ОНОВИТИ

Футбол » 28.05.2022 » Усі матчі

ЄВРОПА: Ліга чемпіонів - Плей-оф

22:00Ліверпуль - Реал Мадрид -:-

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга - Плей-оф

12:45Мельбурн Сіті - Вестерн Юнайтед -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ АКТ

08:00О'Коннор Найтс - Вест Канберра Вондерерс -:-
10:45Монаро Пантерс - Белконнен Юнайтед -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Півнчіний НПУ

07:00Адамстаун Роузбад - Кукс Хілл Юнайтед -:-
07:30Вестон Воркерс - Ньюкасл Олімпік -:-
08:00Мейтленд - Лембтон Джаффас -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ

12:00Марконі Сталліонс - ФК Сідней U21 -:-
12:00Менлі Юнайтед - АПІА Лейххардт -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Квінсленд

08:00Брісбен Сіті - Пенінсула -:-
10:15Істерн Сабербс - ФК Олімпік -:-
12:00Квінсленд Лайонс - ФК Кепалаба -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія

08:00Кройдон Кінгз - Камберленд Юнайтед -:-
08:30Аделаїда Кометс - Вест Торренс -:-
08:30Норт-Істерн Метростарс - Аделаїда Олімпік -:-
08:30Саут Аделаїда - Вайт Сіті -:-
08:30Стерт Лайонс - Аделаїда U21 -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія

08:00Евондейл ФК - Мельбурн Найтс -:-
09:45Данденонг Сіті - Сент-Олбанс -:-
10:30Порт Мельбурн Шаркс - Х'юм Сіті -:-
11:00Альтона Меджик - Грін Галлі -:-
11:45Саут Мельбурн - Бентлі Грінс -:-
12:00Данденонг Тандер - Хайдельберг Юнайтед -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Західна Австралія

10:00Армадейл - Інглвуд Юнайтед -:-
10:00Балькатта - Гвілап Кроейша -:-
10:00ЕКЮ Йондалуп - Сорренто -:-
12:00СК Перт - Бейсвотер -:-
12:00Стерлінг Маседонія - Флоріт Атена -:-
13:00Перт Глорі U21 - Кокберн Сіті -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід

16:00Трайскірхен - Драссбург -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр

17:00ВСК Вайс - Гляйсдорф -:-
17:30СК Вайц - Вольфсберг (Am) -:-
18:00Рід (Am) - Аллергайліген -:-
18:00Штадль Паура - Вельс -:-
20:00Фекламаркт - Дойчландсбергер -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Тіроль - Група вибування

19:00Тіроль (Am) - Фюген -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Тіроль - Розподіл місць

18:00Куфштайн - СК Імст -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Зальцбург - Група вибування

17:00Бішофсгофен - Гредіг -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Форарльберг - Група вибування

17:00Брегенц - РВ Ранквайль -:-
18:00Ретіс - Ротенберг -:-
19:00Лаутерах - Егг -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Група підвищення

17:00Адміра Дорнбірн - Тельфс -:-
19:00Гоенемс - Аустрія Зальцбург -:-

АВСТРІЯ: Бундесліга (Жінки)

15:00Вакер Іннсбрук Ж - Альтах/Фордерланд Ж -:-
16:45Альтенмаркт Ж - Фірст Відень Ж -:-

АЛЖИР: Дивізіон 1

18:45МК Алжир - ЖС Кабілі -:-

АЛЖИР: Ліга U21

18:45ЕС Сетіф U21 - Саура U21 -:-
18:45Тлемсен U21 - АСО Шлеф U21 -:-

АНГЛІЯ: Друга ліга - Плей-оф

18:00Менсфілд - Порт Вейл -:-

АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ

00:10Агропекуаріо - Браун Адроге -:-
03:10Індепендьєнте Рівадавія - КА Естудіантес -:-
21:30Інстітуто - Чакаріта Хуніорс -:-
21:30Сакачіспас - Гільєрмо Браун -:-
21:30Фландрія - Вілла Дальміне -:-
22:10Нуева Чикаго - Чако Фор Евер -:-
00:00Трістан Суарес - Дефенсорес де Бельграно -:-

АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура

23:00Вілья Сан-Карлос - Архентіно де Кільмес -:-
23:00Депортіво Арменіо - Комунікасьонес -:-
23:00Дефенсорес Унідос - Акассусо -:-
23:00Док Суд - Каньюелас -:-
23:00Сан-Мігель - Лос Андес -:-
23:00Тальєрес Ескалада - Колехіалес -:-
23:00УАІ Уркіса - Хусто Хосе де Уркіса -:-
23:00Фенікс - Ітусаїнго -:-

АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура

23:00Архентіно де Мерло - Клуб Лухан -:-
23:00Берасатегі - Вікторіано А. -:-
23:00Ель Порвенір - Лінієрс -:-
23:00Леандро Н. Алем - Мідленд -:-
23:00Пуерто Нуево - Лаферрере -:-
23:00Реал Пілар - Атлас -:-
23:00Сан-Мартін Бурсако - Екскурсіоністас -:-
23:00Спортіво Італьяно - Депортіво Еспаньйол -:-
23:00Хенераль Ламадрід - Клейпоул -:-

АРГЕНТИНА: Прімера D - Апертура

23:00Архентіно де Росаріо - Хувентуд Уніда С.-М. -:-
23:00КСР Еспаньйол - Мерседес -:-
23:00Лугано - Спортіво Барракас -:-
23:00Сентраль Баллестер - Депортіво Муніс -:-
23:00Юпанкі - Депортіво Парагвайо -:-

АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки)

23:00Бока Хуніорс Ж - Ферро Ж -:-
23:00Депортіво Еспаньйол Ж - КА Естудіантес Ж -:-
23:00Дефенсорес де Бельграно Ж - Екскурсіоністас Ж -:-
23:00Ель Порвенір Ж - Індепендьєнте Ж -:-
23:00Естудіантес Ж - Платенсе Ж -:-
23:00Расінг Ж - Уракан Ж -:-
23:00Росаріо Сентраль Ж - Ланус Ж -:-
23:00Сан-Лоренсо Ж - Хімнасія Л.-П. Ж -:-
23:00Сосіаль Атлетіко Телевісьйон Ж - Рівер Плейт Ж -:-
23:00УАІ Уркіса Ж - Комунікасьонес Ж -:-

БАНГЛАДЕШ: Прем'єр-ліга

12:00ПеренесеноСаїф СК - Абахані Лімітед -:-

БЕНІН: Ліга 1 - Чемпіонська група

18:00Бюффле дю Боргу - Аєма -:-
18:00Динамо Абомей - Етернель -:-
18:00Котону - Дадже -:-
18:00Пантерес - ЖС Поб -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

15:00Динамо-Брест - БАТЕ -:-
17:00Торпедо-БелАЗ - Динамо М. -:-
19:00Шахтар Солігорськ - Вітебськ -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Дублери)

13:00Брест 2 - БАТЕ 2 -:-
13:00Енергетик-БГУ 2 - Славія Мозир 2 -:-
13:00Іслоч Мінськ 2 - Дніпро Могильов 2 -:-
13:00Німан 2 - Белшина 2 -:-
13:00Торпедо Жодіно 2 - Динамо Мінськ 2 -:-
14:00Слуцьк 2 - ФК Гомель 2 -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга - Вибування

18:00Ботев Враца - Етар -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Схід

18:00Асеновец - Розова Долина -:-
18:00Атлетік Куклен - Родопа Смолян -:-
18:00Бероє II - Гігант Саєдіненіє -:-
18:00Димитровград - Карнобат -:-
18:00Загорец - Несебир -:-
18:00Левскі Крумовград - Хасково -:-
18:00Лок. Пловдив II - Черноморець 1919 -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Захід

18:00Бансько - Хебар 2 -:-
18:00Ботев Іхтіман - Владая -:-
18:00Віхрен - Балкан Ботевград -:-
18:00Гоце Делчев - Бистріца -:-
18:00Костинброд - Оборіште -:-
18:00Кюстенділ - Беласиця -:-
18:00Надєжда Доброславці - Чепинці -:-
18:00Рилскі Спортист - Чавдар Етрополе -:-
18:00Септемврі Софія 2 - Разлог -:-
18:00Сливнішкі Герой - Пірін Благоєвград 2 -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Схід

17:00Ботев Нови Пазар - Лудогорець III -:-
17:00Доростол - Чорноморець Балчик -:-
17:00Дунав Русе - Спартак II -:-
17:00Септемврі Тервел - Спортист Тошево -:-
17:00Чорноморець - Рилці -:-
17:00Шумен 2007 - Устрем Дончево -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Захід

18:00Бдін Видин - Локомотив Дряново -:-
18:00Ботев Враца II - Ювентус Малчика -:-
18:00Віхар Славяново - Партизан Червен-Бряг -:-
18:00Мездра - Дреновець -:-
18:00ОФК Левскі - Етар II -:-
18:00Спартак Плевен - Севлієво -:-
18:00Янтра Полскі-Трамбеш - Павликени -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

18:00Прієдор - Зріньскі -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - ФБіГ

18:30Братство Грачаніца - Градачац -:-
18:30Гаджичі - Томіслав -:-
18:30Горажде - Какань -:-
18:30ГОСК Габела - Бановичі -:-
18:30Градіна Сребренік - Ораше -:-
18:30Младост ДК - Ігман Коніц -:-
18:30ТОСК Тешань - Єдінство Біхач -:-
18:30Травник - Віс Сімм-Бау -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - РС

18:00Дріна Зворник - Будучность Пілиця -:-
18:00Железнічар Баня-Лука - Крупа -:-
18:00Козарська Дубиця - Козара -:-
18:00Любич Прнявор - Нови Град -:-
18:00Модрича - Славія -:-
18:00Подрінє Яня - Текстілац -:-
18:00Слога - Омарска -:-
18:00Сутьєска Фоча - Звієзда 09 -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія А

22:30Гояс - Брагантіну -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

01:00Томбенсе - Баїя -:-
03:30Крісіума - Крузейру -:-
22:30КСА - Новорізонтіну -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап

17:00Сан-Жозе - Атлетіку СЕ -:-
21:00Фігейренсе - Ферровіаріу -:-
23:00Кампіненсе - Віторія -:-
00:00Конфьянса - Апаресіденсе -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія D

21:00Айморе - Греміу Жувентус -:-
21:00Парана - Санту-Андре -:-
21:00Португеза РЖ - Сіанорті -:-
21:00Сан-Паулу Кристал - Ретро -:-
21:00Туна Лусу - Мото Клуб -:-
21:30Бразільєнсе - Коста-Рика ЕК -:-
21:30Хувентуде - Жулью -:-
22:00Інтернасьйонал Лімейра - УРТ -:-
22:00Кальденсе - Ферровіарія -:-
22:00Марсіліо Діас - Сан-Луїс -:-
22:00Оесте - Перолас Неграс -:-
22:00Реал Нороесте - Баїя де Фейра -:-
22:00Сан-Бернанду - Нова-Ігуасу -:-
22:00Флуміненсе-ПІ - Пакажус -:-
22:30Порту Велью - Ріу-Бранку -:-
23:00Ікаса - Америка Натал -:-
00:00Жуазейренсе - АСА -:-
00:00ФК Наутіко - Трем -:-
00:30Токантінополіс - Кастаньял -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гаушу 2

21:00ГЕ Глорія - Тупі РС -:-
21:00Крузейру - Еспортіву -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мінейро 2

21:00Бетін - Варгінья -:-
21:00Іпатінга - Боа -:-
21:00Коїмбра - Демократа СЛ -:-
21:30Тупі-МГ - Насіонал Муріае -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)

20:00Корінтіанс Ж - Аваї Кіндерманн Ж -:-
21:00Брагантіну Ж - Есмак Ж -:-
21:00Інтернасьйонал Ж - Реал Бразиліа Ж -:-

БУРУНДІ: Кубок Президента

16:00Бумамуру - Фламбо дю Сентр -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера

00:15Арагуа - Португеза -:-
02:30Естудіантес Меріда - Мінерос -:-
00:15Депортіво Ла-Гуайра - Самора -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Сегунда

23:00Академія Ансоатегі - Нуева Еспарта -:-
23:00Атлетіко Ла-Крус - Фундасьйон АІФІ -:-
23:00Болівар - Яракуянос -:-
23:00Динамо Пуерто - Лібертадор -:-
23:00Ероес де Фалькон - Локаль Андіна -:-
23:00Петаре - Ангостура -:-
23:00Райо Суліано - Льянерос -:-
23:00Тітанес - Фронтера -:-
23:00Трухільянос - Ель Віхія -:-
23:00Урена - Академія Рей -:-

ВІРМЕНІЯ: VBET Прем'єр-ліга

16:00Алашкерт - Пюнік Єреван -:-
16:00Арарат Єреван - Арарат-Вірменія -:-
16:00Нораванк - БКМА -:-
16:00Урарту - Ван -:-

ГАНА: Прем'єр-ліга

18:00Адуана - Дрімс -:-
18:00Берекум Челсі - Ельміна Шаркс -:-
18:00Легон Сітіс - Бібіані Голд Старз -:-
18:00Реал Тамале - Елевен Вандерз -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Плей-оф підвищення

17:00А. Астерас - Панахаїкі -:-
17:00Македонікос - Іліуполі -:-
17:00Проодефтікі - Іракліс Лариса -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі 2

16:00Гареджі Сагареджо - Шевардені Тбілісі -:-
16:00Мерані Мартвілі - ВІТ Джорджія -:-
16:00Спаері - Шукура -:-
16:00ФК Зугдіді - Самтредія -:-

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон - Група вибування

15:30Есб'єрг - Яммербугт -:-
15:30Кеге - Хобро -:-
15:30Фремад Амагер - Веннсюссель ФФ -:-

ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки) - Вибування

15:00Б93 Ж - Суннбю Ж -:-
15:00Орхус Ж - Оденсе Кв. Ж -:-

ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки) - Чемпіонська група

14:00Фортуна Х'єррінг Ж - КольдингК Ж -:-

ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: LDF

01:00Універсідад O&M - Сан-Крістобаль -:-
23:00Вега Реал - Сібао -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

15:30ПеренесеноАК Рейнджерс - Санга Баленд -:-

ЕКВАДОР: Серія В

03:00Манта - Санто-Домінго -:-

ЕСТОНІЯ: Мейстріліга

19:30Калев Таллінн - Легіон -:-

ЕСТОНІЯ: Есілііга

15:00Нимме Юнайтед - Альянс -:-
15:00Тулевик - Віймсі ЙК -:-
15:00Хар'ю - Ельва -:-

ЕСТОНІЯ: Meistriliiga Women

15:00Калев Таллінн Ж - Табасалу Ж -:-
15:00Спортінг Саку Ж - Вапрус Пярну Ж -:-
15:00Флора Ж - Тулевик Ж -:-

ЄВРОПА: Прем'єр-ліга (Крим)

13:00Скасовано Гвардієць - Рубін Ялта -:-
13:00Кызылташ - Євпаторія -:-
13:00Океан Керч - Алушта -:-
13:00СКЧФ Севастополь - ТСК Сімферополь -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

17:00Газль Ель-Махалла - Ель-Гаїш -:-
19:30Смуха - Енппі -:-
22:00Замалек - Ель-Ісмаїлі -:-

ЄГИПЕТ: Дивізіон 2 - Група А

17:00Аль-Алюмініум - Там'я -:-
17:00Дайрут - Асьют Петролеум -:-
17:00Ель Аламін - Кена -:-
17:00Ель-Мадіна Ель-Моновара - Маллаві -:-
17:00Ель-Мінья - Ель-Бадарі -:-
17:00Кіма Асуан - СК Асуан -:-
17:00Сохаг - Телефонаат Бені Суеф -:-
17:00Фаюм - Бені Суеф -:-

ІРАК: Суперліга

16:00Аль-Нафт - Аль-Зарваа -:-
16:00Багдад - Аль-Мінаа -:-
18:30Ербіль - Аль-Сінаах -:-
18:30Нафт Міссан - Аль-Діванія -:-
21:00Аль-Талаба - Самарра -:-

ІРЛАНДІЯ: Національна ліга (Жінки)

14:00Корк Сіті Ж - Шелбурн Ж -:-
18:00Дублін Вейвс Ж - Голвей ЖФК Ж -:-
19:00Тріті Юнайтед Ж - Слайго Роверс Ж -:-
20:00Богеміанс ЖФК Ж - Пімаунт Ж -:-
20:30Вексфорд Ж - Атлон ЖФК Ж -:-

ІСЛАНДІЯ: Інкассо-дейлдін

17:00Вестрі - Тор Акюрейрі -:-
17:00Гріндавік - Філкір -:-
17:00Гротта - КВ Рейк'явік -:-

ІСЛАНДІЯ: Дивізіон 2

16:00Хоттур/Хугінн - Олафсвік -:-
17:00Егір - Ф'ярдабіггд/Лейкнір -:-
17:00ІР Рейк'явік - Магні -:-
19:00Ф'яллабіггд - Троттур -:-

ІСЛАНДІЯ: Кубок Ісландії (Жінки)

16:00Акранес Ж - КР Рейк'явік Ж -:-
17:00Тор/Ка Ж - Хаукар Ж -:-
17:00Хапнарфйордур Ж - Стьярнан Ж -:-
19:30Сельфосс Ж - Афтурелдінг Ж -:-
20:00Тіндастолл Ж - Валюр Ж -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

19:15Аморебієта - Понферрадіна -:-
19:15Луго - Малага -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1

19:30Бадахос - Райо Махадаонда -:-
19:30Депортіво - Уніоністас де Саламанка -:-
19:30Калаорра - Талавера -:-
19:30Леонеса - Логроньєс -:-
19:30Р. Уньйон - Туделано -:-
19:30Самора - Вальядолід Промесас -:-
19:30Сан-Себастьян Реєс - Атлетік B -:-
19:30СД Логроньєс - Сельта Віго B -:-
19:30Ферроль - Інтернасьйональ М. -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2

19:30Альбасете - Коста Брава -:-
19:30Алькояно - Хімнастік -:-
19:30Кастельйон - Корнелья -:-
19:30Ліненсе - ФК Андорра -:-
19:30Реал Мадрид B - Бетіс B -:-
19:30Сабадель - Альхесірас -:-
19:30Санлукеньйо - Вільярреал B -:-
19:30Сан-Фернандо - Балеарес -:-
19:30Севілья B - Лінарес -:-
19:30УКАМ Мурсія - Барселона B -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Плей-оф підвищення

20:30Ла-Нусія - Аренас Клуб -:-
20:30Сестао - Ельденсе -:-

КАБО-ВЕРДЕ: Національний чемпіонат

20:00Академіка Боавішта - Палмейра -:-
20:00Баррейренсе - Мінделу -:-
20:00Варадінья - Спортінг Прая -:-
20:00Мінделенсе - Ботафогу -:-
20:00Морабеза - Академіка Порту Нову -:-
20:00Ултрамаріна - Розар'єнсе -:-

КАЗАХСТАН: Перший дивізіон

13:00Байконур Кизилорда - Женіс -:-
13:00Екібастуз - Жетису Талдикорган -:-
13:00Кайрат Алмати 2 - Академія Онтустік -:-
13:00Окжетпес - Шахтар Булат -:-
13:00Тараз-Каратау 2 - Ясси -:-
13:00ФК Астана 2 - Ігілік -:-
13:00ФК Киран - Кайсар Кизилорда -:-

КАМЕРУН: Elite Two

17:30Леопар Дуала - Егль Рояль -:-
17:30Рейнджерс ща Бафут - АС Фап -:-

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

13:00Найробі Сіті - Гор Махіа -:-
15:00Скасовано Матхаре Юнайтед - Таскер -:-
15:00Поліс ФК - Рейнджерс -:-
15:00Софапака - Віхіга -:-
15:00Улінзі Старз - Бандарі -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера В - Apertura - Quadrangular

02:00Богота - Кіндіо -:-

КОСОВО: Суперліга - Вибування

18:00Малішева - Вуштррія -:-

КЮРАСАО: Перший дивізіон

03:00Йонг Холланд - СУБТ -:-

ЛАТВІЯ: Вища ліга

15:00ФК Лієпая - Валмієра -:-
16:00ДФЦ Даугавпілс - Ауда -:-
18:30Метта/ЛУ - Супер Нова -:-

ЛАТВІЯ: 1. Ліга

13:00Тукумс 2000 2 - ФК Рига 2 -:-
15:00Ризька ФШ 2 - Афа Олайне -:-
18:00Єлгава - ФК Смілтене -:-

ЛИТВА: I Ліга

13:00Жальгіріс 2 - Маріямполе Сіті -:-
14:00Бабрунгас - Гарлява -:-
14:00Мінія - БФА Вільнюс -:-
15:00Нептунас - Екранас -:-
17:00Рітеряй 2 - BE1 НФА -:-
19:00Атмосфера - Дайнава Алітус -:-
19:00Банга 2 - Невежис Кедайняй -:-

МАКАО: Elite League

14:00Монте-Карло - Чао Пак Чей -:-
16:00Лун Лок - Чен Фун -:-

МАЛАВІ: Суперліга

15:30Біг Буллетс - Сілвер Страйкерс -:-
15:30Блю Іглз - Камузу Барракс -:-
15:30Дедза Дайнамос - Сейбл Фармінг -:-
15:30ПеренесеноКіво Юнайтед - Майті Вондерерс -:-
15:30МАФКО - Румфі Юнайтед -:-
15:30ПеренесеноРед Лайонс - Еквендені Хаммерс -:-

МАЛАЙЗІЯ: Прем'єр-ліга

15:15Скуад Проджек - Теренггану 2 -:-
16:00Паханг УіТМ - ПДРМ ФА -:-

МОЗАМБІК: Мокамбола

16:00Ферровіаріу - Блек Буллс -:-

НІДЕРЛАНДИ: Тведе Дивізі

16:30АСВГ - Нордвейк -:-
16:30ГФК - Катвейк -:-
16:30Де Трефферс - Харденберг -:-
16:30Ейсселмірвогелс - ГВВВ -:-
16:30Ексельсіор Масслейс - Спакенбург -:-
16:30Квик Бойз - Йонг Волендам -:-
16:30Райнсбургсе Бойс - Йонг Спарта Роттердам -:-
16:30Схевенінген - Козаккен Бойз -:-
16:30ТЕК - АФК -:-

НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі

15:30АКВ Ассен - Ексельсіор 31 -:-
15:30ВВ ДОВО - ГОЕС -:-
15:30Ермело - Барендрехт -:-
15:30Ліссе - Стапхорст -:-
15:30ОДІН '59 - Харкемасе Бойз -:-
15:30Спарта Нейкерк - ВВОГ -:-
15:30Стедоко - Аякс (Am) -:-
15:30Тер Леде - Спортлюст -:-
15:30ХСВ Хук - ВВСБ -:-

НІДЕРЛАНДИ: Дивізі 1 U21 - Плей-оф

16:00АЗ Алкмар U18 - ПСВ U18 -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ - Група вибування

16:00Єддело - Санкт-Паулі II -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Плей-оф

15:00БФК Динамо - Ольденбург -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ

14:00Блау-Вайс Берлін - Торгеловер Грайф -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь

15:00Айнхайт Рудольштадт - Бішофсвердер -:-
15:00Інтер Лейпциг - Єна II -:-
15:00Нордхаузен - Блау-Вайс Цорбау -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн - Група вибування

15:00Любек II - Альтенхольц -:-
15:00Ноймюнстер - Кронсгаген -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен - Група підвищення у класі

16:00Вальдгірмес - Ерлензеє -:-
16:00Гессен Драйайх - Штадталлендорф -:-
16:00Еддерсгайм - Фульда-Ленерц -:-
16:00Хадамар - Нойгоф -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар - Група вибування

15:00Скасовано Рехлінг - Мюльгайм-Керліх -:-
16:30Зальмрор - Еппельборн -:-
17:00Айсбахталь - Пфеддерсхайм -:-
18:30Еммельсгаузен - Єгерсбург -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар - Група підвищення у класі

15:00Вормс - Карбах -:-
15:00Кобленц - Діффлен -:-
16:30Герта Вісбах - Гонзенгайм -:-
16:30Енгерс - Армінія Людвігсхафен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг

16:30Бакнанг - Біссінген -:-
16:30Вальдорф II - ФК Ноттінген -:-
16:30Лінкс - Фрайбургер -:-
16:30Некарсульмер - Дорфмеркінген -:-
16:30Рафенсбург - Брухзаль -:-
16:30Рілазінген-Арлен - Профцгайм -:-
16:30Ройтлінген - Геппінгер СФ -:-
16:30ФК 08 Філлінген - Ільсхофен -:-
16:30Фрайберг - Лоррах-Бромбах -:-
16:30Штутг. Кіккерс - Оберахерн -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн - Етап переможців

17:00ТФД Фельберт - Шоннебек -:-
19:00Шварц-Вайс Ессен - Фельберт -:-

НІМЕЧЧИНА: Кубок Німеччини (Жінки)

17:45Вольфсбург Ж - Потсдам Ж -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

17:00Хам-Кам - Одд -:-
19:00Стремсгодсет - Вікінг -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1

14:00Ойгарден - Ерн -:-
14:00Сотра - Егерсундс -:-
15:00Халден - Стал Єрпеланн -:-
16:00Уллерн - Арендал -:-
17:00Мосс - Стреммен -:-
17:00Нотодден - Флеккерей -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2

14:00Хедд - Алта -:-
16:00Ейдсвольд - Левангер -:-
17:00К'єлсос - Євік-Люн -:-
17:00Улл/Кіса - Берум -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1

13:30Фюллінгсдален - Локомотив Осло -:-
15:00Ус ТФ - Сандвікен -:-
15:00Фрея - Оппсал -:-
17:00Стабек 2 - Люн -:-
18:00Грей - Нордстранд -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2

14:00Ферде - Рауфосс 2 -:-
17:00Ліллехаммер - Хенефосс -:-
17:00Тотен - Елверум -:-
17:00Флоре - Волда -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3

15:00Сторд - Відар -:-
16:00Бранн 2 - Бродд -:-
16:00Б'ярг - Бремнес -:-
16:00Сола - Дьєрв 1919 -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4

15:00Сарпсборг 2 - Порс Гренланн -:-
15:00Фолло - Ейк-Тонсберг -:-
16:00Фредрікстад 2 - Рандерсунн -:-
16:00Халсен - ІЛ Експрес -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5

17:00Мельхус - Кольстад -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 6

14:00Фуннефосс/Вормсунн - Сенья -:-
16:00Мйондален 2 - Боссекоп -:-

НОРВЕГІЯ: Nasjonal U19 CL

13:00Ліллестрем U19 - Тромсе U19 -:-

НОРВЕГІЯ: Топпсерія (Жінки)

17:00Волеренга Ж - Русенборг Ж -:-

НОРВЕГІЯ: Division 1 Women - Перший етап

14:00Медкіла Ж - Гранд Буде Ж -:-
16:00Тромсе Ж - Евреволл Хосле Ж -:-
17:00Олесунн Ж - Грімстад Ж -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

23:00Амельяно - Олімпія Асунсьйон -:-
23:00Гуайрена ФК - Хенераль Кабальєро -:-
23:00Гуарані - Лібертад Асунсьйон -:-
23:00Насьйональ Асунсьйон - Такуарі -:-
23:00Серро Портеньйо - Ресістенсія -:-
23:00Соль де Америка - 12 де Октубре -:-

ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон

23:00Атира - 2 де Майо -:-
23:00Депортіво Сантані - Колехіалес -:-
23:00Індепендьєнте - Гуарані де Трінідад -:-
23:00Мартін Ледесма - Спортіво Трініденсе -:-
23:00Рубіо Нью - 3 де Фебреро -:-
23:00Спортіво Ітеньйо - Сан-Лоренсо -:-
23:00Спортінг Лукеньйо - Пасторео -:-
23:00Фернандо де ла Мора - Рівер Плейт -:-

ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура

19:00Універсідад Сан-Мартін - АДТ Тарма -:-

ПЕРУ: Ліга 2 - Апертура

23:00Комерсіантес Унідос - Хуан Ауріч -:-
23:00Куско - Депортіво Коопсоль -:-
23:00Пірата - Льякуабамба -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Кубок Південної Африки

19:00Мамелоді Сандаунз - Марумо Галлантс -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1

10:30Сеул - Кімчхон Сангму -:-
13:00Сувон ФК - Ульсан Хюндай -:-
13:00Чонбук - Чеджу Юнайтед -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2

10:00Пусан - ФК Гвангю -:-
12:30Аньян - Кьоннам -:-
12:30Сеул Е-Ленд - Теджон -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3

09:00Мокпо - Каннин -:-
09:00Чханвон - Янджу -:-
13:00Гімхе - Чхонджу -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I

12:00ЛКС Лодзь II - Скєрнєвіце -:-
13:00Вікелєц - Щучин -:-
13:00Легія II - Урсус Варшава -:-
14:00Піліца Бялобжегі - Світ -:-
17:00Бяла Піска - Сокол Александрув Лодзь -:-
19:00Пелікан - Полонія Варшава -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II

13:00Б. Гдиня - Ключевія Старгард -:-
16:00Блекітні Старгард - Унія Яніково -:-
17:00Пшодково - Нове Скальмєжіце -:-
18:00Клечев - Старогард-Гданський -:-
18:00Котвіца Колобжег - Кошалін -:-
18:00Ол. Грудзьондз - Срода -:-
18:00Яроцин - Столем Гневіно -:-
19:00Скасовано Погонь Щецін II - Елана Торунь -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III

15:00Блискавіца Гац - Пяст Жмігруд -:-
15:00Зєльона Гура - Гочалковіце Здруй -:-
15:00Сленза Вроцлав - Полонія Битом -:-
16:00Бєльсько-Бяла - Царіна Губін -:-
17:00Заглембє 2 - Гурнік Забже 2 -:-
18:00Бжег - Єленя Гура -:-
18:00Гварек Тарновске Гури - Варта Гожув -:-
18:00Ключборк - Одра Водзіслав -:-
18:00Павловіце - Легніца 2 -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV

14:00Краковія 2 - Віслока Дембіца -:-
16:00Бяла Подляска - Томасовія Т. Л. -:-
18:00Авіа Свіднік - Вулька Пелкіньска -:-
18:00Корона Жешув - Унія Тарнув -:-
18:00Стальова Воля - Островєц-Свєентокшискі -:-
18:00Хелмянка Хелм - Сярка Тарнобжег -:-

ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга

14:00Варта Познань U18 - Краковія U18 -:-
14:00Вісла U18 - Ягеллонія U18 -:-
14:00Гварек Забже U18 - Шльонск U18 -:-
14:00Гурнік Забже U18 - Погонь Щецін U18 -:-
14:00Заглембє U18 - Арка Гдиня U18 -:-
14:00Полонія В. U18 - УКС СМС Лодзь U18 -:-
14:00Ракув Ченстохова U18 - Лех Познань U18 -:-
14:00С. Жешув U18 - Легія U18 -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії - Група підвищення у класі

16:00Вілаверденсе - Марітіму B -:-
16:00Паредіш - Сан-Мартінью -:-
16:00Салгейруш - Леса -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Taça de Portugal Women

19:15Спортінг Ж - Фамалікан Ж -:-

РОСІЯ: Прем'єр-ліга - Вибування

14:00Хімки - СКА Хабаровськ -:-
16:00Уфа - Оренбург -:-

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 2 - Група вибування

14:00Знамя Труда - Луки-Энергия -:-
16:00Владимир - Балтика 2 -:-
16:00Олімп-Долгопрудний 2 - Чита -:-

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 2 - Група підвищення у класі

13:00Єнісей 2 - Звєзда Санкт-Петербург -:-
15:00Красава - Динамо Москва 2 -:-
15:00Шинник Ярославль - Ленінградець -:-
16:00Муром - Твер -:-
17:00Локомотив-Казанка - Кайрат Москва -:-

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 3 - Група вибування

14:00Арсенал Тула 2 - Видне -:-
15:00Сахалін - Обнінськ -:-
15:00Факел Воронеж 2 - Сатурн Раменське -:-
16:00Пенза - Коломна -:-
17:00Калуга - Знамя Ногінськ -:-

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 3 - Група підвищення у класі

08:00Динамо Владивосток - Саранськ -:-
14:00Салют-Бєлгород - Пєрєсвєт Подольськ -:-
14:00Саратов - Хімки 2 -:-
15:00Курськ - СКА Хабаровськ 2 -:-
16:00Д. Брянськ - Строгіно М. -:-
18:00Рязань - Родіна -:-

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 4

13:00ФК Новосибирск - Тюмень -:-
14:00Носта - Урал 2 -:-
15:00Міас - Туймази -:-
15:00Оренбург 2 - Челябінськ -:-
17:00Ульяновськ - Лада Тольятті -:-

РОСІЯ: Вища ліга (Жінки)

11:00Звєзда 2005 Ж - Локомотив Москва Ж -:-
15:00ФК Ростов Ж - Чертаново М. Ж -:-
16:30Зеніт Ж - Рубін Казань Ж -:-
19:00Краснодар Ж - ЦСКА Москва Ж -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1 - Вибування

20:30Дінамо Б. - Унів. Клуж -:-
20:30Хіндія Тирговіште - Конкордія -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 1 - Група вибування

18:00Пашкань - Шомуз Фелтічень -:-
18:00Спортінг Васлуй - Штінца Мірослава -:-
18:00Чехлаул - ФКМ Бакеу -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 2 - Група вибування

18:00Спортінг Лієшть - Фаурей -:-
18:00Спортул Кіскань - КСМ Римнику-Серат -:-
18:00Фортіно Янка - Дінамо Бакеу -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 3 - Група вибування

18:00Волунтарі 2 - Реколта Георге-Дожа -:-
18:00Глорія Албешті - Фетешті -:-
18:00Олтеніца - Інайнте Моделу -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 4 - Група вибування

18:00АКС Арджеш 2 - Дінамо Б. 2 -:-
18:00Морень - Браду -:-
18:00Стяуа Б. 2 - Академіка Клінчень 2 -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 5 - Група вибування

18:00Блежой Віспешть - Кідс Тимпа Брашов -:-
18:00СР Брашов - Германнштадт 2 -:-
18:00Тиргу-Секуєск - Плопень -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 6 - Група вибування

18:00Мінерул Костешть - Петролул Поткоава -:-
18:00Спортінг Рошіорій - Хорезу -:-
18:00Філіаші - КС Університатя Крайова 2 -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 7 - Група вибування

18:00Аурул Брад - Прогресул Езеріш -:-
18:00Війторул Шімян - Війторул Тиргу-Жіу II -:-
18:00Жіул Петрошани - Тиргу-Кербунешть -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 8 - Група вибування

18:00Прогресул Печіка - Авантул Періам -:-
18:00Теуз Цермей - Фронтьєра Куртич -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 9 - Група вибування

18:00Глорія 2018 Бистриця - Авантул Регін -:-
18:00Окна Муреш - Арієшул Турда -:-
18:00Уніря Алба-Юлія - Санататя Клуж -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 10 - Група вибування

18:00Залеу - Прогресул Шомкута-Маре -:-
18:00Лучефарул Орадя - ЧФР Клуж II -:-
18:00Шимлеу-Силванієй - КСМ Сату-Маре -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Плей-оф підвищення

17:30Афумаць - Тунарі -:-
17:30Бая-Маре - Металургістул Куджир -:-
17:30Данте Ботошані - ЧСМ Фокшани -:-
17:30Думбревіца - Ксм Дева -:-
17:30КСМ Решица - Гірода & Джармата-Вій -:-
17:30КСС Слатіна - Пучоаса -:-
17:30Одорхею - Війторул Даєшть -:-
17:30Оцелул - Фореста Сучава -:-
17:30Прогресул Спартак - Попешть-Леордень -:-
17:30Хунедоара - КА Орадя -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

19:20Аль-Фейсалі - Аль-Еттіфак -:-
21:00Аль-Наср - СК Аль-Ахлі -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

21:00Аль-Айн - Аль-Кадісія -:-
21:00Аль-Джіл - Аль-Нахда -:-
21:00Аль-Драїх - Аль-Вахда -:-
21:00Аль-Оруба - Біша -:-
21:00Аль-Сахель - Аль-Жабален -:-
21:00Аль-Холуд - Аль-Кавкаб -:-
21:00Аль-Шоала - Хаджер -:-
21:00Джедда - Аль-Адальх -:-
21:00Наджран - Аль-Халідж -:-
21:00Охoд - Аль-Ахдуд -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

15:00Індія - Йорданія -:-

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград

18:00Раднічки Белград - БАСК -:-
18:00Раднічки Обреновац - Земун -:-
18:00Студентскі Град - ТЕК Слога -:-

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Войводина

18:30Вршац - Кікінда -:-
18:30Динамо Панчево - Борац Шайкас -:-
18:30Раднічки Зренянін - Борац Сакуле -:-
18:30Раднічки Сомбор - 1. Май Рума -:-
18:30Стари Град - Бечей -:-
18:30Текстілац - Омладінац НБ -:-
18:30Тіса Адорян - Єдінство СП -:-
18:30Фенікс 1995 - Хайдук 1912 -:-

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Схід

18:30Парачін - Ягодіна -:-
18:30Слога Лесковац - Будучность Поповац -:-

СІНГАПУР: Прем'єр-ліга

12:30Танджонг Пагар - Тампінес -:-
12:30Хуганг - Балестьєр Халса -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Захід

18:00Миява - Вельке Лудінце -:-
18:00Нове-Место-над-Вагом - Злате Моравце-Врабле B -:-
18:00Поважська Бистриця - Марцелова -:-
18:00Частковце - Малженіце -:-
18:00Шаля - Нове Замки -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Схід

18:00Гіралтовце - Раславіце -:-
18:00Кромпахи - Рудняни -:-
18:00Попрад - Славія Кошице -:-
18:00Спішска Нова Вес - Вранов -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Центр

18:00Д. Кубін - Ковачова -:-
18:00Жарновіца - Рімавска Собота -:-
18:00Л. Градок - Оравске Веселе -:-
18:00Лученець - МСК Мартін -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Братислава

18:00Томашов - Ровінка -:-

СЛОВАЧЧИНА: 1. Liga Women - Група вибування

16:30Б. Бистриця Ж - Тренчин Ж -:-

СЛОВАЧЧИНА: 1. Liga Women - Чемпіонська група

11:00Нове Замки Ж - Ружомберок Ж -:-

СЛОВЕНІЯ: 3. SNL - East

18:00Дравоград - Подвінці -:-
18:00Заврч - Шмарє -:-
18:00Зрече - Коротан -:-
18:00НК Смартно - Дравіня -:-
18:00Посавє Кршко - Відем -:-
18:00Шампіон Цельє - Добровце -:-

СЛОВЕНІЯ: 3. SNL - West

18:00Жірі - Фама Віпава -:-
18:00Слован Любляна - Ізола -:-
18:00Толмін - Любляна Свобода -:-
18:00Шенчур - НК Адрія -:-
18:00Шкоф'я-Лока - Постойна -:-
19:00Гросуплє - Собєц Лесце -:-

США: USL Чемпіоншип

02:00Нью Йорк Ред Буллс 2 - Бірмінгем -:-
02:30Атланта Юнайтед 2 - OK Блюз -:-
05:00Лас-Вегас Лайтс - Ель-Пасо -:-
21:00Луїсвілл Сіті - Талса -:-
23:00Інді Елевен - Нью-Мексико -:-

США: MLS Next Pro

02:00Нью-Інгленд Революшн II - Філадельфія Юніон II -:-
02:00ФК Торонто II - Чикаго Файр II -:-

США: USL League Two

02:00Мідвест Юнайтед - Ленсінг Сіті -:-
02:00Нона - Маямі -:-
02:00Оушен Сіті - Філадельфія Лоун Стар -:-
02:00Сікоуст Юнайтед Фентомс - Вестерн Пайонірс -:-
02:05РС Нью-Джерсі - Редінг -:-
03:00Пеорія - Менес -:-
03:00Сен-Круа - Міннеаполіс Сіті -:-
03:00Тексас Юнайтед - Міссісіпі Брілла -:-
05:00Лейн Юнайтед - Портленд U23 -:-
05:00ПДЕкс ФК - Олі Таун -:-
05:00Сентрал Веллі Фуего 2 - Сан-Франциско Сіті -:-
21:00Вермонт Грін - Блек Рок -:-
21:00Толедо Вілла - Форт-Вейн -:-
22:00Сент-Луїс - Чикаго Сіті -:-
22:00Флорида U23 - Каледонія -:-
00:00Дейтон - Клівленд Форс -:-

США: NWSL (Жінки)

02:00Орландо Прайд Ж - Вашингтон Спіріт Ж -:-

ТАДЖИКІСТАН: Вища ліга

15:30Далерон-Уротеппа - Есхата -:-
15:30Равшан - Файзканд -:-
15:30Регар-ТадАЗ - Худжанд -:-
15:30ЦСКА-Памір - Хатлон -:-

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 2 - Підвищення у класі - плей-оф

14:00ФК Трат - Лампанг -:-

ТАЙВАНЬ: Футбольна ліга Мулан (Жінки)

11:00Хуалянь Ж - Хан Юань Ж -:-
13:00Гаосюн Ж - Тайчжун Блю Ж -:-
14:00Таоюань Ж - Тайбей Браво Ж -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга (Жінки) - Плей-оф

16:00Карагюмрюк Ж - Фенербахче Ж -:-

УГОРЩИНА: НБ І (Жінки) - Плей-оф

19:00МТК Хунгарія Ж - Халадаш Ж -:-

УГОРЩИНА: НБ І (Жінки) - Пониження у класі - плей-оф

16:00Астра Хангарі Ж - Дебрецен Ж -:-
16:00Сороксар Ж - Келен Ж -:-

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

17:00Динамо Самарканд - Насаф Карші -:-
17:00Коканд 1912 - Кизилкум -:-
17:00Согдіана - Пахтакор -:-

УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Група вибування

14:00Скасовано Восход Ж - Карпати Л. Ж -:-
14:00Скасовано ЕМС-Поділля Ж - Атекс Ж -:-

УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Чемпіонська група

14:00Скасовано Житлобуд-1 Ж - ФК Маріуполь Ж -:-
14:00Скасовано Житлобуд-2 Ж - Колос Ж -:-
14:00Скасовано Ладомир Ж - Кривбас Ж -:-

УРУГВАЙ: Прімера - Апертура

21:00Серро Ларго - Ліверпуль Монтевідео -:-
23:30Бостон Рівер - Монтевідео Сіті -:-

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга

17:0007 Вестур Сорвагур - Скала Ітроттарфелаг -:-

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: 1. Deild

17:00Вікінгур 2 - Клаксвік 2 -:-
17:00ТБ/ФКС/Ройн - Ундрі -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга

17:00АК Оулу - СІК -:-
17:00Інтер Турку - Ільвес -:-
17:00Хака - Лахті -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Кансаллінен Ліга (Жінки)

14:00НІС Ж - ОНС Оулу Ж -:-
14:00ХІК Ж - КуПС Ж -:-
14:00ХПС Ж - Ільвес Ж -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група A

19:00Ванн - Шатобріан -:-
19:00Версаль - Блуа -:-
19:00Вітре - Лор'ян II -:-
19:00Гранвіль - Шартр -:-
19:00Кан II - Плабеннек -:-
19:00Роморантен - Пуассі -:-
19:00Руан - Генгам II -:-
19:00Сен-Мало - Сен-Приве -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група B

19:00Бельфор - Реймс II -:-
19:00Бове - Сент-Женев'єв -:-
19:00Епіналь - Осер II -:-
19:00Мец II - Бобіньї 93 -:-
19:00Саннуа - Агено -:-
19:00Сен-Мор - Сен-Кантен -:-
19:00Флері-Мерожис - Ланс II -:-
19:00Шильтігайм - Парі 13 Атл. -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група C

19:00ГФА74 - Марсель II -:-
19:00Єр - Луан-Кюїзо -:-
19:00Ліон-Дюшер - Грасс -:-
19:00Мартіг - Мариньян -:-
19:00Монако II - Ліон II -:-
19:00Сен-Пріє - Жура Сюд -:-
19:00Тулон - ГОАЛ ФК -:-
19:00Фрежюс Сен-Рафаель - Обань -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група D

19:00Анже II - Андрезьє -:-
19:00Безьє - КФК Ангулем -:-
19:00Бержерак - Монпельє II -:-
19:00Бурж 18 - Нант II -:-
19:00Ле-Ерб'є - Шамальєр -:-
19:00Ле-Пюї - Колом'є -:-
19:00Мулен-Ізер - Треліссак -:-
19:00Стад Монтуа - Кане-ан-Руссійон -:-

ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)

15:30Діжон Ж - Реймс Ж -:-
15:30Іссі Ж - Монпельє Ж -:-
15:30Суайо Ж - Генгам Ж -:-
15:30Флері 91 Ж - Сент-Етьєн Ж -:-

ХОРВАТІЯ: 2. ХФЛ

18:30Дубрава - Вараждин -:-
18:30Дугополє - Рудеш -:-
18:30Запрешич - Солін -:-
18:30Кустошия - Динамо Загреб 2 -:-
18:30Орієнт - Опатія -:-
18:30Осієк 2 - Бієло Брдо -:-
18:30Цибалія - Кроація Зміявці -:-

ХОРВАТІЯ: 3. ХФЛ - Центр

18:30Бистра - Младост Петріня -:-
18:30Врапче - Максимир -:-
18:30Гай Маче - Загорец К. -:-
18:30Карловац - Трешнєвка -:-
18:30Куріловец - Врбовец -:-
18:30Равніце - Понікве -:-
18:30Сегеста - Дуго Село -:-
18:30Трнє - Лучко -:-
18:30ХАСК - Лукавец -:-

ХОРВАТІЯ: 3. ХФЛ - Південь

18:30ГОСК Дубровник - ХВ Поседар'є -:-
18:30Загора - Слога Мравінце -:-
18:30Задар - НК Юнак Сінь -:-
18:30Неретва - Камен Подбаблє -:-
18:30ОСК Оток - Змай Макарска -:-
18:30Приморац Біоград - РНК Спліт -:-
18:30Ускок Кліс - Уранія Башка-Вода -:-
18:30Хрваце - Водіце -:-
18:30Ядран ЛП - Неретванац -:-

ХОРВАТІЯ: 3. ХФЛ - Схід

19:00Бедем іванково - Беліще -:-
19:00Вутекс Слога - Кроація Джаково -:-
19:00Гранічар Жупаня - Дарда -:-
19:00Зрінскі Юр'євац - Вуковар 1991 -:-
19:00Кутєво - Славонія Пожега -:-
19:00НАШК Нашице - Горня Врба -:-
19:00Славонац Буковельє - Марсонія -:-
19:00Слога НГ - Оріолик -:-
19:00Чепін - Плетерніца -:-

ХОРВАТІЯ: 3. ХФЛ - Захід

18:30Гробнічан - Рудар Лабін -:-
18:30Нехай Сень - Ядран Пореч -:-
18:30НК Поморац - Крк -:-
18:30Новиград - Вінодол -:-
18:30Улянік Пула - Пазінка -:-
18:30Црес - Напрієд Хрелін -:-
18:30Црквеніца - Неретва -:-

ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група А

11:15Скасовано Вишеград - Славія Прага B -:-
11:15Соколов - Бенешов -:-
11:30Кралув Двур - Адміра Прага -:-

ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В

11:15Яблонець B - Запи -:-
11:30Ліберец B - Пржеперже -:-
18:00Велвари - Градец-Кралове B -:-
18:00Усті-над-Орліці - Хлумец-над-Цідліноу -:-

ЧЕХІЯ: МСФЛ

11:15Сігма Оломоуц B - Вратімов -:-
15:30Фрідек-Містек - Врховіна -:-
18:00Глучин - Унічов -:-
18:00Кромержиж - Злін B -:-
18:00Угерський Брод - Їглава B -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон А

11:15Петрін Пльзень - Уніон Бероун -:-
17:00Гвєзда Хеб - Рокицани -:-
17:00Пржештіце - Ческе Будейовіце B -:-
18:00Горжовіце - Седлчани -:-
18:00Доубравка - Маріанські Лазні -:-
18:00Собєслав - Мито -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон В

11:15Нератовіце - Хомутов -:-
11:15Штеті - Брандис-над-Лабем -:-
14:00Бржезова - Арітма Прага -:-
18:00Слани - Ческа Ліпа -:-
18:00ФК Остров - Банік Мост-Соуш -:-
18:00Ческі Брод - Татран Раковнік -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон С

11:15Кутна Гора - Лібіш -:-
18:00Високе Мито - Бенатки -:-
18:00Горки-над-Їзероу - Космоноси -:-
18:00Летоград - Колін -:-
18:00Наход - Велке Гамри -:-
18:00Трутнов - Часлав -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон D

11:15Бржецлав - Старт Брно -:-
11:30Гавлічкув Брод - Тасовіце -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон Е

11:15Бзенец - Славічин -:-
18:00Голешов - Всетін -:-
18:00Граніце - Шумперк -:-
18:00Страні - Вшеховіце -:-
18:00ХФК Оломоуц - Нове Сади -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон F

17:30Римаржов - Нови Їчин -:-
18:00Гержманіце - Фридлант -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Мораво-Сілезького краю

15:00Петровіце - Мораван Олдржішов -:-
18:00Гай-ве-Слезку - Якубчовіце -:-
18:00Глубіна - Долні-Датинє -:-
18:00Орлова - Кобержице -:-
18:00Петржвалд-на-Моравє - Брушперк -:-
18:00Скасовано Фульнек - Бржидлічна -:-
18:00Челадна - Пуста Полом -:-
18:00Ческі Тешин - Крнов -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.

11:15Лугачовіце - Велке Карловіце -:-
18:00Бистржіце-под-Гостинем - Слушовіце -:-
18:00Квасіце - Штітіна-над-Вларжі -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південноморавського кр.

11:15Куржім - Мутеніце -:-
11:30Свратка Брно - Богуніце -:-
18:00Бистрц - Босковіце -:-
18:00Крумвірж - Ратішковіце -:-
18:00Моравська Славія - Босоноги -:-
18:00Раєчко - Лішень B -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краю Височина

17:30Бедржихов - Велке Мезіржічі B -:-
17:30Тржебіч - Жировніце -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краловоградецького краю

11:15Їчин - Висока-над-Лабем -:-
18:00Чернілов - Тржебеш -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Ліберецького краю

11:30Велке Гамри B - Турнов -:-
11:30Десна - Ровенско-под-Троскамі -:-
11:30Скаліце - Седмігорки -:-
18:00Вішньова - Желени Брод -:-
18:00Гейніце - Нови Бор -:-
18:00Страж-под-Ралскем - Фридлант -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Устецького краю

11:00Крупка - Брна -:-
11:30Олдржихов - Літомеріцко -:-
18:00Жатец - Вілемов -:-
18:00Перштейн - Горни Їржетін -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.

11:00Горні-Бржіза - Сокол Лгота -:-
19:00Болевец - Голишов -:-
19:00Вейпрніце - Стржібро -:-
19:00Пльзень-Черніце - Рапід Пльзень -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південночеського краю

11:15Мас Таборско B - Янков -:-
18:00Блатна - Чімеліце -:-
18:00СК Рудолфов - Осек -:-
18:00Татран Прахатіце - Ческі Крумлов -:-
18:00Тин-над-Влтавоу - Дражіце -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Праги

11:15Моторлет Прага B - Вишеград B -:-
11:15Уєзд Прага - Уєзд над Леси -:-
11:30Гостіварж - Краловіце -:-
11:30Дукла Ї. М. - Подолі Прага -:-
11:30Злічин - Коловрати -:-
18:00Жижков B - Тржеборадіце -:-
18:00Олімпія Радотін - Пржедні Копаніна -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Середньочеського краю

11:15Клічани - Льгота -:-
11:30ФК Комаров - Повлтавска ФА B -:-
18:00Влашим B - Тухловіце -:-
18:00Косор - Гржебеч -:-
18:00Неспеки - Велім -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Карловарського кр.

15:00Уніон Нове Седло - Тоужим -:-
18:00Грознетін - Ходов -:-
18:00Жлутіце - Ломніце -:-
18:00Нейдек - Банік К. П. -:-
18:00Нова Роле - Локо Карлові Вари -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Оломоуцького краю

17:30Єсенік - Долани -:-
18:00Желатовіце - Краліце-на-Гане -:-
18:00Літовел - Лутін -:-
18:00Могельніце - Усті -:-
18:00Штернберк - Медлов -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пардубицького краю

16:00Хрудім B - Тржемошніце -:-
18:00Літомишль - Роговладова Бела -:-
18:00Пардубіцкі - Луже -:-
18:00Хоцень - Голіце -:-
18:00Ческа Тржебова - Просеч -:-

ЧЕХІЯ: Ліга U19

11:15Опава U19 - Острава U19 -:-
12:00Вікторія Пльзень U19 - Славія Прага U19 -:-
12:00Млада Болеслав U19 - ФК Пардубіце U19 -:-
13:00Словацко U19 - Метеор Прага U19 -:-
14:30Брно U19 - Спарта Прага U19 -:-
15:00Сігма Оломоуц U19 - Пржибрам U19 -:-
15:00Чеське Будейовіце U19 - Злін U19 -:-

ЧЕХІЯ: 2. Ліга (Жінки) - Група вибування

17:30Бранік Ж - ФК Прага Ж -:-

ЧИЛІ: Прімера

03:30Куріко Унідо - Кокімбо -:-
22:00Ла-Серена - Аудакс Італьяно -:-
00:30Кобресаль - У. Де Чилі -:-

ЧИЛІ: Прімера В

01:00КД Санта-Круз - С. Вондерерз -:-
19:30Д. Пуерто-Монт - Барнечеа -:-
19:30С. Морнінг - Кобрелоа -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Ліга підвищення - 7-12 місця

17:00Бавуа - Рапперсвіль -:-
17:00Базель II - Біль -:-
17:00Хам - Янг Бойз II -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Ліга підвищення - Група вибування

17:00Брюль - Сьон II -:-
17:00ЯФ Ювентус - Блек Старс -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Ліга підвищення - Група підвищення у класі

17:00Беллінцона - К'яссо -:-
17:00Брайтенрайн - Стад Ніонне -:-
17:00Етуаль Каруж - Цюрих II -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1

17:00Бюль - Монте -:-
17:00Ла Шо-Де-Фон - Терр Сант -:-
17:00Мартіньї - Веве -:-
17:00Мерен - Лансі -:-
17:00Обервалліс Натер - Ешаллен -:-
17:00Сарраз-Еклеплен - Тун II -:-
17:00Шенуа - Лозанна II -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 2

17:00Басскур - Шец -:-
17:00Буокс - Лангеталь -:-
17:00Волен - Мюнзінген -:-
17:00Грассхоппер II - Делемон -:-
17:00Золотурн - Хенгг -:-
17:00Кеніц - Цуг -:-
17:00Косово - Люцерн II -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 3

17:00Баден - Парадісо -:-
17:00Госсау - Фраєнбах -:-
17:00Ешен - Вінтертур II -:-
17:00Лінт - Уцвіль -:-
17:00Лугано II - Веттсвіль-Бонштеттен -:-
17:00Тальвіль - Санкт-Галлен II -:-
17:00Тугген - Бальцерс -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Super League Women - 5-8 місця

17:00Люцерн Ж - Янг Бойз Ж -:-
18:00Санкт-Галлен Ж - Арау Ж -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Super League Women - Вибування

20:15Тун Ж - Рапперсвіль Ж -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Super League Women - Плей-оф

21:00Серветт Ж - Базель Ж -:-
21:15Цюрих Ж - Грассхопперс Ж -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан

16:00Гетеборг - Сундсвалль -:-
16:00М'єльбю - Кальмар -:-
18:00Хекен - Сіріус -:-

ШВЕЦІЯ: Супереттан

14:00Браге - Норрбю -:-
14:00Треллеборг - Ландскруна -:-
16:00Вестерос - Хальмстад -:-
16:00Естерс - Єнчепінг -:-
18:00АФК Ескільстуна - Естерсунд -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд

14:00Гуте - Сандвікенс -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд

17:00Балкан - Хегсбю -:-
15:00Троса-Вагнхерадс - Лідінге ІФК -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд

14:00Греббестад - Стенунгсунд -:-
15:00Ангеред - Кумла -:-

ШВЕЦІЯ: Елітеттан (Жінки)

13:00Маллбакенс Ж - Team TG FF Ж -:-
15:00Сундсвалль Ж - Джитекс Ж -:-
16:00Бергдаленс ІК Ж - Норрчепінг Ж -:-
16:00Бромелла Ж - Уппсала Ж -:-
16:00Ельвше Ж - Векше ДФФ Ж -:-

ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга

19:00Данбіхолден - Портмор -:-
21:30Кевалір - Молайнс -:-

ЯПОНІЯ: J1-ліга

08:00Хіросіма - Нагоя -:-
11:00Авіспа Фукуока - Урава -:-

ЯПОНІЯ: J2-ліга

07:00Кумамото - Кофу -:-
12:00Токіо Верді - Омія Ардія -:-

ЯПОНІЯ: J3-ліга

08:00Джіраванц Кітакюсю - ЙСКК -:-

ЯПОНІЯ: Надесіко-ліга (Жінки)

07:00НГУ Нагоя Ж - Харіма Альбіон Ж -:-
07:00Ніттайдаї Ж - Такацукі Ж -:-
07:00Сересо Осака Ж - Орка Камогава Ж -:-
09:00Йокогама ФК Сігаллс Ж - Енджівайолет Хіросіма Ж -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.