ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

22:00Осасуна - Ельче -:-

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

19:30Олександрія - Зоря -:-

УКРАЇНА: Перша ліга

13:15Краматорськ - Альянс 0:2
17:30Оболонь - Металіст -:-

АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга

14:00Габала - Карабах 0:0

АЛЖИР: Ліга 2

ПерерваEl Khemis - Айн-Уессара 0:1
ПерерваАйн-Темушент - Бен Акнун 0:0
ПерерваАннаба - Міла 1:1
ПерерваАСМ Оран - Уед Слі 0:1
ПерерваБеджая - Хеншела 0:1
ПерерваБель-Аббес - СК Айн Дефла 1:0
ПерерваБордж-Бу-Арредідж - Уаргла 0:1
16:00Бордж-Менаєль - Хамра Аннаба -:-
16:00Відад Адабі де Буфарік - Куба -:-
ПерерваМаскара - Саіда 1:0
ПерерваМО Константін - МО Беджая 0:1
ПерерваСкікда - Лахдарія 0:0
ПерерваТелагема - Еулма 1:1
ПерерваХаррах - ЖСМ Тіарет 0:0
ПерерваЮСММ Хаджут - Ель-Баяд 0:1
ПерерваЮС Шауя - Батна 0:1

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

21:45Дербі - КПР -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2

21:00Бірмінгем U23 - Фулгем U23 -:-
21:00Вулвергемптон U23 - Норвіч U23 -:-
21:00Манчестер Сіті U23 - Лідс U23 -:-
21:00Редінг U23 - Мідлсбро U23 -:-
21:00ПеренесеноСандерленд U23 - Ноттінгем U23 -:-

АРГЕНТИНА: Прімера

00:15Архентинос Хун. - Хімнасія Л.-П. 3:0
00:15Дефенса і Хустісія - Колон Санта-Фе 1:1
22:00Уніон де Санта-Фе - Атлетіко Тукуман -:-
00:15Расінг - Ланус -:-

АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ - Підвищення у класі - плей-оф

22:00Альміранте Браун - Індепендьєнте Рівадавія -:-

АРГЕНТИНА: Торнео Федераль - Розподіл місць - плей-оф

23:00Расінг Кордоба - Чако Фор Евер 1:2пен
23:00Хімнасія і Тіро - Сентраль Норте 2:1

АРГЕНТИНА: Прімера D - Підвищення у класі - плей-оф

22:00Спортіво Барракас - Пуерто Нуево -:-

АРУБА: Дивізіон ді Онор

00:00Расінг Клуб Аруба - Естрелья 4:1
02:00Бубалі - Каравель 0:2

БЕЛЬГІЯ: Про Ліга U21

20:30Васланд-Беверен U21 - Ломмел СК U21 -:-
20:30Генк U21 - Варегем U21 -:-
20:30Гент U21 - Брюгге U21 -:-
20:30Ейпен U21 - Остенде U21 -:-
20:30Кортрейк U21 - Серен Юнайтед U21 -:-
20:30Серкль Брюгге U21 - Антверпен U21 -:-
20:30Стандард U21 - Сінт-Трейден U21 -:-
21:00Royal Union SG U21 - Дейнзе U21 -:-
21:00Беєрсхот ВА U21 - Мускрон U21 -:-
21:00Вестерло U21 - Льєрс U21 -:-
21:00Левен U21 - Андерлехт U21 -:-
21:00Мехелен U21 - Шарлеруа U21 -:-
21:30РВДМ U21 - Віртон U21 -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

17:15Лудогорець - ЦСКА Софія -:-

БОЛІВІЯ: Професійна ліга

23:15Вільстерманн - Болівар 1:0

БРАЗИЛІЯ: Серія А

00:00Інтернасьйонал - Сантос 1:1
00:00Атлетіку Гояніенсе - Баїя -:-

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

17:30Роял - Купела -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Другий етап

23:30Депортіво Ла-Гуайра - Лара 0:0
01:50Монагас - Естудіантес Меріда 4:1

ВІРМЕНІЯ: Перша ліга

12:00Пюнік Єреван 2 - Алашкерт 2 1:1

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 6

15:00Аяс - Айолікос -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі

11:30Самгуралі - Динамо Батумі 0:3
11:30Шукура - Сабуртало Тбілісі 1:2

ДАНІЯ: Суперліга

20:00Вайле - Мідтьюлланн -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

15:00ПеренесеноСанга Баленд - Blessing -:-

ЕКВАДОР: Ліга Про - Другий етап

02:00Макара - СК Барселона 1:1
02:00Універсідад Католіка - Нуеве де Октубре 3:0

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Бахір Дар Кенема - Дефенс Форс 0:2
17:00Себета Сіті - Велайта Діча -:-

ЄВРОПА: Чемпіонат світу (Жінки) - Кваліфікація

21:00Північна Ірландія Ж - Північна Македонія Ж -:-

ЄГИПЕТ: Division 2 - Group C

14:30Кафр-еш-Шейх - Ель-Раджа 1:0

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

19:00МС Кафр-Касем - Хапоель Афула -:-
19:00Нес-Ціона - Хапоель Кфар-Саба -:-
19:00Хапоель Умм-ель-Фахм - Бней-Єгуда -:-

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef South

19:00Маккабі Яффа - Маккабі Іроні Ашдод -:-

ІНДІЯ: ІСЛ

ПерерваНорт-Іст Юнайтед - Ченнаї 0:1

ІНДІЯ: Santosh Trophy

06:00Уттар-Прадеш - Хімачал-Прадеш 1:0
10:45Чандігарх - Сервісис 0:2

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

45+'Борнео - Персія Джакарта 0:1

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 2 - Перший раунд

10:15Семен Паданг - Тіга Нага 1:0
13:15Персіс Соло - ПСКС Чілачап 1:2
74'ПСПС Ріау - Муба Юнайтед 1:0

ІРАН: Про-ліга

13:30Мес Рафсанджан - Хавадар СК 1:0
13:30Пейкан - Сірджан 0:1
14:30Санат Нафт - Естеглаль Тегеран 1:1
14:30Сепахан - Нассаджі Мазандаран 2:0
16:30ВідкладеноПерсеполіс - Нафт М.І.С. -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

22:00Ейбар - Жирона -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

21:30Тернана - Кротоне -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група А

77'Альбінолеффе - П'яченца 2:2

ІТАЛІЯ: Серія С - Група С

22:00Юве Стабія - Таранто -:-

КИТАЙ: Перша ліга

09:00Бейцзин Технолоджі - Сіньцзян Тянь-Шань 2:2
13:35Гуйчжоу - Куньшань 0:4

КИТАЙ: Друга ліга - Група вибування

08:00Баотоу Наньцзяо - Куньмін Чжен Хі Шіпмен 2:2
08:00Шаосін Кецяо - Quanzhou Yassin 1:0
08:30Shaanxi Beyond - Хубей Істар 1:5
08:30Wuxi Wugou - Даньдун Тен'юе 4:0

КИТАЙ: Суперліга (Жінки) - Placement matches

09:30Січуань Ж - Бейдзін Бейкон Ж 0:2
09:30Шаньдон СЛ Ж - Хенань Соншань Лонмен Ж 1:0

КІПР: Перший дивізіон

17:45Анортосіс - Аполлон -:-
20:00АПОЕЛ - Омонія -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Clausura - Quadrangular

01:00Америка де Калі - Мільйонаріос 2:1
03:05Петролера - Депортес Толіма 1:4

КОСОВО: Суперліга

14:00Дріта - Дукаг'їні 4:0

КОСТА-РИКА: Прімера - Апертура

23:00Гвадалупе - Сантос де Гуапілес 0:5
23:00Гуанакастека - Сапрісса 1:0
23:00Картахінес - АДР Хікараль 4:0
23:00Спортінг Сан-Хосе - Ередіано 0:2

КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1

17:30Расінг д'Абіджан - Стелла Аджаме -:-
20:30АСІ д'Абенгуру - Ліс Сассандра -:-

КЮРАСАО: Перший дивізіон - Етап переможців

00:00Вікторі Бойз - СУБТ 2:0
00:00Йонг Холланд - Схерпенхейвел 3:0
00:00Сіток - Віллемстад 1:1

ЛІВІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Аль-Садака - Аль-Хіляль -:-
15:30Аль-Шат - Аль-Мадіна -:-
18:00Аль-Ахлі Бенгазі - Шабааб Аль-Джабаль -:-

МАЛІ: Прем'єр-дивізіон

18:00Єлен - Джоліба -:-
20:00ЛК Бамако - Бакаріджан -:-
20:30Фут Еліт - АС Поліс -:-

МАЛЬТА: Challenge League

18:00П'єта Хотспурс - Сенглеа Атлетікс -:-

МЕКСИКА: Ліга MX - Апертура - плей-оф

02:00УАНЛ Тігрес - Сантос Лагуна 1:0
04:05Клуб Леон - Пуебла 2:0

МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В

23:00Huracanes Izcalli - Куаутла 1:4

НІГЕР: Ліга 1

15:15Сахель - Акокана -:-

НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі

14:00Маастрихт - Рода 1:1
21:00ФК Еммен - Алмере Сіті -:-

НІКАРАГУА: Прімера - Апертура - переможці

02:00Ферретті - Естелі 1:4

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

20:00Тюркюджю Мюнхен - Цвікау -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

15:00Гамбург II - Гольштайн Кіль II 0:3

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар

20:00Армінія Людвігсхафен - Пфеддерсхайм -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Клаусура

00:00Гуайрена ФК - Гуарані 1:1
00:00Серро Портеньйо - 12 де Октубре 1:0

ПЕРУ: Кубок Перу - Плей-оф

20:30АДТ Тарма - Альфонсо Угарте -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії

22:15Ешторіл - Санта-Клара -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2

20:00Ештрела Амадора - Бенфіка B -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23

13:00Ешторіл U23 - Спортінг U23 2:0

РОСІЯ: Прем'єр-ліга

ПерерваУфа - Спартак Москва 0:0
18:00Арсенал Тула - Локомотив Москва -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1

17:30Газ-Метан Медіас - Фарул Констанца -:-
20:30ЧФР Клуж - Академіка Клінчень -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

14:15Аль-Холуд - Аль-Жабален 3:1
14:35Bisha - Аль-Шоала 1:3
31'Аль-Джіл - Аль-Кавкаб 0:0

СВІТ: Клубні товариські матчі

12:00Годонін (Cze) - Зноймо (Cze) -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)

23:00Індія Ж - Чилі Ж 0:3
02:00Бразилія Ж - Венесуела Ж 4:1
15:00Нідерланди U19 W - Англія U19 W 1:0
17:00Португалія U23 W - Італія U23 W -:-
19:00Гібралтар Ж - Ліхтенштейн Ж -:-
20:40Нідерланди Ж - Японія Ж -:-
21:00Бельгія U23 W - Нідерланди U23 W -:-

СЕРБІЯ: Суперліга

ПерерваНови Пазар - Пролетер 2:0
18:00Войводіна - Младост Лучани -:-

СЕРБІЯ: Перша ліга

14:00Mladost GAT - Нови-Београд 1:1

СЛОВАЧЧИНА: Фортуна ліга

19:00Слован Братислава - Середь -:-

США: МЛС - Плей-оф

00:30Філадельфія Юніон - Нешвілл СК 2:1пен

США: USL Чемпіоншип - Плей-оф

03:30Тампа-Бей - OK Блюз 1:3

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

19:00Гезтепе - Фенербахче -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

19:00Тузласпор - Ерзурум ББ -:-

ТУРКМЕНІСТАН: Йокари Ліга

12:00ФК Ашгабат - Енергетик 5:0
12:00Шагадам - Небітчі 0:1
14:45Копетдаг Ашгабат - Мерв -:-

УГОРЩИНА: НБ ІІ

21:00Кечкемет - Халадаш -:-

УРУГВАЙ: Прімера - Клаусура

21:30Серро Ларго - Монтевідео Сіті -:-

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Кубок Фарерських островів

20:00Б36 Торсхавн - Вікінгур -:-
20:00НСІ Рунавік - ХБ Торсхавн -:-

ЧИЛІ: Прімера

23:00Коло-Коло - У. Еспаньйола 0:1
23:00Куріко Унідо - Палестіно 1:1
23:00У. Католіка - Уачіпато 2:0
23:00Уніон Ла Калера - Ла-Серена 1:2

ЧИЛІ: Segunda Division

23:00Д. Консепсьйон - Вальдівія 1:1
23:00Іберія - Депортес Коліна 2:1
23:00Колчагуа - Реколета 2:2
23:00Лімаче - Індепендьєнте Каукенес -:-

ЧОРНОГОРІЯ: Друга ліга

14:00Младост ДГ - Беране 1:0

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан

20:00Ельфсборг - АІК -:-
20:00М'єльбю - Еребру -:-
20:00Сіріус - Хекен -:-

ШОТЛАНДІЯ: Ліга Хайленд

17:00ПеренесеноДеверонвейл - Фрейзербург -:-

ШОТЛАНДІЯ: Кубок Шотландії

21:45Бріхин - Дарвел -:-

ШРІ-ЛАНКА: Super League

12:00УП Кантрі Лайонс - Дефендерс ФК 2:0
13:00ПеренесеноРед Стар - УП Кантрі Лайонс -:-
17:00ПеренесеноРіноун - Ратнам -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.