатемія 0:016:00ТПС - КаПа 2:1
16:00Яро - СалПа 2:1
ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен
16:00ВІФК - Ювяскюля 2:216:00ЕПС - Атлантіс 0:1
16:00КПВ Коккола - Кескі-Уусімаа 3:2
16:00Рованіємі - Клубі-04 0:1
ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група А
17:00НІС - МюПа 3:117:00Футура - ГрІФК 0:1
18:00Перенес.Лахден Рейпас - ЯПс 2 -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В
16:00Палло-Ірот Раума - Тампере Юнайтед 2:116:00Поксіт - ЕБК 2:3
16:00ХЙС - Ільвес-Кіссат 5:1
ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група С
13:00СІК Акатемія 2 - ОПС 2:118:00ОТП - ЮПС Ювяскюля 0:1
ФІНЛЯНДІЯ: Кансаллінен Ліга (Жінки)
16:00Хонка Ж - Юпк Ж 1:018:30Аланд Юнайтед Ж - ПК-35 Вантаа Ж 2:2
ФІНЛЯНДІЯ: Ykkonen Women
14:00ЕБК Ж - ОНС Оулу Ж 0:015:00ВЮС Ж - ВІФК Ж 0:1
ФРАНЦІЯ: Ліга 2
16:00Осер - ФК Париж 2:020:00Генгам - Сент-Етьєн 2:2
ФРАНЦІЯ: Насьональ
19:00Руан - Ніор 4:2ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група B
19:00Сен-Приве - Авуан 2:0ФРАНЦІЯ: Coupe de France Women
16:00ПСЖ Ж - Флері 91 Ж 1:0ХОРВАТІЯ: ХФЛ
18:00Белупо - Горіца 4:120:30Осієк - Локомотива Загреб 3:1
ХОРВАТІЯ: Перша ФЛ
15:50Шибеник - Ярун 2:018:00Дубрава - Орієнт 0:1
18:00Цибалія - Солін 4:2
ХОРВАТІЯ: Друга ФЛ
16:00Беловар - Кустошія 0:218:00Гробнічан - Марсонія 4:2
18:00Дуго Село - Ядран Пореч 1:1
18:00Крк - Драговоляц 2:2
18:00Трнє - Младост Ждралові 0:1
18:00Хрваце - Опатія 2:1
18:00Ядран ЛП - Редник Кріжевці 1:2
ЧЕХІЯ: 1. Ліга - Група вибування
16:00ФК Пардубіце - Злін 2:016:00Чеське Будейовіце - Богеміанс 2:1
16:00Яблонець - Карвіна 3:2
ЧЕХІЯ: 1. Ліга - Чемпіонська група
19:00Славія Прага - Острава 5:0ЧЕХІЯ: ФНЛ
15:00Дукла Прага - Влашим 5:118:00Кромержиж - Спарта Прага B 3:3
18:00Лішень - Простейов 0:0
ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група А
11:15Моторлет Прага - Гостоунь 1:015:30Робстав Пржештіце - Повлтавска ФА 2:4
19:00Карлові Вари - Кралув Двур 2:1
ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В
11:30Пржеперже - Усті-над-Лабем 0:011:30Тепліце B - Живаніце 1:0
18:00Велвари - Пардубіце B 0:1
18:00Ческа Ліпа - Банік Мост-Соуш 2:1
ЧЕХІЯ: МСФЛ
11:15Богуніце - Тржінец 0:111:15Росіце - Карвіна B 3:1
11:30Бланско - Угерський Брод 2:2
17:30Старт Брно - Фридлант 1:1
19:00Глучин - Фрідек-Містек 3:2
20:00Граніце - Острава B 0:1
ЧЕХІЯ: Дивізіон А
11:30Їндржихув Градец - Соколов 1:111:30ФК Комаров - Катовіце 4:0
18:00Горжовіце - Ческі Крумлов 2:2
18:00Пржибрам B - Маріанські Лазні 0:1
18:00Рокицани - Доубравка 0:1
18:00Собєслав - Арітма Прага 1:0
18:00Тахов - Клатови 4:3
ЧЕХІЯ: Дивізіон В
11:15Гржебеч - Слани 2:111:15Уєзд Прага - Нератовіце 1:1
11:15Штеті - Адміра Прага B 1:1
17:00Гвєзда Хеб - Метеор Прага 0:2
18:00Неспеки - Бржезова 0:0
18:00ФК Остров - Лоуни 4:1
18:00Ческі Брод - Брандис-над-Лабем 1:1
ЧЕХІЯ: Дивізіон С
11:15Бенешов - Турнов 5:111:15Хрудім B - Глінско 3:1
18:00Високе Мито - Бенатки 0:1
18:00Добровіце - Споє Прага 0:0
18:00Нови Биджов - Космоноси 3:1
18:00Усті-над-Орліці - Летоград 0:0
ЧЕХІЯ: Дивізіон D
11:15Гавлічкув Брод - Ждірец 1:117:30Нове Место-на-Мораві - Лішень B 1:3
ЧЕХІЯ: Дивізіон Е
11:00Костелец-на-Гані - Нове Сади 2:015:00Всетін - Славічин 5:0
17:30Бзенец - Батов 7:1
17:30Нови Їчин - Козловіце 0:0
17:30Римаржов - Скаштіце 3:1
17:30ХФК Оломоуц - Страні 0:3
ЧЕХІЯ: Дивізіон F
12:00Бржидлічна - Вратімов 0:317:30Repiste - Єсенік 5:1
17:30Валашске Мезіржічі - Брунтал 4:0
17:30Глубіна - Богумін 2:0
17:30Шумперк - Опава B 2:1
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південночеського краю
11:15Мітровіце - Семіце 2:011:30СК Рудолфов - Протівін 1:3
18:00Осек - Малше Роудне 2:4
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південноморавського кр.
18:00Крумвірж - Мутеніце 4:118:00Ледніце - Бистрц 2:0
18:00Моравська Славія - Босковіце-Летовіце 0:2
18:00Ратішковіце - Свратка Брно 0:1
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Карловарського кр.
11:30КВ Двори - Цітіце 7:011:30Трстеніце - Грознетін 2:2
18:00Вінтіржов - Ломніце 5:4
18:00Уніон Нове Седло - Банік К. П. 1:2
18:00Ходов - Тоужим 7:0
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краловоградецького краю
15:00Лазнє Белоград - Тржебеш 2:118:00Двур Кралове - Тиніштє-над-Орліці 3:0
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Ліберецького краю
11:30Велке Гамри B - Страж-под-Ралскем 7:218:00Градек-над-Нісоу - Коштялов-Лібштат 4:0
18:00Желени Брод - Фридлант 3:2
18:00Рапід Ліберец - Храстава 0:2
18:00Седмігорки - Пенчін 2:1
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Мораво-Сілезького краю
11:15Ческі Тешин - Дольни Бенешов 4:017:30Брушперк - Долні-Датинє 7:1
17:30Гай-ве-Слезку - Краварже 2:0
17:30Гержманіце - Якубчовіце 2:2
17:30Красне Поле - Кобержице 3:1
17:30Петржвалд-на-Моравє - Орлова 2:1
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Оломоуцького краю
11:30Літовел - Урчіце 0:117:30Желатовіце - СК Ліпова 1:1
17:30Могельніце - Постржелмов 0:6
17:30Рапотін - Велке Лосіни 2:1
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пардубицького краю
18:00Лібішани - Світави 2:318:00Літомишль - Пардубіцкі 0:2
18:00Пржелоуч - Моравани 4:1
18:00Хоцень - Голіце 1:0
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.
11:15Горні-Бржіза - Нірско 1:112:00Рапід Пльзень - Петрін Пльзень B 1:2
14:30Казнейов - Кошутка Пльзень 0:1
18:30Вейпрніце - Сокол Лгота 5:1
18:30Хотіков - Радніце 3:1
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Праги
11:15Бранік - Моторлет Прага B 4:111:15Жижков B - Вишеград 0:4
11:30Дукла Ї. М. - Подолі Прага 2:2
11:30Злічин - Темпо Прага 1:3
11:30Краловіце - Пржедні Копаніна 0:6
11:45Тржеборадіце - Коловрати 1:2
18:00Дольні Хабри - Угржіневес 0:3
18:00Стржешовіце - ЧАФК Прага 2:2
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Середньочеського краю
11:15Кутна Гора - Прухоніце 2:311:15Лібіш - Повлтавска ФА B 2:2
11:30Хлумец - Докси 3:0
18:00Добржіш - Тухловіце 0:0
18:00Тоховіце - Мілін 0:1
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Устецького краю
11:30Олдржихов - Нештеміце 1:416:00Ледвіце - Банік Модлани 3:2
18:00Брна - Србіце 4:3пен
18:00Вілемов - Черновіце 3:2
18:00Жатец - Пробоштов 4:1
18:00Їлове - Банік Мост-Соуш B 6:1
18:00Усті-над-Лабем B - Крупка 3:2пен
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краю Височина
17:30Бистржіце-над-П. - Велке Мезіржічі B 3:117:30Каменіце-над-Ліпоу - Ждяр-над-Сазавоу B 2:0
17:30Рапотіце - ФС Тржебич 3:1
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.
16:00Штітіна-над-Вларжі - Слушовіце 0:017:30Бистржіце-под-Гостинем - Францова Лгота 4:2
17:30Квасіце - Брумов 6:2
ЧЕХІЯ: Ліга U19
11:00Ліберец U19 - Спарта Прага U19 1:111:00Чеське Будейовіце U19 - Острава U19 3:0
11:15Дукла Прага U19 - Славія Прага U19 1:2
12:00Злін U19 - Карвіна U19 4:1
12:00Їглава U19 - Фрідек-Містек U19 3:1
12:00Млада Болеслав U19 - Брно U19 2:3
12:00Сігма Оломоуц U19 - Словацко U19 0:3
12:00ФК Пардубіце U19 - Вікторія Пльзень U19 0:2
ЧЕХІЯ: Перша ліга (Жінки) - Група вибування
12:00Локомотив Брно Ж - Пардубіце Ж 1:213:00Острава Ж - Вікторія Пльзень Ж 1:1
ЧЕХІЯ: Перша ліга (Жінки) - Чемпіонська група
13:30Спарта Прага Ж - Ліберец Ж 5:016:00Словацко Ж - Славія Прага Ж 0:3
ЧЕХІЯ: 2. Ліга (Жінки) - Група вибування
11:30Тепліце Ж - Дукла Прага Ж 1:3ЧЕХІЯ: 2. Ліга (Жінки) - Група підвищення у класі
12:00Оломоуц Ж - Лішень Ж 2:115:30ФК Прага Ж - Спарта Прага B W 1:0
ЧИЛІ: Прімера
02:00Кокімбо - Уачіпато 3:122:00Кобресаль - Коло-Коло 2:2
ЧИЛІ: Прімера В
19:30Депортес Темуко - КД Санта-Круз 1:119:30Магальянес - Барнечеа 3:0
22:00С. Морнінг - С. Вондерерз 1:1
00:30У. Де Консепсьйон - Сан-Феліпе 2:1
ЧИЛІ: Сегунда
02:00Артуро Фернандес Віаль - Хенераль Веласкес 1:122:00Осорно - Лінарес Унідо 1:1
ЧИЛІ: Primera Division Women
17:00Антофагаста Ж - У. Де Чилі Ж 1:218:00У. Еспаньйола Ж - Евертон Ж 2:2
22:30Кокімбо Ж - С. Морнінг Ж 3:2
23:00Коло-Коло Ж - У. Католіка Ж 3:0
ЧОРНОГОРІЯ: Перша ліга
18:00Арсенал Тиват - Будучност 0:418:00Єдінство - Морнар Бар 3:4
18:00Єзеро - Младост ДГ 0:1
18:00Рудар - Дечич 0:4
19:00Сутьєска - ОФК Петровац 0:1
ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга - Група вибування
19:00Грассхопперс - Лозанна Уші 3:2ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга - Чемпіонська група
19:00Серветт - Вінтертур 2:121:30Лугано - Санкт-Галлен 0:1
ШВЕЙЦАРІЯ: Ліга підвищення
16:00Біль - Лугано II 1:317:00Брайтенрайн - Серветт U21 2:2
17:00Люцерн II - Делемон 0:3
17:00Парадісо - Крінс 1:2
17:00Рапперсвіль - Бавуа 1:1
17:00Цюрих II - Етуаль Каруж 1:2
18:00Базель II - Брюль 3:2
18:30Янг Бойз II - Хам 1:0
ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1
15:30Веве - Сарраз-Еклеплен 5:018:00Ешаллен - Коффран 4:0
18:00Мерен - Ла Шо-Де-Фон 4:0
18:00Монте - Гран-Саконне 0:2
18:00Обервалліс Натер - Терр Сант 6:1
21:00Лозанна II - Шенуа 1:1
ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 2
17:00Волен - Муттенц 1:217:00Золотурн - Емменбрюке 2:2
17:00Кеніц - Конкордія 0:2
17:00Шец - Мюнзінген 3:1
18:00Роткройц - Куртетелль 1:0
19:00Тун II - Дітікон 3:2
ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 3
17:00Бальцерс - Госсау 4:017:00Лінт - Таверн 2:0
17:00Уцвіль - Веттсвіль-Бонштеттен 2:0
17:00Хенгг - Ешен 2:1
18:00Вінтертур II - Кройцлінген 3:2
18:00Фраєнбах - Тугген 0:1
19:00Грассхоппер II - ЯФ Ювентус 1:1
19:00Косово - Мендрізіо 2:1
ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга (Жінки) - Вибування
20:00Рапперсвіль Ж - Тун Ж 0:320:00Сьон Ж - Віль Ж 4:3
ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга (Жінки) - Плей-оф
15:00Янг Бойз Ж - Грассхопперс Ж 4:317:00Цюрих Ж - Люцерн Ж 2:1
19:00Базель Ж - Санкт-Галлен Ж 3:0
20:00Серветт Ж - Арау Ж 3:2
ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан
16:00Кальмар - Хальмстад 5:216:00М'єльбю - Броммапойкарна 1:1
18:30Сіріус - Геккен 0:3
ШВЕЦІЯ: Супереттан
14:00Сандвікенс - Браге 0:114:00Уддеволд - Сундсвалль 1:0
16:00Дегерфорс - Ландскруна 1:3
16:00Естерс - Єфле 0:0
16:00Ютсіктенс - Шевде 4:1
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ
12:30Пітео - Юнайтед Нордік 1:514:00Карлстад - Фріска Вільор 0:1
14:00ФК Умео - Карлстад 2:1
17:00Карлберг - Соллентуна 2:2
19:00Васалунд - Еребру Сюр. 2:0
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь
14:00Єнчепінг - Торсланда 0:114:00Русенгорд - Твокер 0:1
17:00Енгельхольмс - Юнгшіле 2:0
17:00Норрбю - Торн 0:0
17:00Онсала - Оскархамн 2:3
17:00Тролльхеттан - Олімпік 2:0
17:00Фалькенберг - Ескільсмінне 3:0
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд
14:00Кіруна - Team TG FF 0:214:00Фресе ІФ - Лулео 1:2
15:00Бергнесетс АІК - Готтне ІФ 2:1
15:00Ельгарна-Гернесанд - ФК Умео 3:3
15:00Іттерхогдаль - Тефтео ІК 3:0
15:00Шеллефтео - Боденс 2:2
17:00ІФК Естерсунд - Лукста 2:1
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд
14:00Стенунгсунд - ІФК Шевде 0:215:00Кумла - Форвард 4:4
15:00Мутала - Греббестад 5:5
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд
13:30Гуте - Фалу 1:515:00Естерокер ІФК - Єрфелла 0:2
15:00Скілебу - Кунгсенген 0:2
17:00Арланда - Далкурд 5:2
17:00Фарста - Сандвікенс 2:2
18:00Енчепінг - Худіксвалл 3:1
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд
15:00Сімрісгамн - Карлскруна 1:117:00Карлсгамн - Естерлен ФФ 1:2
17:00Крістіанстад - Хегаборг 1:0
14:00Сильвія - Нака ФК 2:2
15:00ІФК Ескільстуна - БК Юнгсбру 2:2
15:00Нічепінг - Сюріанска 3:3
15:00Отвідаберг - Ханінге 1:1
15:30Енскеде - Арамейск-Сюріанска 1:3
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд
14:00Торд - Фрелунда 2:014:30Саведален - Лагольмс 0:4
15:00Хускварна - Екере 2:0
ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)
14:00АІК Ж - Норрчепінг Ж 2:316:00Треллеборг Ж - Векше ДФФ Ж 1:2
16:00Хаммарбю Ж - Юргорден Ж 4:1
ШВЕЦІЯ: Елітеттан (Жінки)
15:00Мальме Ж - Ескільстуна Юнайтед Ж 3:117:00Еребру Ж - Гамла Упсала Ж 0:2
ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга - Група вибування
17:00Абердін - Сент-Джонстон 1:017:00Мотервелл - Лівінгстон 4:1
17:00Росс Каунті - Хіберніан 2:1
ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
17:00Селтік - Хартс 3:017:00ФК Данді - Сент-Міррен 1:3
ШОТЛАНДІЯ: Перша ліга
17:00Гемілтон - Келті Хартс 4:117:00Коув Рейнджерс - Едінбург Сіті 3:1
17:00Монтроз - Квін оф Саут 3:2
17:00Стерлінг - Аннан 1:1
17:00Фолкерк - Аллоа 2:2
ШОТЛАНДІЯ: Друга ліга
17:00Боннірігг Роуз - Форфар Атлетік 4:017:00Елгін Сіті - Клайд 0:3
17:00Іст Файф - Спартанс 1:2
17:00Пітерхед - Дамбартон 2:1
17:00Странрар - Стенхаузмур 2:0
ШОТЛАНДІЯ: Друга ліга - Пониження у класі - плей-оф
17:00Бакі Тісл - Іст Кілбрайд WO -:-ЯПОНІЯ: Надесіко-ліга (Жінки)
07:00Йокогама ФК Сігаллс Ж - ФК Сетагая Сфіда Ж 0:007:00Міядзакі Ж - Харіма Альбіон Ж 2:0
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.