ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

АФРИКА: Кубок африканських націй - Плей-оф

18:00Кот-д’Івуар - Єгипет -:-
21:00Малі - Екваторіальна Гвінея -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

20:00Анже - Сент-Етьєн -:-

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

08:05ПеренесеноМакартур - Перт Глорі -:-

АЗІЯ: Кубок Азії (Жінки)

16:00Скасовано Індія Ж - Китай Ж -:-
16:00Китайський Тайбей Ж - Іран Ж -:-

АЛБАНІЯ: Кубок Албанії

14:45КФ Егнатія - Лачі -:-
14:45Фламуртарі - Влазнія -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

22:00Вест Бромвіч - Престон -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Південь

21:45Хевент енд В. - Тонбридж -:-

АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги

21:00Менсфілд U23 - Віган U23 -:-

АНГЛІЯ: Супер Ліга (Жінки)

21:00Челсі Ж - Вест Гем Ж -:-

АНДОРРА: Прімера

21:45Санта Колома - УЕ Санта Колома -:-
22:00Каррой - Сан-Жулія -:-

АРГЕНТИНА: Торнеос Де Верано - Плей-оф

02:00Бока Хуніорс - Сан-Лоренсо 1:0

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

19:45Варегем - Левен -:-
19:45Ейпен - Стандард -:-
22:00Андерлехт - Серкль Брюгге -:-
22:00Серен Юнайтед - Беєрсхот ВА -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група ACFF

21:00Варем - Жеврі -:-

БЕНІН: Ліга 1

17:00Adjidja - АСПАК -:-
17:00Coton FC - Етернель -:-
17:00Dynamique Djougou - Реал Спорт -:-
17:00Pobe - Дрегонс -:-
17:00Takunnin - Пантерес -:-
17:00АСВО - ДЖЕ -:-
17:00Бембереке - Бюффле дю Боргу -:-
17:00Динамо Параку - Cavaliers -:-
17:00Енержі Спортс - Одіо -:-
17:00Еспуар - Тоннер -:-
17:00Лото - Солей -:-
17:00Собемап - Djeffa -:-
17:00УПІ-ОНМ - Котону -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Амазоненсе

21:30Амазонас - Manauara -:-
21:30Манаус - Фаст -:-
21:30Прінсеса Солімоеш - Ірандуба -:-
21:30Сан Раймундо АМ - Операріу -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Баяно

00:15Баїя - Досе Мел -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразильєнсе

20:30Бразилія - Унай -:-
20:30Параноа - Капітал -:-
20:30Санта-Марія - Сейландія -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Каріока - Кубок Гуанабара

02:00Боавішта - Ботафогу 1:1
20:30Одакс РЖ - Нова-Ігуасу -:-
00:00Волта-Редонда - Васку -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Катаріненсе

21:00Проспера Крісіума - Ерсіліу Луж -:-
00:00Barra FC - Фігейренсе -:-
00:00Жойнвіль - Конкордія -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гаушу

21:00Жувентуде - Інтернасьйонал -:-
21:00Фредерікенсе - Ново Гамбурго -:-
00:00Греміу - СЕР Кашіас -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гояну

00:30Віла-Нова - Goiatuba 1:0
01:30Анаполіс - Гоянезія 2:0
01:30Апаресіденсе - Іпора 2:2
00:30Атлетіку Гояніенсе - КРАК ГО -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мараньєнсе - Перший етап

20:30Хувентуде - Сампайо Корреа -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Матогроссенсе

01:30Асау - Академія 0:1
21:30Нова Мутум - Луверденсе -:-
21:30Сіноп - Греміу Соррізу -:-
21:30Уніау Рондонополіс - Куяба -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мінейро

02:00Кальденсе - Америка МЖ 2:1
22:00Крузейру - УРТ -:-
00:00Вілла Нова МЖ - Атлетіку Мінейру -:-
00:00Томбенсе - Позу-Алегрі -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Параенсе

23:00Агуя Ді Мараба - Туна Лусу -:-
23:00Ітупіранга - Caete -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Паранаенсе

00:00Каскавел - Уніау ПР -:-
00:00Парана - Azuriz -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пауліста

00:00Ботафогу СП - Санту-Андре 0:0
02:00Корінтіанс - Ферровіарія 0:0
20:00Агуа-Санта - Сан-Бернанду -:-
00:00Інтернасьйонал Лімейра - Сантос -:-
00:00Ітуано - Новорізонтіну -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пауліста А2

20:00Аудакс-СП - Сан-Бенту -:-
20:00Жувентус-СП - Леменсе -:-
20:00Монте Азул - Сан-Каетано -:-
00:00Португеза Сантіста - Ріу-Клару -:-
00:00Таубате - Оесте -:-
00:30Ліненсе - РБ Бразіл -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Потігуар - Перший етап

20:00КЕ Форса е Луж - Америка Натал -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сержіпану

01:15Фалькон - Ітабаяна 0:1
20:15Маруіненсе - Atletico Gloriense -:-

БРАЗИЛІЯ: Кубок Північного Сходу

01:00Наутіко - Кампіненсе 0:0

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

21:00Брікама Юнайтед - Армд Форсес -:-
23:00Гамбія Портс - Стів Біко -:-
21:00Самджер - Еліт Юнайтед -:-

ГРЕЦІЯ: Суперліга 2

15:00Альмопос - ПАОК B -:-
15:00Астерас Влахіоті - Діагорас -:-
15:00Верія - Аполлон Понту -:-
15:00Егалео - Каламата -:-
15:00Ерготеліс - ПАЕ Ханія -:-
15:00Кавала - ФК Трикала -:-
15:00Караїскакіс - Закінф -:-
15:00Кіфісіас - Іродотос -:-
15:00Ксанті - Аполлон Лариса -:-
15:00Нікі Волос - О. Волос -:-
15:00Пансерраїкос - Пієрікос -:-
15:00Родос - Каллітея -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 1

15:00Докса Драмас - Етнікос Сохос -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 5

15:00Ерміонідас-Ерміс - Айос Єротеос -:-
15:00Санторіні - Фостірас -:-

ГРЕЦІЯ: Кубок Греції

17:00ПеренесеноAEK - ПАОК -:-
18:30ПеренесеноОлімпіакос Пірей - Панетолікос -:-
20:00Ламія - Аріс -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

15:30Дон Боско - Санга Баленд -:-

ЄГИПЕТ: Кубок ліги

14:30Аль-Іттіхад - Міср Ельмакаса -:-
14:30Аль-Масрі - Ф'ючер -:-
14:30Ель-Шаркія Лел Докхан - Пайрамідс -:-

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Бангалор - Ченнаї -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

11:15Персірая Ачех - Персела Ламонган -:-
15:30Персіта - Персія Джакарта -:-

ІРАН: Про-ліга

15:30ПеренесеноХавадар СК - Естеглаль Тегеран -:-

ІСЛАНДІЯ: Кубок Рейк'явіка

21:00Валюр - Філкір -:-
21:30Фрам - Троттур -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1

20:00Райо Махадаонда - Вальядолід Промесас -:-
20:00Сельта Віго B - Р. Уньйон -:-
20:00Уніоністас де Саламанка - Інтернасьйональ М. -:-
21:00Самора - Депортіво -:-
22:00Бадахос - Сан-Себастьян Реєс -:-
22:00Расінг С. - Ферроль -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2

20:00Альхесірас - Корнелья -:-
20:00УКАМ Мурсія - Ліненсе -:-
20:00Хімнастік - ФК Андорра -:-
21:00Сабадель - Алькояно -:-
22:00Лінарес - Балеарес -:-
22:00Санлукеньйо - Кастельйон -:-
22:00Сан-Фернандо - Бетіс B -:-
22:00Севілья B - Вільярреал B -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 2

20:45Ісарра - Осасуна B -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 5

21:00Манча - Мелілья -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 2

17:15Леальтад - Хіхон Індустріаль -:-
17:15Льянес - Л'ентрегу -:-
17:15Спортінг Х. B - Лененсе -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 6

16:30Торрельяно - Рода -:-
21:00Вільярреал C - Callosa -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 7

17:00Алькоркон B - Ursaria -:-
19:00Атлетіко B - Вільяверде Сан-Андрес -:-
21:00Galapagar - Парла -:-
21:00Паракуельйос - Комплутенсе -:-
21:00Посуело-де-Аларкон - РСД Алькала -:-
21:00Райо Вальєкано B - Мораталас -:-
21:00Трес Кантос - CDE Madrid -:-
21:30АД Торрехон - Хетафе B -:-
21:30Лос Росас - Тріваль Вальдерас -:-
22:00Карабанчель - Вільявісьйоса -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 8

17:30Альмасан - ФК Сьюдад Родріго -:-
21:00Ribert - Реал Авіла -:-
21:00Санта-Марта Тормес - Колехіос Діокесанос -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 9

16:30Intergym Melilla - Торредонхімено -:-
21:00Torre del Mar - Малага B -:-
21:00Атлетіко Поркуна - УД Сан-Педро -:-
21:00КД Алауріно - Альмерія B -:-
21:00Мотріль - Хаен -:-
21:00Уетор-Тахар - Уетор-Вера -:-
22:00Марбелья - КД Торреперохіль -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 10

20:00Кордоба B - Рота -:-
20:30Томарес УД - Кабесенсе -:-
21:00КД Херес - Пособланко -:-
21:00Коніль - Лос Барріос -:-
21:00Рекреатіво Уельва - Сьюдад де Лусена -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12

14:00ПеренесеноАтлетіко Пасо - Ла Куадра -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 14

22:00Арройо - Асеучаль -:-
22:00Бадахос B - Каламонте -:-
22:00Міахадас - Асуага -:-
22:00Херес - Морало -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 15

21:00Беті Онак - Егуес -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 18

21:00Гвадалахара - Hogar Alcarreno -:-
21:00Сьюдад Реал - Конкенсе -:-

ІСПАНІЯ: Segunda Division Women

19:00Фемаргін Ж - Тенеріфе B W -:-

ІСПАНІЯ: Copa de la Reina Women

17:15ЕДФ Логроньйо Ж - Вільярреал Ж -:-
18:00Малага Ж - Райо Вальєкано Ж -:-
19:00Алама Ж - Ейбар Ж -:-
19:00Еспаньйол Ж - Алавес Ж -:-
20:30Расінг С. Ж - Атлетік Більбао Ж -:-
21:00Гранада Ж - Бетіс Ж -:-
21:00КД Хуан Гранде Ж - Валенсія Ж -:-
21:00Реал Ов'єдо Ж - Уельва Ж -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

21:00Лечче - Віченца Віртус -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група А

17:00Зюдтіроль - Трієстіна -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група А

15:30Бра - Санремезе -:-
15:30Гоццано - ХСЛ Дертона -:-
15:30К'єрі - Фоссано -:-
15:30Лігорна - Кароннезе -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група В

15:30SG City Nova - Фольгоре Каратезе -:-
15:30Караваджо - Понте Сан-П'єтро -:-
15:30Крема - Реал Калепіна -:-
15:30Леньяно - Леон -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група D

15:30San Donnino - Форлі -:-
15:30Гівіццано Борго - Серавецца Поцці -:-
15:30Фанфулла - Лентіджоне -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група F

15:30Кастельфідардо - СН Нотареско -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група G

15:30Апрілія - Нуова Флорида -:-
15:30Афраголезе - Торрес -:-
15:30ПеренесеноВіз Артена - Карбонія -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група H

15:30Аудаче Черіньйола - Сан-Джорджо -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група І

15:30Б'янкавілла - Санта-Марія Чіленто -:-
15:30Сан-Лука - Ренде -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 2

15:00Удінезе U19 - Кремонезе U19 -:-

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Рейнджерс - Гор Махіа -:-

КІПР: Дивізіон 2

14:30Omonia 29th May - Ерміс -:-
14:30АСІЛ Лісі - Паралімні -:-
14:30Омонія Арадіпу - Карміотісса -:-

КІПР: Кубок Кіпру

16:00Ахнас - Докса -:-
18:00Аполлон - АЕЛ Лімасол -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура

23:00Енвігадо - Деп. Пасто 1:0
01:05Санта-Фе - Агілас 3:0
03:10Букараманга - Мільйонаріос 0:0
21:00Ла Екідад - Онсе Кальдас -:-
23:05Ягуарес де Кордоба - Кортулуа -:-

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура

23:00Барріо Мексико - Санта-Ана -:-
23:00Кар'ярі Покосі - АД Асеррі -:-
23:00Консультантс Десампарадос - КС Уругвай -:-
23:00Лимон - Пуерто Гольфіто -:-

МАЛЬТА: Прем'єр-ліга

20:00Сліма - Бальцан -:-
20:00Хамрун - Біркіркара -:-

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура

01:00Тепатітлан де Морелос - Тласкала 1:1
03:05Венадос - Пумас Табаско 2:2
05:05Мінерос де Сакатекас - Канкун 1:0

НІГЕР: Ліга 1

15:15Дуане Ніамей - Расинг Букокі -:-
17:15Еспуар - Акокана -:-
17:15НІГЕЛЕК - Олімпік Ніамей -:-
17:15Тахуа - Урана -:-

НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга

17:00Енугу - Ремо Старз -:-
17:00Еньїмба - Аква -:-
17:00Шутінг - Квара -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

20:00Дуйсбург - Магдебург -:-
20:00Саарбрюкен - Боруссія Д. II -:-
20:00ТСФ Гавельзе - Веєн -:-
20:00Ферль - Меппен -:-
20:00Цвікау - Брауншвейг -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

20:00Гамм Юнайтед - Палома -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга 3

13:00Реал СК - Оріентал Драгон -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії

18:00Операріу - Рабу-де-Пейше -:-
22:00Монкарапашенсе - Піньялновенсе -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Кубок ліги - Плей-оф

21:45Спортінг - Санта-Клара -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23 - Група вибування

13:00Фамалікан U23 - Гімарайнш U23 -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура

23:15Платенсе Мунісіпаль - Атлетіко Марте -:-
23:15Хокоро - ФАС -:-
23:3011 Депортіво - Мунісіпаль Ліменьйо -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

14:30Аль-Шоала - Аль-Айн -:-
15:00Bisha - Аль-Ахдуд -:-
17:00Хаджер - Охoд -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

20:00Хемі Премніц (Ger) - Бранденбургер (Ger) -:-
01:30Ліверпуль Монтевідео (Uru) - Інстітуто (Arg) 0:2
09:30ЦСКА Софія (Bul) - Хартберг (Aut) -:-
10:00Металіст (Ukr) - Радомяк Радом (Pol) -:-
10:30Вісакха (Cam) - Бенг Кет (Cam) -:-
11:15Петржалка (Svk) - Зноймо (Cze) -:-
12:00Їглава (Cze) - Хрудім (Cze) -:-
12:00Л. Мікулаш (Svk) - Требішов (Svk) -:-
12:00Подбескідзє (Pol) - ГКС Катовіце (Pol) -:-
13:00Арка Гдиня (Pol) - Ол. Грудзьондз (Pol) -:-
13:00Нарва (Est) - Маарду (Est) -:-
13:00Погронє (Svk) - Шаморин (Svk) -:-
13:00Флорідсдорфер (Aut) - Середь (Svk) -:-
13:30Динамо Махачкала (Rus) - Динамо Ставрополь (Rus) -:-
14:00Беласіца (Mkd) - Слога Виниця (Mkd) -:-
14:00Вайле (Den) - Есб'єрг (Den) -:-
14:00Вісла (Pol) - Работнічкі (Mkd) -:-
14:00Вондерерс (Uru) - Альбіон (Uru) -:-
14:00Копер (Slo) - Прієдор (Bih) -:-
14:00Спартак Суботіца (Srb) - Карвіна (Cze) -:-
14:00Струмска Слава (Bul) - Своге (Bul) -:-
14:00Чорноморець (Ukr) - Шкупі (Mkd) -:-
15:00Атлон (Irl) - Слайго Роверс (Irl) -:-
15:00Бєльсько-Бяла (Pol) - Чеховіце (Pol) -:-
15:00ГКС Катовіце (Pol) - Радзьонкув (Pol) -:-
15:00ГКС Ястшембє (Pol) - Сленза Вроцлав (Pol) -:-
15:00Гурнік Забже (Pol) - Олександрія (Ukr) -:-
15:00Заглембє (Pol) - Металац (Srb) -:-
15:00Казінцбарцика (Hun) - Кошице (Svk) -:-
15:00Львів (Ukr) - Динамо Тбілісі (Geo) -:-
15:00Марибор (Slo) - ФК Вождовац (Srb) -:-
15:00Ружомберок (Svk) - Раднічки Ниш (Srb) -:-
15:00Скасовано Струга (Mkd) - Voska Sport (Mkd) -:-
15:00Табор Сежана (Slo) - Гросуплє (Slo) -:-
15:00Урал (Rus) - Пюнік Єреван (Arm) -:-
15:00Чукарічкі (Srb) - Мура (Slo) -:-
15:30Жижков (Cze) - Vratimov (Cze) -:-
15:30Сесвете (Cro) - Опатія (Cro) -:-
15:30Струга (Mkd) - Ботев Враца (Bul) -:-
15:30ФК Гомель (Blr) - Дніпро М. (Blr) -:-
16:00Домжале (Slo) - А. Клагенфурт (Aut) -:-
16:30Шаля (Svk) - Комарно (Svk) -:-
16:30Скасовано Яблонець (Cze) - Буде/Глімт (Nor) -:-
17:00Корона Кєльце (Pol) - Скра (Pol) -:-
17:00Спарта Прага (Cze) - Локомотив Москва (Rus) -:-
17:00Скасовано Уніон Берлін (Ger) - Ауе (Ger) -:-
17:00Уніон Берлін (Ger) - Відзев Лодзь (Pol) -:-
17:00Хробри Глогув (Pol) - Варта Гожув (Pol) -:-
18:00Белтинці (Slo) - Залаеґерсеґ (Hun) -:-
18:00Широкі Брієг (Bih) - Вележ Мостар (Bih) -:-
18:30Дубрава (Cro) - Кустошия (Cro) -:-
19:00Годонін (Cze) - Кромержиж (Cze) -:-
19:00Іллертіссен (Ger) - Аален (Ger) -:-
19:00Каліш (Pol) - Nowe Skalmierzyce (Pol) -:-
19:30ФК 08 Хомбург (Ger) - Діффлен (Ger) -:-
20:00Гамбург II (Ger) - Айхеде (Ger) -:-
20:00Майнц II (Ger) - Базара Майнц (Ger) -:-
20:00Рієка (Cro) - Триглав (Slo) -:-
20:00Фенікс Любек (Ger) - Пройссен Райнфельд (Ger) -:-
20:00Штурм Грац (Am) (Aut) - СФ Вільдон (Aut) -:-
20:15Гаймштеттен (Ger) - Пуллах (Ger) -:-
20:30Уньйон Тітус Петанж (Lux) - Діфферданж (Lux) -:-

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1

13:00Накхонратчасіма - Чанграй Юнайтед -:-
13:00Ратчабурі - Муангтонг Юнайтед -:-

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 2

13:00Пхрае - Удонтхані -:-

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

17:15Каджера Шугар - Сімба -:-

ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Біла група

11:00ПеренесеноІспарта 32 Спор - Ерзінджан -:-
12:00ПеренесеноАкхісарспор - 1922 Коньяспор -:-
12:00ПеренесеноАнкара Демірспор - Пазарспор -:-
12:00ПеренесеноЕскішехірспор - Кірклареліспор -:-
12:00ПеренесеноКараджабей Блд. - Шанліурфаспор -:-
12:00ПеренесеноНазілліспор - Амедспор -:-
12:00ПеренесеноПендікспор - Буджа -:-
12:00ПеренесеноУшакспор - Зонгулдак -:-

ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Червона група

12:00ПеренесеноАдіяманспор - Анкараспор -:-
12:00ПеренесеноАф'єт Афьонспор - Сома Спор -:-
12:00ПеренесеноДіярбекірспор - Ванспор -:-
12:00ПеренесеноЕргене Велімеше - Бодрумспор -:-
12:00ПеренесеноЕтімесгут - Інеголспор -:-
12:00ПеренесеноКахраманмарашспор - Сівас Беледієспор -:-
12:00ПеренесеноНігде Анадолу - Трабзон ФК -:-
12:00ПеренесеноСакар'яспор - Чорум -:-
12:00ПеренесеноСерік Беледієспор - Байбурт -:-
12:00ПеренесеноТургютлуспор - Сарієр -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Suomen Cup Women

18:30ОНС Оулу Ж - ОТП Ж -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 2

20:00Кевіллі Руан - Ам'єн -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група A

19:00Ванн - Генгам II -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група B

19:00Ланс II - Бобіньї 93 -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група C

15:30Ліон-Дюшер - Ліон II -:-
17:00Жура Сюд - Сен-Пріє -:-

ЧЕХІЯ: Тіпспорт ліга

12:00Простейов - ФК Пардубіце -:-
14:00Брно - Тренчин -:-

ЧИЛІ: Прімера - Вибування

00:00Уачіпато - Копіапо -:-

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

21:45Данді Юнайтед - Росс Каунті -:-
21:45Мотервелл - Хіберніан -:-
21:45Рейнджерс - Лівнгстон -:-
21:45Сент-Джонстон - ФК Данді -:-
21:45Хартс - Селтік -:-

ШОТЛАНДІЯ: ШЖПЛ 1 (Жінки)

21:00Хіберніан Ж - Мотервелл Ж -:-
21:30Хартс Ж - Спартанс ЛФК Ж -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.