ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

14:30Вотфорд - Ліверпуль 0:5
ПерерваАстон Вілла - Вулвергемптон 0:0
ПерерваЛестер - Манчестер Юнайтед 1:1
ПерерваМанчестер Сіті - Бернлі 1:0
ПерерваНорвіч - Брайтон 0:0
ПерерваСаутгемптон - Лідс 0:0
19:30Брентфорд - Челсі -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

19:30Леванте - Хетафе -:-
22:00Реал Сосьєдад - Мальорка -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

90'Спеція - Салернітана 2:1
19:00Лаціо - Інтер -:-
21:45Мілан - Верона -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

67'Айнтрахт Франкфурт - Герта Берлін 0:2
63'Боруссія Д. - Майнц 2:0
67'Гройтер Фюрт - Бохум 0:0
65'Уніон Берлін - Вольфсбург 1:0
65'Фрайбург - РБ Лейпциг 1:1
19:30Боруссія М. - Штутгарт -:-

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

14:00Маріуполь - Металіст 1925 1:2
ПерерваЛьвів - Динамо К. 1:2
19:30Дніпро-1 - Колос -:-

УКРАЇНА: Перша ліга

13:15Поділля - Прикарпаття 0:2
15:30Кривбас - Краматорськ 3:0

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

18:00Клермон - Лілль -:-
22:00Ліон - Монако -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Квінсленд

11:00Пенінсула - Голд Коуст 3:5
12:00Саншайн Коуст Вондерерс - Мегпайс Крузейдерс 5:0

АВСТРІЯ: Бундесліга

18:00А. Клагенфурт - Рапід Відень -:-
18:00Альтах - Зальцбург -:-
18:00Аустрія Відень - Адміра -:-

АВСТРІЯ: 2. Ліга

15:30Лафніц - Дорнбірн 2:0
15:30Рапід Відень (Am) - Вакер Іннсбрук 0:3
15:30Хорн - Амштеттен 0:3

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід

68'Штріпфінг - Мауерверк 2:0
18:00Вінер Вікторія - Нойзідль -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр

90+'Вольфсберг (Am) - СФ Шпітталь 2:1
90+'Штадль Паура - Санкт-Анна-ам-Айген 3:2
68'Рід (Am) - Уніон Гуртен 0:0
ПерерваВСК Вайс - Вельс 1:0

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Тіроль

15:00Вергль - Вакер Іннсбрук (Am) 3:1
90'СФ Іннсбрук - СК Імст 1:1

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Зальцбург

ПерерваЗальфельден - Бішофсгофен 0:0

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Форарльберг

62'ФК Вольфурт - Брегенц 0:0
18:00Лаутерах - Гоенемс -:-

АВСТРІЯ: Бундесліга (Жінки)

13:00Зюдбургенланд Ж - Альтенмаркт Ж 0:5
15:00Нойленгбах Ж - ФК Бергхайм 2000 Ж -:-

АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга

14:00Сабаїл - Кешла 1:2
90+'Габала - Зіра 1:1

АЗІЯ: Ліга чемпіонів АФК - Плей-оф

18:00Аль-Вахда (Uae) - Аль-Наср (Sau) -:-
21:00Персеполіс (Irn) - Аль-Хіляль (Sau) -:-

АЗІЯ: Чемпіонат ПАФФ - Плей-оф

18:00Індія - Непал -:-

АЛБАНІЯ: Суперліга

14:45Кастріоті - Скендербеу 2:0
14:45Лачі - КФ Егнатія 0:1

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

14:30Фулгем - КПР 4:1
ПерерваБлекберн - Ковентрі 2:0
ПерерваБристоль Сіті - Борнмут 0:2
ПерерваМідлсбро - Пітерборо 0:0
ПерерваМіллволл - Лутон 0:1
ПерерваНоттінгем - Блекпул 1:0
ПерерваПрестон - Дербі 0:0
ПерерваРедінг - Барнслі 0:0
ПерерваХаддерсфілд - Халл 1:0
ПерерваШеффілд Юнайтед - Сток Сіті 0:0

АНГЛІЯ: Перша ліга

ПерерваБолтон - Віган 0:1
ПерерваВімблдон - Шеффілд Венсдей 0:1
ПерерваГіллінгем - Сандерленд 1:1
ПерерваДонкастер - Віком 0:2
ПерерваКембридж Юнайтед - Іпсвіч 1:2
ПерерваЛінкольн - Чарльтон 0:0
ПерерваОксфорд Юнайтед - Плімут 1:2
ПерерваРотергем - Портсмут 1:0
ПерерваФлітвуд - Крю 0:0
ПерерваЧелтнем - Аккрингтон 0:0
ПерерваШрусбері - Мілтон Кінз Донз 0:0

АНГЛІЯ: Друга ліга

45+'Бредфорд - Бристоль Роверс 1:0
45+'Ексетер - Ньюпорт 1:2
ПерерваКарлайл - Транмер 0:0
ПерерваКолчестер - Харрогейт 0:0
ПерерваКроулі - Саттон 0:0
ПерерваЛейтон Орієнт - Волсолл 0:0
ПерерваНортгемптон - Менсфілд 1:0
ПерерваОлдем - Стівенедж 2:0
ПерерваПорт Вейл - Барроу 0:1
ПерерваСвіндон - Рочдейл 1:0
ПерерваСканторп - Форест Грін 0:0
ПерерваСолфорд - Хартлпул 1:0

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Північ

17:00ПеренесеноБредфорд ПА - Гейтсхед -:-
17:00ПеренесеноБреклі Таун - Спеннімур -:-
ПерерваТелфорд - Фарслі 0:0
ПерерваФайлд - Глостер 1:0
17:00ПеренесеноЧорлі - Кеттерінг -:-
ПерерваЧорлі - Дарлінгтон 1:0

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Південь

17:00ПеренесеноБат - Гемптон енд Річмонд -:-
ПерерваБіллерікі - Слау 1:1
17:00ПризупиненоВеллінг - Брейнтрі 1:0
ПерерваІстборн Боро - Чіппенгем 1:1
17:00ПеренесеноТонбридж - Хевент енд В. -:-
17:00ПеренесеноХангерфорд - Хемел Хемпстед -:-

АНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон

ПерерваАтертон - Мікловер 0:0
45+'Бесфорд - Хайд 2:0
45+'Воррінгтон - Вітбі 0:0
ПерерваЕштон Юнайтед - Нантвіч 1:1
ПерерваМетлок - Саут Шілдс 0:0
17:00ПеренесеноМорпет - Бесфорд -:-
ПерерваРедкліфф - Ланкастер 2:0
ПерерваСкарборо - Віттон 2:1
ПерерваСтаффорд - Гейнсборо 0:0
ПерерваСтейлібридж - Бамбер Бридж 1:0
ПерерваФК Юнайтед - Грантем 0:1

АНГЛІЯ: Південна ліга - Центральний дивізіон

ПерерваБігглсвейд Таун - Рашолл 0:1
45+'Лейстон - Барвелл 1:0
ПерерваНанітон - Лоустофт 0:0
17:00ПеренесеноПітерборо Спортс - Хенсфорд -:-
ПерерваРашден енд Даймондс - Алвечерч 0:1
45+'Ройстон - Стаурбридж 1:1
45+'Хенсфорд - Реддіч 0:0
45+'Хітчін - Нідгем Маркет 1:2

АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон

ПерерваВестон-сьюпер-Мер - Солсбері 1:1
ПерерваВолтон Кежуалс - Свіндон С 0:1
ПерерваМет. Поліс - Мертир Таун 0:0
ПерерваПул - Хендон 0:1
ПерерваТівертон - Вімборн 1:0
ПерерваТонтон - Біконсфілд 2:0
45+'Фарнборо - Кінгс Ленглі 2:0
ПерерваЧешем - Дорчестер 1:0

АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон

ПерерваБішопс Стортфорд - Маргейт 0:0
45+'Брайтлінгсі - Вінгейт енд Фінчлі 0:2
ПерерваЕнфілд Таун - Вортінг 1:1
ПерерваКаршолтон - Іст Таррок 1:1
ПерерваМерстем - Харінгі 5:0
17:00ПеренесеноПоттерс - Боверс енд Пітсі -:-
ПерерваХорнчерч - Летерхед 0:1

АНГЛІЯ: Кубок Англії - Кваліфікація

14:30Бромсгроув - Грімсбі 0:5
ПерерваБарнет - Борем Вуд 0:0
45+'Бедфонт Спортс - Кіддермінстер 0:0
45+'Бенбері - Бат 0:0
45+'Боверс енд Пітсі - Олдершот 0:0
ПерерваБостон - Стретфорд 1:1
45+'Бреклі Таун - Гайзлі 1:1
ПерерваВелдстон - Дагенем енд Ред. 1:0
45+'Довер - Єйт Таун 0:1
ПерерваДоркінг - Хейз енд Їдінг 1:0
ПерерваЕббсфліт - Гемптон енд Річмонд 2:0
ПерерваІстлі - Фолкстоун 0:3
ПерерваЙовіл - Веймут 1:0
ПерерваЙорк - Морпет 1:0
ПерерваКерзон Ештон - Честерфілд 0:2
ПерерваКеттерінг - Бакстон 2:0
ПерерваКінгс Лінн - Пітерборо Спортс 1:1
45+'Корінтіан-Кежуалс - Сент-Олбанс 0:0
ПерерваМарін - Рексем 0:0
ПерерваМарск - Гейтсхед 0:0
ПерерваМейденгед - Гастінгс 2:1
ПерерваПонтфракт - Галіфакс 0:0
ПерерваСадбері - Дартфорд 0:1
ПерерваСаутенд - Чертсі 2:1
ПерерваСаутпорт - Олтрінчем 1:2
ПерерваСтокпорт - Стемфорд 1:0
ПерерваТемворт - Ноттс Каунті 0:0
ПерерваТоркі - Хевент енд В. 0:0
ПерерваХангерфорд - Бромлі 1:1
45+'Харроу - Челмсфорд 1:2
ПерерваХерефорд - Соліхалл 0:0
45+'Хоршем - Вокінг 0:0

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2

14:00Бірмінгем U23 - Астон Вілла U23 1:2
14:00Манчестер Юнайтед U23 - Блекберн U23 3:0
15:00Челсі U23 - Дербі U23 2:0
18:00Ліверпуль U23 - Арсенал U23 -:-
19:00Брайтон U23 - Кристал Пелес U23 -:-
21:30Манчестер Сіті U23 - Лестер U23 -:-

АНГОЛА: Жирабола

17:00Бравуш ду Макуїш - Спортінг де Кабінда -:-
17:00КРД Ліболу - Куанду Кубангу -:-

АРГЕНТИНА: Прімера

01:00Расінг - Платенсе 0:1
03:15Велес Сарсфілд - Арсенал Саранді 0:0
03:15Дефенса і Хустісія - Естудіантес Л.-П. 2:1
19:30Сармьєнто Хунін - Уніон де Санта-Фе -:-
21:45Хімнасія Л.-П. - Ньюелз Олд Бойз -:-
00:00Ланус - Банфілд -:-

АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ

01:10Дефенсорес де Бельграно - Атлетіко Гуемес 1:0
03:10Атлетіко Рафаела - Барракас Сентраль 0:2
21:00Браун Адроге - Хімнасія Хухуй -:-
22:00Сантамаріна - Альмагро -:-

АРГЕНТИНА: Торнео Федераль

21:00Камьонерос Буенос-Айрес - Сіркуло Депортіво -:-
21:00Крусеро дель Норте - Дуглас Хайг -:-
21:30Депортіво Мадрин - Спортіво Естудіантес -:-
21:30Соль де Майо - Індепендьєнте Чівілкой -:-
22:00Дефенсорес Бельграно ВР - Бока Унідос -:-
22:00Уракан Лас Ерас - Чіполетті -:-
00:30Уньйон Сунчалес - Спортіво Лас Парехас -:-

АРГЕНТИНА: Прімера В - Клаусура

19:05Сакачіспас - Хусто Хосе де Уркіса -:-
21:00Акассусо - Архентіно де Кільмес -:-
21:00Депортіво Мерло - Фенікс -:-
21:00Сан-Мігель - Дефенсорес Унідос -:-
21:00УАІ Уркіса - Депортіво Арменіо -:-
21:45Фландрія - Колехіалес -:-

АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Клаусура

53'Рівер Плейт Ж - УАІ Уркіса Ж 2:1
21:00Росаріо Сентраль Ж - Екскурсіоністас Ж -:-

АФРИКА: Ліга чемпіонів КАФ - Кваліфікація

15:00Таскер (Ken) - Замалек (Egy) 0:1
90+'АПР (Rwa) - Етуаль Сахель (Tun) 1:1
ПерерваСаграда (Ang) - Роял Леопардс (Esw) 1:0
18:00АСЕК Мімосас (Ivo) - Белуіздад (Alg) -:-
18:30УС Жандармері (Nig) - Аль-Ахлі (Egy) -:-
20:00Аль-Меррейх (Sud) - Занако (Zam) -:-
20:00Стад Мальєн (Mli) - Хороя (Gui) -:-

АФРИКА: Кубок конфедерації КАФ - Кваліфікація

15:00Азам (Tan) - Пайрамідс (Egy) 0:0
90+'Орапа Юнайтед (Bot) - Котонспорт (Cmr) 2:1
16:00Ред Ерроус (Zam) - Прімейру де Агошту (Ang) 1:0
90+'Уганда Ревенью (Uga) - Аль-Масрі (Egy) 0:0
18:30Бен Кардан (Tun) - Беркан (Mar) -:-
19:00АСАК Конкорд (Mrt) - Саура (Alg) -:-
20:00Діамбар (Sen) - Еньїмба (Nga) -:-
21:00ФАР Рабат (Mar) - ЖС Кабілі (Alg) -:-

БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга

17:45ПеренесеноАль-Мухаррак - Аль-Ахлі Манама -:-
10'Іст Ріффа - Аль-Хадд 0:0
20:20Аль-Нажма - Аль-Будайя -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

40'Рояль Уніон СЖ - Серен Юнайтед 0:2
19:30Варегем - Антверпен -:-
19:30Остенде - Серкль Брюгге -:-
21:45Стандард - Левен -:-

БЕЛЬГІЯ: 1B Про Ліга

21:45Віртон - Льєрс -:-

БЕЛЬГІЯ: National Division 1

20:30Дессель - ОК Шарлеруа -:-
21:00Дендер - РФК Льєж -:-
21:00Хейст - Візе -:-
21:00ЮР Ла Лувьєр - Патро Ейсден -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група ACFF

21:00Ме - Жеврі -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV A

19:00КРС Харельбеке - Олса Бракел -:-
20:30Діккелвенне - Вестхук -:-
20:30Нінове - Ауденарде -:-
21:00Локерен-Темсе - КРС Гент -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV В

19:30Хад - Белісія Білзен -:-
20:30Лондерзел - Вейгмал -:-
21:00Берхем Спорт - Алст -:-
21:00Бохолтер - Дігем -:-
21:00Ліра-Льєрс Берлар - Тонгерен -:-
21:00Хогстратен - Хаутвенне -:-

БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки)

15:00Лувен Ж - Генк Ж 2:0
ПерерваСт. Льєж Ж - Зюлте-Варегем Ж 1:0
40'Алст Ж - Брюгге Ж 0:2

БЕЛЬГІЯ: Перший національний дивізіон (Жінки)

16:30ГБА Контіх Ж - Гент II W -:-
18:00Монс Ж - Фамкес Меркем Ж -:-
18:00Ст. Льєж II W - Генк II W -:-
18:00Шастр Ж - Звевезеле Ж -:-
18:30РФК Льєж Ж - Мехелен Ж -:-
19:30КСК Андерлехт II W - Молдаво Ж -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

13:00Іслоч Мінськ - Слуцьк 2:0
15:00Сморгонь - Вітебськ 2:0
ПерерваСлавія Мозир - БАТЕ 0:0

БІЛОРУСЬ: Перша ліга

13:00Крумкачи - Белшина 1:3
15:00ФК Слонім - Нафтан 1:2
45+'Арсенал Дзержинськ - Барановичі 0:0

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Дублери)

13:00Шахтар Солігорськ 2 - Торпедо Жодіно 2 -:-
14:00ФК Мінськ 2 - ФК Гомель 2 1:2
15:00Рух Брест 2 - Динамо Мінськ 2 2:3
81'Енергетик-БГУ 2 - Брест 2 1:2

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

25'Лудогорець - Царско Село 0:0
20:00Лок. Софія - Левскі -:-

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

15:00Маріца Пловдив - Хебар 3:1
90+'Добруджа - Levski Lom 3:0
16:00Нефтохімік Бургас - Созополь 1:1
16:00Своге - Марек 2:0
90+'Спартак - Янтра Габрово 0:1
90+'Струмска Слава - Етар 1:4

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Схід

16:00Атлетік Куклен - Ямбол 1915 -:-
16:00Бероє II - Димитровград -:-
16:00Борислав Парвомай - Лок. Пловдив II -:-
16:00Гігант Саєдіненіє - Асеновец -:-
16:00Карнобат - Черноморець 1919 -:-
16:00Левскі Крумовград - Загорец -:-
16:00Несебир - Розова Долина -:-
16:00Родопа Смолян - Левскі Карлово -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Захід

16:00Балкан Ботевград - Пірін Благоєвград 2 -:-
16:00Бансько - Надєжда Доброславці -:-
16:00Бистріца - Беласиця -:-
16:00Віхрен - Чепинці -:-
16:00Гоце Делчев - Хебар 2 -:-
16:00Кюстенділ - Оборіште -:-
16:00Разлог - Владая -:-
16:00Рилскі Спортист - Костинброд -:-
16:00ПеренесеноСептемврі Софія 2 - Чавдар Етрополе -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Схід

16:00Дунав Русе - Шумен 2007 -:-
16:00Локомотив Русе - Чорноморець Балчик -:-
16:00Лудогорець III - Светкавіца -:-
16:00Рилці - Септемврі Тервел -:-
16:00Спартак II - Доростол -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Захід

16:00Академік Свіштов - Севлієво -:-
16:00Бдін Видин - Ботев Враца II -:-
16:00Віхар Славяново - Етар II -:-
16:00Мездра - Лок. Горна -:-
16:00Павликени - Дреновець -:-
16:00Пещера Галата - Локомотив Дряново -:-
16:00Янтра Полскі-Трамбеш - Ювентус Малчика -:-

БОЛІВІЯ: Насьйональ В - Другий етап

22:00Фатік - Універсітаріо де Вінто -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

15:00Леотар - Борац Баня-Лука 1:1
18:00Железнічар - Тузла Сіті -:-
18:00Слобода - Раднік Бієліна -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - ФБіГ

90+'Бановичі - Градіна Сребренік 3:2
90+'Братство Грачаніца - Младост ДК 1:2
90+'Віс Сімм-Бау - ТОСК Тешань 1:3
90+'Градачац - Травник 1:0
90+'Ігман Коніц - Томіслав 2:1
90+'Какань - Гаджичі 0:2
90+'Ораше - Єдінство Біхач 1:0

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - РС

В очікуванні
оновлень
Дріна Зворник - Нови Град 1:1
15:30Звієзда 09 - Текстілац 2:0
15:30Любич Прнявор - Будучность Пілиця 3:2
15:30Подрінє Яня - Модрича 1:1
15:30Слога - Козара 3:0
18:30Сутьєска Фоча - Славія -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

01:00КРБ - Гуарані 2:2
03:30Гояс - КСА 3:1
21:00Бразіл ді Пелотас - Віла-Нова 1:2
22:00Понте-Прета - Наутіко -:-
22:30Васку - Корітіба -:-
00:30Операріу - Лондріна -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія С - Другий етап

23:00Ітуано - Пайсанду -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія D - Плей-оф

21:00Апаресіденсе - Уберландія -:-
23:30Кампіненсе - Америка Натал -:-

БРАЗИЛІЯ: Кубок Північного Сходу - Кваліфікація

22:00Рівер ПІ - Лагарту -:-

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

18:30Етуаль Філанте - АСЕК Кудугу -:-
18:30Купела - Сонабель Уагадугу -:-
18:30Роял - Кіко -:-
20:45ПеренесеноАС Дуан - АСФА Єннега -:-

БУРУНДІ: Прімус Ліга

16:00Бумамуру - Мусонгаті 1:2
ПерерваДинамік - Фламбо дю Сентр 1:0

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Перший етап

23:00Сулія - Трухільянос 2:0
01:15Універсідад Сентраль - Метрополітанос 1:1
03:30Депортіво Тачіра - Самора 1:2
23:00Арагуа - Яракуянос -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Сегунда

22:30Академія Рей - Депортіво Сулія -:-
22:30Ангостура - Петаре -:-
22:30Динамо Пуерто - Bolivar -:-
22:30Ель Віхія - Фронтера -:-
22:30Лібертадор - Фундасьйон АІФІ -:-
22:30Льянерос - Яракуй ФК -:-
22:30Тітанес - Локаль Андіна -:-
22:30Урена - Rayo Zuliano -:-

ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Ван - Урарту 1:1

ВІРМЕНІЯ: Перша ліга

14:00Алашкерт 2 - Лернаїн Арцах -:-
14:00Ширак Гюмрі - Гандзасар Капан -:-

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Апертура

19:00Санта Лучія - Істапа -:-

ГІБРАЛТАР: Національна ліга

ПерерваСент-Джозефс - Лінкс 1:0
19:30Манчестер 62 - Коледж 1975 -:-

ГРЕЦІЯ: Суперліга

18:15Смірніс - Астерас Тріполі -:-
20:30Панатінаїкос - Іонікос -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі

13:30Шукура - Динамо Батумі 0:2
15:30Телаві - Локомотив Тбілісі 2:1
65'Сабуртало Тбілісі - Самгуралі 1:1
25'Діла Горі - Самтредія 1:0
19:30Динамо Тбілісі - Торпедо Кутаїсі -:-

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон

14:30Кеге - Нюкебінг 1:0
15:00Яммербугт - Відовре ІФ 0:2

ДАНІЯ: Другий дивізіон

14:45ФА 2000 - Хіллерброд 3:5
15:00Брабран - Тістед ФК 0:3
16:00Кольдинг - Хеллеруп 1:1

ДАНІЯ: 3rd Division

14:00Ванлесе - Слагелсе 3:2
15:00ВСК Орхус - Херлев 1:0
15:00Несбю - Карлслунде 4:0
15:00Роскілле - Далум ІФ 3:0
15:00Фрем - Роскілле КФУМс 3:2

ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки)

14:45Норшелланн Ж - Фортуна Х'єррінг Ж 2:2
15:30Орхус Ж - Тістед ФК Ж 2:3
83'Брондбю Ж - Ольборг Ж 4:1

ЕКВАДОР: Ліга Про - Другий етап

03:00Емелек - Оренсе 1:0
23:00Гуаякіль Сіті - Ольмедо -:-

ЕСТОНІЯ: Мейстріліга

13:00Вапрус Пярну - Нимме Калью 1:4
13:00Скасовано Легіон - Таммека -:-
13:00Скасовано Тулевик - Пайде -:-
16:00Скасовано Нарва - Флора -:-
16:00Тулевик - Левадія 3:2
19:00Таммека - Нарва -:-

ЕСТОНІЯ: Есілііга

13:00Калев Таллінн - Флора U21 1:0

ЕСТОНІЯ: Meistriliiga Women

14:00Аякс Таллінн Ж - Лотос Пилва Ж -:-
15:00Флора Ж - Вапрус Пярну Ж 4:0

ЄВРОПА: Евро U17 - Кваліфікація - Перший етап

15:00Англія U17 - Вірменія U17 7:0
45+'Білорусь U17 - Словаччина U17 0:0

ЄГИПЕТ: Division 2 - Group A

15:30Dayrout - Хаммаді 1:1
15:30Mallawi - Кіма Асуан 1:2
15:30Tamya - Ель-Мінья -:-
15:30Асьют Петролеум - Ель Аламін 2:0
15:30Бені Суеф - Сохаг -:-
15:30Кена - Telephonaat Beni Suef 0:0
15:30СК Асуан - El Badari 4:1
15:30Фаюм - El Madina El Monowara 1:1

ЗАМБІЯ: Суперліга

87'Білдкон - Нквазі 0:0
90'Грін Іглз - Кабве 1:2
90+'Кафуе Селтік - Кансанші 1:0
16:00Конкола - Чамбіші 0:0
16:00Нкана - ЗЕСКО 1:0

ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга

18:00Хапоель Єрусалим - Маккабі Хайфа -:-
18:45МС Ашдод - Сахнін -:-
19:00Хапоель Хайфа - Ноф-ха-Галіль -:-
20:30Нетанія - Маккабі Тель-Авів -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

11:15Персела Ламонган - Мадура Юнайтед 2:2
11:15Персіта - Персірая Ачех 1:1
14:15Персіпура Джаяпура - Персебая 1:3
52'Бхаянгкара Соло - Персіб Бандунг 0:2

ІРАК: Суперліга

15:00Аль-Кассім - Самарра 1:1
15:00Аль-Кахраба - Аль-Діванія 2:0
15:00Захо - Багдад 2:1
40'Аль-Мінаа - Аль-Нафт 0:0
19:30Аль-Талаба - Аль-Зарваа -:-

ІРАН: Дивізіон 1

14:45Малаван - Арман Гохар 2:0
14:45ПеренесеноМес Шахр Бабак - Парс Джанубі Джам -:-
14:45Сайпа - Естеглаль Хузестан 1:1
15:00Хейбар Хоррамабад - Астара 1:0

ІРЛАНДІЯ: Національна ліга (Жінки)

16:00Дублін Вейвс Ж - Bohemians WFC Ж 1:0
16:00Корк Сіті Ж - Вексфорд Ж 0:1
20:00Пімаунт Ж - Athlone WFC Ж -:-

ІСЛАНДІЯ: Кубок Ісландії

18:00Акранес - Вікінгур Рейк'явік -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

ПерерваАморебієта - Картахена 1:1
ПерерваЖирона - Уеска 0:0
19:15Лас-Пальмас - Тенеріфе -:-
21:30Малага - Сарагоса -:-
22:00Спортінг Х. - Алькоркон -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1

18:00Леонеса - Естремадура -:-
18:00СД Логроньєс - Самора -:-
20:00Депортіво - Сан-Себастьян Реєс -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2

18:00Кастельйон - Хімнастік -:-
18:00Лінарес - Альхесірас -:-
20:00Бетіс B - Вільярреал B -:-
22:00Реал Мадрид B - Барселона B -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 1

18:00Уньйон Клуб Сеарес - Корухо -:-
19:00Лангрео - Уньйон Адарве -:-
20:00Понтеведра - Льянера -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 2

ПерерваЛогроньєс Промесас - Аренас Клуб 1:0
18:00Мутільвера - АД Сан-Хуан -:-
18:00Осасуна B - Расінг Ріоха -:-
19:00Расінг Сантандер B - Пенья -:-
20:00Герніка Клуб - Бургос Промесас -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 3

18:00Террасса - Андрач -:-
18:30Ехеа - Бадалона -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 2

18:00Рокес - Саудаль Депортіво -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 3

17:30Картес - Кастро -:-
18:00Барреда Баломпіє - Гуарнісо -:-
18:00УД Самано - Атлетіко Альберісія -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 4

17:30Пасая - Басконія -:-
17:30Толоса - Урдуліс -:-
18:00Лагун Онак - Ауррера Ондарроа -:-
18:30Uritarra - Дуранго -:-
18:30Амурріо Клуб - Beti Gazte -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 6

18:00Хове - Вільяхойоса -:-
19:00Беніганім - Ілісітано -:-
19:00Валенсія B - Аценета -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 7

17:00Паракуельйос - Райо Вальєкано B -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 8

17:00Колехіос Діокесанос - Гіхуело -:-
17:30Нумансія B - ФК Сьюдад Родріго -:-
17:30Санта-Марта Тормес - Атлетіко Асторга -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 9

14:00Intergym Melilla - УД Сан-Педро -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 10

18:00Рота - Сеута B -:-
19:30КД Херена - Кордоба B -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11

17:00Sant Jordi - Сантаньї -:-
18:00Манакор - Феланіч -:-
18:00Побленсе - Льйосетенсе -:-
19:00Ротлет Молінар - Серверенсе -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12

13:00Арукас - Лас Сокас 3:0
13:00Уньйон В'єра - Вера -:-
16:15ПеренесеноЯйса - Теніска -:-
18:00Санта-Урсула - Гран Тарахаль -:-
20:00Маріно - Лас-Пальмас C -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 15

17:00Беті Коскор - Беті Онак -:-
17:00Уарте - Кортес -:-
17:30Гарес - Егуес -:-
17:30КД Кантолагуа - КД Корельяно -:-
18:00Субіса - Azkoyen -:-
18:00Чантреа - Мурчанте -:-
18:30Бурладес - Ескабарте -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 16

18:00Рапід - Ягуе -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 18

18:00Гвадалахара - Сьюдад Реал -:-
19:00Асукека - Альманса -:-
19:00Вільяррубія - Вільяканьяс -:-
19:00Таранкон - Hogar Alcarreno -:-

ІСПАНІЯ: Прімера (Жінки)

14:00Валенсія Ж - Райо Вальєкано Ж 1:0
19:00Севілья Ж - Реал Мадрид Ж -:-

ІСПАНІЯ: Segunda Division Women

13:30Касереньйо Ж - Санта-Тереса Ж 3:2
14:00Real Union Ж - Ла Солана Ж 1:0
14:00Фемаргін Ж - Алама Ж 3:4
17:00Еспаньйол Ж - КД Паркесоль КФ Ж -:-
17:00Кордоба Ж - ФК Ельче Ж -:-
17:30Гранада Ж - Кастельйон Ж -:-
18:30Прадехон Ж - Ов'єдо Модерно Ж -:-
19:00Сарагоса КФФ Ж - Атлетіко B W -:-
21:00Мадрид КФФ B W - Бетіс B W -:-
21:00Сігалл Ж - Лас-Планас Ж -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

15:00Асколі - Лечче 1:1
15:00Віченца Віртус - Реджина 1914 0:1
15:00Кротоне - Піза 2:1
15:00Порденоне - Тернана 1:3
40'Козенца - Фрозіноне 1:0
40'Перуджа - Брешія 1:0
19:30Комо - Алессандрія -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група В

15:00Вис Пезаро - Чезена 1:1
15:30Гроссето - Реджана 0:0
15:30Каррарезе - Пістоєзе 1:0
15:30Модена - Вітербезе 2:0
15:30Ольбія - Імолезе 0:2
15:30Понтедера - Луккезе 2:3
18:30Анкона-Мателіка - Монтеваркі -:-
18:30Пескара - Фермана -:-
18:30Сієна - Ентелла -:-
18:30Терамо - Губбіо -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група А

16:00Бра - Гоццано 0:2
90+'Вадо - PDHA 4:4
89'Імперія - Боргозезія 0:3
90+'Сестрі Леванте - Лаваньєзе 1:1
90+'Тічіно - Фоссано 0:0
16:00ХСЛ Дертона - Асті 2:0
45+'Санремезе - Saluzzo 2:0

ІТАЛІЯ: Серія D - Група В

90+'Real Calepina - Франчакорта 0:0
90+'USD Casatese - Кастелланцезе 3:1
90+'Дезенцано Кальвіна - SG City Nova 1:2
90+'Ольджинатезе - Леньяно 2:3
21:00Арконатезе - Леон -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група С

16:00Dolomiti Bellunesi - Есте 2:2

ІТАЛІЯ: Серія D - Група D

90+'G.S. Bagnolese - Лентіджоне 0:1
90+'San Donnino - Альянезе Кальчо 1:1
90+'Меццолара - Корреджезе 1:2
90+'Прогрессо - Alcione Milano 1:1
90+'Равенна - Сассо Марконі 2:2
89'Саммаурезе - Ріміні 1:2
90+'Форлі - Гівіццано Борго 2:0
63'Реал Форте Кверчета - Фанфулла 0:0

ІТАЛІЯ: Серія D - Група G

90+'Торрес - R. Monterotondo 4:1

ІТАЛІЯ: Серія D - Група H

90+'Мольфетта - Бріндізі 3:1

ІТАЛІЯ: Серія D - Група І

90+'Б'янкавілла - Lamezia Terme 1:3

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

12:00Аталанта U19 - Лечче U19 2:2
12:00Дженоа U19 - Торіно U19 2:2
14:00Болонья U19 - СПАЛ U19 1:2
14:00Ювентус U19 - Сампдорія U19 1:0
16:00Емполі U19 - Інтер U19 1:1

ІТАЛІЯ: Прімавера 2

12:00Беневенто U19 - Кротоне U19 1:2
12:00Нуова Козенца U19 - Фрозіноне U19 1:5
12:00Реджина U19 - Лаціо U19 0:3
12:00Салернітана U19 - Перуджа U19 2:3
15:00Тернана U19 - Спеція U19 -:-
15:30Комо U19 - Монца U19 -:-
15:30Кремонезе U19 - Ентелла U19 -:-
15:30Чезена U19 - Піза U19 -:-
16:00Брешія U19 - Порденоне U19 -:-
16:00Реджана U19 - Парма U19 -:-
16:00Удінезе U19 - Венеція U19 -:-
17:00Віченца U19 - Алессандрія U19 -:-

ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки)

15:30Інтер Ж - Рома Ж 1:0

ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга

18:00Аль-Вехдат - Аль-Джазіра Амман -:-
20:30Маан - Аль-Рамта -:-
20:30Шабаб Аль-Ордон - Акаба -:-

КАЗАХСТАН: Прем'єр-ліга

12:00Акжайик Уральськ - Туран 1:1
14:00Шахтар Караганда - Каспій Актау 1:0
90+'Актобе - Кайрат Алмати 1:2
90+'Ордабаси - Атирау 2:1

КАЗАХСТАН: Перший дивізіон

12:00Ігілік - Аксу 0:4
13:00Академія Онтустік - Кайрат А -:-

КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади

22:30Фордж - Атлетіко Оттава -:-

КАНАДА: Ю-Спортс

23:30ЮБК Окенеген - Вікторія 0:1
00:15UNB - Сент-Меріс 1:1
02:15Віндзор - Ватерлоо 0:5
02:30Лорентіан - Торонто 0:1
03:00Йорк - Трент 4:0
03:15UOIT - Карлтон 1:7
03:15UQAM - Макгілл 0:1
03:15Конкордія - UQTR 0:1
03:15Монреаль - Шербрук 3:0
05:30UBC - Трініті Вестерн 2:2
06:00UFV - UNBC 2:2
21:15StFX - Акадія -:-
21:15Маунт Еллісон - UPEI -:-
21:15Монктон - Сент-Меріс -:-
21:30Алгома - Раєрсон -:-
22:00Маунт Роял - Саскачеван -:-
22:15RMC - Квінс -:-
23:15Альберта - Калгарі -:-
23:30Мак'юен - Летбридж -:-
23:30ЮБК Окенеген - Вікторія -:-

КАТАР: КСЛ

25'Аль-Сайлія - Аль-Вакра 0:0
25'Шамаль - Аль-Арабі 0:2
19:45СК Катар - Умм-Салаль -:-

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

13:00ККБ - Леопардс 0:0
15:00Поліс ФК - Найробі Сіті 0:2
15:00ПеренесеноТаскер - Таланта -:-
15:15Матхаре Юнайтед - Улінзі Старз 0:1

КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга

12:30Дордой Бішкек - Ілбірс 3:0

КІПР: Перший дивізіон

ПерерваАЕК Ларнака - ПАЕЕК 2:0
19:00Пафос - Ол. Нікосія -:-

КІПР: Дивізіон 2

15:30Omonia 29th May - ПО Ксилотімпу 2006 0:0
15:30Алкі Орокліні - Хлорака 1:2
15:30Анагеннісі Деринія - Отеллос Атьєну 3:0
15:30Паралімні - Олімпіада Лімпіон 0:1

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Клаусура

03:40Депортес Толіма - Уїла 1:0
22:00Ла Екідад - Патріотас -:-
00:00Америка де Калі - Деп. Калі -:-

КОСОВО: Суперліга

14:00Г'їлані - Баллкані 1:1
14:00Дукаг'їні - Малішева 2:0
14:00Приштина - ФК Ллапі 1:2

КОСТА-РИКА: Прімера - Апертура

23:00АДР Хікараль - Сан-Карлос -:-

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Апертура

00:15АД Асеррі - Барріо Мексико 0:0
20:00Пуерто Гольфіто - Мунісіпаль Турріальба -:-
22:00Марінерос - Кофутпа -:-
23:00Ліберія - ФК Пунтаренас -:-

КЮРАСАО: Перший дивізіон

03:00СУБТ - КСД Барбер 2:0

ЛАТВІЯ: Вища ліга

14:00Валмієра - ФК Лієпая 1:0
16:00РФС - Спартакс 1:1

ЛАТВІЯ: 1. Ліга

14:00Ауда - Альбатрос 2:0
14:00Динамо Рига - Албертс 0:0
15:00ФК Смілтене - Тукумс 2000 1:6
16:00ПеренесеноГробіня - Резекне -:-

ЛИТВА: А Ліга

13:00Хегельманн Літауен - Кауно Жальгіріс 1:2
15:00Джюгас Телшяй - Дайнава Алітус 1:1

ЛИТВА: I Ліга

14:00Сілас - Атмосфера 4:1
14:00Судува 2 - Жальгіріс 2 2:1
15:00БФА Вільнюс - Рітеряй 2 0:1
18:00Нептунас - Мінія -:-
18:00Шауляй ФА - Бабрунгас -:-

ЛІВАН: Прем'єр-ліга

16:00Аль-Хікма - Аль-Ахед -:-

МАЛАВІ: Суперліга

15:30Біг Буллетс - Каронга Юнайтед 3:2
15:30Майті Вондерерс - Мояле Барракс -:-

МАЛЬТА: Прем'єр-ліга

16:00Бальцан - Флоріана 1:2
18:00Хамрун - Гзіра -:-
20:00Біркіркара - Гуджа -:-

МАЛЬТА: Challenge League

16:00Кренді - Сенглеа Атлетікс -:-
16:00Свікі - Зеббудж -:-
20:00Марсашлокк - Зейтун Корінтіанс -:-
20:00Сан-Гванн - Наксар Лайонс -:-

МАРОККО: Ботола Про

18:00Рапід Уед-Зем - Магриб Фес -:-
20:15Діфаа Ель-Джадіді - ЖСС -:-

МАРОККО: Ботола 2

18:00Женесс Массіра - Раджа Бені Меллаль -:-
18:30ТАС Касабланка - ЮСМ Ужда -:-
18:30Шабаб Атлас Хеніфра - Юньйон Туарга -:-

МЕКСИКА: Ліга MX - Апертура

03:00Некакса - Пуебла 0:1
05:00Масатлан ФК - Атлас 1:0

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура

05:05Дорадос де Сіналоа - Raya 2 4:1

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A - Апертура

19:00Леонес Негрос 2 - Депортіво Тепік -:-
00:00Inter de Queretaro - Інтер Плая-дель-Кармен -:-
00:00Leviatan - Кафеталерос Чіапас 2 -:-
00:15Catedraticos Elite - Салтільйо -:-
00:15Tritones Vallarta - Коррекамінос 2 -:-

МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В

23:45Guerreros De Xico - Алебріхес де Оахака 2 -:-
00:00Lobos Huerta - Сьєрвос -:-
00:15Уруапан - Калор Де Сан-Педро -:-

МЕКСИКА: Liga MX U20 - Апертура

17:00Атлетіко Сан-Луїс U20 - Клуб Америка U20 -:-
17:00Крус Асуль U20 - УАНЛ Тігрес U20 -:-
17:00Монтеррей U20 - Клуб Леон U20 -:-
20:00Пачука U20 - Сантос Лагуна U20 -:-

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Апертура

01:00Керетаро Ж - Толука Ж 0:1
05:05Чівас Гвадалахара Ж - УАНЛ Тігрес Ж 1:1
20:00Крус Асуль Ж - Масатлан ФК Ж -:-

МОЗАМБІК: Мокамбола

16:00УД Сонго - Інкоматі Ксінаване -:-
16:30Деспортіву Мапуту - Ферровіаріу Бейра -:-

МОЛДОВА: Національний дивізіон

15:00Флорешть - Бєльці 1:3
18:00Шериф - Сфинтул Георге -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

25'Феєнорд - Валвейк 0:0
19:45Гоу Ехед Іглс - Хераклес -:-
19:45Херенвен - Аякс -:-
22:00ПСВ - Зволле -:-
22:00Сіттард - Камбур -:-

НІДЕРЛАНДИ: Тведе Дивізі

15:30АФК - Йонг Волендам 1:3
90'Нордвейк - Райнсбургсе Бойс 2:0
90'АСВГ - Квик Бойз 1:1
90+'Ейсселмірвогелс - Йонг Спарта Роттердам 1:0
16:00Ексельсіор Масслейс - Козаккен Бойз 2:0
61'ГФК - Схевенінген 0:1
63'Катвейк - ГВВВ 1:0
63'ХХК - Спакенбург 1:0

НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі

15:30АКВ Ассен - Спортлюст 1:2
15:30Аякс (Am) - Стапхорст 0:3
15:30ВВОГ - Тер Леде 1:2
15:30ГОЕС - Ексельсіор 31 1:3
15:30Ліссе - Барендрехт 0:0
15:30ОДІН '59 - Стедоко 1:2
15:30Харкемасе Бойз - ВВСБ 4:2
90+'ВВ ДОВО - Ермело 0:0
В очікуванні
оновлень
Спарта Нейкерк - ХСВ Хук 1:2

НІДЕРЛАНДИ: Дивізі 1 U21 - Осінній сезон

15:45Йонг НАК Бреда - Йонг Неймеген -:-
16:00Йонг Ден Гааг - Йонг Алмере Сіті -:-
16:15Jong FC Twente/Heracles - Йонг Гронінген -:-
12:30Херенвен U18 - Зволле U18 -:-
13:00Спарта Роттердам U18 - ПСВ U18 -:-
13:00Феєнорд U18 - Утрехт U18 -:-
16:00АЗ Алкмар U18 - Аякс U18 -:-

НІКАРАГУА: Прімера - Апертура

04:00Окоталь - Export Sebaco 1:1

НІКАРАГУА: Прімера U20 - Апертура

01:00ЗупиненоОкоталь U20 - Export Sebaco U20 1:1
00:00Діріанген U20 - Ферретті U20 -:-
00:00ПеренесеноХалапа U20 - УНАН-Манагуа U20 -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

14:30Гайденгайм - Санкт-Паулі 2:4
14:30Інгольштадт - Гольштайн Кіль 1:1
14:30Карлсруе - Ауе 2:1
21:30Гамбург - Дюссельдорф -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

15:00Брауншвейг - Боруссія Д. II 4:2
15:00Галлешер - Саарбрюкен 2:3
15:00Кайзерслаутерн - Фрайбург II 3:0
15:00Меппен - Магдебург 2:3
15:00ПеренесеноМюнхен 1860 - Мангейм -:-
15:00Цвікау - Дуйсбург 3:2

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

14:00Фенікс Любек - Айнтрахт Нордерштедт 1:1
15:00Вердер Бремен II - Ольденбург 0:0
15:00Санкт-Паулі II - Любек 1:0
15:00Хайдер - Тевтонія Оттензен 1:1
16:00Дельменхорст - Обернойланд 4:0

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

14:00Альтглініке - Бабельсберг 1:1
14:00Ауербах - Лукенвальде 1:0
14:00Енергі Коттбус - Мойзельвіц 3:0
14:00Локомотив Лейпциг - Тасманія Берлін 5:0
14:00Ратенов - ФК Хемніцер 1:2

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

15:00Вупперталер - Обергаузен 1:1
15:00Лотте - Боннер 0:2
15:00РВ Ессен - Віденбрюк 0:0
15:00Редінгхаузен - Алеманнія Аахен 1:1
15:00Фортуна Кельн - Ліппштадт 4:2
15:00Хомберг - Пройссен Мюнстер 2:2
15:00Штрелен - Юрдінген 2:0

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

15:00Балінгер - Ульм 0:2
15:00Гіссен - ФК 08 Хомбург 0:2
15:00Майнц II - Кассель 1:3
15:00Пірмазенс - РВ Кобленц 0:0
15:00ШОТТ Майнц - Гоффенгайм II 1:1
15:00Штайнбах Гайгер - ФСФ Франкфурт 3:1

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія

15:00Аубштадт - Піпінсрід 4:1
15:00Аугсбург II - Айхштет 2:0
15:00ПеренесеноГаймштеттен - Ельтерсдорф -:-
15:00Гройтер Фюрт II - Шальдінг-Гайнінг 2:2
15:00Іллертіссен - Швайнфурт 1:1
15:00Нюрнберг II - Меммінген 1:1
15:00Райн/Лех - Унтерхахінг 2:1

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ

15:00Ганза Росток II - Пампов -:-
15:00Людвігсфельдер - Бранденбургер -:-
15:00Росток - МСФ Нойруппін -:-
15:00Шверін - Целендорф -:-
15:00Штакен - Торгеловер Грайф -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь

15:00Arnstadt - Крішов -:-
15:00Айнхайт Рудольштадт - Блау-Вайс Цорбау -:-
15:00ПеренесеноАн-дер-Фанер-Гоге - Ерфурт -:-
15:00Бішофсвердер - Бауцен -:-
15:00Галле - Зандерсдорф -:-
15:00Інтер Лейпциг - Einheit Wernigerode -:-
15:00Оберлаузіц - Плауен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн

14:30Вайхе Фленсбург - Kronshagen 5:1
15:00Альтенхольц - Фрізія Різум-Ліндгольм -:-
15:00Ойтін - Ольденбургер 1:0
16:00Дорнбрайте Любек - Пансдорф -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

15:00Майєндорфер - Брамфельдер СФ -:-
16:00Курслак-Нойєнгамме - Бармбек-Уленхорст -:-
19:00Зюдерельбе - СК Вікторія Гамбург -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен

13:00Брінкумер - Леер -:-
15:00Аумунд-Фегезак - ОСК Бремерхафен 2:3

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія

15:00Емден - Хеслінгер -:-
16:00Ротенбургер - Гаген/Утледе -:-
16:30Упхузен - Айнтрахт Ц. -:-
17:00Армінія Ганновер - Айнтрахт Нортхайм -:-
17:00Тюндерн - Гіфхорн -:-
17:00ФТ Брауншвейг - Рамлінген-Елерсгаузен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен

15:00Фульда-Ленерц - Баунаталь -:-
16:00Баварія Альценау - Гунфельдер -:-
16:00Вікторія Грісхайм - Фрідберг -:-
16:00Ганау - Фліден -:-
17:00Дітріхкірхен - Гессен Драйайх -:-
17:00Ерлензеє - Фернвальд -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар

15:00Кобленц - Енгерс -:-
16:30Герта Вісбах - Вормс -:-
16:30Діффлен - Армінія Людвігсхафен -:-
16:30Дуденгофен - Рехлінг -:-
16:30Єгерсбург - Ельферсберг II -:-
16:30Карбах - Еммельсгаузен -:-
17:00Айсбахталь - Айнтрахт Т. -:-
17:00Пфеддерсхайм - Еппельборн -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ

15:00Вюрцбург ФФ - Гебенбах -:-
16:00Баварія Гоф - Фільцінг -:-
17:00Абтсвінд - Ерлянген -:-
17:00Гросбардорф - Аммерталь -:-
17:00Занд - Карлбург -:-
17:00Хам - Ансбах 09 -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь

15:00Дахау - Дайзенгофен 3:3
15:00Ландсберг - Гархінг 1:1
15:00Пуллах - Регенсбург II -:-
16:00Гундельфінген - Швабен Аугсбург -:-
17:00Коттерн-Санкт-Манг - Ісманінг -:-
17:00Ханкофен-Хайлінг - Інгольштадт II -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг

15:00Бакнанг - Некарсульмер 3:0
15:00Вальдорф II - Ільсхофен -:-
15:00Дорфмеркінген - Лоррах-Бромбах 2:2
15:00Рафенсбург - Рілазінген-Арлен 1:1
15:00Фрайберг - Фрайбургер 2:1
15:00Штутг. Кіккерс - Брухзаль 3:0
16:30Ройтлінген - Профцгайм -:-
16:30ФК 08 Філлінген - Лінкс -:-
16:30ФК Ноттінген - Геппінгер СФ -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн

19:00Уніон Неттеталь - 1.ФК Менхенгладбах -:-

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Північ

12:00Енергі Коттбус U19 - Вердер U19 1:6
12:00Санкт-Паулі U19 - Галлешер U19 3:2
14:00Гамбург U19 - Вольфсбург U19 0:1
14:00Ганновер U19 - Магдебург U19 2:0
14:00РБ Лейпциг U19 - ФК Хемніцер U19 0:1

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Південь

12:00Айнтрахт Франкфурт U19 - Баварія U19 2:3
12:00Інгольштадт U19 - Унтерхахінг U19 1:2
13:00Нюрнберг U19 - Оффенбах U19 3:0
14:00Гоффенгайм U19 - Ульм U19 5:2
14:00Штутгарт U19 - Аугсбург U19 1:1

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Захід

12:00Білефельд U19 - Боруссія Д. U19 1:2
12:00Фортуна Кельн U19 - Боруссія М. U19 1:1
13:00Падерборн U19 - Бохум U19 1:2

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)

14:00Фрайбург Ж - Баєр Леверкузен Ж 1:2

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга (Жінки)

15:00Айнтрахт Франкфурт 2 W - Гоффенгайм 2 W 4:2

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

19:00Ліллестрем - Крістіансунн -:-
19:00Молде - Тромсе -:-

НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга

16:00Асане - Улл/Кіса 3:3
90+'Брюне - Фредрікстад 0:1
90+'Гроруд - Рауфосс 2:1
16:00Єрв - Ранхейм 2:1
16:00Стреммен - Саннес Ульф 2:2
16:00Стьєрдальс-Блінк - Старт 2:2
16:00Хам-Кам - КФУМ Осло 3:0

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1

15:00Флоре - Браттвог 1:2
16:00Конгсвінгер - Халден 7:0
ПерерваАскер - Мосс 1:1
45+'Ейдсвольд - Тромсдален 2:1
45+'Флея - Берум 0:1

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2

15:30Сотра - Егерсундс 4:1
16:00К'єлсос - В. Хаугесунн 3:1
83'Нотодден - Ойгарден 1:0
67'Нардо - Шейд 0:3

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1

17:00Елверум - Брумунддал -:-
17:00Євік-Люн - Леренског -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2

15:00Флінт - Порс Гренланн 1:3
16:00Хенефосс - Фолло -:-
17:00Ерн - Оппсал -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3

15:00Відар - Бродд 0:1
15:00Дьєрв 1919 - Хінна -:-
15:00Стал Єрпеланн - Мандалскамератене 3:2
17:00Мадла ІЛ - Сола -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4

14:00Согндал 2 - Фрігг 1:11
15:00Люн - Реді 3:1
15:00Ордал - Б'ярг 3:5
16:00Люсеклостер - Фюллінгсдален -:-
16:00Фана - Сторд -:-
17:00Сандвікен - Ф'єро -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5

15:00Волда - Стріндхейм 2:2
17:00Бйосен - Тіллер -:-
17:00Оркла - Кольстад -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 6

16:30Локомотив Осло - Сконланн -:-

НОРВЕГІЯ: Топпсерія (Жінки)

16:00Клепп Ж - Русенборг Ж 0:3
90+'Кульботн Ж - Люн Ж 1:0
90+'Стабек Ж - ЛСК Квіннер Ж 1:3

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1

88'Аль-Таїд - Хатта 2:1
86'Gulf Heroes - Dubai City 2:1
87'Масфут - Аль-Арабі 2:3

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Pro League Cup

90+'Аль-Дафра - Аль-Наср 1:3
90+'Бані Яс - Аль-Васл 1:2

ОМАН: Професійна ліга

90+'Нізва - Аль-Наср 0:1
90+'Сахам - Аль-Сіб 1:1
85'Аль-Нахда - Аль-Мснаа 1:1
19:15Сохар - Аль-Сувейк -:-

ПАКИСТАН: Прем'єр-ліга

15:00ПеренесеноHumma - СНГПЛ -:-
67'ПСАА - Карачі Юнайтед 0:1

ПАЛЕСТИНА: Ліга Західного берегу

18:00Джабаль Аль-Мукабер - Альбіра -:-
18:00Шабаб Аль-Дхахірія - Такафі Тулькарем -:-

ПАНАМА: ЛПФ - Клаусура

00:00Сан-Франциско - Арабе Унідо -:-
00:00Тауро - Veraguas -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Клаусура

23:00ПеренесеноГуайрена ФК - Серро Портеньйо -:-
23:00ПеренесеноЛібертад Асунсьйон - Насьйональ Асунсьйон -:-
23:00ПеренесеноОлімпія Асунсьйон - Гуарані -:-
23:00ПеренесеноРівер Плейт - Соль де Америка -:-
23:00ПеренесеноСпортінг Лукеньйо - 12 де Октубре -:-

ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон

01:00Індепендьєнте - Фернандо де ла Мора 2:1
15:30Хенераль Кабальєро - Фульхенсіо Єгрос 2:0

ПЕРУ: Ліга 1 - Клаусура

19:00Альянса Атлетіко - АД Кантолао -:-
21:15Кахамарка - Спорт Бойз -:-
23:30Карлос Маннуччі - Альянса Ліма -:-

ПЕРУ: Ліга 2 - Підвищення у класі - плей-оф

23:00Чавелінес - Карлос Стейн 1:2

ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга

66'Sekhukhune - Кейптаун Сіті 1:0
18:00Суперспорт Юнайтед - Барока -:-
18:30Кайзер Чіфс - Чіппа Юнайтед -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Чемпіоншип

54'Platinum City - Джомо Космос 0:0
63'Блек Леопардс - Дж.Д.Р. Старз 0:1
59'Кейптаун Олл-Старз - Річардс Бей 0:0
64'Фрі Стейт Старз - Преторія Ю. 0:0

ПІВДЕННА АФРИКА: Diski Challenge

10:00Голден Ерроуз U23 - Стелленбош U23 1:2
11:00Marumo Gallants U23 - Маріцбург Юнайтед U23 0:1
11:00Чіппа Юнайтед U23 - Сволловс U23 2:0
13:00Орландо Пайретс U23 - Барока U23 2:0
13:00Роял АМ U23 - Sekhukhune U23 0:3

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2

10:00Асан - Теджон 3:4
12:30Кьоннам - Ансан Грінерс 0:2

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3

09:00Хвасон - Янджу 3:2

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

ПерерваВорренпойнт - Лінфілд 0:3
ПерерваГленавон - Данганнон 2:1
ПерерваКліфтонвілл - Ларн 1:1
17:00ПеренесеноК. Рейнджерс - Крузейдерс -:-
ПерерваПортадаун - Баллімена 0:0
19:30Гленторан - Колрейн -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: NIFL Championship

45+'Ардс - Квінс Юніверсіті 1:0
17:00Дандела - Баллінамаллард -:-
17:00Дергв'ю - Лахгол -:-
ПерерваЕнна - Балліклер 1:2
ПерерваІнститьют - Ньюрі Сіті 1:1
ПерерваХарланд енд Волфф - Нокбреда 1:1

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 1. MFL

15:00Академія Пандєв - Шкендія 2:1
15:00Брегальніца Штіп - Македонія ГП 4:1
15:00Ренова - Пелістер 2:0
15:00Струга - Борец 1:1
15:00Тіквеш - Шкупі 0:1

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 2. MFL

15:00Voska Sport - Кадіно Скоп'є 5:0
15:00Беласіца - Осогово 0:2
15:00Вардар - Охрід 2:0
15:00Велешта - Besa 1976 1:1
15:00Детоніт Юніор - Lok. Gradsko 2:1
15:00Кіт Го Пехчево - Слога Виниця 1:2
15:00Кожуф Гевгелія - Саса 0:0
15:00КФ Гостівар - Сілекс 2:2
15:00Победа - Bratstvo 07 5:0
15:00ФК Кораб - Тетекс 1:3

ПОЛЬЩА: Екстракляса

13:30Ленчна - П'яст Глівіце 1:1
16:00Термаліца - Лехія Гданськ 0:2
18:30Гурнік Забже - Вісла -:-
21:00Шльонск Вроцлав - Ракув -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

13:40Р. Жешув - Хробри Глогув 3:0
90+'ГКС Ястшембє - Польковіце 3:1
19:00Легніца - Заглембє Сосновець -:-
19:00Подбескідзє - Сандеція Нови С. -:-
21:30Скра - ГКС Катовіце -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 2

14:00Лех Познань 2 - Хойнічанка 3:2
15:00Гарбарня - ГКС Погонь 2:1
90+'ГКС Белхатув - Каліш 2:1
16:00Гутнік Краків - С. Жешув 1:2
16:00Погонь Сєдльце - Оструда 3:0
18:15Рух - Вісла Пулави -:-
19:00Люблін - Сувалкі -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I

12:00Легія II - Світ 2:0
15:00Mamry Gizycko - Блонянка Блонє 1:3
15:00Бяла Піска - Урсус Варшава 1:3
16:00Вікелєц - Легьоново 1:1
16:00Піліца Бялобжегі - Ягеллонія II 2:8
18:00Бронь Радом - Полонія Варшава -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II

15:00Kluczevia Stargard - Унія Яніково 1:2
16:00Б. Гдиня - Світ Сковлін 2:3
16:00Котвіца Колобжег - Nowe Skalmierzyce 1:3
16:00Ол. Грудзьондз - Кошалін 4:0
66'Яроцин - Старогард-Гданський 1:3
ПерерваКлечев - Срода 3:0
18:00Завіша - Столем Гневіно -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III

14:00Заглембє 2 - Carina Gubin 1:0
15:30Бєльсько-Бяла - Гочалковіце Здруй 2:0
90+'Бжег - Гурнік Забже 2 0:1
16:00Гварек Тарновске Гури - Легніца 2 0:1
90+'Зєльона Гура - Варта Гожув 1:0
90+'Сленза Вроцлав - Блискавіца Гац 0:1
69'Павловіце - Одра Водзіслав 0:2
ПерерваЄленя Гура - Пяст Жмігруд 0:0
18:00Ключборк - Полонія Битом -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV

15:00Авіа Свіднік - Островєц-Свєентокшискі 1:2
16:00Бяла Подляска - Сокул Сенява 0:0
90+'Подгале Нови Тарг - Сярка Тарнобжег 1:0
16:00Стальова Воля - Чарні Поланец 3:0
90+'Унія Тарнув - Віслока Дембіца 0:0
16:00Хелмянка Хелм - Орлента Радзинь 0:2
70'Korona Rzeszow - Вулька Пелкіньска 1:0

ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга

13:00Вісла U18 - Арка Гдиня U18 3:1
13:15Полонія В. U18 - Заглембє U18 5:1

ПОЛЬЩА: Екстраліга (Жінки)

14:00УЯ Краків Ж - Чарні Сосновець Ж 0:0

ПОРТУГАЛІЯ: Liga 3

90+'Брага B - Монталегре 1:0

ПОРТУГАЛІЯ: Кубок Португалії

13:00Олівейра-ду-Ошпітал - Гімарайнш 0:1
ПерерваOriental Dragon - Морейренсе 1:0
45+'Берсу - Белененсеш 0:1
ПерерваВаладареш Гая - Каса Піа 1:1
ПерерваВілафранкенсе - Реал СК 1:1
ПерерваКамаша - Тондела 1:1
ПерерваЛейшоеш - Вілаверденсе 1:0
ПерерваПаредіш - Академіко Візеу 1:1
ПерерваСК Ешпінью - Калдаш 0:0
18:00Лейрія - Санта-Клара -:-
20:00Лулетано - Ештрела Амадора -:-
22:15Трофенсе - Бенфіка -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23

13:00Ешторіл U23 - Белененсеш U23 2:0
13:00Портімоненсе U23 - Марітіму U23 2:1
ПерерваАкадеміка U23 - Лейшоеш U23 0:1

РЕЮНЬЙОН: Регіональ 1

19:00Бретань - Ексельсіор -:-

РОСІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Арсенал Тула - Зеніт 2:1
66'Рубін Казань - Локомотив Москва 1:0
19:00Сочі - ФК Ростов -:-
19:00Спартак Москва - Динамо Москва -:-

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 4

12:30Урал 2 - Звєзда Перм 4:2

РОСІЯ: Вища ліга (Жінки)

11:00Звєзда 2005 Ж - ФК Єнісей Ж 2:1
14:00ФК Ростов Ж - ЦСКА Москва Ж 0:1
15:00Краснодар Ж - Локомотив Москва Ж 0:3
16:00Зеніт Ж - Рязань Ж 0:3
16:00Рубін Казань Ж - Чертаново М. Ж 1:0

РУМУНІЯ: Ліга 1

25'Шепші - Волунтарі 0:1
20:30Стяуа Б. - Міовень -:-

РУМУНІЯ: Ліга 2

11:00Браїла - Глорія Бузеу 0:7
11:00Війторул Тиргу-Жіу - Unirea Constanta 2:1
11:00Келераші - Металоглобус Бухарест 0:1
11:00Севішул Шелімбер - Конкордія 1:0
11:00Униря Слобозія - Політехніка Тімішоара 1:0
15:00Стяуа Бухарест - Астра 1:1

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 1

15:00Somuz Falticeni - Хушана Хуші -:-
15:00Буковина Радівці - Dante Botosani -:-
15:00Чехлаул - Спортінг Васлуй -:-
15:00Штінца Мірослава - Фореста Сучава -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 2

15:00Dinamo Bacau - Фаурей -:-
15:00Металул Бузеу - Оцелул -:-
15:00Спортінг Лієшть - Фортіно Янка -:-
15:00Спортул Кіскань - Аеростар -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 3

15:00Fetesti - Агрікола Борча -:-
15:00Волунтарі 2 - Gloria Albesti -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 4

15:00Браду - Тунарі -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 5

15:00Блежой Віспешть - Цетате Ришнов -:-
15:00Пучоаса - СР Брашов -:-
15:00Тиргу-Секуєск - Плопень -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 6

15:00Petrolul Potcoava - Александрія -:-
15:00Viitorul Daesti - Мінерул Костешть -:-
15:00Спортінг Рошіорій - Філіаші -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 7

15:00Аурул Брад - Війторул Шімян -:-
15:00Лупак - Війторул Тиргу-Жіу II -:-
15:00Тиргу-Кербунешть - КСМ Решица -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 8

15:00Bisnov - Думбревіца -:-
15:00Frontiera Curtici - Avantul Periam -:-
15:00Крісул Кішинеу-Кріш - Гірода & Джармата-Вій -:-
15:00Скасовано Теуз Цермей - Полі Тімішоара -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 9

15:00Металургістул Куджир - Viitorul Cluj -:-
15:00Окна Муреш - Уніря Алба-Юлія -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 10

15:00CA Oradea - Бая-Маре -:-
15:00Somesul Dej - Залеу -:-
15:00КСМ Сату-Маре - Baile Felix -:-
15:00Лучефарул Орадя - Прогресул Шомкута-Маре -:-

САН-МАРИНО: Чемпіонат

85'Віртус - Доманьяно 1:2
85'Космос - Фаетано 0:2
85'Лібертас - Сан-Джованні 2:0
85'Пеннаросса - Ювенес/Догана 0:0

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

18:00Аль-Батін - Аль-Шабаб -:-
18:05Аль-Фейха - Аль-Раед -:-
18:20Аль-Таі - Абха -:-
20:10СК Аль-Ахлі - Аль-Еттіфак -:-

СЕРБІЯ: Суперліга

ПерерваКолубара - Црвена Звезда 0:6
19:00Чукарічкі - Войводіна -:-

СЕРБІЯ: Перша ліга

90+'Mladost GAT - Інджія 2:3
16:00Будучност Добановці - Явор 0:0
16:00Железнічар Панчево - Рад Белград 2:1
16:00Тімок - Мачва Шабац 0:1

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград

12:00Прва Іскра Барич - Звездара 1:0
12:00Телеоптік - Раднічки Обреновац 2:2
16:00ОФК Белград - БСК Борча -:-
16:00Раднічки Белград - Ушце -:-

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Войводина

16:00Hajduk 1912 - Омладінац НБ -:-
16:00Stari Grad - Вршац -:-
16:00Бечей - Tisa Adorjan -:-
16:00Динамо Панчево - Раднічки Зренянін -:-
16:00Єдінство СП - Tekstilac -:-

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Схід

15:30Mesevo - Раднічки Пірот -:-
15:30Дин. Вранє - Ягодіна -:-
15:30Дубочіца - Rembas -:-
15:30ПеренесеноТраял Крушевац - Brzi Brod -:-

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Захід

15:30Real Podunavci - Смедерево -:-
15:30Sloga 1940 - Radevac -:-
15:30Борац 1926 - RSK Rabrovo -:-
15:30Младі Раднік - Macva Bogatic -:-
15:30Слога Пожега - Слога Кралєво -:-
15:30Таково - Слобода -:-
15:30Трепча - Єдінство У. -:-

СЛОВАЧЧИНА: Фортуна ліга

ПерерваЖиліна - Дун. Стреда 0:1
19:00Злате Моравце-Врабле - Середь -:-
19:00Погронє - Ружомберок -:-
19:00Сеніца - Міхаловце -:-

СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга

15:30Банська Бистріца - С. Братислава B 1:0
15:30Дубніца - Кошице 1:2
15:30Наместово - Комарно 0:2
15:30Пухов - Петржалка 1:1
19:00Скаліца - Бардейов -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Захід

15:00Нітра - Малженіце 4:2
15:00Нове-Место-над-Вагом - Кална над Гроном 0:0
15:00Партизанське - Імель 0:0
15:00Поважська Бистриця - Нове Замки 2:1
15:00Шаля - Вельке Лудінце -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Схід

15:00Гіралтовце - Липани -:-
15:00Кромпахи - Свіднік -:-
15:00Спішска Нова Вес - Младост Калша 3:0

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Центр

15:00МСК Мартін - Жарновіца 5:1
15:00Подконіце - Лученець 1:0
15:00Чадця - Ліпт. Штявніца 0:0

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Братислава

16:00Вракуна Б. - Малацки -:-

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга

18:00Мура - Алюміній -:-
21:15Марибор - Радомлє -:-

СЛОВЕНІЯ: Друга ліга

90+'Доб - Горіца 0:2
16:00Кршко - Белтинці 0:3
16:00Примор'є - Фужінар 3:0
16:00Рудар Веленьє - Брежице 4:1
82'Ядран Декані - Рогашка 0:0

СЛОВЕНІЯ: 3. SNL - East

16:00Дравоград - Відем -:-
16:00Заврч - Дравіня -:-
16:00Зрече - Добровце -:-
16:00НК Бистріца - Шампіон Цельє -:-
16:00Подвінці - Коротан -:-

СЛОВЕНІЯ: 3. SNL - West

16:00Skofja Loka - НК Адрія -:-
16:00Slovan Ljubljana - Брда -:-
16:00Жірі - Любляна Свобода -:-
16:00Толмін - Постойна -:-
18:00Шенчур - Ізола -:-

США: МЛС

20:00Клуб де Фут Монреаль - Філадельфія Юніон -:-
22:30ФК Лос-Анджелес - Сан-Хосе Ертквейкс -:-

США: USL Чемпіоншип

02:30Тампа-Бей - Нью Йорк Ред Буллс 2 1:1
22:00Реал Монархс - Остін Болд -:-
00:00Лас-Вегас Лайтс - Фінікс Райзінг -:-

СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга

19:00Анті Драг Страйкерс - Bai Bureh Warriors -:-
21:00Іст Енд Тайгерс - Каллон -:-

ТАДЖИКІСТАН: Вища ліга

13:00ПеренесеноEskhata - Істіклол Душанбе -:-
13:00ПеренесеноЦСКА-Памір - Куктош -:-

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1

13:30Самут Пракан Сіті - Порт МТІ 2:2
14:00Кхонкен Юнайтед - Нонг Буа Пітчая 1:0
14:00Супханбурі - Патум Юнайтед 0:2
15:00Чіангмай Юнайтед - Прачуап 0:1

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 2

13:00Пхрае - Сукхотай 1:2
14:00ФК Трат - Касетсарт 1:0
14:30Muangkan Utd - Кхонкен 3:3
15:00Лампанг - Аюттхая Юнайтед 3:0
15:00Радж Прача - Районг 3:3

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Каджера Шугар - Мбея Сіті 0:0
90+'Гейта Голд - Мтібва Шугар 1:1

ТУНІС: Професійна ліга 1

90+'Зарзіс - Олімпік Беджа 0:1
ПерерваАфрикан - Режіш 1:1

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

13:30Гіресунспор - Різеспор 2:0
90'Сівасспор - Антальяспор 2:2
19:00Аданадемірспор - Єні Малатьяспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

13:30Бандірмаспор - Анкарагюджю 1:2
13:30Умранієспор - Еюпспор 2:2
90+'Денізліспор - Баликесірспор 1:1
19:00Менеменспор - Самсунспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Біла група

14:00Анкара Демірспор - 1922 Коньяспор 1:0
14:00Пендікспор - Акхісарспор 4:1

ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Червона група

14:00Етімесгут - Сарієр 1:0

УГОРЩИНА: НБ І

15:45Дьормот - Пакш 2:1
18:00Ференцварош - Залаеґерсеґ -:-
20:30МОЛ Фехервар - Гонвед -:-

УГОРЩИНА: НБ ІІІ - Схід

15:00Кішварда II - Тисауйварош 4:3

УГОРЩИНА: НБ ІІІ - Центр

12:00Ракошменті КСК - МТК Будапешт II 1:2

УГОРЩИНА: НБ ІІІ - Захід

14:00Татабанья - Веспрем 1:2

УГОРЩИНА: НБ І (Жінки)

13:00Дьор Ж - Халадаш Ж 4:0
15:00МТК Хунгарія Ж - Ференцварош Ж -:-

УЕЛЬС: Кімру Північ

64'Лланідлойс - Ллангевні 1:1
61'Холіхед - Лланрхедр 1:1

УЕЛЬС: Кубок Уельсу

14:45Колвін-Бей - Кардіфф Метрополітен 1:0
ПаузаСолтні Таун - Еберіствіт 0:0
66'Баклі - Таффс Велл 0:2
67'Кармартен Таун - Нью-Сейнтс 0:0
67'Пенібонт - Карнарвон 0:0
65'Свонсі Юнів. - Гайлсфілд 0:2
67'Хейвердфордвест - Бала Таун 0:3

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

14:15Пахтакор - Кизилкум 4:2
15:00Турон - Термез Сурхон 1:1
67'Согдіана - Коканд 1912 1:1

УКРАЇНА: Друга ліга

14:00Енергія - МФК Металург 0:1
14:00Епіцентр Дунаївці - Буковина 1:0
14:00Любомир Ставище - Чернігів 0:3
14:00Скорук Томаківка - Суми 6:0
15:00Вовчанськ - Нікополь 2:0
15:00Кристал - Тростянець 2:2
15:00ПеренесеноЛНЗ Черкаси - Нива В. -:-
15:00Миколаїв - Балкани 1:2
15:00СК Полтава - Таврія-Сімферополь 1:3
15:00Чайка - Карпати Л. 0:4

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

12:00Минай U19 - Десна U19 4:0
13:00ПеренесеноІнгулець U19 - Рух U19 -:-
13:00Олександрія U19 - Ворскла U19 1:1

УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки)

11:00Восход Ж - ФК Маріуполь Ж 1:2
12:30Атекс Ж - Колос Ж 0:5
14:00Карпати Л. Ж - Пантери Умань Ж 3:4

УРУГВАЙ: Прімера - Клаусура

63'Рівер Плейт - Суд Америка 3:1
18:45Монтевідео Сіті - Рентістас -:-
21:00Ліверпуль Монтевідео - Пласа Колонія -:-
00:00Насьйональ - Бостон Рівер -:-

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга

ПерерваСтреймур - ТБ/ФКС/Ройн 2:1
18:00ХБ Торсхавн - Тофтір -:-
20:00Клаксвік - Б36 Торсхавн -:-

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: 1. Deild

15:00Б36 Торсхавн 2 - АБ Аргір 1:1
15:00ФК Сувурой - Вікінгур 2 1:2
16:00Сандур - НСІ Рунавік 2 1:1
18:00Скала Ітроттарфелаг - Клаксвік 2 -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга - Група вибування

ПерерваАК Оулу - Марієгамн 0:1
ПерерваКТП - Хонка 0:0
ПерерваХака - Лахті 1:1

ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга - Чемпіонська група

15:00Ільвес - ХІК 2:3
ПерерваІнтер Турку - КуПС 0:1
ПерерваХІФК - СІК 1:0

ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен - Група вибування

15:00КПВ Коккола - МуСа 4:1
18:00Джиппо - ПК-35 -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен - Чемпіонська група

15:00Яро - Рованіємі 3:6
16:00Гністан - ВПС 1:4

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група А

15:00Міккелін Кіссат - КаПа 3:2
15:00МюПа - ПеКа 2:3
15:00НІС - Кіффен 1:0
90+'Кескі-Уусімаа - ЯПс 0:4

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В

15:00ВЙС - СалПа 0:1
15:00ЕПС - КааПо 0:3
15:00ПІФ Паргас - Джаз Порі 0:3
ПерерваГрІФК - ТПВ 0:2

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група С

14:00Вааякоскі - ВІФК 1:0
14:00Нарпес Крафт - Ювяскюля 1:2

ФІНЛЯНДІЯ: Kakkosen Cup

90+'ПЕПО - СІК Акатемія 3:2

ФІНЛЯНДІЯ: Suomen Cup Women - Плей-оф

13:00ПК-35 Вантаа Ж - Аланд Юнайтед Ж 1:2пен

ФРАНЦІЯ: Ліга 2

16:00Тулуза - Осер 6:0
20:00Бастія - Гренобль -:-
20:00Валансьєнн - Дюнкерк -:-
20:00Діжон - Ам'єн -:-
20:00Кан - Гавр -:-
20:00Кевіллі Руан - Ніор -:-
20:00Нансі - Генгам -:-
20:00По - ФК Париж -:-
20:00Родез - Сошо -:-

ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)

14:00Реймс Ж - Бордо Ж 5:2
15:30Генгам Ж - Іссі Ж 1:1
15:30ФК Париж Ж - Суайо Ж 4:0
15:30Флері 91 Ж - Діжон Ж 0:1

ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ

16:00Горіца - Істра 1961 1:1
18:05Рієка - Динамо Загреб -:-

ХОРВАТІЯ: 2. ХФЛ

14:00Солін - Ярун 1:1
16:00Кустошия - Дубрава 0:0
16:00Опатія - Вараждин -:-
16:00Цибалія - Осієк 2 1:0

ХОРВАТІЯ: 3. ХФЛ - Центр

16:30Lukavec - Карловац -:-
16:30Загорец К. - Сегеста -:-
16:30Лучко - Куріловец -:-
16:30Максимир - Трешнєвка -:-
16:30Младост Петріня - Врбовец -:-
16:30Понікве - Дуго Село -:-
16:30ХАСК - Равніце -:-

ХОРВАТІЯ: 3. ХФЛ - Північ

16:00Беловар - Копрівніца -:-
16:00Меджимур'є - Полет -:-
16:00Папук Ораховіца - Вартекс Вараждин -:-
16:00Подравац Вір'є - Вировитиця -:-
16:00Редник Кріжевці - Подравіна Лудбрег -:-
16:00Рудар Мурско Средіще - Младост Ждралові -:-

ХОРВАТІЯ: 3. ХФЛ - Південь

16:00HV Posedarje - Змай Макарска -:-
16:00Водіце - Уранія Башка-Вода -:-
16:00ГОСК Дубровник - HNK Zadar -:-
16:00Загора - Камен Іванбеговіна -:-
16:00Неретва - РНК Спліт -:-
16:00ОСК Оток - Ядран ЛП -:-
16:00Приморац Біоград - Ускок Кліс -:-

ХОРВАТІЯ: 3. ХФЛ - Схід

16:30Darda - Плетерніца -:-
16:30Беліще - Славонія Пожега -:-
16:30Вуковар 1991 - Чепін -:-
16:30Гранічар Жупаня - Славонац Буковельє -:-
16:30Зрінскі Юр'євац - НАШК Нашице -:-
16:30Марсонія - Kutjevo -:-
16:30Оріолик - Вутекс Слога -:-
16:30Слога НГ - Бедем іванково -:-

ХОРВАТІЯ: 3. ХФЛ - Захід

16:30Naprijed Hreljin - Ядран Пореч -:-
16:30НК Поморац - Неретва -:-
16:30Новиград - Нехай Сень -:-
16:30Пазінка - Вінодол -:-
16:30Црквеніца - Гробнічан -:-
17:00Црес - Рудар Лабін -:-

ЧЕХІЯ: 1. Ліга

ПерерваМлада Болеслав - Богеміанс 0:0
ПерерваОстрава - Словацко 1:1
ПерерваЯблонець - Чеське Будейовіце 1:2
20:00Славія Прага - Ліберец -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон 2

66'Пржибрам - Опава 1:0
63'Простейов - Їглава 2:1

ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група А

11:15Бенешов - Соколов 3:0
11:15Влтавін - Моторлет Прага 2:1
11:15Раковнік - Повлтавска ФА 3:1
63'Домажліце - Гостоунь 1:1

ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В

11:15Збузани - Брозани 3:3
11:30Пржеперже - Ліберец B 3:1
15:30Живаніце - Млада Болеслав B 3:1

ЧЕХІЯ: МСФЛ

11:15FK Frydek-Mistek - Злін B 1:0
11:15Велке Мезіржічі - Унічов 0:2
11:15Глучин - Росіце 0:0
11:15Отроковіце - FKM Jihlava 2:0
15:30Угерський Брод - Vratimov 1:0

ЧЕХІЯ: Дивізіон А

11:15Маріанські Лазні - Доубравка 1:4
11:30Ческе Будейовіце B - Пржештіце 0:1
15:30Катовіце - Сокол Лом 1:4
15:30Клатови - Їндржихув Градец 6:2
15:30Рокицани - Гвєзда Хеб 2:1

ЧЕХІЯ: Дивізіон В

11:15Арітма Прага - Бржезова 3:2
11:15Брандис-над-Лабем - Штеті 1:4
11:15Кладно - Метеор Прага 0:2
11:15Татран Раковнік - Ческі Брод 0:3
11:15Ческа Ліпа - Слани 2:1
15:30Банік Мост-Соуш - ФК Остров 0:1
15:30Добржіш - Лоуни 1:3

ЧЕХІЯ: Дивізіон С

11:15Лібіш - Кутна Гора 5:1
11:30Космоноси - Горки-над-Їзероу 2:1
15:30Велке Гамри - Наход 5:0

ЧЕХІЯ: Дивізіон D

11:30Бржецлав - Тасовіце 2:2
11:30Гавлічкув Брод - Гумполец 1:2

ЧЕХІЯ: Дивізіон Е

15:30Бзенец - Всетін 0:2
15:30Голешов - Скаштіце 0:3
15:30Граніце - Валашске Мезіржічі 2:2
15:30ХФК Оломоуц - Вшеховіце 0:2

ЧЕХІЯ: Дивізіон F

15:30Гержманіце - Детмаровіце 0:1
15:30Римаржов - Гавіржов 4:0

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Мораво-Сілезького краю

15:30Гай-ве-Слезку - Долні-Датинє 5:0
15:30Глубіна - Кобержице 1:1
15:30Орлова - Мораван Олдржішов 4:2
90+'Петржвалд-на-Моравє - Якубчовіце 5:2
15:30Фульнек - Брушперк 5:0
15:30Челадна - Петровіце 0:1
15:30Ческі Тешин - Бржидлічна 1:2

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.

11:15Лугачовіце - Невшова 1:1
15:30Бистржіце-под-Гостинем - Велке Карловіце 5:0
15:30Валашка-Поланка - Батов 0:6
15:30Квасіце - Слушовіце 2:3

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південноморавського кр.

11:15Куржім - Ратішковіце 2:1
11:30Свратка Брно - Роусінов 1:2
12:45Моравскі Крумлов - Бистрц 0:0
В очікуванні
оновлень
Крумвірж - Босковіце 1:0
В очікуванні
оновлень
Спарта Брно - Богуніце 1:2

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краю Височина

15:30Vrchovina B - Сапелі Полна 3:1
15:30Бедржихов - Нова Вес 0:1
15:30Тржебіч - Пелгржімов 0:5
15:30Хотеборж - Пржибислав 0:1

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краловоградецького краю

12:30Їчин - Добрушка 4:0
15:30Чернілов - Яромерж 0:2

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Ліберецького краю

11:30Фридлант - Страж-под-Ралскем 9:2
66'Ломніце-над-Попелкою - Градек-над-Нісоу 1:1
65'Нови Бор - Гейніце 3:1
65'Ровенско-под-Троскамі - Десна 0:0
В очікуванні
оновлень
Седмігорки - Скаліце 0:0

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Устецького краю

11:15Ловосіце - Банік Мост-Соуш B 1:3
11:30Горни Їржетін - Перштейн 3:1
15:30Банік Модлани - Србіце 2:1пен
В очікуванні
оновлень
Брна - Крупка -:-
ПерерваВілемов - Жатец 1:0
ПерерваЇлове - Кадан 2:0

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.

14:30Тлумачов - Домажліце B 1:3
59'Голишов - Болевец 4:0
67'Непомук - Станьков 2:1
68'Нірско - Радніце 0:0
В очікуванні
оновлень
Рапід Пльзень - Пльзень-Черніце 0:2
64'Сокол Лгота - Горні-Бржіза 1:1
В очікуванні
оновлень
Стржібро - Вейпрніце 2:0
61'Хотіков - Зруч 3:0

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південночеського краю

В очікуванні
оновлень
Протівін - Сезімово Усті 2:1
61'Дражіце - Тин-над-Влтавоу 4:0
59'Олешнік - Юніор Страконіце 2:0
69'Осек - СК Рудолфов 2:0
66'Ческі Крумлов - Татран Прахатіце 0:0
67'Чімеліце - Блатна 5:0

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Праги

11:15Коловрати - Злічин 7:4
11:15Краловіце - Гостіварж 1:1
11:15Подолі Прага - Дукла Ї. М. 3:4
11:30Вишеград B - Моторлет Прага B 0:5
69'Пржедні Копаніна - Олімпія Радотін 0:0

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Середньочеського краю

11:15Гржебеч - Косор 2:1
61'Богемія Подебради - Німбург 1:0
66'Добровіце - Ческі Брод B 3:2
66'Повлтавска ФА B - ФК Комаров 1:4
64'Тухловіце - Влашим B 1:0

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Карловарського кр.

11:15Локо Карлові Вари - Нова Роле 6:2
В очікуванні
оновлень
Ломніце - Жлутіце 1:0
60'Банік К. П. - Нейдек 2:1
67'Вінтіржов - Хеб 3:1
69'Франтішкові-Лазне - Карлові Вари B 0:0
В очікуванні
оновлень
Ходов - Грознетін 0:1

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Оломоуцького краю

11:30Могельніце - СК Ліпова 2:1
15:30Єсенік - Краліце-на-Гане 2:1
15:30Желатовіце - Богуньовіце 4:0
15:30Літовел - Усті 1:3
15:30Рапотін - Долани 3:0

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пардубицького краю

15:30Голіце - Хоцень 3:1
15:30Ланшкроун - Моравска Требова -:-
15:30Роговладова Бела - Літомишль 0:3
В очікуванні
оновлень
Тржемошніце - Хрудім B 0:0

ЧЕХІЯ: Ліга U19

11:00Острава U19 - Опава U19 3:1
11:15ФК Пардубіце U19 - Млада Болеслав U19 1:0
12:00Славія Прага U19 - Вікторія Пльзень U19 2:0
13:00Метеор Прага U19 - Словацко U19 2:1
14:00Спарта Прага U19 - Брно U19 1:1
14:30Градец-Кралове U19 - Карвіна U19 0:4
14:30Злін U19 - Чеське Будейовіце U19 4:5

ЧЕХІЯ: Перша ліга (Жінки)

11:30Пардубіце Ж - Спарта Прага Ж 0:16

ЧЕХІЯ: 2. Ліга (Жінки)

11:30Лішень Ж - Тепліце Ж 5:3

ЧИЛІ: Прімера

00:30У. Де Чилі - Аудакс Італьяно 0:1
03:00Ньюбленсе - Уніон Ла Калера 0:2
ПерерваКобресаль - У. Католіка 1:1
21:00С. Вондерерз - Евертон -:-
23:30У. Еспаньйола - Куріко Унідо -:-

ЧИЛІ: Прімера В

21:00Кобрелоа - Копіапо -:-

ЧИЛІ: Segunda Division

18:30Реколета - Вальдівія -:-
23:00Rodelindo - Д. Консепсьйон -:-
23:00Лімаче - Хенераль Веласкес -:-

ЧОРНОГОРІЯ: Перша ліга

ПерерваСутьєска - Зета 1:0
18:00Дечич - Єзеро -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга

19:00Янг Бойз - Люцерн -:-
21:30Цюрих - Лугано -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга

19:00Івердон - Віль -:-
19:00Крінс - Шаффхаузен -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Ліга підвищення

15:45Сьон II - Етуаль Каруж -:-
68'Базель II - Цюрих II 0:1
ПерерваБавуа - Рапперсвіль 0:0
ПерерваЯнг Бойз II - ЯФ Ювентус 1:1
18:00Стад Ніонне - Блек Старс -:-
18:45Беллінцона - Хам -:-
21:00Біль - Брайтенрайн -:-
21:00К'яссо - Брюль -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1

17:00Лозанна II - Веве -:-
18:00Бюль - Обервалліс Натер -:-
18:00Мерен - Монте -:-
18:30Мартіньї - Ла Шо-Де-Фон -:-
18:30Сарраз-Еклеплен - Ешаллен -:-
20:00Тун II - Терр Сант -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 2

17:00Басскур - Хенгг -:-
17:00Волен - Грассхоппер II -:-
17:00Золотурн - Цуг -:-
17:00Кеніц - Косово -:-
17:00Шец - Мюнзінген -:-
18:00Буокс - Люцерн II -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 3

17:00Бальцерс - Фраєнбах -:-
17:00Ешен - Баден -:-
17:00Лінт - Веттсвіль-Бонштеттен -:-
17:00Тугген - Парадісо -:-
18:00Уцвіль - Санкт-Галлен II -:-
18:30Тальвіль - Госсау -:-
19:00Лугано II - Вінтертур II -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Super League Women

45+'Цюрих Ж - Лугано 1976 Ж 2:0
19:30Янг Бойз Ж - Люцерн Ж -:-
20:30Базель Ж - Арау Ж -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан

90+'Дегерфорс - Хальмстад 2:1
16:00Естерсунд - Мальме 0:3
18:30Сіріус - Варберг -:-

ШВЕЦІЯ: Супереттан

14:00ГАІС - Вернаму 1:2
16:00АФК Ескільстуна - Вестерос 0:1

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ

14:00Соллентуна - Сильвія 1:0
14:00ФК Умео - Єфле 2:1
ПерерваСандвікенс - Ханінге 0:1
ПерерваХудіксвалль - Тебю 0:0

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь

14:00Ліндуме - Венерсборг ІФ 1:2
14:00Торнс - Твокер 1:3
15:00ФК Мальме - Ассиріска ІК 0:2
ПерерваЛундс - Оскархамн 1:0
ПерерваОтвідаберг - Лінчепінг Сіті 0:0
ПерерваЮтсіктенс - Естерлен ФФ 2:0

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд

14:00ІФК Естерсунд - Стурфорс АІК 4:1
14:00Фресе ІФ - Шеллефтео 1:4
15:00Тефтео ІК - Сандвік 2:1
15:00ФК Умео - Нотвікенс 1:1
16:00Готтне ІФ - Іттерхогдаль -:-
16:00Фріска Вільор - Боденс -:-
17:30Team TG FF - Бергнесетс АІК -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд

14:00Гуте - Енскеде 2:3
15:00Естерокер ІФК - Сандвікенс 4:2
16:00Упсала - Стоксунд -:-
17:00Арланда - Кварнсведенс -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд

13:00Фрелунда - Торсланда 2:0
14:00Саведален - Ассиріска БК 2:5
14:00Хеганес - Онсала 3:1
14:30Улларедс ІК - Варгберг -:-
15:00БК Астріо - Торд 1:1
15:00Енгельхольмс - Вінберг 1:0
16:00Хускварна - Далсторп -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд

15:00Асарум - Сельвесборгс 1:1
15:00Есвелвс - Карлсгамн 2:0
15:00Русенгорд - ІФК Берга 3:1
16:00Раппе - Балкан -:-
15:00Нічепінг - Тюресе 6:1
15:00Троса-Вагнхерадс - Ескільстуна Сіті -:-
15:00Худдінге - Мутала -:-
16:00Вермбольс - Рюннінге -:-
16:00М'єльбю АІ ФФ - Сюріанска -:-
16:00Смедбю - Арамейск-Сюріанска -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд

15:00Ангеред - Стенунгсунд 5:0
15:00Ахлафорс - Форвард 1:4
15:00Греббестад - Карлстад II 6:1
15:00Нордвермланд - Тідахольм ІФК 8:0
16:00Венерсборг ФК - Кумла -:-
16:00Іксхульт ІК - Уддеволд -:-
16:00ФК Лідчепінгс - ІФК Шевде -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)

15:00Віттше Ж - Хаммарбю Ж 3:1
16:00Юргорден Ж - Крістіанстад Ж 1:4

ШВЕЦІЯ: Елітеттан (Жінки)

15:00Джитекс Ж - Умео Ж 0:2
15:00Маллбакенс Ж - Сундсвалль Ж 1:0
90+'Боргебю Ж - Кальмар Ж 0:3
16:00Ельвше Ж - Алінгсос ФК Ж 2:1
19:00Боллстанес Ж - Норрчепінг Ж -:-

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

ПерерваМотервелл - Селтік 0:1
ПерерваРейнджерс - Хартс 1:0
ПерерваРосс Каунті - Сент-Міррен 1:3
ПерерваСент-Джонстон - Лівнгстон 0:2
ПерерваХіберніан - Данді Юнайтед 0:1
20:00ФК Данді - Абердін -:-

ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип

ПерерваДанфермлін - Кілмарнок 0:0
ПерерваЕйр - Квін оф Саут 0:0
ПерерваІнвернесс - Мортон 1:0
ПерерваРейт - Арброт 2:0

ШОТЛАНДІЯ: Перша ліга

ПерерваАллоа - Пітерхед 2:2
ПерерваДамбартон - Квінс Парк 0:0
ПерерваІст Файф - Коув Рейнджерс 3:0
ПерерваКлайд - Монтроз 0:3
ПерерваФолкерк - Ейрдріоніанс 0:1

ШОТЛАНДІЯ: Друга ліга

ПерерваАльбіон Роверс - Елгін Сіті 0:0
ПерерваКовденбіт - Стенхаузмур 0:2
ПерерваСтерлінг - Странрар 0:0
ПерерваФорфар Атлетік - Аннан 1:0

ШОТЛАНДІЯ: Ліга Хайленд

17:00Вік Акедемі - Бріхин -:-
17:00Інверурі Локо Воркс - Форрс Механікс -:-
17:00Клехнакаддін - Брора Рейнджерс -:-
17:00Ротіс - Деверонвейл -:-
17:00Стратспі Тісл - Нейрн Каунті -:-
17:00Формартін Юнайтед - Тарріфф Юнайтед -:-
17:00Форт Вфльям - Лоссімут -:-
17:00Фрейзербург - Кійт -:-
17:00Хантлі - Бакі Тісл -:-

ЯПОНІЯ: J1-ліга

08:00Саган Тосу ФК - Сьонан 1:1
09:00Сімідзу - Касіва 0:1
09:00Урава - Гамба Осака 1:1
10:00Йокогама - Токусіма 5:3
10:00Кобе - Авіспа Фукуока 1:0
13:00Йокогама Марінос - Саппоро 2:1

ЯПОНІЯ: J2-ліга

07:00Блаубліц - Мачіда 0:2
08:00В-Варен Нагасакі - Альбірекс Ніїгата 1:1
08:00Джіраванц Кітакюсю - Токіо Верді 2:2
08:00Сагаміхара - Монтедіо Ямагата 0:1
12:30Рюкю - Ехіме 0:1

ЯПОНІЯ: J3-ліга

07:00Асуль Кларо Нумадзу - Кумамото 1:3

ЯПОНІЯ: WE League Women

05:00Урава Ж - Хіросіма Ж 1:2
07:00Парсейро Нагано Ж - Джеф Юнайтед Ж 0:2
08:00Белеза Ж - Сайтама Ж 4:1

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.