ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

СВІТ: Чемпіонат світу - Плей-оф

17:00Хорватія - Бразилія -:-
21:00Нідерланди - Аргентина -:-

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

10:45Брісбен Роар - Аделаїда Юнайтед 1:1

АЗЕРБАЙДЖАН: Кубок Азербайджану

12:00Кяпаз - Туран 1:2
15:00Сабаїл - Сабах Баку -:-

АЛЖИР: Ліга 2

16:00Аннаба - УС Суф -:-
16:00Еулма - Хамра Аннаба -:-
16:00МО Константін - Бордж-Менаєль -:-
16:00Скікда - Ель-Хруб -:-
16:00Телагема - Батна -:-
16:00Уаргла - Ель Гозіан -:-
16:00Харрах - Міла -:-
16:00Хеміс Ель Хешна - ЮС Шауя -:-

АНГЛІЯ: Друга ліга

21:45Кроулі - Хартлпул -:-

АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон

21:45Ейвлі - Енфілд Таун -:-

АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги

21:00Перенес.Арсенал U21 - Бернлі U21 -:-
21:00Брайтон U21 - КПР U21 -:-
21:00Сток Сіті U21 - Свонсі U21 -:-
21:00Фулгем U21 - Ноттінгем U21 -:-
21:00Хаддерсфілд U21 - Вотфорд U21 -:-

БАНГЛАДЕШ: Прем'єр-ліга

10:30Абахані Лімітед - Fortis 1:1
10:30Башундара Кінгз - Азампур Уттара 3:0
10:30Джамал - Рахматгандж МФС 2:2

БЕЛЬГІЯ: Челленджер Про Ліга

21:00Генк U23 - Брюгге U23 -:-
21:00СК Беверен - Андерлехт U23 -:-

БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки)

21:00КСК Андерлехт Ж - Мехелен Ж -:-
21:00Шарлеруа Ж - Феміна Волюве Ж -:-

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

17:30Рахімо - АС Поліс -:-
19:45УСФА - АСФ Діулассо -:-

ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга

43'Арарат-Вірменія - Лернаїн Арцах 0:0
16:00Пюнік Єреван - Урарту -:-

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Апертура - плей-оф

04:00Мунісіпаль - Антігуа 0:1

ГІБРАЛТАР: Національна ліга

21:45Лінкс - Європа Пойнт -:-

ГРЕЦІЯ: Суперліга 2

15:15Іракліс - Верія -:-

ЕСВАТІНІ: Прем'єр-ліга МТН

15:00Мбабане Хайлендерс - Тамбуті -:-

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Фасіл Кенема - Діре Дава -:-

ЄГИПЕТ: Дивізіон 2 - Група А

14:30Дайрут - Шобан Мослемен Кена -:-
14:30Ель-Мінья - Асмант Асьют -:-

ЄГИПЕТ: Дивізіон 2 - Група В

13'Аль-Канах - Телеком Єгипет 0:0
13'Аль-Наср - Аль-Секка 0:0
13'Ель Аламін - Ваді Дегла 1:0
13'Ель-Ентаг Ель-Харбі - Кахрабаа Ісмайлія 0:0
13'ЗЕД - Шахаб Аль-Обур 0:0
13'Мостакбал - Петроджет 0:0
13'Порто Суец - Істерн Компані 0:0
13'Терсана - Суец СК 0:0

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Північ

11:00Хапоель Буейне - Маккабі Цур-Шалом 1:1
12:00Цейрей Кафр-Канна - Хапоель Каукаб 1:0
79'Іроні Нешер - Іроні Бака 0:1
80'Хапоель Мигдаль-ха-Емек - Хапоель Калансаве 3:2
43'Маккабі Нуджідат-Ахмад - Таїбе 0:0

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Південь

11:00Іроні Кусейфе - Хапоель Бікат Хаярден 0:0
12:40Холон Єрміяху - М. Герцлія 2:2
12:45Маккабі Шаараїм - Шимшон Тель-Авів 1:2
85'Х. Герцлія - Хапоель Кфар-Шалем 0:0

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Хайдерабад - Іст Бенгал -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

10:15РАНС Нусантара - Персікабо 1973 1:1
11:00Перенес.Персебая - Бхаянгкара Соло -:-
13:15Перенес.Персік Кедірі - Мадура Юнайтед -:-
66'ПСІС Семаранг - Борнео 1:3

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 2 - Перший раунд

11:00Перенес.ПСДС Делі Серданг - Персеранг Серанг -:-
13:30Перенес.ПСКС Чілачап - Персекат -:-
14:00Перенес.Персіяп Джепара - Персікаб -:-

ІРАК: Суперліга

84'Аль-Діванія - Аль-Кува Аль-Джавія 0:2
84'Невроз - Аль-Кахраба 0:1
15:15Аль-Наджаф - Кербела -:-
15:15Духок - Аль-Карх -:-
17:30Аль-Зарваа - Аль-Кассім -:-

КЕНІЯ: Super League

12:00Коустал Хіроус - Мара Шугар 0:2
43'Шабана - Ассад 1:0
15:00Перенес.АПС Бомет - Віхіга Юнайтед -:-
15:00Перенес.Гусії - Сілібвет -:-
15:00Перенес.Дараджані Гого - Кісуму Олл-Старз -:-
15:00Перенес.Мігорі - Каджіадо -:-
15:00Перенес.МЧФ - Муранг'а -:-
15:00Перенес.Форчун Сакко - Мватате Юнайтед -:-

КИТАЙ: Суперліга

85'Цянчжоу - Ухань 1:0
52'Ухань Трі Таунс - Шаньдон Тайшань 1:1
53'Шанхай Шеньхуа - Далянь Про 1:1

КІПР: Перший дивізіон

19:00Докса - АЕК Ларнака -:-
19:00Пафос - АПОЕЛ -:-

КІПР: Дивізіон 2

19:00Ахнас - Алкі Орокліні -:-

КОСТА-РИКА: Кубок Коста-Рики

04:00Ередіано - Алахуеленсе 1:1

КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1

17:30Бассам - Корого -:-
20:00Академі де ФАД - Буаке -:-

ЛІВАН: Прем'єр-ліга

28'Аль-Хікма - Аль-Ахед 1:1

ЛІВІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Аль-Таавун - Шабааб Аль-Джабаль -:-
15:30Аль-Атад - Аль-Мадіна -:-
19:00Аль-Тахадді - Дарнес -:-

МАВРИКІЙ: Super League

16:30Памплемус - Серкль де Жоакім -:-

НІГЕР: Ліга 1

17:00АСФАН - Урана -:-
17:00Сахель - Акокана -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)

19:00Зволле Ж - ВВ Алкмар Ж -:-
19:00Телстар Ж - ПСВ Ж -:-
19:00Херенвен Ж - Ексельсіор Ж -:-

НІКАРАГУА: Прімера - Апертура - переможці

02:00Ферретті - Діріанген 1:1

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

20:00Перенес.СК Вайхе-08 - Ганновер II -:-
20:30Перенес.Айнтрахт Нордерштедт - Дрохтерзен / Ассель -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

20:00Перенес.Альтглініке - Хальберштадт -:-
20:00ФК Хемніцер - Герта Берлін II -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

20:00Вальдорф - Гоффенгайм II -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

20:30Гамм Юнайтед - ТуС Оздорф -:-
20:30Палома - Гаркшайде -:-
21:00Гамбург III - Зюдерельбе -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен

20:30Обернойланд - Брінкумер -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен

20:30Вікторія Грісхайм - Еддерсгайм -:-
20:30Дітріхкірхен - Гіссен -:-
21:00Айнтрахт Франкфурт II - Баунаталь -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн

21:00Кроненбергер - Санкт-Теніз -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)

20:15Айнтрахт Франкфурт Ж - Потсдам Ж -:-

НОВА ЗЕЛАНДІЯ: Національна ліга (Жінки)

08:30Істерн Сабербс Ж - Вестерн Спрінгс Ж 3:2

ОМАН: Професійна ліга

14:40Аль-Сувейк - Бахла -:-
15:05Аль-Наср - Аль-Сіб -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

21:45Колрейн - Крузейдерс -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 2. MFL

14:00Вардар - Кожуф Гевгелія -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Кубок ліги

22:45Фамалікан - Тондела -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1

19:00Шепші - Волунтарі -:-

САН-МАРИНО: Чемпіонат

22:15Пеннаросса - Фіорентіно -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

13:00Албанія U16 - Чорногорія U16 -:-
15:00Малайзія - Камбоджа -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

11:15Скасовано Квітковіце (Cze) - Зноймо (Cze) -:-
12:00Мец (Fra) - Осер (Fra) 1:5
12:00Тихи (Pol) - Рух (Pol) 1:5
13:00Карвіна (Cze) - Жиліна (Svk) 1:1
87'Легія II (Pol) - Стоміл Ольштин (Pol) 2:0
85'Падерборн (Ger) - Ганновер (Ger) 1:0
43'Вікторія Кельн (Ger) - Карлсруе (Ger) 1:0
43'Гронінген (Ned) - Камбур (Ned) 0:1
43'Кайсеріспор (Tur) - Гіресунспор (Tur) 2:2
43'Ферль (Ger) - Шальке U23 (Ger) 1:1
13'Емполі (Ita) - Вулвергемптон (Eng) 0:0
15:00Болонья (Ita) - Капфенберг (Aut) -:-
15:00Валенсія (Esp) - Клермон (Fra) -:-
15:00Рояль Уніон СЖ (Bel) - Анже (Fra) -:-
15:00Тоттенгем (Eng) - Мотервелл (Sco) -:-
15:00ФК Еммен (Ned) - Меппен (Ger) -:-
15:00Фрайбург (Ger) - Люцерн (Sui) -:-
15:00Цюрих (Sui) - Дорнбірн (Aut) -:-
17:00Генгам (Fra) - Олвейс Реді (Bol) -:-
17:00Страсбург (Fra) - Вітесс (Ned) -:-
17:00Штурм Грац (Am) (Aut) - ЛАСК (Am) (Aut) -:-
18:00Сент-Етьєн (Fra) - Гренобль (Fra) -:-
19:00Нойштадт (Aut) - Фірст Відень (Aut) -:-
20:00Рапід Відень (Aut) - Шальке (Ger) -:-
21:00Аталанта (Ita) - Айнтрахт Франкфурт (Ger) -:-

СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: Перший дивізіон

13:00Ла Пасс - Кот д'Ор -:-
16:00Нортерн Динамо - ЛМС -:-

СИРІЯ: Прем'єр-ліга

13:00Перенес.Аль-Вахда - Аль-Джайш -:-
13:00Перенес.Аль-Джазіра - Аль-Іттіхад Алеппо -:-
13:00Перенес.Аль-Талія - Аль-Карамах -:-
13:00Перенес.Ватбах - Тішрін -:-
13:00Перенес.Джаблех - Футуа -:-
13:00Перенес.Хоттін - Аль-Мажд -:-

СУДАН: Прем'єр-ліга

15:15Аль-Ахлі Мерове - Рабіта Кості -:-
15:15Аль-Меррейх - Хіляль Ель-Фашер -:-
18:00Хілал Альсахіл - Альфалах Атбра -:-
18:30Кобер - Ахлі Хартум -:-

СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга

18:15Бо Рейнджерс - Real Republicans -:-

ТАЇЛАНД: Thai League 2

86'Касетсарт - Супханбурі 0:1

ТОГО: Національний чемпіонат

17:00Тамбо - Біна -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

19:00Самсунспор - Єні Малатьяспор -:-

УГАНДА: Прем'єр-ліга

86'Вакісо Джаянтс - Бусога 2:2
15:00Кампала Сіті - ФК Експрес -:-

УЕЛЬС: Кімру Південь

21:30Свонсі Юнів. - Бритон Феррі -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ

20:30Авранш - Нансі -:-
20:30Бур-ан-Бресс - Орлеан -:-
20:30Вільфранш - Шатору -:-
20:30Ле-Пюї-ан-Веле - Дюнкерк -:-
20:30Ред Стар - Версаль -:-
20:30Седан - Шоле -:-
20:30Стад Бріошен - Ле-Ман -:-
21:00Парі 13 Атл. - Бастія-Борго -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група A

20:00Ванн - Руан -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група D

20:00Андрезьє - Нант II -:-
20:00Бурж 18 - КФК Ангулем -:-

ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)

19:00Флері 91 Ж - Бордо Ж -:-

ЧЕХІЯ: Тіпспорт ліга

11:30Млада Болеслав - Варнсдорф 2:2
12:00Простейов - Сігма Оломоуц 1:1

ШОТЛАНДІЯ: Кубок виклику

21:45Аллоа - Квін оф Саут -:-
21:45Арброт - Данфермлін -:-

ШОТЛАНДІЯ: ШЖПЛ 1 (Жінки)

22:00Мотервелл Ж - Партік Ж -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.