ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Завершені

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

14:30Вотфорд - Ліверпуль 0:5

ІТАЛІЯ: Серія А

16:00Спеція - Салернітана 2:1

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

14:00Маріуполь - Металіст 1925 1:2

УКРАЇНА: Перша ліга

13:15Поділля - Прикарпаття 0:2
15:30Кривбас - Краматорськ 3:0

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Квінсленд

11:00Пенінсула - Голд Коуст 3:5
12:00Саншайн Коуст Вондерерс - Мегпайс Крузейдерс 5:0

АВСТРІЯ: 2. Ліга

15:30Лафніц - Дорнбірн 2:0
15:30Рапід Відень (Am) - Вакер Іннсбрук 0:3
15:30Хорн - Амштеттен 0:3

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр

16:00Вольфсберг (Am) - СФ Шпітталь 2:1
16:00Штадль Паура - Санкт-Анна-ам-Айген 3:3

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Тіроль

15:00Вергль - Вакер Іннсбрук (Am) 3:1
16:00СФ Іннсбрук - СК Імст 1:1

АВСТРІЯ: Бундесліга (Жінки)

13:00Зюдбургенланд Ж - Альтенмаркт Ж 0:5

АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга

14:00Сабаїл - Кешла 1:2
16:00Габала - Зіра 1:1

АЛБАНІЯ: Суперліга

14:45Кастріоті - Скендербеу 2:0
14:45Лачі - КФ Егнатія 0:1

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

14:30Фулгем - КПР 4:1

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Північ

17:00ПеренесеноБредфорд ПА - Гейтсхед -:-
17:00ПеренесеноБреклі Таун - Спеннімур -:-
17:00ПеренесеноЧорлі - Кеттерінг -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Південь

17:00ПеренесеноБат - Гемптон енд Річмонд -:-
17:00ПеренесеноТонбридж - Хевент енд В. -:-
17:00ПеренесеноХангерфорд - Хемел Хемпстед -:-

АНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон

17:00ПеренесеноМорпет - Бесфорд -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Центральний дивізіон

17:00ПеренесеноПітерборо Спортс - Хенсфорд -:-

АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон

17:00ПеренесеноПоттерс - Боверс енд Пітсі -:-

АНГЛІЯ: Кубок Англії - Кваліфікація

14:30Бромсгроув - Грімсбі 0:5

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2

14:00Бірмінгем U23 - Астон Вілла U23 1:2
14:00Манчестер Юнайтед U23 - Блекберн U23 3:0
15:00Челсі U23 - Дербі U23 2:0

АРГЕНТИНА: Прімера

01:00Расінг - Платенсе 0:1
03:15Велес Сарсфілд - Арсенал Саранді 0:0
03:15Дефенса і Хустісія - Естудіантес Л.-П. 2:1

АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ

01:10Дефенсорес де Бельграно - Атлетіко Гуемес 1:0
03:10Атлетіко Рафаела - Барракас Сентраль 0:2

АФРИКА: Ліга чемпіонів КАФ - Кваліфікація

15:00Таскер (Ken) - Замалек (Egy) 0:1
16:00АПР (Rwa) - Етуаль Сахель (Tun) 1:1

АФРИКА: Кубок конфедерації КАФ - Кваліфікація

15:00Азам (Tan) - Пайрамідс (Egy) 0:0
16:00Орапа Юнайтед (Bot) - Котонспорт (Cmr) 2:1
16:00Ред Ерроус (Zam) - Прімейру де Агошту (Ang) 1:0
16:00Уганда Ревенью (Uga) - Аль-Масрі (Egy) 0:0

БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга

17:45ПеренесеноАль-Мухаррак - Аль-Ахлі Манама -:-

БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки)

15:00Лувен Ж - Генк Ж 2:0

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

13:00Іслоч Мінськ - Слуцьк 2:0
15:00Сморгонь - Вітебськ 2:0

БІЛОРУСЬ: Перша ліга

13:00Крумкачи - Белшина 1:3
15:00ФК Слонім - Нафтан 1:2

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Дублери)

14:00ФК Мінськ 2 - ФК Гомель 2 1:2
15:00Рух Брест 2 - Динамо Мінськ 2 2:3
16:15Енергетик-БГУ 2 - Брест 2 2:3

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

15:00Маріца Пловдив - Хебар 3:1
16:00Добруджа - Levski Lom 3:0
16:00Нефтохімік Бургас - Созополь 1:1
16:00Своге - Марек 2:0
16:00Спартак - Янтра Габрово 1:1
16:00Струмска Слава - Етар 1:4

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Схід

16:00ПеренесеноАтлетік Куклен - Ямбол 1915 -:-
16:00ПеренесеноБорислав Парвомай - Лок. Пловдив II -:-
16:00ПеренесеноГігант Саєдіненіє - Асеновец -:-
16:00ПеренесеноКарнобат - Черноморець 1919 -:-
16:00Левскі Крумовград - Загорец 2:0
16:00Несебир - Розова Долина 3:2
16:00ПеренесеноРодопа Смолян - Левскі Карлово -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Захід

16:00Балкан Ботевград - Пірін Благоєвград 2 3:0
16:00Бансько - Надєжда Доброславці 3:0
16:00Бистріца - Беласиця 0:3
16:00Віхрен - Чепинці 7:1
16:00ПеренесеноГоце Делчев - Хебар 2 -:-
16:00Кюстенділ - Оборіште 4:1
16:00Разлог - Владая 2:1
16:00ПеренесеноСептемврі Софія 2 - Чавдар Етрополе -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Схід

16:00Дунав Русе - Шумен 2007 2:0
16:00Лудогорець III - Светкавіца 2:0
16:00Спартак II - Доростол 5:0

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Захід

16:00Мездра - Лок. Горна 0:4
16:00Пещера Галата - Локомотив Дряново 3:1

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

15:00Леотар - Борац Баня-Лука 1:1

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - ФБіГ

16:00Бановичі - Градіна Сребренік 3:2
16:00Братство Грачаніца - Младост ДК 1:3
16:00Віс Сімм-Бау - ТОСК Тешань 1:3
16:00Градачац - Травник 1:1
16:00Ігман Коніц - Томіслав 2:1
16:00Какань - Гаджичі 0:2
16:00Ораше - Єдінство Біхач 1:0

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - РС

15:30Дріна Зворник - Нови Град 1:1
15:30Звієзда 09 - Текстілац 2:0
15:30Любич Прнявор - Будучность Пілиця 3:2
15:30Подрінє Яня - Модрича 1:1
15:30Слога - Козара 3:0

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

01:00КРБ - Гуарані 2:2
03:30Гояс - КСА 3:1

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

20:45ПеренесеноАС Дуан - АСФА Єннега -:-

БУРУНДІ: Прімус Ліга

16:00Бумамуру - Мусонгаті 1:2

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Перший етап

23:00Сулія - Трухільянос 2:0
01:15Універсідад Сентраль - Метрополітанос 1:1
03:30Депортіво Тачіра - Самора 1:2

ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Ван - Урарту 1:1

ВІРМЕНІЯ: Перша ліга

14:00Алашкерт 2 - Лернаїн Арцах 0:5
14:00Ширак Гюмрі - Гандзасар Капан 1:2

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі

13:30Шукура - Динамо Батумі 0:2
15:30Телаві - Локомотив Тбілісі 2:1

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон

14:30Кеге - Нюкебінг 1:0
15:00Яммербугт - Відовре ІФ 0:2

ДАНІЯ: Другий дивізіон

14:45ФА 2000 - Хіллерброд 3:5
15:00Брабран - Тістед ФК 0:3
16:00Кольдинг - Хеллеруп 1:1

ДАНІЯ: 3rd Division

14:00Ванлесе - Слагелсе 3:2
15:00ВСК Орхус - Херлев 1:0
15:00Несбю - Карлслунде 4:0
15:00Роскілле - Далум ІФ 3:0
15:00Фрем - Роскілле КФУМс 3:2

ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки)

14:45Норшелланн Ж - Фортуна Х'єррінг Ж 2:2
15:30Орхус Ж - Тістед ФК Ж 2:3
16:15Брондбю Ж - Ольборг Ж 5:2

ЕКВАДОР: Ліга Про - Другий етап

03:00Емелек - Оренсе 1:0

ЕСТОНІЯ: Мейстріліга

13:00Вапрус Пярну - Нимме Калью 1:4
13:00Скасовано Легіон - Таммека -:-
13:00Скасовано Тулевик - Пайде -:-
16:00Скасовано Нарва - Флора -:-
16:00Тулевик - Левадія 3:2

ЕСТОНІЯ: Есілііга

13:00Калев Таллінн - Флора U21 1:0

ЕСТОНІЯ: Meistriliiga Women

15:00Флора Ж - Вапрус Пярну Ж 4:0

ЄВРОПА: Евро U17 - Кваліфікація - Перший етап

15:00Англія U17 - Вірменія U17 7:0

ЄГИПЕТ: Division 2 - Group A

15:30Dayrout - Хаммаді 1:1
15:30Mallawi - Кіма Асуан 1:2
15:30Асьют Петролеум - Ель Аламін 2:0
15:30Кена - Telephonaat Beni Suef 0:0
15:30СК Асуан - El Badari 4:1
15:30Фаюм - El Madina El Monowara 1:1

ЗАМБІЯ: Суперліга

16:00Білдкон - Нквазі 0:0
16:00Грін Іглз - Кабве 1:2
16:00Кафуе Селтік - Кансанші 1:0
16:00Конкола - Чамбіші 0:0
16:00Нкана - ЗЕСКО 1:0

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

11:15Персела Ламонган - Мадура Юнайтед 2:2
11:15Персіта - Персірая Ачех 1:1
14:15Персіпура Джаяпура - Персебая 1:3

ІРАК: Суперліга

15:00Аль-Кассім - Самарра 1:1
15:00Аль-Кахраба - Аль-Діванія 2:0
15:00Захо - Багдад 2:1

ІРАН: Дивізіон 1

14:45Малаван - Арман Гохар 2:0
14:45ПеренесеноМес Шахр Бабак - Парс Джанубі Джам -:-
14:45Сайпа - Естеглаль Хузестан 1:1
15:00Хейбар Хоррамабад - Астара 1:0

ІРЛАНДІЯ: Національна ліга (Жінки)

16:00Дублін Вейвс Ж - Bohemians WFC Ж 1:0
16:00Корк Сіті Ж - Вексфорд Ж 0:1

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12

13:00Арукас - Лас Сокас 3:0
16:15ПеренесеноЯйса - Теніска -:-

ІСПАНІЯ: Прімера (Жінки)

14:00Валенсія Ж - Райо Вальєкано Ж 1:0

ІСПАНІЯ: Segunda Division Women

13:30Касереньйо Ж - Санта-Тереса Ж 3:2
14:00Real Union Ж - Ла Солана Ж 1:0
14:00Фемаргін Ж - Алама Ж 3:4

ІТАЛІЯ: Серія B

15:00Асколі - Лечче 1:1
15:00Віченца Віртус - Реджина 1914 0:1
15:00Кротоне - Піза 2:1
15:00Порденоне - Тернана 1:3

ІТАЛІЯ: Серія С - Група В

15:00Вис Пезаро - Чезена 1:1
15:30Гроссето - Реджана 0:0
15:30Каррарезе - Пістоєзе 1:0
15:30Модена - Вітербезе 2:0
15:30Ольбія - Імолезе 0:2
15:30Понтедера - Луккезе 2:3

ІТАЛІЯ: Серія D - Група А

16:00Бра - Гоццано 0:2
16:00Вадо - PDHA 4:4
16:00Імперія - Боргозезія 1:3
16:00Сестрі Леванте - Лаваньєзе 1:1
16:00Тічіно - Фоссано 0:0
16:00ХСЛ Дертона - Асті 2:0

ІТАЛІЯ: Серія D - Група В

16:00USD Casatese - Кастелланцезе 3:1
16:00Дезенцано Кальвіна - SG City Nova 1:2
16:00Ольджинатезе - Леньяно 3:4

ІТАЛІЯ: Серія D - Група С

16:00Dolomiti Bellunesi - Есте 2:2

ІТАЛІЯ: Серія D - Група D

16:00G.S. Bagnolese - Лентіджоне 0:2
16:00San Donnino - Альянезе Кальчо 1:1
16:00Меццолара - Корреджезе 1:2
16:00Прогрессо - Alcione Milano 1:1
16:00Равенна - Сассо Марконі 2:2
16:00Саммаурезе - Ріміні 1:2
16:00Форлі - Гівіццано Борго 2:0

ІТАЛІЯ: Серія D - Група G

16:00Торрес - R. Monterotondo 4:1

ІТАЛІЯ: Серія D - Група H

16:00Мольфетта - Бріндізі 3:1

ІТАЛІЯ: Серія D - Група І

16:00Б'янкавілла - Lamezia Terme 1:4

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

12:00Аталанта U19 - Лечче U19 2:2
12:00Дженоа U19 - Торіно U19 2:2
14:00Болонья U19 - СПАЛ U19 1:2
14:00Ювентус U19 - Сампдорія U19 1:0
16:00Емполі U19 - Інтер U19 1:1

ІТАЛІЯ: Прімавера 2

12:00Беневенто U19 - Кротоне U19 1:2
12:00Нуова Козенца U19 - Фрозіноне U19 1:5
12:00Реджина U19 - Лаціо U19 0:3
12:00Салернітана U19 - Перуджа U19 2:3

ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки)

15:30Інтер Ж - Рома Ж 1:0

КАЗАХСТАН: Прем'єр-ліга

12:00Акжайик Уральськ - Туран 1:1
14:00Шахтар Караганда - Каспій Актау 1:0
16:00Актобе - Кайрат Алмати 1:2
16:00Ордабаси - Атирау 2:1

КАЗАХСТАН: Перший дивізіон

12:00Ігілік - Аксу 0:4

КАНАДА: Ю-Спортс

23:30ЮБК Окенеген - Вікторія 0:1
00:15UNB - Сент-Меріс 1:1
02:15Віндзор - Ватерлоо 0:5
02:30Лорентіан - Торонто 0:1
03:00Йорк - Трент 4:0
03:15UOIT - Карлтон 1:7
03:15UQAM - Макгілл 0:1
03:15Конкордія - UQTR 0:1
03:15Монреаль - Шербрук 3:0
05:30UBC - Трініті Вестерн 2:2
06:00UFV - UNBC 2:2

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

13:00ККБ - Леопардс 0:0
15:00Поліс ФК - Найробі Сіті 0:2
15:00ПеренесеноТаскер - Таланта -:-
15:15Матхаре Юнайтед - Улінзі Старз 0:1

КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга

12:30Дордой Бішкек - Ілбірс 3:0

КІПР: Дивізіон 2

15:30Omonia 29th May - ПО Ксилотімпу 2006 0:0
15:30Алкі Орокліні - Хлорака 1:2
15:30Анагеннісі Деринія - Отеллос Атьєну 3:0
15:30Паралімні - Олімпіада Лімпіон 0:1

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Клаусура

03:40Депортес Толіма - Уїла 1:0

КОСОВО: Суперліга

14:00Г'їлані - Баллкані 1:1
14:00Дукаг'їні - Малішева 2:0
14:00Приштина - ФК Ллапі 1:2

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Апертура

00:15АД Асеррі - Барріо Мексико 0:0

КЮРАСАО: Перший дивізіон

03:00СУБТ - КСД Барбер 2:0

ЛАТВІЯ: Вища ліга

14:00Валмієра - ФК Лієпая 1:0
16:00РФС - Спартакс 1:1

ЛАТВІЯ: 1. Ліга

14:00Ауда - Альбатрос 2:0
14:00Динамо Рига - Албертс 0:0
15:00ФК Смілтене - Тукумс 2000 1:6
16:00ПеренесеноГробіня - Резекне -:-

ЛИТВА: А Ліга

13:00Хегельманн Літауен - Кауно Жальгіріс 1:2
15:00Джюгас Телшяй - Дайнава Алітус 1:1

ЛИТВА: I Ліга

14:00Сілас - Атмосфера 4:1
14:00Судува 2 - Жальгіріс 2 2:1
15:00БФА Вільнюс - Рітеряй 2 0:1

МАЛАВІ: Суперліга

15:30Біг Буллетс - Каронга Юнайтед 3:2

МАЛЬТА: Прем'єр-ліга

16:00Бальцан - Флоріана 1:2

МЕКСИКА: Ліга MX - Апертура

03:00Некакса - Пуебла 0:1
05:00Масатлан ФК - Атлас 1:0

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура

05:05Дорадос де Сіналоа - Raya 2 4:1

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Апертура

01:00Керетаро Ж - Толука Ж 0:1
05:05Чівас Гвадалахара Ж - УАНЛ Тігрес Ж 1:1

МОЛДОВА: Національний дивізіон

15:00Флорешть - Бєльці 1:3

НІДЕРЛАНДИ: Тведе Дивізі

15:30АФК - Йонг Волендам 1:3
15:30Нордвейк - Райнсбургсе Бойс 2:0
16:00АСВГ - Квик Бойз 1:1
16:00Ейсселмірвогелс - Йонг Спарта Роттердам 2:0
16:00Ексельсіор Масслейс - Козаккен Бойз 2:0

НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі

15:30АКВ Ассен - Спортлюст 1:2
15:30Аякс (Am) - Стапхорст 0:3
15:30ВВОГ - Тер Леде 1:2
15:30ГОЕС - Ексельсіор 31 1:3
15:30Ліссе - Барендрехт 0:0
15:30ОДІН '59 - Стедоко 1:2
15:30Харкемасе Бойз - ВВСБ 4:2
16:00ВВ ДОВО - Ермело 0:0
16:00Спарта Нейкерк - ХСВ Хук 1:2

НІКАРАГУА: Прімера - Апертура

04:00Окоталь - Export Sebaco 1:1

НІКАРАГУА: Прімера U20 - Апертура

01:00ЗупиненоОкоталь U20 - Export Sebaco U20 1:1
00:00ПеренесеноХалапа U20 - УНАН-Манагуа U20 -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

14:30Гайденгайм - Санкт-Паулі 2:4
14:30Інгольштадт - Гольштайн Кіль 1:1
14:30Карлсруе - Ауе 2:1

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

15:00Брауншвейг - Боруссія Д. II 4:2
15:00Галлешер - Саарбрюкен 2:3
15:00Кайзерслаутерн - Фрайбург II 3:0
15:00Меппен - Магдебург 2:3
15:00ПеренесеноМюнхен 1860 - Мангейм -:-
15:00Цвікау - Дуйсбург 3:2

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

14:00Фенікс Любек - Айнтрахт Нордерштедт 1:1
15:00Вердер Бремен II - Ольденбург 0:0
15:00Санкт-Паулі II - Любек 1:0
15:00Хайдер - Тевтонія Оттензен 1:1
16:00Дельменхорст - Обернойланд 4:0

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

14:00Альтглініке - Бабельсберг 1:1
14:00Ауербах - Лукенвальде 1:0
14:00Енергі Коттбус - Мойзельвіц 3:0
14:00Локомотив Лейпциг - Тасманія Берлін 5:0
14:00Ратенов - ФК Хемніцер 1:2

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

15:00Вупперталер - Обергаузен 1:1
15:00Лотте - Боннер 0:2
15:00РВ Ессен - Віденбрюк 0:0
15:00Редінгхаузен - Алеманнія Аахен 1:1
15:00Фортуна Кельн - Ліппштадт 4:2
15:00Хомберг - Пройссен Мюнстер 2:2
15:00Штрелен - Юрдінген 2:0

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

15:00Балінгер - Ульм 0:2
15:00Гіссен - ФК 08 Хомбург 0:2
15:00Майнц II - Кассель 1:3
15:00Пірмазенс - РВ Кобленц 0:0
15:00ШОТТ Майнц - Гоффенгайм II 1:1
15:00Штайнбах Гайгер - ФСФ Франкфурт 3:1

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія

15:00Аубштадт - Піпінсрід 4:1
15:00Аугсбург II - Айхштет 2:0
15:00ПеренесеноГаймштеттен - Ельтерсдорф -:-
15:00Гройтер Фюрт II - Шальдінг-Гайнінг 2:2
15:00Іллертіссен - Швайнфурт 1:1
15:00Нюрнберг II - Меммінген 1:1
15:00Райн/Лех - Унтерхахінг 2:1

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ

15:00Людвігсфельдер - Бранденбургер 1:2
15:00Шверін - Целендорф 3:1
15:00Штакен - Торгеловер Грайф 1:1

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь

15:00Айнхайт Рудольштадт - Блау-Вайс Цорбау 3:1
15:00ПеренесеноАн-дер-Фанер-Гоге - Ерфурт -:-
15:00Бішофсвердер - Бауцен 3:1
15:00Галле - Зандерсдорф 2:2
15:00Інтер Лейпциг - Einheit Wernigerode 4:3
15:00Оберлаузіц - Плауен 0:1

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн

14:30Вайхе Фленсбург - Kronshagen 5:1
15:00Ойтін - Ольденбургер 1:0

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен

13:00Брінкумер - Леер 3:1
15:00Аумунд-Фегезак - ОСК Бремерхафен 2:3

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ

15:00Вюрцбург ФФ - Гебенбах 1:1

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь

15:00Дахау - Дайзенгофен 3:3
15:00Ландсберг - Гархінг 1:1
15:00Пуллах - Регенсбург II 1:5

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг

15:00Бакнанг - Некарсульмер 3:0
15:00Вальдорф II - Ільсхофен 3:0
15:00Дорфмеркінген - Лоррах-Бромбах 2:2
15:00Рафенсбург - Рілазінген-Арлен 1:1
15:00Фрайберг - Фрайбургер 2:1
15:00Штутг. Кіккерс - Брухзаль 3:0

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Північ

12:00Енергі Коттбус U19 - Вердер U19 1:6
12:00Санкт-Паулі U19 - Галлешер U19 3:2
14:00Гамбург U19 - Вольфсбург U19 0:1
14:00Ганновер U19 - Магдебург U19 2:0
14:00РБ Лейпциг U19 - ФК Хемніцер U19 0:1

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Південь

12:00Айнтрахт Франкфурт U19 - Баварія U19 2:3
12:00Інгольштадт U19 - Унтерхахінг U19 1:2
13:00Нюрнберг U19 - Оффенбах U19 3:0
14:00Гоффенгайм U19 - Ульм U19 5:2
14:00Штутгарт U19 - Аугсбург U19 1:1

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Захід

12:00Білефельд U19 - Боруссія Д. U19 1:2
12:00Фортуна Кельн U19 - Боруссія М. U19 1:1
13:00Падерборн U19 - Бохум U19 1:2

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)

14:00Фрайбург Ж - Баєр Леверкузен Ж 1:2

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга (Жінки)

15:00Айнтрахт Франкфурт 2 W - Гоффенгайм 2 W 4:2

НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга

16:00Асане - Улл/Кіса 3:3
16:00Брюне - Фредрікстад 0:1
16:00Гроруд - Рауфосс 2:1
16:00Єрв - Ранхейм 2:1
16:00Стреммен - Саннес Ульф 2:2
16:00Стьєрдальс-Блінк - Старт 2:2
16:00Хам-Кам - КФУМ Осло 3:0

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1

15:00Флоре - Браттвог 1:2
16:00Конгсвінгер - Халден 7:0

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2

15:30Сотра - Егерсундс 4:1
16:00К'єлсос - В. Хаугесунн 3:1
16:15Нотодден - Ойгарден 1:0

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2

15:00Флінт - Порс Гренланн 1:3
16:00Хенефосс - Фолло 1:0

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3

15:00Відар - Бродд 0:1
15:00Дьєрв 1919 - Хінна 6:2
15:00Стал Єрпеланн - Мандалскамератене 3:2

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4

14:00Согндал 2 - Фрігг 1:11
15:00Люн - Реді 3:1
15:00Ордал - Б'ярг 3:5
16:00Люсеклостер - Фюллінгсдален 4:3
16:00Фана - Сторд 5:2

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5

15:00Волда - Стріндхейм 2:2

НОРВЕГІЯ: Топпсерія (Жінки)

16:00Клепп Ж - Русенборг Ж 0:3
16:00Кульботн Ж - Люн Ж 1:0
16:00Стабек Ж - ЛСК Квіннер Ж 1:3

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1

16:00Аль-Таїд - Хатта 2:1
16:05Gulf Heroes - Dubai City 3:1
16:05Масфут - Аль-Арабі 2:3

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Pro League Cup

16:00Аль-Дафра - Аль-Наср 1:3
16:00Бані Яс - Аль-Васл 1:2

ОМАН: Професійна ліга

16:00Нізва - Аль-Наср 0:1
16:00Сахам - Аль-Сіб 1:1
16:05Аль-Нахда - Аль-Мснаа 3:1

ПАКИСТАН: Прем'єр-ліга

15:00ПеренесеноHumma - СНГПЛ -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Клаусура

23:00ПеренесеноГуайрена ФК - Серро Портеньйо -:-
23:00ПеренесеноЛібертад Асунсьйон - Насьйональ Асунсьйон -:-
23:00ПеренесеноОлімпія Асунсьйон - Гуарані -:-
23:00ПеренесеноРівер Плейт - Соль де Америка -:-
23:00ПеренесеноСпортінг Лукеньйо - 12 де Октубре -:-

ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон

01:00Індепендьєнте - Фернандо де ла Мора 2:1
15:30Хенераль Кабальєро - Фульхенсіо Єгрос 2:0

ПЕРУ: Ліга 2 - Підвищення у класі - плей-оф

23:00Чавелінес - Карлос Стейн 1:2

ПІВДЕННА АФРИКА: Diski Challenge

10:00Голден Ерроуз U23 - Стелленбош U23 1:2
11:00Marumo Gallants U23 - Маріцбург Юнайтед U23 0:1
11:00Чіппа Юнайтед U23 - Сволловс U23 2:0
13:00Орландо Пайретс U23 - Барока U23 2:0
13:00Роял АМ U23 - Sekhukhune U23 0:3

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2

10:00Асан - Теджон 3:4
12:30Кьоннам - Ансан Грінерс 0:2

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3

09:00Хвасон - Янджу 3:2

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

17:00ПеренесеноК. Рейнджерс - Крузейдерс -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 1. MFL

15:00Академія Пандєв - Шкендія 2:1
15:00Брегальніца Штіп - Македонія ГП 4:1
15:00Ренова - Пелістер 2:0
15:00Струга - Борец 1:1
15:00Тіквеш - Шкупі 0:1

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 2. MFL

15:00Voska Sport - Кадіно Скоп'є 5:0
15:00Беласіца - Осогово 0:2
15:00Вардар - Охрід 2:0
15:00Велешта - Besa 1976 1:1
15:00Детоніт Юніор - Lok. Gradsko 2:1
15:00Кіт Го Пехчево - Слога Виниця 1:2
15:00Кожуф Гевгелія - Саса 0:0
15:00КФ Гостівар - Сілекс 2:2
15:00Победа - Bratstvo 07 5:0
15:00ФК Кораб - Тетекс 1:3

ПОЛЬЩА: Екстракляса

13:30Ленчна - П'яст Глівіце 1:1
16:00Термаліца - Лехія Гданськ 0:2

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

13:40Р. Жешув - Хробри Глогув 3:0
16:00ГКС Ястшембє - Польковіце 3:1

ПОЛЬЩА: Дивізіон 2

14:00Лех Познань 2 - Хойнічанка 3:2
15:00Гарбарня - ГКС Погонь 2:1
16:00ГКС Белхатув - Каліш 2:1
16:00Гутнік Краків - С. Жешув 1:2
16:00Погонь Сєдльце - Оструда 3:0

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I

12:00Легія II - Світ 2:0
15:00Mamry Gizycko - Блонянка Блонє 1:3
15:00Бяла Піска - Урсус Варшава 1:3
16:00Вікелєц - Легьоново 1:1
16:00Піліца Бялобжегі - Ягеллонія II 2:8

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II

15:00Kluczevia Stargard - Унія Яніково 1:2
16:00Б. Гдиня - Світ Сковлін 2:3
16:00Котвіца Колобжег - Nowe Skalmierzyce 1:3
16:00Ол. Грудзьондз - Кошалін 4:0

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III

14:00Заглембє 2 - Carina Gubin 1:0
15:30Бєльсько-Бяла - Гочалковіце Здруй 2:0
16:00Бжег - Гурнік Забже 2 0:1
16:00Гварек Тарновске Гури - Легніца 2 0:1
16:00Зєльона Гура - Варта Гожув 1:0
16:00Сленза Вроцлав - Блискавіца Гац 0:2

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV

15:00Авіа Свіднік - Островєц-Свєентокшискі 1:2
16:00Бяла Подляска - Сокул Сенява 0:0
16:00Подгале Нови Тарг - Сярка Тарнобжег 1:0
16:00Стальова Воля - Чарні Поланец 3:0
16:00Унія Тарнув - Віслока Дембіца 0:0
16:00Хелмянка Хелм - Орлента Радзинь 0:2

ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга

13:00Вісла U18 - Арка Гдиня U18 3:1
13:15Полонія В. U18 - Заглембє U18 5:1

ПОЛЬЩА: Екстраліга (Жінки)

14:00УЯ Краків Ж - Чарні Сосновець Ж 0:0

ПОРТУГАЛІЯ: Liga 3

16:00Брага B - Монталегре 2:0

ПОРТУГАЛІЯ: Кубок Португалії

13:00Олівейра-ду-Ошпітал - Гімарайнш 0:1

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23

13:00Ешторіл U23 - Белененсеш U23 2:0
13:00Портімоненсе U23 - Марітіму U23 2:1

РОСІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Арсенал Тула - Зеніт 2:1

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 4

12:30Урал 2 - Звєзда Перм 4:2

РОСІЯ: Вища ліга (Жінки)

11:00Звєзда 2005 Ж - ФК Єнісей Ж 2:1
14:00ФК Ростов Ж - ЦСКА Москва Ж 0:1
15:00Краснодар Ж - Локомотив Москва Ж 0:3
16:00Зеніт Ж - Рязань Ж 0:3
16:00Рубін Казань Ж - Чертаново М. Ж 1:0

РУМУНІЯ: Ліга 2

11:00Браїла - Глорія Бузеу 0:7
11:00Війторул Тиргу-Жіу - Unirea Constanta 2:1
11:00Келераші - Металоглобус Бухарест 0:1
11:00Севішул Шелімбер - Конкордія 1:0
11:00Униря Слобозія - Політехніка Тімішоара 1:0
15:00Стяуа Бухарест - Астра 1:1

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 8

15:00Скасовано Теуз Цермей - Полі Тімішоара -:-

САН-МАРИНО: Чемпіонат

16:00Віртус - Доманьяно 1:2
16:00Космос - Фаетано 0:3
16:00Лібертас - Сан-Джованні 2:0
16:00Пеннаросса - Ювенес/Догана 0:0

СЕРБІЯ: Перша ліга

16:00Mladost GAT - Інджія 2:3
16:00Будучност Добановці - Явор 0:0
16:00Железнічар Панчево - Рад Белград 2:1
16:00Тімок - Мачва Шабац 0:1

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград

12:00Прва Іскра Барич - Звездара 1:0
12:00Телеоптік - Раднічки Обреновац 2:2

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Схід

15:30ПеренесеноТраял Крушевац - Brzi Brod -:-

СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга

15:30Банська Бистріца - С. Братислава B 1:0
15:30Дубніца - Кошице 1:2
15:30Наместово - Комарно 0:2
15:30Пухов - Петржалка 1:1

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Захід

15:00Нітра - Малженіце 4:2
15:00Нове-Место-над-Вагом - Кална над Гроном 0:0
15:00Партизанське - Імель 0:0
15:00Поважська Бистриця - Нове Замки 2:1
15:00Шаля - Вельке Лудінце 3:0

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Схід

15:00Спішска Нова Вес - Младост Калша 3:0

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Центр

15:00МСК Мартін - Жарновіца 5:1
15:00Подконіце - Лученець 1:0
15:00Чадця - Ліпт. Штявніца 0:0

СЛОВЕНІЯ: Друга ліга

16:00Доб - Горіца 0:2
16:00Кршко - Белтинці 0:3
16:00Примор'є - Фужінар 3:0
16:00Рудар Веленьє - Брежице 4:1
16:00Ядран Декані - Рогашка 2:0

США: USL Чемпіоншип

02:30Тампа-Бей - Нью Йорк Ред Буллс 2 1:1

ТАДЖИКІСТАН: Вища ліга

13:00ПеренесеноEskhata - Істіклол Душанбе -:-
13:00ПеренесеноЦСКА-Памір - Куктош -:-

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1

13:30Самут Пракан Сіті - Порт МТІ 2:2
14:00Кхонкен Юнайтед - Нонг Буа Пітчая 1:0
14:00Супханбурі - Патум Юнайтед 0:2
15:00Чіангмай Юнайтед - Прачуап 0:1

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 2

13:00Пхрае - Сукхотай 1:2
14:00ФК Трат - Касетсарт 1:0
14:30Muangkan Utd - Кхонкен 3:3
15:00Лампанг - Аюттхая Юнайтед 3:0
15:00Радж Прача - Районг 3:3

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Каджера Шугар - Мбея Сіті 0:0
16:00Гейта Голд - Мтібва Шугар 1:1

ТУНІС: Професійна ліга 1

16:00Зарзіс - Олімпік Беджа 0:2

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

13:30Гіресунспор - Різеспор 2:0
16:00Сівасспор - Антальяспор 2:2

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

13:30Бандірмаспор - Анкарагюджю 1:2
13:30Умранієспор - Еюпспор 2:2
16:00Денізліспор - Баликесірспор 2:1

ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Біла група

14:00Анкара Демірспор - 1922 Коньяспор 1:0
14:00Пендікспор - Акхісарспор 4:1

ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Червона група

14:00Етімесгут - Сарієр 1:0

УГОРЩИНА: НБ І

15:45Дьормот - Пакш 2:1

УГОРЩИНА: НБ ІІІ - Схід

15:00Кішварда II - Тисауйварош 4:3

УГОРЩИНА: НБ ІІІ - Центр

12:00Ракошменті КСК - МТК Будапешт II 1:2

УГОРЩИНА: НБ ІІІ - Захід

14:00Татабанья - Веспрем 1:2

УГОРЩИНА: НБ І (Жінки)

13:00Дьор Ж - Халадаш Ж 4:0

УЕЛЬС: Кубок Уельсу

14:45Колвін-Бей - Кардіфф Метрополітен 1:0
16:00Солтні Таун - Еберіствіт 0:1пен

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

14:15Пахтакор - Кизилкум 4:2
15:00Турон - Термез Сурхон 1:1

УКРАЇНА: Друга ліга

14:00Енергія - МФК Металург 0:1
14:00Епіцентр Дунаївці - Буковина 1:0
14:00Любомир Ставище - Чернігів 0:3
14:00Скорук Томаківка - Суми 6:0
15:00Вовчанськ - Нікополь 2:0
15:00Кристал - Тростянець 2:2
15:00ПеренесеноЛНЗ Черкаси - Нива В. -:-
15:00Миколаїв - Балкани 1:2
15:00СК Полтава - Таврія-Сімферополь 1:3
15:00Чайка - Карпати Л. 0:4

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

12:00Минай U19 - Десна U19 4:0
13:00ПеренесеноІнгулець U19 - Рух U19 -:-
13:00Олександрія U19 - Ворскла U19 1:1

УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки)

11:00Восход Ж - ФК Маріуполь Ж 1:2
12:30Атекс Ж - Колос Ж 0:5
14:00Карпати Л. Ж - Пантери Умань Ж 3:4

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: 1. Deild

15:00Б36 Торсхавн 2 - АБ Аргір 1:1
15:00ФК Сувурой - Вікінгур 2 1:2
16:00Сандур - НСІ Рунавік 2 2:1

ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга - Чемпіонська група

15:00Ільвес - ХІК 2:3

ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен - Група вибування

15:00КПВ Коккола - МуСа 4:1

ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен - Чемпіонська група

15:00Яро - Рованіємі 3:6
16:00Гністан - ВПС 1:4

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група А

15:00Міккелін Кіссат - КаПа 3:2
15:00МюПа - ПеКа 2:3
15:00НІС - Кіффен 1:0
16:00Кескі-Уусімаа - ЯПс 0:4

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В

15:00ВЙС - СалПа 0:1
15:00ЕПС - КааПо 0:3
15:00ПІФ Паргас - Джаз Порі 0:3

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група С

14:00Вааякоскі - ВІФК 1:0
14:00Нарпес Крафт - Ювяскюля 1:2

ФІНЛЯНДІЯ: Kakkosen Cup

16:00ПЕПО - СІК Акатемія 3:2

ФІНЛЯНДІЯ: Suomen Cup Women - Плей-оф

13:00ПК-35 Вантаа Ж - Аланд Юнайтед Ж 1:2пен

ФРАНЦІЯ: Ліга 2

16:00Тулуза - Осер 6:0

ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)

14:00Реймс Ж - Бордо Ж 5:2
15:30Генгам Ж - Іссі Ж 1:1
15:30ФК Париж Ж - Суайо Ж 4:0
15:30Флері 91 Ж - Діжон Ж 0:1

ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ

16:00Горіца - Істра 1961 1:1

ХОРВАТІЯ: 2. ХФЛ

14:00Солін - Ярун 1:1
16:00Кустошия - Дубрава 0:0
16:00Цибалія - Осієк 2 1:0

ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група А

11:15Бенешов - Соколов 3:0
11:15Влтавін - Моторлет Прага 2:1
11:15Раковнік - Повлтавска ФА 3:1

ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В

11:15Збузани - Брозани 3:3
11:30Пржеперже - Ліберец B 3:1
15:30Живаніце - Млада Болеслав B 3:1

ЧЕХІЯ: МСФЛ

11:15FK Frydek-Mistek - Злін B 1:0
11:15Велке Мезіржічі - Унічов 0:2
11:15Глучин - Росіце 0:0
11:15Отроковіце - FKM Jihlava 2:0
15:30Угерський Брод - Vratimov 1:0

ЧЕХІЯ: Дивізіон А

11:15Маріанські Лазні - Доубравка 1:4
11:30Ческе Будейовіце B - Пржештіце 0:1
15:30Катовіце - Сокол Лом 1:4
15:30Клатови - Їндржихув Градец 6:2
15:30Рокицани - Гвєзда Хеб 2:1

ЧЕХІЯ: Дивізіон В

11:15Арітма Прага - Бржезова 3:2
11:15Брандис-над-Лабем - Штеті 1:4
11:15Кладно - Метеор Прага 0:2
11:15Татран Раковнік - Ческі Брод 0:3
11:15Ческа Ліпа - Слани 2:1
15:30Банік Мост-Соуш - ФК Остров 0:1
15:30Добржіш - Лоуни 1:3

ЧЕХІЯ: Дивізіон С

11:15Лібіш - Кутна Гора 5:1
11:30Космоноси - Горки-над-Їзероу 2:1
15:30Велке Гамри - Наход 5:0

ЧЕХІЯ: Дивізіон D

11:30Бржецлав - Тасовіце 2:2
11:30Гавлічкув Брод - Гумполец 1:2

ЧЕХІЯ: Дивізіон Е

15:30Бзенец - Всетін 0:2
15:30Голешов - Скаштіце 0:3
15:30Граніце - Валашске Мезіржічі 2:2
15:30ХФК Оломоуц - Вшеховіце 0:2

ЧЕХІЯ: Дивізіон F

15:30Гержманіце - Детмаровіце 0:1
15:30Римаржов - Гавіржов 4:0

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Мораво-Сілезького краю

15:30Гай-ве-Слезку - Долні-Датинє 5:0
15:30Глубіна - Кобержице 1:1
15:30Орлова - Мораван Олдржішов 4:2
15:30Петржвалд-на-Моравє - Якубчовіце 5:2
15:30Фульнек - Брушперк 5:0
15:30Челадна - Петровіце 0:1
15:30Ческі Тешин - Бржидлічна 1:2

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.

11:15Лугачовіце - Невшова 1:1
15:30Бистржіце-под-Гостинем - Велке Карловіце 5:0
15:30Валашка-Поланка - Батов 0:6
15:30Квасіце - Слушовіце 2:3

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південноморавського кр.

11:15Куржім - Ратішковіце 2:1
11:30Свратка Брно - Роусінов 1:2
12:45Моравскі Крумлов - Бистрц 0:0
16:00Крумвірж - Босковіце 2:0
16:00Спарта Брно - Богуніце 1:3

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краю Височина

15:30Vrchovina B - Сапелі Полна 3:1
15:30Бедржихов - Нова Вес 0:1
15:30Тржебіч - Пелгржімов 0:5
15:30Хотеборж - Пржибислав 0:1

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краловоградецького краю

12:30Їчин - Добрушка 4:0
15:30Чернілов - Яромерж 0:2

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Ліберецького краю

11:30Фридлант - Страж-под-Ралскем 9:2

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Устецького краю

11:15Ловосіце - Банік Мост-Соуш B 1:3
11:30Горни Їржетін - Перштейн 3:1
15:30Банік Модлани - Србіце 2:1пен

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.

14:30Тлумачов - Домажліце B 1:3

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південночеського краю

16:00Протівін - Сезімово Усті 7:1

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Праги

11:15Коловрати - Злічин 7:4
11:15Краловіце - Гостіварж 1:1
11:15Подолі Прага - Дукла Ї. М. 3:4
11:30Вишеград B - Моторлет Прага B 0:5

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Середньочеського краю

11:15Гржебеч - Косор 2:1

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Карловарського кр.

11:15Локо Карлові Вари - Нова Роле 6:2
16:00Ломніце - Жлутіце 3:1

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Оломоуцького краю

11:30Могельніце - СК Ліпова 2:1
15:30Єсенік - Краліце-на-Гане 2:1
15:30Желатовіце - Богуньовіце 4:0
15:30Літовел - Усті 1:3
15:30Рапотін - Долани 3:0

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пардубицького краю

15:30Голіце - Хоцень 3:1
15:30Роговладова Бела - Літомишль 0:3
15:30Тржемошніце - Хрудім B 0:0

ЧЕХІЯ: Ліга U19

11:00Острава U19 - Опава U19 3:1
11:15ФК Пардубіце U19 - Млада Болеслав U19 1:0
12:00Славія Прага U19 - Вікторія Пльзень U19 2:0
13:00Метеор Прага U19 - Словацко U19 2:1
14:00Спарта Прага U19 - Брно U19 1:1
14:30Градец-Кралове U19 - Карвіна U19 0:4
14:30Злін U19 - Чеське Будейовіце U19 4:5

ЧЕХІЯ: Перша ліга (Жінки)

11:30Пардубіце Ж - Спарта Прага Ж 0:16

ЧЕХІЯ: 2. Ліга (Жінки)

11:30Лішень Ж - Тепліце Ж 5:3

ЧИЛІ: Прімера

00:30У. Де Чилі - Аудакс Італьяно 0:1
03:00Ньюбленсе - Уніон Ла Калера 0:2

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан

16:00Дегерфорс - Хальмстад 2:1
16:00Естерсунд - Мальме 0:3

ШВЕЦІЯ: Супереттан

14:00ГАІС - Вернаму 1:2
16:00АФК Ескільстуна - Вестерос 0:1

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ

14:00Соллентуна - Сильвія 1:0
14:00ФК Умео - Єфле 2:1

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь

14:00Ліндуме - Венерсборг ІФ 1:2
14:00Торнс - Твокер 1:3
15:00ФК Мальме - Ассиріска ІК 0:2

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд

14:00ІФК Естерсунд - Стурфорс АІК 4:1
14:00Фресе ІФ - Шеллефтео 1:4
15:00Тефтео ІК - Сандвік 2:1
15:00ФК Умео - Нотвікенс 1:1

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд

14:00Гуте - Енскеде 2:3
15:00Естерокер ІФК - Сандвікенс 4:2

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд

13:00Фрелунда - Торсланда 2:0
14:00Саведален - Ассиріска БК 2:5
14:00Хеганес - Онсала 3:1
15:00БК Астріо - Торд 1:1
15:00Енгельхольмс - Вінберг 1:0

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд

15:00Асарум - Сельвесборгс 3:3
15:00Есвелвс - Карлсгамн 2:0
15:00Русенгорд - ІФК Берга 3:1
15:00Нічепінг - Тюресе 6:1
15:00Троса-Вагнхерадс - Ескільстуна Сіті 1:1
15:00Худдінге - Мутала 1:2

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд

15:00Ангеред - Стенунгсунд 5:0
15:00Ахлафорс - Форвард 1:4
15:00Греббестад - Карлстад II 6:1
15:00Нордвермланд - Тідахольм ІФК 8:0

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)

15:00Віттше Ж - Хаммарбю Ж 3:1
16:00Юргорден Ж - Крістіанстад Ж 1:4

ШВЕЦІЯ: Елітеттан (Жінки)

15:00Джитекс Ж - Умео Ж 0:2
15:00Маллбакенс Ж - Сундсвалль Ж 1:0
16:00Ельвше Ж - Алінгсос ФК Ж 2:1

ЯПОНІЯ: J1-ліга

08:00Саган Тосу ФК - Сьонан 1:1
09:00Сімідзу - Касіва 0:1
09:00Урава - Гамба Осака 1:1
10:00Йокогама - Токусіма 5:3
10:00Кобе - Авіспа Фукуока 1:0
13:00Йокогама Марінос - Саппоро 2:1

ЯПОНІЯ: J2-ліга

07:00Блаубліц - Мачіда 0:2
08:00В-Варен Нагасакі - Альбірекс Ніїгата 1:1
08:00Джіраванц Кітакюсю - Токіо Верді 2:2
08:00Сагаміхара - Монтедіо Ямагата 0:1
12:30Рюкю - Ехіме 0:1

ЯПОНІЯ: J3-ліга

07:00Асуль Кларо Нумадзу - Кумамото 1:3

ЯПОНІЯ: WE League Women

05:00Урава Ж - Хіросіма Ж 1:2
07:00Парсейро Нагано Ж - Джеф Юнайтед Ж 0:2
08:00Белеза Ж - Сайтама Ж 4:1

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.